دسته‌ها
تعبیر خواب

تعبیر خواب گرفتن جغد سفید

تعبیر خواب گرفتن جغد سفید
تعبیر خواب گرفتن جغد سفید

مجله دلگرم: تعبیر خواب جغد ( تعبیر خواب جغد سفید ، تعبیر خواب حمله کردن جغد ، تعبیر خواب کشتن جغد ، تعبیر خواب جغد مرده ، تعبیر خواب پرواز جغد و .. ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم

1- جغد در خواب نماد مرگ، جدایی، بیماری، دشمن و در بعضی جاها نماد اکتشافات و مهارت های جدید است.

معبرین شرقی معتقدند : 2- تعبیر خواب جغد ، مردی دزد، نابکار ، مفسد و حسود استتعبیر خواب گرفتن جغد سفید

جابر مغربی گوید :3- تعبیر خواب خوردن گوشت جغد آنست که به اندازه آن گوشت مال دزدی به دست می آورد

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :4- برخی از معبران نوشته اند تعبیر خواب بوم و جغد دزد است و دسته ای دیگر نوشته اند جغد انسانی است خبیث .5- اگر در خواب دیدید که جغدی بر دیوار یا بام خانه نشسته یا روی تیر چراغ نشسته و به پنجره اتاق شما می نگرد خواب شما وجود انسانی خبیث را آگهی می دهد که دیده به شما دارد .6- تعبیر خواب غذا دادن به یک جغد آنست که شما با یک بدخواه دوست می شوید .7- اگر بومی از هوا آمد و بر بام خانه شما نشست خبری می شنوید که ممکن است دروغ باشد و اگر راست باشد شما را غمگین می کند .

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :8- تعبیر خواب جغد خرد، بینش، جادو، آگاهی و تقوای زیاد است.9- تعبیر خواب شنیدن صدای جغد ناامیدی و مرگ است. ذهن ناخودآگاه شما ممکن است تلاش کند توجه شما را جلب کند

10- تعبیر خواب جغد سفید ممکن است نشانه خوبی باشد . احتمالا در آینده به یک سفر اکتشافی مفید بروید و مهارت های جدیدی به دست بیاورید.11- به گفته برخی معبران تعبیر خواب جغد سفید نشانه رابطه با کسی است که بسیار دوستش دارید. این رابطه به زودی جدی خواهد شد.

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :12- تعبیر خواب جغد سفید یا جغد برفی روی آگاهی و روشنگری جدید شما تاکید دارد

13- تعبیر خواب حمله جغد نشانه بدی است. احتمالا رقیب از شما پیشی می گیرد و به شما ضرر مالی بسیاری می رساند.

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :14- اگر در خواب دیدید که مورد حمله جغد قرار گرفتید و یا اینکه جغدی تلاش می کند که چشم شما را نوک بزند، تعبیرش به معنی نداشتن بینش است. مساله ای است که تلاش می کنید به شدت از آن دوری کنید

15- تعبیر خواب کشتن جغد و یا تلاش برای کشتن یک جغد این است که در عالم بیداری برای حل مشکلاتتان دوندگی بسیاری می کنید. اگر جغد را کشتید درکار خود موفق می شوید و اگر قادر به کشتن جغد نشدید در وضعیت بدی گرفتار می شوید.16- اگر در خوابتان جغد را با ماشین زیر کردید تعبیرش این است که درگیری های زیادی میان شما و خانوادتان رخ خواهد داد. شاید کسی می خواهد شما را تحریک کند تا از عصبانیت شما از آب گل آلود ماهی بگیرد. سعی کنید به اعصابتان مسلط باشید و بهانه دست دیگران ندهید.

17- اگر خواب دیدید که جغد ها به یکدیگر حمله می کردند و یکدیگر را کشتند تعبیرش این است که در بین خانواده تان نزاع و درگیری سختی اتفاق می افتد.18- به گفته بعضی معبران تعبیر دیدن خواب حمله جغد ها به هم به این معنی است که تغییر نگرش و باورهای زندگی دیگران روی شما تاثیر منفی خواهد داشت.

19- تعبیر خواب جغد مرده نشانه بیماری خاصی است . بهتر است به طور منظم چک آپ بدهید تا از سلامتی خود اطمینان حاصل کنید.

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :20- تعبیر خواب جغد مرده بیماری یا مرگ است. مرگ در این حس ممکن است مرگی سمبلیک باشد، یک تحول مهم در زندگی است یا پایان یک عادت منفی

21- تعبیر پرواز جغد در خواب به معنی آمادگی شما برای انجام مسئولیت های مهم است.22- اگر در خواب تان جغد به دور شما پرواز می کرد تعبیرش این است که شما از مسائل اطرافتان باخبر هستید. شما قادرید در برابر هر مشکلی از خود واکنش نشان دهید و در برابر سختی ها ایستادگی کنید.

23- اگر در خواب دیدید که جغد روی حیوانات دیگر نشسته بود تعبیرش ترس و وحشتی است که نسبت به مسائل اطرافتان دارید و نشان دهنده ضعف شماست. شما هنوز نتوانسته اید مسائل زندگی را تحت کنترل خود در آورید.24- اگر در خواب تان جغد بر روی موش نشسته بود تعبیرش این است که اعتماد به نفس خود را از دست داده اید و ممکن است به همین دلیل در معرض آسیب شدیدی قرار بگیرید. بهتر است بیشتر از خود مراقبت کنید.

25- تعبیر خواب گرفتن جغد نشانه خوبی ندارد. ممکن است حادثه بزرگی برایتان اتفاق بیوفتد. سعی کنید تمام تلاشتان را برای جلوگیری از آن به کار بگیرید و بعد از دیدن این خواب بیشتر مراقب خودتان باشید.

26- اگر خواب دیدید که جغد روی تخت نشسته است، نشانه خوبی نیست . تعبیر این خواب ممکن است به افکار منفی شما اشاره داشته باشد که دست و پای شما را برای ادامه زندگی بسته است.

27- تعبیر خواب جغد بدون پر نشانه استرس و اضطراب شماست. ممکن است به معامله و یا انجام دادن کاری شک داشته باشید. بهتر است دست نگه دارید و بیشتر دقت کنید.

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :28- تعبیر دیدن پر جغد در خواب بیانگر این است که نیاز دارید دانش و خردتان را با دیگران قسمت کنید

29- تعبیر خواب تبدیل شدن جغد به انسان نشان دهنده دوستی های بسیار محکم در آینده است.

ترجمه : معصومه راهی

تعبیرهای بیشتر

تعبیر خواب طاووس : ۲۸ نشانه دیدن طاووس در خواب

تعبیر خواب دارکوب : دیدن دارکوب در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب کلاغ : دیدن کلاغ در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب جغد ، سفید و سیاه کوجک و بزرگ در خانه از نظر روانشناسی چیست همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

همانطور که می دانید خواب یکی از نشانه های بزرگ خداوند است که می دانیم که خواب برادر مرگ است و بی شباهت به مرگ نیست.موقعی که می خوابیم روح از بدن ما جدا می شود و وقتی که می میریم هم روح از بدنمان جدا می شود.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب خورشید ، سرخ و گرفتگی کامل در روز و طلوع خورشید از مغرب

روح در خواب به آسمان می رود و به همین دلیل است که ما خواب می بینیم و گاهی رویای صادقه می بینیم.وقتی در قرآن می نگریم بارها کلمه خواب را می بینیم و این نشانه اهمیت خواب دارد.تعبیر خواب گرفتن جغد سفید

خواب در قرآن بنام حُلم آمده است و گاهی هم به صورت جمع آن یعنی احلام ، و گاهی منام و رویا.در احادیث به صورت رویا آمده است و از خواب های خوب بنام مبشرات نام برده شده است.

دیدن جغد در خواب اشاره دارد به مردی که نابکار است و حرامخور.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب مروارید ، امام صادق و منوچهر مطیعی و حضرت یوسف در شکم ماهی

اگر کسی دید که جغد را می گیرد مفهوم خواب این است که با چنین مردی دشمنی می کند و دیدن جغد در خواب اصلا خوب نیست.

اگر در خواب جغد ببینید معنی خواب داشتن دشمن مکار و حیله گر است.

معنی دیدن جغد در خواب خرد و بینش و جادو و اگاهی و تقوای زیاد در بیداری است.

اگر در خواب صدای جغد را بشنوید و خودش را نبینید معنی خواب نا امیدی و مرگ است.

دیدن جغد سفید و یا جغد برفی به روشنفکری و اگاهی شما اشاره دارد.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب چای ، نذری و خشک شده سیاه و خوردن و ریختن برای مهمان ابن سیرین

اگر در خواب دیدید جغدی به قصد آسیب زدن به شما حمله می کند معنی خواب این است که شما بینش کافی را ندارید و مسئله ای در زندگی شما است که به جای حل آن از آن فرار می کنید.

اگر در خواب جغد مرده ببینید معنی خواب مرگ است یا بیماری ، البته مرگ ممکن است یک تغییر اساسی باشد در زندگی شما.

اگر در خواب خود پر جغد دیدید معنی خوبا این است که نیاز دارید بینش و خرد خود را بادیگران تقسیم کنید.

اگر در خواب دیدید که جغدی را می کشید معنی خواب شما این است که در آینده ای نزدیک خوشبخت می شوید.

اگر در خواب دیدید که یک جغد را به دام انداخته و می گیرید معنی خواب مانند بالا است و اشاره دارد به خوشبخت شدن.

اگر در خواب جغدی را روی شاخه درخت دیدید معنی خواب شما این است که دشمنان می خواهند شما را بدنام کنند.

اگر صدای بم جغد را بشنوید زمان مرگ شما فرا می رسد.

اگر در خواب جغد مرده دیدید معنی خواب شما رها شدن از بیماری سخت و یا رهایی از خطر مرگ است.

صفحه اصلی » سرگرمی 🔥 » تعبیر خواب 🔥 » تعبیر خواب جغد 🌒 تعبیر خواب جغد سفید و خاکستری و صدای جغد از حضرت یوسف

تعبیر خواب جغد, دیدن جغد در خواب, دیدن جغد در خواب نشانه چیست, جغد در خواب, دیدن جغد در خواب, تعبیر جغد, دیدن جغد در خواب بد است؟, تعبیر جغد چیست, تعبیر خواب جغد چیست

تعبیر خواب جغد, جغد, دیدن جغد در خواب, دیدن جغد در خواب نشانه چیست, جغد در خواب, دیدن جغد در خواب, تعبیر جغد, دیدن جغد در خواب بد است؟, تعبیر جغد چیست, تعبیر خواب جغد چیست, عکس جغد

دیدن جغد در خواب ممکن است از نظر هر کس تعبیری داشته باشد ولی به طور کلی تعبیر جغد در خواب بد است. از دید کرمانی دیدن خواب جغد حضور فردی نابکار و زیانکار است.

جغد در خواب نماد مرگ، جدایی، بیماری، دشمن و در بعضی جاها نماد اکتشافات و مهارت های جدید است.تعبیر خواب گرفتن جغد سفید

جغد حیوانی است شب رو یعنی در هنگام شب به شکار می رود و دارای بینایی و شنوایی بسیار قوی میباشد. بیشتر معبرین جغد را یک دزد یا یک انسان خبیث تعبیر میکنند.

جغد در خواب، خصومت با مردی است که خلافکار و خبیث و دزد است.

همچنین در جایی دیگر گفته شده است که جغد نشانه بیکاری، دوری از ترس و سردرگمی است

اگر کسی ببیند که به جغد غذا داد، با بدخواه خود دوست می شود.

دیدن جغد در خواب نشانه حاکم ستمگر و یا دزد خطرناکی است که بدون کمک دیگران کار می‌کند.

شنیدن صدای جغد در خواب معمولا نشانه خوبی نیست شاید در آینده نه چندان دور خبر ناگواری به شما برسد

به گفته برخی معبران اگر جغد سفید در گوشتان صدا کند به احتمال زیاد خبر خوشی خواهی شنید ولی اگر جغد خاکستری در گوشتان صدا کند خبر مریضی و یا مرگ به شما میرسد

اگر جغدی از هوا آمد و بر بام خانه او نشست، خبری می شنود که ممکن است دروغ باشد و اگر راست باشد، او را غمگین می کند.

اگر جغد در کنار شما سقوط کرد بیانگر رسیدن خبر مرگی از دیگران به شماست.

اگر کسی درخواب خود را در جنگ با جغد ببیند در بیداری نیز با کسی به درگیری خواهد پرداخت.

تعبیر خواب جغد سفید ممکن است نشانه خوبی باشد . احتمالا در آینده به یک سفر اکتشافی مفید بروید و مهارت های جدیدی به دست بیاورید.

به گفته برخی معبران تعبیر خواب جغد سفید نشانه رابطه با کسی است که بسیار دوستش دارید. این رابطه به زودی جدی خواهد شد.

تعبیر خواب کشتن جغد و یا تلاش برای کشتن یک جغد این است که در عالم بیداری برای حل مشکلاتتان دوندگی بسیاری می کنید. اگر جغد را کشتید درکار خود موفق می شوید و اگر قادر به کشتن جغد نشدید در وضعیت بدی گرفتار می شوید.

اگر در خوابتان جغد را با ماشین زیر کردید تعبیرش این است که درگیری های زیادی میان شما و خانوادتان رخ خواهد داد. شاید کسی می خواهد شما را تحریک کند تا از عصبانیت شما از آب گل آلود ماهی بگیرد. سعی کنید به اعصابتان مسلط باشید و بهانه دست دیگران ندهید.

اگر خواب دیدید که جغد ها به یکدیگر حمله می کردند و یکدیگر را کشتند تعبیرش این است که در بین خانواده تان نزاع و درگیری سختی اتفاق می افتد.

تعبیر خواب حمله جغد نشانه بدی است. احتمالا رقیب از شما پیشی می گیرد و به شما ضرر مالی بسیاری می رساند.

به گفته بعضی معبران تعبیر دیدن خواب حمله جغد ها به هم به این معنی است که تغییر نگرش و باورهای زندگی دیگران روی شما تاثیر منفی خواهد داشت.

تعبیر خواب جغد مرده نشانه بیماری خاصی است . بهتر است به طور منظم چک آپ بدهید تا از سلامتی خود اطمینان حاصل کنید.

تعبیر پرواز جغد در خواب به معنی آمادگی شما برای انجام مسئولیت های مهم است.

اگر در خواب تان جغد به دور شما پرواز می کرد تعبیرش این است که شما از مسائل اطرافتان باخبر هستید. شما قادرید در برابر هر مشکلی از خود واکنش نشان دهید و در برابر سختی ها ایستادگی کنید.

اگر در خواب دیدید که جغد روی حیوانات دیگر نشسته بود تعبیرش ترس و وحشتی است که نسبت به مسائل اطرافتان دارید و نشان دهنده ضعف شماست. شما هنوز نتوانسته اید مسائل زندگی را تحت کنترل خود در آورید.

تعبیر خواب گرفتن جغد نشانه خوبی ندارد. ممکن است حادثه بزرگی برایتان اتفاق بیوفتد. سعی کنید تمام تلاشتان را برای جلوگیری از آن به کار بگیرید و بعد از دیدن این خواب بیشتر مراقب خودتان باشید.

اگر خواب دیدید که جغد روی تخت نشسته است، نشانه خوبی نیست . تعبیر این خواب ممکن است به افکار منفی شما اشاره داشته باشد که دست و پای شما را برای ادامه زندگی بسته است.

تعبیر خواب جغد بدون پر نشانه استرس و اضطراب شماست. ممکن است به معامله و یا انجام دادن کاری شک داشته باشید. بهتر است دست نگه دارید و بیشتر دقت کنید.

تعبیر خواب تبدیل شدن جغد به انسان نشان دهنده دوستی های بسیار محکم در آینده است.

جغد در خواب مردی است نابکار و حسام و حرام اگر بیند کسی جغد همیگیرد دلیل که او را با چنین مردی خصومت افتد و دیگر دیدن جغد در خواب مبارک نباشد. اگر کسی بیند آواز جغد همی شنید دلیل که در آنجا نوحه و شیون بود بقدر بانگ جغد. اگر بدید که بچه جغد بود دلیل که فرزند او شوم و ناخلف است. اگر بیند گوشت جغد خورد دلیل که از مال مردی دزد نابکار بقدر آن چیز بخورد .

در خواب، مردی است نابکار و حرام بود. اگر بیند کسی جغد همی گیرد، دلیل که او را با چنین مردی خصومت افتد و دیگر دیدن جغد در خواب، مبارک نباشد.

دیدن جغد دشمن مکار بود

دیدن جغدی بر شاخه‌های درخت، نشانه آن است که دشمنان پنهانی در بدنام کردن شما می‌کوشند.

شنیدن صدای بم جغد در خواب، علامت آن است که به دنبال سلامت و شادمانی مرگ فرا خواهد رسید.

دیدن جغد مرده در خواب، نشانه رهایی از بیماریی شدید یا خطر مرگ است.

اگر در خواب دیدید که بومی بر دیوار یا بام خانه نشسته یا روی تیر چراغ نشسته و به پنجره اتاق شما می نگرد خواب شما وجود انسانی خبیث را آگهی می دهد که دیده به شما دارد.

اگر به بوم غذا و طعمه دادید با بدخواه دوست می شوید.

اگر بومی از هوا آمد و بر بام خانه شما نشست خبری می شنوید که ممکن است دروغ باشد و اگر راست باشد شما را غمگین می کند.

اگر ببیند بومی داشت یا کسی به وی داد، دلیل که با مردی که دزد است به دعوا و مشاجره بر خیزد.تعبیر خواب گرفتن جغد سفید

اگرببیند گوشت بوم می خورد، دلیل که به قدر آن گوشت، مال از مردی دزد بخورد.

اگر ببیند که بچه بوم داشت، دلیل که غلام کوچک دزد یا شاگرد از دزد او را حاصل شود.

تعبیر خواب جغد خرد، بینش، جادو، آگاهی و تقوای زیاد است. تعبیر خواب شنیدن صدای جغد ناامیدی و مرگ است. ذهن ناخودآگاه شما ممکن است تلاش کند توجه شما را جلب کند تعبیر خواب جغد سفید یا جغد برفی روی آگاهی و روشنگری جدید شما تاکید دارد. اگر در خواب دیدید که مورد حمله جغد قرار گرفتید و یا اینکه جغدی تلاش می کند که چشم شما را نوک بزند، تعبیرش به معنی نداشتن بینش است. مساله ای است که تلاش می کنید به شدت از آن دوری کنید. تعبیر خواب جغد مرده بیماری یا مرگ است. مرگ در این حس ممکن است مرگی سمبلیک باشد، یک تحول مهم در زندگی است یا پایان یک عادت منفی تعبیر دیدن پر جغد در خواب بیانگر این است که نیاز دارید دانش و خردتان را با دیگران قسمت کنید

یک جغد را می کشید : خوشبختی بزرگ شما یک جغد می گیرید : خوشبختی

فال روزانه / فال روزانه میلادی ویکی ویو / طالع بینی روزانه

تعبیر خواب آبشار 🌒تعبیر خواب آبشار یخ زده/ تعبیر خواب افتادن از بالای آبشار

امیر حسین آرمان 🎬 بیوگرافی امیر حسین آرمان به همراه عکس

انتخاب مو در فتوشاپ / آموزش انتخاب مو در فتوشاپ / جدا کردن مو در فتوشاپ

فیلتر shake reduction / ترمیم عکس های تار به واسطه لرزش دست

سوهان عسلی 🥘 طرز تهیه سوهان عسلی ترد و خوشمزه

تقویم ۱۴۰۱ / تقویم سال ۱۴۰۱ / تقویم ۱۴۰۱ در یک نگاه / تعطیلات سال ۱۴۰۱

نوار اریب / انواع نوار اریب / کاربرد نوار اریب / آموزش ساخت نوار

انسولین : مقدار نرمال و راه افزایش ترشح انسولین / انسولین طبیعی و طولانی اثر

تعبیر خواب باکره 🌒تعبیر خواب دیدن بکارت توسط دختر جوان/تعبیر خواب از دست رفتن بکارت

روغن آرگان : خواص, مضرات و طبع روغن آرگان / خواص روغن آرگان لک صورت

مهراد جم 🎬 بیوگرافی و عکس های مهراد جم / همه چیز درباره مهراد جم

قانون موفقیت سی و سوم / موفقیت در کارو زندگی / روز شمار موفقیت

باقالی پلو ماهیچه 🥘 طرز تهیه و فوت و فن باقالی پلو با ماهیچه خوشمزه و مجلسی رستورانی

مکرومه بافی / آموزش مکرومه بافی / وسایل مورد نیاز مکرومه بافی

تعبیر خواب اقیانوس و دریا🌒تعبیر خواب اقیانوس مواج/تعبیر خواب شنا کردن در اقیانوس

روز مادر ۱۴۰۰ و ۹۹ و ۹۸ : تاریخ روز مادر + متن تبریک + عکس پروفایل

تره فرنگی : خواص, مضرات و طبع تره فرنگی / غذا با تره فرنگی

قانون موفقیت هشت / موفقیت در کارو زندگی / روز شمار موفقیت

دسر مشکوفی 🥘 طرز تهیه دسر مشکوفی زعفرانی و مشکوفی سه رنگ

بالی / تور بالی / سفر به بالی در تابستان ۹۸ / تور تابستانه بالی ۹۹

عکاسی هنری چهره / عکاسی از چهره های دوست داشتنی / عکاسی از کودکان در خیابان

واویشکا 🥘 طرز تهیه واویشکا شمالی / خوشمزه ترین واویشکا گوشت

فیبر : غذاهای پر فیبر برای صبحانه, لاغری و یبوست / پر فیبرترین میوه ها

قانون موفقیت سی و دوم / موفقیت در کارو زندگی / روز شمار موفقیت

سواحل شب تاب جهان در کدام کشورها هستند؟

کیست تخمدان ✅ علائم و درمان / درمان کیست تخمدان با سیر و طب سنتی

سیامند رحمان 🎬 بیوگرافی سیامند رحمان و عکس های قویترین مرد جهان

محمدرضا شجریان 🎬 استاد محمدرضا شجریان / بیوگرافی استاد شجریان

جاذبه های تورنتو / پارک های شهر تورنتو / طبیعت تورنتو / جاذبه های گردشگری کانادا

در این بخش تعبیر خواب جغد را بررسی می کنیم. معبران اسلامی تعبیر خواب جغد را دشمن و فردی نا به کار می دانند و شنیدن صدای جغد در خواب را نشانه عزا تعبیر کرده اند. اما از دید معبران غربی خواب جغد نشان خرد و تیزبینی می باشد و گرفتن جغد در خواب به رسیدن خوشبختی تعبیر شده است. در ادامه این مطلب تمام تعابیر و همچنین روانشناسی خواب جغد را مرور می کنیم، با پارس ناز همراه باشید.

 

از دیدگاه علم روانشانسی دیدن خواب جغد بیانگر بینش، آگاهی و تقوای زیاد است. کسی که خواب جغد را می بیند با قدرت ذهنی خود به خوبی ارتباط دارد، دیدن یک جغد در تاریکی بیانگر صفات منفی شخصیتی شماست که باید ترک شان کنید، دیدن یک جغد سفید در خواب به آگاهی و روشنگری شما در زندگی تان اشاره دارد. 

تعبیر خواب گرفتن جغد سفید

اگر در خواب صدای جغد را می شنیدید یعنی درون شما را با تاریکی و نا امیدی پر شده است. از گذشته های دور شنیدن صدای هو هوی جغد را شوم می دانستند و این تلقین باعث می شود نا امیدی ها در خواب به شکل جغدی در تاریکی یا شنیدن صدای آن دیده و شنیده شوند. دیدن جغد مرده در خواب نیز خبر از تغییرات روحی شما می دهد، شما از تاریکی درونی خارج خواهید شد.

 

 

وب سایت my dream symbolism: گاهی اوقات جغد خواب شما پیامی برای تان دارد، باید چیزهایی را رها کنید که دیگر نیازی به آنها ندارید. زمانی است که باید گذشته های منفی را فراموش کنید و زمان حالی بسازید که جایگزینی خوب برای گذشته های بد در آینده باشد، به پیام های روح تان گوش دهید، روابط تان را نو کنید و با آدم های جدیدی آشنا شوید.

جغدها نماد دانش، یادگیری و استقلال هم می باشند، خواب جغد می تواند بیانگر نیاز شما به یادگیری باشد. شما نیاز دارید تا دید خود نسبت به برخی مسائل را عوض کنید و این کار ممکن نیست مگر با یادگیری و افزایش آگاهی، دانش و خرد. شما باید به زودی روی پاهای خودتان بایستید و استقلال داشته باشید.

 

از آنجا که در بیشتر فرهنگ ها جغد نمادی شوم و مرموز است، نگاه کردن به جغد در خواب می تواند نشانه بدی باشد. این خواب می تواند تصویری از اطرافیان ما باشد که میانه خوبی با آنها نداریم و از طرف شان بدی هایی به ما رسیده است. باور ما درمورد شوم بودن جغد یا برخی حیوانات دیگر باعث می شود بیزاری های ما از آدم ها با نماد این حیوانات در خواب دیده شوند.

 

دیدن جغد سفید در خواب نشانه خوبی است. جغد سفید نشانه خوشبختی و صداقت شما در زندگی تان است. این خواب همچنین نشانه ای از آشنایی با افراد جدید و پرسود در زندگی می باشد.

 

کشتن جغد در خواب نشان از دعواهای احتمالی در زندگی تان است. همانطور که گفتیم جغدها نماد افراد بد زندگی ما هستند و کشتن جغدها در خواب به معنای درگیری با این آدم ها در دنیای بیداری می باشد، شما باید مراقب رفتار خود باشید و خشم تان را کنترل کنید.

 

دیدن خواب جغد در خانه یا نشستن جغدی بر بام خانه از دید تمام فرهنگ ها نشانه جا به جایی است، ممکن است محل زندگی تان را عوض کنید. این خواب همچنین به گرفتار شدن در دام فقر و بیماری هم تعبیر شده است.

 

 

ابن سیرین اعتقاد دارد: دیدن جغد در خواب نشان از مردی حرام و نا به کار باشد، اگر کسی در خواب جغدی بگیرد دلیل کند که با چنین مردی به خصومت افتد. در هر حال دیدن خواب جغد مبارک نیست.

 

 

مطیعی تهرانی اعتقاد دارد: اگر جغدی در خواب به شما می نگریست، در خانه شما بود و یا بر بام خانه تان نشسته بود، به این معناست که انسانی خبیث در فکر شما می باشد. اگر در خواب به جغدی غذا دادید یعنی با یک انسان بدخواه دوست می شوید. اگر پرواز جغدی را در خواب دیدید یعنی خبری دروغ می شنوید یا اینکه خبری حقیقی شما را آزرده خاطر می سازد.

 

 

جابر مغربی می گوید:

اگر ببیند در خواب جغدی داشت یا کسی به او جغدی داد دلیل که با مردی دزد به دعوا و مشاجره پردازد. اگر در خواب بچه جغدی دید دلیل که غلام یا شاگرد او دزدی کند و اگر در خواب گوشت جغد می خورد دلیل که مال حرام بستاند.

 

 

آنلی بیتون می گوید:

دیدن خواب جغدی که بر شاخه درختی نشسته است بیانگر دشمن پنهان و به ظاهر دوست شما می باشد که سعی در بدنام کردن شما دارد. شنیدن صدای هو هوی جغد در خواب نشانه غم بعد از یک شادی کوتاه مدت است، دیدن یک جغد مرده در خواب نیز بیانگر رهایی از بیماری، بدخواهان و مرگ می باشد.

 

اختصاصی از تعبیر خواب مجله پارس ناز

 

جغد پرنده‌ای شکاری است که فقط شب‌ها از لانه بیرون می‌آید. اساسا به همین دلیل نیز این پرنده به عنوان نمادی بد شگون شناخته می‌شود. عده‌ای عقیده دارند، جغدها ارواح مردگان را تا جهان دیگر همراهی می‌کنند. دیدن خواب جغد دارای مفاهیمی پر رمز و راز است. در ادامه با ما همراه باشید تا از تعبیر خواب جغد و نشانه شناسی دیدن جغد در خواب مطلع شوید.

بسیاری از قبایل هندی جغدها را پیا‌م‌آور مرگ می‌دانند. جغد می‌تواند به صورت نمادین به معنی مرگ، به شکل تغییر و دگرگونی در زندگی، یا مرگ به معنی واقعی کلمه، یعنی پایان زندگی،  به کار برود.

گاهی اوقات، جغد به معنی نزدیک شدن به مرگ است. ظاهر شدن این پرنده در خواب ممکن است پیامی مبنی بر پذیرش مرگ، در قالب پایان بخشی از زندگی و چرخه‌ی آن، به همراه داشته باشد.

جغدها دارای نماد شناسی مثبت و منفی (خوب و بد) هستند. این پرندگان می‌توانند نشان‌دهنده‌ی یک قرار عاشقانه و سپری کردن لحظاتی خوب و شیرین، و از سویی دیگر، نمادی برای نزاع و درگیری‌هایی باشند که نمی‌توان از آن‌ها اجتناب کرد.تعبیر خواب گرفتن جغد سفید

هم‌چنین، جغد می‌تواند پیا‌م‌آور شکست، اندوه، یا بیماری، و در عین حال، کشفیات تازه، علم، و مهارت‌های جدید باشد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب گردو: ۲۸ معنی و تعبیر دیدن گردو در خواب

از آن‌جا که جغدها دارای توانایی دید در شب هستند، می‌توانند چیزهای پنهان را نیز مشاهده کنند. به همین خاطر، این پرندگان می‌توانند نمادی برای غیبگویی و بینش درونی نیز باشند. این پرندگان یادآور توانایی‌تان در مشاهده‌ی جهان اطراف و اتخاذ تصمیم‌های صحیحی است که بر اساس بینش درونی‌تان انجام می‌شود. دیدن خواب جغد ممکن است نشان‌دهنده‌ی توانایی‌تان در مشاهده‌ی چیزهایی باشد که دیگران قادر به دیدن‌شان نیستند.

هم‌چنین، این خواب ممکن است نشان‌دهنده‌ی این واقعیت باشد که در برخی مواقع، فقط باید مشاهده کرد و ایستاد. از این طریق، می‌توانید متوجه‌ی این مسئله شوید که دیگران چه چیزهایی را از دست می‌دهند، یا خودتان چه چیزهایی را از دست می‌دهید.

به علاوه، خواب جغد می‌تواند نشانه‌ای از کسب دانش جدید نیز باشد. این نشانه، گاهی اوقات، به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید انگیزه‌های دیگران را درک کنید – کاری که پیش‌تر قادر به انجام آن نبودید.

گاهی اوقات، خواب جغد به شما نشان می‌دهد که باید چیزی را رها کنید – چیزی که دیگر نیاز به آن ندارید یا چیزی که دیگر نمی‌تواند برای‌تان کارایی‌ داشته باشد.

شاید این خواب نشانه‌ای از این حقیقت باشد که باید به ندای درون‌تان گوش کنید و پاسخ‌های لازم را از آن به دست بیاورید. مشاهده‌ی جغد در خواب ممکن است کمک‌تان کند برخی الگوهای فکری منفی و هم‌چنین عادات و باورهای منفی را رها کنید. در برخی شرایط، این خواب می‌تواند کمک‌تان کند همه چیز را از نو شروع کنید.

دیدن خواب جغد ممکن است نشانه‌ای از شروع دوره‌ای باشد برای گسترش دایره‌ی اجتماعی‌تان. احتمالا به انجمن جدیدی می‌پیوندید یا سرگرمی جدیدی را شروع می‌کنید که طی آن با آدم‌های جالب جدید و بسیاری آشنا می‌شوید. هم‌چنین، دیدن خواب جغد می‌تواند نشان‌دهنده‌ی شروع دوره‌‌ی رونق کسب و کار نیز باشد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب مدفوع: ۵۸ معنی و تعبیر دیدن مدفوع در خواب

به علاوه، جغدها نماد دانش، خرد، و یادگیری نیز هستند. خواب این پرنده ممکن است نشان‌دهنده‌ی نیازتان به یادگیری موضوعی جدید است. شاید این خواب نشانه‌ای از این حقیقت باشد که باید برخی مسائل را با دیدگاهی متفاوت نگاه کنید.

جغدها بدون سر و صدا پرواز می‌کنند. این خصوصیت نیز باعث شده است آن‌ها نماد موذی‌گری و حیله‌گری نیز باشند. پس از دیدن این خواب شاید به زودی توسط فردی فریب بخورید. هم‌چنین، جغدها پرندگانی تنها و مستقل هستند و می‌توانند به تنهایی به دنبال شکار بروند. به همین خاطر نیز جغد نماد تنهایی یا استقلال نیز هست.

مشاهده‌ی جغد در خواب ممکن است نشان‌دهنده‌ی افزایش آگاهی‌تان درباره‌ی یک موضوع خاص باشد. شاید با دیدن این خواب، به احساس‌ها و هیجان‌های‌ مخفی و درونی‌تان پی ببرید، یا به خودآگاهی بیش‌تری دست یابید.

نگاه کردن به جغد در عامل خواب نشانه‌ی خوبی نیست. این خواب ممکن است نشان‌دهنده‌ی توهین و بدرفتاری از سمت یکی از اطرافیان‌تان باشد. احتمالا با یکی از آدم‌های اطراف‌تان مشکلات حل نشده‌ای دارید، و این فرد با شما خصومت دارد.

این افراد احتمالا بسیار گستاخانه با شما رفتار می‌کند و حتی حرف‌های نامناسبی به شما می‌زند. شما باید حتی‌الامکان خونسردی‌تان را حفظ کنید و از برخورد با این آدم پرهیز کنید.

دیدن خواب جغد سفید، می‌تواند واقعا تعبیر خوبی داشته باشد؛ این خواب نشان‌دهنده‌ی رسیدن به شادی و نشاط در آینده‌ی نزدیک است. هم‌چنین، این خواب می‌تواند نشانه‌ای از پاکی و صداقت‌تان نیز باشد.

به علاوه، خواب جغد سفید ممکن است به این معنی باشد که به زودی با فردی وارد رابطه‌ای بسیار صمیمی می‌شوید که همواره به وی علاقه‌ای بسیار داشته‌اید. احتمال دارد این رابطه وارد مراحل صمیمی‌تر و نزدیک‌تری شود که تعهد‌تان را نسبت به یکدیگر افزایش دهند. گاهی اوقات، این خواب ممکن است نشان‌دهنده‌ی کشف رازی باشد که می‌تواند باعث ترس و اضطراب‌تان شود.

مشاهده‌ی خواب حمله‌ی جغد یا شکار شدن‌تان توسط یک جغد احتمالا نشانه‌ی خوبی نیست. ممکن است برخی از رقیبان‌تان که قدرت بیش‌تری نسبت به شما دارند، در محل کار برای‌تان مشکلاتی ایجاد کنند.

تلاش برای کشتن یک جغد در عالم خواب نشانه‌ای از این حقیقت است که در حال تلاش برای حل برخی مشکلات یا خارج شدن از یک موقعیت دشوار هستید، ولی این تلاش، در عوض، ممکن است باعث ایجاد مشکلات دیگری شود.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب آغوش: ۳۰ معنی و تعبیر بغل کردن در خواب

اگر در خواب ببینید جغدها در حال کشتن یکدیگر هستند، چنین خوابی ممکن است به تناقضاتی در سیستم اعتقادی و باورهای‌تان اشاره کند.

اگر یک یا هر دو جغد در خواب‌تان کشته شده باشند، ممکن است در آینده‌ی نزدیک باورها و نظرات‌، و هم‌چنین، نگرش‌تان دچار دگرگونی شوند.

به علاوه، این خواب ممکن است نشانه‌ای از قابلیت‌تان در شناسایی و ‌حل ساده‌ی مشکلات باشد.

اگر در خواب ببینید، سوار بر خودروی‌تان با جغدها تصادف کرده‌اید و همه‌ی جغدها تقریبا کشته شده‌اند، چنین خواب ممکن است نشان‌دهنده‌ی این حقیقت باشد که از مواجه‌ی ناخوشایند با برخی آدم‌ها در آینده‌ای نزدیک اجتناب می‌کنید. این افراد احتمالا به دنبال تحریک‌تان برای شروع یک مبارزه هستند و شما خردمندانه از قرار گرفتن در چنین موقعیتی پرهیز می‌کنید.

کشتن یک جغد در خواب نشانه‌ی خوبی نیست. این خواب ممکن است نشانه‌ای از وجود شایعاتی درباره‌ی شما در اطراف‌تان باشد.

هم‌چنین، این خواب نشان می‌دهد، ممکن است با برخی افراد دچار درگیری شوید و در نهایت، به پیروزی برسید. احتمالا برخی از آدم‌های مافوق‌تان در محل کار، برداشت اشتباهی نسبت به شما پیدا کرده‌اند و فکر می‌کنند می‌توانند کنترل‌تان کنند.

شما حس قدرتمندی از استقلال در وجود خود دارید و اجازه نمی‌دهید دیگران از قدرت‌شان علیه‌تان سوء استفاده کنند و شما را مجبور به انجام کاری کنند که جزء وظایف‌تان نیست.

اگر در خواب ببینید، فردی در حال کشتن یک جغد است، چنین خوابی ممکن است نشان‌دهنده‌ی این حقیقت باشد که باید از خودتان در برابر یک خطر محافظت کنید.

هم‌چنین، این خواب یادآور این نکته است که باید درباره‌ی سلامت، خانواده، دوستان، و شغل‌تان دقت بیش‌تری به خرج دهید.

شاید این خواب نشانه‌ای باشد که در آینده‌ی نزدیک از برخی افکار غیر واقعی خلاص می‌شوید و حقایقی بر شما آشکار خواهند شد.

دیدن جسد یک جغد در عالم خواب ممکن است هشداری باشد مبنی بر این‌که بیش‌تر به فکر سلامتی‌تان باشید. شاید لازم باشد مرتبا برای چکاپ کامل بدن‌تان نزد پزشک بروید و با مشاهده‌ی نخستین نشانه‌های یک بیماری به پزشک مراجعه کنید.

احتمالا این خواب می‌تواند به قابلیت‌ همیشگی‌تان برای نگریستن به نیمه‌ی پر لیوان اشاره داشته باشد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب پریود شدن: ۱۸ نشانه و تفسیر دیدن قاعدگی در خواب

اگر در خواب‌تان جغدی را در حال پرواز ببینید، ممکن است نشان‌دهنده‌ی این حقیقت باشد که شما برای کمک به هر آدمی، در هر زمان، آماده هستید. این خواب نشان می‌دهد شما دارای طبیعتی مهربان و یاری‌رسان هستید.

اگر در خواب ببینید جغدی در حال پرواز است و اطراف شکارش چرخ می‌زند، چنین می‌تواند نشان‌دهنده‌ی آگاهی ذهنی‌تان باشد. شاید لازم باشد برای پیشگیری از بروز اتفاقاتی در زندگی‌ شغلی‌تان، واکنش سریعی از خود نشان دهید. ذهن‌ شما به گونه‌ای پرورش یافته است که پیش از تبدیل شدن ریسک‌ها و خطرات به مشکلات بزرگ، به خوبی می‌تواند شناسایی‌شان کند.تعبیر خواب گرفتن جغد سفید

احتمالا می‌تواند با پیشگیری به موقع از ریسک‌ها، از ایجاد مشکلات جلوگیری کنید.

پرواز کردن مانند یک جغد در عالم خواب ممکن است نشان‌دهنده‌ی عقل و خردتان باشد؛ شما می‌توانید از غفلت‌ها و سردرگمی‌ها عبور کنید و مستقیما به سمت حقیقت گام بردارید.

اگر در خواب ببینید یک حیوان کوچک توسط یک جغد شکار شده است، این خواب احتمالا نشانه‌ای از ضعف شما است. احتمالا ترس‌ها و هراس‌هایی  به همراه دارید که زندگی‌تان را تحت کنترل خود در‌ آورده‌اند، ولی شما هم‌چنان قادر نیستید از شر آن‌ها خلاص شوید.

دیدن شکار شدن یک موش توسط جغد در عالم خواب ممکن است به سلب اعتمادتان از یک فرد معتمد اشاره داشته باشد. احتمالا برخی اطلاعات شخصی‌تان را برای فردی بازگو کرده‌اید و وی این اطلاعات را برای آدم‌هایی فاش کرده است که ممکن است برای سوء استفاده از شما،‌ علیه‌تان استفاده کنند؛ این مس آسیب زیادی به شما می‌زند و شما را در وضعیتی بسیار ضعیف قرار می‌دهد.

گرفتن یک جغد در دست در عالم خواب ممکن است نشانه‌ی خوبی نباشد؛ این خواب می‌تواند هشداری مبنی بر احتمال بروز یک حادثه در خانه یا مجروح شدن‌تان در آینده‌ای نزدیک باشد. هر کاری را که لازم است باید انجام دهید تا از بروز این اتفاق پیشگیری کنید؛ در روزهای پیش رو باید نهایت دقت را به خرج دهید و کاملا احتیاط کنید.

اگر در خواب ببینید یک جغد از آسمان بر روی تخت‌خواب‌تان فرود می‌آید، احتمالا پیام خوبی به همراه خود نمی‌آورد. این خواب ممکن است نشانه‌ی وجود برخی رفتارهای مخرب یا افکار منفی درون‌تان باشد.

شاید از لحاظ هیجانی احساس پریشانی می‌کنید یا خشمی را درون خود پنهان کرده‌اید.

ممکن است فردی باورهای‌تان را زیر سوال برده است و اعتماد به نفس‌تان را ضعیف کرده باشد.

وجود یک جغد روی تخت‌خواب‌تان در عالم خواب حاکی از ایجاد وضعیتی است که طی آن، در آستانه‌ی واکنش شدید و انفجار خشم و عصبانیت قرار خواهید گرفت؛ بنابراین، باید در اسرع وقت با این مشکلات مقابله کنید.

دیدن یک جغد بی بال و پر در خواب ممکن است خبر از تحمل استرس بسیار زیاد در آینده‌ای نزدیک داشته باشد.

ممکن است در آینده دچار مشکلات کسب و کاری یا شغلی شوید.

ممکن است در بخشی از یک معامله‌ی بحث‌برانگیز شرکت کرده، یا شاهد واقعه‌ای پریشان‌کننده شده باشید که اکنون باعث ایجاد ناراحتی و اضطراب در شما شده‌اند. نزدیکان و اطرافیان‌تان متوجه‌ی این تغییر رفتار خواهند شد؛ ممکن است تغییر رفتار حتی به نابودی رابطه‌تان با آن‌ها منجر شود.

اگر در عالم خواب ببینید جغدها تبدیل به انسان می‌شوند، چنین خوابی ممکن است نشان‌دهنده‌ی ایجاد روابط دوستانه‌ی قدرتمندی در آینده‌ی نزدیک باشد.

این خواب، هم‌چنین، می‌تواند نشانه‌ای از شخصیت مهربان و یاری‌رسان، و آمادگی‌تان برای کمک به دیگران باشد؛ به علاوه، ممکن است در آینده‌ی نزدیک، فردی که روزی به وی کمک کرده‌اید، به کمک‌تان بشتابد.

صدای جغد در خواب صدایی مرگبار و وحشتناک است که می‌تواند نشان‌دهنده‌ی فریادهای درون‌تان باشد که ناشی از سرخوردگی و ناامیدی هستند. چنان‌چه از خطراتی که روابط ناشایست، معاملات کسب و کاری پر ریسک یا پذیرش بی‌فکرانه‌ی تعهدات به همراه دارند، به خوبی آگاه نباشید، ممکن است با دشواری‌ها و شکست‌هایی مواجه شوید که شما را به آدمی تندخو و عصبانی تبدیل می‌کنند. خشم درون‌تان باعث می‌شود بر سر تمام دنیا فریاد بکشید، و شرایط نزدیک شدن به خود را حتی برای عزیزان‌تان نیز دشوار کنید.

خوابیدن یا نشستن یک جغد، با حالتی آسوده، بر بالای یک خانه در عالم خواب نشانه‌ی بسیار بدی تلقی می‌شود. این تصویر پیا‌م‌آور بدبختی، فاجعه، و بلایی‌هایی است که پی در پی بر اعضای آن خانه وارد می‌شوند، و باعث عصبانیت و سرخوردگی آن‌ها در زندگی خواهند شد؛ آن‌ها چنان گرفتار این بلاها می‌شوند که گویی از نسل‌ها پیش دچار نفرین بوده‌اند.

دیدن خواب جغدی که بر شاخه‌ای از یک درخت نشسته است، نشان‌دهنده‌ی این حقیقت است که شما توصیه‌ها و نصیحت‌های اطرافیان‌تان را کاملا جدی نمی‌گیرید و با شک و تردید می‌پذیرید. دوستان نزدیک و عزیزان‌تان شما را راهنمایی خواهند کرد، مسیرهای درست را به شما نشان می‌دهند، یا سخنان حکیمانه‌ای را که از پس سال‌ها تجربه و زحمت به دست آورده‌اند به شما ارائه می‌کنند؛ همه‌ی این‌ها برای شما مفید و سودمند خواهند بود. با وجود این، شما قضاوت خودتان نیز نیاز دارید، و باید بتوانید نشانه‌های زندگی را درک و تحلیل کنید؛ هم‌چنین، لازم است صدای جهانی گسترده از دایره‌ی آدم‌های نزدیک و اطرافیان را بشنوید تا در نهایت، بتوانید برای خود یا هر آدمی که تحت تاثیر قضاوت‌تان قرار می‌گیرد، به درستی تصمیم‌گیری کنید.

دیدن خواب جغدی در قفس نشان‌دهنده‌ی این حقیقت است که شما زندانی اندیشه‌های‌تان هستید. زندگی مثل بهمن سهمگین و عظیمی از افسوس و حسرت فرصت‌های از دست رفته، آرزوهای تحقق نیافته، و جاه‌طلبی‌های غیر‌منطقی بر سرتان فرود می‌آید. در واقع، شما در همین لحظه که در حال مطالعه‌ی تعبیر خواب‌تان هستید، قلبی مملو از سرخوردگی و ناامیدی دارید. ولی به جای درک توانایی‌های واقعی بالقوه‌تان و یافتن انگیزه برای حرکت به سوی جلو، دائما تصاویر گذشته‌تان را مرور می‌کنید، و هر گاه به اکنون می‌رسید بار دیگر تصاویر را به عقب بر می‌گردانید؛ این کار تنها باعث می‌شود وقت ارزشمندتان را هدر دهید.

دائما در ذهن‌تان این سوال را از خود می‌پرسید که اگر از آزمون و خطا نمی‌ترسیدید، اگر ریسک می‌کردید، آسیب می‌دیدید، به درون ناشناخته‌ها قدم می‌گذاشتید، و مسیرهایی را طی می‌کردید که کم‌تر کسی از آن‌ها گذشته است، اکنون زندگی‌تان چه‌قدر می‌توانست متفاوت باشد. شاید حتی به این مسئله فکر کرده باشید که برای یک شروع دوباره یا پیگیری آن‌چه شروع کرده ولی تمام نکرده‌اید، کمی پیر شده‌اید. تا وقتی درک نکنید تا هنگامی که زنده هستید، امید نیز وجود دارد، هرگز قادر نخواهید بود از وضعیتی پر از تاسف و افسوس خارج شوید؛ وضعیتی که همواره خودتان به آن دامن می‌زنید.

اهلی کردن و غذا دادن به یک جغد در عالم خواب نشان‌دهنده‌ی جایگاه مناسب‌تان در جامعه است. میزان بالای دانش و تجربه، به همراه طبیعت و ذات پاک‌تان، شما را آدم جذابی تبدیل کرده‌اند که دیگران برای مشورت کردن نزدتان می‌آیند یا تلاش می‌کنند از شما تقلید کنند. به همین دلیل، در تمام طول زندگی‌تان سرشار از حس عمیقی از سپاسگزاری و معرفت خواهید بود؛ فارغ از آن‌که خیل طرفداران‌تان در هر ساعت از روز پاشنه‌ی در را از جا در بیاورند.

دیدن خواب جغدی داخل خانه، چه در حال پرواز و چه نشسته بر روی یکی از وسایل خانه، نشان‌دهنده‌ی این حقیقت است که پول یا فقدان آن به علت ریشه‌ای تمام اتفاقات شوم زندگی‌تان تبدیل می‌شود. به زودی به این واقعیت رو به رو خواهید شد که کارتان را از دست داده‌اید، کسب و کار‌تان را تعطیل کرده‌اید، یا به دلیل کمبود یا عدم وجود بودجه پروژه‌ای را ناتمام گذاشته‌اید. حتی ممکن است برای اولین بار طعم فقر را بچشید – البته اگر پیش‌تر آن را تجربه نکرده باشید. بنابراین، این خواب، پیش از وقوع تمام این اتفاقات، به شما اکیدا هشدار می‌دهد هر گونه نشانه‌ای از این قبیل مشکلات را به موقع بررسی کنید تا بتوانید به سرعت عکس‌العمل مناسب نشان دهید و از بروز مشکلات مالی پیاپی پیشگیری کنید.

مشاهده‌ی بال زدن جغد در عالم خواب نشانه‌ای شوم از در هم شکستن یک سازمان است. این سازمان می‌تواند مدرسه، اتحادیه، پیمان برادری، انجمن اجتماعی، یک مذهب یا یک فرقه باشد. دامنه‌ی خطراتی که می‌تواند گریبان‌گیر این سازمان شود، شامل نشانه‌هایی هم‌چون اختلاف نظر یا تفرقه، فساد، کلاهبرداری، سوء استفاده از قدرت، آزار جنسی، و نقض اعتماد و اطمینان تا حتی تجزیه‌ی کامل یک سازمان باشد. این مشکلات می‌توانند مستقیما گریبان‌گیر شما شوند یا به شدت تحت تاثیرتان قرار دهید؛ بنابراین، مراقب باشید.

مشاهده‌ی حمله‌ی یک جغد سفید به حیوان خانگی دوست‌داشتنی‌تان در عالم خواب ممکن است نشان‌دهنده‌ی این حقیقت باشد که شما شاهد وقوع یک اتفاق زشت و ناخوشایند هستید ولی نمی‌توانید کاری در مورد آن انجام دهید. رنگ سفید جغد نشان می‌دهد این اتفاق صرفا یک بی‌عدالتی اجتماعی معمول، شناخته شده، و شایع نیست، بلکه اتفاق خاصی است که به هر شکل، باعث ایجاد احساس گناه و خشم در شما شده است. به علاوه، ممکن است احساس ترس نیز داشته باشید، زیرا احتمالا عامل این اتفاق وحشتناک می‌داند شما شاهد ارتکاب آن بوده‌اید. سالم ماندن حیوان خانگی‌تان در پایان این خواب، ممکن است به این معنی باشد که شما قادر هستید این مشکل را با دیگران حل کنید، ولی باید کاملا احتیاط را رعایت کنید تا خودتان یا قربانیان این اتفاق در خطر نیفتید.

اگر خواب ببینید یکی از دوستان‌تان در حال بریدن و خوردن گوشت جغد است، احتمالا از این‌که توجه شما به سمت فرد دیگری جلب شده است، حسادت می‌کند یا به فرد مورد علاقه‌ی شما علاقه‌مند شده است.

دیدن خواب جغدی که سعی می‌کند وارد خانه‌تان شود نشان‌دهنده‌ی احتمال وقوع یک بی‌ثباتی مالی است. شاید از دست دادن شغل یا انباشته شدن بدهی‌های‌تان نگرانی زیادی برای‌تان ایجاد کنند. ممکن است حتی خطر فقر شما را تهدید کند. به این ترتیب، این خواب به شما هشدار می‌دهد که مراقب نشانه‌های بروز این مشکلات باشید تا بتوانید به موقع واکنش نشان دهید و از بروز مشکلات پیاپی مالی پیشگیری کنید.

در مبارزه‌ی جغد و شاهین در عالم خواب، شما خود را در قالب جغد، این موجود با شکوه، مشاهده می‌کنید. به این ترتیب، شاهین می‌تواند نشانه‌ای از ترس‌ها و تردیدها یا فرد خاصی باشد که بزرگ‌تر از آن‌چه هست، وانمود می‌کند. مشاهده‌ی جغدی که به شکار شاهین می‌رود، نشان‌دهنده‌ی چگونگی غلبه‌ی شما بر موانعی است که از رشدتان جلوگیری می‌کنند. برای این کار باید پشتکار و صبر داشته باشید؛ حتی اگر برای بار اول به موفقیت نرسید، تلاش‌تان باعث می‌شود فرصت‌های بیش‌تری برای‌تان ایجاد شوند تا بتوانید سطح چالش‌هایی را که باید با آن‌ها مبارزه کنید، بالاتر ببرید.

دریافت یک جغد به عنوان هدیه در خواب معنی خوبی به همراه ندارد. اگر فرد محبوب‌تان در خواب به شما یک جغد هدیه بدهد، احتمالا اعتماد خود را به وی از دست خواهید داد و به حقایقی درباره‌ی رابطه‌تان پی خواهید برد. ممکن است خود را در وضعیتی توهین‌آمیز ببینید یا فرد مورد علاقه‌تان تبدیل به یک دشمن شود. در نهایت، این مسائل باعث می‌شوند در مورد برقراری رابطه با دیگران دچار سرخوردگی شوید؛ بنابراین، نباید اجازه دهید آن‌ها اثر منفی بر شما بگذارند.

مشاهده‌ی مبارزه‌ی جغد و عقاب در خواب نمادی از مبارزه‌ی شما با بی‌عدالتی‌های موجود در دنیا است. به ویژه، این خواب می‌تواند نشان‌دهنده‌ی تلاش‌های‌تان برای مقابله با آدم‌های قلدر و سایر آدم‌هایی باشد ایستادگی در مقابل‌شان و هم‌چنین، دفاع از حقوق مظلومان را تحمل نمی‌کنند. احتمالا این تلاش‌ها باعث می‌شود آدم‌هایی که کمک‌شان کرده‌اید، به شما احترام بگذارند و از قدردان‌تان باشند؛ با این حال، ممکن است به خاطر قطع رابطه با آدم‌هایی که از لحاظ اخلاقی با آرمان‌های‌تان همسو نیستند، دچار مشکل شوید.

تصاویری در عالم خواب که نشان‌دهنده‌ی پرستش یا ابراز علاقه به یک جغد هستند، ممکن است نمادی برای تفکر منطقی باشند. جغد نماد دانش است؛ بنابراین، آدم‌هایی که در عالم خواب به پرستش مجسمه‌ی جغد مشغول هستند، احتمالا در عالم واقعی افرادی دانشمند باشند. احتمالا این خواب نشان‌دهنده‌ی ایده‌آل‌های متناقضی است که در نتیجه‌ی تحصیلات و علم‌آموزی‌ درون‌تان ایجاد شده‌اند. ممکن است باورهای مذهبی‌تان به شکل قابل توجهی تحت تاثیر عقل و منطق‌تان قرار گرفته باشند.

منبع:mydreamsymbolism

 

برچسب ها تعبیر خوابتعبیر خواب جغد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

خواب‌های بد و پریشان را که شیطان در ایجاد آن‌ها نقش دارد، نباید برای کسی
تعریف کرد، ممنوعیت این امر در روایات نیز آمده است.حضرت محمد در همین
خصوص می‌فرماید: هنگامی‌که یکی از شما خواب بد و پریشانی می‌بیند، بعد
از بیدارشدن سه‌بار به طرف چپ خود تف کند و «أعوذبالله …» بخواند.در متن زیر
تعبیر خواب جغد را قرار داده ایم می توانید تعبیر خواب جغد ما را در سایت
پرشین وی بخوانید.

تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

برخی از معبران نوشته اند بوم و جغد در خواب دزد است و دسته ای دیگر نوشته اند
جغد انسانی است خبیث. اگر در خواب دیدید که بومی بر دیوار یا بام خانه نشسته
یا روی تیر چراغ نشسته و به پنجره اتاق شما می نگرد خواب شما وجود انسانی
خبیث را آگهی می دهد که دیده به شما دارد.

تعبیر خواب به روایت آنلی بیتون

دیدن جغدی بر شاخه‌های درخت، نشانه آن است که دشمنان پنهانی در بدنام کردن شما
می‌کوشند.شنیدن صدای بم جغد در خواب، علامت آن است که به دنبال سلامت و
شادمانی مرگ فرا خواهد رسید. دیدن جغد مرده در خواب، نشانه رهایی از بیماریی شدید
یا خطر مرگ است.تعبیر خواب گرفتن جغد سفید

تعبیر خواب به روایت ابراهیم کرمانی 

اگر کسی بیند آواز جغد همی شنید، دلیل که در آنجا نوحه و شیون بود به قدر بانگ
جغد. اگر بچه جغد بود، دلیل که فرزند او شوم و ناخلف است. اگر بیند گوشت جغد
خورد، دلیل که از مال مردی دزد نابکار به قدر آن چیز بخورد.

تعبیر خواب به روایت جابر مغربی

اگر ببیند بومی داشت یا کسی به وی داد، دلیل که با مردی که دزد است به دعوا
و مشاجره بر خیزد. اگرببیند گوشت بوم می خورد، دلیل که به قدر آن گوشت، مال
از مردی دزد بخورد. اگر ببیند که بچه بوم داشت، دلیل که غلام کوچک دزد یا شاگرد
از دزد او را حاصل شود.

دادن غذا به جغد از نظر منوچهر مطیعی تهرانی

اگر به بوم غذا و طعمه دادید با بدخواه دوست می شوید. اگر بومی از هوا آمد و بر
بام خانه شما نشست خبری می شنوید که ممکن است دروغ باشد و اگر راست
باشد شما را غمگین می کند.

تعبیر خواب به روایت کارل یونگ

اگر در خواب دیدید که مورد حمله جغد قرار گرفتید و یا اینکه جغدی تلاش می کند
که چشم شما را نوک بزند، تعبیرش به معنی نداشتن بینش است. مساله ای است
که تلاش می کنید به شدت از آن دوری کنید.

خوردن گوشت جغد از نظر ابراهیم کرمانی

اگر فردی در خواب ببیند که گوشت جغد می خورد نشانه این است که مال مردی دزد
و نابکار را به اندازه گوشت جغدی که در خواب دیده است می خورد.

تعبیر خواب به روایت محمد بن سیرین

در خواب، مردی است نابکار و حرام بود. اگر بیند کسی جغد همی گیرد، دلیل که
او را با چنین مردی خصومت افتد و دیگر دیدن جغد در خواب، مبارک نباشد

ساعد نیوز

Copyright (c) 2006-2019 persianv.com All Rights Reserved

© باز نشر مطالب اختصاصی سایت فقط با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت persianv.com مجاز میباشد .

هدف از انتشار این مقاله بیان تعبیر خواب جغد (جغد سفید ،سیاه، قهوه ای) می باشد. سالهاست که محققان مبهوت جنبه‌های زیادی از چگونه و چرایی عملکرد مغز هنگام خواب می‌باشند. اما خواب هایی که میبینیم آیا تعبیر خاصی دارند؟ سالیان سال است که دانشمندان و فیلسوفان در تلاشند که تعابیر مناسبی از خواب و رویا های صادقه انسان ارائه دهند.

از آنجایی که جغد در باورهای ما از گذشته هم نماد بدشگونی و در بعضی فرهنگ ها تولد و برکت است آیا تعبیر خواب جغد نیز به همین معناست.  برای اطلاعات بیشتر درباره باورهای خرافی جغد می توانید از مطالب مرتبط تحت عنوان آیا جغد شوم است؟ بازدید نمایید.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب ققنوس چیست؟

دیدن خواب جغد امکان دارد از نظر هرکس تعبیری خاص داشته باشد ولی به طور کلی تعبیر خواب جغد بد است!!!!! دیدن جغد در خواب نمادی از جدایی ، مرگ، بیماری، دشمن و در بعضی نماد اکتشاف وکسب مهارت جدید می باشد.

برخلاف مطلبی فوق، دیدن خواب جغد سفید امکان دارد نشانه خوبی باشد. احتمال دارد که در آینده به یک سفر اکتشافی مفید بروید و مهارت های جدیدی کسب کنید. براساس گفته برخی معبران جغد سفید نشان رابطه با کسی است که بسیار دوستش دارید و این رابطه به زودی جدی خواهد شد.تعبیر خواب گرفتن جغد سفید

از آنجایی جغد معمولا به رنگ قهوه ای دیده می شود تعبیر خواب جغد قهوه ای، همان معنی کلی تعبیر خواب جغد (دشمن مکار و حیله گر) را دارد.

جغد سیاه در خواب دشمنی پلید است و پلید بودن او بر دیگران هم آشکار است و همه او را می شناسند.

تعبیر کشتن جغد در خواب دعواهای احتمالی در زندگی شماست. جغدها نماد افراد بد در زندگی ما هستند و کشتن جغدها در خواب به این معنی است که با این آدم ها در دنیای بیداری درگیر می شوید.

اگر در خواب شاهد حمله جغدها به یکدیگر بودید و دیدید که همدیگر را کشتند، تعبیرش این است که در بین خانواده تان دعوا و درگیری اتفاق می افتد.

دیدن جغد مرده در خواب نشانه بیماری خاص می باشد. بهتر است به طور منظم سلامتتان را چک کنید و از آن مطمین شوید.

تعبیر خواب گرفتن جغد نشانه خوبی نیست. امکان دارد حادثه بزرگی برایتان اتفاق بیوفتد. حتما سعی کنید تلاشتان را برای جلوگیری از آن به کار بگیرید، مراقب خود و اطرافیان باشید اما مضطرب و نگران نشوید.

هر چند بطور کلی تعبیر خواب جغد زیاد خوب نبوده اما بالعکس تعبیر خواب تبدیل شدن به جغد به انسان نشان دهنده دوستی های بسیار محکم در آینده است.

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب پرواز چیست؟

تعبیر خواب جغد خرد، بینش، جادو، آگاهی و تقوای زیاد است. تعبیر خواب شنیدن صدای جغد ناامیدی و مرگ است. ذهن ناخودآگاه شما ممکن است تلاش کند توجه شما را جلب کند تعبیر خواب جغد سفید یا جغد برفی روی آگاهی و روشنگری جدید شما تاکید دارد.

اگر در خواب دیدید که مورد حمله جغد قرار گرفتید و یا اینکه جغدی تلاش می کند که چشم شما را نوک بزند، تعبیرش به معنی نداشتن بینش است. مساله ای است که تلاش می کنید به شدت از آن دوری کنید.

تعبیر خواب جغد مرده بیماری یا مرگ است. مرگ در این حس ممکن است مرگی سمبلیک باشد، یک تحول مهم در زندگی است یا پایان یک عادت منفی تعبیر دیدن پر جغد در خواب بیانگر این است که نیاز دارید دانش و خردتان را با دیگران قسمت کنید.

با توجه به مطالب فوق با تعبیر خواب جغد سفید ، جغد سیاه و جغد مرده آشنا شدید در این بخش از مقاله به بیان تعبیر خواب جغد از دیدگاه جابر مغربی می پردازیم.

جابر مغربی معتقد است که اگر شخصی در خواب ببیند که بوفی داشت یا کسی به وی داد، دلیل که با مردی که دزد است به دعوا و مشاجره بر خیزد. اما اگر کسی در خواب ببیند گوشت جغد می خورد به این معناست که به اندازه همان گوشت، مال از مردی دزد بخورد.

و اگر در خواب دیدید که جغد بچه داشت، تعبیرش این است که غلام کوچک دزد یا شاگرد از دزد او را حاصل شود.

در آخر این مطلب به بررسی تعبیر خواب جغد از دیدگاه منوچهر مطیعی تهرانی می پردازیم. اگر در خواب دیدید که بومی بر دیوار یا بام خانه و یا روی تیر چراغ نشسته و به پنجره اتاق شما می نگرد خواب شما خبر از وجود انسانی خبیثی را می دهد که به شما دید دارد.

منوچهر مطیعی تهرانی معتقد است که اگر در خواب به جغد غذا و طعمه دادید به ای معناست که با بدخواه دوست می شوید و اگر جغدی از هوا آمد و بر بام خانه شما نشست خبری می شنوید که ممکن است دروغ باشد و اگر راست باشد شما را غمگین می کند.

پس از مطالعه مقاله فوق می توانید تا حدودی می توانید خواب خود را تعبیر نمایید و معنا و مفهوم آن را دریابید اما هیچ گاه از تعبیر آن مضطرب و نگران نشوید و به خود تلقین نکنید زیرا این اضطراب موجب کاهش تمرکز می شود و در نتیجه حواس پرتی شما می تواند مشکلاتی در زندگی و حتی محل کار شما بوجود آورد.

ذخیره نام، ایمیل و سایت توسط مرورگر برای ارسال دیدگاه در زمانی دیگر.

یوتاب گلچینی از بهترین ها

برچسب های مرتبط

جغد در خواب، خصومت با مردی است که خلافکار و خبیث و دزد است. اگر کسی ببیند که به جغد غذا داد، با بدخواه خود دوست می شود. اگر جغدی از هوا آمد و بر بام خانه او نشست، خبری می شنود که ممکن است دروغ باشد و اگر راست باشد، او را غمگین می کند.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر کسی ببیند آواز جغد به صورت گریه می شنید، دلیل که در آنجا نوحه و شیون خواهد بود به قدر بانگ جغد. اگر بچه جغد بود، دلیل که فرزند او شوم و ناخلف است. اگر ببیند گوشت جغد می خورد، دلیل که از مال مردی دزد نابکار بخورد.

جابر مغربی می گوید: اگر ببیند بومی داشت یا کسی به وی داد، دلیل که با مردی که دزد است به دعوا و مشاجره بر خیزد. اگرببیند گوشت بوم می خورد، دلیل که به قدر آن گوشت، مال از مردی دزد بخورد. اگر ببیند که بچه بوم داشت، دلیل که غلام کوچک دزد یا شاگرد از دزد او را حاصل شود.تعبیر خواب گرفتن جغد سفید

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید: لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید.
ورود
عضویت

سارا : سلام و وقت بخیر چند وقت پیش یهو قبل نماز صبح خواب رفتم خواب عجیبی دیدم خواب دیدم دردشتی سرسبز گله ای گاومیش میبینم ک دارم از کنارشون رد میشم یدفه میبینم این گله یه سگ دارن میترسم ک بهم حمله کنه باترس از کنار گله رد میشم ولی تا نگاه میکنم پوزه سگ خرطومی هست و اصلا دندون نداره قیافه سگ عجیب بود یعنی سرش شبیه خرطومی مانند داشت ولی تنه سگ سگ هم کاری بهم نداره یهو میشینم سر صخره توهمون دشت سرسبز میبینم 3تاپرنده رنگی 7رنگ انگار ک شبیه جغد هستن میان روبروم میشینن ونگام میکنن حتی انگاری یه چشم دارن اولی یه چیز میگه وفوت میکنه توصورتم ومیره دومی هم همینطور وسومی چیزی نمیگه وپر میزنن انگاری یه چشم داشتندباتوجه به اینکه من مشکل در زندگیم دارم ودارم جدا میشم وهنوز حل نشده تعبیرش چی می تونه باشه

فریبا هراتی : سلام. تشکر. همسر شما سعی می کرده که از زندگی تان حمایت و حفاظت کند ولی امیدی ندارد که بتواند خوشبخت باشد و اعتماد به نفسش را از دست داده و نمی تواند کارها را به خوبی مدیریت کند و فقط سعی می کند که نشان دهد که قوی است. شما باید خردمند باشید. لحظات عمرتان دارد می گذرد. شما نمی خواهید نقطه نظرات دیگران را قبول کنید و شیوه ی فکری تک بعدی دارید. برای همین یکی دو بار که نصیحتتان کنند وببینند که حرف گوش نمی دهید؛ دیگر نصیحتتان نمی کنند. شما دارید لگد به بختتان می زنید و خوشبختی تان را دستی دستی از بین می برید. تشکر از همراهیتون.

سارا : ببخشید من متوجه نشدم چطور لگد به بختم زدم همسرم خودش نمیخاد ومن تلاش زیاد کردم برا برگشت زندگیم اتفاقا برعکس اون نمیخاد و لگد به زندگیمون زد اطرلفیان همه می دونن بی دلیل داره طلاقم میده

فریبا هراتی : سلام. سارای عزیز من شناختی روی شما ندارم. تنها چیزی که به شما گفتم تعبیر خوابتان است. سگی که توصیف کردید و پرنده ها… همان تعبیری را دارند که عرض کردم. شما در پایه و اصول با همسرتان اختلافاتی دارید که منجر به دعواهای امروزتان شده. شاید این عدم نصیحت پذیری به ابتدا و عمق دعواهای شما اشاره می کنند و نه به چیزی که امروز در جریان است. شاید هم تعبیر پرنده ها به همسرتان برمی گردد ولی از آنجاییکه یکی دوبار پرنده ها چیزی گفته اند و بار سوم دیگر هیچ و تک چشم بوده اند به شیوه ی تفکر تک بعدی شما یا همسرتان اشاره دارد.

Maryam : سلام وقت شما به خیر صبح خواب دیدم پدرم با لباس مشکی به کوچه رفته و میخواد به سگی مشکی غذا بدهد فک میکنم یه گوشت خام از یخچال رو درنظر داره بعدش میبینم اون سگ تبدیل به پرنده ای میشه که پایین تنش هیکل یه پرنده رو داره اما سرش جغده و سفید رنگ هستش .قبلا هم خواب دیده بودم پدرم سگی مشکی رو اورده خانه که من و خواهرم ترسیدیم ولی اون توجهی نمی کرد دو و سگ به ظاهر بی خطر بود و حمله ای نکرد.امیدوارم خوب توضیح داده باشم .ممنون از لطفتان.

فریبا هراتی : سلام. تشکر. پدر شما نسبت به مسئله ای رفتاری بدبینانه و در عین حال همراه با کینه و ناراحتی از خودش نشان می دهد تا یک دوست را که اخلاقیات و رفتار بدی از خودش نشان می دهد را وادار کند که روش زندگی اش را عوض کند تا او را از شرایط بغرنجی که در آن قرار گرفته است نجات دهد. او به این دوست خواهد گفت که منبعد نسبت به او احساسات سردی را از خودش نشان خواهد داد و رابطه اش را با او کم خواهد کرد. پدر شما به این شخصص فکر می کند و می خواهد که او را تهدید کند که دست از کارهای بدش بردارد. شما نمی خواهید که پدرتان رفتار تندی از خودش در قبال این شخص نشان دهد. این شخص با نصایح پدرتان آگاه خواهد شد و تقوای او افزایش می یابد و به دنبال رسیدن به اهداف و آرمانهایش تلاش خواهد کرد. تشکر از همراهیتون.

سمیرا سلیمانی : سلام وقتتون بخیر. دیشب خواب دیدم شش تا جغد به رنگ‌ها و نژادهای مختلف دارم که با نظم و ترتیب سه تا جلو و سه تا پشت سرشون نشسته‌اند و یکی از اون جغدها که رنگش فلفل نمکی بود و ظاهرش با بقیه فرق داشت، جنب و جوشش بیشتر بود و توجه من روی اون بود. یه جای دیگه از خواب هم یه جغد به رنگ سفید نباتی(سفید خالص نبود) داشت دور خودش می‌دوید که کم کم تبدیل به مرغ یا خروس سفید نباتی شد.

فریبا هراتی : سلام. تشکر. خرد و بینش، تقوا و آگاهی شما زیاد است و شخصیتی روشنفکر دارید که باعث خواهد شد بتوانید در زندگی تان به تعادل و آرامش برسید و به سعادت خانوادگی دست پیدا کنید. به ثروت و خوشبختی خواهید رسید. تشکر از همراهیتون.

misaa : با سلام
خواب دیدم که از پنجره خانه به بیرون نگاه کردم و پرندگانی را دیدم که خیلی زیبا و با ریتم قشنگ پرواز میکردند و با پرواز خود شکل های هندسی زیبایی ایجاد میکردند و با اینکه شب بود خیلی قشنگ پیدا بودند
بعد دو تا جغد سفید در آسمان ظاهر شدند تقریبا بزرگ بودند و زیبا
من همان موقع از خواب پریدم
( در ضمن من درمان جو هستم)

فریبا هراتی : سلام . شما نگاه تازه ای به زندگی دارید و تصمیمی دارید که می خواهید آنرا عملی کنید و اهداف و آرمانهایتان را می خواهید اجرایی کنید. آگاهی، تقوا، خرد و بینش شما زیاد است و نسبت به کاری که مد نظرتان است روشنگری و آگاهی زیادی را تجربه خواهید کرد. می خواهید با اصول و قواعد خاصی در کارتان به پیش بروید. تشکر از همراهیتون.

hosein : با سلام..خواب دیدم در جایی هستم و اونجا تعداد زیادی بچه جغد سفید هستش درون یک جعبه که بالاش باز بود..با یکی دو تاشون بازی می کردم و هیچ اذیتی هم نداشتن..یکیشون رو توو دست گرفتم و باهاش بازی میکردم و روی بدنم با لباسم بازی میکرد…بعدش تا جایی که یادمه این جغد تبدیل به پسری بالغ ۱۱۴ یا ۱۵ ساله شد…تعبیر این خواب چیست ممنونم

فریبا هراتی : سلام. شما شخصیتی خردمند، بینشی قوی، آگاهی و تقوای زیاد دارید و سعی می کنید که از خودتان حمایت کنید. قدرت ذهنی شما بالاست و جنبه های منفی خودتان را کنار گذاشته اید. سعی می کنید که به دیگران آگاهی و روشنگری دهید. شما می خواهید استعدادهای خودتان را پرورش دهید و دانش و خردتان را با دیگران تقسیم کنید. شما خودتان را با شرایط غیر منتظره منطبق می کنید و سعی می کنید که خویشتنداری کنید. تمرکز شما روی اهدافتان خواهد بود و به تمایلات خودتان توجه خواهید کرد. شرایط سخت برای شما حل و فصل می شود و مشکلات شما به زودی ناپدید خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

نگار زیبامنش : سلام خانم هراتی عزیز.وقت بخیر
بنده خواب دیدم تو خواب انگاری با اقایی نامزد هستم.تو ساحل هستیم.بعد یه اقیانوس خیلیی بزرگ و فوق العاده زیبا روبرومونه .تو اب پر از کشتی بود که اروم هر کدوم حرکت میکردن و خیلی به ما نزدیک بودن.بغل اقیانوس کوهای پوشیده از جنگل بودن و ابرهایی که مثلادستتو دراز میکردی میتونستی بگیریشون.بعد به تک درخت انگاری از تو اقیانوس رشد کرده بود که سه تا جغد سفید و خیلی خوشگل که یه مادر و دوتا بچه داشت و فقط نگاه میکردن.من تو واقعیت یه همچین جای زیبایی ندیدم.بعد زمستون بود کوه ها که جنگلی بودن یه خورده برفی شده بودن.من فقط میگفتم من میخوام ساعت ها بشینم فقط این زیبایی رو نگاه کنم.من و نامزدم کاپشن تنمون بود و فقط همو میبوسیدیم.و ایشون پرید تو اقیانوس شنا کرد من گفتم وای نرو سرده سرما میخوری.اما انگاری که اون اقیانوس مثل استخر بود براش! رفت قشنگ شنا کرد و اومد و اصلاا لباساشو خودش خیس نشده بودن!من گفتم اخه مگه میشه ادم این همه شنا کنه و خیس نشه!

فریبا هراتی : سلام. تشکر. شما نسبت به کاری که در دست دارید متعهد هستید. منطقی و واقع گرا هستید و در عین حال احساساتی هم هستید. شما روحتان جلا یافته و آرام است و احساس قدرت می کنید و هیچ چیز نمی تواند مانع شما برای رسیدن به موفقیت باشد. شما باوجود مشکلاتی که گاها” در زندگی تان به وجود می آید کمر خم نکرده اید و به صلح درونی و هماهنگی روانی رسیده اید. شما در مقابل رکود و سختی ها از خودتان با دقت مراقبت می کنید و سعی می کنید که هدفتان را قویتر کنید. شما می توانید با سختی ها به راحتی مقابله کنید بدون اینکه تحت تاثیر احساسات منفی قرار بگیرید. تشکر از همراهیتون.

مهدخت : سلام و عرض ادب و احترام
خواب دیدم یه بچه جغد خاکستری خال خالی داشتیم که تو یه جای کوچیک ازش مراقبت میکردیم و نمیزاشتیم فرار کنه ولی خب تو اون اتاقچه هم نمیرفتیم و از بیرون مراقب بودیم. من پشت در بودم، بعد یهو یه طوری شد جغده از در اومد بیرون و میخواست فرار کنه ولی بابام اومد و دوباره کردش تو جاش و درا رو محکم بست. ولی بازم از کنار در میخواست فرار کنه که من نگذاشتم و سفت بستم درو. بعد بابام گفت من میرم چند تا چوب میارم تا محکمش کنم تا نتونه بیاد بیرون. بعد اونجایی که بودیم طبیعت بود. بعد من و خواهرم یه خروس خیلی زیبا دیدیم که انگار حالیش بود و داشت به خودش میرسید. بعد به خواهرم گفتم اینو نگاه چه خوشگله.

فریبا هراتی : سلام. عرض ادب و احترام متقابل. بینش و آگاهی ، خرد و تقوای شما زیاد است و مراقب هستید که همیشه خردمندانه برخورد کنید. پدرتان می خواهد به شما یاد دهد که سیاست داشته باشید و حتی خردمندانه تر از قبل رفتار کنید. عشق و نشاط به زندگی شما خواهد آمد و احتمال قوی شما یا خواهرتان با آدمی که مغرور و خودستا است ازدواج خواهید کرد. تشکر از همراهیتون.

رزیتا : سلام خانم هراتی عزیز من الان ۴۰ ساله هستم واین خوابو ۶سال پیش دیدم نه زمانی که بچه بودهام ومیخواستم بدونم این جغد میتونه به همسرم تعبیر بشه میدونم که هر دو کامنت یه حق خواب کسر میشه ولی اشکالی نداره ممنون از لطفتون

فریبا هراتی : سلام مجدد. بنابر این جوجه معصومیت و بی گناهی شماست نه سن کمتان. جغد در خواب هم تعبیر مثبت دارد هم منفی . اما از نظر منفی به افکار و عادات منفی و ناامیدی که ادامه اش می تواند به نابودی انسان ختم شود اشاره می کند. اینطور نیست که شما خواب جغذ ذیده اید به خاطرش دور از جان بمیرید. ادامه بیماری یا سلامتی شما بسته به روحیه خودتان و مثبت اندیشی یا منفی بافی به مدت طولانی دارد. می تواند افکار بد و اخلاق بد شوهرتان هم باشد. تشکر از همراهیتون.

رزیتا : سلام خانم هراتی عزیز اگه ازمن خوابی امروز ثبت شده این خوابو نادیده بگیرید وگرنه لطفا تعبیرش کنید ممنون
بازم ممنون

فریبا هراتی : سلام. دوست خوبم شما الان دیگر جوجه نیستید!! شما این خواب را زمانی که بچه بوده اید دیده اید و الان خانم شده اید. درست است که بیماری شما ادامه داشته ولی اینطور نیست که شما خوب نشوید. باید همان موقع که این خواب را دیدید، برایتان قربانی می کردند تا دفع قضا بلا شود. اگر این کار را نکرده اند، در کنار مراحل درمانی تان، الان اینکار را بکنید و از خدای بزرگ بخواهید که بیماری و شر و ناراحتی را با این قربانی از زندگی شما ریشه کن کند. به اندازه وسعتان و خست هم نکنید، یک گوسفند و اگر پول ندارید یک مرغ، بگویید قربانی کنند و درسته گوشتش را به فقرا ببخشید و اصلا خودتان از آن نخورید. بیماری شما انشالله درمان خواهد شد و از این سنگینی و طولانی شدن بیماری خلاص خواهید شد. تشکر از همراهیتون.

Narjeskhatoon : ممنونم از راهنماییهاتون
خب سخته گاهی راهنمایی هاتون اونقدر کلی میشه که من اصلا نمیدونم کجای کارم ایراد داره؟
مثلا گفتید افکارمو پنهان کنم …در مورد چه فکری حرف میزنید؟انسان در طول زندگیش همه چیز از فکر نشات میگیره
دیگران منظورتون کیه؟
پس قضیه مشورت تو زندگی چی میشه؟
سایت هم بخاطر کاربرهای زیادش ماشالله
من نمیخوام خیلی مزاحم وقتو استراحتتون بشم بخاطر این کمتر سوال میپرسم
نمیدونم خانم هراتی عزیزم شاید من هنوز تو بنیادیترین های شخصیت یک فرد موندم …
و گرنه همیشه از نصیحتهاتون استفاده کردم و گوش خواهم داد ان شالله

فریبا هراتی : سلام. منظور من این است که باید مراقب باشید که راجع به خواسته ها و آرزوهایتان و کارهایی را که انجام می دهید برای هر کسی بیان نکنید. مشورت را با هر کسی انجام نمی دهند!! اجتماعی بودن به این معنی نیست که هر کسی به زندگی تان وارد شد سیر تا پیاز زندگی و آرزوها و اهدافتان را برای مردم بیان کنید. هر کسی در زندگی 2 نفر آدم مجرب و فهمیده دارد که به آنها تکیه کند و حرفش را بزند ولی این آدمها 2 نفر هستند نه 200 نفر یا 2000 نفر. اینکه نوشتم شاید دیگران فکر کنند به زندگی شان چشم دارید به خاطر این بود که دیده اید که یک زن عشایری به شما روسری زیبایش را داده و شما البته آن را پس دادید ولی وقتی آدم خیلی خوش سروزبان باشد کسانی که فکرشان کوتاه است ممکن است فکر کنند برای جلب توجه دیگران اینکار را می کنید یا پیش شما کم بیاورندو احساس کنند برایشان خطر محسوب می شوید و با شما دشمنی کنند. حتی اینکه نامزدتان دیده رنگ مویتان روشن است و در خیابان راه می روید هم همین معنی را دارد که خوشبرخورد و بی خیالید! مردم هزار رنگ هستند و شما فقط به دل خودتان نگاه می کنید و قیاس به نفس می کنید. بنده هم ضربه اشتباهاتم را خورده ام و به شما گفتم تا شما مثل من اذیت نشوید. به هر حال هر کسی باید در زندگی تجارب خودش را کسب کند. موفق و موید باشید.

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید.
ورود
عضویت

کلیه حقوق مادی ومعنوی مطالب متعلق به وب سایت یوتاب دات کام می باشد و کپی برداری از آن ممنوع است!

ابراهیم کرمانی گوید:تعبیر خواب جغد اگر کسی بیند آواز جغد همی شنید، دلیل که در آنجا نوحه و شیون بود به قدر بانگ جغد… اگر بچه جغد بود، دلیل که فرزند او شوم و ناخلف است.تعبیر خواب جغد اگر بیند گوشت جغد خورد، دلیل که از مال مردی دزد نابکار به قدر آن چیز بخورد.

تعبیر خواب جغد شنيدن صداي بم جغد در خواب ، علامت آن است كه به دنبال سلامت و شادماني مرگ فرا خواهد رسيد .ديدن جغدي بر شاخه هاي درخت ، نشانة تعبیر خواب جغد آن است كه دشمنان پنهاني در بدنام كردن شما مي كوشند .

تعبیر خواب جغد برخی از معبران نوشته اند جغد در خواب دزد است و دسته ای دیگر نوشته اند جغد انسانی است خبیث. اگر در خواب دیدید که جغدی بر دیوار یا بام خانه نشسته یا روی تیر چراغ نشسته و به پنجره اتاق شما می نگرد تعبیر خواب جغد خواب شما وجود انسانی خبیث را آگهی می دهد که دیده به شما دارد

تعبیر خواب جغد در خواب ، مردی است نابکار و حسام و حرام بود. اگر بیند کسی جغد همی گیرد، دلیل که او را با چنین مردی خصومت افتد و دیگر دیدن جغد در تعبیر خواب جغد خواب ، مبارک نباشد

دیدگاه

تعبیر خواب گرفتن جغد سفید

تعبیر خواب گرفتن جغد سفید
تعبیر خواب گرفتن جغد سفید
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *