دسته‌ها
تعبیر خواب

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر
تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

یوتاب گلچینی از بهترین ها

برچسب های مرتبط

لوک اویتنهاو می گوید : بچه دوقلو نشان از بر آورده شدن ناگهانی یک امر است.

آنلی بیتون می گوید: دیدن بچه های دوقلو در خواب ، نشانه آن است كه از امنیت شغلی و محیط صمیمانه خانواده خود احساس رضایت خواهید كرد. دیدن بچه های دوقلو كه به بیماری مبتلا شده اند، نشانه آن است كه در زندگی اندوهگین و مأیوس خواهید شد.

در سرزمین رویاها آمده: شما صاحب فرزندان دوقلو هستید : خوشبختی در خانواده.
یك زن خواب ببیند كه بچه های دوقلو دارد : مراقب رقیب باشید.
یك مرد خواب ببیند كه زنش دوقلو می زاید : یك تغییر غیره منتظره در زندگی او رخ خواهد داد.
دوقلوهائی از یك جنس : زندگی شما طولانی خواهد بود.
دوقلوهائی كه یكی پسر و دیگری دختر است : شانس و قدرت.
یك زن مجرد خواب ببیند كه بچه های دوقلو دارد: بزودی نامزد می كند.

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید: لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید.
ورود
عضویت

محمد : سلام.من دوتا دختر دارم.دو ساعت پیش خواب دیدم که خانمم دو قلو دختر زاییده و توی راهروی زایشگاه دارم به همراه یک خانم پرستار که دخترم توی بغلشه بطرف محل نگهداری نوزادان میریم و توی راهرو پرستار بهم گفت بهت نمیاد که سه تا دختر(یه دوقلو و یک تکی) داشته باشی چون موهات رو کوتاه کردی(من الان موهام کوتاهه) جوونتر به نظر میایی و توی سالن زایشگاه جمعیت زیادی بود و وقتی رسیدیم به اتاق نوزادان پرستار برای چند لحظه دخترم رو بمن داد و دیدم که دختر دومی خودمه که انگار تازه دنیا اومده ولی اندازه بچه های یکساله بود و وقتی پرستار برگشت با شوق رفت توی بغل پرستار ولی متوجه نشدم دختر اولم دوقلو بوده یا دختر دومم چون دختر دومم توی زایشگاه تکی بود نه دو قلو.ممنون از لطفتون

فریبا هراتی : سلام. خانم شما به دستاوردهای بسیار بزرگ و موفقیت و ثروت زیادی خواهد رسید و شما در مرحله ی تحولی بزرگ در زندگی تان هستید. شما آنقدر به ثروت می رسید که کسی تصورش را هم نمی تواند بکند که اینقدر موفق و پولدار باشید. از غم رها خواهید شد و فکرتان راحت تر و با نشاط تر خواهید شد. شما پولتان را خرج رفاه دخترانتان خواهید کرد و آنها را لوس می کنید. :))))) تشکر از همراهیتون.

محمد : سلام .دختر عموی من یک دختر یکساله داره.دیشب خواهرش خواب دیده که اون یکسال قبل پنج قلو زاییده بوده(چهار دختر و یک پسر) ولی فقط این دخترش رو به همه نشون داده بوده و الان که مشخص شده اون چهار تای دیگه داره ،میگه یکی دیگشو برمیدارم(نوزاد پسر را انتخاب میکند)و بقیه اش رو نمیخوام.و خواهرش با تعجب بهش میگه تو چطور با این چثه ریزه میزه ات پنج قلو زاییدی.با تشکر

فریبا هراتی : سلام. دختر عموی شما از غم رها شده و زندگی اش را با استفاده از حساسیت بیشتر، رفتاری جسورانه تر و انسانی تر، به سمت موفقیت بسیار زیادی سوق داده و مسیر زندگی او عوض شده. او هم گشایش کار یافته و همه به ثروت بیشتر خواهد رسید. خواهر او هم گشایش کار خواهد یافت. عدد 5 بیانگر پذیرفتن، خود بخودی، خیرگی و پر رنگ بودن، ماهیت جسورانه، عمل و انسانیت است. عدد ۵ بیانگر ۵ حس انسان است و ممکن است به شما بگوید که حساس تر باشید و با حواس پنج گانه تان بیشتر هماهنگ باشید. تعبیر دیگر این است که عدد ۵ ممکن است بازتاب یک تغییر در مسیرتان باشد یا اینکه نیاز دارید مسیرتان را تغییر دهید. تشکر از همراهیتون.

ali : 1- هشت اردیبهشت 99 ساعت تقریبا 9 صبح خواب دیدم که فریده یه بچه دوقلو آورده و لی فامیلاشون یکم با فامیل من فرق داره ولی اسمشون روی مانیتور هست و یارانه شون هم برقرار شده . روز سوم ماه رمضون. خیلی هیجان زده بودم. تعبیرش چیه؟ تو سایت خطای ایمیل می ده
2- من دیروز شش هزار تومن اینترنتی براتون واریز کرد. بانک کشاورزی ساعت 13:35

فریبا هراتی : سلام. بنده در این بخش فقط تعابیر را انجام می دهم و در مورد پرداخت ها اگر با ادرس ایمیل سایت نمی توانید تماس بگیرید، از طریق @yotaabcom به تلگرام یوتاب واحد پشتیبانی اقدام کنید. لطفا 4 رقم آخر کارتتون را برای آنها بنویسید تا بررسی شود. خانم فریده به سود مضاعف و گشایش کار خواهد رسید و به امنیت در کار و شادی می رسد ولی خودش ممکن است دمدمی مزاج باشد و نتواند برای زندگی اش درست تصمیم بگیرد. دو دل باشد و به دو جهت مختلف کشیده شود. تشکر از همراهیتون.

مهربان : با سلام. دیروز ظهر خواب دیدم دو تا بچه ی نوزاد دو قلوی بهم چسبیده ، از یه جایی مثل تلویزیون میدیدم. یکیشون سیاه پوست و دیگری سفید بود . مادرشون رو هم دیدم ولی نمیدونستم کی بود. ممنون میشم اگه تعبیر کنید.

فریبا هراتی : سلام. شما معتقدید که در دنیا تضادهای بسیاری وجود دارد و شر و خوبی یا گناه و پاکی همیشه پا به پای هم وجود دارند و این زندگیست و نمی توان همیشه خوبی داشت یا فقط بدی ها را نام برد. تشکر از همراهیتون.

Niloofar : سلام . من مامانم دو ساله فوت کردن . مادربزرگم چند شب پیش خواب دیدن که مامانم در حال نماز خوندن بودن و یک دختر دیگه پیدا شده و اومده به مادر بزرگم گفته من خواهر دوقلو نیلوفر هستم ما از هم جدا شده بودیم تا الان و حالا پیداش کردم و وقتی توی خواب مادربزرگم به مامانم گفته یه دختر دیگه هم داری فقط نگاه کرده و به نماز خوندن ادامه داده . ممنون از لطفتون

فریبا هراتی : سلام. روحشان شاد. شما شخصیتی موفق خواهید داشت و دیگر مانند قبل دمدمی مزاج نخواهید بود و مصمم تر از همیشه نسبت به اهدافتان متعهد می مانید. اما در گذشته دوگانگی در شخصیت شما وجود داشته و مثلا برایتان سخت بوده که با تصمیماتی که می گیرید، منطبق و ثابت قدم باشید. یک کار را می خواستید انجام دهید می گفتید بکنم. نکنم. بروم. نروم… دودل بودید اما الان قاطعانه می خواهید با هماهنگی بیشتری نسبت به افکار و خواسته هایتان زندگی کنید. مادر تان از این جهت خدا را شکر می کند که شما خردمندانه تر رفتار می کنید. تشکر از همراهیتون.

Roooz : سلام من عاشق يه مردي شده بودم كه به خاطر نداشتن شرايط از هم جدا شديم ولي همو خيلي دوس داشتيم بعد چند ماه بعد از جدا شدن خواب ديدم كه يه دوقلو ازش باردارم و بعد كه بچه ها به دنيا اومدن ٢تا دختر خيلي خوشكل بودن و صورتشون نوراني بود و من خيلي تو خواب خوشحال و هيجان زده بودم و بعد اين شخصي كه عاشقش بودم اومد بالا سرم و يكي از بچه ها رو گرفت بغلش و انگارقرار بود كه يكيشو من بزرگ كنم و يكيشو اون و تو ي خوابم قبل از به دنيا اومدن بچه ها ناراحت بود و ويلچري شده بود و بعد از ديدن بچه ها اونم مثه من خوش حال بود و ديگه ويلچري نبود. با تشكر از لطفتون

فریبا هراتی : سلام. شما به خاطر مسائل مالی که منجر به جدایی شما از هم شده غصه می خورید ولی مشکلات شما حل خواهد شد و از غم فارغ می شوید. شما به دستاورد بزرگی خواهید رسید و دعای شما مستجاب خواهد شد. مشکلات مالی این آقا هم از بین خواهد رفت و دیگر خودش را مستاصل و ناتوان حساب نخواهد کرد. شرایط مالی هر دوی شما خوب خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

علی : سلام.مادر من در واقعیت سه تا بچه داره(دوتا پسر و یک دختر که طلاق گرفته)خواب دیده که دوتا دختر ۴ساله داره که دوطرفش نشستن و در همین حین توی خونمون همه جا خدا رو میبینه مثلا توی نعلبکی چایی خوری توی سکه پول خرد توی قاب عکس و خدا باهاش حرف میزنه و میگه من خدا هستم و هرجا که میره خدا رو توی چیزهای مختلف و قسمت های مختلف خونمون میبینه که باهاش حرف میزنه و خودش رو معرفی میکنه.شب بخیر و تشکر از لطفتون

فریبا هراتی : سلام. مادر شما گشایش مالی پیدا می کند و به ثروت خواهد رسید. ایمان او قوی است و خدای بزرگ تحت هیچ شرایطی اجازه نمی دهد که مادرتان احساس تنگدستی و استیصال کند. عشق خدا به مادرتان به او در خوابش نمایان شده است. تشکر از همراهیتون.

Sahar : سلام خسته نباشید،، خواب دیدم ۳ قلو از دوست پسرم که الان باهاش کاتم باردار شدم،، انگار تو خواب نمبخواستم با دوست پسرمم بمونم ،،میرم تو یک حموم عمومی با مادرم،میرم زیر دوش انگار چنتا از دوستامون میفهمن و ذوق میکنن،من خیلی ناراحتم و دوست دارم سقط کنم ،بعد میریم یه جایی یه بازیگر معروف میاد سونو میکنه، دستگاهو که میماله به شکمم انگار دو تا پیراهن و یه دوربین!میاد تو دستش ازینجا میفهمه ۳ قلو ان انگار ۲ تا پسر و یه دختر ،میگه ۴ ۵ تا نیستن،انگار اون بازیگره هم منو دوست داره و خوشش میاد ازم!!! شکمم اومده بود بالا و من خیلی ناراحت بودم دوست نداشتم نگهشون دارم..

فریبا هراتی : سلام. تشکر. شما از نظر احساسی، معنوی و فیزیکی ( از هر جهت- مادی و معنوی و رفتاری) از دوست پسرتان ناراحت هستید و غصه می خورید و تصمیمی می خواهید بگیرید که از شر او راحت شوید. شما می خواهید نگرانی هایتان را بشورید برود و شروعی تازه داشته باشید. آدم بد جنس و سیاستمداری می خواهد از کار شما سر دراورده و از شما حرف بکشد و متوجه می شود که هم به خاطر مسائل مالی از او ناراحتید و هم به خاطر اینکه او هیچ لیاقت و عرضه ای از خودش نشان نمی دهد. او هم می خواهد از شما سو استفاده کند و با شما روراست نیست پس گول او را نخورید و ناراحتی هایتان را برای هر کسی بروز ندهید. تشکر از همراهیتون.

رز : سلام وقت بخیر
خواب دیدم خونه مادربزرگم که فوت شدن و کسی الان منزلشون ساکن نیس روی یک سکو نشستم و حامله بودم (مجرد هستم)همون موقع شروع کردم به وضع حمل درد زیادی نکشیدم دوتا بچه دوقلو بدنیا اومدن یه پسر و یه دختر وقتی نگاهشون کردم بهم لبخند میزدند دختره موفرفری بود تا حدودی بنظرم همسان بودند وقتی نگاهشون کردم مثل بچه یکساله بودند چون چهار ودست پا میرفتن
اطرافم بقیه فامیل بودن و یکی از فامیل یکی از بچها رو برداشت باهاش بازی کرد

فریبا هراتی : سلام. تشکر. شما با روحیات و اعتقادات قدیمی تان احساس آرامش بیشتری دارید و می خواهید به امنیت گذشته تان برگردید . الان نگران هستید و قصه می خورید ولی شما گشایش کار خواهید یافت و دستاوردهای زیادی خواهید داشت. به ثروت می رسید و کارتان خیلی زود پیشرفت می کند. سعی کنید که فکرتان را الکی ناراحت نکنید و دمدمی مزاج نباشید. سعی کنید که در تصمیم گیریهایتان دو دل نباشید و وقتی که می دانید که کاری اشتباه است، به انجام آن اصرار نکنید. زندگی شما خیلی زود تحولی مثبت خواهد یافت. تشکر از همراهیتون.

Marjan : سلام
دختر مجردي هستم كه شب جمعه خواب ديدم دوقلو پسر دارم كه نوزاد هستند و دارم از سينه خودم بهشون شير ميدم يادم هست ميشه لطف بگيد تعبيرش چيه.

فریبا هراتی : سلام. شما موجی از خلاقیت را تجربه می کنید و احساس می کنید که از شرایط خاصی الهام گرفته اید. گشایش کار می یابید و اوضاع برایتان بصورت مضاعف عالی پیش خواهد رفت. هدف و کار و پروژه ای به دستتان می رسد که از جان و دل خودتان برای پیشرفت آن مایه می گذارید و باعث نشاط و شادی و موفقیت شما خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید.
ورود
عضویت

کلیه حقوق مادی ومعنوی مطالب متعلق به وب سایت یوتاب دات کام می باشد و کپی برداری از آن ممنوع است!

اولین یافته‌هایی که در تاریخ درباره‌ی تعبیر خواب‌ها ثبت شده است ۷۰۰۰ سال پیش پایه‌ریزی شده‌اند. اولین آن‌ها در میان‌رودان کشف شد، مکانی که آن‌ را به عنوان یکی از نخستین تمدن‌های بشری جهان می‌شناسیم. در آن زمان گمان می‌شد خواب‌ها امتدادی از واقعیت‌ها هستند. رومیان و یونانیان باستان تعبیر خواب را به مذهب ارتباط می‌دادند و بر این باور بودند که خواب‌ها به نوعی پیام‌های خدایان یا جهان زیرزمینی مردگان هستند. آدم‌هایی که در آن دوران زندگی می‌کردند هنگام نیاز برای گرفتن تصمیم‌های مهم یا موقعی که راه حلی برای اوضاع و شرایط زندگی‌شان لازم داشتند به خواب‌ها و پیام‌های پنهان نهفته در پس آن‌ها رجوع می‌کردند. اکنون با ما همراه شوید تا شما را با تعبیر خواب بچه دو قلو آشنا سازیم.

اگر متاهل هستید و چنین خوابی ببینید، این خواب نشان دهنده‌ی خوشبختی است. شما و شریک زندگی‌تان قصد بچه دار شدن دارید و این خواب فقط انعکاسی از این آرزوی شما است. این خواب می‌تواند توسط پرسش‌های مداوم خانواده و دوستان‌تان درباره‌ی برنامه‌های‌تان شکل بگیرد چون آن‌ها می‌خواهند خبرهای خوبی از شما بشنود که آن‌ها را خوشحال کند .

مطلب مرتبط: تعبیر خواب بیمارستان: ۱۱ نشانه و تعبیر دیدن بیمارستان در خواب

اگر مجرد هستید، و چنین خوابی ببینید نمایانگر آن است که در واقعیت دچار نگرانی هستید. از طرف خانواده‌تان تحت فشار زیادی قرار گرفته‌اید. آن ها مدام سعی می‌کنند کاری کنند درس‌تان را تمام کنید، ازدواج کنید و بعد بچه‌دار شوید. آن‌ها هر گز از هیچ کاری که شما در زندگی انجام می‌دهید رضایت ندارند و همیشه از شما چیزهای بیشتر و بیشتری می‌خواهند. آن‌ها نمی‌دانند که اگر به فشارشان بر شما ادامه بدهند، خیلی اذیت می‌شوید و نخواهید توانست بر چیزهای با اهمیت تمرکز کنید.

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

این نوع خواب هم معنی منفی دارد و هم معنی مثبت. معنی منفی آن این است که نمایانگر مشکلات احتمالی است. ممکن است با کسی که خیلی برای‌تان عزیز است دعوا کنید. ممکن است بر سر موضوع بی اهمیتی این اتفاق شروع شود، اما جدی خواهد شد و شما به هم چیزهایی خواهید گفت که قصدش را ندارید. پیامدهای این دعوا بزرگ و شدید خواهد بود. این کشمکش منجر خواهد شد از تماس و رابطه با آن شخص برای مدتی دست بکشید، مادامی که هیچ یک از شما راضی نشود دیگری را ببخشد.

نکته و معنی مثبت این خواب آن است که نمایانگر جشن و ضیافت‌هایی در خانواده‌تان است مانند جشن تولد، جشن عروسی، تجدید دیدار، فارغ التحصیلی و بسیاری از جشن‌های دور همی دیگر. این به شما کمک خواهد کرد به کسانی که دوستشان دارید نزدیک‌تر شوید و لحظات ناب و ارزشمند زندگی‌تان را با آن‌ها شریک شوید.

همچنین به معنی آن نیز هست که به زودی خبری خوب درباره‌ی زندگی شخصی یا شغلی‌تان دریافت خواهید کرد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب هندوانه: ۲۷ نشانه و تعبیر دیدن هندوانه در خواب

این خواب می‌تواند بازتابی از آرزوی داشتن بچه باشد البته اگر در حال حاضر بچه نداشته باشید. شما مدت‌ها است می‌خواهید خانواده‌تان را گسترش دهید و این خواب فقط بازتابی از این خواست و آرزو است. اما اگر در حال حاضر صاحب فرزند هستید به معنی آن است که به فکر داشتن بچه‌های بیشتری هستید.

اگر چنین خوابی ببینید، نمایانگر خوشبختی برای شما و خانواده‌تان است. هر زمان که موفق می‌شوید، آن‌ها نیز به مانند شما خوشحال می‌شوند و آن را موفقیت بزرگی برای خودشان تصور می‌کنند. همچنین نیک‌بود آن‌ها ثروت شما است و این همان چیزی است که باعث سعادت و رضایت واقعی‌تان می‌شود.

خواب گزاران می‌گویند این نوع خواب نماد پیوند و اتحاد است. اگر متاهل هستید این خواب به معنی آن است که برای داشتن خانواده‌ای بزرگ آماده هستید، درست همان طور که تصور می‌کردید و آرزویش را داشتید. اما اگر مجرد هستید در آن صورت این خواب نمایانگر زندگی عشقی‌تان است. به معنی آن است که کسی را پیدا خواهید کرد که تمام چیزهای مورد نظرتان را خواهد داشت؛ کسی که تعریف دقیق نیمه‌ی گمشده‌ی شما است.

این خواب نمایانگر زایش و باروری است. اگر اخیرا ازدواج کرده‌اید، و اگر یک زن هستید، این خواب به معنی باردار شدن‌تان در آینده‌ای نزدیک است. اگر در حال حاضر باردار هستید، تعبیر آن است که می‌توانید انتظار زایمان کردن فرزندانی دو قلو و حتی سه یا چهار قلو را داشته باشید. اما اگر مرد هستید و چنین خوابی دیده‌اید، معنی‌اش آن است که یکی از اعضای مونث خانواده‌تان ممکن است باردار باشد و این خبر را به شما خواهد داد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب لباس عروس: ۱۱ تعبیر دیدن لباس عروس در خواب

اگر در خواب دو قلوهایی را ببینید که با هم دعوا می‌کنند نمایانگر درگیری بین تضادهایی است که در مغزتان می‌گذرد. شما دچار عدم قطعیت زیادی هستید و نمی‌دانید در بعضی شرایط و موقعیت‌های خاص چگونه عمل کنید. این خواب هشداری است برای شما که بیشتر در کارهایی که انجام می‌دهید و اعمال‌تان اعتماد به نفس داشته باشید.

خواب‌هایی شبیه این به شریک و رابطه‌ی عشقی‌تان مربوط می‌شوند. این خواب مسیر و جهتی را نشان می‌دهد که رابطه‌تان طی می‌کند، اما همچنین بیانگر تعادل نیز هست. موی بلند نشانگر آن است که شما موقع گرفتن تصمیم‌های خوب منطقی عمل می‌کنید در حالی‌که موهای کوتاه یعنی به غریزه و شم خود تکیه می‌کنید. نکته‌ی مثبت این خواب آن است که رابطه‌تان مسیر درستی را طی می‌کند. اگر نامزد دارید، نشانگر آن است که پیوندتان با او مستحکم است و می‌توانید بگویید خیلی با هم تفاهم دارید و شخصیت‌تان با هم هماهنگ است.

این خواب معنی و دلالتی منفی دارد. به معنی آن است که شما کسی هستید که همیشه به راحتی کنار رانده می‌شوید و آدم‌ها همواره سعی می‌کنند اعتماد به نفس‌تان را نابود کنند. این باعث می‌شود ناشاد و نامطمئن باشید، و به خاطر همین عقایدتان را حتی به هنگام ضرورت بیان نکنید. این را به عنوان هشداری برای تغییر خودتان در نظر بگیرید، معتمد به نفس‌تر باشید و اجازه ندهید کسی محدودتان کند.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب قارچ: ۱۸ تعبیر دیدن قارچ در خواب

اگر خواب داشتن دو قلوهایی بیمار ببینید به معنی آن است که در آینده بسیار ناامید و ناراحت خواهید بود. کسی که خیلی به شما نزدیک است به شما خیانت خواهد کرد. مراقب باشید به چه کسی اعتماد می‌کنید و رازهای‌تان را پیش از اطمینان از نیات خوب طرف مقابل به هیچ کس نگویید.

متاسفانه، این خواب معنی و دلالتی بسیار منفی دارد. نمایانگر مشکلات سلامتی، بیماری،  و در بدترین حالت مرگ است. باید خودتان را برای مشکلاتی از این دست آماده و سعی کنید بسیار مراقب و هوشیار باشید. این را در ذهن داشته باشید و به ویژه وقتی در ترافیک هستید، یا وقتی در استخر هستید بسیار مراقب باشید چون ممکن است غرق شوید یا کشته شوید یا بشنوید که یکی از اعضای خانواده‌تان کشته شده است. به منظور جلوگیری از مشکلات سلامتی، بهتر است به پزشک مراجعه کنید و یک چک‌آپ پزشکی بدهید تا مطمئن شوید مشکلی وجود ندارد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب زنده شدن مرده: ۹ تعبیر دیدن زنده شدن و برگشتن مرده در خواب

این خواب معنی و دلالتی مثبت دارد و نماد زندگی خوب است. در دوره‌ای که پیش رو دارید، می‌توانید انتظار داشته باشید به لحاظ سلامتی در وضعیت خوبی قرار بگیرید و همه چیز طبق انتظارتان خواهد بود. این را می‌توان به عنوان پاداشی برای رفتار خوب‌تان به حساب آورد وقتی که صحبت از رابطه‌تان با سایر آدم‌ها می‌شود. شما همیشه سعی می‌کنید به همه کمک کنید و به خاطر همین می‌توانید انتظار شاد بودن و نیک بود خود را داشته باشید.

این‌ها بعضی از خواب‌های رایج درباره‌ی دو قلوها و تعابیر آن‌ها بودند. اگر جدیدا برنامه‌ی تلویزیونی درباره‌ی دو قلوها تماشا کرده‌اید، یا احتمالا دو قلو دارید، پس نباید به این خواب چندان توجه کنید چون فقط بر اثر این پیش زمینه‌ی ذهنی تجلی پیدا کرده است. اما اگر چنین نیست، پس بهتر است به دنبال پیدا کردن معنی خواب‌تان باشید.

پیش از انجام این کار، باید یادتان باشد برای پیدا کردن معنی دقیق باید تا آنجا که می‌توانید جزئیات بیشتری از خواب‌تان را به یاد بیاورید. امیدوار هستیم متن پیش رو توانسته باشد به شما در درک پیام نهفته در پس این خواب کمک کند.

منبع: healtholino

 

برچسب ها تعبیر خوابتعبیر خواب بچه دو قلو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

تعبیر خواب حضرت یوسف بچه دوقلو ، پسر و امام صادق نوزاد و طفل دوقلو دختر و پسر همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

همانطور که می دانید خواب یکی از نشانه های بزرگ خداوند است که می دانیم که خواب برادر مرگ است و بی شباهت به مرگ نیست.موقعی که می خوابیم روح از بدن ما جدا می شود و وقتی که می میریم هم روح از بدنمان جدا می شود.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب عقرب در خانه ، کشتن و ترسیدن از عقرب سیاه و زرد و سفید بزرگ مرده

روح در خواب به آسمان می رود و به همین دلیل است که ما خواب می بینیم و گاهی رویای صادقه می بینیم.وقتی در قرآن می نگریم بارها کلمه خواب را می بینیم و این نشانه اهمیت خواب دارد.

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

خواب در قرآن بنام حُلم آمده است و گاهی هم به صورت جمع آن یعنی احلام ، و گاهی منام و رویا.در احادیث به صورت رویا آمده است و از خواب های خوب بنام مبشرات نام برده شده است.

اگر در خوا بچه دوقلو پسر ببینید معنی خواب غم و رنج است.

دیدن بچه دوقلو دختر در خواب نعمت و روزی زیاد است.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب خرما برای زن حامله ، خرمای کرم زده و درخت نخل امام صادق و نذری

دیدن بچه دوقلو پسر و دختر در خواب نعمت و ورزی توام با غم و رنج است.

لوک اویتنهاو

اگر در خواب بچه دوقلو ببینید یک امر غیر منتظره در اطراف شما رخ می دهد.

آنلی بیتون

این خواب به شما می گیود که امنیت شغلی دارید و در زندگی خود محیط صمیمانه ای را تجربه می کنید.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب موبایل ، لمسی و گم شدن و خرید گوشی جدید اپل و سامسونگ

اگر در خواب بچه دوقلوی مریض ببینید معنی خواب شما این است که زندگی شما دچار غم می شود.

کتاب سرزمین رویاها

اگر در خواب دیدید که خودتان بچه دوقلو دارید معنی خواب شما این است که در خانواده خود احساس خوشبختی می کنید.

اگر زنی دید بچه دوقلو دارد باید مراقب رقیبان خود باشد.

اگر مردی دید که زنش دوقلو می زاید معنی خواب این است که اتفاقی در اطرافش رخ می دهد.

اگر دوقلوی هم جنس ببینید معنی خواب شما این است که زندگی طولانی خواهید داشت.

دیدن دوقلوی پیر و دختر در خواب نشانه شانس و قدرت است.

اگر دختر مجردی دید دوقلو دارد معنی خواب او انی است که به زودی نامزد می کند. 

 

 

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

 

 

تعبیر خواب دوقلو به روایت بزرگان 

۱ـ دیدن بچه های دوقلو در خواب ، نشانة آن است که از امنیت شغلی و محیط صمیمانة خانوادة خود احساس رضایت خواهید کرد .

۲ـ دیدن بچه های دوقلو که به بیماری مبتلا شده اند ، نشانة آن است که در زندگی اندوهگین و مأیوس خواهید شد .

دسترسی آسان به تمام برنامه های اپل

از رشد بورس جا نمانید!

مدل های پرفروش تلفن بی سیم

هوشمند سرمایه گذاری کنید

بدون مراجعه حضوری ویزیت شو!

برترین بازی های ایکس باکس و پلی استیشن

خریدابزارآلات درجشنواره شگفت انگیزعیدتاعید

دریافت سود روز شمار بدون ریسک

درکوتاه ترین زمان پاسخ سوال پزشکیت روبگیر

خرید گیفت کارت

گیفت کارت ارزان/تحویل آنی وپشتیبانی

گیفت کارت بخروبه راحتی درفیسبوک تبلیغ کن

گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0358

بهترین برندهای کامپیوتر و تجهیزات جانبی

خرید بهترین مدل های اورجینال هدفون، هدست، هندزفری

خرید جدیدترین لپ تاپ های موجود در بازار با بهترین قیمت

کفش اسپرت و صندل تابستانه زنانه

جدیدترین گوش های موجود در بازار – امکان مقایسه و خرید

Makan Inc.‎| All Rights Reserved – © 2013 – 2020

تعبیر خواب حکمت 20

تعبیر خواب پسر به روایت بزرگان  تعبیر خواب پسر تعبیر خواب پسر به روایت لیلا برایت  دیدن پسر خودتان در خواب، نشانه آن است اوقاتی شاد پیش رو دارید. تعبیر خواب پسر به روایت آنلی بیتون ۱ـ اگر پسر خود را به خواب ببینید ، علامت آن است که پسرتان با افتخارات عظیمی که…

لوک اویتنهاو می گوید : دوقلو : بر آورده شدن ناگهانی یک امر   آنلی بیتون می‏گوید: ۱ـ دیدن بچه های دوقلو در خواب ، نشانه آن است که از امنیت شغلی و محیط صمیمانه خانواده خود احساس رضایت خواهید کرد . ۲ـ دیدن بچه های دوقلو که به بیماری مبتلا شده اند ،…

لیلا برایت می‏گوید: دیدن پسر خودتان در خواب، نشانه‏ی آن است اوقاتی شاد پیش رو دارید.   آنلی بیتون می‏گوید: ۱ـ اگر پسر خود را به خواب ببینید ، علامت آن است که پسرتان با افتخارات عظیمی که به دست می آورد ، باعث افتخار شما خواهد شد . ۲ـ اگر مادری خواب ببیند…

کامل ترین مرجع تعبیر خواب

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

تعبیر خواب جرثقیل ، تعبیر دیدن جرثقیل در خواب

تعبیر خواب خط کش ، تعبیر دیدن خط کش در خواب

تعبیر خواب فرفره ، تعبیر دیدن فرفره در خواب

تعبیر خواب دیوار ، تعبیر دیدن دیوار در خواب

تعبیر خواب جن ، تعبیر دیدن جن در خواب

تعبیر خواب تشیع جنازه ، تعبیر دیدن تشیع جنازه در خواب

تعبیر خواب مه ، تعبیر دیدن مه در خواب

بلندگو

تعبیر خواب عسل ، تعبیر دیدن عسل در خواب

تعبیر خواب درخت انجیر ، دیدن درخت انجیر در خواب

تعبیر خواب آب ، دیدن آب در خواب

تعبیر خواب سوره انشراح ، خواندن سوره انشراح در خواب

تعبیر خواب تفنگ ، تعبیر دیدن تفنگ در خواب

تعبیر خواب نامزدی ، تعبیر دیدن مراسم نامزدی در خواب

تعبیر خواب گورستان ، تعبیر دیدن گورستان در خواب

تعبیر رفتن از شهر و روستا در خواب

تعبیر خواب سنجاب ، تعبیر دیدن سنجاب در خواب

تعبیر خواب خشک شدن زمین کشاورزی

تعبیر خواب خفتن ، تعبیر خفتن در خواب

تعبیر خواب اسباب سفر ، وسایل سفر در خواب

تعبیر خواب حکمت 20

تعبیر خواب پی ، دیدن پی در خواب

تعبیر خواب مشاجره ، تعبیر مشاجره در خواب

تعبیر خواب معشوق

تعبیر خواب شیر جنگل ، تعبیر دیدن شیر جنگل در خواب

تعبیر خواب مراسم نامزدی

تعبیر خواب دوچرخه‌ ، تعبیر دیدن دوچرخه‌ در خواب

تعبیر خواب شادی ، تعبیر شادی کردن در خواب

تعبیر خواب اسرافیل ، دیدن اسرافیل در خواب

تعبیر خواب زایمان

آبکامه

تعبیر خواب پیکر , دیدن پیکر در خواب

تعبیر خواب قفا ، تعبر دیدن قفا در خواب

تعبیر خواب دلقک ، تعبیر دیدن دلقک در خواب

تعبیر خواب مخالف ، تعبیر مخالف در خواب

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

آستین

پسته

تعبیر خواب سنگ

بوسه

آواز

تعبیر خواب درخت فندق ، دیدن درخت فندق در خواب

لوک اویتنهاو می
گوید :

دوقلو
: بر آورده شدن ناگهانی یک امر

آنلی بیتون می
گوید:

۱ـ
دیدن بچه های دوقلو در خواب ، نشانه آن است که از امنیت شغلی و محیط
صمیمانه خانواده خود احساس رضایت خواهید کرد .

۲ـ
دیدن بچه های دوقلو که به بیماری مبتلا شده اند ، نشانه آن است که در
زندگی اندوهگین و مأیوس خواهید شد .

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

در سر زمین
رویاها آمده:

شما
صاحب فرزندان دوقلو هستید : خوشبختی در خانواده

یک زن
خواب ببیند که بچه های دوقلو دارد : مراقب رقیب باشید .

یک مرد
خواب ببیند که زنش دوقلو می زاید : یک تغییر غیره منتظره در زندگی او
رخ خواهد داد .

دوقلوهائی از یک جنس : زندگی شما طولانی خواهد بود
.

دوقلوهائی که یکی پسر و دیگری دختر است : شانس و
قدرت

یک زن
مجرد خواب ببیند که بچه های دوقلو دارد: بزودی نامزد می کند .

دسته: د |
تعداد بازدید: 92175

عالی بودممنون😉

عالی بودممنون😉😍😍سپاس

ببخشد من خواب دیدم دوتا دختر دوقولو خانومم زایده خیلی زیبا خوشکل وخواب بودند ودرواقه من ندانستم مادرشاکیست ولی مطمعن بودم دختران من هستند وباران می بارید من درراباز کردم وبه باران نگاه کردم ازاین که دودختر زیبادارم وصدای دل نواز باران رامی شنیدم خوش حال بودم ولی درواقه من زن ندارم پسری هستم که یک بار طلاق دادم زنم را لطفان کمکم کنید سه شبه دارم این خواب می بینم

😂😂😂😂😂 زود زن بگیر تعبیرش اینه

من دیشب خواب دیدم برادرم که سه سال پیش از دست دادم کوچک شده و دوقلو هست. همش در خواب هم میدونستم دارم خواب میبینم و مرتب هم به آسفالتی که روی آن ایستاده بودیم به صورت اغراق‌آمیز نگاه می‌کردم.
تعبیر این خواب چیه؟
ممنون

سلام من خواب دیدم که خدامیخواد بهم بچه دوقولو بده ولی هنوز باردار نشدم.

سلام من خواب دیدم که خدامیخواد بهم بچه دوقولو بده ولی هنوز باردار نشدم.یعنی قبل از باردارشدنم میدونستم بچم دوقلو هست یه جورایی خدابهم گفته بود.لطفا بهم بگین تعبیرش چیه.

سلام و روزبخیر
ببخشید من خواب دیدم که دوقلویه پسر دارم و حدودا ۴یا ۵ساله بودن.اونارو کلاس آواز گذاشته بودم و با شوهرم رفتم دنبالشون.خیلی ناز و خوشکل بودن وهمش داشتن میخندیدن،من متاهلم و بچه ندارم.
لطف میکنید تعبیرشو بفرمایید.

من خواب دیدم یه دوقلو دارم یکی پسر یکی دختر …بعد تو خوابم بچه ها بزرگ شدن پسرم خیلی خوش قیافه بود براش دعا میخوندم

سلام ببخشید من خواب دیدم یه دوقلو دختر بچه غریبه دیدم که بی نهایت خوشگل بودن و من محو زیباییشون شدم و کلیییی ازشون عکس گرفتم تعبیرش چیه؟

سلام منم مثل خواب تورو دیدم من یکیشو بغل کردم بوسیدم باهم حرف زدیم اون یکی رو بغل کردم یه عالمه منو بوسید خیلی کوچیک بودن تازه راه میرفتن

سلام من خواب دیدم دو قلویی پسر شبیه هم هست وهر دو در حال گریه بودن در خواب یکی به شوهرم دادم یکی موند پیشم در حالی که من مجردم

عالی بود ممنون

سلام من و شوهرم دلمون میخواد بچهامون دوقلو باشن اما هنوز باردار نشدم دیشب خواب دیدم تازه زایمان کردم و دوقلودادم یکی پسرو دیگری دختر خیلی خوشحال بودم و به شوهرم گفتم دیدی ک بالاخره برات دوقلو اوردم

سلام
من و شوهرم دلمون میخواد بچهامون دوقلو باشن اما هنوز باردار نشدم دیشب خواب دیدم تازه زایمان کردم و دوقلودادم یکی پسرو دیگری دختر خیلی خوشحال بودم و به شوهرم گفتم دیدی ک بالاخره برات دوقلو اوردم

سلام من خواب دیدم که دوپسردوقلوباردارم تقریبنم۴ماهمه ولی قراره بعدزایمان بچه هام بدم ب۲نفردیگه

سلام
من مجرد هستم وخواب دیدم دوقلوباردارم میخواستم زایمان سزارین کنم خیلی خوشحال بودم بچهامو ندیدم ولی میدونستم که دختر و پسر هستن در ضمن همسرم پیشم بود

سلام من خواب دیدم دوقلو دختر و پسر زایمان طبیعی کردم بعدش از هر سینه به یکی شیر دادم چشماشون دختر سبز و پسر ابی بود

سلام من خواب دیدم ی پسر به دنیا میارم طبیعی بعد چند دقیقه ی دختر به دنیا میارم ولی خودم نمیدونستم د قلو میارم لطفا تعبیرش بهم بگید ممنون

سلام من خواب دیدم ی پسر به دنیا میارم طبیعی بعد چند دقیقه ی دختر به دنیا میارم ولی خودم نمیدونستم د قلو میارم لطفا تعبیرش بهم بگید ممنون

با سلام
من خودمو دیدم که دوقلو بودم. یه نفرم مرده بود که زنده شد بعد اومد توو بغل این یکی که خودم بودم.
یعنی این یه قلم اون یکی رو در آغوش گرفت.
.
ممنون می شم اگه تعبیرش رو برام بنویسید.

سلام
من خواب دیدم خودم در اورژانس بیمارستان هستم و روی یکی از تختها بچه ۶/۷ماهه دوقلو دختر بودن و اونارو گذاشتن تو سبد بچه میخواستن ببرن حالشون مثه اینکا خوب بود میشه لطفا تعبیر خوابمو بگید!!خیلی کنجکاوم بدونم تعبیرش چیه

سلام .من خواب دیدم زنم دوقلوی پسر بارداره

خواب دیدم همسرسابقم که با یه خانم دیگه ازدواج کرده صاحب دوقلو شده دوتا دختر تعبیرش چیه

خواب دیدم خواهرم دوقلو دختر زایید زایمانش طبیعی بود

سلام . خواهر شوهرم خواب دیده من دوتا پسر دوقلو به دنیا آوردم یکی بغل همسرم یکی بغل خودم می شه تعبیرشو بهم بگین

سلام من یه دختر ۲۵ ام مجرد هم هستم خواب دیدم دو تا پسر دوقلو در دستم هست ولی نمید نم مال کی هستند ولی از زیبایی کم نداشتن حتی اسم هاشونم یادم هست . لطفا کمکم کنید مغزم مشغول کرده

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

سلام خواب دیدم دوقلو دختر زاییده ام یکی خواب بود و اون یکی تو بغلم داشت شیر میخورد خیلیم خوشکل و دوست داشتنی بودند هنوز مهرشون به دلمه

سلام ببخشید من خواب دیدم یه دوقلو دختر بچه غریبه دیدم که بی نهایت خوشگل بودن و من محو زیباییشون شدم بگیشون تم بقل کردم تعبیرش چیه؟

سلام من خواب دیدم دوقلو هستم و یک قل را دزدیدند ولی من خبر نداشتم تا اینکه بعد ۱۹ سال او را پیدا کردم و او گفت مرا یکی از اشنایان دزدیده.تعبیرش چیست؟

سلام من یه خانم متاهلم .خواهرم بارداره.دیشب خواب دیدم خواهرم دوقلو به دنیا آورده و دختر هستن و من بچه هارو رو ّبغل میکنم و میبوسم و جاشون وآماده میکنم که بخوابونمشون .تعبیرش چیه؟؟

خواب دیدم دو قلو به دنیا آوردم اما نا تکمیل بود مثل جنین چهار ماه بودند یکی آن مرده بود دوباره زنده گردید. لطفا جواب دهید منتظرم
تشکر

سلام
من یکی از آشناهامون خواب دیده که از من گهواره طلب کرده من هم گهواره را بهش دادم ووقتی گهواره به دستش رسید در ان یه پارچه سفید که درزیران دوتا نوزاد پسر دقلو بود ولی متاسفانه فوت شدن تعبیرش چی میتونه با شه اون زن بارداره که این خواب رودیده
من هم چند ماهی میشه که صاحب دختر شدم
ایا این خواب به من ربط داره یا به. ان زن

سلام
من بیست سالمه و مجرد هستم
دیشب خواب دیدم در حال به دنیا آوردن دو قول هستم
به طرز عجیبی بیرون امدنشان رو احساس میکردم.
تا حالا دو بار این خواب رو دیدم، اولش جدی نگرفتم ولی واسه بار دوم یه ذره عجیبه واسم.
میخواستم ببینم تعبیر خاصی داره
ممنون

من در خواب دیدم بااینکه داداشم الان دو قلو دختر داره تو خواب من باز هم دوبار صاحب دوقلو شده …انصافا این درحالیست که دوسه روز که در یک اداره استخدام شده ..
واقعا ازینکه این تعبیر رو شنیدم خوشحال شدم

سلام من در خواب عصر دیدم خواهرم که مجرد وبزرگتر من است صاحب دو قلو دختر وپسر شده و پدرم دو بچه را به خانه آورد. در آن لحظه خواهرم در حمام خانه مان بود. و قل دختر را من و قل پسر را پدر یا مادرم(دقیقا نمیدانم) بقل کرده و روی تخت خواهرم کنار هم گذاشتیم.همچنین خواهرم از حمام آمد و بچه ها را دید. سپس من مشغول به بوسیدن دست بچه ها شدم و به خواهرم گفتم دایی شدم تعبیرش چیست؟

من درخواب دیدم به دو پسر دو قلوی نوزاد خودم غذا میدادم وپس ازسیر شدن انها را خواباندم. یعنی چه چه تعبیری دارد؟

سلام خسته نباشیددیشب من خواب دیدم دوقلودختربدنیااوردم دارم بهشون شیرمیدم کسی میدونه تعبیر ای خواب چیه!!متاهل هستم ی دخترم دارم ممنون میشم یکی راهنمایم کنه

با سلام، دیشب خاب دیدم یکی بهم دوتا بچه دوقلو نوزاد پتو پیچ شده دختر داد و گفت بچه هاتو ببر دکتر وگرنه میمیرن، من گرفتنشون و گذاشتمشون صندلی عقب ماشینم و با خودم کلنجار میرفتم ک ببرمشون دکتر یا بذارم بمیرن و در ضمن فکر میکردم ک حالا ب بقیه چی بگم و در عین حال نگاهشون کردم و دلم براشون میسوخت ک بذارم بمیرن.. زنی هستم ۴۶ ساله، مطلقه و داری یک پسر ۱۵ ساله…. جسارتا بگید تعبیر خابم چیه

سلام من خواب دیدم دوتا نوزاد داشتم دو قلو بودن نگهداریش سخت بود برام تو خواب ولی بچه ندارن قصد بار داری دارم ممنون اگر تعبیرش را برام بفرستید چند شب خواب میبینم بچه دارم.

سلام
من عمل TL انجام دادم و دیگه بچه دار نمیشوم
در خواب دیدم که دوقلو دختر حامله هستم و توی این فکر بودم که اسمشونا چی بگذارم با خودم گفتم من فاطمه و زهرا دارم حالا اینا را نورا و کوثر میگذارم
در خواب یک خانم سیدی را هم دیدم که آمده بودند دیدنم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وبسایت

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

وب سایت تعبیر خواب یکی از قدیم ترین و جامع ترین وب سایت های تعبیر خواب کشور است که در سال ۹۲ آغاز به کار کرد و هم اکنون با معنی بیش از هزاران کلمه به منبعی قابل اطمینان برای هم وطنان عزیز تبدیل شده است.

برای تهیه معانی هر کلمه از معابر بزرگ اسلامی و همچنین از تعابیر روان شناسان بزرگ غربی خصوصا برای کلمه های جدید استفاده شده است.

© تمام حقوق گرافیک و محتوای این سایت متعلق به وبسایت «خواب نامه» می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون اجازه مدیریت غیرمجاز می باشد.

صفحه اصلی » سرگرمی 🔥 » تعبیر خواب 🔥 » حرف ز » تعبیر خواب زایمان: زایمان مرد، زایمان دوقلو، زایمان دیگران / تعبیر بارداری و نوزاد

تعبیر خواب زایمان : در این مقاله از بخش تعبیر خواب در وبسایت نایریکا به تعبیر خواب زایمان, تعبیر خواب زایمان مرد, تعبیر خواب زایمان دوقلو, تعبیر خواب زایمان دیگران, تعبیر خواب بارداری, تعبیر خواب نوزاد دختر, تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه, تعبیر خواب پسر دار شدن مرد می پردازیم.

با ما همراه باشید.

اگر درباره این مقاله اطلاعات مفید یا تجربه ای دارید در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

تعبیر خواب زایمان, زایمان, تعبیر خواب زایمان مرد, تعبیر خواب زایمان دوقلو, تعبیر خواب زایمان دیگران, تعبیر خواب بارداری, تعبیر خواب نوزاد دختر, تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه, تعبیر خواب پسر دار شدن مرد

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

برای دسترسی سریع به محتوای متن از لینکهای زیر استفاده کنید:

کارل گوستاو یونگ خواب‌هایی با محتوای زایمان، وضع حمل، بچه دار شدن و … نماد موضوعات زیر می‌داند:

اگر در خواب دیدید که زایمان می‌کنید یا کس دیگری زایمان می‌کند، بیانگر این است که شما یک ایده یا پروژه‌ی جدید را متولد می‌کنید.

بیانگر یک نگرش جدید، شروعی تازه یا حادثه‌ای بزرگ است.

تعبیر دیگر این است که توجه شما را به کودکان درونتان جلب کند و ظرفیت شما برای رشد باشد.

اگر شما خواب میبینید که دوقلو به دنیا می‌آورید، پس بیانگر ایده‌های متضاد است.

تعبیر خواب زایمان, زایمان, تعبیر خواب زایمان مرد, تعبیر خواب زایمان دوقلو, تعبیر خواب زایمان دیگران, تعبیر خواب بارداری, تعبیر خواب نوزاد دختر, تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه, تعبیر خواب پسر دار شدن مرد

اگر شما چهار قلو در خوابتان به دنیا آورید، بیانگر این است که شما یک دوره‌ی گذار مثبت دارید که به شما یک حس تکامل می‌دهد.

تفسیر مستقیم‌تر ازین خواب، ممکن است بیانگر تمایلات و نگرانی‌های شما از زایمان باشد یا یک موقعیتی را پیش بینی کند که رخ می‌دهد.

خواب دیدن اینکه شما یک کودک خیلی سنگین را متولد می‌کنید بیانگر مسائل وابستگی است.

شما می‌ترسید دیگران به شما تکیه کنند و در مورد راضی کردن نیاز‌های دیگران نگران هستید.

خواب دیدن اینکه یک نفر دیگر یک بچه‌ی خیلی سنگین به دنیا می‌آورد، بیانگر باری است که این فرد برای شما یا دیگران بوجود می‌آورد.

خواب دیدن اینکه شما قبل از موعد مقرر زایمان می‌کنید بیانگر این است که پروژه‌ای که کامل نبوده است را تحویل می‌دهید.

شما حس می‌کنید که در مورد یک تلاش جدید، آماده یا حاضر نیستید.

خواب دیدن اینکه شما یک مخلوق غیر انسان می‌زایید بیانگر ترس زیاد (بی اساس) شما در مورد سلامت بچه تان است.

شما نگرانید که بچه تان ممکن است با نقص، به دنیا آید.

این نوع خواب بین مادران آبستن در سه ماهه دومشان، رایج است.

اگر شما باردار نیستید به ترس شما از پیامد یک تصمیم یا پروژه اشاره دارد.

شما تلاش می‌کنید که بر مشکلات زندگی تان فائق آیید و به رشد درونی دست یابید.

بویژه اگر شما خواب ببینید که یک هیولا می‌زایید، بیانگر این است که انرژی خلاق درونتان هنوز تازه شکوفه زده و در حال رشد است.

شما ممکن است در زاییدن (رها کردن-نشان دادن) این هیولا شک داشته باشید، چونکه می‌ترسید که دیگران شما را قضاوت خواهند کرد یا آن‌ها ایده ال‌های شما را قبول نخواهند کرد.

خواب دیدن اینکه مادر در طول زایمان می‌میرد، بیانگر دگرگونی است.

خواب بیانگر پایان یک چیز (مرگ) و شروع جدید چیزی دیگر (تولد) است.

شما ممکن است تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنید یا از شر عادات و روش‌های قدیمی تان خلاص شوید.

خواب دیدن اینکه بچه در طول زایمان می‌میرد بیانگر این است که شما مشکلاتی برای حامله شدن دارید.

ممکن است انعکاسی از نگرانی تان در مورد مراقبت از بچه باشد.

اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد. شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.

زایمان کردن بر آورده شدن آرزو

خواب زایمان در خواب، نشانه بدنیا آوردن کودکی سلامت است.

دیدن زنی که زایمان می‌کند: عزاداری و یا ازدست دادن چیزی گرانبها

اگر دختری خواب ببیند زایمان می‌کند، نشانه آن است که از درستکاری رو بر می‌گردانید و به رفتاری نادرست رو می‌آورید.

اگر زنی شوهردار خواب ببیند کودکی به دنیا می‌آورد، نشانه آن است که ارثی کلان به او خواهد رسید.

اگر در خواب مشاهده کردید که موجودی غیر انسان را زایمان کرده‌اید نشانه ترس شدید شما درباره سلامتی فرزندتان است. این نگرانی در شما وجود دارد که نوزادتان ناقص و یا با عیبی متولد شود. این گونه خواب‌ها را بیشتر زنان باردار و در سه ماهه دوم بارداری خود می‌بینند. به طور خاص اگر در خواب مشاهده کنید که هیولایی به دنیا آورده‌اید دلالت بر این دارد که انرژی خلاقانه‌ای هنوز در شما وجود دارد و می‌تواند رشد و به شکوفایی برسد.

اگر در خواب زایمان حیوانى را ببینید، به این معناست که روزهاى خوبى پیش رو دارید.

دیدن زایمان نوزاد سنگین و بزرگ در خواب به موضوعات مختلفی بستگی دارد. شما ترس از تکیه کردن دیگران به خود را دارید و درباره راضی نگه داشتن آن‌ها نگران هستید. اگر در خواب دیدید که فرد دیگری نوزادی بزرگ به دنیا می‌آورد اشاره به مسئولیتی است که آن شخص برای شما و دیگران درست می‌کند.

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

اگر خواب ببینید که دختر زاییده‌اید، نشانه‌ى آن است که در کارى دچار مشکل مى‌شوید.

اگر در خواب ببینید که صاحب بچه دختری شده‌اید نشانه سلامتی می‌باشد و از اهل خود شاد می‌شوید. اگر بیند او را دختری آید، دلیل سلامتی بود و از اهل خود شاد شد. اگر بیند دختری آورد، دلیل است پسر آورد.

اگر زنی در خواب ببیند دختری بچه‌ای به دنیا آورد، ازنسل او فرزندی به وجود می‌آید که بزرگ خاندان خود می‌شود.

اگر خواب ببینید که پسر زاییده‌اید، نشانه‌ى خوش‌شانسى است.

اگر بیند او را پسری آمد، دلیل است او دختری آید.

اگر زنی در خواب ببیند که بچه پسری به دنیا بیاورد و بلافاصله پسرسخن گفت، مرگ زن خواب بین نزدیک است.

اگر خواب ببینید که بچه‌اى مرده به دنیا آورده‌اید، به این معناست که موضوعى باعث ناراحتى شما مى‌شود.

اگر خواب ببینید که زایمان سختى داشته‌اید، به این معناست که بیمارى شما را تهدید مى‌کند.

تعبیر خواب باردار شدن مرد اصلا خوب نیست و بی آبرو می شود.

تعبیر خواب زایمان مرد

تعبیر خواب وضع حمل مرد، بسیار شرم آور است.

تعبیر خواب قابله در زایمان اصلا خوب نیست به خصوص که مردی خود را قابله ببیند.

اگر در خواب ببینید که دوقلو زایمان کرده اید، این خواب نشانه ای مبارک است و نمادی از ثروت و آینده ای سعادتمند برای شما است.

تعبیر خواب زایمان دوقلو

اگر شما خواب میبینید که دوقلو به دنیا می‌آورید، پس بیانگر ایده‌های متضاد است.

اگر در خواب ببینید که شاهد زایمان دیگری و تولد بچه آن فرد بودید، این خواب نشانه ای مبارک است.

تعبیر این خواب آن است که در آینده ای نزدیک موفقیت های مالی بسیار زیادی را تجربه خواهید کرد.

اگر شما در خواب شاهد زایمان دیگری باشید، این خواب می تواند نمادی از صداقت و فراوانی برای شما باشد.

تعبیر خواب زایمان دیگران

اگر در خواب ببینید که فرد دیگری به غیر از شما بچه ای به دنیا می آورد، این خواب نماد شروع هایی جدید و تغییرات بزرگی در آینده است.

اگر در خواب ببنید که فردی که در زندگی واقعی خود می شناسید بچه ای به دنیا می آورد، تعبیر آن است که این فرد با تغییرات بسیار زیادی در آینده روبرو خواهد شد.

اگر این فرد کسی است که او را در بیداری نمی شناسید، این خواب به معنای آن است که زندگی شما در آینده ای نزدیک با تغییراتی روبرو خواهد شد.

خواب زایمان در خواب، نشانه بدنیا آوردن کودکی سلامت است.

دیدن زنی که زایمان می‌کند: عزاداری و یا ازدست دادن چیزی گرانبها

اگر در خواب دیدید که زایمان می‌کنید یا کس دیگری زایمان می‌کند، بیانگر این است که شما یک ایده یا پروژه‌ی جدید را متولد می‌کنید.

بیانگر یک نگرش جدید، شروعی تازه یا حادثه‌ای بزرگ است.

تعبر دیگر این است که توجه شما را به کودکان درونتان جلب کند و ظرفیت شما برای رشد باشد.

اگر ببینی که شکم تو مثل زن حامله، بزرگ شده است، یـعـنـی مال و اموال و نعمت دنیوی بدست می‌آوری و هر چه قدر شکم تو بزرگتر باشد تعبیرش این است که مال و اموال بیشتر خواهد بود .

تعبیر خواب بارداری

اگر فرزندی پسر و نابالغ، خودش را در خواب حامله ببیند، یـعـنـی پدرش مال و اموال بدست می‌آورد، ولی اگر دختر نابالغ کسی این خواب را ببیند، مادرش مال و اموال به دست می‌آورد.

اگر خواب ببینید که دختر زاییده‌اید، نشانه‌ى آن است که در کارى دچار مشکل مى‌شوید.

تعبیر خواب نوزاد دختر

اگر ببینی دختری زاییده و به دنیا آورده‌ای، یـعـنـی فرزند پسر به دنیا می‌آوری

تعبیرش این است که از نسل تو فرزندی به دنیا می‌آید که بزرگتر خانوادۀ خودش می‌شود.

اگر زن «پادشاه» در خواب ببیند که دختر زاییده است، یـعـنـی پادشاه گنج پیدا می‌کند.

اگر خواب ببینید که زایمان سختى داشته‌اید، به این معناست که بیمارى شما را تهدید مى‌کند.

اگر خواب ببینید که بچه‌اى مرده به دنیا آورده‌اید، به این معناست که موضوعى باعث ناراحتى شما مى‌شود.

تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه

اگر ببینی از شکمت فرزندی بیرون آمده است، یـعـنـی در نسل تو فرزندی وجود خواهد داشت که حشمت و شوکت خانواده و فامیل تو را افزایش می‌دهد .

اگر دختری «دوشیزه» در خواب ببیند که زاییده است، یـعـنـی کار خوبی انجام می‌دهد که به خاطر آن نامش به خوبی و نیکی در جهان منتشر می‌شود.

اگر ببینی به جای بچه، تخم زائیده‌ای، یعنی فرزندت کافر خواهد بود، همانطور که در قرآن کریم آمده: … تُخْرِجُ الْحَیَّ مِنَ الْمَیِّتِ وَتُخْرِجُ الَمَیَّتَ مِنَ الْحَیِّ… _ … [خداوندا] زنده را از مرده و مرده را از زنده برانگیزی… (آل عمران-۲۷).

تعبیر خواب زایمان و انداختن بچه در جایی این است که از جایی به او چیزی می رسد که امید ندارد.

تعبیر خواب زایمان زن متاهل، شادی است.

تعبیر خواب بچه دار شدن دختر مجرد، تعبیر خواب زن مجرد این است که عشقش او را ترک می کند.

تعبیر خواب زایمان زن مطلقه ، ثروت بزرگی است که نصیبش می شود.

تعبیر خواب زایمان زن شوهر مرده ، ارتکاب او به اعمال غیر منطقی است.

تعبیر خواب قابله شدن، تعبیر خواب کمک کردن در زایمان شادی و خوشبختی است.

تعبیر خواب زایمان چند قلو، تعبیر خواب کمک کردن در زایمان کسی که چند قلو می زاید موفقیت بسیار بزرگ است.

تعبیر خواب نوزاد مرده، تعبیر خواب کمک در زایمان یک بچه مرده شکست در کارهاست.

تعبیر خواب زایمان سزارین، ابتلا به بیماری خطرناک است.

تعبیر خواب زایمان گربه، تعبیر تولد یک بچه گربه در خواب مرگ یک دشمن.

تعبیر خواب زایمان کردن برآورده شدن آرزوست.

تعبیر خواب زنی که زایمان می کند، عزاداری یا از دست دادن چیزی گرانبهاست.

تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه، به دنیا آوردن کودکی سالم است.

تعبیر خواب زایمان دختر مجرد، رهایی از درستکاری و روبه رفتار نادرست آوردن است.

تعبیر خواب زایمان زن شوهردار، رسیدن ارث کلان است.

اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد.

شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.

اگر در خواب مشاهده کردید که موجودی غیر انسان را زایمان کرده‌اید نشانه ترس شدید شما درباره سلامتی فرزندتان است.

این نگرانی در شما وجود دارد که نوزادتان ناقص و یا با عیبی متولد شود. این گونه خواب‌ها را بیشتر زنان باردار و در سه ماهه دوم بارداری خود می‌بینند.

به طور خاص اگر در خواب مشاهده کنید که هیولایی به دنیا آورده‌اید دلالت بر این دارد که انرژی خلاقانه‌ای هنوز در شما وجود دارد و می‌تواند رشد و به شکوفایی برسد.

دیدن زایمان نوزاد سنگین و بزرگ در خواب به موضوعات مختلفی بستگی دارد.

شما ترس از تکیه کردن دیگران به خود را دارید و درباره راضی نگه داشتن آن‌ها نگران هستید.

اگر در خواب دیدید که فرد دیگری نوزادی بزرگ به دنیا می‌آورد اشاره به مسئولیتی است که آن شخص برای شما و دیگران درست می‌کند.

تعبیر خواب زایمان خوب است و رهایی از رنج و غم است.

اگر زنی در خواب ببیند که پسر زاییده است، یـعـنـی غمگین و نگران خواهد شد، ‌‌‌‌‌و اگر مردی در خواب ببیند که زنش پسر زاییده است، یـعـنـی در مدت خیلی طولانی با رنج و سختی چیزی به دست می‌آورد.

اگر زن «پادشاه» ببیند که پسر زاییده است، تعبیرش غم و اندوه و نگرانی می‌باشد.

اگر زنی ببیند که پسر زایید و در همان لحظه پس از تولد با آن پسر حرف زد، یـعـنـی از دنیا می‌رود (دفع بلا و گرفتاری).

تعبیر خواب زایمان طبیعی پسر، تعبیر خواب زایمان کردن زنی که پسری میزاید و بچه بلافاصله سخن می گوید این است که مرگ آن زن نزدیک است.

تعبیر خواب زایمان دختر، تعبیر خواب زنی که دختر می زاید این است که از او فرزندی به دنیا می آید که بزرگ عشیره می شود.

اگر خواب ببینید که پسر زاییده‌اید، نشانه‌ى خوش‌ شانسى است.

تعبیر خواب پسر دار شدن مرد

اگر مردی در خواب ببیند که پسر زاییده است، یـعـنـی کار خوبی انجام می‌دهد که به خاطر آن نامش به خوبی و نیکی در جهان منتشر می‌شود.

مالکی: آمریکا هرگز نمی‌تواند مورد اعتماد ملت ایران باشد

وحیدی: آموزش مجازی دانش‌آموزان تابع استاندارد مشخصی باشد

آغاز جلسه علنی مجلس/ بررسی دو طرح مالیات بر خانه‌های خالی و قیر رایگان در دستور کار

آصفری: باید از امیدواری بی ثمر به کشورهای اروپایی دست کشید

هیچ‌کس نمی‌تواند نسبت به کوه دماوند تعرض و دخل‌وتصرف داشته باشد

اراده ایران گسترش روابط باافغانستان است/ ایران همواره درکنار ملت ودولت افغانستان حضور داشته است

عربشاهی: پرسپولیس باید در خط حمله و دفاع چپ تقویت شود/ موفقیت در آسیا دور از دسترس نیست

پاشازاده: این فوتبالی است که شاهین باید بازی کند/ با اسم من بازی کردند

فعالیت اورژانس بانوان در سه پایگاه در تهران

توضیح پلیس درباره علت ترافیک نیمه‌سنگین آزادراه کرج – قزوین

سیم‌کارت‌های گم‌شده در معرض بیشترین سوءاستفاده‌ها

تولید نرم‌افزار نظارت تصویری هوشمند توسط محققان دانشگاهی

آیا امکان حیات در زیر سطح مریخ وجود دارد؟

اتمام ۲۰امین روز قمری ماه‌نورد چین در نیمه پنهان ماه

فال حافظ آنلاین : فال حافظ روزانه نایریکا (انواع فال و طالع بینی)

فال روزانه : فال روزانه نایریکا / طالع بینی روزانه (انواع فال و طالع بینی)

تحویل خودرو با کیفیت ۱۰ سال پیش خوشایند مردم نیست

قالیباف:اولویت‌های مورد تاکید رهبری را در مجلس پیگیری می‌کنیم

تسلیت واعظی به عراقچی

همکاری همه کشورهای منطقه با هم، موجب ثبات و آرامش منطقه است

جایگاه تیم ملی فوتسال بانوان قربانی بدعهدی فدراسیون!

تمام ستاره‌های مشترک استقلال و سپاهان/ از عقاب آسیا تا مارکوپولو!

پلمب ۵ رستوران در دربند به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و هنجارشکنی

رخداد زلزله در قیامدشت تهران بر روی گسل ایوانکی/قشم با زمین لرزه ۴.۴ لرزید

پینترست در کرونا گل کرد

بررسی لزوم به‌روزرسانی قوانین مورد نیاز برای فناوری‌های نوین

انگلیس با شرکت‌ جدید تولید کننده واکسن کرونا قرارداد بست

بازگشت “دراگون” به زمین شاید با تاخیر مواجه شود

فال PMC 🔥 فال پی ام سی روزانه نایریکا

روایت قالیباف از پیگیری حادثه شب گذشته هواپیمای ماهان

عکس,بازیگران,مد و زیبایی,تعبیر خواب,سلامت

نوشته شده توسط

مدیر  

· در۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۵.

سلام خواب دیدم که دو قلو حامله هستم و این خبر را همسرم بهم داده بود و خیلی خوشحال شدم و فوری با پدر و مادرم تماس گرفتم تا این خبر را بهشون بدم سایر اعضای خانواده اقوام و بستگان با شنیدن این خبر ذوق زده شدند تعبیرش چی میشه؟جابر مغربی نوشته است اگر زن شوهر داری خواب ببیند که دو قلو حامله است به چند علامت است اول رحمت و نعمت های الهی دوم ازدیاد رزق روزی و برکت سوم دادخواهی کردن و یا فریاد خواستن از کسی چهارم برطرف شدن بیماری و یا گرفتاری هایی که کام زندگی را بر صاحب رویا تلخ کرده اند اگر ببیند دو قلو های خود را می بیند و آن ها را در آغوش کشیده است به معنای این باشد که اوضاع مالی یا اقتصادی خودش و همسرش تغییر و به سمت بهبودی حرکت میکند و صاحب مال و مکنت خواهد شد اگر ببیند دو قلوی پسر به دنیا آورده است به معنای رحمت شادابی و طراوت است و اگر ببیند دو قلوی دختر به زاییده است به تعبیر سود ،بهبودی چشمگیر در اوضاع اقتصادی و همچنین یک یا چند تحول خوش آیند و خوش یمن در زندگی ایشان اگر ببینی یک قل پسر و یک قل دختر به دنیا می آورد به نشانه ایمن شدن در برابر تمام بدی ها شرارت ها و آفت های دنیوی و همچنین به علامت ایمنی و فراخی در دنیاست

سوال : من دختر مجرد و 21 ساله هستم خواب دیدم که دو قلو باردار هستم وقتی خودم این موضوع را متوجه شدم اولش خوشحال شدم ولی بعدش گریه کردم و ترسیدم چون مطمعن بودم اگه کسی این قضیه را بفهمه منو دار میزنه و فقط درباره ی این موضوع با صمیمی ترین دوستم صحبت کردم و بهم گفت تا برم کنار یکی از آشناهاشون و بچه ها را سقط کنه و منم با این پیشنهادش موافقت کردم تعبیرش چیه؟

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

پاسخ: دو قلو حامله بودن دخترهای مجرد بنا به نوشته ی علی مدنی به نشانه ی قحطی و در بیشتر موراد اختلاف های شدید و خون ریختن می باشد بلایی که یکباره ظاهر می شود و عواقب آن مدت ها ادامه دار است اگر ببینی خودت دوقلو حامله باشی به علامت جنگ روانی دعوا و خون ریزی بین اقوام خانواده و یا دوستان صمیمی و اگر ببینی دیگران مانند رفیق اشنا همسایه فامیل و …دو قلو حامله هستند یا بچه به دنیا اورده اند به معنای فتنه دورویی و بلاست

تعبیر خواب دوقلو دختر و پسر به روایت ابراهیم کرمانی : این رویا برای زنان متاهل و یا شوهر کرده در وهله ی اول به معنی احتیاط است گاهی اوقات بخاطر درگیری و مشکلات زیاد زندگی رفتار و اخلاق همسر را کمتر کنترل میکنیم که این موضوع می تواند در دراز مدت آثار سوء و جبران ناشدنی در زندگی داشته باشد اگر ببینی دوقلوی دختر و پسر بارداری و بخاطر ان با صدای بلند میخندی و احساس خوشحالی داری به تعبیر غم و رنجی است که بخاطر یکی از رفتارهای همسرتان به سراغتان خواهد آمد و ممکن است کار به جدایی بکشد اگر ببینی خبر آن را به کسی میدهی به معنای رسوایی در میان جمع است 

تعبیر خواب دوقلوی پسر به روایت خالد اصفهانی:اگر دختر مجردی خواب ببیند که دوقلوی پسر باردار است به معنی این است که احترامش روز به روز بالاتر می رود و صاحب مقام و منزلت می شود اگر ببیند دو قلوی پسر می زاید به تعبیر این است که بزودی خود را در یک موقعیت بالا و مهم خواهد یافت و همگان از این اتفاق خوش حال خواهند شد اگر زن متاهلی ببیند دوقلوی پسر باردار است به علامت یک خصومت و بزرگ است و بزودی دچار فلاکت و مشکل خواهد شد

پرسش : من خواب دیدم که دو قلوی دختر و پسر بچه دار هستم و در بیمارستان هستم اقوام نزدیکم به عیادت من می ایند و بچه ها در کنارهم خوابیده بودند بعد همسرمم اومد و برام شیرینی و گل خریده بود وقتی بالای سرم رسید هر دو بچه را بغل کرد و بوسیدشون تعبیرش چیه؟

پاسخ: با توجه به اینکه برخورد و رفتار شما در این رویا خونسرد بوده و احساس رضایت یا شادمانی نداشته اید معنای بدی ندارد و مطمعنا به معنای این است که زندگی و روابط شما و همسرتان روز به روز بهتر می شود دیگران به حال و روز شما حسرت بخورند و در ظرف مدت معینی به موفقیت های چشمگیر دست پیدا میکنید

برچسب ها:
تعبیر خواب
تعبیر خواب دوقلو حامله بودن
تعبیر خواب دوقلو دختر و پسر
تعبیر خواب دوقلو داشتن


۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۵


۰۴ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱

سلام من مجرد هستم . خواب دیدم ازدواج کردم و دوتا پسر دارم بعد هردوتاشونو برده بودم مستراح.بعد همونجا داشتم لباساشونو مرتب میکردم.

خبرهای خوشی در انتظار توست. از یک دیدار غیرمترقبه قلبت به هیجان می‌آید. یک دوست قدیمی به دیدارت خواهد آمد. در خانواده نزدیک خبرهای خوبی در جریان است.

سلام من ۲۱ سالمه و مجردم تو خواب دیدم شوهر دارم و بچه دوقلو دختر که تازه به دنیا اومده بودن خیلی خوشحال بودم قربون صدقشون میرفتم تعبیرش چی میتونه باشه؟

در رابطه احساسی ک دارید کمی با مشکل روبرو میشوید از یک دروغ مطلع میشوید ک بنفع شماست

سلام…من 21 ساله و مجرد هستم…خواب دیدم ازدواج کردم( ولی همسرم توی خواب نبود) و صاحب یه دوقلوی پسر و یه بچه ی پسر دیگه میشم…از اینکه حداقل یکیش دختر نشده هم ناراحت بودم…تعبیرش چیه؟

صاحب دوقلو شدن همراه با ناراحتی به این تعبیر است که بزودی نعمات و برکات زیادی وارد زندگانی شما می شود و این برای شما رضایت بخش است

سلام خواب دیدم برادر اینا صاحب بچه شدن خودشم دوقلو دختر من کفتم اخی میکفتی یکی پسره یکی دختر کفت نمیدونم کفتم لباسشو ست کرفتی تو یک رنک کفت اره بعد من بچه ها را بغل کردم باهشون بازی میکردم خیلی خوشگل بودن بچه هم میخندید منم خوشحال بودم برای مادرش اش درست میکردیم من خودم متاهلم بچه ندارم بعد دیدم تو یک کوهم ولی تو کوه احساس دلشوره داشتم جای دلهره اوری بود یه خانم هم پیشم بود مسول اون کوه بوو

به نشانه رونق ، رزق و روزی برای برادرتان و همچنین دیدن این رویا میتواند نوید بخش به دنیا آمدن فرزندی را در اینده بدهد که باعث نزول نعمت و فراوانی می شود

سلام خواب دیدم یکی از اقوام ما که متاهل وخیلی هم خوشبخته صاحب دوپسر دوقلوشده است.

خوشبختی ایشان به واسطه ی دیدن این رویا بیشتر از قبل هم خواهد شد ، یقین داشته باشید هیچ رویایی بدون تعبیر باقی نخواهد ماند مگر اینکه در زمان های نامناسب باشد

سلام وقت بخير
من يك خانم و داراي همسر و يك فرزند دختر و يك پسر هستم، كه پسرم ازدواج كرده و دخترم مجرده، در هفته ي اخير دو شبه خواب ميبينم يك پسر بچه ي حدودا سه ساله ي زيبا دارم كه با وجودي كه نگران سلامتي اش هستم ولي دكتر ميگه خانم نگران نباش بچه كاملا سالم هست و دكتر با خنده ميگه اين پسر بچه پهلوان هست، ممنون ميشم تعبيرش رو بفرماييد

روزهای آینده برای تو روشن و آفتابی خواهد بود. اگر بعضی بدبینی‌ها را از خود دور کنی، می‌توانی برای آینده‌ات تصمیمات مهمی بگیری و برنامه‌ریزی کنی.

سلام وقت بخير
من يك خانم و داراي همسر و يك فرزند دختر و يك پسر هستم، كه پسرم ازدواج كرده و دخترم مجرده، در هفته ي اخير دو شبه خواب ميبينم يك پسر بچه ي حدودا سه ساله ي زيبا دارم كه با وجودي كه نگران سلامتي اش هستم ولي دكتر ميگه خانم نگران نباش بچه كاملا سالم هست و دكتر با خنده ميگه اين پسر بچه پهلوان هست، ممنون ميشم تعبيرش رو بفرماييد

سلام فرزندم ، مسائل کوچک را دست کم نگیر چون ممکن است همین مسائل کوچک، گره بزرگی در زندگیت ایجاد کند.

با سلام.من خواب دیدم بعد از دوسال غیبت از زندگی وقتی برگشتم خانومم با فرد دیگر ازدواج کرده و باردار هستن موقعه دیدن همسرم متوجه شدم دوقلو دختر هست.ممنونم میشم اگه تعبییر داره جواب بدین

اینکه همسر شما بعد از مدتی غیبت توسط شما ، دوباره ازدواج کرده است تعبیر چندان خوبی ندارد و ممکن است روابط شما سرد تر و یا کمرنگ تر شود و باید آن را مدیریت کنید

با سلام
من متاهل هستم خواب دیدم بچه دوقلو بدنیا اوردم بعد به دنیا اومدنشون پدرشون برداشته برده بجه هارو به منم نشون نمیدن بچه ها رو من همش گریه میکنم که بچه هارو میخوام ببینم.ممنون میشم اگه جواب بدید.

نشانه ی موفقیت و شادی در آینده نزدیک است

سلام دختری ۲۲ساله هستم..اخیرا خواب دیدم دو نوزاد دوقلو هستند دارم..تایم زایمان و حاملگی رو ندیدم فقط دیدم بچه دارم خیلی هم دوسشون دارم ولی چون دختر بودم نمیدونستم به بقیه چی بگم

علامت آن است که قربانی حماقت خود خواهید شد

سلام
یکی از آشناهایم که دختری مجرد است خواب دیده دوقولو حاملست و در خواب از این بابت ناراحت است. تعبیرش چیه؟!

اتفاقا به دنیا امدن دوقلو ها همراه با ناراحتی در رویاها بیانگر داشتن زندگی آرام و بی دردسر در آینده همراه با نعمت و برکت فراوان است

سلام روز بخیر
خواب دیدم که مامانم چهارقلو ب دنیا اروده و س تاشون دخترن و یکیشون پسر اون پسرو نمیدونم اسمش چی بود ولی اسم هر سه تا!!!!! دخترو گذاشتن فائزه ینی اسم من…تعبیری داره؟؟

سلام وقت بخیر من دخترمجردهستم وخواب دیدم دوقلوزایمان کردم یه دخترچشم‌آبی زیبا که خیلی‌شبیه پدرش بوددرخواب و یه پسرومادرم که‌سیداست بالا سرم بود اول دخترم وبعدپسرم رابهم‌دادوبغلشون کردم من هم زایمان طبیعی وهم‌سزارین شده بودم ولی دردی نداشتم

نشانگر آن است که خبر خوشحال کننده ای را به شما خواهند داد.

سلام. من خانمی متاهلم. در خواب دیدم که دو قلوی پسر حامله هستم و خوشحال بودم. معنیش چی میشه؟

دوقلوی پسر برای زنان شوهر دار نشان دهنده ی بقای زندگی امیدواری و روزی بیشتر برای خانواده است

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

سلام من متاهل هستم دیشب خواب دیدم که خواهر مجردم یه دوقلوی دختر به دنیا آورده بود که تقریبا به دو تا سه ماهه میخوردن من خیلی ناراحت بودم ولی خودش جوری وانمود میکرد که با این مساله مشکلی نداره، میشه لطف کنید تعبیرشو بگین خیلی نگرانم.

بیانگر آشنایی با افراد قابل اعتماد و همچنین نشانه ی پدید آمدن تحول در خانواده است

سلام خواب دیدم زن دایی م باردار بود داشت وضع حمل میکرد یکدفعه صدای تعجب از زنها بلند شد رفتم دیدم یک دو قلو گیرشون اومده که هر دو تک چشم هستن. خواهر و برادرم اینا رو دنیا اوردن. توی خواب با ناراحتی زن دایی م میگفت به خاطر نفرین فلانی هست.
ممنون میشم تعبیرشو بگید جایی ندیدم تعبیرشو.

خوب نیست فرزندم ، دوقلوهای تک چشم یعنی بدشانسی و از دست دادن فرصت در زندگی ، البته برای خانواده ی دایی تان نه خودتان

سلام.دختر ۱۹ساله و مجرد هستم خواب دیدم دوقلو پسر حامله هستم بعد یکیشونو دکتر ۸ماهه به دنیا اورد و من نگران بودم ولی دکتر گفت که تو بچه هاتو راحت و بی دردسر میاری بعد ازم پرسید دردو اینا داری یا ن گفتمش ن اصلا ولی اون یکی قل موند و یه مدت بعد به دنیا اومد.

این دوقلوها را که سبب شادی شما شده است را خیر و خوب بدانید چرا که بدون شک از آینده ی روشن ، رزق و روزی کافی و سلامتی فرزندان در چندین سال آینده سخن می گوید

سلام من مجرد هستم و خواب دیدم که مردی تو زندگیم عاشقشم با دو تا دختر بچه دو قلو و خیلی خوشگل تو بغلش از جلوم رد شد. تعبیرش چی میتونه باشه.

بدون شک از دیدار شما با آقایی قد بلند زیبا و شخصیتی مهربان خبر میدهد ولی هیچ زمان مشخصی ندارد

سلام خواب دیدم دخترخالم دوقلو زایمان کرده جنسیتشون نفهمیدم بعد با خودم می گفتم که دخترخالم دوقلو اورده ارثیه منم ممکنه آینده دوقلو بیارم ولی الان مجردم

دوقولو زایمان کردن ایشان نشان میدهد زندگی او بار بسیار مثبت و نیکویی در آینده به خود خواهد گرفت

سلام مادر 44 سالشه و من چند باری سعی کرد دوباره بچه دار بشه اما نشد الان چند سال از اون قضیه میگذره و من خواب دیدم دوقلو حاملس که فکر کنم همجنس بودن و پسر ولی دقیق یادم نیس در صورتی که ما اصلا دوقلو نداریم تو خانواده ولی وقتی اینو پرسیدم بهم تو خواب گفتن انگاری که یه فامیل نزدیک، دوقلو داشته ممنون میشم تعبیرشو بگین

بیانگر موفقیت در انجام امور سرنوشت ساز شماست

سلام من متاهل هستم .دوشبه پشت سرهم خواب میبینم.دوشب پیش خواب دیدم که دخترپسر باردارم .که انگار اول پسر رو به دنیا اوردم و گفتن امشب دختر به دنیا میاد.دیشبم خواب دیدم ۴قلو باردارم ۲پسر همسان به دنیا اوردم و گفتن امشب دخترها به دنیا میان.من خیلی خوشحال بودم از اینکه پسرهام شبیه همن و براشون ذوق میکردم

بله خوب است و نوید یک رویداد بسیار خوشحال کننده را میدهد

سلام،من خواب دیدم مادرم دوقلوی پسر و دختر داره که تازه به دنیا اومدن،که منم با پدرم بخاطر اسمشون بحث اینا داشتیم،بالا رو خوندم که نوشته بودین این میتونه غمو ناراحتی هایی باشه که از طرف همسرش به سراغش بیاد که تازگیا مامانم فهمیده پدرم با یه نفر رابطه داره،ایا میتونه به این ربط داشته باشه؟

خبر از یک واقعه ی پر منفعت و البته در آینده می دهد

سلام
من خواب دیدم که خواهر برادرای دو قلو دارم بعد مدت ها متوجه میشم و پیدام میکنند.(در عالم واقعیت من دختر تک فرزندم) خواهر دوقلومُ بغل میکنم و هی میگم چقد ما زشتیم چقد شبیهیم. برادر دوقلو خودمم خوابیده بغل میکنم و گریه میکنیم میگم کجا بودی همه برادر داشتن من نداشتم.برادرم توی خواب شبیه ما نبود اما خواهرم شبیهم بود.
میشه لطفا تعبیر کنید ممنونم

این رویا حتما به شما قول شادی زیاد در آینده را خواهد داد.

سلام. خواب دیدم آزمایش بارداری دادم و مثبت بوده و خیلی خوشحال شدم. میرم سونو، دکتر میگه خانوم دوقلو بارداری اونم دو تا دختر.. خیلی خوشحال میشم و خداروشکر میکنم که ای خدا ندادی ولی وقتی هم دادی دو تا با هم دادی… تعبیرش چیه؟ در ضمن خیلی 3 سالی هست منتظر بچه ایم. ممنونم

خب ان شالله که همین شادی و هیجان وارد زندگی تان خواهد شد ولی اینبار موضوع آن مشخص نیست

با سلام خواب دیدم خانمم داره زایمان می‌کنه و ما میدونستم یک پسر تو راه داریم ولی موقع زایمان که کمک میکردم دیدم یک پسر و یک دختر به دنیا اومد که هر دو با موهای مشکی تعبیرش چیه خیلی ممنون

قول یک زندگی سالم و طولانی در آینده را میدهد

سلام
من دخت مجر ۲۹ ساله هستم دیشب خواب دیدم که فرزند دوقلو پسر حامله هستم و به دنیا میاید و به یکی از آن ها شیر میدم ولی بزرگ هستن و من نگران اینکه چطور حامله شدم و خواهرام میدونستن و فامیل های نزدیک برای دیدار به خانه ما می آیند و همه دوقلو های منو میبینن

همین استرس و ترسی که در این خواب بخاطر حاملگی داشته اید در واقعیت نیز و در مورد موضوعی تازه رخ خواهد داد.

باسلام من زن متاهلی هستم که دوتا پسر دارم…مادرم چندشب پیش خواب دیدن که من دوقلو پسر به دنیا آوردم و همسرم یکی از اونها رو داده به مادرم تا بزرگش کنن…پسری که به مادرم داده همسرم خیلی زیبا و خوشکل بوده

ان شاءالله که به دنیا آمدن دوقولو در این رویا نمادی از سلامتی و تندرستی برای فرزندانتان در آینده باشد.

سلام .من متاهل هستم خواب دیدم ۲ قلو ب دنیا آوردم ی پسر ی دختر بعد بهم گفتن بچه ها مردن .تعبیرش چیه ؟نگرانم

نگران نباشید و این رویا را دلیلی بر تقویت یا بقای طولانی پایداری زندگی زنانشویی خود بدانید

سلام خسته نباشين. اغا ما خواب ديديم ك خواهرم بچه دوقلو داره يكيش شبيه بچه داداشمه يكي ديگش. خيلي خوشگل بود اغا اينا. با من خيلي گرم بودن يعني باهام بازي ميكردن تازه دخترم بودن ولي بچه داداشم پسره. ك يكيش شبيه اون بود لطفا تعبيرش چي ميشه .

این یعنی دلگرمی ، رزق روزی و رونق بیشتر در زندگی خواهرتان

سلام من نامزد هستم و برادرم ازدواج كرده خواب ديدم برادرم صاحب ٢ قلو پسر شده يكيش رو اورده بود خونه ما ميگفت اين وزنش خوبه چون مادرم بهش غذاي بيشتري داده بود ولي پوستش رو چون دير شستيم كمي تيره مونده و اون يكي قل رو ميگفت كمي لاغر هست و بايد بهش رسيدگي ميشد تا مثل اين يكي قلش ميشد.. ميشه تعبير كنيد لطفا؟

خب خوشبختانه برادرتان نیز از چند موضوع خاص و جدید در زندگی به لذت و یا شادمانی خواهند رسید که البته زمان دقیق آن معلوم نیست

سلام من دیشب خواب دیدم دوتا پسر دوقلو دارم که خیلی خوشحال بودم وهمش به شوهرم میگفتم ببین دوتا بچه داریم ولی شوهرم ناراحت بود دوتا بچه داشتن بازی میکردن که یهو همه جا تبدیل به باغ شد ولی باغش خیلی سرسبز نبود بعد یهو بچه ها غیب شدن از شوهرم پرسیدم کجان نشونم دادشون که تبدیل شده بودن به یه تیکه گوشت (انگار گوشت کوبیدی واماده کباب )خیلی ترسیدم همش از شوهرم میپرسیدم سرشون کجاست چون گوشتش له له بود ومن همش میگفتم سرشون کجاست که شوهرم اشاره کرد به قسمت بالای گوشت همسنجور نگران داشتم میرفتم گوشتم تو دستم بود که از خواب بلند شدم

دو بچه ای که در این رویا به آن اشاره کردید نشان دهنده ی دو اتفاق خوب و آرامش بخش در زندگی خانوادگی تان است

سلام دختري ١٦ساله و مجرد هستم خواب ديدم كه دوقلو دختر باردارم و همسر هم نداشتم و خيلي ناراحت بودم و همش گريه مي كردم و وسط خوابم هم شركت در يكي از جشنواره هايي كه سال پيش توش موفق نبودم بود كه با دوستم داشتيم براي مرحله اخر اماده مي شديم

ممکن است در این ماه با یک بدشانسی رو به رو شوید که سبب آشفتگی حالتان شود

سلام دختري ١٦ساله و مجرد هستم خواب ديدم كه دوقلو دختر باردارم و همسر هم نداشتم و خيلي ناراحت بودم و همش گريه مي كردم و وسط خوابم هم شركت در يكي از جشنواره هايي كه سال پيش توش موفق نبودم بود كه با دوستم داشتيم براي مرحله اخر اماده مي شديم

احتمال دارد در یکی از کارهای مورد علاقه ی خود که نسبت به آن شور و ذوق دارید طعم شکست را احساس نمایید

باسلام . وقت بخیر . من خواب دیدم که یه خانم که نمیشناختمش چهار تا دختر دو قلو داشت که دوتاشون هم سن بودن و دوتای دیگشون همسن . ینی چها قلو نبودن دو دوتا دوقلو. بعدش من ناراحت بودم میگفتم که کاش پسرم داشت همشون دخترن . و در این حال یکی از افراد خیلی سرشناسو دیدم که خیلی سرشناسه خوانندس و بیرون از کشوره (شادمهر عقیلی) که اونم با محبت نگاشون میکرد

خبر از اقبال و شانسی میدهد که در آینده نصیبتان می شود

سلام دختری مجرد هستم خواب دیدم زایمان طبیعی داشتم بدون درد و استرس صاحب دو نوزاد دوقلو پسر شدم زمانی که بدنیا اومدن صورتمو به صورتشون مالیدم خیلی حس ارامش ازشون گرفتم حتی صدای گریه شون هم اروم شد توی خواب از اینک دیگ همه دل نگرانی های زندگیم تموم شده و رها سبک شدم خوشحال بودم..

درود ، دوقلوها در رویاهای ما می توانند سبب دو چندان شدن برخی از دلخوشی های ای امیدواری ها باشد.

در خواب دیدم من و همسرم و چندی دیگر از وابستگانم در خانه ی پدری ام به مهمانی رفتیم ،ناگهان متوجه شکم خیلی بزرگم شدم ،بله باردار بودم همینطور که باخویشان و اقوام دیدار می کردم و دو هم حلقه زده بودیم به یکباره دیدم شکمم باز هم بزرگ تر و فرزند درون شکمم ،شکمم را لگد می زند من از شدت خوشحالی در جمع بلند شدم و به سوی مادر که در آشپزخانه تدارک غذا میدید شتافتم ،و گفتم مامان نگاه بچه داره به شکمم لگد می زنه ،دستشو گذاشت روی شکمم ،که ناگهان متوجه شدیم دو قلو باردارم اونا یه جوری لگد می زدند که سر و پاهای کوچکشان زیر پوست قشنگ نمایان بود،مادرم گفت اینا که دوتا پسرن ،تو دو قلوی پسر داری ،من وهمسرم خیلی خوشحال بودیم _من در واقعیت دو پسر دارم ولی برنامه ای برای بارداری مجدد ندارم؛لطفاََ تعبیر نمایید سپاسگذارم?

درود ، خب ظاهرا شما بواسطه ی فهمیدن این موضوع که دو قلو باردار بوده اید بشدت شادمان شده اید ، پس باید منتظر هیجانی بزرگ و امیدوار کننده در زندگی خود باشید.

سلام من امروز صبح خواب دیدم تو ی خانواده ای زندگی میکنم که اصلا خانواده واقعیم نبودن ولی تو ی خواب واقعا خانوادم بودن منم مشکلی نداشتم با این موضوع, تو ی اون خانواده ی دوقلو دختر خواهر داشتم که همش تصویر همین دوتا رو هم میدیدم جوری که همش پیش اینا بودم و یادمه ی زنگوله کنار اینا بود و گاهی سن 6سالگیشون رو میدیم گاهی وقتی نوزاد بودن ,جالب اینجا بود که بقیه بچه های اون خانواده همه دختر بودیم (من فقط دوتا برادر دارم)ممنون میشم تعبیر کنین

درود ، بیشتر نشان از لذت ها و یا فراوانی های زیاد در زندگانی آینده ی شما میدهد.

سلام من باردارم 9 ماهمه و نزدیک زایمانمه خواب دیدم که بچم دنیا اومده و بعد اون من باز باردارم و این دفعه دوقلو که یک دختر یک پسره انگار تو سونگرافی نشونم میده اما هم ناراحتم هم خوشحال از ته دلم خوشحالم اما ناراحتم هستم به مامانم میکم مامان من سر بچه اولم خیلی اذیت شدم نمیخواستم میترسم باز تو این بارداریمم اذیت بشم و غیرههه اما دلم نمیاد که اتفاقی واسشون بیوفته و مامانم هی سرزنشم میکنه واسه چی باز اوردی و بعد از خواب پریدم

درود ، بعضی از تنش ها و یا فکر و خیال های باطل ممکن است سبب ناراحتی و یا دلهره برای شما شود سعی کنید نسبت به آن ها بی توجه باشید.

سلام ،من يك زن متاهلم كه خواب ديدم فرزند دوقلو به دنيا آووردم يك دختر و يك پسر گويا قرار بوده بهمن به دنيا بيان ولي آبان به دنيا اومدن و سالم بودن يكي از دوستان اولين شير رو خودش به بچه هام داد و گفت بزار بچه هامون خواهر برادر بشن ،همه هم ميگفتن بااينكه دوقلو به دنيا آووردي اصلا هيكلت بهم نخورده ،منم نگران مهموني بود كه ميخواستم بخاطر به دنيا اومدن بچه هام بدم ولي مواد غذايي تويه خونه نداشتم كه غذا درست كنم دنبال تهيه ليست بودم تا خواهر و برادرم رو بفرستم كه واسم بخرنشون

درود ، مشکلات در زندگی تان همچون شکری در آب حل می شوند و در نهایت رضایت بدست می آید (مرتبط با اینده است)

سلام خسته نباشید من خواب دیدم که خانومم حامله هست و بچه ها ۴قلو هستند.۲تا دختر ۲تا پسر خیلی خوشحال بودیم.میخواستم بپرسم تعبیرش چیه.ممنون.

درود ، اوضاع خوب و نسبتا آرامی را در پیش خواهی داشت ، امید با فزونی نعمت و برکت بیشتری در زندگی ات داشته باش.

سلام وقت بخیر ؛من مجردم اما درخواب دیدم که حاملم و بعد به علت پرت شدنم از جایی بچه ها زودتر به دنیا اومدن و صاحب یه دوقلو شدم که فقط یه مشکل کوچیک داشتن که به علت اون پرت شدن ایجاد شده بود و قابل درمان بود و هم خودم وهم خانوادم از به دنیا اومدنشون خوشحال بودیم تعبیر این خواب چی میشه؟

درود ، ممکن است بعضی از فکر و خیال های منفی بعضی از شادمانی های شما را کمرنگ تر کند.

سلام ..من خواب دیدم بچه دوقلو دارم و مشغول ب اونا بودم حواسم بهشون بود درکل ..جزئیات یادم نیست،فک کنم پسر بودن…شوهرم تو خواب نبود
تو عقدم و اینک رابطمون الان با شوهرم قطعه..

درود ، بعد از کشمکش ، عبور کردن از مسیرهای کمی پیجیده و برخوردها و گفتگوهای مختلف در نهایت آرامش از آن شما خواهد شد.

سلام من دختری مجردم. دیشب خواب دیدم یک دوقلو پسر دارم (نوزاد) . یکیشون لباس سبز تنش بود یکیش آبی. بعد میگفتم اون که لباسش آبی داره مسیح ع هست. تعبیرش چیه؟

درود ، روشنایی ها و تغییرات جدید و رضایت بخش پیش روی شما خواهد بود.

با عرض سلام یکی از اقوام خواب دیدن که اومدن منزل من و همسرم فردی بسیار ثروتمند و زیبا هستن و دو فرزند دوقلوی پسر دارم که دایم بهشون محبت میکنم و زندگی خوبی دارم و خیلی خوشحالم. در حالیکه در واقعیت من هنوز مجردم و ازدواج نکردم

درود ، نیکوست و این بصورت مستقیم به آینده تان دارد ، آینده ای که بازحمت ها و تلاش خودتان و اطرافیان روشن است.

سلام خسته نباشيد من محردم. اخيرا خواب ديدم كه حامله ام و شكمم بزرگ شده ولي بعد چند وقت شكمم كوچيك ميشه و ميفهمم كه بچه اي در كار نيس و درهمين حين ميترسم به كسي چيزي بگم ولي نميدونم دليلش چيه اينكه شوهري ندارم يا شوهرم منو ول كرده بعد چند روز دوباره خواب ديدم كه با فاميلامون رفتيم گردش و من حامله ام يهو از حال ميرم بعد چند روز كه به دنيا ميام ميبينم همه پيشمن من تو خونه يكي از اقوامم و دوقلو به دنيا اوردم يكي دختر و يكي پسر. سزارين كردم و خالم ميگه٤روز بيهوش بودي بچه ها راه ميرفتنو ميفتادن ولي كوچيك بودن و دستو پاشكسته حرف ميزدن در همين حين من ناراحت بودم ازينكه پس شوهرم كو كاش انقد ادم لااوبالي نبود و هنوز هم باهم بوديم ولي دقيقا نميدونستم چرا نيس و از بقيه خجالت ميكشيدم ولي همه با محبت باهام رفتار ميكردن.ميشه بگين تعبير اين دو خواب به فاصله چند روز چيه ؟خيلي ذهنم رو آشفته كرده

خبر خوب – تحول

سلام خوبید* من خانمی متاهل هستم،دیشب خواب دیدم دو قلو پسر بار دارم،تعبیرش چی هست،ممنون♡

زندگي عاطفي تو در آینده دچار تغييرات قابل توجهی مي‌شود.

سلام من خواب دیدم خواهرم ک الان حاملس دوقلواورده واززایمان راضیه ومیگه خیلی راحت بود

درود ؛ این رویا را رفاه ، و روزی بیشتر در زندگی خانوادگی خواهرتان بدانید.

سلام من ۱۹ سالمه و مجرد هستم خواب دیدم که ازدواج کردم (همسرم رو ندیدم) و صاحب دوقلوی پسر شدم و دارم به یکی از اونها غذا میدم یادم نمیاد خودم داشتم بهش غذا میدادم یا خالم. لباس زنهای باردار هم تنم بود ولی باردار نبودم.
تعبیرش چی میتونه باشه؟ ممنون از وقتی که میذارید.

شادی ها ماندگار و جاودان نخواهد ماند. از این فرصت برای ساختن آینده بهتر استفاده کنید.

با سلام و خسته نباشید . چند شب پیش خواب دیدم که یکی از بستگانمون که 3 بچه داره (2 دختر و 1 پسر),مجدد دوقلو باردار شده و من به جای اون حرص میخوردم که چرا باز باردار شده با توجه به اینکه وضعیت مالی خوبی ندارند … وقتی تو خواب بهش گفتم تو که هم پسر داری و هم دختر ,چرا دوباره باردار شدی ؟ فقط در جوابم میخندید . شوهرش هم خوشحال بود و از اینکه خدا بهشون دوقلو داده خوشحال بودند ….
ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید

با توکل بر خدا تلاش کنید و همه چیز را به خداوند بسپارید.

سلام..من ۲۲ سالمه مجردم تو خواب دیدم نوزاد ۲ قلو دارم ک تازه بدنیا اومدن مادرم هم خوشحاله نوزاد دخترم پیشمه ولی پسر خونه ی دوستمه من میخام برم خونشون که به بچم شیر بدم ..ممنون میشم تعبیرش رو بگین بهم

درود ، به خداوند توکل کنید و از عجله کردن پرهیز کنید که برای رسیدن به مقصود باید پله پله جلو رفت

سلام من دختر مجرد ۱۹ سالم خواب دیدم که دوقلو باردارم و شکمم جلو اومده بود ولی در خواب ازدواج نکرده بودم و شوهری نداشتم به خاطر حاملگی هم خوشحال بودم و اقوام هم خوشحال بودند تعبیرش چیه؟؟

درود ، آینده ای آرام و مطلوب پیش رو داری ، مشروط بر آنکه اسیر خواسته های نفست در ادامه ی زندگی نشوی و انتخاب های اشتباه نکنی !

سلام من دختر ۲۵ساله مجرد هستم دیشب خواب دیدم دوتا پسردوقلو دارم که عین هم بودن و چشماشون سبزو موی بور داشتن خیلی سفیدوزیبا بودن.هردوتاشون بغلم بودن و داشتم برمیگشتم خونه..ولی اصلا به این فک نمیکردم پدر دارن یانه یا پدرشون کیه.همه چی روی روال و عادی بود

درود ، شادمانی های زیادی را در آینده و در جمع خانواده لمس خواهید کرد.

سلام مامان من سرطان داره خیلی حالش بده خواهرم دیشب خواب دیده مامانم دوتا دختردوقلو‌ی خیلی خوشگل به دنیا آورده خود مامانم توی خوابش نبوده فقط به پرستارها گفته که بچه هارو به خواهرم تحویل بده خواهرم خیلی خوشحال بوده توی خواب بچه هارو بغل میکنه و بهم میگه دوست دارم اسم بچه هارو بذارم ترانه و تبسم.
تعبیرش چیه؟ توروخدا جواب بدید…

درود ، همچنان احتمال میرود غم یا ناراحتی تان بخاطر احوال ایشان رو به تشدید یا افزایش باشد ، اما این رویا به شما توصیه به صبر بیشتر و توکل بر خدا می کند.

سلام ی اقا تو زندگیم هس مطمعن نیستم واقعن بهم علاقه مندا یا نه.درکل…خواب دیدم ی دوقلو از خانوادهش نمی دونم مال خواهر و برادرش بود یا خودش …فقط به این نسبت داشت.اورده بودمش پیشم ازش نگهداری میکردم ک شیر خشک شون تمام شد.نمی دونستم چکار کنم …گفتم به خودش تماس بگیرم تا شیر خشک براشون بیاره و بهشون بدم.

درود بر شما ، خبر از این میدهد که جمعیت این خانواده در آینده رو به افزایش خواهد رفت و معنی دیگری را منتقل نمی کند.

سلام من دختر مجردی هستم و خواب دیدم که ۲ قلو دارم که یکی پسر و دیگری دختر هستند و من اولش حسی نداشتم اما وقتی از بیمارستان آوردنشون پیش من به شدت خوشحال شدم و بعد رفتم کیفم رو بیارم چند تا مرد نمی ذاشتن و من هم مدام گریه می کردم که مال بچمه و بعد داشتن یه عده دخترم رو ازم می گرفتن که از شدت گریه بیدار شدم

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که هم اکنون و در زندگی بیداری بر عهده گرفته اید. لازم است تا مهارت های مدیریتی خود را تقویت کرده و از این مهارت ها برای مدیریت چالش های فعلی خود استفاده کنید.

سلام من مجردم وخواب دیدم که دوقلو پسر و دختر دارم و پدرشون ول کرده رفته و ناراحتم و بعد دیدم ۷ ۸ ساله شدن و پدرشون برگشته که با ما زندگی کنه و به بچه ها بگم که پدرشون برگشته به نظرم پدرشون دوست پسر قبلیم بود و اینکه خواهرمم دوفلو داره و من میگم که ارثی ما جفتمون دوقلو دارشدیم

سلام وقت بخیر
یکی از اقوام نزدیک ما حامله است آنهم یک قل اما من درخواب دیدم که میگوید دوقلو حامله است بعد من میگفتم خداکنه یکی دختر و یکی پسر باشه و بعد میگفتم دوتا پسر که اصلا خوب نیست و سخته دوتا دخترم خوبه تعبییرش چی میشه اخیرا هم یک مشکلی برای من پیش اومده ممنون از وقتی که میگذارید

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری بر دوش خود احساس می کنید.

خواب دیدم دوقلو زاییدم در آغوشمه دارم بوسش میکنم

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری به شما محول می شود.

سلام خسته نباشید من مجردم و توی انتخاب زندگیم تردیددارم طرف مشکلات داره . دیشب خواب دیدم کنارپدرش نشستم و دو دختردوقلو دارم که راه میرفتن و خرسندبودم که منو با دودختر بازهم دوست دارن…ممنون میشم توی تعبیرش کمکم کنین

این خواب از شما می خواهد تا مسئولیت هایی که در زندگی بیداری بر دوش خود احساس می کنید را درک کرده و به مدیریت برنامه ها و اهداف خود بپردازید.

سلام وقت بخیر. خواب دیدم با یه زن لخت و سیه چرده صحبت میکنم که دوقلو حامله بود . باتشکر

درود ، ممکن است که یکی از اطرافیان باعث ناراحتی شما شود.

وقت بخير

دختر مجردي هستم كه شب گذشته خواب ديدم دو تا دختر دوقلو با نمك دارم و به ان ها شير هم دادم.( البته نميدونم در خواب مجرد بودم يا متاهل)

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری بر دوش خود احساس می کنید.

سلام
من دختر ۱۹ ساله ای هستم یکسال و سه ماهه که با اقایی اشنا شدیم و وارد مراحل ازدواجمون داریم میشیم اما خب مشکلات و سختی های زیادی تا اینجا سر راهمون بوده بسیار همدیگر رو دوست داریم و خیلی تلاش میکنیم برای زندگیمون من چند وقتیه که خواب دو قلو باردار شدن میبینم خواب که تو ی بیمارستانم همسرم کنارمه و دو تا بچه دقیقا مثل هم که سرخ و خیلی ریزن میدن دستم از نطر جسمی هم خیلی بی رنگ و حالم اما با دیدنشون بسیار خوشحال میشم و لمسشون میکنم و تو خواب واقعا برام واقعیه همش پوست نرمشون اما بلافاصله بعد از این صربان قلبن بالا میره و معمولا وقتی بیدار میشم همچنان قلبم تند میزنه و چند باری اطرافیان گفتن تو خواب حرف زدن و صداهای نامفهموی میشنون ازم ممنون میشم از راهنماییتون

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری بر دوش خود احساس می کنید.

سلام من27سال دارم ومجردم خواب دیدم دوقلوزایمان کردم بچه هابه کامل نبودن ولی بقیه ازاین خبرخوشحال بودن زایمانم بدون دردبوده ولی وقتی یکی ازبچه هادختربودبهم دادن شیرمنوپس میزدولی توبغلم توآرامش ساکت بودخودمم اروم بدون احساس خوشحالی فقط اروم بودم ودخترم توبغلم بوده بچه دوم که پسربوده گفتن توشیشه گذاشتن ولی من ندیدمش توروخدابگیدتعبیرش چیه????

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری بر دوش خود احساس می کنید.

سلام من خواب دیدم مادرم باردار است و دختر دارد وقتی بدنيا اومد به من زنگ زد گفت که دوقلوس من خیلی خوشحال بودم ازين قضیه چون خودم خیلی دوقلو دوس دارم داشته باشم. نکته دیگر اینکه در همین شبی که من این خواب را دیدم مادرم هم خواب دیده که بچه دارد و به فکر شیر خوردن بچه بوده در خواب

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بر عهده ی خود احساس می کنید.

سلام من خواب دیدم یه جایی هستم نم نم بارون میاد،بعد با شکمم نگاه کردم دیدم دو دست کوچولو فشارمیده دیواره شکممو میخواد بیاد بیرون،بعدش یهو زاییدمش،یه پسر بود،بعد همه میگفتن تو حامله بودی،خیلی تعجب کرده بودم خودم.تعبیرش چی هست،ممنونم.

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری بر عهده ی خود احساس می کنید.

سلام وقت بخیر
بنده دختری ۲۶ساله و مجرد هستم .دیشب خوابی دیدم پسر دوقلو دارم در حد۱۸ سالشون می شد و کاملا شبیه هم بودن و این خبر خوشحال داشتم به مامانم می دادم تو خواب که دوقلو دارم مامان هم می گفت منم خواب دیدم که تو دوقلو داری و این خبر مژده پیغمبر(ع) انگار بهم داده بودن
ممنونم از وقتی که می ذارید.

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری بر عهده ی خود احساس می کنید و برای به ثمر رساندن آن ها لازم است تا قدرت مدیریت خود را تقویت کنید.

سلام یکسال ازدواج کردم هنوز بچه ندارم خواب دیدم دوقلو دختر دارم خیلی خوشحال بودم اسم براشون گذاشته بودیم و همش بوسشون میکردم نازشون میکردم و همه هم میومدن خونمون ولی بیشتر خانواده خودنم یادمه پیشم بودن تو خواب میشه تعبیرشو بگید

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری بر عهده ی خود احساس میکنید.

سلام خسته نباشید.
من دختر 18 ساله هستم و تک فرزندم.
چند روز پیش خواب دیدم مادرم دوقلو بارداره و من و پدرم از شنیدن این خبر به شدت تعجب کرده بودیم…و من به مادرم میگفتم باید سقطش کنی اینا سالم به دنیا نمیان ولی مادرم خیلی بی تفاوت بود
میشه لطفا بگید تعبیرش چیه؟
ممنون

این خواب از شما می خواهد تا از پذیرش مسئولیت هایی که از عهده ی شما خارج است خودداری کنید.

سلام.من نیت کردم و این خواب رو دیدم..
تو خوابم رفته بودم بیرون که وقت بگذره و الکی رفتم یه بانک..اومدم بیرون دوستای قدیم و الانمو دیدم که دوقلو شدن..یعنی هر دوستم دوتا شده بود..من گفتم شماها کی دوقلو بودین ..بعد خوشحال شدم که بعداز مدتها دیدمشون و رفتیم با هم هلیم بادمجون خوردیم..
مادرمم خواب دیده بود خواهرم گل آورده میگه اینارو بکار..
یجا دیگم داشتم ساکمو میبستم برم تهران.. لباسای نو و وسایل شخصیمو گذاشتم توش و درشو بستم..
ممنون که وقت میزارین.. سپاسگزارم.

این خواب از شما می خواهد تا برای ایجاد تغییرات مثبت و جدید و بهره مندی از منافع جدید، ریسک لازم را نیز بپذیرید.

سلام من ۶ماهه تو اقدام بارداری هستم خواب دیدم ک دوقلو دختر و پسرا باردارم شوهرم بهم گفت حامله ای اصلا باور نمیکردم بیبی چک زدم دیدم مثبت شد تعبیرش چیه

این خواب اشاره به موفقیت های جدیدی دارد که هم در زمینه های احساسی و هم در زمینه های مادی زندگی شما به وجود خواهد آمد و همزمان مسئولیت های جدیدی را نیز برای شما به وجود خواهد آورد.

خواب دیدم زایمان کردم بدون هیچ درد واذیتی …قرار بوده بچم یه دختر باشه ولی درنهایت یه دختر دیگه کناره دختره توی شکمم پیدا کردن وفهمیدم دوقلو دختر زاییدم خیلی خوشکل بودن واروم خیلی خوشحال بودم…همه اومده بودن بهم تبربک بگن ….من در واقعیت یه دختر دارم وتوی خواب از اینکه سه تا شدن خیلی خوشحال بودم

این خواب اشاره به برخی خواسته های عاطفی شما دارد که با تلاش و زحمت شما در حال محقق شدن هستند.

من مادرم مریضه خواهرم خواب دیده که من از بیمارستان اومدم خونشون اون ازم میپرسه چی شد دکتر چی گفت.منم بهش گفتم دکترا گفتن مامان خوب شده و دکتر گفته چیزی نیست فقط گفتن مامان آرتروز داره و تا آخر عمرش باید حواسش به راه رفتن و نشستنش باشه و پله بالاوپایین نره. بعد خواهرم میگه خداروشکر منم یه خبر خوب برات دارم دوقلو پسرحامله ام.منم میگم چه خوب و کلی خوشحال میشم….خواهرم ازدواج کرده و یه دختر داره

این خواب اشاره به موقعیت های جدیدی دارد که به شما کمک می کند تا به گسترش منافع شخصی خود بپردازید و این شرایط جدید همزمان مسئولیت هایی را برای شما به همراه خواهد داشت.

سلام .. شب قدر چند سال پیش تفعلی به قران زدم برای بارداری خواهرم و سوره ی ابراهیم دراومد که خدا به ابراهیم دو فرزند به اسم اسماعیل و اسحاق داد و من خیلی خوشحال شدم و مطمان بودم که خدا حتما به خواهرم دو پسر خواهد داد … ولی چندین سال که ازون ماجرا گذشت خواهرم باردار نشد و من که ایمانم رو تقریبا از دست داده ام همش پیش خودم میگم خدا به خواهرم وعده ی دو فرزند داد و عملی نشد و خواهرم نزدیک سن یایسگی هستش …. پس تمام وعده های خدا دروغه !!!! ولی دیشب خواب دیدم که دو تا پسر خیلی خشگل رو از جایی برای خواهرم میارم و توی خواب بغلشون میکردم و خواهرم و خانوادم بسیار خوشحال بودیم و میگفتم خدا راست گفت وعدش عملی شد و من به خدا ایمان پیدا کردم …. خواستم ببینم تعبیرش چیه

این خواب اشاره به منافع مادی جدیدی دارد که با مسئولیت پذیری می توانید به آن ها دست پیدا کنید.

سلام.من مجرد هستم البته نشون شده ی اقایی هستم.ساعت۱۲ظهر سیزدهم رجب خواب دیدم که پریود هستم و دستشویی میرم یه چیزی بزرگ و حباب مانند از بدنم خارج میشه برمیدارم و نگاه میکنم میبینم دوتا بچا توش هست.بازش میکنم و میبینم حرکت دارن.به مادرم میگم میگن بزارش توآب تا برسونیمش دکتر.شوهرم میگه من خوابم میاد بیدار شدم میبرمت.من همش داشتم دعوا میکردم که چرا بیخیالی.بعد دیدم تو ظرفی که بچه ها رو گذاشتم ماهی هست و ترسیدم ماهی ها بچه هامو بخورن دوتا بچه بودن و توخواب میگفتم دوتا پسرام هستن.از ترس اینکه ماهی ها بچه هامو نخورن جیغ میزدم و مویه میکردم و اشک میریختم.دیدم خواهرم گرسنه شده و داره برنج میخوره بعد که میخواد خورشت برداره پسر منو از تو ظرف خورشت درمیاره فکر میکنه گوشته.پاشو میزاره تو دهنش که بخوره و من با جیغ و گریه بیدار شدم از خواب.
به شدت تحت تاثیر خواب بودم و بعد بیدار شدن مدام گریه میکردم.ازتون خواااااهش میکنم بهم بگید تعبیر خوابم چیه.

سلام این خواب اشاره به مسئولیت هایی دارد که برای رسیدن به اهداف خود در حال برنامه ریزی برای آن ها هستید. اما ممکن است در رابطه با این اهداف دچار تردید ها و نگرانی هایی شده باشید که قدرت تمرکز شما را از بین برده باشد و لازم است تا با این افکار منفی مبارزه کنید. این خواب نشان دهنده ی وقوع اتفاق بدی نیست.

سلام خسته نباشيد
من مجرد هستم خواب ديدم سه قلو دختر بار دارم و دو تاشو به دنيا اوردم يكيش هنوز نارسه يكي دو روز ديگه بايد صبر كنم تو خواب شوهرم داشتم كه تو واقعيت نميشناسمش
تو خواب مادر و پدرم يهو كاري براشون پيش اومد و رفتن من خيلي استرس داشتم كه با اينهمه بچه و درس چيكار كنم.
اگه ميشه تعبيرشو بهم بگيد

سلام. این خواب از شما می خواهد تا از پذیرش مسئولیت هایی که کمکی به رشد و پیشرفت شما در زندگی بیداری نمی کنند خودداری کنید.

سلام.من زنی متاهلم و۲۴سالمه و فرزندی ندارم خواب دیدم دو قلو باردارم که یک بچه رو دکتر میگفت مرده چون نارس بوده زمانی که زاییمان کردم دکترا اون بچه مرده ام رو زنده کردن ولی بچه پاهاش خوب رشد نکرده بود و دست و پاهاش عین خرگوش بود هر دوتاشونم دختر بود…از شنیدن بارداریم هم ناراحت بودم ولی فهمیدم دوقلو خوشحال بودم که باز با بچه نارس ناراحت شدم

نشانه‌ی آن است که یکی از اطرافیان باعث ناراحتی شما می‌شود.

سلام…بنده مجردم. سال پیش بودبنظرم که خواب دیدم هفت دخترِ بزرگ جوون که هفت قلو هم هستن تو حیاط خونمون ایستادنه بصورت یه صف باکمی آرایش و صورتی زیبا خوشگلو چشمای قهوه ای درشت و پوست سفیدکه اشتباه نکنم شبیه همم بحسم بودن اما متاسفانه چیزیکه بحسم وجود داشت مانتو مقنعه مشکی داشتن. ممنون میشم تعبیرشو بگیدلطفا…

درود ، هفت قلو در این رویا ممکن است اشاره به هفت رویداد مختلف و البته مهیج در آینده برایتان داشته باشد که منفی هم نیستند.

سلام خواب دیدم که حامله هستم وروز زایمانم اتاق عمل رو دیدم که تا اون لحظه جنسیت بچه هارو نمیدونستم تا وقتی که بچه هارو به دنیا اوردن وقتی فهمیدم دوتاشونم دختر از شدت ناراحتی و گریه به دکترم التماس کردم که یه دختر دارم با چه رویی برم الان کنار خانواده همسرم خارو ذلیل میشم با دوتا دختر دیگه و به دکترم گفتم که بچه هارو نشون هیچکس نده و بده پرورشگاه به همه بگو بچه ها تنفس نداشتن مرده به دنیا اومدن دکتر گفت حداقل یکیشو نگه دار انتخاب کن یکیشو ببرم صورتشونو دیدم هردو خوشگل بودن ولی گفتم که نه هردو رو نمیخوام ودکترم قبول کرد برد بچه هارو بعدش خیلی خواب اشفته ای بود به همه میگفتم بچه های مرده ام پسر بودن حیف شدند بعد مامانم تاسف میخورد ولی به همسرم گفتم نگران نباش بعد از اینکه خوب شدم دوباره بچه دار میشیم

زندگی پستی بلندی های فراوان دارد، وقتی با سختی ها مواجه می شوید روحیه خود را حفظ کرده و ثابت قدم و با ایمان به راه خود ادامه دهید.

سلام
من مجردم ۳۰ ساله
خواب دیدم پسر دوقلو به دنیا آوردم و دارم بهشون شیر میدم.و شمال زندگی میکنم جای سرسبز

نگران نباشید سرانجام سختی ها به پایان خواهد رسید.

سلام ..من خواب دیدم ک دوتا دوقلو دختر دارم ک انگاری گم شده بودن بعد رفتم پیش سنگ قبر دیدم مردن کلی گریه کردم بعد فهمیدم زنده بودن خالم این برنامرو چیده بود ک بچهامو خودش بزرگ کنه ?بعد پیداشون کردم ..

من ۱ماهه باردارم اذان صبح تو خواب دیدم که ۲ تا بچه دوقلو گذاشتن رو میزآرایشم یکی از بچه ها پسر بود اون یکی نمیدونم
میشه لطف کنید بگید تعبیرش چیه

سلام نعمت و روزی فراوان خداوند به شما ارزانی خواهد کرد

سلام خواب دیدم دوتا بچه که اول به نظرم پسر بودن اوردن گفتن این دوقلوهای همسر سابقته که فرستاده ازشون مراقبت کنی چند تا بچه ی دیگه هم قبل از اینکه اونا بیان پیش من بود وقتی رفتم کنار شون اسمشون پرسیدم یکیشون دختربود به اسم الهام

گذشته‌ رها کنید و به‌ دنبال‌ آینده‌ پیش‌ بروید

با سلام۰
خواب دیدم دو قلوی دختر و پسر داشتم که تازه به دنیا اومده بودن۰ زایمان کردنشون رو یاد ندارم ولی بچه ها برای من و همسرم بودن۰ اونا رو توی یه کمد قایم کرده بودیم و نمی خواستیم کسی ببینتشون۰ پسرم خیلی در عالم واقع دوست داره خواهر یا برادر داشته باشه توی خواب با خودم می گفتم از بس دعا کرده پسرم خدا به من بچه داد۰ ولی من و همسرم پنهانشون کردیم و گاهی می رفتیم سراغشون۰ قل پسر بسیار هم خوش صورت بود ۰ یه دفعه یادم اومد چند روزه بهشون سرنزدم و سریع رفتم سراغشون و ناراحت بودم که چرا بهشون غذا ندادیم۰ برشون داشتم و دیدم زنده هستن ولی انگار دختره حیلی بی حال بود۰ بالاخره بهشون غذا دادم حالا یادم نیست شیر یا چه غذایی۰ ولی نجاتشون دادم۰ با همسرم می گفتیم حالا بزرگ شدن به بقیه نشونشون می دیم ولی باز می گفتیم بگیم از کجا اومدن اینا۰ خوب به یاد ندارم که چرا نمی خواستیم کسی بدونه شاید برای اینکه در واقعیت هم بچه دیگه ای نمی خواهیم۰
ممنون۰ سلامت باشید۰

سلام اگر متاهل باشید نشانه رزق و روزی حلال است که به شما خواهد رسید

سلام من عقدم 6 ماه دیگه عروسیمه مادر شوهرم خواب دیده عروسیم نزدیک شده و من باردارم شکمم از حالت عادی, بزرگتره و متوجه میشن دوقلو هستن جنسیتش, مشخص نبوده همه استرس گرفته بودیم چجوری با شکم بالا اومده لباس عروس بپوشم مادر شوهرم میگفت خواست خدا بوده اشکال نداره تعبیرش چی میتونه باشه؟

باسلام تعبیر خوابتان به معنای خبرهای خوش و آمدن خیر و برکت در زندگیتان است.

من خواب ديدم خانومم رو نميبينم و هيچكس هم نميگه كجاست؟ تا اينكه از طريق يكي از فاميلا ميفهمم كه خانومم فوت شده، تو اوج ناراحتي بودم كه بهم گفتن اصلا نمرده خانومم و فقط دوقلو زاييده و ميخواستن سورپرايزم كنن، ممنون ميشم تعبيرش رو بفرماييد.

باسلام تعبیر خوابتان به معنای سلامتی و طول عمر همسرتان است.

سلام.خواب اول:من خواب دیدم توی جمع همکارانم دارم میگم فلانی(همکارم)دو قلو پسر حامله است.البته یه سری ها از قبل میدونستن و من فقط تکرار کردم با شادی و ذوق.همکارم متاهل هستن.
خواب دوم:این که خواب دیدم در یک ارتفاع مث یه تپه خاکی چندین نفر هستیم و در جلوی پایمان بدون این که چاله بکنند یک پیرمرد و پیرزن را دارند خاک میکنند.هردوی آنها لباس معمولی تنشان بود نه کفن.روی سطح مسطح گذاشته بودندشان و خاک میریختند سر انها.
البته فقط این مراحل را برای پیر زن دیدم و‌ برای پیرمرد هنوز این مراحل انجام نشده بود و من از دیدن این صحنه گویا ترسیده بودم و شوکه کرده بودم.
ممنون میشم هردو خواب مرا تعبیر کنید.

بیانگر انجام کارهای مشکل است.

سلام من متاهل هستم و خواب ديدم دوقلو يه دختر و پسر دارم و بهشون شير ميدم انقد خوشحالم و خونمون يه عالمه مهمون هس واسه بچه هاي من ولي شوهرم تو يجاهاي خوابم خيلي اخموعه

سلام نشانه روزی ورزق فراوان است که برایتان مهیا خواهدشد

سلام خسته نباشید. من دختر مجرد ۱۹ ساله ام و تو خوابم دیدم که ازدواج کردم و دوقلوی دختر حامله ام و توی همون ۳، ۴ ماه اول بدنیا میارمشون ولی بچه ها کاملا سالم و زیبان. و خیلی از داشتنشون اونم یهویی ذوق زده و خوشحال میشم ،تعبیرش چی میتونه باشه .ممنون

باسلام خوابتان نشان از اتفاقات خوش و تغیرات جدبد در زندگیتان است.

سلام من متاهلم و بچه ندارم زن برادرم خواب دیده که من دوقلو باردارم تعبیرش چیه
ممنون

باسلام تعبیر خواب به معنای خیر و برکت و روزی در زندگیتان است

سلام من 24 سالمه و مجرد هستم. دیشب یه خواب عجیبی دیدم. خواب دیدم دوتا پسر دوقلو با موهای بلوند دارم که حدود 4 یا 5 سالشون هست که خیلی هم دوستشون دارم اسم یکیشون رو هم متین گذاشته بودم و اسم دومی رو فراموش کردم که چه بود. نا گفته نماند که تو عالم خواب خودم میدونستم که این دو پسر دوقلو از خود من نیست اما اینقدر دوستشون داشتم که اگه متین گیریه می‌کرد رو سینم میخوابوندمش و آرومش میکردم. انگار که پسر واقعی خودم باشه. میشه تعبیرش رو بهم بگین. ممنون

سلام بهتر است درزندگی خود احتیاط کنید تادچار رسوایی و بی ابرویی نشوید

خواب دیدم دوقلو پسر به دنیا اوردم و یکیش مرد یکیش بود ومن در اغوش گرفتمش و میبوسیدمش و از کسی حامله شده که قبلا باهاش در رابطه بودم و الان باهاش قهرم نامزدم بود تعبیرش چیست

رسیدن به سختی تعبیر می‌شود.

سلام من شب ۲۳ماه رمضون خواب دیدم که مادرشوهرم دوقلوی دختروپسر بارداره و تو خواب ناراحت شدم و به همسرم گفتم پس حالا تا این دوقلوها به دنیا بیان و بزرگ بشن من حامله نمیشم چون اینجوری خانوادت به نوشون اهمیت نمیدن تعبیرش چی میتونه باشه؟؟؟

سلام بر رزق و روزی و نعمت تعبیر میشود و نیک است

سلام من خواب دیدم دوتا پسر بچه یع ماهه اینا دارم ولی حاملگی و اینارو ندیدم و اونا هرچقدر بزرگتر میشن من همینجوری جوون بودم و پیر نمیشم ضمن این که من مجردم تعبیرش چی میتونه باشه ؟

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی است

سلام
من امروز خواب دیدم متاهل هستم و دو قلو دختر دارم که اسم یکیشون فاطمه زهرا بود و اون یکی عاطفه و همش نگران غذا خوردنشون بودم و اون که اسمش زهرا بود بغلم بود و براش لقمه درست کردم و بهش دادم و دنبال اون یکی بودم که دیدمش و فکر کنم صداش زدم و اومد پیشم .هر دو تاشونو خیلی دوست داشتم. و اینکه اون اول یکی اومد گفت اسم بچه هات چیه گفتم یکی عاطفه و اون یکی فاطمه بعد با خودم گفتم اینکه بغلمه که اسمش زهراست (انگار که یادم رفته بود اسمشونو چی گذاشتم )بعد گفتم آهان اسمش فاطمه زهراست و اون یکی هم عاطفه
من مجردم می خواستم بدونم تعبیرش چی میشه
تشکر

سلام
اگر مجرد هستید بیشترر جانب احتیاط را رعایت کنید تا موجب ابروریزی نشود

Man khab didam k khudm y qol dg dashtam va inke on mord ro roye bimarestan(t hamin sen k mn hstm) madaramm onja bod va waqti mn omdm b mn gftm om kheili qam dasht qabl az margesh khudesho khali krd va inke dashtash be ham band pichi shude bodn. waqti on mord enqad ke qabl margesh khudm bodm k sohbat mikrdm

درود ، بیشتر بیانگر اخبار و یا اتفاق های مطلوب و جدیدتری است که در آینده آن ها را لمس خواهید کرد

سلام، من درخارج از کشور با یک خارجی ازدواج کردم و دور از هم زندگی میکنیم در دو کشور متفاوت و مشکلات بسیار زیادی داریم و در آستانه طلاق هستیم… این مدت خیلی دعا کردم که خدا کمکمون کنه و راه درست را جلو پامون بزاره.. دیشب خواب دیدم که تو خیابون یک دختر کوچولو راه میرفت که گویا گم شده بود خیلی مواظبش بودم که کسی ندزتش،، و بعد هم خواهر دوقلوش رو پیدا کردم … و من مواظب این دو دختر دوقلو بودم تا بتونم خوانوادشو پیدا کنم. ممنون میشم تعبیر شو بهم بگید

باسلام تعبیر خوابتان نشانه اتفاقاتی است که در گذشته و این اوخر روی ذهنتان تاثیر گذاشته

سلام من خواب دیدم که ۲قلو پسر بچه دار شدم و خیلی خوشحالم و دارم براشون اسم انتخاب میکنم و میگم درگوششون اذان بخونن اما نمیدونم چیشد که یهو داداش کوچیکمو کنارم دیدم و بچه ها ناپدید شدن و منم میگفتم این بچه منه بعد دوباره مامانم آوردشون که اینم دوقلوهای ما عروسی اینام دیدم که تو مجلس عروسی شرکت میکنم‌اما نمیدونم عروسیه چی بود

باسلام تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی در زندگیتان است

سلام.وقتتون بخیر.خواب دیدم من و یکی از دوستام حامله هستیم و رفتیم یه بیمارستان برای زایمان.من باخودم یه ساک لباس بچه برده بودم ولی دوستم هیچی باخودش نیاورده بود.اون قبل از من زایمان کرد و دوقلو آورد و بدون اجازه من رفته بود از ساک من یه لباس تن بچه اش کرده بود و بعد که منو دید گفت برای اون بچه ام هم لباس داری…من نمیخواستم بهش لباس بدم.چون بچه خودم داشت به دنیا میومد. یهو مامانم گفتن تو که یه لباس دیگه داری بهش بده….منم خیلی عصبانی شدم و به مامانم گفتم پس بچه خودم چی بپوشه… دیگه نفهمیدم بهش دادم یا نه…

سلام ممنون به رزق و روزی در زندگی تعبیر میشود و خوش یمن است

خواب دیدم مراسم عروسی دختر خاله همسرمه و داخل مراسم جاریم گفت حامله هستم و پسره بعد که با مادرشوهرم دوباره رفتن سونوگرافی فهمیدن دوقلو حاملست يه دختر ویه پسر تعبیرش چیه

باسلاموتعبیر خوابتان نشانه اتفاقات خوشایند است

جاری من باردار است و جنسیت فرزند او پسر است و تک قل.من در خواب دیدم جاریم بچش دو قلو پسر هست و من از آن ها نگهداری میکنم هر دو در بغلم هستن یکی سرش گذاشت رو شونم یکی رو تو بغل صورتش ب طرف جلو نگهداری میکنم و وقتی ان هارا میبینم تا بچه را تحویل دهم ی قسمت نشستیم تا خستگی در کنیم ک ابش کثیف و توش پشه داره که برادرشوهرم میگ بریم پشه ها بچه ها رو اذیت میکنن تعبیر خوابم چیست

مسئولیت هایی که پذیرش آن ها برای شما دشوار و خسته کننده می باشد.

من دختری هسم نامزد کرده ولی هنوز ازدواج نکردم …خواب دیدم یه پسر بچه را در بغل دارم و هی نوازشش میکنم و اروم بهم نگاه میکنه وساکته بعد یهو جلو چشمم یه پسر بچه همون شکلی ظاهر میشه و تو خواب هر دورو بچه های خودم میدونستم .کنار خودم هر دو رو میارم و نوازششون میکنم هر دو تپلن و انگار پستونک دهن یکیشون بود و هر دو فکر میکنم دوماهه باشن
تعبیرش چی میشه؟

ممکن است مساله ای پنهان داشته باشید که شما را آزار می دهد .

با سلام مدتی است خواب میبینم که در حال شیر دادن یک یا دو نوزاد هستم که هم ماله خودم و هم ماله دیگران ناشناس است و گاهی خواب میبینم که این نوزاد به قدری کوچک است که در مشتم جا میشود،،،،،،،،،همچنین دخترم۱۱ساله است و دیشب خواب میبیند که من یک نوزاد به دنیا آورده ام که دو سر دارد،لطفا تعبیر هر کدلم را جداگانه بیان کنید

باسلام تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی در زندگیتان است

سلام من خواب دیدم دوقلو هستم در حالی ک تو واقعیت من تکم دیگه قلم کاملا شبیه من بود ولی برعکس من با پوست تیره و اخلاقم گرم و بود اینا ولی اون با پوست روشن و خیلی ساکت و در اصل اون خیلی خوشگل تر دیده میشد ، تو خوابم مدام ازش مراقبت میکردم ولی اون انگار علاقه ای ب من نداشت و ازم فاصله می گرفت

باسلام تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگیتان است

خواب دیدم ک با کسی ک دوستش دارم ازدواج کردم و بچه پسر داشتیم و باردار دوقلو بود

ممکن است مورد سرزنش قراربگیرید

باسلام.بنده متاهل و مادر ۳فرزند هستم دختر۱۱ساله ام خواب دیده براشون دوقلو ،ی دختر وپسر بدنیا اوردم تعبیرش چیه ممنون میشم

گرفتاریهایی کوچک و قابل حل برای شما پیش خواهد

درود جناب استاد
مادرم خواب ديدن كه دوقلو باردار بودن و يكى رو به صورت طبيعي به دنيا اوردن و يكي ديگه رو سزارين
جنسيت بچه ها تو خواب مشخص نبوده و در ضمن خيلي راحت و بدون درد زايمان كردن
در حالى كه پدرم پارسال فوت شدن و مادرم تنها هستن
تعبيري داره؟
سپاس گذارم

نشان می دهد که وقایع در زندگی شما خیلی به سرعت اتفاق می افتد.

سلام من دختر مجرد هستم و خواب دیدم انگار دوقلو حامله هستم و براثر ی حادثه فک کنم زلزله بود تو شکمم مردن بعد من خیلی گریه میکردم اطرافیانمم دلداریم میدادن همه هم باورم داشتن ک کار بد نکردم و خواست خداست بچه ها دوقلو ها هم یکی پسر یکی دختر بود ی بچه بند انگشتی هم دیدم ک خییییلی مواظبش میشدم

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی در زندگیتان است

سلام. من خواب دیدم خواهرم که طلاق گرفته که بچه ای نداره، دو قلوی دختر داشته و براش ناراحت بودم تو خواب که چرا با دو تا بچه طلاق گرفته

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت برای ایشان است

سلام
خانم من بارداره
خواب دید یکبار سه قلو‌بارداره
باز بار دیگه خواب دید دوقلو دختر داره به یکیشون شیر میده
تعبیرش چی میشه

سلام این رویا بیشتر حاصل شرایطی است که در ان قرار دارند

سلام من بعد از ظهر که خوابیدم خواب دیدم دو تا بچه دوقلو ک دختر هم بودن و بزرگ هم بودن داشتن از پنجره اتاقم با من صحبت میکردن اما فقط این دوتا از پهلو بهم چسبیده بودند ولی کاملا سالم بودند تعبیرش چیه

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگیتان است

سلام وقتتون بخیر .ببخشید من تو خواب دیدم با رابطه نامشروع با پسر خالم باردار شدم و بعد دو قلو پسر به دنیا آوردم خیلی از این قضیه نارحت بودم و در این حال یکی دیگه رو دوست داشتم که تو خواب اصلا تحویلم نمی گرفت و حس می کردم بهم خیانت میکنه

سلام مراقب اعمال و رفتار خود باشید تا دچار رسوایی نشوید

سلام…
وقتتون بخیر…
من مجردم و ۲۸ سالمه و خواب دیدم دوتا بچه ی دوقلو دارم که زودتر از حد موعد به دنیا اومدن و خیلی کوچیکن ،یکیشون هنوز به بدنم وصله و همه ادمایی که دور و برم هستن به اون بچه ها ربطی ندارن ولی خیلی خوشحالن،من اما مات و مبهوت به بچه هایی که دارم نگاه میکنم و البته هیچ دردی هم نداشتم از دنیا اوردنشون…
ممنون میشم تعبیر خوابم رو بهم بگید…

سلام ممنون در زندگیتان دقت بیشتری کنید تا دچار رسوایی نشوید

با سلام، چند روز پیش عصر، خواب دیدم دو تا دختر دوقلو روبروم نشستن و هر رگدو طرف بهم نگاه میکردیم، هر دو فوق العاده زیبا بودن و پنج، شش ساله بنظر میرسیدن، تو خواب یه صدایی بهم گفت این دو تا دختر شانس و سرنوشت شما در آینده هستند. ممنونم

سلام ممکن است زندگیتان سرشار از رحمت شود

,سلام من نامزد هستم و دوبار خواب دیدم که دوقلو دارم و پسر بودن و چشمای رنگی داشتن و در یکی از خواب هام میدیدم که داشتم میشستمشون ممنونم

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگیتان است

سلام خسته نباشید . من ۱۸ سالمه و مجردم ‌خواب دیدم ک تو خونه ی پدرمدو تا پسر بچه کنارمن ک میدونستم مال خودمن و یکی از بچه هارو ب شدت دوسش داشتم و همش اونو بغل میکردم و خیلی خوشگل بود و با اون یکی زیاد ارتباط نداشتم بعد رفتم ب دوستم این موضوع رو مطرح کنم اومدم دیوم هیچ کدوم یک از بچه ها نیستن انگار ک مرده بودن

تعبیر خوابتان نشانه همدلی با دیگران و نعمت و روزی در زندگیتان است

سلام من مجردم خواب دیدم دو تا دوقلو دارم یکیش دختر یکیش پسر که دختره بزرگ بود ولی پسره کوچیک بود و تو بغلم بهش شیر میدادم خوشحالم بودم تو خواب ، اصلا زمان زایمان و حاملگی رو حس نکردم و به این که من ازدواج نکردم فکر نمیکردم ،تا این که دخترم نمیدوم اصلا کجا رفت یه زنه با یه صورت پوشیده رو دیدم با پسرم که تو بغلم بود از دست زنه فرار کردم و رفتم خونه عموم که کنار خونه خودمونه تعبیرش چی میتونه باشه؟

سلام مراقب رفتار خود با دیگران باشید و کاری نکنید که باعث رسوایی شود

سلام تو خواب دیدم من یه پسر دوقلو دارم مار حمله کرد یکی از پسرمو نیش زد و من اونو برداستم بردم دکتر زهرو کشید درست شد

سلام ممکن است مورد اذیت دشمنانتان قراربگیرید

سلام دختر مجرد هستم ، خواب دیدم دوقلو باردار شدم انگاری یه دختر و یه پسر هست اما ماشالله انگار نه انگار تازه به دنیا آوردمشون بدنشون قوی و بازیگوش هستن ، اولش همه فکر کردن شیر ندارم و میخواستن بهش شیر خشک بدن بعد گفتم بزارین ببینم دارم یا ندارم بعد دیدم دااارم و حتی میتونم به دوتاشم خودم راحت شیر بدم

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگیتان است

سلام و خسته نباشین
خواب دیدم که دوستم در حال گریه ست و فهمیدم دو قلوی دختر و پسر بارداره و رفته بیمارستان موقع زایمانش هست
میشه تعبیر کنید لطفا ??

درود ، بایستی بیشتر در مورد چگونگی رفتار بقیه افراد با خود بیندیشید.

من ی دختر 20 ساله ام. خواب دیدم باردارم و همسرمم توی خواب دیدم، توی خواب بهم میگفتن یا دوقلو پسر داری یا ی دونه دختره، و من نزدیک فارغ شدن بودم. تعبیرش چیه

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی است

سلام. من دختر ١٩ ساله مجرد هستم كه به تازگي در حال انجام نذري هستم. خواب ديدم خيلي ناراحتم و گاهي گريان و پر بغض ولي صتحب دو قلوي دخترو پسر شدم كه نه دوران بارداريش رو يادم مياد و زايمان رو هم حتي نميدونم خودم انجام دادم يا شخص ديگر
بعد از مدتي توي مكان مقدسي مثل امام زاده بچه هام تك به تك اومدن بغلم منو بوسيدن و باعث آرامش زيادي درونم شدن

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی در زندگیتان است

سلام خواب دیدم همسرسابقم دوقلوی پسر بزرگ داره حدودا پونزده ساله وخیلی خوشحاله با خانوادش و من خیلی حسرت میخوردم و دیدمش که در حال نماز خوندن بود ودر سجده

خوابتان میتواند نشانه رزق و روزی در زندگی ایشان باشد

سلام من مجردم و 25ساله..خواب دیدم رفتم سونوگرافی برای چکاپ خانومه بهم گفت بارداری منم هیچ حسی به این اتفاق نداشتم بچه ها دو قلو بودن و مرده بودن اونا رو کشید بیرون پسر بدنش سالم بود اما صورتشو ندیدم و دخترم ی کم ناقص بود و گفت مشکل داره ممنون میشم جواب بدین

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگی شماست

سلام من مجرد هستم و دیشب خواب دیدم دوقلو نوزاد دارم یکی دختر و یکی دیگه پسر بعد بچه هارو خیلی دوست داشتم بعد انگار زمان گذشت پسرم بزرگ شد ولی دخترم نه!بعدا فهمیدم دخترم مشکل داره نمیتونه بزرگ بشه .تعبیرش چیه؟

درود بر شا ، نماد کلی از دستاوردهای جدید و همراه با منفعتی است که در آینده با آن رو به رو خواهید شد

سلام من متاهلم و بچه ندارم
دیشب خواب دیدم ی دوقلو دختر و پسر اوردم
خیلی تو خواب خوشحال بودم
تعبیرش چیه

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگی شماست

سلام من خواب دیدم دو قلو حامله ام خواب دیدم یه دختری از اقواممون میخواد بچه هامو بکشه میخواستم اینم بگم که این خانم دشمن منه خیلی باهام بده،تو خواب هلش دادم گفتم چرا میخوای بچه های منو بکشی بخدا میکشمت اگه یه بار دیگه نزدیک ما شی هم داشتم گریه میکردم هم عصبی بودم …من دختر مجردی هستم ولی توی خوابم یادمه شوهر داشتم

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی در زندگی شماست

باسلام من خانمی متاهل هستم خواب دیدم که با همسرم به سونوگرافی رفته ایم و آنجا به ما گفتن که حامله ام و دوقلو که یکی پسر و یکی دختر هست که ما خیلی خوشحال شدیم. ما الان یک پسر داریم و قصد بارداری مجدد ندارم لطفا تعبیر خواب بنده را بفرمایید با تشکر.

سلام بیانگر زیادشدن روزی در زندگیتان است

سلام من متاهل هستم خواب میبینم خالم بزرگم ۲قولو داره تو خیابون اون دوقلو هاشم باهاشن و یک مکان بود پر سگ که میخاستم با من جماع کنن ک اون سگا یهو به انسان تشبیه شدن و یک سگ تغییر نکرد شبیه ادم نشد همون دنبال من بود خالم جلوشونو میگیره که من فرار کنم از یک جای امن و خوب فرار میکنم میرم سمت خونواده شوهرم بنظدتون تعبیرش چیه؟

ممکن است شخصی در نیام اقوامتان بزودی ازدواج کند

شاید خوابم مسخره باشه
اما خواب دیدم ک با یکی از ایدلای کره ایی ازدواج کردم و یه دختر و پسر دوقلو ب دنیا آوردم دخترم چشاش بنفش بود و خیلی زیبا بود
پسرمو بهش توجه ایی نمیکردم اصلا ندیدمش اما میدونستم ک هست

لذت و شادی در انتظار شماست.

سلام من خانمی متاهل هستم خواب دیدم دوقلو حامله ام یکی پسر و یکی دختر خوشحال هم بودم تعبیرش چیه؟

سلام بیانگر زیاد شدن روزی در زندگیتان است

سلام خواب دیدم مامانم صاحب چند قلو شده( در حالی که مامانم دیگه توانایی بچه دار شدن ندارن )یادم نیست و مشخص هم نبود که چند قلو بودند فقط میدونم که در خوابم بیش از دو قل بودند و دختر و پسر بودنشون هم در خواب برام مشخص نبود.حتی یادمه پدرم هم موقع به دنیا اومدن بچه ها حضور داشتن.و من خودم هم در فکر این بودم که این تعداد بچه رو چه جوری باید بزرگ کنیم.و اینکه پدر و مادرم هم در خواب نه خیلی خوشحال بودند و نه ناراحت.خودم هم متعجب از دیدن چند قلو به دنیا آوردن مامانم.تعبیرش چی هست؟

سلام بر رحمت و زیاد شدن روزی در زندگیتان تعبیر میشود

سلام من نامزد هستم من تو خواب دیدم که حامله بودم ولی خودم نمیدونستم وموقع به دنیا اوردن بچه ها خودم به دنیا اوردمشون ومادر شوهرم هم میگفت تا عروسیتون بچه هارو قایم میکنیم تعبیر این چیست خیلی ممنون میشم اگه بگید

سلام ممکن است روزی در زندگیتان افزون شود

سلام مامانم خواب دیده من صاحب فرزند دوقلو شدم ( من مجرد هستم ) فرزندان بسیار خوشگل بودن و مامانم میدونست که من مجرد هستم و سعی داشت بچه ها از چشم بقیه دور باشن که چشم نخورن

سلام مراقب باشید دچار رسوایی نشوید

سلام، من خواب دیدم باردار هستم و شکمم خیلی بزرگه و دوقلو هستن و میگفتم خدایا یا دوتا دختر بشه یا یه دختر یه پسر، اخرسر انقدر راه رفتم تا خودم بطور طبیعی و ایستاده بچه رو بدنیا اوردم دیدم پسر هست بعد دومی رو دراوردم و دیرپدم اونم پسر هست و خیلی ناراحت شدم و گفتم نمیخوامشون البته توی خوابم بچه ها خیلی ریز و لاغر بودن عین عروسک، من متاهل هستم

سلام ممکن است رحمت و نعمت های الهی در زندگیتان برایتان ایجادشود

سلام . من مجردم اما در خواب دیدم که متاهل بودم و بیهوش روی تخت بیمارستان هستم و وقتی به هوش آمدم دیدم یک دوقلو در بغلم هست که بچه های خودم بودن « جنسیت دوقلو ها رو نمیدونم » همسرم هم وقتی به هوش آمدم بهم گفت خیلی نگران شده و متوجه شدم موقع بدنیا آوردن بچه ها قلبم ایستاده بود… تعبیرش چی میشه ؟
ممکنه رویای صادقه باشه ؟

سلام در زندگی و رفتار خود با دیگران دقیقی تر باشید تا دچار ابروریزی نشوید

سلام من خواب دیدم مادرم بچه دوقلو دخترو پسر به دنیا آورده و مدتی بعداز به دنیا اومدنشون با وجود زنده بودن اونها رو دفن کردن ولی بعدش پشیمون شدن خواستن اونها رو از قبر خارج کنن ولی سرجاشون نبودن،ممنون میشم تعبیرش رو بگید.

درود وقت بخیر ، نمادی از رونق ، روزی ، برکت و یا نعمت خواهد بود

سلام من همسرم ۴ماهه زندان هست ومنتطرصدورحکم هستیم من باردارم ۷ماهه ودختردارم خواب دیدم شوهرم اومده بودورفتیم پیش دکترم بهم گفت شمادوقلوبارداربودین وهردودخترهست ومن متوجه نشدم ماهم خوشحال شدیم واحساس رضایت کردیم باهمسرم ومن همش به شوهرم میگفتم دیدی من همیشه خواب میدیم دوقلوداریم بلاخره تعبیرشد ومن همسرم بردم تواتاق میخواست باهام رابطه برقرارکنه نزاشتم گفتم برادرم خونه هست زشته یه جوری بخاطربارداربودنم شونه خالی کردم ازبرقراری رابطه

سلام علاوه بر شرایطی که در ان هستید بر زیاد شدن روزی در زندگیتان تعبیر میشود

سلام وقتتان بخیر من متاهل هستم و یک فرزند خردسال هم دارم اما تو خواب دیدم که دارای زن دیگه ای به همراه دو نوزاد دوقلو پسر که خیلی هم تپل بودن هستم تعبیر خوابش رو لطفا میفرمایید

خوابتان نشانه بدست آوردن رزق و روزی حلال است

سلام من یه دختر دوساله دارم دیشب خواب دیدم دو تا پسر بهم دادن ک خیلی خوشحال بودم بچه ها مال من بودن اما دو تا زن دیگه اونارو بدنیا آوردن انگار من مشکل داشتم در بدنیا آوردنشون
این روزا خیلی درگیرم و منتظرم یه دری خدا به روم باز کنه
لطفا میشه بگید تعبیرش چی میتونه باشه

خوابتان نشانه رحمت و نعمت های الهی است

سلام من چند شب قبل خواب دیدم ک بیمارستان زایمان کردم و بچه دختره و دارم بهش شیر میدم ک پرستار اومد بچه رو برد و گفت اشتباه شده بچه شما پسره و چند شب بعدش خواب دیدم چند درخت سیب قرمز که پربار هم بود من یه سیب کندم و خوردم تعبیرشون چیه؟؟؟

خوابتان نشانه رحمت و نعمت های الهی است

سلام وقت بخیر،من مجردم ،خواب دیدم که دوقلو دارم و اینکه یکیشون اروم بود (فک کنم دختر بود اونی ک اروم بود)یکیشون هی گریه میکرد بعد ازکمی دیدم از دهنش داره چیزی زرد رنگ و ابکی از دهنش میاد بیرون و منم ب مامانم گفتم کمکم کن و کاملا شستیمش و پاک کردیم بعد بهش شیر دادم و اروم شد و گفتم الهی مامام قربونت بره?

خوابتان نشانه داشتن آینده ای روشن و بی دردسر است

سلام بنده باردار هستم ، کسی خواب دیده که دوقلو به دنیا آوردم ، تعبیرش چیست؟

سلام بیانگر رحمت و زیاد شدن نعمت در زندگیتان تعبیر میشود

سلام من خواب دیدم دو تا زن عموم لا وجود دو پسر حامله هست و بچه هاش دو قلوان که من میرم باهاش که بچه رد ب دنیا بیاره وقتی ب دنیا میان میدن به من منم میدم به پسر عموم بچه هاشم خیلی زیبا بودن مو طلایی که هر دو پسر و یکی چشم سبز و اون یکی چشم عسلی من چشم سبزو بغل میکنم از دستم میوفته با سر میره تو زمین که جنس زمین از چوب بود من سر بچه رو در میارم و ولی بچه مرده بود سریع میرم پیش دکترا که محل نمیکنن خودم بهش نفس مصنوعی میدم که زنده میشه و بعدش این دو قلو ها از نوزادی مثل بچه یه سالس که حرف میزنن تازه دو پایی راه میرن ولی خیلی هر دو زیبا بودن تعبیرش چیه؟؟من خودمم مجردم

سلام نشان دهنده به وجود امدن روزی و رزق در زندگیتان است و بیانگر زیادی منفعت است

سلام من دختر مجردی هستم خواب دیدم باردارم و دو پسر بسیار زیبا داخل حیاط پدر بزرگم دنیا اوردم از زیبایی و پسر بودن شون خوشحال هستم یکی از پسرهام مادربزرگم میبره داخل فاطیمیه ای وقتی با اون فرزندم میرم داخل فاطیمیه میشم میبینم که دارن روزه میخونن بچه ام مثل طفل علی اصغر کردن همه بلند اسم خدا رو صدا میزنن تعبیرش چیه؟

سلام ممکن است در زندگی برایتان روزی رزق ایجاد شود

سلام من دختری مجرد هستم
خواب دیدم دخترعمم دوقلو حامله هست و یکی از بچه هاش تو شکمش نبضش نمیزنه و احتمال داره مرده باشه میگفت دست که به شکمم میزنم بی حسه شکمم
و قراربود دکتر خبر بده که چه اتفاقی افتاده
که من از خواب بیدار شدم
تعبیرش چیه؟

سلام نشان دهنده به وجود امدن روزی در زندگیتان است

سلام خواب ديدم ك رفيقم مهدي سه قلو زايده. خيلي عذر ميخام سزارين هم كرده. بعدش يكي ديگ از بچه ها از بچه ها مراقبت ميكنه
ممنون ميشم تعبيرش كنيد

سلام بیانگر زیاد شدن روزی در زندگیتان است

سلام خسته نباشيد
من دختر مجرد ٢٢ ساله هستم كه دو سالم هست خواستگاري دارم كه بهش علاقه مندم
ديشب خواب ديدم از ايشان در دوران عقد باردارم و دو قلو دختر هم هستن
تعبيرش چيه؟

سلام ممکن است روزیتان در زندگی زیاد شود

سلام من خواب دیدم دوقلو باردار هستم دوقلو یکی دختر و یکی پسر که با گریه خبر بارداریمو به همسرم و خانوادهامون گفتم اونا هم گریه میکردن و شکر گذاری میکردن بعدش من رفته بودم برای سونوگرافی که دکتر گفت بچه ها سالم هستن و من همچنان باز گریه میکردم

سلام نشان دهنده زیادشدن رزق و روزی شما در زندگیتان است و بر منفعت تعبیر میشود

سلام من مجردم ٢٦ سالمه
خواب ديدم كه دوتا بچه دو قلو به دنيا آوردم يه پسر يه دختر خيلي خوشحال بودم ولي انگار اينقدر يهويي بود هنوز اسم انتخاب نكرده بودم برا بچه هام انگار فقط به اسم يكيش فكر كرده بودم ولي دوتا شده بود بچه ها تو بغل مامانم و خودم بودن خيليم خوشحال بوديم

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی است

سلام.خانم‌متاهل هستم دو ساله ازدواج کردم.خواهرم خواب دیده دوقلوی پسر دارم که یکی از بچه ها رو دادم به خواهر بزرگم که فقط یه پسر ۹ ساله داره و دوست داره بچه دار بشه.اما دوقلوها پیش هم بودن و شبیه به هم.همه هم دورم جمع شده بودن بهم کمک می کردن واسه بچه داری.ممنون میشم پاسخ بدید

تعبیر خوابتان نشانه افزایش خیر و برکت و مال و مکنت در زندگی شماست

سلام من مجرد هستم و یه شب خواب دیدم مادرم دوقلوی پسر به دنیا آورده ومن هم خیلی مخالف بودم.
ممنون میشم جواب بدید.

سلام وقت بخیر ، این رویا نمادی از ازدیاد افراد یا جمعیت خانواده در آینده می باشد.

سلام من دختر مجرد 19 سالمه خواب دیدم صاحب دوقلو پسر و دختر زیبا شدم و خیلی خوشحال بودم وقتی اونا رو تو دستم گرفته بودم تعبیرش چیه لطفا جوابمو بدین؟؟؟

سلام اگر بعضی بدبینی‌ها را از خود دور کنی، می‌توانی برای آینده‌ات تصمیمات مهمی بگیری و برنامه‌ریزی کنی.

سلام مجرد هستم امروز عصر خواب نوزاد دوقلو پسری رو دیدم که زیبا و دوس داشتنی بودند و فرزندانم بودند و دور و برم در حال بازی کردن و در مکانی هستم که خارج از کشوره و خواهر شوهر و مادر شوهری که نمیشناسم هم هستند و بلوزم و زدم بالا که شیر بخورن یکیشون شیر خورد ولی اون یکی بازیگوش بود مثلا با پای کثیف بالای مبل میرفت که در این حین حس کردم باید دستشویی برم یه جایی مث دستشویی عمومی و تمیز و چندین دستشویی بود که هر چه سعی کردم لامپ هاشو روشن کنم نتونستم و از تاریکی اونجا ترسیدم و داخل نرفتم و برگشتم

تعبیر خوابتان بیانگر رحمت و نعمت های الهی در زندگی شماست

سلام خانم من خواب دیده که زایمان کرده دوقلو دوتا دختر که براشون اسم هم انتخاب کردیم وهمه به ما تبریک میگفتن ما چند ساله برای بچه دار شدن اقدام کردیم ولی هنوز بچه نداریم میشه تعبیرش کنید ممنون میشیم

خوابشان نشانه زیاد شدن نعمت و روزی و مال و مکنت است

سلام,من ۸ ماهه باردارم و نی نی هم دختره, دیشب خواب دیدم رفتم سونوگرافی دوقلو باردارم هردوتا هم دختر از دکتر خواستم تا چهرشونو ببینم دوتا دختر تپول و خوشگل بودن

سلام روزهای آینده برای تو روشن و آفتابی خواهد بود. اگر بعضی بدبینی‌ها را از خود دور کنی، می‌توانی برای آینده‌ات تصمیمات مهمی بگیری و برنامه‌ریزی کنی.

سلام
لطفا خواب منم تعبیر کنید
من دوماهه باردارم
یه بار خواب دیدم بچه دار شدم و پسره
دوبار خواب دیدم دوقلوی دختر پسر باردارم
هنوز به دنیا نیومدن، تو خوابمم باردار بودم

سلام خبرهای خوشی در انتظار توست. از یک دیدار غیرمترقبه قلبت به هیجان می‌آید. یک دوست قدیمی به دیدارت خواهد آمد. در خانواده نزدیک خبرهای خوبی در جریان است.

سلام، من باردار هستم تک قل
خواب دیدم زودتر از موعدم زایمان کردم و دوقلو زاییدم، خییلی تعجب کردم، قبل زایمان رفته بودم خرید، بعدش که دیدم دوقلو هستن و من یک دست لباس دارم دوباره همسرمو فرستادم خرید، اما کلا تعجب بودم، بچه ها هم یکی دختر و یکی پسر، من خیلی خوشحال شدم فهمیدم یکیش دختره، چون یه بچه پسر دارم و توراهیم هم پسره

سلام بیانگر رزق و روزی است که در زندگی شما ممکن است ایجاد شود

من خواب دیدم که مادرم حامله شده اونم دوقلو یکی پسر و یکی دختر منم وقتی فهمیدم یکی از بچه ها دختره خیلی خوشحال شدم معنیش چی میتونه باشه

بیانگر به وجود امدن شادکامی و بهبود وضعیت زندکیتان است

سلام. من دختر مجرد هستم. دیشب خواب دیدم که دو تا نوزاد دوقلو دارم که پسر هستند و تازه به دنیا آمدند.‌ولی من تو خواب اصلا بارداری و زایمان نمیبینم و حتی شوهرم رو هم یادم نیست که دیدم یا نه.
ولی تو خواب از داشتن این نوزادها خوشحال هستم.‌میشه بفرمایید تعبیرش چیه ؟

خیر و برکت و روزی در زندگیتان زیاد میشود

سلام .
صبح وقت نماز بود خودمو زدم به خواب که نماز نخونم. بعد خواب دیدم یکی بهم گفت برو ببین پیامبر چی برات نوشته رو تابلو. از اتاق رفتم بیرون توی بالکن ی تابلو به دیوار زده شده بود. خطش رو نتونستم‌بخونم اما فکر کردم‌نوشته نماز.یا نماز نور چشم من است. و بعد خط خطی زیرش فکر کردم نوشته بچه دو قلو.
من دختر و مجرد هستم.

با خوش شانسی و اتفاقات خوبی روبرو میشوید

سلام
من خواب دیدم پسر داییم پسرش ( پسر واقعیش ) بغلشه و اومده خونه ما بهمون گفت که خانمم بارداره و دوقلو دختر داره …
من نگرانشونم میشه بگید تعبیرش چیه ؟

تعبیر خوابتان بیانگر بچه دار شدن یکی از اطرافیان و یا نزدیکانتان است

سلام من دختري مجرد هستم و خواب ديدم رو تخت بيمارستان كنار شوهرم هستم و دو تا بچه دوقلو يكي دختر يكي پسر دنيا ميارم اول خواب بچه ها نوزادن ولي وقتي ميايم خونه انگاري بچه ها هركدوم ٢،٣ ساله اين طورا هستند و تو خونمونم كلي مهمان هست كه براي تبريك اومده بودند.كلا تو خواب بيشتر درگير مراقبت از بچه هام با همسرم بودم و مسئوليت دخترم با من و پسرم با همسرم بود و دركل تو خواب ناراحت نبودم به نظرتون تعبيرش چيه؟

درود بر شما ، این رویا مثبت است و نمادی اتفاقات تازه و خوشایندی است که با سرعت آهسته و بصورت تدریجی وارد زندگی تان می شود ، این رویا شما را به امید و صبر بیشتر در زندگی دعوت میکند.

سلام من دختري مجرد و١٦ساله هستم من خواب ديدم كه از دوسپسرم تو ١٤فروردين دو قلو بدنيا اوردم هيچ دردي احساس نكردم و بچه هام ٤٠٠گرم بودن فك كنم و خداروشكر سالم بودن و خانوادم هم هيچ اطلاعي نداشتن خودم همه كارامو كردم و اومدم خونه خيلي ميترسيدم به خانوادم بگم چون سنم كمه و ازدواج نكردم و بچه اوردم با يه ترسي به بابام گفتم و اون يتيكه شعر واسم خوند و رفت و من گريه ميكردم
و دوسپسرم پيام داده بود و فك كنم گريه ميكرد ميگفت كه من بابام واسه يه كاري منو مجبور كرده سفر كنم و فك كنم نقشه داره نزاره برگردم عمم و زن عموم و دختر عموم خونمون بودن كه با گفتنش به عمم اون باعث شد من به بابام بگم و از اينكه بچه هام ١٤فروردين بودن ناراحت بودم چون يه نفري كه ازش بدم ميومد تو اون تاريخ بود بچه هام خيلي خوشگل بودن و من خيلي دوسشون داشتم اينقد اين خواب واقعي بود كه الان احساسش ميكنم و دلم واسه بچه هام تنگ شده و دلم ميخوادشون
يه تيكه ديگش هم اين بودكه يه نفري دنبالم بود فك كنم يا دنبال يكي ديگه بود نميدونم اين تيكشو
ميشه واسم تعبير كنيد

سلام. وقت بخیر. این رویا نشان دهنده موفقیتی است که با زحمت و تلاش حاصل می شود.

********سلام و وقت بخیر*******
من مجردم و دیشب خواب دیدم دوقلو باردارم، هفت ماهه، جنسیتشون رو هم نفهمیدم، توی خواب بستگانم مراقبم بودن و خودم خوشحال بودم که باردارم!!!! لباس رنگ روشن تنم بود و شکم گنده و کلا ذوق و شادی داشتم بابت این قضیه!

****کمی نگران شدم مطمعن نیستم تعبیرش خوبه یا بد، میشه لطفا بفرمایید تعبیرش رو؟

سلام مراقب رفتار و اعمال خود در زندگیتان باشید تا دچار ابروریزی نشوید

سلام،من دیشب خواب دیدم دوقلو دختر به دنیا آوردم و خیلی ناراحت بودم و گریه میکردم،میگفتم خدایا جواب شوهرمو چی بدم هر دو دختر شدن،البته در واقعیت هم همسرم دختر دوست نداره،شوهرم بچه هارو دید،لبخندی زدو چیزی نگفت،اسمشونم فاطمه زهرا بود،یکیشون زیبا و دیگری زشت بود،ولی من از شوهرم خواستم به اقوامش خبر نده آخه خجالت میکشیدم و گریه میکردم،تعبیرش چی میشه؟

سلام بیانگر عاقبت بخیر و زیاد شدن رزق و روزی در زندگیتان است که باعث گرمتر شدن کانون خانواده تان خواهدشد

سلام. من 14 سالمه و خواب ديدم دو قلو باردار شدم ولى جنسيتشون مشخص نيست….بعد رفتم خونه مامانبزرگم و يه دفعه مامانبزرگم زد زير گريه….گفتم چيشده….گفت مامانت مرده….منم شوكه شده بودم و اصلا باور نميكردم….و در زمان حال پدربزرگم يكماهه كه فوت شده و در خوابم انگار ١٠ سال از مرگ پدربزرگم گذشته بود…..و يه دفعه بخاطر مرگ مادرم زدم زير گريه و شوهرم(دوست پسر الانيم) داره من رو دلدارى ميده…..و انگار كسى مادرم رو به قتل رسونده بود…..من خيلى ميترسم…چون پيامبر فرمودند كه خوابهاى قبل اذان حتما تعبير ميشوند….ممنونم از سايت خوبتون…..خسته نباشيد?

سلام بهتر است در روابط و دوستی های خود با دیگران دقت بیشتری کنید تا دچار ابروریزی و رسوایی نشوید

سلام، وقتتون بخیر
من مجرد هستم، خواب دیدم که دوقلو باردارم (یادم نیست تو خواب متاهل بودم یا نه)، بعد با یه همراه رفتم پیش پزشکی که بچه های های دو قلو رو به دنیا میاره و یکی از دوستام بهم معرفی کرده بودش و خودش هم تو همون دوره پیش اون میرفت، وقتی وارد مطبش شدم حس بدی داشتم و دیدم چند تا دو قلوی به هم چسبیده اونجا هستن و فهمیدم هر کسی پیش این دکتر میاد دوقلو هاش به هم چسبیده میشه و دکتر باعث این میشد ، با خودم گفتم من دیگه پیش این نمیام چون نمیخوام این مشکل برای دو قلو های من به وجود بیاد. یه دو قلوی دختر هم اونجا دیدم که کل بدن واحد بود و دو سر داشت.
ممنون میشم تعبیرش رو بفرمائید

سلام این رویا میتواند بیانگر به وجود امدن رزق و روزی در زندگیتان باشدکه باعث خواهد شد در زندگی روزهای خوشایندی را برایتان به ارمغان بیاورد

من ی برادر دارم و سه تاخاهریم خاب دیدم مادرم خبر بارداریشو ب من داد وگفت ک دو قولو پسر حاملس نه خوشحال بود نه ناراحت من توخاب گفتم حالا باید شبا بیخابی بکشیم از طرفی هم گفتم خدا پاداش صبر برای سختیاشو داده وبهش پسر داده
شب بعدش دیدم همه انکشترای طلایی ک تو انگشتام داشتم گم شدن وهرچی فک میکنم نمیدونم کجان تعبیر این خابها چیه

این رویا نشان دهنده به وجود امدن رزق و روزی حلال و پاکیزه در زندگیتان است

سلام بزرگوار
شوهر من دو شب خواب دید که من دو قلو باردار هستم
از جنسیت چیزی نگفت
تعبیر چیه
مچکرم

سلام این رویا نشان دهنده افزون شدن رزق و روزی شما در زندگیتان است

سلام .وقتتون بخیر من ی خانوم متاهلم ک چند ماهه برای بارداری اقدام کردم دیشب خواب دیدم ی دوقلو دختر و پسر دارم ک ب دنیا اومدن و خیلی خیلی زیبا بودن ومن ب اونها نگاه میکردم وتبسم میزدم و خدارو شکر میکردم بخاطر دوقلوهای سالم و زیبام.میشه تعبیرشو لطف کنین بگین

سلام این رویا بر به وجود امدن شادی در زندگی و افزون شدن رزق و روزی در خانواده دلالت دارد

سلام من خواب دیدم از دوست برادرم که قبلا خواستگارم بود و رابطه احساسی باهم داشتیم حامله ام و دو قلو دارم اولش خیلی خوشحال بودم ولی وقتی بچه هامو دیدم خیلی گریه کردم در صورتی که این شخص الان ازدواج کرده و خانوم خودش بارداره و ماه های اخرشه تعبیرش چی میتونه باشه؟؟

سلام این رویا بیانگر افزونی ثروت و رزق در زندگیتان است

من مجرد هستم و خواب ۳ دوقلو دیدم که هیچ کدومشون بچه من نبودن یکیشون نوزاد بودن تو خونه پیدا شدن بی سرپرست بودن جنسیتشو نمیدونم. یکیشون دوتا پسر دبیرستانی که پدر مادرشون جدا شده بودن اومده بودن خونه ما یکیشونم دوتا دختر جوون که یکی از دوتاشون خاستگاری کرد. اینا با من نسبتی نداشتن اما ۳تا دوقولو تو خوابم دیدیم

سلام این رویا نشان از رسیدن به ثروت و مال در زندگیتان است

سلام من ۲۰ ساله و مجرد هستم.خواب دیدم خواهرم که درحال حاظر متاهل و دارای یک پسر است ، دوقلو های پسر به دنیا می آورد و در خوابم پسرفعلی اش راهم دارد. این دوقلو های پسر یک قلش از همون روز اول صحبت میکنه و ما همه تعجب میکنیم .درواقع کلماتی که ما بهش میگفتیم رو خیلی راحت تکرار میکرد.تعبیر این خواب چیه .

سلام این رویا نشان دهنده زیادی و افزونی مال و نعمت برای خواهرتان در زندگی است

درود فراوان
۲۰ ساله هستم و مجرد خواب دیدم دو قلو حامله ام و خیلی نگران سالم بودن بچه ها اصن شوهرم نبود تو خواب من دکتر میرفتم و میومدم اما چیزی معلوم نبود پفک زیاد خورده بودم ک میگفتن باعث سقط بچت میشه و خلاصه اخر خوابم دیدم ک یکی از بچه هام رو تخته و مامانم بالاسرشه سریع پتوی اونیکی تختم زدم کنار اون یکی بچه ی دیگم هم سالم بود و من خوشحال شدم ..اسمشون هم قاسم و فاطمه فک کنم بود..
وقتی بیدار شدم موقع اذان صبح بود با اینکه خیلی وقتا نماز صبحم قضا میشه😐

سلام این رویا بیانگر این است که ممکن از ثروت یا مالی به شما برسد که ارزش زیادی دارد

سلام عمه بنده خواب دیده من فرزند دوقلو پسر و دختر دارم میخواستم ببینم تعبیر خواب چیه
با این وجود که خیلی از افراد خانواده هم خواب یا پسر یا دختر برایمان دیده اند
بنده متاهل هستم

به احتمال خیلی زیاد به معنی بچه دار شدن شماست، همچنین به مشغله هایی که در زندگیتون وجود داره هم مربوط میش

سالم من یک زن متاهل هستم وخواب دیدم که بچه دوقلو در اغوشم هست تعبیرش چیه

سلام این رویا نشان دهنده افزونی نعمت در زندگیتان است

با سلام ۲۸سالمه متاهلم و یک پسر ۶ساله دارم تو خواب یه جایی بودم که چند تایی پله داشت منم با خانواده یکی از همسایه ها که خیلی هم ثروتمندند بودم یکی از پسرانشان تو دستش یه مشت سیم بود که آتششون زده بود وقتی سیم که همش آتش بودو تکون میداد یه کمی از آتش به دامنم افتاد ولی زیاد نسوخت اندازه یه سوراخ تقریبا بزرگ منم ترسیدم دوسه پله رفتم بالا و دو تا دختر بچه تقریبا یه ساله دوقلو که روی پله ها نشسته بودند(دختران یکی از پسران همسایمون بود که تو واقعیت ندارن)منم گفتم آتیش به اونا نخوره هر دوتاشونو بغل کردم و میخواستم برم که از خواب بیدار شدم.ممنون بابت تعبیرتون

شخصی پشت سر شما حرف می زند و خاطرتون رو مکدر میکنه

سلام من مجرد هستم و خواب دیدم که حامله هستم و یکی از دوستام که فوت کرده توی خوابم بود و بهم میگه که بچت دوقولوعه و گریه هم میکنه( این دوست از بهترین دوستام بوده که از دستش دادم)؛ میشه تعبیرش رو بگین؟؟

دوستتون نیاز به خیرات و نماز داره

سلام.من دو تا پسر ۵ ۶ ساله دارم و باردار هم نیستم خواب دیدم زایمان کردم و بچه هام دوقلو هستن ولی هر دو ماهی ابی زیبا هستند که سعی میکردم مراقبشان باشم.واقعا حس مادر بودن داشتم تعبیرش چی میتونه باشه؟ممنون

سلام این رویا نمادی از شادی و افزایش رزق در زندگیتان است

سلام من متاهلم و بچه ندارم دیشب خواب دیدم منو دوستم رفتیم زایشگاه زایمان کنیم..ولی نمیدونم چی شد که من زایمان نکردم انگارربچه ای تو شکمم نبوده اصلا ولی دوستم دوقلوی پسر زتیید و یه قلشو به من داد گفت تو بچه نداری به همه بگو اینو به دنیا اوردی..
خیلی دوس دارم بفهمم تعبیرش چیه

سلام این رویا میتواند نشان دهنده به وجود امدن برکت در زندگیتان باشد

سلام
من مجرد هستم و خوابهای اشفته و در همی دیدم(و البته چند روزیه که اینطوریم) اما بخشی از خوابم که به یاد دارم این بود که با همسایه مون در حال رفتن به مسافرتیم و در میان راه در جایی مثل باغ و رستوران و … توقف کردیم(همسایمون ۲ تا پسر داره و زمانی من علاقمند به پسر کوچکشان بودم) و در خوابم همان همسایه دوقلوهای همسان دختر داره و یکیشون در خواب میخنده و دهانی بسیار بزرگ داره و من عاشقانه و با هیجان نگاهشون میکنم و خیلی نرمن
این رویا رو تعبیر میکنید لطفا؟!

سلام باید مراقب کارهایتان باشید تا دچار اشتباه نشوید که باعث رسوایتان خواهدشد

سلام من متاهل هستم و یه پسر دارم و خواب دیدم حامله بودم و پیش دکتر ،دکتر بهم گفت دوقلو حامله ای و یکی از اونا قلبش ضعیف میزنه منم اومدم خونه و گفتم مهم نیست یکیشون کوچیکتر از اون میشه و تو فکر بودم که دوتا پسر به دنیا میارم با اون یکی سه تا میشند چه کاری باید انجام بدم

سلام امکان داره صاحب دختر شین

سلام خسته نباشید،دختر مجرد ۲۳ ساله ای هستم
دیشب همش خواب بچه کوچیک میدیم ک تو بغلمه و دارم باهاش بازی میکنم،ولی آخرای خوابم دیدم تو یه شهر بازی یه خانوم که بچه دو قلو داشت خیلی بچه هاش خوشگل بودن با موهای بور،دیدم یکی از بچه هاشو داد بغل من انگار نمیتونست جفتشو بغل کنه میخواست کمکش کنم،منم بچه رو بغل کردم و باهاش بازی میکردم و بچه اولش گریه کرد یکم ولی بعد میخندید و باهام بازی میکرد،میشه بگید تعبیرش چیه؟

سلام ممکن است لذت های دنیوی زود گذری را در زندگیتان تجربه کنید

سلام. من متاهلم و بچه ندارم. جمعه یعنی شب شنبه خواب دیدم دو قلوی دختر و پسر 1.5 ساله داشتم و داشتم بهشون آب داخل نارگیل میدادم.(و چون نارگیل پوست کنده شده رو خودمون خورده بودیم که البته این قسمتش رو تو خواب ندیدم ولی انگار خودمون خورده بودیم)گفتم به بچه ها حداقل آب داخل نارگیل رو بدم. و از داشتن دوتا بچه دوقلو خیلی خوشحال بودم.

قبلش هم تو همون شب خواب دیدم تو راه پله خونمون خانم همسایه با پسرشون منو همسرم رو دیدن و سلام علیک کردیم و بعد پسر همسایه گفت مامان ببین انگشتر این خانم چقدر قشنگه،همیشه انگشترهای خوشگلی دستش میندازه. من نگاه کردم ببینم کدوم انگشتر رو میگه،دیدم تو دست راستم انگشتر(که در واقعیت مادربزرگ خدابیامرزم بهم هدیه داده بود) دستم بود و رو بند اول همون انگشتم یه انگشتر کوچک طلای سفیدی که یک نگین داشت دستم بود. انگار چون کوچک بود تا همونجای انگشتم میرفت و پایین تر نمیرفت.و دست چپ هم حلقه ی ازدواجی که در واقعیت هم همین رو دارم دستم بود.دو انگشتر بزرگ و کوچک به اون ترتیبی که دستم بود تعبیرش چیه؟
و بعد با آسانسور اومدیم پایین دیدم پسر همسایمون انگار تازه مدیر ساختمون شده بود و داشت حیاط رو پر از گلهای شکوفه دار شمعدونی و یکی دیگه که تو زمستون گل میده و اسمس رو نمیدونم با رنگهای مختلف تو قفسه های 5 ردیفه کنار دیوار میذاشت. دورتا دور دیوار پر از گل در چند طبقه بود و من از دیدن اون همه گل و شکوفه به وجد اومده بودم(چون در واقعیت هم گلها رو خیلی دوست دارن) و بعد اینها هم خواب بچه دوقلو….
تعابیر اینهارو میفرمایین؟

سلام این رویا بیانگران است که اوضاع مالی یا اقتصادی خودش و همسرش تغییر و به سمت بهبودی حرکت میکند وممکن است صاحب مال و مکنت شوید

سلام من مجردم تو خواب دیدم ک متاهلمدر حالی ک تو خواب هم ندیدمش و یهویی زایمان می کنم دو تا پسر دوقلو ولی وقتی ب دنیا میان بزرگن 5 یا شش سالشونه و من باشون حرف هم میزنم و من از بودنشون خیلی خوشحال بودم و بهشون شیر دادم و ب دنیا اومدنشون برام غیر منتظره و خوشحال کننده بود

درگیر دو مسئله ی مهم میشین

سلام و وقت بخیر. چند ساله همسرم فوت شده و مجردم ویک دختر دارم.دیشب خواب دیدم همسرم زنده هست و من باردارم و میخواستم بچه خودمان را در کشور کانادا به دنیا بیاورم.سوار قطاری شدم که شبیه اتاق بیمارستان بود و من همانجا بچه دو قلوی دختر وزیبا و سالم به دنیا آوردم و وقتی از قطار پیاده شدم انگار ایران بود.جیزی از لحظه تولد بجه ها تو خاطرم نیست ولی انگار یکی همونجا که بودم از خارج تماس گرفت و گفت به هر دو دختر تابعیت کانادایی دادن.از طرفی خوشحال بودم که بچه هام شهروند کانادا میشن و آیندشون بیمه هست و از طرفی ناراحت که چرا سه تا بچه دارم و همه دختر.بعد هم با شوهرم به سمت خونه اومدیم

سلام این رویا نشان دهنده افزونی مال و نعمت در زندگیتان است

سلام وقتتون بخیر میخواستم اول تشکر کنم از سایت خیلی خوبتون 🌺🌾
من 18 سالمه و مجرد هستم توی خواب خودم رو توی اتاق زایمان دیدم ک دوقلو بار دار بودن بچه اولم رو ک دختر بود خیلی راحت بدنیا آوردم بچه دومم پسر بود یخورده سخت بود یه خانمی هم اونجا بود انگار ک میخواست من پسرمو دنیا نیارم اما من مخالفت کردن بعد از اینکه پسرم دنیا اومد اولش فکر کردیم ک مرده ولی بعد صداش در اومد و دیدیم که زنده هست توی خواب من همش قربون صدقه بچه هام میرفتم ولی شوهرم حتی نیومد بچه هارو ببینه انگار اصلا من و بچه هامو دوست نداشت. میشه تعبیرسو بگید بازم ممنونم

سلام باید مراقب باشید که در زندگیتان دچار اشتباهات نشوید که باعث رسواییتان خواهدشد

سلام دختر مجرد ۲۱ساله هستم و خواب دیدم که ازدواج کردم شوهرمم نمیدونم کی بود اما یه هوو داشتم و باهاشم خیلی خوب بودم دوتامون بچه داشتیم‌تو بغلامون اون دوتا دختر زاییده بود منم دوتا دختر و من از سینه خودم به بچه هام‌شیر میدادم و همش مینالیدم که چرا شیرم کمه بچه هام از گرسنگی نمیرن یه وقت..این تعبیرش چیه؟؟؟

سلام ممکن است نیکی از جانب شما به دیگران برسد

سلام من خواب دیدم در پرورشگاهی دو دختر که دوقلو بودند دادن به من گفتن مادرشون اینهارا نخواسته تو بردارشون ، من در واقع خودم یک پسر دارم توی خواب بغلشون کردم گفتم وای سه تا بچه یکدفعه نمیتونم از پسشون بر بیام ، ولی گفتم یکیشون میخواهم بغلش کردم خیلی دوست داشتنی بود خیلی زیبا و اون یکی هم دادم به خواهرم اون یکی قل شکل پسرها بود و خواهرم هم خوشش اومد و اونو برداشت ، من بچه را نشان هر کی میدادم میگفتن بردارش و خیلی توی خواب همه راحت پذیرفتنش و خیلی خوشحال بودم ….خیلی متشکرم از تعبیر خواب

سلام این رویا نشان دهنده افزونی رزق و روزی در زندگیتان است که ممکن است برایتان ایجادشود

سلام من مجرد هستم دیشب خواب دیدم جایی نشستم و خوشحالم و ۲ نوزاد دو قلو بغل من هستن دختر پسر را نمیدونم. ولی در خواب احساسم این بود ک این نوزادان بچه های من هستن. خیلی در خواب آرامش داشتم. تعبیرش چیه؟؟

سلام ممکن است سودی در زندگی نصیبتان شود

سلام و خسته نباشید.من خواب دیدم که مامانم سه قلو پسر به دنیا آورده و هرسه تا پسر تپل و خوشکل هستن و خودم هم مجرد هستم میخواستم ببینم تعبیرش چی میشه؟

سلام مراقب باشید دچار اشتباهات در زندگیتان نشوید

سلام خسته نباشین من متاهل هستم و باردارم ولی هنو جنسیت بچم معلوم نیست صبح خواب دیدم که زایمان کردم و بچه هام دوقلو دختر هستن و من خیلی خوشحالم .

سلام سپاس فرزندتون خوش قدم و براتون خیر داره

سلام من خواب دیدم که یک قول دختر دارم که انگار رشد نکرده . البته در اولش انگار خود من ه یعنی اینطور حس میکنم و اون بلند می شه به شکل یک بچه و خیلی زود بغلش میکنم بعد اون دختر بدی میشه. دنبال کارهای بدی میره و من توی خواب یکی از همکلاسی هایم رو میبینم که درمورد اینکه تکلیفریاضی م را کمی دیر تر به دوستش بدهم صحبت میکنم که می بینیم پنکه به سرعت می چرخد و دوستم هرچقدر تلاش میکند هیچ تغییری در سرعت حاصل نمی شه . و باز هم خواهرم در واقع اولین قسمت خوابم اون دختر معصوم ی بود که از خواب بیدار شده بود واسه همین من فکر میکردم خودم هست که نتونسته رشد پیدا کنه و به خواب فرو رفته و در قسمت بعدی که دیدمش آدم های بدی داشتن بهش پیشنهاد دوستی میدادن که دختر بودن و اون روحیه لطیف اولی رو نداشت کسی که انگار خواهر دوقلوی من بود. که توی یه سری اتفاق ها رشد نکرده لطفا به من تعبیر این خواب رو بگین

سلام رویای پریشان است

سلام خسته نباشید من در خواب دیدم که با مادرم میریم دکتر بعد دکتر میاد میگه شما حامله اید بچتون دوقلو هست بعد من میگم جنسیتش معلومه میگه نه و من میگم مطمعنم یکیش پسر و یکیش هم دختره

سلام روزیتان در زندگی زیادتر خواهدشد

سلام.خسته نباشین.والا مادرم برا من خواب دیده که دوتا پسر دقلو زایمان کردم که من دراز کشیده بودم وکنارم بودند ومادرم یکی از نوازدها رو بغل میکنه وتو دامن خودش میذاره والبته شوهرم بوده اما ناراحت بوده.ممنون

سلام این رویا بیانگر افزونی منفعت است

من خواب دیدم خالم دو قلو بدنیا میاره ولی دوتاشون توی تخم مرغ بودن یکیشون نصف بود به نصف دیگش چسبید و سالم شد دوتا پسر بودن یکیشون زودی راه افتاد و فقطم توی بغل من آروم میگرفت

این رویا بیانگر افزونی روزی در زندگیتان است

سلام ، التماس می کنم تعبیرش را بهم بگید با تشکر. من ۱۹ سالمه و مجردم خواب دیدم که با مامانم و خواهرم که دو جفت نوزاد پسر(=۴)داشت که تازه بچه هایش به دنیا اومده بودن و ما خانه ی پدر شوهر خواهرم مهمانی بودیم بعد که تمام شد زنگ زدشوهرش که بیاد ما را ببره( ومن تک تک اون لحظات را یادمه حتی خانواده ی شوهر خواهرم را می شناسم در زندگی واقعی )بعد لحظه ای که شوهر خواهرم وارد اتاق شد مستقیم به چشم های هم خیره شدیم یه حس عجیبی بود تابه حال ندیده بودنش هیچ جا هنوز چهره اش یادمه بعد سوار ماشینش شودیم مدل ماشینش خییییییلی عجیب و قدیمی بود خواهرم جلو نشست و دو تا نوزاد داخل کریر(گهواره قابل حمل) بودن دو تای دیگه پشت پیش من و مامانم بودنن ضبط ماشین روشن بود و آهنگ انگلیسی پخش می شد و خواهر و شوهر خواهرم داشتن اون آهنگ را با هم می خواندن (من دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی ام در واقعیت) از لحظه ای که شوهر خواهرم را دیدم تا حالا توی شوک بودم خشکم زده بود حتی وقتی سوار ماشین شدم و همینطور فهمیدم در سال۱۴۰۳ هستیم(در واقعیت من اصلا خواهر ندارم )هم اینکه تمام مدت توی خوابم حس میکردم اون مرد همسر منه و اون نوزاد های پسر بچه های منن( در ضمن در واقعیت دوقلو داشتن تو فامیل پدریم ارثیه) و همش به این فکر می کردم که امکان نداره من این مرد را انتخاب کنم به عنوان همسرم و وقتی داشت آهنگ را می خوند صداش خیلی به دلم نشست فوق العاده بود شبیه صدای دوبلور ها بود انگار باوجود تمام شوک و دلهوره که بهم وارد شده بود با صداش حس آرامش پیدا کردم …

سلام زندگی شما دستخوش تغییراتی خواهد شد

سلام
من الان نامزدم عقد نكردم خواب ديدم دوقلو غير همسان و غير همجنس باردارم كه البته اول خواب پسرم به دنيا اومده بود از زيباييو ذوق بچه ها خوشحال بودم اما انگار پسرم زودتر از موعد به دنيا اومده بود و ضعيف بود و خيلي كوچولو بابت اين غصه ميخوردم اما اميدمو از دست نداده بودم و توكلم به خدا بود دخترم هنوز تو شكمم بود و فعلا به دنيا نيومده بود ، چون اتفاقي بود تو خونه پدريم اين اتفاق افتاد و همسرم هنوز نرسيده بود ، ميشه محبت كنين بگين تعبيرش چيه؟

سلام این رویا نشان دهنده منفعت و روزی است که در زندگی برایتان ممکن است ایجادشود

سلام خسته نباشید . دختر برادرم خواب دیده من 4 قلو باردارم ،چهارتا دختر چهارتا پسر .من متاهلم و ی دختر 6 ساله هم دارم .میخواستم تعبیرش رو بدونم

سلام بیانگر افزونی روزی است

با سلام و خسته نباشيد
بنده متاهلم، خودم دو برادر دوقلو دارم ٢٤ ساله
خواب ميديدم با يه عمل ساده و بدون هيچ درد دوقلو پسر به دنيا آوردم، برام خيلي جالب بود نه حاملگي نه درد زايمان كشيدم.مادرم رو ديدم كه اصلا ذوقي براي بچه هام نكرد. منم براش توضيح ميدادم كه حطور راحت بدنيا اومدن. صحنه بعدش خيلي زود ٣-٤ ساله شده بودن- اومدن سر سفره پدر مادرم نشستن صورت هاشون يكم آبي بود يا بگم كبود- حتي اسمم براشون گذاشته بود اما يادم نمياد چي.
مادر پدرم واكنش خوشحالي نداشتن- يه جا ديدم دوتاشون رفتن رو تخت خوابيدن

سلام و سپاس امکان داره کار اشتباهی انجام بدین و نتایج خوبی برای شما نداشته باشد

سلام و خسته نباشید
خواب دیدم دوقلو باردارم و خیلی خوشحالم البته بیمارستان بودم که فهمیدم ولی یهو یادم افتاد که من جدا شدم و نمی تونم باردارباشم و خیلی تو خواب عذاب کشیدم البته از ی طرفم خوشحال بودم و می رفتم خوراکی از قفسه بیمارستان بر می داشتم ولی مادم ناراحت بود که چرا اینطور شده از متنها متوجه نشدم که تعبیرش خوبه یا بد

سلام این رویانشان دهنده منفعتی است که باید در زندگی برای خود قراربدهید

سلام خواب دیدم خاله ی کوچیکم که متاهله و دو تا بچه داره دوقلو پسر به دنیا اورده و تقریبا شیش ماهه بودن چهار دست و پا راه میرفتن خیلیم ناز بودن تو خواب با خودم گفتم‌ خاله دیگه از دو بچه شدین چهار بچه … با بچه ها بازی کردم خیلی با من جور شدن …من متاهلم و تو خواب دوست داشتم منم دوقلو داشته باشم

سلام وقتتون بخیر من پسر مجرد هستم چند شب پیش خواب دیدم صاحب 2 قلو پسر شدم که خیلی خوشگل بودن این دوتا (من توی دنیای واقعی به دلایلی رابطه بدی با بچه ها دارم اما توی خواب این دوتارو خیلی دوست داشتم) مادر این دوتا بچه توی خواب نبود و من توی خواب با خودم میگفتم مادر این دوتا بچه عشق سابقم هست که از هم جدا شدیم و هنوز دوسش دارم و دلم میخواد برگرده اما الان نامزد داره
تعبیرش رو بگید ممنون میشم

سلام من در حال حاضر مجرد هستم ولی یک اقایی رو دوست دارم که قصد ازدواج داریم و مادر و پدرم و نزدیکانم میدونن اما فامیل نمیدونن من خواب دیدم در بین فامیل منتطر نامزدم هستم که اونو به همه معرفی کنم و اون وقتی اومد با یک دوقولوی دختر و پسر امد و من میدونستم این دو مال من هستند اما به مادرم که گفتم او گفت نباید بفهمن این دو مال تو اند من بچه هارو بغل گرفتم ولی هردو تو دستم جا نمیشدند و نوزاد پسر به شدت گریه میکرد و از دستم افتاد ولی چیزیش نشد و من میدونستم گرسنند و دنبال مکانی بودم که یواشکی به بچه ها شیر بدم

باسلام وخسته نباشید خدمت شما.
خانوم بنده باردار هستن و دیشب در خواب دیدن که دوقلو به دنیا آوردن و هر دو دختر هستن و هردو بسیار زیبا و خیلی خوشگل خواستم ببینم تعبیرش چیه خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
من دختر مجردی هستم و خواب دیدم که سوار هواپیما میشوم، همون هواپیمایی که همسرم با دوقلوهام سوارش شدن ولی بخاطر یه دلخوری باهم نیومدیم ولی وقتی همسرم منو تو هواپیما میبینه با بچه ها میاد پیش من، تو خواب منو همسرم عااااشق همیم ولی اون بامن حرف نمیزنه ولی هوامو داره ومن با لبخند و مهربانی نگاهش میکنم، دوقلوهام دخترن و نوازد، همسرم اونها رو میزاره تو بغلم تا من بهشون شیر بدم هر دو تو بغلم هستن و به نوبت بهشون شیر میدهم و خیلی خوشال بودم از این بابت و احساس میکردم من عاااشق این خانوادم هستن و از سراسر وجودم شاد بودم
خاستم بدونم این خاب چ تعبیری داره؟!

خانمی باردار هستم و دیشب خواب دیدم دوقلو دختر بدنیا آوردم و میخواهم به آنها شیر بدم !
خواستم بدونم تعبیرش چی هست !

سلام ممنونم از تعبیر تان.
دختر ۲۵ ساله هستم نامزد هستم ساعت ۶ بجه صبح پنجشنبه بود خواب دیدم حامله هستم دوقلو اما حمل گرفتم از یک مرد دیگه است در خواب اون مرد ره می شناختم اما در بیداری نه. زیاد نگران بودم که حمل دارم از نامزادم نیست او اگر از ای موضوع خبر شوه چطور کنم زیاد به تشویش بودم. خیلی گریان هم میکنم دل دوستان و دیگر دختر خانوم ها خیلی برم میسوزه چون مه ولادت میکنم یک پسر بچه است البته مادرم با دستش کمک ام کرد که تولد شد و نگران تولد جوره دیگرش هستیم بچه ام را ندیدم میگم کجا است مادرم میگه پیش دکتر حفظ است بچه تشویش نکو خودم هم از غم ای که نامزادم پدر ای بچه هایم نیست نگران هستم هم طفل دوم تولد نشده تا حالی همگی زیادتر دختر ها و خانم های هم سن و سالم را پیش خودم میبینم اونا هم نگران هستند تولد بدون خون دارم اما یک بچه نا تولد ماند بیدار شدم .
سپاس گذارم محترم از تعبیر تان 🙏

با سلام.
من خودم یه پسر دارم. دیشب شوهرخواهرم تو خواب دیده من ۲ بچه دو قلو پسر یکی شبیه این پسری که دارم و یکی بورتر از اون و هر دو خیلی خوشگل و تپل ،رفتیم خونه ی اونها و همگی خوشحالیم.تعبیرش چیه؟

سلام من چندماه قبل خواب دیدم دوقلو پسر ب دنیا آوردم و خیلی خوشحال بودم امروز صبح بازخواب دیدم ی پسر ب دنیا آوردم معنیش چی میشه

سلام من یک دختر مجرد هستم 20 ساله چندماه قبل خواب دیدم دوقلو پسر ب دنیا آوردم و خیلی خوشحال بودم امروز صبح باز خواب دیدم ی پسر ب دنیا آوردم تعبیرش چی میشه

همسرم خواب دیده که مادر۷۰ ساله‌ام که بیوه است دوقلو زاییده و هر دو هم دختر بودند تعبیر این خواب رو نتونستم پیدا کنم.

سلام خسته نباشید دختری 16 ساله هستم خواب دیدم زنداییی ام چهار تا بچه داره دوتا پسر و دوتا دختر که دوقلو هستن واین دخترا تقریبا 3 یا 4 ماهه بودن و خیلییی خشگل بودن چشمای سبز ابی و خیلی درشت همه خوششون مییومد البته زنداییم هنوز بچه دار نشده

سلام خواب دیدم مادرم دوقلو پسر ودختر زایمان کردن در حالیکه ایشان مسن هستن و در سن باردار شدن نیستن اسم پسر را من اتخاب کردم به نام امیر علی ویا امیر رضا مادرم به نوزاد پسر شیر میداد و گفتن که برای آنها از چمدانی که نشان دادن لباس بیاورم و نوزاد دختر ارام خوابیده بود

سلام خسته نباشید،من دختر مجرد ۲۱ ساله هستم ،خواب دیدم که دو قلو دختر پسر باردارم ،یه زن دیگه هم باردار بود که بچش سقط‌ میشه و اونا میخوان زایمان منو جلو بندازن و یکی از بچه ها رو ازم بگیرن ولی تو خواب زایمان نکردم ،تعبیرش چی میشه؟

سلام من یه دختر ۱۵ سالم خواب دیدم مادرم دوقلو بارداره اولش خیلی ذوق زده شدم و حتی گفتم من باید اسماشونو انتخاب کنم و اسم دو تا دختر انتخاب کردم ولی بعدش از این که جمعیت خانواده زیاد بشه ناراحت شدم تعبیرش چیه؟

سلام من الان باردارم و بچه اولم هست دیشب خواب دیدم ۴تا بچه دارم سه پسر و یک دختر تقریبا۳-۴ساله تعبیرش چی میشه

سلام من الان باردارم و بچه اولم هست دیشب خواب دیدم ۴تا بچه دارم سه پسر و یک دختر تقریبا۳-۴ساله تعبیرش چی میشه

اس ام اس و عکس نوشته

متن زیبا در مورد آسمان ابری

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۹

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم نورا برای پروفایل

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۹

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای زندگی بهتر

۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۲

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم ایلناز برای پروفایل

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۴

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای تقویت روحیه

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۲

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای شکست عشقی

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶

اس ام اس و عکس نوشته

عکس نوشته با موضوع شکست عشقی

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای بیو اینستاگرام

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۳

اس ام اس و عکس نوشته

جملات سنگین درباره شیر جنگل

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۴

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم آرمینا برای پروفایل

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۵

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته احادیث زیبا از امامان معصوم + متن حدیث

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۶

عکس نوشته اسم

عکس نوشته برای تبریک تولد اسم آوا

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۱

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته درباره نماز شب

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۲

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم آیسان برای پروفایل

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۲

شعر های ناب

شعر درباره رفیق بی معرفت

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۴

اس ام اس و عکس نوشته

متن درباره فرق گذاشتن بین فرزندان

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن های زیبا در مورد افسردگی

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن در مورد کنار گذاشتن آدمها

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن تسلیت به زبان ترکی استانبولی + ترجمه فارسی

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۵

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم آرمیتا برای پروفایل

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۲

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم هوتن برای پروفایل

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۷

عکس نوشته اسم

عکس نوشته برای تبریک تولد اسم هرمز

۰۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۰

شعر های ناب

شعر در مورد توهین نکردن

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵

اس ام اس و عکس نوشته

متن پروفایل برای رفتن به مشهد

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۴

اس ام اس و عکس نوشته

متن برای رفتن به پیش دبستانی

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۳

اس ام اس و عکس نوشته

متن دعا برای نابودی کرونا

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۹

شعر های ناب

شعر زیبا درباره کمک به دیگران

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹

مطالب انگلیسی با ترجمه فارسی

متن انگلیسی در مورد گل + ترجمه

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۷

متفرقه

چگونه برای کنکور ۹۹ شروع کنیم

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۱

متفرقه

چگونه برای کنکور ارشد مکانیک درس بخوانیم

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۷

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته احادیث زیبا از امامان معصوم + متن حدیث

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۶

اس ام اس و عکس نوشته

عکس نوشته با موضوع شکست عشقی

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶

اس ام اس و عکس نوشته

متن دعا برای نابودی کرونا

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۹

اس ام اس و عکس نوشته

متن در مورد کنار گذاشتن آدمها

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۰

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای تقویت روحیه

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن پروفایل برای رفتن به مشهد

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۴

شعر های ناب

شعر در مورد توهین نکردن

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵

اس ام اس و عکس نوشته

جملات سنگین درباره شیر جنگل

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۴

اس ام اس و عکس نوشته

متن درباره فرق گذاشتن بین فرزندان

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای زندگی بهتر

۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۲

مطالب انگلیسی با ترجمه فارسی

متن انگلیسی در مورد گل + ترجمه

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۷

شعر های ناب

شعر زیبا درباره کمک به دیگران

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹

اس ام اس و عکس نوشته

متن تسلیت به زبان ترکی استانبولی + ترجمه فارسی

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۵

شعر های ناب

شعر درباره رفیق بی معرفت

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۴

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم آرمیتا برای پروفایل

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن برای رفتن به پیش دبستانی

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۳

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای شکست عشقی

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم هوتن برای پروفایل

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۷

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم ایلناز برای پروفایل

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۴

عکس نوشته اسم

عکس نوشته برای تبریک تولد اسم آوا

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۱

عکس نوشته اسم

عکس نوشته برای تبریک تولد اسم هرمز

۰۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن های زیبا در مورد افسردگی

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۰

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای بیو اینستاگرام

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۳

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم آیسان برای پروفایل

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۲

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم آرمینا برای پروفایل

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۵

متفرقه

چگونه برای کنکور ۹۹ شروع کنیم

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۱

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته درباره نماز شب

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن زیبا در مورد آسمان ابری

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۹

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم نورا برای پروفایل

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۹

متفرقه

چگونه برای کنکور ارشد مکانیک درس بخوانیم

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۷

بیشتر

اس ام اس و عکس نوشته

متن زیبا در مورد آسمان ابری

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۹

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای زندگی بهتر

۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۲

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای تقویت روحیه

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۲

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای شکست عشقی

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶

اس ام اس و عکس نوشته

عکس نوشته با موضوع شکست عشقی

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای بیو اینستاگرام

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۳

اس ام اس و عکس نوشته

جملات سنگین درباره شیر جنگل

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۴

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته احادیث زیبا از امامان معصوم + متن حدیث

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۶

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته درباره نماز شب

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن درباره فرق گذاشتن بین فرزندان

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن های زیبا در مورد افسردگی

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن در مورد کنار گذاشتن آدمها

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن تسلیت به زبان ترکی استانبولی + ترجمه فارسی

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۵

اس ام اس و عکس نوشته

متن پروفایل برای رفتن به مشهد

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۴

اس ام اس و عکس نوشته

متن برای رفتن به پیش دبستانی

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۳

اس ام اس و عکس نوشته

متن دعا برای نابودی کرونا

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۹

اس ام اس و عکس نوشته

جملات زیبا در مورد کودک آزاری

۲۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن درباره کرونا را شکست می دهیم

۲۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۰


طراحی قالب از PressCustomizr.

تعبیر خواب
زایمان,تعبیر خواب زایمان طبیعی,تعبیر خواب زایمان دختر,تعبیر خواب زایمان
گربه,تعبیر خواب زایمان دوقلو,تعبیر خواب زایمان مرد,تعبیر خواب زایمان
پسر,تعبیر خواب زایمان طبیعی بدون درد,تعبیر خواب زایمان دختر مجرد,تعبیر
خواب زایمان طبیعی پسر,تعبیر خواب زایمان طبیعی دختر,تعبیر خواب زایمان
طبیعی ابن سیرین,تعبیر خواب زایمان طبیعی دوقلو,تعبیر خواب زایمان طبیعی
مرد,تعبیر خواب زایمان طبیعی دختر مجرد,تعبیر خواب زایمان طبیعی راحت,تعبیر
خواب زایمان طبیعی سه قلو,تعبیر خواب زایمان دختر,تعبیر خواب-زایمان دختر
باکره,تعبیر خواب زایمان دختر مجرد,تعبیر خواب زایمان دختر بچه,تعبیر خواب
نوزاد دختر,تعبیر خواب زاییدن دختر بچه,تعبیر خواب نوزاد دختر شیر
دادن,تعبیر خواب نوزاد دختر و پسر,تعبیر خواب زایمان گربه در خانه,تعبیر
خواب زایمان گربه,تعبیر خواب زایمان گربه سیاه,تعبیر خواب زایمان گربه
چیست,تعبیر خواب زاییدن گربه,تعبیر خواب زاییدن گربه در خانه,تعبیر خواب
زایمان سگ,تعبیر خواب زایمان سگ,تعبیر خواب زایمان کردن گربه,تعبیر خواب
زایمان دوقلو,تعبیر خواب زایمان دوقلو پسر,تعبیر خواب زایمان دوقلو
دختر,تعبیر خواب زایمان دوقلو دختر و پسر,تعبیر خواب زاییدن دوقلو
پسر,تعبیر خواب زاییدن دوقلو دختر,تعبیر خواب زاییدن دوقلو پسر,تعبیر خواب
زایمان بچه دوقلو,تعبیر خواب دوقلو زاییدن,تعبیر خواب زایمان مرده,تعبیر
خواب زایمان مرده,تعبیر خواب زاییدن مرد,تعبیر خواب زاییدن مرده,تعبیر خواب
زاییدن مرد,تعبیر خواب مرده زایمان کند,تعبیر خواب زاییدن مرده,تعبیر خواب
مرد زایمان کند,تعبیر خواب زایمان بچه مرده,تعبیر خواب زایمان پسر,تعبیر
خواب زایمان پسر دوقلو,تعبیر خواب زاییدن پسر,تعبیر خواب زاییدن پسر
بچه,تعبیر خواب زاییدن پسر بچه,تعبیر خواب زاییدن پسر زیبا,تعبیر خواب
زاییدن پسر دوقلو,تعبیر خواب زاییدن پسر خوشگل,تعبیر خواب زاییدن پسر و شیر
دادن,تعبیر خواب زاییدن دختر مجرد,تعبیر خواب زاییدن دختر مجرد,تعبیر خواب
نوزاد داشتن دختر مجرد,تعبیر خواب نوزاد برای دختر مجرد,تعبیر خواب زایمان
طبیعی پسر

دیدن زایمان در خواب یکی از خوابهای معمول است.شما هم اگر دنبال تعبیر خواب زایمان هستید می توانید کامل ترین مرجع برای تعبیرخواب زایمان را اینجا مطالعه نمایید

تعبیر خواب زایمان کردن زنی که پسری میزاید و بچه بلافاصله سخن می گوید این است که مرگ آن زن نزدیک است

تعبیر خواب زنی که دختر می زاید این است که از او فرزندی به دنیا می آید که بزرگ عشیره می شود

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

تعبیر خواب زایمان کردن برآورده شدن آرزوست

تعبیر خواب دیدن زنی که زایمان می کند عزاداری یا از دست دادن چیزی گرانبهاست

تعبیر خواب زایمان کردن، به دنیا آوردن کودکی سالم است

تعبیر خواب زایمان کردن دختر ، رهایی از درستکاری و روبه رفتار نادرست آوردن است

تعبیر خواب زایمان کردن زن شوهر دار رسیدن ارث کلان است

تعبیر خواب زایمان خوب است و رهایی از رنج و غم است

تعبیر خواب باردار شدن مرد اصلا خوب نیست و بی آبرو می شود

تعبیر خواب مردی که وضع حمل کرده بسیار شرم آور است

تعبیر خواب دیدن قابله در زایمان اصلا خوب نیست به خصوص که مردی خود را قابله ببیند

تعبیر خواب دیدن قابله توسط زن باردار باطل است و تعبیری ندارد

تعبیر خواب زایمان کردن و به دنیا آوردن دختر سلامتی و شادی است

تعبیر خواب زایمان کردن و پسر به دنیا اوردن این است که دختر به دنیا می آورد

تعبیر خواب زایمان کردن و دختر به دنیا اوردن این است که پسر به دنیا می آورد

تعبیر خواب زایمان  کردن و انداختن بچه در جایی این است که از جایی به او چیزی می رسد که امید ندارد

تعبیر خواب زایمان زن شوهردار شادی است

تعبیر خواب زایمان زن مجرد این است که عشقش او را ترک می کند

تعبیر خواب زایمان زن مطلقه ثروت بزرگی است که نصیبش می شود

تعبیر خواب زایمان یک زن شوهر مرده ، ارتکاب او به اعمال غیر منطقی است

تعبیر خواب کمک کردن در زایمان شادی و خوشبختی است

تعبیر خواب کمک کردن در زایمان کسی که چند قلو می زاید موفقیت بسیار بزرگ است

تعبیر خواب کمک در زایمان یک بچه مرده شکست در کارهاست

تعبیر خواب زایمان با سزارین ابتلا به بیماری خطرناک است

تعبیر خواب زایمانی که جان مادر به خطر می اندازد این است که از خبر یک ازدواج شوکه می شوید

تعبیر خواب زایمان پسر توسط زن حامله این است که در کارهایش موفق می شود

تعبیر خواب زایمان دختر توسط زن حامله این است که زندگیش خوب می شود

تعبیر خواب زایمان همسر که دوقلو زاییده ثروت و قدرت است

تعبیر خواب زایمان و تولد یک بچه مرگ یک دشمن است

تعبیر خواب زایمان و تولد بچه عقاب آینده روشن است

تعبیر خواب دیدن یک زایمان خوشبختی و فراوانی است

تعبیر خواب زاییدن یک پسر شانس است

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

ـ دیدن زایمان در خواب ، نشانه بدنیا آوردن کودکی سلامت است .

۲ـ اگر دختری خواب ببیند زایمان می کند ، نشانه آن است که از درستکاری رو بر می گردانید و به رفتاری نادرست رو می آورید .

۳ـ اگر زنی شوهردار خواب ببیند کودکی به دنیا می آورد ، نشانه آن است که ارثی کلان به او خواهد رسید .

ابن سیرین
می‌گوید: اگر در خواب ببینی که شکم تو مثل زن حامله، بزرگ شده است، تعبیرش
این است که مال و اموال و نعمت دنیوی بدست می‌آوری و هر چه قدر شکم تو
بزرگتر باشد تعبیرش این است که مال و اموال بیشتر خواهد بود . ابراهیم
کرمانی می‌گوید: اگر فرزندی پسر و نابالغ، خودش را در خواب حامله ببیند،
یـعـنـی پدرش مال و اموال بدست می‌آورد، ولی اگر دختر نابالغ کسی این خواب
را ببیند، مادرش مال و اموال به دست می‌آورد.

زایمان

زایمان کردن بر آورده شدن آرزو

دیدن زنی که زایمان میکند : عزاداری و یا ازدست دادن چیزی گرانبها

اگر زنی در خواب ببیند که بسری زایید و بلافاصله پسرسخن گفت، مرگ زن خواب بین نزدیک است .

اگر زنی در خواب ببیند دختری زایید ، ازنسل او فرزندی به وجود می آید که بزرگ خاندان خود می شود.

تعبیر دیدن بچه در خواب چیست؟

دیدن بچه در خواب ، غالباً خوب است و معبران اکثرا، تعبیرهای نیکی برای دیدن بچه در خواب آورده‌اند.

محمدبن سیرین گوید: تعبیر خواب بچه اگر بیند او را دختری آید، دلیل سلامتی بود و از اهل خود شاد شد. اگر بیند او را پسری آمد، دلیل است او دختری آید. اگر بیند دختری آورد، دلیل است پسر آورد.

ابراهیم كرمانی گوید: اگر بیند كه طفلی را جائی افكنده بودند و او بازیافت، دلیل كه از جائی كه امید ندارد چیزی به وی رسد.

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

اگر در خواب بچه ‏اى را مشاهده نمودید، به این مفهوم است که در انجام کارها فرصت مناسبى را به دست آورده‏ اید.

دیدن خواب بچه ‏ى لاغر در خواب نشانه‏ ى آن می باشد که شما دچار مشکل خواهید شد، اگر در خواب بچه‏ ى چاقى را ببینید، به این معنا می باشد که در انجام کارها موفق مى‏ شوید.

اگر در خواب ببینید که بچه‏ اى خوابیده، به معنى آن است که زندگى خوبى خواهید داشت.

اگر خواب ببینید که بچه‏ اى را به قتل رسانده‏ اید، یعنى به یکى از اشتباهات خود پى خواهید برد.

اگر در خواب خود را سرگرم بازى با بچه ‏ها دیدید، نشانه ‏ى آن می باشد که در تمامى کارهایتان به موفقیت مى ‏رسید.

آنلی بیتون برای تعبیر دیدن بچه می گوید: اگر در خواب بچه‏ بازیگوش و شیطانى را ببینید، نشانه آن است که به خاطر افراط در تفریحات دچار مشکل خواهید شد.

خواب حاملگی و زایمان ممکن است باهم دیده شود که در این صورت باید دقت کنید که کدامیک از این دو موضوع خواب اصلی شما را تشکیل داده است.

معبرین غربی: اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد. شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.

اگر در خواب‌تان «بچه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

سلام.من خواب دیدم دوفرزند پسر 2 و ۴ ساله داشتم ،من دراز کشیده بودم و فرزند کوچکم درحالیکه پستانک در دهان داشت میدوید و تعادل خود را حفظ می‌کرد و کودک بزرگترم هم درکنارم نشسته بود و بااسباب بازی ،بازی می‌کرد و من نگاهشون میکردم و تبسم میزدم.
لطفاً برام تعبیرش کنید باتشکر

با سلام
دیدن کودک در خواب برای خانمها امری بسیار عادی و طبیعی است و اینکه اول میتواند نشان از علاقه شما به وجود زندگی طبیعی و نرمال در اینده را داشته باشدکه هر فردی ان را خواستار است و اینکه وجود کودک در خواب به معنی خبر خوب و شادی و خوشحالی برای بیننده خواب است و اینکه نشان از مسئولیتی است که در اینده شما ان را پذیرا خواهید شدو به شکل طبیعی پیش خواهد رفت که خیر است.
سربلند وپیروز باشید.

سلام وقتتون بخیر
من قصد اقدام ب بارداری برای ماه آینده دارم .و پسر دوست داشتم و برای پسردار شدن خودم و همسرم رژیم غذایی گرفته بودیم.چند شب پیش خواب دیدم پسری دارم ک از دستش کلافه ام و خیلی اذیت میکنه و رو فرش خونمون ادرار کرد تو خواب آشفته بودم و کتکش زدم من این خواب رو برای هیچکس تعریف نکردم.یک شب بعدش جاریم خواب دید خودم و خواهرم جایی نشستیم و دو تا پسر کوچک بالباس سبز کنار مونه ک من عصبی میشم و دوتا پسرع رو با تفنگ میکشم .میشه بگین تعبیر این دوتا خواب چیه؟

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما مسولیتی را بر عهده خواهید گرفت که در قبال انها مقداری ناراحت و پریشان خواهید شد ولی این مسولیت برایتان خیر است و اینکه ادرار نشان بر رهایی از غم است و نیک است.و تعبیر خواب دوم به گفته معبران داشتن پسر در خواب به معنی خبر خوب نیست که شما این خبر ناراحت کننده که به شما میرسد را به نحوی حل خواهید کرد.و انشالله خداوند به شما فرزند صالح عطا بفرمایید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام من دیشب خواب دیدم همسری دارم و پدر همسرم به خانه ما میآید و مرا از خانه بیرون می کند و دست روی همسرم بلند میکند و بعد ک پدر همسرم می رود داخل خانه که میشوم میبینم همسرم صورتش خونی شده و پدر همسرم پسرم کوچیکمو میبره و من و همسرم به دنبالش می رویم و پسرمو پدر همسرم میکشه و من شروع میکنم جیغ میزنم و گریه میکنم و به همسرم میگم پسرمو کشتن ولی همسرم عین خیالش نیست بعد از خواب پریدم در حقیقت من نه همسر دارم نه فرزندی تعبیر خوابم چیست؟

با سلام دیدن این خواب برای شما تا حدی طبیعی میباشد و اینکه میتواند از افکارتان در مورد اینده باشد و اینکه این خواب نشان از دوستی و صمیمیت دارد و وجود بچه در خواب هم برای زنان خوابی طبیعی است و اینکه نشان بر بدی ندارد.
سربلند و پیروز باشید.

سلام
دختری که قراره باهم نامزد کنیم برای دومین باره خواب میبینه که صاحب فرزند پسر شدیم . پدر بنده و پدر ایشان و نیز یک زن که شباهت های به مادر بنده دارد در خواب ایشان نیز هست اما مادر همسرم نیست . همه خوشحال و من از شوق گریه میکنم .اما خودش ناراحت هست و احساس بدی دست میدهد . این خواب رو برای دومین باره که میبینه لطفا راهنمایی کنید

با سلام
این خواب نشان بر خوبی دارد و صاحب فرزند به این صورت است که به مسئولیت برای هر دوی شما تعبیر میشود و اول اینکه نشان ب خوبی این است که خبری دریافت خواهید کرد که نشان بر خیر است و ازاین خبر و اتفاق شادی خواهید کرد حتی میتواند نشان از موضوع نامزدی شما هم باشد و اینکه شما خوشحال خواهید شد و اینکه ایشان از این اتفاق در خواب خوشحال نیستن را باید دلیل روحی داشته باشد که در خوابشان پدیدار میشود که باید روح خودشانه را در ارامش قرار دهند و افکار خود را با خواب ها مشوش نکنند .و خواب های که مرتب تکرار میشوند تنها دلیل بر استرس است حتی تعبیر هم دیگر ندارند.
سربلند و پیروز باشید.

سلام. مادر من خواب دیده که من صاحب فرزند پسر شدم. میشه تعبیرش رو بفرمایید که این خواب تعبیرش برای منه یا مادرم؟

با سلام
تعبیر خواب برای شما خیر است و نشان از خبری است که به شما خواهد رسید وبه تعبیر دیگر نشان از مسئولیتی است که شما به عهده خواهید گرفت.
سربلند و پیروز باشید.

سلام من ۵ ماهه متاهل شدم
دیشب خواب دیدم که آبجیم که واقعا حاملس شکمش مثل تخم مرغ شده و هی شگمشو ناز مکنه و بعد چند دقیقه یی یکی میاد بهم میگه دو تا فرزند اولت دختره
این خواب رو هم امروز فک کنم وقت اذان صبح بود دیدم
میشه معنیشو بگین چیه

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و اینکه به گفته معبران اینکه در خواب دختر گفته شده است به این تعبیر خواهد شد که انشالله پسر دار خواهید شد که خیر است.و نشان از خبر خوب و نیک است.
سربلند و پیروز باشید.

باسلام
خواب ديدم در منزل پدربزرگم هستم و چندنفر از فاميل هستند ومادرشوهرم كه چندسالي هست شوهرش فوت كرده و بيوه است بچه داشت يك فرزند پسر و من خواستم بچه را بغل كنم بچه حدود هفت ماهه ،وقتي بغل كردم احساس كردم نسبت به سنش سنگين وزن تر هست.پدرشوهرم هم كه چندسالي است فوت شده بيرون از اتاق ،داخل حياط قدم ميزد و وارد خانه نمي شد،من با بچه بازي ميكردم و بعد مادرشوهرم مشغول شيردادن به بچه شد و من نگاه ميكردم كه يك ببر يا پلنگ وارد اتاق شد و رام بود

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که مادر شوهر شما خیری را که دارد که دختر خود روا خواهد داشت و اگر صاحب دختر نیست میتواند برای شما باشد.و اینکه در این خانواده دشمنی وجود دارد که رفتار خود را کنترل میکند.
سربلند و پیروز باشید.

من یه مدته توی تموم خواب هام یه بچه هست که همراهمه بهش شیر میدم می خوابونم همه جا همراهمه می خواستم بدونم تعبیرش چیه

با سلام
خوابهای که چند باره تکرار میشود تعبیری ندارند و این خواب برای زنان امری طبیعی است و اینکه اگر این خواب شما را اذیت میکند با روانکاو صحبت بفرمایید.
سربلند و پیروز باشید.

باسلام من زنی متاهلم که هنوز صاحب فرزند نشدم دیشب خواب دیدم دوتا دختر دوقلو دارم که یکیش یکسالش بودنوشتن بلد بود وهر دوتا دختر باهوش بودن وبه سرعت بزرگ میشدن و من خیلی مواظبشون بودم

با سلام
تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان بر نیکی دارد و اینکه شما از این خواب حس خوب دریافت کرده اید بسیار نیک است و وجود بچه در خواب به معی مسولیت هم میتواند باشد که شما این مسئولیت ها را مراقبت خواهید کرد تا رشد و نمو داشته باشند و نتیجه دهند و اینکه با توجه به مراقبت شما مسولیت ها شما بسیار خوب رشد خواهند کرد.که نیک است و به گفته معبر لیلا دختر در خواب پسر دار شدن است در بیداری که باز هم نیک است.
سربلند و پیروز باشید.

سلام من یک پسر ۱۴ساله هستم که تو خواب دیدم یک پسر کوچولو و یک دختر کوچولو دارم تعبیر چیه درضمن من عاشق یک دختر هستم که اون اصلا منو دوست نداره و نکته جالب اینجاست که ما با هم بچه دار شدیم.

با سلام
خواب شما از احساسات و علاقه شما متشکل شده است و تعبیر کودک در خواب نشان از مسئولیت کاری است که خیر است.
سربلند و پیروز باشید.

سلام خسته نباشین
من و همسرم تازه با هم عروسی کردیم و ایشون باردار نیستن
من امروز بعد از نماز صبح که خوابیدم خواب دیدم که همسرم رو دارم میبرم دکتر واسه زایمان ولی وقت زایمان پیشش نبودم و جایی دیگه بودم بعد که رفتم پیششون یه دختر به دنیا آورده بود که وقت بغلش کردم و صورتش رو.دیدم چهره ای کاملا مشابه پدرم داشتن
ممنون میشم اگه واسم تعبیر کنین

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر خوبی است و بر این معنی استه خیر و نیکی و خبر خوش به شما خواهد رسید و و اینکه شمایل پدرتان را داشته اگر پدرتان در قید حیاط هستن از ایشان به شما خیری حاصل خواهد شد و اگر نیستن نشان از دلتنگی شما است برای پدرتان.
سربلند و پیروز باشید.

سلام
خواب دیدم عمه ام پسر سومی داره حدوداً 12 ساله که خیلی هم شبیه پسر کوچیکه خودشونه ( ایشون در حال حاظر دو پسر بین 25 تا 30 سال دارن). سه حرف از اسمش هم دیدم تو خواب شامل: “الف، ر، ن”. دیدم همه ی فامیل انگار بخاطر این بچه جشن گرفتن. شوهرعمم و سه تا پسراش و مردهای دیگه فامیل هم جشنشون رو تو یه استخر خونگی میگیرن انگار.
این تعبیرش چیه؟ به من مربوط میشه؟ یا عمم؟ یا پسر کوچیکش؟

با سلام
دیدن کودک به خواب برای شما مسولیت است و باید ان را به بهترین شکل انجام دهید که خیر است برایتان . و اینکه جشن و پایکوبی در خواب خوب نیست و نشان از غم است برای عمه تان و اینکه در استر بودن و شنا کردن اگر اب کدر باشد خوب نیست و نشان از گرفتاری است و اگگر اب صاف باشد و تمیز نشان بر خیر و منفعت است برای خانواده عمه شما .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من باردار هستم چند شب پیش خواب دیدم که به نظرم اینطور میومد توی خواب که مادر بزرگم که فوت کرده اومده و با اصرار میخواد نوزاد یا جنین من رو با خودش ببره من خودمو توی خونه ی پدریم میدیدم و انگار که خواهرم و پدر مادرمم بودن توی خواب حتی توی خواب مادربزرگم حمله کرد به منو و خواهرم و ما رو کتک زد که جنین یا نوزاد منو با خودش ببره من خیلی نگران هستم بابت این خواب جنین من دختر هست

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر

با سلام
تعبیر خواب شما به خیر رفع شده است. اگر با خود می‌برد نشان بر بدی داشت و اگر اینگونه نشده است خیر است صدقه بدهید و حتما بر روح اموات خیرات هدیه دهید.
سربلند و پیروز باشید.

خواب دیدم صاحب سه قول بچه شدم،که یکیشون نقص عضودارن واحتمال معلول ذهنی هم هستن،ولی دوتای دیگه سالم وزیباهستند،هرسه خیلی کوچولو اندازه بچه گربه هستند،وگرسنه که وقتی خواستم بهشون شیربدم اول به اون که مشکل داشت دادم،تعبیرش چه هست،متاهل هستم وفاقد فرزند

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این عمر دارد که شما سه مسولیت به عهدتان قرار خواهند داد که یکی از آن را به سرانجام نخواهید رساند و آن دو بر شما خیر خواهد بود و نشان از خیر و نیمی است و شیر دادن در خواب نشان از خیری است که به فرزند دختر خواهد رسید بر خود نگرانی روا ندارید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام وقتی خواب ببینی بچه خودتو که 5سالشه یک شب تنها بزاری تو خونه ای که کسی نیست ولی قبلا مادرت تو اون خونه زندگی میکرده و میدونی که بچت تا حالا تنها نمونده و از تنهایی میترسه بعد بری دنبالش بچه هم خیلی خوشحال بشه از دیدنت تعبیر چیست

باسلام
این خواب از انجا که در ذهن شما به شکل یک تابو است تعبیر ندارد و چون شما از این موضوع ترس دارید که کودکتان را در جایی تنها بگذارید پس این خواب را دیده اید و نباید از بابت ان نگران باشید.
سربلندو پیروز باشید

سلام من پسر مجرد سی ساله ام ،مادرم مگه خاب دیدم تو یپسر داری،و پسرت خیلی زیبا بود،من بهش مگفتم بگو بابا ،بگو بابا،انگار مادرم مگفته ک بمن بگه بابا، و اینکه مگفت درهمون حین یک انگشتر طلای زیبا هم پیدا کرده بود و خاب انگار ازین خابای شلوغ بوده بقول خودمون بقیش یادش نبود،ممنون میشم نظر بدین

با سلام
این خواب می تواند برای شما حاوی دو تعبیر باشدو اول انکه خیری در انتظار شماست و دوم انکه ممکن است در ذهن خودشان به ازدواج شما فکر کرده اند و از این رو این خواب را دیده اند و این خواب در مجموع برای شما خیر است.
سربلند و پیروز باشید

وقت بخیر من خواب دیدم یک بچه ایی پشم دراز کشیده و انگار خوابیده هم اشنا بود هم غریبه واقعا نمیدونستم پسر کی هست ولی میدونستم مامانم ازش مراقبت میکنه. توی خواب میخواستم برم حمام وقتی رفتم یه حمام خیلی بزرگ بود ولی قدیمی انگار سالها کسی حمام نرفته بود خلاصه چنتا سوسک مرده و درحال جون کندن اونجا بودن من خواستم بکشمشون و حمام کنم بعد گفتم مردن ولشون کن برم دوش بگیریم وقتی خواستم برم به بچه نیگا کردم دیدم سوسک انگار رفتن توی دهنش هی بیشتر میرفتن داخل و بعد انگار یه حشره هم رفت توی چشمش ولی زنبور بود سعی کردم حشره ها رو در بیارم از چشمش در اوردم زنبور رو اما بعدش دیگه یادم نیست…. خیلی حال بدی داشتم وقتیی بیدار شدم. ممنون میشم جواب بدین.. شب قبلم خواب دیدم یه صدایی هی بهم میگه دو روز دیگه بیشتر زنده نیستی و خیلی واقعی بود خواب و دونفر یه مرد و یه زن اونجا بودن زن سیاه پوشیده بود و اصلا نمیشناختمش ولی توی خونم بود مردم لباس رزم پوشیده بود و میخواست کمکم کنه نجات پیدا کنم و بهم گفت اون زن میخواد تو رو بکشه… واقعا خیلی درگیر این دوخواب شدم ممنون میشم جوابش رو بدین …

با سلام
تعبیر خواب اول شما به این شکل است که شکل است که شما مسولیتی را به عهده خواهید گرفت و اما در این امر افرادی که دشمن شما هستند در ان دخالت خواهند کرد و شما را ناراحت میکنند.که باید مراقب باشید.
در تعبیر خواب دوم هم باید عرض منم که زن در خواب به معنی رقیب و یا دشمن است وبه شما ازار خواهند رساند و حتی احتمال اسیب جدی که شما را ناراحت کند و در این بین شما فردی حمایت گر خواهید داشت که خیر است بر شما.
سربلند و پیروز باشید.

با سلام
پسرم, پدر و مادرم بیش از پنج ساله که فوت کردن. دیشب خواب دیدم, حامله شدم, یه دختر بدنیا آوردم, داداشم داشت باهم بحث میکرد, که چرا حامله شدی. که در همین حین مادرم اومد بچه رو برداشت برد. تعبیرش چیه, ممنون.

با سلام
در تعبیر خواب حامله شدن مرد امده است که نشان بر خوبی ندارد و به این معنی است که شما به امر خلافی دست خواهید داد که از نظر مردم پسندیده نیست و دیگران شما را سرزنش خواهند کرد . و فردی به مانند مادرتان در این امر به شما کمک خواهد کرد و تا این مشکل بر شما اسان گردد.
سربلند و پیروز باشید.

با سلام و احترام
من دختر مجرد ۳۰ ساله هستم ، دیشب خواب دیدم که یه بچه دارم ودر حال خواباندنش بود، که دختر عمم( ایشون ازدواج کردن) و عمم به خونمون اومدن مثل اینکه واسه دیدن بچه من امده بودن . من هم رفتم داخل اتاق و بچه رو خواباندم. بچه کل مدت خواب بود و بغلم و تپل هم بود نمیدونم پسر بود یا دختر. لطفا تعبیرشو بهم بگین.

با سلام
تعبیر خواب کودک برای بانوان امری طبیعی است و اینکه شما اینچنین خوابی را دیده اید نشان بر خیر است و اینکه شما مسولیتی را قبول خواهید کرد که در پی ان به شما منفعتی خواهد رسید .
سربلند و پیروز باشید .

سلام اخیرا برایم مشکلی درعالم واقعیت پیش آمدست خواب دیدم مادرم باخانومی دربیمارستان صحبت میکرد وبه مادرم گفت دخترمن هم مشکل دخترشماراداشت ودر هفت ماهگی حاملگی اش فوت کرد وعکس سیسمونی کفش پسربچه یعنی نوه اش رابه من نشان داد البته خواب من ظهربود .ممنونم

با سلام
این خواب برای شما تعبیر ندارد و از انجایی که در واقعیت مشکلی دارید که خود را نسبت به آن ضعیف می دانید در عالم خواب هم به این صورت دیده اید که کسی همراه شماست و تنها نیستید و کسی هم همین مشکل را دارد.
هر مشکلی دارید به خداوند توکل کنید که قطعا او برای ما کافیست.
سربلند و پیروز باشید

با سلام من دختری مجرد هستم
و خواب دیدم ک پسر دار شدم و به پسر بچه شیر میدادم ب پسر عشق میورزیدم دلیل این خواب چیه؟!

با سلام
دیدن خواب بارداری برای بانوان امری طبیعی است و اینکه نشان از مسئولیتی است که بر عهده شما گذاشته می‌شود و باید به مانند فرزندتان آن را به نتیجه و ثمر برسانید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام؛ من خواب دیدم که توی یه مسجد خلوت کار میکنم و یه کودک که همراهش یه توله سگ هم هست انگاری به اون مسجد پناه آوردن و هردو هم آروم بودن. بیرون خیلی شلوغ بود و مردمان یک شکل با ذکر لا اله الا الله گویان انگار دسته دسته فراخوانده میشدند حرکت میکردند که اگر بین جمعیت قرار میگرفتید شما رو با خودشون میبردند؛ حدود ساعت شش صبح این خواب رو دیدم تعبیرش چیه؟ ممنون میشم بهم بگین

با سلام
این خواب ممککن است به این تعبیر باشد که شما در اینده ی نه چندان دور به واسطه کسی که به شما پناه خواهد اورد و برای شما رفیقی شفیق خواهید بود سعادتی کسب خواهید کرد اما باید بدانید که ممکن است آنچه که ایشان از آن به شما پناه اورده اند برای شما انقدر قطعی نباشد اما باید آن پناه را به ایشان بدهید.
سربلند و یپروز باشید

سلام وقت بخیر مادرم در خواب دیدن که برادرم فرزندش(دختر هست بنام رقیه)را از روی عصبانیت کشتِ و مادرم هم تو خواب هی میگفتن چرا اینکار را کردی جواب زنت روی می خوای چی بدی و انگار باز. برادرم دوباره عصبانی میشه و دنبال مادرم میکنه و میگه که چرا جلوم را نگرفتید وقصد کشت مادرم را داشت

با سلام
این خواب نشان بر افکار پریشان دارد و دیدن کشتن در خواب نشان از ابعاد روحی فر بیننده است که به دنبال کشتن روح خود را دارد و اینکه ناخودآگاه این را به بیننده هشدار می‌دهد پس آگاه باشید که خواب حتم بر تهبیر نیست بلکه نشانه های از روح و درون بیننده است.
سربلند و پیروز باشید.

سلام من خواب دیدم در امامزاده صالح زیارت میکنم و همه چراغ هارو خاموش کرده بودن و در صحن امامزاده یک آقایی میگفت بیاین اینجا معجزه شده ببینید و اونجا وقتی روشن شد نوزادی رو دیدیم توی ظرف که به زوجی که صاحب فرزند نمی‌شدند داده شده بود و جمعیتی در حال دیدن این اتفاق بودند
تعبیرش چیه؟

با سلام
تعبیر خواب شما نشان از مرادی می‌دهد که شما بر دل دارید و این خواب نشان بر این است که شما حاجتتان به واسطه امام زاده صالح انشالله برآورده خواهد شد. پس بر ایشان توسل فرماید که آنچه که بر شما خیر و مطلحت است اتفاق افتد. .
سربلند و پیروز باشید

با سلام
من و شوهرم هردو دیشب در خواب دیدیم ک فرزنمون ب دنیا اومده و اون یک پسر سفید و با موهای لخت است .من ۵ ماهه باردارم .میخواستم بدونم تعبیرش چیست؟؟

با سلام
این خواب برای شما بسیار طبیعی است و هیچ موردی ندارد و برای ایشان هم دیدن خواب بچه نشان از ان دارد که ایشان را خیری در راه است که به احتمال زیاد همان بچه باشد و این خواب برای شما بسیار خیراست.
سربلند و پیروز باشید

سلام خسته نباشید ..من در خواب دیدم که یک آشنایی که به خاطر نمیارم که چه کسی بود بچه خودش رو رها کرده ورفته من اول خیلی نارحت وعصبانی بودم از رفتنش بعد بچه رو قبول کردم که بزگش کنم بچه در خواب گاهی به نظرم پسر بود وگاهی دختر من بچه رو قبول کردم ولی شرطم این بود که اون خانم باید بیاد وبامن قرداد بنویسه که بعد از بزرگ شدن بچه مدعی نباشه میخاستم بببنم تعبیرش چیست

با سلام
دوست عزیز بدانید که در تعبیر این خواب باید عرض شود که ممکن است در اینده این اتفاق برای شما به صورت عملی و عینی بیفتد و از سوی دیگر هم ممکن است به این صورت تعبیر شود که شما در اینده ی نه چندان دور موضوعی را که میلی به ان ندارید قبول کنید و این موضوع سبب رسیدن شما به خیر بشود و بدانید که تعبیر این خواب برای شما سراسر خیر است.
سربلندو پیروز باشید

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که اول از همه علاقه شما به ان کودک و دوم انکه نشان بر منفعتی است که به شما خواهد رسید و بسیار خوب است چون کودک فربه در خواب زیادی مال است .
سربلند و پیروز باشید .

سلام. خواب دیدم صاحب پسر شدم. اول نمی دونستم دوقلو هستن یکی پیش خودم بود و دیگری و بردن شهری که توش حرف خ داشت. بعد گفتن اون هم بچه شماست . برام اون خانواده اوردنش وبا مهربانی تحویل دادن .همه خانواده منم بودن .من و همسرم در جمع براشون اسم انتخاب می کردیم.من گفتم حسن و حسین. همسرم موافق بود و دیگران نظر می دادن . یکی می گفت حسین اسم عموشه. بچه ها خواب بودن و من در بغلم نوبتی جابحاشون می کردم.من در واقعیت صاحب دو فرزند پسر هستم.

با سلام
این خواب برای زنان امری طبیعی است و اینکه این خواب نشانی از بدی ندارد و بچه در خواب نشان از مسولیتی است که بر عهده دارید و نام گذاری فرزندان به این تعبیر است که شما عهده دار بیشتر مسولیت های فرزندانتان هستید که نشان بر خیر است.
سربلند و پیروز باشید.

سلام ، وقتتون بخیر ببخشید من خواب دیدم که یکی بچه ی من و ب دنیا اورده واسم و بعد دادش به من یعنی بچه ی من نبود ولی انگار بچه ی من بود و حتی من شیر نداشتم که بهش بدم و همون خانمه بهش شیر میداد و نوزاد پسر بود

با سلام
در تعبیر این خواب باید به خدمت شما عرض شود که ممکن است به این صورت باشد که شما موقعیتی خواهید داشت که از ان خیری به دست اورید اما بی اهمیتی و سست بودن شما سبب خواهد شد که دیگران برای شما این کار را بکنند و باید بسیار از این بابت اگاه باشید که خدای ناکرده سبب مشکلی و از دست رفتن فررصتی برای شما نشود.
سربلند و پیروز باشید

سلام من دختری ۱۸ساله و مجردم امشب خواب دیدم که زلزله اومده بود و همه از خونه بیرون رفتیم ولی هیچ جا ویران نشد و من کنار خونه خودمون چادری پیداکردم که پر از بچه های کوچولو بود باهمشون بازی کردم و بغلشون کردم اونا حتی یک ساله هم نشده بودن ولی پدرو مادر نداشتن و چند نفر از اونا مراقبت میکردند تعبیرش چیه؟

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما از مشکلی بزرگ به موفقیت عبور خواهید کرد. در آینده مسئولیتی مهم بر عهده خواهید گرفت و اینکه برای به ثمر رساندن آن تلاش خواهید کرد.
سربلند و پیروز باشید.

مجردهستم ، خواب ديدم پوشك پر از مدفوع دختر بچه اي ٥ ساله را غريب بود اما مي شناختمش رو با عشق دارم عوض ميكنم، و اون با صورت ارومش به من نگاه مي كرد

با سلام
تعبیر خواب شما به گفته معبران کودک نشان از مسولیتی است که به عهده خواهید گرفت و اینکه از این امر خیری به شما خواهد رسید.
سربلند و پیروز باشید.

خواهرم بارداره دوماه مونده به زایمانش من خوابدیدم که بچه ش بدنیا اومده تو راه راک داره راه میره

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که در کارهایشان پیشرفت حاصل خواهد شد .
سربلند و پیروز باشید .

سلام

من در حال حاضر یه دختر یک ساله دارم و دیشب برادرم خواب دیده من تو اتاق خونه پدریم که اکثرا دور هم جمع میشیم نشستم و برادرم تو كوچه از عقب ماشين شوهرخواهرم يک نوزاد بغل كرده و اومده داده دست من و نوزاد من بوده.

حالا سوال من اینه که این خواب مربوط به اتفاقیه که برای ایشون میوفته یا اتفاقی که برای من خواهد افتاد. یا در واقع تعبیرش برای خودشه یا مربوط به منه؟

و اینکه تعبیر این خواب چی میشه.

ممنون

با سلام
تعبیر این خواب برای شما است و اینگونه است که مسولیتی برای شما درست خواهد شد که باید از ان مسولیت به مانند نگهداری مادر از فرزندش حمایت کنید تا به سرانجام برسد .
سربلند و پیروز باشید .

سلام ، خسته نباشید من دیشب خواب دیدم با جمعی در حال گفتگو بودم که درب اتاق رو به رو باز شد و شخص مهمی که نمیتوانم اسمش رو بگم امد بیرون و یک بچه شیخواره در بغل داشت تا من را دید به من خیره شد و با تعجب به من نگاه میکرد تا کمی اینکار رو کرد و بعد سرش را پایین انداخت و با ناراحتی کمی که داشت و با بچه ای که در بغل داشت سریع رفت، لطفان تعبیرش را به من بگوئید .

با سلام
این خواب ممکن است به این صورت تعبیر گردد که خیری و رزقی در انتظار شماست و اینکه ایشان را در خواب دیده اید می تواند به معنای مقدار آن خیر برای شما باشد و این خود بسیار خیر است و نیکو.
سربلند و پیروز باشید

سلام من خواب دیدم یکی از دوستانم که حامله اس داره تو اینه بخودش نگاه میکنه و با بچه اش حرف میزنه .یهو بچه شروع به رشد کردن میکنه بعد چند ثانیه بچه رو تو دستای خودم میبینم ک نوازشش میکنم.بچه پسر هست و سریع درحال رشد کردن .حتی بهش گفتم وقتی بزرگ بشی من دیگه بتو نامحرمم و پسر بچه همچنان داشت تبدیل به بچه بالغی میشد و یادمه ک یجایی بمن گفت مامان و من بهش گفتم دیگه نگی مامان.من مامان تو نیستم.درضمن من درشرف نامزدیم هستم.توروخدا جوابمو بدین نگرانم

با سلام
این خواب هم برای شما و هم برای ایشان مبین خیر است و از بابت آن نگران نباشید و اینکه در خواب شما این رشد سریع بوده است هم به این معنی می تواند باشد که شما را خیری سریع خواهد رسیدکه اصلا این خواب جای نگرانی ندارد.
سربلند و پیروز باشید

سلام خسته نباشید .ممنون میشم اگه کمک کنید تعبیرِ احتمالیِ خوابم رو انشالله بدونم.
دوروز قبلِ مرگِ پدرم خواب دیدم شهیدی ی بچه ی چهار پنج ماهه ی پسر تو بغلشون هست ک بچه ی من بود و بسیار درشت و شلوع و سالم و خندون داشتن ب ی اتوبوسِ کفن پوش نگاه میکردن و با اون اتوبوس اومده بودن دنبالم من رو با خودشون ببرن بمن گفتن همه منتظرتن بیا ببرمت راهیانِ نور.شبِ بعد قبلِ خواب نیت کردم هیچ ونیتبا هیچ مردی شوخی نکنم .شب خوابیدم دوباره همون شهید با همون پسرِ تو بغلشون اومدن ب خوابم و گفتن کارِ خوبی کردی اومدی اومدم دنبالت اون بچه هم دستاش رو تو هم قفل کرده بود و با ذوق و شوق میخندید و دوست داشت بیاد تو بعلم فرداش پدرم فوت کردن و یک ماه و نیم بعد من برایِ اولین بار رفتم راهیانِ نور.و اونجا اولین کارتی ک ب ما دادن عکسِاون شهیدِ تو خوابم بود ک شهید عبدالمهدیِ معفوری بودن .میشه لطفا کمکم کنید بفهمم معنی ِِ خوابم و بخصوص اون بچه چی بوده ؟مرسی.

با سلام
خواب شما نشان بر خواب صادقه داشته است و همان که بر خواب دیده اید در واقعیت بر آن مشرف شده اید و خاک پاک شهدای عزیز و گرانقدر را زیارت نموده اید و و کودک در خواب نشان بر مسولیت است و این که شما در قبال خون شهیدان و راه آن شهید مسئول هستید و باید قدر راه آنان را بدانیم.
سربلند و پیروز باشید.

سلام بر شما .از شما سپاسگزارم ک بنده رو متوجه فرمودید.موفق و سلامت باشین .مرسی.

سلام خسته نباشید من خواب دیدم مادرم بچه دار شده و در همون حین هم دیدم که یه مرد خودشو انداخت روی بالش و میخواست به بچه نزدیک بشه تو خوابم به مادرم گفتم گفت که اون جنه اومده بچه رو ببره تعبیرش چیه؟

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که مسولیتی بر خانواده شما ورود خواهد کرد که همه به چشم امید به آن نگاه خواهند کرد که می‌تواند مشکلات زندگی را بر شما آسان کند و اما نباید اجازه داد که اقوامتان بر این امر دخالت کنند.
سربلند و پیروز باشید.

همسرم خانمه و خواب دیده ک رفته دکتر و بهش گفتن بچه دار نمیشه،تعبیر این خواب چیه?

با سلام
در تعبیر این خواب باید بدانید که برای زنان بسیار طبیعی است که اینگونه خواب هایی ببینند که در ان ها ترس هایشان را به شکل طبیعی و واقعی ببیند و این خواب برای ایشان تعبیر نداردو نباید از بابت ان نگران باشید
سربلند و پیروز باشید

با سلام
من خواب دیدم که ی بچه نوزاد که جنسیت مشخص نبود از چاه بیرون میاوردن و دوستانم اونو میگرفتن اینکار 2بار تکرار شد بعد از اون خوک هایی بیرون امدن که میخواستن به ما اسیب برسانن.
ممنونم از سایت خوبتون

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر اموالی دارد که برای مدتی گم خواهید و بعد آن را پیدا خواهید نمود و از اطرافیانتان به شما پیشنهادی کاری با سود عالی را به شما خواهد داد که از راه حرام آن مال به دست خواهد آمد و باید هوشیار باشید که این امر اتفاق نیفتد.
سربلند و پیروز باشید.

سلام من دختری مجردم خواب دیدم پسربچه ای رو حموم میدم تعبیرش چی میشه؟

با سلام
این خواب میتواند به این صورت باشد که شما در اینده ی نه چندان دور خیری دریافت خواهید کرد که باید در جهت ان تلاشی کنید که این تلاش ممکن است برای شما به این صورت باشد که باید چیزی را از موضوعی پاک و منزه کنید که ممکن است مربوط به ان خیر باشد.
اما از طرفی هم در تعابیر امده است که برای زنان در خواب بسیار طبیعی است که خواب بچه و امور مربوط به ان را ببینند.
سربلند و پیروز باشید

سلام
من ۳۶ سالمِ و دارای یک دختر ولی بنا ب شرایط مالی و اخلاقی ک با همسرم دارم قصد بچه دار شدن دوباره را ندارم حقیقتا دختر عموی ناتنی شوهرم دوبار خواب دیده ک بچه دار شدم
بار اول در عالم خواب ندامتم کرده ک چرا گذاشتی بچه دار بشی مگه نمیگفتی بچه نمیخوام.بار دوم ک خواب دیده دو قلو داشتم ک با بچه خودم ۳ تا فرزند میشدند..ودر عالم‌خواب من دوقلوها را گذاشته بودم پیش دوستی ک ب اصطلاح جوندار بشن.
میشه بفرمایید تعبیرش چیه

با سلام
تعبیر خواب کودک نشان بر بدی ندارد و نشان از خبر خوب و خیر و منفعت است و اینکه خواب بچه تعبیر به مسولیت دارد کههر دو خواب بر این تعبیر است که شما توان پذیرش مسولیت را نخواهید داشت و آن را به دیگران واگذار خواهید کرد. اگر در محلی مشغول به کار هستید و یا محیط خانه توان خود را بالا ببرید و از زیر بار مسولیت شانه خالی نکنید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام. خسته نباشید. من متأهل هستم و بچه ندارم. خواب دیدم یک بچه حدودا دو ساله داشتم. مشغله من زیاد بود و بچه پیش شوهرم و مادرش بود تا من کارم تموم شه و برم پیشش. اون بچه خیلی بیتابی میکرد و مدام میگفت مامان و اونا نمیتونستن آرومش کنن. منم تند و تند کار میکردم ک زودتر برم پیشش. نمیدونم دختر بود یا پسر
لطفا تعبیرش رو بهم بگید

با سلام
تعبیر خواب شما بر دو موضوع دلالت دارد و اول باید خدمت شما عرض کنم که نشان بر این دارد که شما درون آشفته و نا آرامی دارید و فردی هستید که عجول هستید و در تعبیر بعدی نشان بر این دارد که مسولیتی بر عهده شم گذاشته می‌شود که برای انجام آن نگرانی های بر دل دارید و باید آن را به پایان برسانید که از همسر و مادرشان کمک خواهید گرفت.
سربلند و پیروز باشید.

سلام من خواب دیدم صاحب پسری شدم با دو چشم بزرگ و زیبا و دو چشم کوچک کنار اون دو چشم هنوز دو ماهش نشده بود که روان و سلیس صحبت می کرد و نظرات عجیب و غریب می داد موقع مدرسه رفتنش به اندازه یک پسر ۱۸ ساله شده بود لطف کنید تعبیرش کنید

با سلام
در تعبیر این خواب باید عرض کنم که بدانید که احتمالا به این صورت دارای تعبیر باشد که شما در اینده ی نه چندان موقعیتی خواهید داشت که سبب رسیدن شما به خیری خواهد شد و بای از این خیر به گونه ای استفاده کنید که دیگران هم شاد شوند و بدانید این که در خواب شما کودک سریعا رشد کرده است می تواند نشانه ی ان باشد که در ان مسیر که عرض شد سریعا به هف خواهید رسید.
سربلند و پیروز باشید

ممنون از لطفتون

سلام
من خواب دیدیم ، یک جایی بودیم که همه خانواده بودند، خواهر بزرگم دو تا بچه دختر خوشگل بدنیا اورد، البته نه همرمان ، تو خواب اینجوری بود که یکی اش امروز به دنیا اومد.. یکی اش چند روز بعد. و من می گفتم این دومی که ۹ ماه نشده… بچه صحبت می کرد. من باهاش بازی می کردم …. بعد به خواهرم گفت این داره تو گهواره حرف می زنه، خود بچه گفت اره دیگه من حرف می زنم، خیلی هم شیطون بود…. خواهرم متاهل و یک دختر هم‌داره و من مجرد … این تعبیرش چی هست؟

با سلام
در تعبیر این خواب باید بدایند که به این صورت معنی خواهد شد که شما در اینده ی نزدیک برای خواهرتان ممکن است شاهد خیری باشید و پس از ان هم باز سعادت دیگر نصیب ایشان شود و اینکه برای شما غیر قابل باور باشید زیرا بسیار خیر و نیکو است و این خود بسیار خوب ونیکو است.
سربلند و پیروز باشید

با سلام و خدا قوت.
چند وقت پیش, قبل از اذان صبح خواب یه بچه کوچیک و تپلی رو دیدم که تو قنداق بود و البته یه سربند سبز داشت و از روی یک ضریح به من نگاه میکرد. در همان حال یک زنی رو میدیدم که بسیار ناراحت و پراضطراب بود و همش از اضطراب در اتاقی به صورت رفت و برگشت راه میرفت. در همون حالت با نگرانی زیاد و بی اختیار با گریه از خواب پریدم.
من 34 ساله هستم و یه دختر 3 ساله دارم. اگه براتون مقدور هست تعبیرشو بفرمایید ممنون میشم.

نبی الله در 1399/03/19 6:34 ب.ظ
با سلام و خدا قوت.
چند وقت پیش, قبل از اذان صبح خواب یه بچه کوچیک و تپلی رو دیدم که تو قنداق بود و البته یه سربند سبز داشت و از روی یک ضریح به من نگاه میکرد. در همان حال یک زنی رو میدیدم که بسیار ناراحت و پراضطراب بود و همش از اضطراب در اتاقی به صورت رفت و برگشت راه میرفت. در همون حالت با نگرانی زیاد و بی اختیار با گریه از خواب پریدم.
من 34 ساله هستم و یه دختر 3 ساله دارم. اگه براتون مقدور هست تعبیرشو بفرمایید ممنون میشم.

با سلام
تعبیر خواب شما تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و کودک فربه در خواب نشان از مال و منفعت فراوان تر است و اینکه خانم مضطرب در خواب شما نشان بر نگرانی های همسرتان برای زندگیتان است و اینکه شما باید او را آرام. کنید و اطمینان خاطر به او بدهید و برای سلامت فرزندتان هر آنچه بر شما مقدور است در راه رضای خدا انفاق بفرماید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام بابام خواب دیده بود که یه جا نشسته و تو بغلش یه نوزاد پسر هست که کلشو تکون میده میخنده شبیه خودشم بود تو بغلش بود فک میکرد پسرخودشه .

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر خبری است که به پدرتان خواهد رسید .
سربلند و پیروز باشید .

سلام
مادرم دیشب خواب دیده که خواهرم بچه دو سه ساله شده توی بغلش بوده و یک خانم و آقایی که زن و شوهر بودن و مادرم میگه خانمه خیلی انرژی مثبت داشته میان گوشواره طلای خیلی زیبایی به گوش های خواهرم میندازن مادرم میگه گوشای بچم که سوراخ نبوده .. دایی م که سه ساله فوت شده یکدفعه میاد میگه چرا من سوراخ کردم براش کاری نداره
خواهرم ۲۵ سالشه الان و مجرده و در ضمن ما هم اقوام مادری هم پدری همه سادات هستیم.
توی خواب بعد از انداختن گوشواره ..مادرم میبینه خواهرم در سن الانش با برادرم و مادربزرگم که فوت شده ۹سال پیش سوار یه ماشین میشن و مادرمم با دایی م که دایی م هم ۳سال پیش فوت شده با یه اقای دیگه سوار یه ماشین میشن و میرن به سمت مقصدی وسط راه مادرم متوجه میشه که مسیرش نمیخوره بهشون و میگه پیاده میشم که برم خونه … اون آقای غریبه میگه اول وایستین نذریتونو بدیم .. و یک سیخ جوجه کباب خیلی بزرگ و زیاد به مادرم میده و دایی مرحومم میگه اینا نپخته س از دست مادرم میگیره و توی جوب آب میریزه میگه برات خوب نیست … تعبیرش چی میشه؟

با سلام
این خواب دارای چند بخش است که به صورت جدا باید تعبیر شود و از این رو بدانید که به این صورت خواهد بود که در قسمت اول خواب به این معنا خواهد بود که خواهرتان را خیری از ان مرحوم رسد و ممکن است هر نوع خیری باشد چه مادی و چه معنوی و این برای ایشان خیر است.
در قسمت بعدی خواب ایشان هم تعبیر خواب گوشواره برای ایشان به همان معنای خیر است. در قسمت دیگری از خواب هم به این صورت امده است که ممکن است به این صورت تعبیر گردد که ایشان مسیری موازی با مسیر ان دو نفر خواهند داشت اما مسیر مادر شما در ادامه ی زندگی متفاوت خوااهد بود و این هرگونه معنایی را به عهده ی شما می گذارد و خیری و شری برای ان وجود ندارد.
در کل این خواب میتواند خیر باشد اما سعی کنید صدقه ای بدهید که انشالله همیشه تعبیری خیر داشته باشد.
سربلند و پیروز باشید

سلام من‌خواب دیدم ازدواج کرده ام با فردی که دوسش دارم و کنار سفره نشستیم‌و یک فرزند پسر تپل و زیبا داریم‌من‌مجردم و دختر هستم تعبیرش چیه

با سلام
این خواب برای شما خیر است و اگر تعبیر بشود به معنای رسیدن شما به خیر است و نعمت.
سربلند و پیروز باشید

من یه خانم ۴۲ ساله هستم خواب دیدم در خیابون یه بچه سیاه پوست افتاده کنار خیابون من با نگرانی رفتم بغلش کردم دیدم حالش خوبه و گم شده میخواستم کمکش کنم تا خونواده ش پیدا کنه ولی گرمای بغلش و قیافه با نمکی داشت که خیلی دلچسب بود وقتی بیدار شدم هنوز حسش میکردم

با سلام
در تعبیر خواب کودک امده است که نشان بر خیر نیک است و از انجا که خواب کودک برای بانوان امری طبیعی است نمیتواند نشان از بدی داشته باشد
سربلند و پیروز باشید .

سلام من سه پسر دارم شب گذشته خواب دیدم پسر کوچکم در کنار اون دوتای دیگه نبود و احساس کردم مرده و دیگه نمیتونم ببینمش. خاطرات بچگیش رو در ذهنم مرور کردم و متوجه شدم نمیتونم تحمل کنم برا همین شروع کردم خدا رو باصدای بلند و تا نفس داشتم صدا کردن تا از خواب بیدار شدم امروز 13شوال است. ضمنا دهم یا یازدهم شوال (2یا 3روز قبل‌تر) هم خواب دیدم دوتا بیضه در دست داشتم که انگار مال خودم بود و بریده بودمش و احساس پشیمانی و ناراحتی داشتم. ممنون از پاسخگوییتون

با سلام
تعبیر خواب شما به علت مادر بودنتان امری طبیعی است و از ترس از دست دادن است و اینکه نشان بر بدی ندارد و تعبیر مردن در خواب نشان بر عمر دوباره است و اینکه خیر است .
تعبیر خواب بیضه نشان بر مال است که به دست خواهید اورد از دریغ همسرتان .
سربلند و پیروز باشید .

سلام
من خواب ديدم يه جايي هستم
يه پسر بچه بسيار زيبا يه هست و من گاهي بهش سر ميزنم و باهاش بازي ميكنم ( مال خودم نيست )
فقط گهگداري بازي و مراقبت ميكنم

با سلام
تعبیر بچه در خواب ننشان از مسولیتی است که شما به عهده خواهید گرفت . نشان از بدی ندارد .
سربلند وپیروز باشید .

سلام ببخشید
من خواب دیدم برادرم یه پسر ۷ یا ۸ ساله رو میاره که مادرش نیست میگه بشورش منم میرم حمام درست میکنم اونو میشورم بعد اونو میفرستم و در عین حال چندتا سوسک صورتی هم تو حمامه می کشم اونا گم میشن دیگه تمیزه بعد که اون میره من هم خودم را میشورم
من مجردم و ۲۵ ساله هستم دختر

با سلام
تعبیر خواب شما نشان از مسولیتی است که داداشتان بر عهده میگیرید و شما در این عمر به ایشان کمک خواهید کرد و در این کار چند مزاحم وجود دارد که شما انها را از سره راه برادرتان حذف خواهید کرد و در نهایت نتیجه را مشاهده خواهید کرد .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من در خواب دیدم ک بچه ای خیلی لاغر چند روزه با من صحبت میکند و ناخن های خیلی درازی و قیافه زشتی دارد و بعد مادرش میاید و انگار ک اون هم میدانست بچه صحبت میکنه و همچنین در خواب بچه های ۳ تا ۶ ساله زیادی دیدم و چند بچه ترسناک دیگر نیز دیدم!تعبیر چی میشه؟

با سلام
در تعبیر خواب بچه امده است که برای شما خیر است و به شرطی این درست که ان کودک زیبا باشد و مشکلی نداشته باشد و در این خواب برای شما ممکن است به این صورت باشد که شما در اینده ی نه چندان دور مشکلاتی را از منبعی که سعی در دست یابی به خیر از طریق آن دارید خواهید داشت که باید بسیار در ان دقت کنید که خدای ناکرده برای شما سبب مشکلی بزرگتر نشود.
سربلند و پیروز باشید

سلام
مادرم ۲ بار پشت هم خواب دیده پدر بزرگم وارد خانه میشود و۳ عدد گاو همراه دارد و به مادرم که نوزاد در بغل دارد هر دفعه چند بار میگوید هوای بچه را داشته باش.
مادرم ۷۰سالش است
و پدر بزرگم ۳۵ سال فوت کرده
تعبیر چیه
آیا منظور ما بچه ها هستیم یا چیز دیگر

با سلام
تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان از خیر است و اینکه میت به خانه و خانواده شما خیر میخواهد واحتمالا به شما از طرف پدر بزرگتان میراثی که مایه خیر و برکت باشد به خانوادتان برسد و اینکه پدر بزرگتان به مادرتان تاکید کرده است نشان بر خیر داردو اینکه به معنی خوشبختی است که باید از ان حفاظت کنید .
سربلند و پیروز باشید .

سلام تو خواب میدم برای رفتن به مراسم ختم یک فامیل دور دارم آماده میشم و لباس های مشکی میپوشم ودنبال لباس های مشکی برای دخترم میگردم پیدا میکنم اما نمیپوشونم به دخترم میریم به مجلس ختم و دوتا خانوم که لباس مجلسی روشن پوشیدن پا میشن و آهنگ شاد میزارن وسط مجلس میرقصن و منم بعد میبینم که دخترم لباس صورتی تنشه. تعبیرش چیه ممنونم

با سلام
خواب شما به این صورت تعبیر میشود که مراسم عذا در خواب نشان بر شادی در بیداری است و اینکه رقص و پای کوبی نشان بر غم در واقعیت است و اینکه شما در این پای کوبی شرکت نکرده اید نشان بر خیر است و برای دفع بلا صدقه بدهید .
سربلند و پیروز باشید .

من خواب دیدم که یک پیرزن در دست اش طفل است و او طفل در حال گریه کردن است آن پیرزن از من میخواهد که طفل اش را ببوسم تا آرام شود اما من میترسیدم و طفل را نبوسیدم وفرار میکردم اما هر جاییکه میرفتم آن پیرزن با طفل اش پیش روی ام می آمد و اسرار میکرد که طفل اش را ببوسم تا آرام شود اما باز هم نبوسییدم و فرار کردم و بعدآ ناگهان آن پیرزن غیب شد و یک سگ پیدا شد و دست ام را دندان گرفت و بعدآ آن سگ نزدم آمد و من را نوازش کرد ، تعبیرش چی است؟

با سلام
در تعبیر این خواب باید بدانید که به اینصورت خواهد بود که شما در موقعیتی ممکن است قرار گیریید که در ان باید عملی انجام دهید که به خیر نمیدانید ولی خیر شما در گرو ان است و از این رو چنیدن بار این عمل راانجام می دهید که نهایتا سبب خواهد شد که به علت عدم قبول آن بلایی برای شما بیاید که خیر نیست واز این رو بدانید که این خواب در کل برای شما بیانگر خیر است اما نباید موقعیت هایی را که دارید از دست بدهید
سربلند و پیروز باشید

سلام.انشالله که حالتون خوب باشه…
من اکثر خوابهایی که میبینم…بعد مدتی اتفاق میافته….چند سال پیش یه خوابی دیدم که هر وقت بهش فکر میکنم…خیلی نگرانم میکنه….لطفا تعبیرشو بهم بگید….ممنونم….
من با وجود خواستگارایی که داشتم عاشق هیچ کدوم نشدم.. چند سال پیش یه پسری رو دیدم به نام محمد(یه پسر سبزه و قد بلند)…راستش بیش از حد ازش خوشم اومد و عاشقش شدم….بعد یه شب قبل خواب از خدا خواستم که اون مال من باشه…..
……
اون شب خواب دیدم
(((توی یه خونه بزرگ زندگی میکنم و تنها هستم که یه خونواده غریبه وارد میشن…اصالتا اهل یه شهر دیگن….یه پسر بچه ۱۰ الی ۱۲ ساله شدیدا بازیگوش و سفید و مو بور هم باهاشونه که رفته توی اتاق من…و داره واسه خودش بازی میکنه و شیطنت…
بعد اومدم بیرون از اتاق…یه خانمی که ظاهرا مادر اون بچه بود و کمی هم سبزه….بهم گفت….این محمده ….میذاریمش پیش تو که تنها نباشی….
خود مادره خیلی خوشحال بود ولی خانوادش نه…انگار از من خوششون نمیومد چون من غریبه بودم…..)))

من اونشب فکر کردم خوابم بخاطر پسر مورد علاقمه
که راستش امروز که دارم این رو براتون تعریف میکنم من رابطم با اون بهم خورده…و هیچ ارتباطی باهاش ندارم…

اون موقع که خوابو دیدم خواهرم مجرد بود(خواهرم سبزه هستش)….ولی چند وقت بعد ازدواج کرد و یه پسر اورد به نام محمد….که الان ۳ سالشه و شباهت زیادی به محمد توی خواب من داره…..

و نگرانی من دقیقا همینجاست که نکنه اون بچه توی خواب همون خواهر زادم بوده….و اگر اره….چرا باید پیش من باشه…این مسائل و فکر کردن بهشون نگرانم میکنه…لطفا تعبیر اصلی خواب منو بگید…واقعا ممنونم ازتون..

ببخشید…آقای صداقت…
اشتباه تایپی بود

با سلام
خواب شما در صف تعبیر میباشد از صبر و شکیبایی شما دوست عزیز کمال قدر دانی و تشکر را داریم .

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما بر افکارتان تمرکز دارید واینکه شما خاله این کودک هستید و میتوانید سهم بزرگی از کسولیت این کودک را به عهده بگیرید و اینکه شما قدرت جذاب رابرای خودتان فراهم کرده اید اگر نیک فکر کنید به شما نیک خواهد رسید و اگر بد …
پس این خواب شما نمیتواند نشان بر بدی باشد و اینکه از جهت دیگر نشان بر مسولیتی است که بر عهده شما گذاشته میشود که باید برای به ثمر رساندن ان تلاش کنید .
سربلند و پیروز باشید .

سلام . من خواب دیدم ک دوقلو زایمان میکنم.طبیعی. بعد دوتاییشون بدنیا میان ولی یکیشون میمیره.خیلی ناراحت بودم از مرگش. من مجردم دخترم.تعبیرشو میشه بگین؟

با سلام
تعبیر خواب بچه برای زنان امری طبیعی است و نشان بر این دارد که شما دو مسولیت بر عهده خواهید گرفت که در یکی از انها پیروز خواهید شد و پیشرفت خواهید دید و در یکی دیگر ناکام خواهید ماندکه میتوانید بر اگاهی از این امر هم جلوگیری به عمل اورید .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من 27 سالمه و مجرد هستم دیشب خواب دیدیم که در عرض چند ثانیه از پسر بچه ای که نمیدونم مامان و باباش کی هستن باید مراقبت کنم حدودا 5 سالشه! خیلی بازیگوش بود و وسطا گم شد تو مهمونی و گشتم تا پیداش کردم و تو خواب و همین حالا که پا شدم خیییییلی دوسش داشتم
این خواب تعبیرش چیه؟

با سلام
در تعبیر این خواب امده استکه به معنای ان خواهد بود که شما در اینده ی نزدیک موضوعی خواهید داشت که باید با ان دست و پنجه نرم کنید که نتیجتا از ان خیری برای شما حاصل خواهد شد.
سربلند و پیروز باشید

با سلام و خسته نباشید من دوازه ساله ازدواج کردم و بچه ندارم تقریبا یک هفته اس به شکلای مختلف خواب میبینم که یه بچه وارد خونه امون میسه یا دارم بچه ی یکی از آسناها رو خودم میارم خونه امون میخوام بدونم دلیل خوابهای پشت هم و تکراریم چیه ک چه تعبیری داره

با سلام
بر اساس گفته ی معبرین این خواب یا نشان از داشتن این خیر و برکت و نوید ان را می دهد و یا اینکه برای شما نشانی از خیری در اینده است که به ان خواهید رسید.
ممکن است هم به علت فقدان این موضوع در زندگی به عنوان یک مادر این خواب را دیده باشید و از این رو برای شما کاملا طبیعی است.
سربلند و پیروز باشید

خواب دیدم ختر بچه ای همراه من است که حس میکردم دخترم است او قیافه خوب و هیکل پر داشت ..و در خواب خاله ام بود که او در نظرش بود که دختر من نیست …و من داشتم برایش لباس میخریدم در فروشگاه دست او را گرفته بودم که داشتم پول حساب میکردم که ناگهان فروشگاه خالی شد ..انگار فروشگاه در خانه ای قرار داشت که زنگ خانه به صدا در آمد من رفتم در را باز کنم که یهو فکر کردم که داد بزنم ولی دخترم در فروشگاه ماند ..

با سلام
تعبیر خواب شما خیر است و نشان بر نیکی دارد که چون دختر در خواب بسیار مبارک است و نشان بر خبر خوب و خیر نعمت دارد و اینکه لباس خریدن برای کودک نشان بر به گفته ب زیگموند فروید تعبیر خواب لباس بچه بر شکوفا کرده ایده و یا تغییر دادن افکار قدیمی دلالت دارد. بر مبنای این روایت چنانچه شخصی خواب بیند که در تدارک خرید لباس بچه گانه است معنی اش آن است که در آینده ای نزدیک در برنامه و تصمیمات شخصی خود تغییراتی ایجاد خواهد کرد.
سربلند و پیروز باشید

سلام.من یه دختر و یه پسر دارم.خواب دیدم وقتی پسرم به دنیا آمد اون را به همسر برادر شوهرم دادن تا اون بزرگش کند.انگار اون بچه دار نمی شد در خواب.چند روزی تحمل کردم ولی یه روز وقتی خانواده همسرم من را به عنوان زنعمو به او نشان می دادن داد و فریاد و گریه می کردم و می گفتم بچه ام را به من بدهید .من تحمل دوری فرزندم را ندارم.خیلی خواب بدی بود.تعبیر آن چی میشه لطفا.در واقعیت جاری من یه پسر ۵ ماه داره البته

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که از طرف خانواده شما بر خانواده برادر همسرتان خیری خواهد رسید که احتمالا شما بر انها ان روا نخواهید داشت و اینکه شما در اینده شادی و خوشحالی را در مورد پسرتان تجربه خواهید کرد که به ایشان مربوط است .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من ۱۴ سالمه من خواب دیدم که یه پسر بچه وسط پنجره نشسته و هیچ خرفی هم نمیزنه اون کت و شلوار تن داشت و موهاش بور بود
من وقتی دیدمش بهش گفتم عزیزم میفتی بیا پایین اون هیچ حرکتی نکرد اما من رفتم بالای مبل و اوردمش پایین و گفتم که کتتو در بیار داحت بشین برم برات خوراکی بیارم اول دستم رو بوسید و بعد با ناخناش چنگم زد تعبیرش چیه

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در اموری که بر عهده دارید از جمله اینده کاری در حال تلاش برای تغیر شرایط برای موفقیت بیشتر هستید خوابشما از حالت روانی شما خبر میدهد که نسبت به این تغبیر شما مردد هستید و اینکه این تغیر بسیار برای شما خوب است و شما را از پرتگاه زندگی دور خواهد کرد .
سربلند و پیروز باشید .

برادر شوهرم به تازگی فوت شدن .یکی از دوستان در خواب میبیند که برادر شوهرم تو یه شب بارانی با یه بچه پسر در حال بازیه در صورتی که مجرد بود .و یک تکه نان هم برای مادرش میفرسته

با سلام
این خواب برای ایشان خیر است و نشان از حال خوب ایشان دارد و نباید از بابت آن نگران باشید.
بچه در خواب برای ایشان خیر است و نان هم نشان از خیری دارد که ممکن است برای خانوادیشان برسد.
سربلند و پیروز باشید

سلام من خواب دیدم ک بچمون بیندمن و همسرم خوابیده و من از ترس اینکه پسرم زیر دست و پامون رفته، از خواب پریدم ، بچمونم پسر بود ، ممنون میشم تعبیر کنید

با سلام
برای شما که زن هستید این خواب کاملا طبیعی است وتعبیر نداردو نشان از نگرانی های هر زنی نسبت به بچه ی خود است و هیچ جای نگرانی برای آن وجود ندارد.
سربلند و پیروز باشید

سلام وقت بخیر
عمه من ۹ ماه پیش فوت کردن ، من امروز خواب دیدم ک وارد مسجدی شدم که اونجا مراسم عزاداریه ، وقتی وارد شدم دیدم عمم هم ی گوشه ای تو اون مسجد نشستن ، منم رفتم در کنارشون نشستم ، اما نه باهام حرف میزدن نه نگاهم میکردن ، کلا ب ی جایه خاصی فقط زل زده بودن و من آگاه بودم تو خواب ک ایشون فوت شدن و دلیل حرف نزدن و نگاه نکردنشونو در فوت شونشون حس کردم .
کنارشون یا تو بغلشون ی بچه ی نوزاد خابیده بود که با توجه ب اینکه میدونستم ایشون فوت شده و نمیتونه برای این بچه کاری کنه بچه رو برداشتم خودم بغل کردم
ممکنه تعبیرش رو بگید؟

با سلام
در تعبیر این خواب باید عرض کنم که ممکن است به این معنا باشد که ایشان در حال خووبی هستند اما خیری برای ایشان وجود دارد که ایشان نتوانسته اند از ان استفاده کنند و از این رو باید بدانید که این خیر برای ایشان چیست و چگونه می توانید برای ایشان ارامش بیشتری به ارمغان اورید.
برای ایشان خیراتی دهید.
سربلند و پیروز باشید

سلام من 16سالمه ومدام خواب میبینم که بچه دارم یا بچه های کوچیک که معلوم نبست مال کین دور وبرم هستن ومن ازشون مراقبت می کنم ومدام دارم از خطرات مختلف نجاتشون میدم لطف بگید این چیه

با سلام
خواب شما از احساسات و ترس های شما سرچشمه گرفته است و اینکه خواب دیدین بچه برای زنان خوابی طبیعی است . و اینکه خواب شما به این معنی تعبیر میشود که شما مسولیت های بر عهده خواهید گرفت که ان را بسیار خوب پیش خواهید برد و اینکه در این مسیر اتفاقاتی خواهید دید که با ان مبارزه خواهید کرد .
سربلند و پیروز باشید .

خواب دیدم رفتیم جای مهمانی توی حال نشستیم بعد یه پیرزنی نشسته همش میگه عروسم بچش انقدر زشته انقدر بدم میاد ازش ما میترسیدیم بریم تو اتاق که بچه عروسش رو ببینیم بعد که پیرزن رفت من بلند شدم رفتم تو اتاق همین که بچه رو دیدم انقدر خوشگل و سفید بود که نگو اولش بچه با من بد اخلاق بود گفت برو بیرون بعدش برام خندید و باهام حرف میزد بچه 4 ماهش بود باهیچ کس دیگه اینجوری برخورد نمیکرد جز من منم هی نازش میکردم تا بخنده گلوش رو اومدم دست بزنم بخنده گفت دست نزن گلوم عمل کردم بعد دیدم گلوش جای بخیه هستش مریض بود ولی خوب شده بود خودش از مریضیش ناراحت بود مادرش خیلی خوش اخلاق بود اون هم میخنددید انگار از بستگان بودن ولی نمیدنم کی بودن بعد پدر بچه با ناراحتی اومد و یا ناراحتی گذاشت رفت.. من چند ساله در انتظار بچه دار شدنم ولی هنور نشدم این خواب ارتباطی با باردار شدن ندارد؟

با سلام
تعبیر خواب بچه به گفته معبران نشان خبری است که خیر است و اینکه به شما میرسد و شما را خوشحال میکند . و اینکه دیگر تعریفتان المان های خاصی برای تعبیر ندارد و اینکه ربطی به بچه دار شدن شما ندارد . و اینکه اخلاق مادر و بچه با شما خوب بوده است نشان بر عاطفه شما نسبت به کودک است که انشالله خیر است .
سربلند و پیروز باشید .

سلام خسته نباشین.
من ۱۸ سالم هست و کنکوری هستم امروز صبح خواب دیدم که وارد مکان خاصی شدم انگار مکان آموزشی نظامی بود و با فردی تازه آشنا شده بودم،بعد از مدتی باهم ازدواج کردیم و من صاحب یه دختر شدم در بغلم بود،انگار دختر خوبی داشتم.
نمیدونم تعبیرش چیست؟

با سلام
این خواب نشان از یک چیز دارد که در این خواب برای شما کاملا مشخص شده است که اگر به ان پایبند باشید برای شما اینده ی بسیار خیری در انتظار است و همانگونه که در خواب شما نشان داده شده است تعبیر خواب بودن در یک مرکز نظامی نشان از ان دارد که برای شما اینده ای بسیار روشندر انتظار است اگر منظم باشید و این خواب دقیقا برای شما اینده ای نیکو متصور شده است اگر به این اصل پایبند باشید.
سربلند و پیروز باشید

سلام
من خواب دیدم مادرم نوزادی رو به دنیا آورده که بیمار هستش و اون بچه رو داد به من که ازش مراقبت کنم و من بچه رو گرفتم که بهش راه رفتن یاد بدم و دیدم اون بچه خود من هست در واقع خودم رو به صورت اون بچه دیدم
ممنون میشم بگین تعبیرش چیه

با سلام
این خواب ممکن است به این شکل تعبیر گردد که شما عملی انجام خواهید داد که با مادرتان دچار مشکل خواهید شد و ممکن است اصرار شما بر انجام ان کار سبب شود که شما از ایشان دور شوید و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده این اتفاق نیفتد و تعبیر دیدن بچه ناقص در خواب به معنای از دست رفتن موقعیت و یا خیری برای بیننده ی خواب می تواندباشد.
سربلند و پیروز باشید

سلام
مادر شوهر من در گذشته ی بچه چندماهه داشتن ک فوت میشه
من توی خواب شناسنامه ی اون بچه رو دیدم ک عکس داشت
و توی عکس هم سنشون زیاد بود .بچه نبودن.
ممنون میشم اگر تعبیر کنید خوابم رو.

با سلام
خواب شما به این شکل تعبیر میشود اول از همه انکه خواب شما از تعاریفی که برای شما در حال یا گذشته شده است نشات میگیرد و اینکه میتواند تعبیر دیگری نداشته باشد و یا اینکه شما نشان از مسولیتی است که به عهده شما گذاشته میشود و شما ام مسئولیت را حمایت خواهید کرد و ثمر ان را خواهید دید و این مسولیت از طرف خانواده همسر شما میباشد که نیک است .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من پسرم 19ساله من خواب دیدم که عشقم رفته خونه یک زن از همسایه های ما و در اونجا بچه ای به دنیا اورده ومن میخواستم ببرمش اون خوانومه نمی گزاره میگه برو فردا بیا منم فرداش اومدم دنبالش با مادرش بعد از خواب بیدارشدم ممنون میشم هرچه زود تر جواب بدین

با سلام
تعبیر خواب شما نشان از مسئولیتی است که به عهده شما است و باید ان را انجام دهید و در رسیدن به مقصودتان تلاش کنید و در این را فردی مسیرتان را میخواهد عوض کند اما نباید به حرف هر شخصی گوش فرا دهید . تا از انگیزه شما کاسته نشود .
سربلند و پیروز باشید .

خواب دیدم زن عموی شوهرم فوت شد و یه بچه کوچک که پسر بود هم داشت زیر یک سال بود و اون بچه رو بمن دادن تا من بزرگش کنم تعبیرش چیست؟ ممنون میشم جواب بدید

با سلام
این خواب بسیار خیر است و بدانید که در تعابیر خواب امده است که در تعبیر خواب مردن کسی امده است که به معنای طول عمر است و این خود برای ایشان خیر است و از طرفی هم داشتن بچه برای شما در خواب نشان از خیر است و این خود به ان معنا میتواند باشد که ایشان را طول عمر باعزتی در راه است که به واسطه ی ان برای شما هم خیری در راه است.
سربلند و پیروز باشید

سلام وقتتون بخیر خواب دیدم که برادرم که هنوز صاحب بچه نشدن ، صاحب ۴ تا بچه شدن از نوزاد تا ۲ ساله و دختر و پسر بودن و اینکه یکی از دختر ها همش باهام حرف میزد و میخندید و منم بغلش میکردم شاد بودم

با سلام
تعبیر این خواب بر اساس گفته ی معبران بسیار خیر است و حتما برای ایشان خیری در راه است.
سربلند و پیروز باشید

با عرض‌سلام و خسته نباشد
من یک دختر جوان کنکوری هستم بنده خواب دیدم که توی خونمون خیلی از آشنایان جمع شده بودند و تعداد زیادی بچه داشتند خیلی زیاد در حد ۱۲ تا. زن بردارم یک بچه تقریبا یکساله سفید پوست و تپل داشت (در واقعیت بچه ش بزرگه) و نمیدونستم پسره یا دختر. میان کلی جمعیت دو دفعه زلزله اومد و زن بردارم اونجا نبود تا اون اومد من بچه رو بغل کرده بودم و نمیدونم چرا تو هر دو زلزله من ایستاده بودم و با بچه تعادل رو حفظ میکردم.فکر نکنم از ترس زلزله این خوابو دیده باشم چون شهرمون نسبتا زلزله خیز نیست.میشه تعبیرشو بگین؟

با سلام
این خواب نمیتواند از ترس زلزله باشد و به این معنا میتواند باشد که شما را خیری می رسد اما باید بدانید که این خیر برای فقط شما نیست و ان شخص داخل خواب هم از ان بهره مند خواهد شد اما بدانید که ایشان نسبت به ان کفرانی کند که باعث خواهد شد که شما برای حفظ این موضوع تلاش کنید و بدانید که امر شما بسیار خیر است و این خواب برای شما کاملا خوابی خوب و نیکو است.
سربلند و پیروز باشید.تعبیر خواب زلزله

درود بر شما
در دو هفته ى اخيرا ٤ بار خواب بچه اى را ديدم كه جهره اش يادم نميماند و فقط ميدانم كه فرزند من نيست ولى هر بار با خوشحالى و با جان و دل بچه را در آغوش ميگيرم و بچه هم خوشحال و خنده روست و بچه اى است حدود ٦يا ٧ ماهه. و هربار هم در حال تعويض پوشك بچه هستم در حاليكه مدفوع كرده.
سپاس از پاسخگوييتون

با سلام
تعبیر این خواب از دو حالت خارج نیست و اول انکه به معنای ان است که این خواب خوابی است که مربوط به ناخوداگاه شماست و قابل تعبیر کردن نیست و باید به ناخوداگاه خود رجوع کنید و در غیر این صورت بر اساس تعابیر خواب به معنای بهره مندی شما از خیر و نعمتی است.
سربلند و پیروز باشید

سلام چرا تعبیر خواب منو نگفتید اقای صداقت لطفا تعبیرش رو بگید خیلی مهمه

با سلام
خواب شما پاسخ داده شده است.

سلام من خواب دیدم منو عشق سابقم تو خونه ایم بعد به من میگه بیا منم میگم نه مامانم داره میبینه بعد رغفتم دره حمومو باز کردم دیدم یه بچه کوچیک پیششه خیلی خوووشگل و چشم نازو سفید بود تعبیرش چیه

با سلام
این خواب میتواند به ایشان مربوط باشد و ممکن است به این شکل دارای تعبیر باشد که ایشان را خیری رسیده است و یا خواهد رسید و نشان از حسرتی برای شما در درونتان نیز وجود دارد که ممکن است به علت از دست دادن ایشان باشد.
سربلند و پیروز باشید

سلام وخسته نباشین شبها خواب بچه میبینم که درخواب برام خیلی ارزشمنده معلوم نیس که مال خودمه یا نه ولی این بچه ها که در خواب می بینم برام مهمند دیشب بچه تی رو دیدم که از پله ها بالا میرف لطفا راهنمایی کنینن این خوابهای تکراریو در صمن خودم ۵۰ سالمه ولی دوتا پسر خوب و سالم دارم که یکی تو خدمت سربازیه ممنون

با سلام
تعبیر خواب شما بر این معنی است که یکی از فرزندانتان راه پیشرفت را پیدا کرده است و ان را در حال طی کردن است و اینکه باید ان را حمایت بفرمایید .
تعبیر خواب شما بسیار نیک است و جای نگرانی نیست و برای فرزندتان که در سربازی هستن صدقه و نذر را فراموش نکنید .
سربلند و پیروز باشید .

خواب دیدم سه تا بچه دوتاش واقعا خواهر برادرم بودن ک الان هم بچه هستن یک ساله و شش ساله و یه بچه دیگه ک نمیشناختمش ولی تو خواب ب نظر میومد که خواهرمه. اما من فقط همین یه خواهرو دارم نه دو تا. کنارشون نشسته بودم

با سلام
خواب شما از ناخوداگاهتان نشان دارد و نمیتواند تعبیر خاصی داشته باشد و خوابتان معنی بدی هم ندارد .
سربلند وپیروز باشید .

من خواب دیدم زنموم بچه دار شده اومده خونه ی ما بعد من ازش نگهداری میکنم و باهاش بازی میکنم بعدمیخوابونمش وبعد زنمومیاداونوازخونمون میبره وبعدازخواب بیدارمیشم

با سلام
تعبیر خواب شما نشان از مسولیتی است که برای زن عمویتان پیش می اید و در این شرایط از شما درخواست کمک خواهد کرد و احتمالا او را یاری خواهید کرد که به سرانجام برسد .
سربلند و پیروز باشید .

ممنون

سلام.دختری مجرد و ۳۴ ساله هستم..دو سه ماهی هست درگیر اتفاقاتی غم انگیز شدم که ذهن و جسمم رو بهم ریخته و حالا خودم هم بیمار شدم…و بسیار ناراحت و نا امید از زندگی…
حوالی صبح خواب دیدم توی یه کوچه تاریک همراه با شخص دیگری در حال رفتن هستیم که صدای گریه کودکی را میشنوم…صدای گریه متعلق به خواهر زاده یکسالو نیمه من بود که دختر است…و من بسیار دوستش دارم..
وقتی جلوتر رفتم دیدم صدا از پشت یک در بسته بزرگ‌میاید و ظاهرا بچه تنها پشت در ایستاده بود و گریه میکرد و به در میزد که کسی نجاتش دهد…
من دنبال راهی بودم تا نجاتش دهم (البته کمی هم تردید داشتم که ان صدای خواهر زاده ام باشد..میترسیدم کسی به عمد با تقلید صدای او بخواهد من را به انسوی در بکشاند و بلایی سرم بیاورد)….در همان لحظه بیدار شدم…
لطفا تعبیر خواب من را بگویید…ممنونم.

با سلام
تعبیر خواب شما احتمالا از بروز مشکلاتتان به وجود امده است و اینکه ترس در خواب نشان از این است که بیننده توان رودررویی با مشکلاتشان را ندارند و اینکه باید برای حل کردن مسائل روحی و روانیتان با یک روانکاو صحبت کنید که قطعا میتواند مشکلات اصلی شما را با تلاش خودتان حل کنند و به شما کمکی بدهند و اینکه تعبیر خواب شما نشان از وجود یک مسئولیت جدید است که شما ان را از ترس دو دل هستید که ان را انجام دهید یا نه و شما میتوانید با جرات بیشتر به اهدافتان نگاه کنید و اینکه زندگی را در جریان بندازید چون با وجود ترس در درونتان فرصت های خوبی احتمالا از دست بدهید .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من یک دختر مجردم خواب دیدم ک با پسر یکی از اقواممون ازدواج کردم و صاحب یه بچه هستیم ک بغل منه و همسرم ازم میخواد ک بچه رو بهش بدم ک بغلش کنه

با سلام
این خواب ممکن است به همین شکل در واقعیت پیش بیاید و این خود خیر است.
از طرف دیگر هم دیدن تمام این الگوها در خواب نشانه از انتظار شما برای خیر و سعادتی دارد که در اینده برایتان فراهم شده است.
سربلند و پیروز باشید

سلام خواب دیدم خواهرم که در واقعیت هم حامله هست در خواب بچش سقط شده تعبیرش چیه

با سلام
تعبیر خواب شما به این شکل معنی میشود که شما از این امر ترس دارید و این خواب را دیده اید و اینکه برای ارامشتان صدقع بدهید حتی تعبیر خواب شما به شکل بدی نیست و نشان از یک مشکلاتی است که در زندگی شما میباشد و نه خواهرتان که به وسیله کمک خواهرتان از انها خارج خواهید شد .
سربلند و پیروز باشید .

عالی بود.اما خواب من این است که من با پسری که دوست هستیم و قصد ازدواج داریم خواب دیدم که با دوستم نامزد کردیم و در نامزدی پسری خوشگل و قشنگ ازش بدنیا اوردم ولی خجالت میکشیدم که در نامزدی باردار شدم

با سلام
تعبیر این قسمت از خواب شما به این معنی است کهدر ارتباط با طرفتان تغیراتی را انجام خواهید داد که این تغیرات باعث پیشرفت در زنگیتان است و و اگر میخواهید کاری را انجام دهید و این خواب را دیده اید نشان به این دارد که کاری است که به سود شما است . و این خوابتان نشان از نگرانی و ترس است که شما مدام در فکر این هستید که چه اتفاقهای در اینده شما است و نشان خوبی دارد نگران نباشید .
سربلند و پیروز باشید

سلام من خاب دیدم تو یه جای پر جمعیت به یه نوزاد که بچه ی خودم‌بود شیر میدادم‌ و انگار واقعی بود و خواب نبود من در واقعیت اصلا بچه ندارم ولی در انتظارش هستم بعدش خواب دیدم رفتم سر کچمون و گلدون برنزم که تو بیداری هم دارمش گذاشتمش سر کوچمون و با خودم گفتم اینجا قشنگه هر کی بیاد میبینش بعد از یه لحظه پشیمون شدم و دوباره برگشتم بیارمش دیدم نیستش کوچه بغلیو نگاه کردم دیدم یه مرد اونو دزدیده و داره با خودش میبرش هر چقدر می دویدم بهش نمیرسیدم بعد به چند تا پسر بچه که تو کوچه داشتن بازی میکردن گفتم دزد دزد بیرین بگیرینش اونا هم با دوچرخه رفتن ولی نتونستن بگیرنش و جالب اینجا بود که اون مرد آرام راه میرفت ولی ما اصلا بهش نمیرسیدم بعد من ناراحت و عصبانی رفتم خونه و مادرم و خاهرم اونجا بودن من اونا رو نمی دیدم فقط صداشونو می شنیدم و تو خاب واسم عادی بود من گفتم باید برم گلدونمو ازش بگیرم من اونو قسطی اوردم هنوز قسطش تموم نشده در حالی که در واقعیت نقد خریدم خاهرم گفت اشکال نداره منم خیلی چیزا قسطی اوردم که هنوز قسطش تموم نشده ولی خراب شده خلاصه من گفتم ن باید برم گلدونمو بگیرم رفتم اون طرف بلوار و از یه مغازه دار پرسیدم خونه اونی گلدونمو دزدیده کجاست و اون یه خونه اون طرف بلوار نشونم داد و گفت اونه منم با عصبانیت رفتم با لگد درو باز کردم دیدم یه پسر بچه با عروسک دستش خیلی ناراحت پشت در هست بی توجه از کنارش رد شدم و دیدم اون دزده درحال رابطه با زنش هست توی خونه من که رفتم از خونه اومد بیرون ولی با لباس بعد من دیدیم دوتا گلدون جلوی در خونشه که برنز بود ولی گلدون من نبود من اون دوتا رو بجای گلدون خودم برداشتم بعد اون یه دفع گلدونمو واسم پرت داد گفت بیا گلدونت گلدونای منو بده منم دادمش بهش و گلدون خودمو گرفتم بعد اون یکی از گلدوناشو کوبید زمین و تبدیل به شمشیر شد و همش با شمشیر میزد به دست چپم و میگفت نگاه دست تو دارم زخم میکنم الان دستتو قطع میکنم گلدونو بده ولی من اصلا ن دردی داشتم و نه چیزی حس میکردم واسه همینم گلدونمو بهش ندادن و همین جور که با شمشیر داشت میزد به بازوی دست چپم یه دفع از خاب بیدار شدم ممنون میشم زودتر جوابشو بگین

با سلام
خواب شما از المان های خاصی تشکیل شده است که مشخص هستند اول از همه اینکه باید خدمت شما عرض کنم که خواب شما تا حدودی شخصیت شما را توصیف کرده است که شما فردی هستید که خوهان حق خود هستید وتا لحظه ای اخر برای حق خود خواهید جنگید و نمیگذارید که حقتان پای مال شود و اینکه در خواب این صفت نشان بر این دارد که شما اجازه نخواهید داد که ضرر مالی به شما برسد و تا پای جان بر این امر پا فشاری خواهید کرد . و در قسمت اول خوابتان که شیر دادن به بچه است تعبیر به این معنی دارد اینکه شما مسئولیتی بر عهده خواهید گرفت و برای نتیجه ان به مانند یک مادر از شیره جان خود به فرزند میخوراند انگونه این مسولیت را حمایت خواهید کرد . و اشالله نتیجه مطلوب را خواهید گرفت . و دیدن جماع در خواب نشان از رواشدن حاجت دارد و برعکس ان که در بیداری ناپسند است در خواب نیک است .
سربلند و پیروز باشید .

ببخشد زن عموی من در خواب دیدن که مادر من فرزنری به اسم مهدی به دنیا اورده تعبیر این خواب چیست؟

با سلام
تعبیر خواب فرزند نیک است و به گفته امام صادق نشان از وجود خیر و برکت. دوم مسولیت و سوم خبر خوش است که به اهل خانه خواهد رسید و اینکه نام آن را مشخص کرده اند دیدن فرزند یا نوزاد پسر نماد سود و منفعتی نیکو و روبه کمال است که انسان برای بدست آوردن آن دست به هر کاری می‌زند.
رسیدن به این کمال همواره با حس خوشایندی همراه بوده است.
هدف کمالی که در عین نیکو بودن عقلانیت را نیز درون خود داشته باشد معمولاً به صورت خواب‌هایی درباره نوزاد پسر دیده می‌شوند. نام مهدی هم نام نیکویی است و مبارک.
سربلند و پیروز باشید.

با سلام
با توجه به ترافیک درخواست ها حتما و در اسرع وقت برای شما انجام داده خواهد شد.
باید پوزش ما را پذیرا باشید

سلام خسته نباشین من خواب دیدم یه پسر ۳ یا ۴ ساله دارم و دارم باهاش بازی میکنم دنبالش میدوم البته یه دفعه بارون گرفت باباش گفت بیا تو بچه سرما میخوره بعد دیدم انگار یه چیز نا مرئی میخواد بچه رو باخودش ببره دادزدم و بهش فحش دادم که نکنه بعد بچه و بغل کردم رفتن تو خونه

با سلام
در تعبیر خواب بچه امده است که وجود فرزند در خواب نشان از مسئولیت های بیننده خواب است که در برابر انها وظایفی دارد و باید برای به سرانجام رساندن مسولیتی که از هدف نشات میگیرد به مانند یک مادر که چگونه مراقب احوالات فرزند خود است انگونه عمل کنید و اینکه شما اجازه نداده اید که اسیبی به ان برسد و یا از بین برود نشان بر این دارد که شما توان مقابله با مشکلات که احتمالا در این مسیر خواهید دید را دارید و نتیچه مطلوب را کسب خواهید کرد .
سربلند و پیروز باشید .

سلام
خسته نباشید
من چند شب پیش خواب دیدم یه شب بارونی توی یه خیابون تاریک و خلوتم که یه بچه هم تو بغلم هستش ولی نمیدونم بچه کیه ، فقط میدونستم که باید ازش مراقبت کنم ، خیلی ترسیده بودم و بلند گریه میکردم و جیغ میزدم و با بچه تو بغلم فرار میکردم و خدا رو صدا میزدم‌ که یهو از خواب پریدم ، اگه ممکنه تعبیر خواب منم لطف میکنید

با سلام
تعبیر خواب شما بسیار نیک است و همانطور که باران در واقعیت نشان از برکت دارد در عالم خواب هم به برکت و فراوانی نعمت تعبیر خواهد شد و اینکه شما مسئولیتی بر عهده خواهید داشت که باید برای به ثمر رساندن ان بسیار تلاش کنید ودر این را به خداوند بالا مرتبه توکل کنید که انشالله شما را هیچ گاه تنها نخواهد گذاشت و به این امر اگاه باشید که بایدمانند مادری که از فرزند خود مراقبت میکند همان کار را انجام دهید تا نتیجه مثبت را به چشم ببینید که گریه ها و سختی های که در این مسیر میچشید به شادی تبدیل شود .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من خواب دیدم من و پدر و مادرم و یکی از خواهرام و چند تا از فامیلامون رفتیم یه جای خییلی بلند بعد یه دفع دیدم یه بارون خیییلی شدید گرفت و تبدیل به سیل شد و داشت میومد سمت ما و همش اب بالا تر میومد ولی پایین اونجا هیچ سیلی نبود پدرم گفت من با ماشین چند نفری میبرمتون پایین بعد هممون طی چند سری گذاشت پایین و ما رفتیم خونه ی مادر بزرگم که الان فوت شده بعد شنیدیم که پلنگ ها دارن به ما حمله میکنن چند تا پلنگ بزرگ به در میزدن که بیان داخل خونه بعدش اومدن تو خونه منم از ترس رفتم تو یکی از اتاقها که یه در به بالکن داشت قائم شدم بعد درو باز کردم که فرار کنم یه دفع دیدم یه دختر بچه روی بالکن داره قدم میزنه صداش کردم گفت بیا پیش من الان پلنگ ها میبیننت اونم اومد تو بغل من منم بوشس کردن و خییلی بهش محبت کردم بعد دیدم یکی اومد گفت این بچه ی خواهرمه گفتن چند سال پیش آوردن پیش خودشون بزرگش کردن منم خیلی تعجب کردم چون خواهرم تو واقعیت یه دختر ۴ ساله داره بعد از خونه رفتیم بیرون دیدم دوتا مرد دارن دنبال من و یه مرد دیگه میگردن که با اسلحه بکشمون بعد من همش از یه زمین خاکی شیب دار میرفتم و فرار میکردم بعدش که پیدام کردن یه مردی اومد و گفت این بی گناه تو خودت گناه کاری منم همش بهش اشاره میکردم که اونو اعدامش کنه تعبیر خواب من چیه ببخشید اگه طولانی شد

با سلام
این خواب از لحاظ الگوهای تبعیر خواب بسیار پیچده است و اگر نیاز به تعبیر ان داشته باشید ممکن است بسیار پیچیده شود و احتمال بنده برای این خواب لضغاث احلام است زیرا که در تمام طول خواب ترس به همراه شما بوده است اما اگر بخواهید برای قسمت های مختلف ان تعبیری بیابیم به این شکل خواهد بود که سیل در خواب بلایی است که برای همه نازل شود و اینکه شما در خواب از ان رهایی یافته اید بسیار خیر است و بعد از ان پلنگ هم در خواب به معنای دشمنی بسیار قوی است و اینکه باز هم شما از ان گریخته اید خیر است و دیدن بچه مربوط به خود شما نیست و برای ایشان است که قطعا در خواب دیدن بچه برای شخصی که مالک ان است خیر است و از همین رو برای شما هم اینگونه است و در قسمت پایانی خواب شما اعدام هست که در تعبیر خواب اعدام امده است که به اگر دیدید که قصد اعدام شما را داشتند و عملی نشد به معنای ان است که شما تحت امتحانی سخت قرار خواهید گرفت.
سربلند و پیروز باشید

خواب بچه ای شیطون که میاد تو خونتون مهمون هستند و خرابکاری میکنه و تهش از شدت خرابکاری به خودش تا حد جون آسیب میرسونه،
تعبیر این چیه؟

با سلام
تعبیر این خواب در چند جا به شکل مختلف تعبیر شده است اما به احتمال زیاد این حالت برای شما محتمل تر است که در این تعبیر خواب به شما گوشزد داده شده است که در کارهایتان تجدید نظر کنید زیرا در تعبیر این خواب امده است که به معنای ان است که بیننده ی خواب انقدر در کارهای بیهوده اصرار ورزد که به زیانی برسد و این در خواب هم مشهود است.
سربلند وپیروز باشید

سلام میشه لطفا تعبیر خواب من رو بگید من پدرم ۱۸ سال پیش و پدر بزرگم به ۴۰ روز پیش فوت شدن و اینکه رابطه پدرم و ما با پدربزگم خوب نبود .
خواب دیدم خواهرم تبدیل به نوزاد شده و بغلش کردم یواشکی دنبال عمه ام وارد یه ساختمانی میشم سه طبقه که به دروغ بهم گفتن یه مرکز طلا فروشیه و در طبقه دوم اون وقتی داشتم وارد میشدم عموی بزرگم از اونجا خارج شد من داخل شدم و دیدم دو تا تخت کنار هم بود که دوتا از عموهای دیگم روش خوابیده بودن مثل بیمارستان که من فقط صورت یکیشون رو دیدم و روبه روی اون تختا یه تخت بود که پدر من روش بود ولی پدرم تو خواب یه پسر بچه شده بود که دوست نداشت دختراش رو ببینه من تو خواب به شدت ازش ناراحت بودم و اون هی داد میزد نمیخوام دخترام رو ببینم من هم هی داد میزدم ما دختراتیم انقدر ادامه داشت تا من پیروز شدم و اون ساکت شد من با ناراحتی بهش گفتم ببین سهیلا(همون نوزاد تو بالغم ) اصلا از بچگی ترو ندیده گناه داره اخه چرا رفتی که یکدفعه پدربزرگم رو دیدم که لباس مشکی تنش بود اومد بغل تخت پدرم و باهاش حرف زد من جا خوردم اخه پدر بزرگم خیلی ماهارو اذیت کرده بود زمانی که زنده بود وقتی دیدم که داره باهاش حرف میزنه شاکی شدم ولی خودم به پدربزرگم گفتم کی میخوای زندگی مارو درست کنی ولی یادم نمیاد چی جوابمو داد یهو خودمو تو یه حالتی دیدم که انگار دارم اونجا غذا درست میکنم و غذا مرغ بود و بابا بهم گفت که دلش مرغ میخواد بهش گفتم باشه و از خواب پریدم .
ممنون میشم تعبیرش رو بگید
و اینکه همون شب هم همسرم خواب دیده بود که داره با دستای خودش من رو قربونی میکنه با رضایت خودم و از قسمت کمر داره نصفم میکنه امکان داره تعبیر این خواب ها به هم ربط داشته باشه ؟

با سلام
تعبیر خواب شما دارای المان‌های خاصی نیست که قابل تعبیر باشد ولی چیزی که از خواب شما می‌شود برداشت کرد این است که شما از لحاظ روحی دچار ناراحتی های نسبت به آن افراد هستید و این امر باعث دیدن این خواب را در شما فراهم کرده است و اینکه تنها چیزی که هست غذا درست کردنتان نشان بر این دارد که شما آن افراد را بخشیده اید و برای آنها آرامش طلب میکنید و اینکه بر روح عزیزانتان فاتحه ای هدیه دهید و برای آرامش روحشان قرآن تلاوت بفرماید.
تعبیر خواب همسرتان بر این معنی است که احتمالا مالی از دیگری بر گردن همسر شما میباشد و اینکه که آن شخص رضایت ندارند و یا به تعبیری حق الناس گفته می‌شود که باید برسی شود که انشالله رفع شود.
سربلند و پیروز باشید.

واقعا ممنون از پاسخگوییتون
وقتی تعبیر رو میخونم،اینقد با ادله روشنه که قشنگ عقل درکش میکنه.
دستتون درد نکنه.

سلام و عرض احترام
ی خوبی دیدم چند روزیه فکرمو به خودش مشغول کرده: اومدن خونمون مهمونی، چندتا بچه باهاشون بود که هیچ کدوم تو ذهنم نیستن حصورشون هم محسوس نبود و فقط یکیشون بود ک محوریت خواب روی اونه. خیلی خیلی شیطووونن بود تو اتاق من کنار تختم ددیوار را می سابید و خرابکاری می‌کرد.منم با بچه ها تا می‌کنم غالبا،ولی حرص میخوردم از کارش. میرفتم مهمونداری و میومدم میدیدم که اره،مشغوله. دفه اخر اومدم دیدم ی کلاف خیلی خیلی گرونم را قلوه کرده و مالیده به دیوار و ی چسبای طلایی زده روشونو و از بس شیطونی کرده این کلاف پیچیده دور گردنش به قدری که داره خفه میشه و به مویی بنده. من عصبانی شدم.داشت گریه می‌کرد.همه هم جمع شده بودیم از سر این اتفاق؛ به من گفتن کمکش کنم، منم نمیکردم نامردی میکشیدم یکم جلو میگفتم درد میاد؟میگفت ارررره، (درحال گریه). ی بچه ندزی هم بود و زار زار… . ی دو باری اینکارو کردم از سر حرص دلم. می‌خوام بدونم تعبیر کل خواب چیه. سپاس فراوان از وقت و انرژی خوبتان

ی چیزی هم بگم تو بیداری یادم که میفته به اون کارم دلم ریش میشه و خیلیی ناراحت میشم از حرکت خودم… میگم ارزش هر خسارتی که بهت زده باشه بچه بود و نباید… . آیا این قسمتشم میشه تعبیر کنین؟ متشکرم

باسلام
خواب شما را اینگونه میشود تعبیر کرد که مسولیتی به شما مهول میشود که شما در ان ضوابط را رعایت خواهید کرد و اما در این امر افرادی هستند که به شکلی میخواهند شما را اذیت کنند و مسیر را برای شما پیچیده خواهند کرد و اینکه شما در موقعی که خود میدانید مناسب است تلافی خواهید کرد و خوابتان نشان از بدی ندارد و اینچه اگر بچه را نچات داده باشید نشان بر خوبی و خیر بودن خوابتان است و اینکه حس عذاب وجدان بعد از خوابتان از خود تعبیر مهم تر است و نشان بر پشیمانی در عمل است .
سربلند و پیروز باشید .

سلام خسته نباشید من خواب دیدم داشتن برای داداش زن عمو كوچیكم میرن خواستگاری بعد خود داماد لباس سفید پوشیده بابای زن عمومم لباس سفید پوشیده بعد دوتا دخترای خواهر زاده زن عموم بزرگمم هستن لباس محلی پوشیدن شادن همه دارن میخندن بعد دخترعموم خیلی ناراحته گریه میكنه میگ میخواستم شال سفید بپوشم نزاشتن هعی گیردادن گفتن اله بله بعد همون دخترعموم هعی عكس بچه های كوچیك میفرستاد میگف خوشگلن بعد هعی نارحت بود گریه میكرد بعد شوهرشم كه پسرعمومم بود اونم هعی ب دخترعموم نگا میكرد ناراحت میشد انگار میخاس بهش بگ گریه نكن بچه نمیخام بعد باز همون دخترعمومم میاد ب من و خالم میگ بیاید باهم بریم نزدیك فلان جا باشگاه خالمم قبول میكنه بعد اونجا ك میریم یه شهر پر موش مرده پر خون و كثیفی تعبیرش چیه ؟

با سلام
تعبیر خواب شما از چند وجح متشکل شده است و باید قسمت های که مشخص و دارای المان هست را تعبیر کرد.
اول از همه خواستگاری رفتن برای مرد نشان نیک است و پیشرفت و سعادت مندی و دوم آنکه پوشیدن لباس سفید هم خیر است و نشان آرامش و پاکی است و پوشیدن لباس محلی نشان بر اصالت و هویت افراد است و این تعبیر می‌شود که این افراد از طرف قوم و یا قبیله که دارند منفعت و خیر می‌بینند و این که گریه کردن در خواب نشان از شادی در بیداری است و می‌تواند این خواب برای خانواده زن عموی شما نشان از خبرهای باشد خوب باشد و دختر عموی شما هم احتمالا به زودی بارداری را تجربه کنند. که خیر است انشالله.
و اما دیدن موش بر خواب نشان از زنی فریبکار و زبان باز است که طوری شما را فریب می‌دهد که خود شما متوجه نمی‌شوید. ولی اینکه موش ها مرده اند و شما را اذیت نکرده اند نشان بر این دارد که شما گزند نمی بینید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام و عرض ادب
وقتی زنی خواب ببیند که پسر گندمگون بدنیا اورده و خوشحال هست و خواهرش پسری سفید و مو بور بدنیا آورده چه مفهومی دارد، ممنون، التماس دعای خیر، یاعلی

با سلام
تعبیر این در هر صورت برای هردوی شما خیر است واین اصلا بستگی به رنگ ندارد بلکه سلامت بچه در خواب برای تعبیر ان ملاک است که در اینجا به وضوح وجود دارد و ممکن است دلیل تفاوت ان ها ایده ال ها ی ذهنی شما باشد که خود از ان بی خبرید.
انشالله خیری به شما خواهد رسید.
سربلند و پیروز باشید

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ من خواب دیدم ک با یک دختر و یک مرد تو س خونه تقریبا تاریک بودیم ک یهو عقرب ها ب ما حمله کردن من و دختر شروع کردیم این عقرب ها رو می کشیم ولی اون مرد گفت فایده نداره فرار کنید و فرار کرد ما یکمی موندیم بعد خواستیم فرار کنیم ندونستیم از کجا فرار کنیم بزور تونستم اون دختر رو فرار بدهم از خونه خارج کنم (درضمن دختر کوچیک نبود ومن بزرگترش بودم و عقرب ها هم خیلی خیلی بزرگ بودن حجمشون طبیعی نبود و خیای خطرناکن در حدی ک خیلی بزرگ بودن و میپریدن ینی یهو رو ادم میپرن و نیشش میزنن و همه رنگشون هم خاکستری بود رنگشون خاکی بود و اول انگار دنبایل این دختر بودن ولی چون من باهاش بودم و ازش دفاع کردم هم دنبالم شدم. ینی دنبام هردومون اومدن ) خلاصه از خونه بیرون اومدیم و دیدیم ک هزاران عقرب هست و همه مردم همه شهرها خالی هستن از مردم ندونستیم کجا بریم ک یهو ی کاخ( قلعه) دیدیم ک همه مردم از همه جا اونجا جمع شدنن از عقرب ها و من و دختره شروع کردیم دویدیم ب سمت اون جا خلاصه و هزاران عقرب خیلی بزرگ از همه جا دنبالمون میومدن ولی بل اخره تونستم این دختر رو نجات بدم و ب اون جا برسونیم. و همین ک سالم رسیدیم و وارد شدیم بعدن مادرم و عموم و خانوادم هم اونجا دیدم و بیدار شدم تفسیرش چی هست؟

با سلام
در تعبیر خواب عقرب آمده است که به معنی و نشانة آن است كه دوستان ریاكار برای نابود ساختن زندگی شما از هر فرصتی استفاده خواهند كرد و تا میتوانید از رفتار دوستان و اطرافیان آگاه باشید و اینکه وجود دختر نشان از احساس شما به جنس مخالف است که اگر او را می‌شناسید دلیل بر احساس مسئولیت به آن شخص میتواند باشد.
و در تعبیر دیگرعقرب را دشمن هم تعبیر کرده اند و وجود عقزبهای زیاد نشان بر وجود دشمن زیاد است که برای خانواده شما هم محسوب می‌شود. و فرار کردن و نجات یافتن نشان بر این است که شما از افت دشمنان گزندی نمیبینید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام

من متاهل هستم.
چند وقت خواب دیدم که یه بچه ای سر کوچه مامانم ایناست،بچه خوشگلی بود و از نظر هیکل و اندازه به شش ماهه میخورد.
با من لبخند میزد.
اومدم بغلش کنم ،دیدم گرسنشه و به قصد اینکه من شیر دادم میخواست دندون سینه هامو دندون بگیره،البته از روی لباس،و اینکه من خودم دوست داشتم طوری بغلش کنم ک انگار ذارم بهش شیر میدم،اما نمیدونستم گرسنههست و دندونم داره(من خودم فعلا مادر نشدم البته به میل خودم،اینو گفتم ک بگم شیری هم نداشتم ک بدم)
بعد وقتی خندید دندوناشو ذیدم ک تقزیبا بیشتری هارو داره تقزیبا یکم کج و معوج بود مثلا یکی داشت یکی نداشت،خیلی غیر عادی برام نبود اما وقتی مچ بندشو دیدم که تاریخ تولد و اسم و فامیلشو نوشته بود فعمیدم بچه تازه نصف روزه به دنیا اومده،دخترم بود.
برای همین اون موقع دندوناش برام توی این ماه غیر عادی شد..
بعذ ما زنگ زدیم بیمارستانی ک متولد شده بود و بچه رو تحویل دادیم،
از اون ورم به 110زنگ زدیم و اونا گفتن این چیزا عادیه،نیاری به پیگیزی و دلشوزی شما نیست،بارها این اتفاق توی کشور پیش اومده.
ممنون میشم تعییزشو بگین

با سلام
تعبیر این خواب برای شما بسیار خیر است و دیدن بچه در خواب برای بیننده خیر است و ممکن است از اینده ای نه چندان دور خبر بدهد که در ان برای شما موقعیتی پیش خواهد امد که اگر در ان منافع صد در صدی خود را در نظر بگیرید به ان خیر دست نخواهید یافت و این اشاره در خواب به حالت شیر دادن امده است و ممکن است اشاره به دندان اشاره ای به ان باشد که شما ان خیر را از طرف شخصی از نزدیکانتان خواهید برد.
سربلند و پیروز باشید

سلام
من پدرم رو تازه از دست دادم
بعد فوت ایشون خیلی خواب بچه میبینم
یا خواب میبینم که باردارم و همزمان از روبه رو خودم وبچه داخل شکم رو هم میبینم که به من لبخند میزند
در کل خیلی خواب نوزاد یا بچه یا بارداری میبینم
جایی خوندم که دیدن نوزاد وبچه در خواب دلیل بر برگشت به فطرت وپاکی است
آیا شما قبول دارید
بیزحمت تعبیر اینا چه میشود

با سلام
خواب بچه و بارداری برای خانمها امری طبیعی است. اما در تعبیر خواب بچه آمده است که نشان از مسئولیت است و بر عهده میگیرید و بارداری هم نشان از همچنین دیدن بارداری و یا حاملگی در خواب نشانه تلاش فرد برای رسیدن به موقعیت و امکانات بیشتر است.
رشد و بالندگی در درون یک فرد باردار جنینی است که در حال رشد و بالندگی است اما هنوز زمان متولد شدنش فرا نرسیده است.باردار شدن در خواب یک نماد است و وقتی خواب بارداری می بینید در واقع مسئله بچه چندان مطرح نیست بلکه این خواب بیشتر به خود شما مربوط می شود. می توان گفت حامله شدن در خواب نشان می دهد بخشی از خود شما یا جنبه ای از زندگیتان هنوز در مرحله ی رشد و بالندگی است.
سربلند و پیروز باشید.

خیلی ممنون از تعبیر دقیقتون

سلام میبخشبد من یک خواب عجیبی دیدم ک بسیار حالم را ناخواسته عوض کرده است
طاها هستم ۲۳ ساله
خواب دیدم که ما خانه خود را فروخته ایم و به خانه قبلی ک بیش از ۱۰ سال است انرا فروخته ایم بازگشته ایم آن محله ها کاملا تغییر کرده بود ک در واقعیت اینگونه نیست
هم راستای خانه ما یک کوچه بود ک در اخر کوچه یک بهزیستی قرار داشت
در انجا دختری ب اسم الهه یا الهام با درصد بیشتری الهه که یادم هست بود و تعدادی کودک و نوجوان ما انجا بهمراه پدر و مادر و خواهرانم دعوت بودیم
در الهه دختر بچه ای ۳_۴ ساله و بسیار زیبا بود در بدو ورود تمامی کارکنان من و خواهرانم را میشناختند و جویای حالمان شدند ولی من هیچ یک را بخاطر نمی اوردم
قبل از نهار الهه را پیش خود اوردم و با او بازی میکردم
که هنگام ناهار گفتم برای من و الهه یک بشقاب اورید ما بایکدیگر ناهار میخوریم که مربی پرورشگاه من را کنار کشید و گفت خوردن برادر و خواهر تنی در یک بشقاب و یک غذا ممکن است که در زندگی هردو اختلال ایجاد کند
انجا بود ک حالم دگرگون شد و بسیار بهم ریختم و گریه میکردم
وقتی ب سالن برگشتم پدر و مادرم نیز گریه میکردند و بهم گفتند نمیتوانی اینگونه به او نزدیک شوی و برای صرف ناهار نیز غذا و بشقاب من و الهه جدای از یکدیگر بود
و هرچه میخواستم در خواب از پدر مادرم و از مدیر پرورشگاه دلیل حرفش رابپرسم وقت نشد
حال ک از خواب بیدار شدم بسیار درهم ریخته و اشفته حالم

لطفا کمکم کنید و هرچه زودتر تعبیرش را بگویید⁦❤️⁩

با سلام
در این خواب انگونه که بیان کردید شما در گذشته چیزی نهفته دارید که احتمالا برای شما فاش خواهد شد اما اینکه این موضوع به صلاح شماست و یا خیر را باید بسیار در این خواب ریز شد که میتوان گفت که برای شما خیر خواهدبود.زیرا داشتن شخصی جدید که اسمش هم الهه(فرشته ) است برای شخص بیننده ی خواب بسیار خیر و نیکوو است.
سربلند و پیروز باشید

سلام
خواب دیدم دخترم که در سن ۳۵ سالگی خودش رو از بین برده بود اومده پیشم ولی از نظر سنی و قد و هیکلی خیلی کوچک شده بود و به اندازه یک دختر بچه ۷ ساله شده بود من از دیدنش خیلی خوشحال شدم ولی خیلی تعجب کردم که اینقدر کوچیک شده
لطفا تعبیر این خوب رو به من بگین

با سلام
تعبیر این خواب بسیار بستگی به حالتی دارد که شما خواب را دیده اید و اگر ایشان را خوب دیده اید بسیار خیر است و اگر هم از نظرتان بد بوده است باید حتما برای ایشان خیرات بدهید.
دیدن جوان شدن مرده بسیار در خواب خیر است و نشان از جایگاه خیر ایشان دارد.
سربلند و پیروز باشید

سلام وقتتون بخیر من دخترم ۱۶سالمه. خواب دیدم ک دوس پسرم سوار یک ماشین بوده و با داداشم حرف میزد ک من یه پسر بچه تو دستم بود چشاش آبی بود خیلی خوشکل اومدم و سوار ماشین شدم ک دوس پسرم هم ی دختربچه ۶ساله رو پاهاش خوابیده بود خلاصه داداشم رفت و ما رفتیم زیارت امام رضا و همین ک وارد حرم شدیم این پسربچه داشت میخندید ولی این دو بچه خیلی خوشکل بودن. خواستم بدونم تعبیر خوابم چیه. ینی این دوس پسرم بعدن باهم ازدواج خواهیم کرد و این دو پسر بچه فرزندانم میشن یا ی تعبیر دیگری دارد

با سلام تعبیر خواب شما نشان از خواسته درونی شماست. ولی تعبیر ماشین نشان از مسیری است که شما در آن قرار گرفته اید و بچه در خواب نشان از مسولیتی است که شما به جدا و دوستان به جدا بر عهده دارند و باید این مسولیت ها را که در آینده می‌بینید به سرانجام برسانید. دیدن حرم امام رضا بسیار نیک است و نشان از خیر و سعادت است.
سربلند و پیروز باشید.

سلام
دیشب خواب دیدم که خانمم بچه دار شده بود و بچه رو گذاشته بود روی پاش و بهش شیر میداد و بچه تپلی بود درست نفهمیدم دختر بود یا پسر اما خیلی خوشحال بودیم که بچه دار شدیم و خدا روشکر میکردیم لطفا تعبیر خواب منو بگید ممنون میشم

با سلام
تعبیر خواب بچه شما نشان از آن دارد که خوشبختی اول از همه در راه است و این که بچه خود نشان از سلامتی و شادی است. وبچه تپل و زیبا نشان از این دارد که شما کارهایتان موفقیت های بسیار خوبی را مشاهده خواهید کرد. وتعبیر دیگر معبران بزرگ اگر فردی متاهل هستید و فرزندی ندارید خداوند فرزندی نیکو به شما می‌بخشد. انشاالله
سربلند و پیروز باشید.

سلام.من خواب دیدم مادرشوهرم که مادرشوهرم غیرازینکه خودش ۳ تا پسر داره،۶تا بچه دیگه از قبل اینکه من عروسشون بشم داشته واین هارو از من مخفی کرده.و من خیلی عصبی شدم در خواب میگفتم منکه گفتم ازدروغ بدم میاد .این بچه ها توی این ۳ سال که من عروسش شما بودم کجا بودن چرامخفی کردی و بامادرشوهر و همسرم مشاجره کردم وقهر..فکرم خیلی مشغول بودگفتم ازشما تعبیرشو بپرسم.بچه ها هم حدود سن مدرسه ای بودن

با سلام
تعبیر خواب دروغ نشان از این است که اگر مادر همسر شما در حیات هستند در اعمال معنوی و دینی خود سستی به عمل می آوردند و نشان از فساد در دین دارد یا برای ایشان و یا برای شما. و این که فرزند پسر داشته اند نشان از مالی است که احتمالا از خانواده شما پنهان شده و بعد بر شما آشکار می‌شود. مایع خیر است
سربلند و پیروز باشید

سلام
من دیشب خواب دیدم یکی از آشناهامون که تازه زایمان کرده و بچه اش دختر هست اومدن خونه ما ولی در خواب بچه اش پیدا نبود دختره یا پسر بعد دوباره رفتم توی اون یکی اتاق یه پسر خوشگل و سفید بود که هی بغلش میکردم و بوسش میکردم توی خواب داداشام و پسرخاله هام بودن و مشغول یکاری بودن.
لطفا تعبیرشو بگین.
ممنون

با سلام
تعبیر خواب بچه نیک است و نشان از انتظارهای دارد که شما از خودتان دارید و با ایجاد مسولیت برای خود به این انتظارات پاسخ می‌دهید. هر چند که خواب کودک برای بانوان عمری طبیعی است ولی کودک زیبا و تپل نشان از خیر و سعادت است که شما را دنبال میکنید که به دست بیاورید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام وقتتون بخیر. من معلم هستم. یکی از شاگردان من خواب دیده که من با دو دختر بچه وارد کلاس شدم. شروع کردم به درس دادن و اون دو بچه هم شیطونی میکردن. تعبیر این خواب چیه. من مجرد هستم

با سلام
خواب برای شما همان است که دانش آموزان هر روز شما را به آن شکل دیده است و تعبیر خاصی ندارد.
سربلند و پیروز باشید

سلام من حدود ۷ ساله که هر شب خواب بچه میبینم می خواستم ببینم تعبیرش چیه از تکرار هر شب این خوابم دارم اذیت میشم واقعا

با سلام
خواب بچه برای زنان امری طبیعی است و تعبیر آن نشان از مسئولیت پذیری شما دارد و به هیچ وجه خواب بدی نیست و کودک همانطور در واقعیت نشان از امید و سرزندگی است در تعبیر آن هم سرشار از خوبی و خوشی است و اینکه اگر این خواب به تکرار زیاد آرامش شما را مختل کرده است با شخصی روانکاو مشورت نمایید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام وقتتون بخیر
خانم متاهلم که فرزندی ندارم فعلا. در خواب دیدم به من 5تا نوزاد دادن چهره اون فرد یادم نیست ولی انگار به هر کسی 5تا بچه میدادن بزرگ کنن و گفتن اینا رو بزرگ کن تا 2سالگی اگه نخواستی برگردونشون یدفعه 5تا نوزاد دیگه هم دادکه گفتم نه نمیتونم این تعداد رو بزرگ کنم وابسته میشم نمیتونم برگردونم همون 5تا رو قبول کردم برای 3تا اسم انتخاب کردم 2تا دختر1پسر 2تا دیگه رو جنسیتشو متوجه نشدم

با سلام
تعبیر خواب بچه بر این که به شما مسئولیتی داده می‌شود که بسیار سنگین است و برای شما منبع سود و منفعت است پس آگاهانه با کارهای که به شما پیشنهاد می‌شود جواب دهید. و احتمال بر این است که عدد سه نشان بر عدد کاری و تعداد کار پیشنهادی و یا جواب دهی شما باشد.
سربلند و پیروز باشید

سربلند و پیروز باشید

ممنون از وقتی که گذاشتید

سلام آقای صداقت من صاحب دو فرزند هستم که دومین بچم دو ماه بدنیا اومده،من خواب دیدم یکی از دوستانم براش مشکل پیش امده و برای حل مشکلش رفتیم یه مسجد(مسجد یکم خراب بود داخلش)بعد اینکه نشستیم از یکی پرسیدیم ببخشید اقای نورانی کجاست؟!گفت اقای نورانی تو اتاق هستن و با لحن خنده گفت مگه میشه اقا نورانی کاری کنه به شما بد بگذره رفتیم تو یه اتاقی که از چادر درست شده بود یه اخوندی بود تقریبا مسن دوستم داشت مشکلش رو میگفت که من چشمم خورد به دو سه تا نوزاد که خواب بودن و یکیش بیدار شد من روشو کشیدم و دیدم کامل بیدار شد بغلش کردم و گفتم حاج اقا اینا کی هستن گفت بچه های بی سرپرست و سرمو چرخوندم دیدم چند تا خوابیدن بیرون هم وبعد حاج اقا صدا زد آتی یا آتیه که یکی از اون ور داد زد بله حاج اقا و حاج اقا گفت بیا اینو ببر(منظورش نوزادی که بغل من بود)ببر یه جا بهش شیر بدن ببر بهداشتی جایی و من چون بچه خودمم تازه بدنیا اومده و اینو دیدم تحت تاثیر قرار گرفتم چنان زدم زیر گریه که تا پنج دیقه بعد بیدارشدنمم داشتم گریه میکردم میشه تعبیر خوابمو بگین و بهم کمک کنین

با سلام
خواب شما از چند المان تشکیل شده است و اول اینکه برای حل مشکل به مسجد فرد معتبر آن مکان پناه برده اید نشان از این است که دوستتان مشکلی دارد که به دست یک بزرگی از خانواده و یا بزرگ محله و که فردی معتبر و با ایمان است حل می‌شود و باید حتما از همچین افرادی کمک بگیرد که انشالله گره از کارش باز شود و در قسمت بعدی تعبیر خواب شما کودکان بی سرپرست نشان از آن دارد که شما فردی احساسی هستید و با وجود به دنیا آمدن فرزند جدیدتان این حس بیشتر در شما بیدار شده است و نشان از مسولیت بیشتر است. برای آرام شدن دلتان اگر میتوانید و اگر توان کمک به کودکان بی سرپرست را دارید کار خیری در این راستا انجام دهید.
سربلند و پیروز باشید

حتما چشم حتما!مرسی ممنون از لطفتون

سلام روزتون بخیر
من یه دختر مجردم خواب دیدم یه دختر بچه وارد اتاق شد من اون رو روی پاهام نشوندم و بهش گفتم اسمش چیه؟گفت ارتا بعد دیدم چشماش دو رنگه یه چشمش سیاه بود یکی ابی خاکستری بعد به خواهرم گفتم اگه سرکار می رفتم حتما این بچه رو نگه میداشتم خواهرم هم راضی نبود یه دفعه بچه روپام ناپدید شد دیدم به جاش یه دفتر یه خرده کثیف رو پامه ممنون میشم تعبیر خوابم رو بگید

با سلام
دیدن بچه در خواب برای خانمها امری طبیعی است و تعبیر خواب شما نشان از مسله کاری دارد که شما مسولیتی بر عهده خواهید گرفت که انشالله برای شما خیر است. و دفتر شما نشان از مشکلات در امور تحصیلتان است که اگر ناتمام مانده است آن را به پایان برسانید

خواب دیدم مادرشوهرم که ۶ ماه میشه شوهرشو از دست داده و پیره یه دختر ۳ساله داره …پدر شوهرمم هم تو خوابم زنده بود و سرحال ….لطفا اگر میشه تعبیر کنید

با سلام
خوابی خیر است و د رتعابیر امده است چنانچه ببینید که دختری دارید پس به خیر و نعمت دست خواهیدیافت و اینکه پدر ایشان هم در خواب بسیار خوب بوده اند نشانه از جایگاه خیر ایشان است و دوست عزیز توجه شود که مراد از خیر فقط ثروت نیست.
سربلند و پیروز باشید

سلام من دختری مجرد هسم خواب دیدم ک بچم بدنیا اومده ولی جنسیتش رو خودمم تو خواب متوجه نشدم ک دختره یا پسر.یهو اون بچه ب جای اینک ب من بگه مامان گفت آبجی و من بغض کردم ناراحت شدم و گریه کردم تعبیرش چی میشه تو رو خدا کمکم کنین مرسی

با سلام
تعبیر خواب بچه برای زنان امری طبیعی است و نشان از مسولیتی است که بر عهده میگرید و در پایان این مسولیت رضایت و خشنودی می‌بینید. گریه در خواب بد نیست.
سربلند و پیروز باشید

سلام من در خواب فامیلی را با نوزاد 3_4 ماهه اش دیدم ، البته مدتی ست که با او قهرم ، و روزی که این خواب را دیدم بچه ای او بدنیا آمد . تعبیری داره خواب من ؟

با سلام
مشکلی که بین شما وجود دارد دلیل بر بی اعتباری این خواب نمی شود و این خواب رویایی صادقه بوده است که محقق شده است و در همان روز اگر این اتفاق افتاده است همان تعبیر را دارد.
سربلند و پیروز باشید

سلام خوب هستید خسته نباشید ببخشید من یه دختر مجرد ۲۱سالم
من دیشب خواب دیدم که بچه داداشم تازه میخواد راه بره دستاشو میگره تا کمکش کنم بهتر راه بره بعد که دستشو ول کردم خودش چند قدم دوید دوباره افتاد زمین تعبیرش چی میتونه باشه من خیلی دلواپسم

با سلام
قطعا خواب شما از احساس درونی شما به آن کودک و افکار روزانه تشکیل شده است و اما تعبیر خواب کودک نشان از مسولیتی است که بر دوش شما گذاشته می‌شود ویا خودتان آن را قبول میکنید و اینکه تا مدتی در آن پیش می‌روید و پیشرفت میکنید و در نصفه آن را رها خواهید کرد که قطعاا امور هر انسان به تصمیمات عقلانی فرد بستگی دارد وه نه خواب های دیده شده
سربلند و پیروز باشید

مچکرم ممنونمـ

سلام من عقد بسته ام اما خواب ديدم نوزادي حدود يك ماهه در آغوش دارم در عالم خواب او فرزند من بود و پسر بود اسم بابا رو ميگفت و حالت خنده داشت يكي ازم پرسيد اسمش چيه منم گفتم اسم پسرم رحمان هست بعد شوهرم اومد ناراحت بود بچه رو دادن بهش گفتم پسرمون رو ببين همش ميگه بايا همون لحظه گفت بابا شوهرم خوشحال شد غذا هم آبگوشت بهش ميدادم …تعبيرش چيه؟

با سلام
بسیار خیر است و تمام خواب واضح و مشخص است و باید بدانید که احتمالا رابطه ای که در آن هستید بسیار برای شما خیر است و به رزقی دست پیدا خواهید کرد که از ان میتوانید تا سالها ارتزاق کنید و سعادتی نیکو در انتظار شما خواهد بود.
سربلند و پیروز باشید

سلام آقای صداقت ببخشید شاید بهتون زحمت بدم من این مدت قرنطینه تنها هستم و فرصت خوبی,شده که وویسهای روانشناسی یونگ گوش,میدم .بخاطر همین به خوابها دقت میکنم. ظهر خواب دیدم بچه ای بدنیا آورده ام پسر که یکی,بغل گرفت به خاله ام نشونش,بده گویا ناز بود اما هم اسم پسر خودم اصلا انگار همین بود گفتم مراقب باش بچه ام نیافته زمین,چه تعبیری داره ممنونم

با سلام
تعبیر خواب شما اینگونه است که شما بسیار برای فرزندتان نگران و دلواپس هستید و خواب شما از احساساتتان متشکل شده است.صدقه بدهید ودر همه حال خدای تبارک و تعالی را حافظ خانوادتان بدانید.
سربلند وپیروز باشید

سلام من خواب دیدم کلی سکه گیرم اومده فرداش همسرم بهم گفت ک باردارره اما ج ازمایش عددش پایین بوده و جواب قطعی بهمون ندادن دیشب عمه ام ک فوت شده رو دیدم ک بغلش بچه ست اما دور اطرافیام هیچکی نمیتونست ببینتش

با سلام
تعبیر خواب سکه به معنای پیدا کردن خیری است که دیری نمی پاید و پس از مدتی می رود و بچه هم د رخواب بسیار نیکو است و تقریبا موازی با همان تعبیر سکه است و اینکه از مرده به شماا چیزی برسد هم بسیار خیر است و این سه الگو در خواب شما هرسه به معنای دست یافتن به خیری است که باید قدر آن را بدانید.تعبیر خواب سکه الامتو
سربلند و پیروز باشید

سلام خواب دیدم نوازد 6ماه خود را که پسر است پوشکش را باز کردم و خون فروانی بود و زیر بعلش نیز کبود شده بود خواب را در صبح دیدم لطفآ تعبیرش را بفرمایید..با تشکر از شما..

با سلام
اگر سرخی خون را دیده اید خواب باطل است و در غیر اینصورت باید بدانید که اگر کشگلی دارید که درصدد رفع ان هستید باید بسیار اگاه باشید که چرا ممکن است از راهی برای حل ان مشکل اقدام کنید که بیشتر در یک مسیله ی جدید وارد شوید و حتما برای رفع این مشکل مشورت کنید و صدقه هم بدهید.
سربلند و پیروز باشید

سلام
وقتتون بخیر
من دو تا پسر دارم یکی سه سال و نیمه یکی ۱۶ ماهه
خواب دیدم خوابیدم و پسر ۱۶ ماهم گریه میکنه و بغلش میکنم و میرم تو آشپزخونه کنار همسرم ولی با تعجب میبینم که پسر ۱۶ ماهم بغل اون و تو بغل منم هست و توی پذیرایی هم یکی دیگه شبیهش هست و همسرم میگه یوسف (پسر ۱۶ ماهم) تو بغل من من میگم پس این کیه میرم میذارمش بغل پسرم و توقع دارم که با هم یکی بشن و یک نفر بشن ولی این اتفاق نیفتاد و از خواب بیدار شدم
لطفا راهنماییم کنید تعبیرش چی میشه
ممنونم

با سلام
در تعابیر خواب برای تعبیر خواب بچه ی خود شخص امده است که به این مفهوم است که شما کمک بزرگی از جایی دریافت خواهید کرد و اینکه تعداد بچه ها بیشتر از واقعیت بوده و شما ان را باور نکرده اید هم به معنای این خواهد بود که کمکی که دریافت می کنید برای شما غیر قابل باور و خیلی زیاد است.
انشالله که فرصت را از دست ندهید.
سربلند و پیروز باشید

سلام خسته نباشید من در خواب دیدم دختر بچه ای رو بدنیا آوردم ک لاغر است وگریه میکنم درعین حال مهمانی برگذار کردم و به همه غذا میدهم

با سلام
اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد. شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.
در امور زندگی خود بیشتر فکر کنید و همیشه مشورت را فراموش نکنید.
سربلند و پیروز باشیدتعبیر خواب زایمان آلامتو

سلام.من مجرد هستم و چند ماهی میشه که هرچند وقت یکبار خواب بچه میبینم دیشب خواب دیدم بچه دار شدم یه دختر نوزاد که خیلی دوستش داشتم و همش بغلش میکردم ولی یه روز که وارد اتاقش میشم میبینم که اون نیست و مادرم بهم میگه که اون بچه تو نیست و اونو به شیرخوارگاه بردن ولی من میرم که باز بچه رو پس بگیرم ولی نمیتونم اثبات کنم که اون دختر منه.این خواب خیلی ذهن من رو درگیر کرده و حتی علاقه ام به اون نوزاد دختر هنوز هم توی وجودمه.لطفا تعبیرش رو بگید

با سلام دیدن بچه در خواب برای زنان امری طبیعی است اما فرزند دختر بسیار نیکو ست . و نشان از خیری دارد که به شما رسیده است و مادرتان از رسیدن این خیر به شما جلوگیری به عمل می اورد به ان علت که در حق بودن و یا نبودن ان شک دارد و شما برای رسیدن به ان تلاش خواهید کرد
سربلند و پیروز باشید

سلام من خواب دیدم ک توی خوابم هم سر جایی ک خوابیدم خوابم .یهو دوست دوران دبیرستانم ک دو سالی میشه ازش خبر ندارم با پسر بچه اش میاد در اتاقم من از خواب بیدار میشم و پسرش انگاری منو می شناسه میدوه و میاد بغلم منم تا حالا بچه اش ندیدم فقط شنیدم بجه دار شده یک چه ناز و تپل و سفید ک داشتم بغلش میکردم برم ب مامانم ک تو اشپز خونه بود نشون بدم و پسر بچه ی لباس قرمز رنگ تنش بود ک تو خواب ب چشمم اومد

با سلام
تعبیر این خواب بدین شکل است که به واسطه ی ایشان و یا شخصی که ممکن است متناسب با ایشان باشد به شما خیری خواهد رسید که بسیار سخت است که بفهمید آیا به صلاح شما است یا نه.ولی موقعیتی برای شما دست خواهد داد که به سود شما است اگر خدا بخواهد.
سربلند و پیروز باشید

باسلام
من متارکه کردم ومجردم اما خواب دیدم یه بچه ی پسردارم واونوچندبارازپستان شیر دادم خیلی حس زیبایی داشتم اما یه بار بچه ام از فرط گشنگی سنگ وخاک خورده اونووارونه کردم وحدود15 از دهانش خاک اما مثه تیله گرد از دهانش خارج شد وبعد خوابید ووقتی بیدارش کردم دوباره از پستانم شیر خورد لطفا بگین تعبیرش چیه مرسی

با سلام
خواب دیدن بچه همانطور که در متن بالا خوانده اید برای زنان امری طبیعی است
تعبیر خواب شیردادن به بچه به گفته آنلی بیتون : اگر دیدیدبه نوزاد شیر میدهید به معنای سعادت و خوشبختی است .
شیر دادن به فرزند داشتن هدف و به عهده گرفتن مسولیتی است که شما در ان تا حدی پیش میروید ولی دشار مشکلی میشوید که به اسانی ان را حل میکنید و تا حدی تلاش میکنید تا به اسایش و ارامش برسید انشالله
سربلند و پیروز باشید

سپاسگذارم

سلام.من شب سوم شعبان نیمه شب خواب دیدم که فرزند منتسب به پیامبر گرامی اسلام متولد شده و بسربچه را به من دادند که ازش مراقبت میکردم و صدقه میدادم.و از چشمهایی که احساس میکردم اجنه باشند محفوظ میداشتم.هنگام تولد بچه در اسمانها نورافشانی بود در هیبت پیامبر که من صلوات میفرستادم.

با سلام
خوابی بسیار خیر است .تعبیر بچه در خواب سعادت است و در این خواب راه رسیدن به ان نیز برای شما کاملا تشریح شده است و خوابی بی نقص و مشخص است و باید برای رسیدن به ان سعادت و خیر و نیکی که در انتظار شماست سیره ی پیامبر را به جا بیاورید و حتما هم صدقه دهید.
سربلند و پیروز باشید

سلام من به تازگی نامزد کردم و بخاطر مشکلاتی با نامزدم درحال کشمکش هستیم،و روزهای بدی دارم،خواب دیدم که نوزاد شیرخوار سفید و تپلی توی آغوشمه و مطعلق به خودمه،با سرخوشی اونو بغل گرفتم و دربازارها خرید میکنیم،ایا تعبیر خاصی داره

با سلام
دیدن نوزاد برای زنان بسیار عادی است اما اگر این خواب تکرار شود به معنای بهره مندی شما از خیر و خبری خوش است که دریافت خواهید کرد.
سربلند و پیروز باشید

دختر مجردم خواب دیده که مادر،مادربزرگش براش لباس وچادر وکفش آورده واقایی هم بوده که میگفته این بچه رو بزرگ کن

با سلام
تعبیر دیدن چادر بسیار نیکو است و به معنای این است که انشالله از ایشان هر عیبی که دارند مستور خواهد ماند و بچه داشتن در خواب برای زنان و دختران هم بسیار طبیعی است و به معنای خاصی برای زنان نمیتواند باشد اما باز هم تعبیر ان به معنای نیک فرجامی است.
سربلند و پیروز باشید

سلام
خواب دیدم خانومی که دوستم هست به صورت اجتمایی و تاحالا همو از نزدیک ندیدیم
خوابشون دیدم که در خواب کنار من نشسته بودن و گفتن میخواد بچه ای رو به سرپرستی بگیره
ولی برا این امر شوهر نمی‌خواست گفت به مرد اعتماد ندارم
قبلا از نامزدشون جدا شدن

تعبیرش برای هر دوی ما چیست

پ. ن: خواب رو براشون تعریف کردم گفتن که بچه هم علاقه ندارن منم به بچه نوزاد علاقه ندارم

با سلام
این خواب برای بیننده خواب میتواند نشان بر بهتر شدن روابط و صمیمی شدن در ان رابطه باشد
اما برای خانم مسئولیتی جدید بر عهده میگیرد که خود شخص از پس ان بر می اییدو نیاز به فرد دیگری پیدا نمیکند .
سربلند و پیروز باشید

سلام
من در خواب دیدم که پسر کوچک و بسیار بامزه‌‌ای دارم و از این موضوع بسیار خوشحالم. تقریباً دو سه سالشه و صحبت هم میکنه. تمام شب با این بچه درگیر بودم و حس خوبی در خواب داشتم. حتی وقتی از خواب بیدار شدم این حس خوشحالی وجود داشت. اینم بگم که مجردم و خواب رو تقریبا در ساعت ۵ تا ۶ صبح دیدم. ممنون میشم بگید تعبیرش چیه.

با سلام
تعبیر خواب بچه و ان هم پسر برای مرد به تاهل ربطی ندارد و نوید بخش رسیدن شما به خیر است و نیکی و بسیار خوب است.
انشالله که اگر خدا بخواهد به شا خیری خواهد رسید.
سربلند و پیروز باشید

سلام من خواب دیدم که وسایلی پیدا کردم ک داخلشون یه بچه تو قنداق بود

با سلام
از چیزی که در اینده ی نه چندان دور پیدا میکنید و حس نمیکنید بسیار برای شما مفید باشد منفعتی عظیم به شما خواهد رسید.
سربلند و پیروز باشید

سلام
من خواب دیدم بچه ای به دنیا اوردم و سریع ان را خاک کردم
بعد مردی امد و گفت بچه رو از خاک در بیارن بچه رو دادن بغلم خوشگل بود چشماشو باز کرد چشمای ابی عجیبی داشت بعد یهو زشت شد صورتش پر مو شد عین میمون وچشماش مشکی شد نوزاد بود ولی حرف میزد گفت چرا منو به دنیا اوردی منم ترسیدم سرشو زدم به دیوار بیهوش شد ولی شستم رو قلبش بود ضربانشو حس میکردم منتظر بودم تا بمیره
ساعت 6 صبح قبل طلوع افتاب بود
و من خانومه مجردی هستم

با سلام
این خواب تعبیر صادقه ندارد اما خوابی است که از نظر روانکاوی قابل تامل است و این هم بدانید که دیدن اوردن نوزاد برای زن ها بسیار معمول است اما برای شما این امر بدین شکل وجود دارد که شما از اینده ای احتمالی میترسید که اگر ازدواج کنید و بچه ای به دنیا اوردید انگونه که میخواهید زیبا نباشد اما باید بدانید که این موضوع در حیطهی اختیار هیچ کس جز خداوند نیست.
برای رفع این موضوع میتوانید مدیتیشن کنید.
سربلند وپیروز باشید

سلام من دیشب خواب دیدم که مادرم یک پسر خیلی زیبا و تپل وسفیدی به دنیا آورده (مادر من دخترزاست)و اینکه اسمشو مامانم خواست اسم پدر بزرگ مرحوممو بزاره که من گذاشتم و گفتم باید اسمش مهراب باشه و همین هم شد حالا تعبیر این چی میتونه باشه؟؟

با سلام
تعبیر دیدن فرزند پسر در خواب بسیار خیر است و به معنای رسیدن به سعادت و کامرانی است و این نوید بسیار خوبی برای مادرتان است اما راجع به اسم ان هم باید بدانید که این موضوع در خواب نشانگر این میتواند باشد که شما هم در این خیر و سعادت مادر شما سهیم هستید و دستی بر ان دارید و باید تلاش کنید و این تلاش از همان اسم نشات میگیرد و به معنای عبادت خداوند است.
سربلند و پیروز باشید

سلام من خواب دیدم که خانمان بزرگتر از انچه هست بو انگار پرده ای که پشت پنجره بود را کنار زدم و متوجه شدم پشت پرده سالن خیلی بزرگی هست که من هیچوفت ان را ندیده بودم و ان قسمت را کمی خاک گرفته بود در همان حین برگشتم پشت سرم را نگاه کردم دیدم سالنمان بزرگتر شده تعبیر خواب من چیه؟ لطفا راهنماییم کنید

با سلام
تعبیر بزرگتر شدن خانه ی شما به معنی این میتواند باشد که در اینده ای نه چندان دور در زندگی شما گشایشی بزرگ خواهد شد و این به همان شکلی که دیده اید نیست و ممکن است در زمینه های دیگر نیز باشد ولی بدانید که قطعا خیر است.
سربلندو پیروز باشید

درخواب دیدم که در همین بیماری کرونا دچاریم و در روبرویمان یک کوه است که دارد از آن کوه به صورت گل آلود میاید پایین و پدرم و مادرم و خواهرم هم هستند بچه خواهرم جلوم میدود و ناگهان از پشت کوه دسته ای بسیار زیاد از پرنده ها به این سمت می آیند و ناگهان یک پرنده بچه خواهرم از گلو بر میدارد و میبرد ولی دیده میشود و دیدم که گلوش خونی است و پرنده دارد او را میخورد و همچنین من دیدم که 2 زن در حال گفت و گو بودند و میگفتد آنقدر که خواهرش ناخون کاشت که بچش مرد.لطفا تعبیرش را بهم بگویید.

با سلام
الگوهای در خواب شما موجود است اما دلیل بر صداقت این خواب ندارند .الگوی اول سیل است که نشان از مصیبتی برای همه دارد و الگوی دوم هم پرنده ای که کسی را میبرد که به معنای عروج است اما تمام این ها نمیتوانند این رویا را صادقه نشان دهند و به احتمال زیاد علت آن شرایط موجودی است که همه بدان گرفتاریم و در چند مدت اخیر خیلی ها همچنین خواب هایی دیده اند که اشاره به این موضوع دارد اما برای این که بسیار اگاه باشید سعی کنید افراد مورد نظر را مجاب به توصیه های ایمنی کنید که خدای ناکرده مشکلی پیش نیاید.
سربلندو پیروز باشید

من ديروز برام خاستگار اومد. اما پسر با من صحبت نكرد.فقط ديدار خانواده ها بود. امروز خواب ديدم كه توي مسيري دارم ميرم و اون پسر رو ميبينم كه سه تا بچه باهاش هست. يك دختر بچه بغلش و دوتاي ديگه هم كنارش. چون نميتونه يكيشون كه خيلي هم دختر خوشگل و شيطونيه رو نگه داره من بهش ميگم نگران نباش. من حواسم بهش هست كه داره ميدوه زمين نخوره و از دختر بچه كه داره از پله بالا ميره مراقبت ميكنم كه نيوفته و باهاش پله ها رو بالا ميرم. بعد من به اون پسر لبخند ميزنم كه خيالش راحت باشه. توي بالا رفتن يك جا راه سخت ميشه دختر رو رد ميكنم و خودم هم به سسختي رد ميشم اما وقتي رد ميشم ميبينم كه چه راحت بوده.
تعبير خواب من چيست.

با سلام
خوابی خیر و نیکو است و ممکن است به ان فرد اشاره داشته باشد که د رخواب دیدن کودک به معنای سعادت و خیر و نیکی است و بالارفتن هم در خواب به معنای پیشرفت و ترقی در واقعیت است و این خواب در مجموع خوابی خیر و نیکو برای شما و ایشان است.انشالله که با انتخابی دقیق و مناسب و به کمک خانوادیتان زندگی پر از سعادت خواهید داشت.
سربلند و پیروز باشید

من خاب دیدم که یه دختر بچه ای اومده و به من میگه کمکم کن من بش گفتم برو و اون گریه کرد منم که این صحنه رو میبینم بش کمک میکنم همه فامیل با این موضوع موافق بودن یه جز پدرم لطفا تعبیر شو بگین

با سلام
تعبیر این خواب میتواند به این معنا باشد که شما برای انجام اموری خیر فرصتی خواهید یافت اماا احتمالا پدرتان و یا شخصی متناسب با ایشان با این امر مخالف خواهد بود و شما باید این موضوع را برای ایشان توضیح دهید تا اجازه ی رشد به شما را بدهند.
سربلند و پیروز باشید

خوابی که دیدم این بود که یه بچه با دوچرخه میخوره زمین و من آخرش بغلش کردم ولی پدر مادرش من بد نگاه میکردن

با سلام
تعبیر این خواب به این شکل است که شما در مسیر ایندیتان خیری و عملی صالح انجام خواهید داد اما کسانی که باید انگونه که باید و شاید از شما تقدیر به عمل نمیاورند اما این هیچ چیز را از سعادتی که شما بدان دست خواهید یافت کم نمیکند.
سربلند و پیروز باشید

سلام.دم دمای صبح خواب دیدم که تو خونه پدربزرگم(انگار خونه پدربزرگم مال ما بود چون نه پدربزرگم اونجا بود نه هیچ کودوم از خانواده پدریم) کنار مادرم دراز کشیده بودم داشتم درباره ی بچه باهاش صحبت میکردم؛به مادرم میگم حالا که بچه دار نمیشم ای کاش یه بچه ی خوشگل و چشم آبی رو به سرپرستی بگیریم(تا اونجایی ک یادمه انگار تازه نامزد کرده بودم و با اون شخص نمیشد بچه دار شیم)صبح که شد یکی یه بچه میاره دم در خونه اون بچه دقیقا یه پسر بچه ی یک ساله چشم آبی بود که تپل و به شدت خوشگل بود همینجور دارم با بچه بازی میکنم که یه پسر بچه ی بزرگ تر میاد میگه این داداش منه ما نمیتونستیم نگه داریم،شما نگهش میداری؟!که منم خیلی ناراحت شدم از اینکه خب پدر و مادر داره گفتم نه شما میاین از من میگیرینش بعد ها اونوقت خیلی بد میشه.من که بچه رو پس میدم میگم پس هر چند وقت یکبار بیارین ببینمش،در همین حین یه مردی میاد یه دارویی تو یه سرنگ بهم میده میگه کی گفت تو بچه دار نمیشی این دارو رو هر صب بخور که من وقتی یه بار خوردم بیدار شدم از خواب

با سلام
همانگونه که در متن نیز امده است این نوع خواب ها برای خانم ها بسیار معمول است و کاملا طبیعی است و نمیتواند تعبیری خاص داشته باشد ولی اگر به معنای خواب صادقه ببینیم در خواب داشتن بچه مخصوصا پسر به معنای دستیابی به سعادت و خوشحالی است.
سربلند و پیروز باشید

سپاسگذارم از پاسخگویی تون

در خواب دیدم همسرم یه بچه خوشگل و زیبا داد به آغوشم ومن از خوشگلی این بچه نمیتونسم چشم بردارم تعبیرش چی میتونه باشه

با سلام
تعبیر دیدن بچه ی خود در خواب بسیار نیکو است و نشان از خوشبختی و عاقبت به خیری شما و هسنرتان در زندگی دارد.
سربلند و پیروز باشید

سلام،من خواب دیدم کوها و رودخانه ها دارن خراب میشن بعد 6تا بچه که داشتن غرق میشدن دو از رودخانه اوردم بیرون نجات دادم،چند شب بعد خاب دیدم تو ی مهمونی هستم ک همون 6تا بچه همرامن همشون لباسای قرمز پوشیده بودن و یکی خودشو از بالا پرت میکنه پایین میمیره رفتم پایین بالا سرش خون همجارو گرف ،تعبیرش چیه؟؟

با سلام
بچه های که در خواب دیده اید و تعداد انها به معنای مسیرها و مراحلی است ککه شما برای رسیدن به سعادت طی خواهید کرد و این بدین معناست که شما اهدافی دارید و باید در جهات انها تلاش کنید و بدانید که قطعا به 90 درصد انها خواهید رسید اما همیشه نمیشود به همهی ان چه که ما میخواهید دست یافت و همیشه مقداری از ان بی نتیجه میماند ودر اینجا کودکی که دیگر نتوانستید ان را نجات دهید اشاره ای به این موضوع دارد.
در تلاشتان ثابت قدم باشید و کوشا و بدانید که بچه در خواب به معنای نیک بختی و سعادت است و شما در خواب برای خوشبختی خود تلاش کرده اید.
سربلند وپیروز باشید

سلام من خواب ديدم ي دختر بچه بغلمه دارم باهاش بازي ميكنم ولي بچه خودم نيست تعبيرش چيه

با سلام
خوابی نیکو است و تعبیر ان بدین شکل خواهد بود که اگر در خواب خود را سرگرم بازى با بچه ‏ها دیدید، نشانه ‏ى آن می باشد که در تمامى کارهایتان به موفقیت مى ‏رسید.
در اینجا اهمیت تعبیر اصلی خواب است نه اینکه کودک متعلق به چه کسی است.
سربلند و پیروز باشید

من چند وقته خواب بچه میبینم البته بیشتر پسر قبلاً خواب دیدم ماه‌های ۷_۸باردارم و باز دو سه ماه پیش خواب دیدم یه بچه زیر۶ماه کنار مادرم یا مادرشوهرم بود دقیق یادم نیس رو زمینه و اون خانوم میگه بیا پوشکشو عوض کن من با یه حس مسولیت رفتم عوضش کردم میگفتم گناه داره درحالیکه نمی‌دونستم بچه مال خودمه یانه.البته بدم نمیومد مال خودم باشه چون جنسی‌اش مشخص نبود حس کردم ممکنه دختر باشه.
.و باز مدتی بعد خواب دیدم یه خانم ۵_۶تا بچه داره چیه جفت دوقلو دختر داشت منم گفتم یکی از اون دوقلوها و بده برای من ،بچه حدود۳ساله بود یه لحظه دیدم خوشگل موهای بور و چشمای رنگی اما موهاش کوتاه بود ازپشت سر به نظر پسر میومد بعد انگار تردید کردم کاش حالا که مادره راضی شده خوب نگاه کنم یه بچه سالمترش رو ازش بگیرم مادره هم گفت فرقی نمیکنه هر کدوم میخوای ببر. که بیدار شدم .

من خودم سه فرزند دارم که پسرند،قبلا خواب بچه دیده بودم ولی اکثر پسر وزیر دوسال اما این دوبار که دیدم برام حس عجیبی دست داده .
لطفاً راهنمایی کنید برای زندگیم نگرانم.

با سلام
همانگونه که در متن نیز خوانده اید دیدن خواب کودک و بچه برای زن ها امری بسیار طبیعی است .اما اگر بخواهید که تعبیری برای ان بیابید در هر صورت این خوب خیر ونیکو است زیرا در خواب دیدن فرزند پسر به معنای خوشبختی و سعادت است و اگر ببینید که فرزند دیگران به شما داده شده است به معنای مسیولیتی است که بر دوش شما گذاشته خواهد شد و پایان آن برای شما خیر خواهد بود.
سربلند و پیروز باشید

سلام من خواب دیوم تو قبرستان مسیحیا شب بود پسر بچه ای ک رو قبر باباش نشستع بود میاد دستمو میگیره میشه تعبیرش کنید

با سلام
خواب دیدن قبرستان تعبیری بدین شکل دارد که درست در ظاهر برای شما ناخوشایند است اما در باطن به معنای نوید بخشی از شادی در روزهای اینده برای شما خواهد بود.دیدن کدودک یتیم هم در خواب به این موضوع اشاره دارد که احتمالا در اینده ای نه چندان دور برای شما شرایطی پیش خواهد امد که در ان باید فداکاری کنید که منجر به همان شادی که عرض کردم خواهد شد.
سربلند وپیروز باشید

مکررا مادرم خواب میبیند که در خواب پسری را از دست میدهم ، یک بار پسر 2 ساله یه بار 10 و یه بار 25 ساله رو از دست میدم و در همه موارد مادرم بچه ها رو در دستش میگیرد و تا میگیرد میمیرند یا پسر 25 ساله دستش میخورد و میمیرد. به قصد نجات که دارن جون میدن میگیره ولی میمیرن حتی براشون کفش خریده بود زمانی که پسر 2 و 10 در شرایط مرگن دوستم در خانه ما غذای پدربزرگمو میخورد و زیر چشمی نگاه میکند و کمکی نمیکند ، و پدربزرگم که فوت کردن به اون نگاه میکنن و الان دوستم سر موضوعی باهام قهره دوست داشتم بدونم این پسرایی که از دست میدم چین و اینکه دوستم که نگاه میکنه و کاری نمیکنه منظور رفتن اونه یا چی؟

این خواب رو مادرم 3 ماه قبل اینکه قهر کنه دیده بوده

با سلام
پسر در خواب داشتن تعبیری به معنای داشتن خوبی و نیکی است و اینکه شما در خوابتان دیده اید که پسرانی را از دست داده اید و سن آنها هر دفعه بیشتر میشود به معنای عمر آن خاصیت خوب و یا خیر است واینکه این خواب ها گوشزدی به شماست که احتمالا شما از یک خصلت خوب و یا شخص نیک که در اطرافتان هست غافلید و ایشان همانگونه که عمر رابطیتان بیشتر میشود با بی میلی شما نسبت به خود بیشتر مواجه شده و سبب میشود که خدای ناکرده برای همیشه این شخص خوب و یا خاصیت خوب را از دست بدهید.ممکن است تعبیر این پسرها همان دوستتان باشد که بسیار شخص نیکویی باشد و شما ایشان را از دست بدهید.
سربلند و پیروز باشید

سلام
من خواب دیدم یه زن غریبه ک با شوهرش مشکل داره اومده خونه ما. حدود ۵ تا بچه داشت ک خیلی شیطون بودن و خونه رو به هم ریخته بودن و من خیلی عصبانی شده بودم
قرار بود یه مدتی خونه ما باشن

با سلام
تعبیر این خواب به این شکل است که شما در اینده ای نزدیک دچار مشاجره با یکی از نزدیکانتان میشوید اما نتیجه ی آن باعث نیک بختی شما خواهد شد.
سربلند و پیروز باشید

سلام خسته نباشید من در حال اشنایی با دختری هستم که میخام باهاش ازدواج کنم حالا خواب دیدم ی بچه تقریبا یک ساله که صورتش به اونو ر بود.رو زمین نشسته بود دیدم با خود,گفتم سرش شبیه منه بعد اومدیم تو حیاط به مادرم گفتم ما که هنوز عروسی نکردیم این بچه کیه مادرمم گفت نمیدونم ولش کن دختر که زیاده میریم ی زن دیگه برات میگیریم
بی زحمت اینو برام تعبیر کنید

با سلام
تعبیر دیدن بچه ی پسر در خواب خوب است و نوید بخش زندگی خوبی برای شما خواهد بود.
اما اینکه شما بچه را ندیده اید به معنای دیگری نیز میتواند باشد که به شما آگاهی بدهد که این ازدواج پایان خوبی دارد و مادرتان هم که در خواب دیده اید ممکن است بدین معنا باشد که ایشان از ته دل راضی نباشند.
سعی کنید با ایشان بیشتر صحبت کنید.
سربلند و پیروز باشید

سلام
من خواب دیدم که سرپرستی تعداد زیادی بچه رو قبول کردم و ما کنار خیابان در یک جای سرسبز بودیم که باران شدید هم می بارید و من بارونی سیاه پوشیده بودم یکدفعه من به خاطر یه مرد که دوست داشتم بچه ها رو کنار خیابان ول کردم و رفتم پیش اون مرد ولی اون بهم زنگ زد و گفت که خیلی دیر میاد و من چون بچه ها زیر بارون بودند برگشتم و اونا خوشحال شدن و گفتن که خیلی منتظرم بودند و وقتی که من رفتم کنار بچه ها مردی که منتظرش بودم اومد همون جا و من با دیدنش خوشحال شدم
خواهش میکنم تعبیرشو بگین خیلی برام مهمه

با سلام
تعیر خواب دیدن بچه های فراوان به معنای نیکی نیست و اینکه شما در خواب ان ها را رها کرده اید به معنای این خواهد بود که شما از مشکلات میتوانید رهایی یابید و اما بدانید که این مشکلات بخشی از زندگی هستند و با دیگری بودن به معنای رهایی از آن ها نیست و شما میتوانید با ایشان بهتر آن ها را حل و فصل کنید.
سربلند و پیروز باشید

سلام.وقت بخیر.من خواب دیدم خواهرزاده‌م که هممون بهش وابسته ایم رو تو ماشین جا گذتشتم و اون با ماشین حرکت کرده و رفته زده به تانکر سوخت سپاه تو یکی از پروژه هاش تو شهرمون.دامادمون و زنش و اون یکی آبجیم با ماشین رفتن و من پیاده میدویدم اینور و اونور تا بالاخره یه تاکسی گیرپ اومد و رسیدم.وقتی رسیدم اونا داشتن میومدن بیرون پرسیدم چی شده گفتن بخیر گذشته بچه سالمه فقط بردنش بیمارستان ماشینم هیچیش نشده.بعد من تو خواب از شدت خوشحالی و شرمندگی گریه کردم جوری که گریه‌م باعث شد بیدار بشم.تعبیری داره؟

با سلام
این خواب ممکن است تعبیر خاصی نداشته باشد ولی به معنای اهمیت شماس برای ان شخص از خانوادیتان است و میتواند فقط موضوعی برای گوشزد کردن باشد ولی در کل میتواند فقط درگیری ذهنیتان نسبت به این موضوع باشذ.
سربلند و پیروز باشید

سلام من دختر مجردیم خواب دیدم باپسری تو نامزدشدیم وخیلی همدیگر رو دوست داریم واصلا خانواده ی من تو خوابم نبودن بلکه خانواده پسره بودن ومن باهاشون صحبت میکردم . واینکه تو خواب دختر بچه نازی بغلم بود ک انگار دختر خواهر همون پسره ک عاشق هم بودیم.وتوخوابمم منی ک از حیوانات میترسم خیلی اسب وگاو دیدم.
واینکه براحتی بانامزدم کنار دوتااسب بودیم ولی گاوه میترسیدم ودنبالم میکرد.

میشه لطفا تعبیرش کنید؟

با سلام
شما در آینده ای نزدیک به فردی خواهید رسید که شما را خوشبخت میکند اما هیچ قطعیتی در تعبیر خواب وحود ندارد رزیرا حالاتی که شما در آن خواب را دیده اید بسیار مهم هستند.
دیدن دختر بچه هم در خواب نشانه از دستیابی شما به رزق است.
دیدن حویانات حلال گوشت هم بسیار نیکو است.
پس در اینده شما به فردی خواهید رسید که نباید او را زا دست دهید زیرا احتمال بسیار قوی سعادت شما در ان فرد خواهد بود،ولی حتما بسیار فکر کنید زیرا ممکن است این فرد اولین فردی نباشد که خواهان شما خواهد بود ولی مطمین باشید که رد اینده زندگی بسیار خوبی خواهید داشت.
سربلند و پیروز باشید

سلام
من خواهرم ۱۷ سالم تازه فوت شده یکی خواب دیده که بچه شده تقریبا ۴ساله بعد همه دارن سر به سرش میزارن و اذیتش میکنن که یهو خواهرم داد میزنه ولم کنید و دست از سرم بردارید .یه گوشه هم یه توپ بوده که روش چندتا کتاب مثل قران بود و که کتابا مدام در حال تکون خوردن بودن .
معنی این خواب چیه طور خدا بهم بگید

با سلام
تعبیر این خواب وجه اصلی دیگری دارد که همان مرحومه است.
در این خواب اگر شما دیده اید که موجودی بی دفاع است و دیگران قصد اذیت او را دارند به این معناست که خواهر شما در حال خووبی به سر نمی برد و این خواب به عنوان نشانه ای از آن است که شما بتوانید موضوعی را برای او حل کنید که حال او در آن عالم بهتر بشود.
دیدن قرآن و یا هر کتاب مقدس دیگری که در حال تزلزل است و در خواب به معنای واقعی خود که استواری است نیامده است نشان ار آن دارد که شما به کمک قرآن باید حال خواهرتان را بهتر کنید.
تلاش کنید بفهمید که خواهرتان در گذشته اش به کسی مدیون نباشد و اگر هست آن را به جا آورید که ازاین حال رهایی یابد.
برای او خیرات دهید و یادش را زنده نگهدارید که خدای ناکرده در حالتی معذب نباشد.
پیروز و سربلند باشید

سلام من دو روز پیش خواب دیدم که ی بچه پیدا کردم همه میخوان بهش اسیب بزنن ولی من نمی زارم مثلا موقعی که بچه خواب بود میخواستن از دستم بگیرنش و بندازنش زمین ولی من گرفتمش اخرش بهم میگه مامان منم میگم من مامانتو نیستم بعد مییخوابه دو دوز بعدش خواب میبینم همون بچه که خیلی هم خوشگله اومده دنبالم منو پیدا کرده میگه منو میبری خونتون بهم غذا بدی گفتم باشه ولی خونه هرکی میرفتم حتی خونه خودمون کسی نبود به نامردم زنگ میزدم گوشی رو برنمیداشت هوا که تاریک شد آخر بچه دستمو گرفت همش میخندید گفت بیا بریم من بهت همه چی میدم پیش هم باشیم لطفا به ایمیلم ارسال کنید خیلی ممنون میشم

با سلام
تعبیر بچه در خواب به این معناست که بچه در خواب به معنای خیر و برکت و رزق است.
اما شیوه ای شما خواب را دیده اید حقایق دیگری هم دارد که باید به آن ها اشاره شود.اینکه شما در خواب دیده اید بچه ای شما را ولی خود میپندارد به این معناست که روزی برای شما فراهم است.
اما اینکه شما از ان سر باز میزنید به این معناست که مشکلی در راه کسب روزی شما وجود دارد که باید در جهت پیدا کردن آن تلاش کنید.
خانواده ای که در این خوا بغایب هستند میتواند همان دلیل نرسیدن شما به موفقیت باشد اما نه به این معنا که خدای ناکرده خانواده ی شما بد شما را بخواهند.بیشتر به اطرافتان آگاه باشید.
سربلند و پیروز باشید

با سلام
خواب شما بسیار خیر و نیک است .
و شما از جایی که فکرش را نمیکنید سود و یا منفعتی کسب میکنید و در کسب این منفعت مالی افرادی هستن که میخواهند به شما ضرر برسانند که شما مانع انها میشوید. به تعبیر امام صادق بچه در خواب خوشبختی در خانه است و افزونی مال .
سربلند و پیروز باشید

سلام من دیشب خواب دیدم دختر تپل به دنیا آوردم که پیش مامانم بود بهش شیرخشک داده بود دیگه شیر منو نمیخورد به زور میدادم شیر می‌ریخت تودهنش گریه میکرد قورت میداد تعبیرش ومیشه بگید

سلام من خواب دیدم که دارم پای یک بچه حدودا یک ساله که می تونه راه بره رو خوردم و بعد انگار زنی داشت بدنبال بچش میگشت.اما نمی دونم که اون بچهه که پاشو خردم بچش بود یا نه.و این باعث شد که من خیلی بترسم و ساق پای بچهه رو پرت کردم

سلام
من دختر مجرد هستم مامانم خواب دیده همسایه نوه خودشو میاره میزاره بغلم.بچه پسره
خواسم بدونم تعبیرش چیه؟

با سلام
به گفته امام صادق فرزند پسر در خواب نشان بر خبرخوش وخوشبختی می باشد.احتمالا از طرف ان همسایه به شما خبر خوشی میرسد که شما را بسیار خوشحال میکندوبر این امراگاه باشید که ان همسایه برای شما در عالم واقعیت نیکبختی و خوشبختی ارزو دارد.
سربلند و پیروز باشید.

سلام من متاهل هستم خوتب دیدم یه بچه توبغلمه دارم بهش شیرمیدم صورتشم اصلا ندیدم میشه تعبیرش کنید؟؟

سلام من خواب دیدم بچه توبغلمه دارم بهش شیرمیدم ولی صورته بچه رو ندیدم

با سلام
تعبیرخواب شما میتوان بر این باشدکه شما هدفی را میخواهید دنبال کنید و باید از جان و دل برای هدفتان مایع بگذارید.
خورسند باشید که خواب شما از اینده ای خوب و ارام نوید میدهد.
سربلند و پیروز باشید

با سلام .
خواب شما میتواند نشان بر این باشد که شما مسولیتی را بر عهده گرفته اید که باید با جان و دل از ان حمایت کنید و انشالله از پس ان بر می ایید .
سربلند و پیروز باشید

من دختر مجردی هستم وخواب دیدم که دوبچه ی نوزاد در بغلم هستن و همراه یک پسر مجرد درحال فرار هستم…تعبیرش چیه؟؟

با سلام
تعبیر خواب شما چند وجح دارد و اینکه خواب دیدن کودک در خواب امری طبیعی است . اما تعبیر خواب شما میتوان این باشد که شما مسولیتی سنگین بر عهده گرفته اید. و فرار کردن شما با شخصی شاید بر این معنی باشد که شما از مشکلاتی که نمیتوانید با انها رو برو شوید فرار میکنید .
به تعبیرمحمد ابن سیرین گریختن در خواب نشان بر رستگاری است . و اینکه بر دشمن پیروز میشوید .انشالله
سربلند و پیروز باشید

من و همسرم باهم دعوامون شد خوابیدم خواب دیدم پسرم نوپام (که هنوز راه نمیره)داره می دوعه اینور اونور خونه

با سلام
خواب شما نشان بر نیکبختی شما دارد .
به تعبیر امام صادق .دویدن اولاد نو پا نشان بر مژده دادن یا گرفتن است و ایمن شدن در برابر سختی ها و
زیاد شدن رزق و فراوانی برکت است .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من خواب دیدم که دوتا پسر دوقولو رو پیدا کردم و تصمیم گرفته بودم ازشون مراقبت کنم اونا هم خیلی به من وابسته شده بودن و خیلی خشگل و شیرین بودن . هر سایتی میرم یه تعبیر مختلف داره لطفا راهنماییم کنین ممنون

با سلام .
دیدن بچه در خواب مسئولیت است و تعبیر خواب شما میتواند بر این باشد که شما مسئولیتی بزرگ برای خود در نظر گرفته اید که انشالله رضایت اطرافیان را به خود جلب میکنید .
به تعبیر انلی بیلتون این خواب به شما میگوید که شما از امنیت شغلی خوبی برخوردار میشوید و زندگی صمیمانه ای را تجربه میکنید .
و باید بسیار مراقب رقیبان خود باشید .
سر بلند و پیروز باشید

سلام امروز تلفنی از طرف پسرم داشتم که گرفتاری براش پیش اومده اونقدر استرس بهم وارد شد که قلبم تیر می کشید همون ساعت خوابم برد پسر بچه ای حدودا ۱۰ ساله در را به روی من باز کرد که لباس سبز رنگ به تن داشت و دستمالی سفید به دور گردنش میشه بفرمایید تعبیرش چیه

با سلام
خواب شما احتمالا نشان بر رفع گرفتاری شماست. دیدن فرزند پسر در خواب نشان بر خبر خوش است و هواره لباس سبز نشان امید و خوشبختی میباشد و اگر در ناحیه گردن بر شما ناراحتی است انشالله شفا حاصل میشود به گفته امام صادق دیدن پسر در خواب نشان بر خوشبختی در خانه است . خواب شما بسیار نیک است .
سربلد و پیروز باشید

سلام من یه دختر هستم ،ویکی رو دوست دارم وعاشق پسری شدم ،ولی ارتباطی باهم نداریم وایشونم خبردارنیست از احساس من ،ولی تاحالا دو بار خواب دیدم که ایشون زن وبچه دار هست تو خواب دو بار به صورت واضح زن وبچه شو دیدم،ولی ایشون مجرد هست در واقعیت، لطفا راهنمایم کنیبد

با سلام
از انجا که شما این خواب را چند بار دیده اید بر معنی است که شما هنوز به اصل حقیقت خواب پی نبرده اید و تلاشی در جهت رسیدن به موضوع نکرده اید.و این خواب نمیتواند صادقه باشد و احتمالا این خواب متشکل از ترس از دست دادن ان شخص است .
سربلند و پیروز باشید

من یه دختر متاهلم .خواب دیدم مامانم یه بچه چند ماهه رو داد بغلم و گفت بچه تو هست شیرش بده. من بچه رو بغل کردم و خیلی خوشحال بودم و بچه هم تو بغلم میخندید. َ.این چ تعبیری دلره

مدتهاس خواب میبینم فرزند پسری دارم ک پیش من زندگی نمیکند و گاهی ب من سپرده میشود …درصورتی ک چنین چیزی نیست یا خواب میبینم کودک پسری دارم و فراموش میکنم اونو دارم خواهشا اگ تغبیر میدونید بگید

با سلام
اینکه شخص بیننده خوابی را ببیند که بارها تکرار میشود بدین معنی است که شما هنوز به اصل حقیقت خواب پی نبرده اید و تلاشی در جهت رسیدن به موضوع نکرده اید.
دیدن بپه در خواب بسیار نیکو است ،اما اینکه این بچه گا و بیگاه در نزد شما قرار گرفته ایت میتواند به این معنی باشد که شما به صورت اتفاقی در زندگی شخصیتان به موضوعی که آینده موفق شما در گرو ان است برمیخورید ولی از آن غافل هستید.
پی در کارها و اتفاقات روزمریتان بسیار تامل کنید تا بفهمید که نشانه ای از این موضوع بیابید که بتوانید در آینده زندگی پر رزق و روزی داشته باشید.
سربلند و پیروز باشید

با سلام
خواب دیدن بجه در خواب برای زنان امری طبیعی است . و به تعبیر امام صادق فرزند پسر در خواب به معنی خبرخوش و خوشبختی در خانه است و اینکه شما هر چند وقت یک بار فراموش میکنید به این دلیل میتواند باشد که در ان زمان فرزندی از خود نداشته اید .
سربلند و پیروز باشید

با سلام
این خواب نمادی از سعادت و ارامش است .
این خواب نشان می دهد که رابطه ای زناشویی شما در مسیری خوشایند تداوم می یابد
و شما دو نفر در کنار هم شادی و خوشحالی را تجربه میکنید .
سر بلند و پیروز باشید

سلام
من یه پسر 15 ماهه دارم تو خواب دیدم این پسرم دو سر دارد تو کتابها و اینترنتت هیچ تعبیری براش پیدا نکردم. لطفا یکی کمکم کنه

با سلام
تعبیر خواب شما نیک است و نگرانی برای فرزندتان نداشته باشید. به تعبیر دانیال نبی دیدن این خواب نشان بر طول عمر برای فرزندتان و قوی بودن شخص میباشد .
سربلند وپیروز باشید .

در خوآب دیدم که فرزندی بسیار لاغر و زشت و بی ادب دارم که بعد از اینکه از کما در امدم همسرم اورا به من نشان داده و گفته این بچه تو هست بچه کچل بود ودر خواب حرفدمیزد تعبیر چیست

با سلام
خواب شما بر چند وجح است.
اینکه شما از کما بیرون امده اید . شاید نشان بر این داردکه شما زندگی تازه و نو را اغاز میکنید .
و اینکه بچه ای ان گونه زشت و لاغر در خواب داشته اید به گفته امام صادق نشان بر شنیدن خبرهای ناخوشایند است .
و نوزادی که حرف میزند به تعبیر جابر مغربی سیار نیک است و نشان بر شفا یافتن از مریضی و بهبود پیدا کردن می باشد.
سربلند و پیروز باشید .

سلام روز بخیر.
یک دوستی دارم که سنشون بالاست و بچه دار نمیشن.
من خواب دیدم که یک پسربچه خوشگل و موبور ۳ الی ۴ ساله شیطونی میکرد بعد فهمیدم این بچه مال همین دوستم هستش و توی خواب بهش میگفتم تو که می گفتی بچه دار نمیشی پس این بچه از کجاست …

با سلام
دیدن پسر زیبا در خواب نشان بر سود و منفعتی نیکو برای شماست.
و به تعبیر معبران چینی اگر این خواب برای افرادی باشد که بچه ای ندارند امید و کامرواییست.
که شاید در اینده نه چندان دور صاحب فرزندی شوند .
سربلند و پیروز باشید .

خواب دیدم که بچه گیرم امده ولی از دستم افتاد و پشت سرش شکست و خون امد ولی زود قطع شد ایشالا تعبییر بد نداشته باشه

با سلام
دیدن بچه در خواب خیر و سعادت و مسولیت است و اینکه احتمالا به شما کار خیری پیشنهاد میشود که در ان سهل انگاری میکنیدولی بسیار زود ان مسولیت را دوباره بر عهده میگیرد و انشالله از پس ان بر می ایید .
سربلند و پیروز باشید .

سلام ..‌من دیدم دارم با یه نفر صحبت میکنم که انگار از حرفش ترسیدمو بخاطر بچه ای که سراغشو داشتم ترسیدم که بخواد بره بهش آسیب بزنه دروغش دادم..یه قسمت خوابم دیدمکه دارم از بچه حفلظت میکنم آسیب مثلا بهش نرسع و روش چارچنگول شده بودم که انگار بلای سرش نیا..ممنون میشم تعبیرشو لطف کنید..‌

سلام من تو خواب یه دختر بچه ی تقریبا ۴یا ۵ ساله با موهای خرمایی که بلندیش تقریبا تا گردنش بود دیدم که بیگانه بود و من لباس اونو درآورده بودم واز لباسای خودم بش پوشونده بودم بعدش خواستم لباس خودشو بپوشونمو لباس خودمو گرفتم ازش ولی هرچقدر گشتم نتونستم لباسشو پیداکنمو بچه همونجوری برهنه مونده بود وقتی دنبال لباسش می‌گشتم چندتا نقاشی پیدا کردم که اون بچه رو کشیده بودن مثل اینکه خودم کشیده بودم ولی نقاشیام حس بدی میداد بهم
تو خواب میخواستم از اون بچه خلاص بشم فقط
اصلا حرفم نمی‌زد خواب خوبی نبود واقعا
ممنون میشم تعبیرشو برام بگین

سلام من تو خواب یه دختر بچه ی تقریبا ۴یا ۵ ساله با موهای خرمایی که بلندیش تقریبا تا گردنش بود دیدم که بیگانه بود و من لباس اونو درآورده بودم ولز لباسای خودم بش پوشونده بودم بعدش خواستم لباس خودشو بپوشونمو لباس خودمو گرفتم ازش ولی هرچقدر گشتم نتونستم لباسشو پیداکنمو بچه همونجوری برهنه مونده بود وقتی دنبال لباسش می‌گشتم چندتا نقاشی پیدا کردم که اون بچه رو کشیده بودن مثل اینکه خودم کشیده بودم ولی نقاشیام حس بدی میداد بهم
تو خواب میخواستم از اون بچه خلاص بشم فقط
اصلا حرفم نمی‌زد خواب خوبی نبود واقعا
ممنون میشم تعبیرشو برام بگین

سلام من خواب دیدم که با یک بچه ۱۰ ساله دارم بازی میکنم

با سلام
اگر در خواب دیدید که سرگرم بازی با بچه هستید احتمالا بر این تعبیر است که شما فردی مسئولیت پذیر هستید و مشکلات شما را از اهدافتان دور نمیکند و همیشه مشکلات را به عنوان چالشی سرگرم کننده میبینید . خواب شما بسیار نیک است .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من خواب دیدم یه نوزاد تو بغلمه نمیدونم بچه خودمه یا مال یکی دیگست گوشاش دو تا سوراخ داره که به جای گوشواره سنجاق قفلی تو گوششه یکیش زرد یکیش نقره ای سنجاق قفلش باز شده بود خواستم تعبیرشو بدونم ممنون میشم ازتون

با سلام
تعبیر خواب شما بر چند وجح است و اینکه شاید بر این معنی باشد که مسولیتی ویا کاری به عهده شما گذاشته میشود که انشالله از عهده ان به خوبی بر اید. و به تعبیر انلی بیتون دیدن سنجاق در گوش علامت روبرو شدن با اختلافات و مشاجرات خانوادگی است .وبه تعبیر دیگرمعبران . سنجاق های زرد دوستان قدیمی هستن که بسیار به شما کمک میرسانند و سنجاق های رنگی افرادی هستن که به شما سود و منفعت نمیرسانند و زود شما را رها میکنند . و در اینجا باز بودن سنجاق نقرای احتمالا بر این معنی است که شما از افراد
.سودجو بر حذر هستید .
سربلند و پیروز باشید

سلام من ی دختر مجردم خواب دیدم ک با مامانم و بابام رفته بودیم امام زاده ی پسر بچه ای رو ب فرزندی گرفتیم و بعدش خواهرمم اومد ی بچه برداشت… تو راه برگشت از ی مسیری ک پر از باغ و درختای سرسبز بود با مامانم میرفتیم و عده ای هم مشغول ساختن زمین بودن میشه تعبیرشو بگین

با سلام
خواب شما از چند خواب متشکل شده است. پذیرفتن فرزند برای خودتان و خواهرتان میتواند بر این معنی باشد که شما و خانوادتان مسولیتی بزرگ بر عهده گرفته اید که بسیار خوب از پس ان بر میایید. انشالله
و اینکه در راهتان باغ و درختان سر سبز بوده است به تعبیر امام جعفر صادق افزون شدن مال و ثروت است .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من یه دوست دارم که از زمانی ک پدرش فوت شد ازش بیخبرم اما خوابش رو دیدم و دیدم که پدر و مادرش هم کنارش بودن و یک برادر کوچک و سرزنده داشت و پای منو از خوشحالی گرفته بود تعبییرش چیه با اینکه پدرش مرده ولی توی خوابم پدر داشت و یکی غیر از پدر واقعیش بود

با سلام
با توجه به این که شما مدتها از دوست خود بی خبر هستید و خوابشان را میبینید نشان بر داشتن ارتباط عاطفی و احساسی که از دوستی به جا مانده خبر میدهد .و اما تعبیر خوابتان احتمالا نشان بر این دارد که حال عمومی دوستتان خوب و نیک است و از طرف افرادی خیر خواه حمایت میشود. و اینکه دیدن ناپدری در خواب نشان بر پا گذاشتن در مسیر نیکبختی است که راه درستی را برایش انتخاب نکرده است .
سربلند و پیروز باشید

من خواب دیدم بچه شیر میدم نمیدونم مال کی بود

با سلام
خواب شما احتمالا نشان بران دارد که مسئولیتی را بر عهده میگیرید و بسیار خوب از پس ان بر می ایید .
سربلند و پیروز باشید .

با سلام .
خواب شما میتواند نشان بر این باشد که شما مسولیتی را بر عهده گرفته اید که باید با جان و دل از ان حمایت کنید و انشالله از پس ان بر می ایید .
سربلند و پیروز باشید

سلام وقتتون بخیر.دختر مجردی هستم که چندین بار خواب دیدم با ی دختر بچه کوچیک حدود ۲سال بازی میکنم بچه رو نمیشناسم و یبارم خواب دیدم با دختر بچه یکی از دوستام بازی میکنم تعبیرش رو لطف میفرمایین

با سلام
خواب شما شاید براین تعبیر باشد که شما فردی مسئولیت پذیر هستید و با مشکلاتتان به راحتی کنار می آیید.
ونشان بر این دارد که در اکثر کارهایتان موفق خواهید شد .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من چندین بار پیش امده فرزندم را توی خواب 3 یا 4 ساله می بینم در حالی که پسرم 25 سال دارد نمی دانم چرا

سلام،خواب دیدم دوست پسرم نوزادی داد بغلم‌ولی مال من نبود ولی تعجب نکردم و یک شیشه شر داد که بدم بچه بخوره دیدم بجای شیر آب قند بود

من دختر مجرد هستم و خواب ديدم كه كه دو طفل دوگانه ميداشته باشم بسيار مقبول صحتمند و هرشيار و من و شواهر هم هر دوى ما زياد خوش هستم با هم با طفل ها مان زياد حساس خوشى ميكنم

سلام من خواب دیدم برای ازمایش سونو رفتم ولی عکس بچه رو ک بهم نشون داد یه بچه ی خوشگل و چندماهه بود که داشت بهم میخندید
میشه بگید تعبیری داره اصلا یه نه؟

با سلام
دیدن این چنین خواب هاب برای زنان امری طبیعی است . اما تعبیر خواب شما احتمالا نمادی از پدید امدن یک ایده نو و تازه است .
که باعث میشود شما را از غم و ناراحتی برهاند .
سربلند و پیروز باشید

خواب ديدم خانمم يك بچه حدودايك يادوساله بورداردولى ازمن نبوددرضمن خانم بنده ازمن جدازندگى ميكند
تعبيرش چيست؟

سلام
خواب دیدم دختر4یا5ساله ای در حیاتی مشغول بازی بود وامد سمتم ودستمو گرفت ومنو مامان صدام کرد ومن هم واقعا فک میکردم تو خواب دخترمه ویه حس خاصی بهم دست داده بود وکلی هم وقت وخوشگذروندیم البته من مجرد هسام اگه میشه تعبیرشو بگین ممنون میشم
با تشکر

سلام همسر من خواب دیده که صاحب فرزندی شدیم که داخل دهان او مقدار زیادی مو وجود دارد لطفا تعبیرش را بگید

سلام من خواب دیدم یه خانوم شش قلو بچه آورده بود ک دوتاش فلج بودن نمیتونست از همشون نگهداری کنه من دوتاش رو گرفتم ک بعد فهمیدم یکیش فلجه و ناراحت بودم.تعبیرش چیه؟

سلام من خودم ازدواج کردم اما خواب دیدم با خانوادم خونه عشق قدیمیم رفتم و اونجا یه دختر خوشگل یسال و نیمه از من و عشقم دارم و دخترم با چشمای طوسی که سردرد داره و عشقم میگه دخترم میگرن داره و من در حال خوابوندن دخترم تو بغلم هستم و عشقم از اینکه از من جدا شده و این شرایط پیش اومده گریه میکنه.( البته من میخواستم از همسرم جدا بشم که دوباره برگشتم اما اصلا این زندگی دوس ندارم بخاطر خانوادم برگشتم تو واقعیت وضعم اینه ) تو خواب پدرم بخاطر دخترم میگه باشه تو جدا شو و به عشقت برگرد تعبیرش چی میشه؟؟؟

تعبیر خواب یکی از مستجیر ها یک طفل دوقلو به دنیا میاره اونم پسره بعد یکی شو به من میده نه برای همیشه و خیلی شوخ هم است تعبیرش چیست

سلام
من خواب ديدم دخترم كه ازدواج هم كرده فرزند دختري به دنيا اورده ولي در خواب به همسرم ميكفتم شبيه دخترم هست ولي دختر خودم مرده بود وهمهي فاميل هم جمع بودن كه به باغ شخصي ما بروند البته دختر خودم را در خواب كنارم ميديدم وبه من ميكفت خيلي مراقب بچم باش باباش ناراحت ميشه اكر جوراباش رادر بياريد
ممنون از پاسخكويي شما

من خواب دیدم نوزاد چند ماهه پسر با دو سر و درشت هیکل که انگار مادرم زاییده بود رو از بغل کسی گرفتم ، هیچ عجیب هم نبود برام انگار ، لطفا تعبیرش رو بفرمایید ، ممنون

سلام .من در خواب دیدم یکی به من زنگ زد و بهم گفت بیا یه جایی وقتی رسیدم دیدم مردم تجمع کردن و ماشین پلیس اینا هس منو بردن یه جایی شبیه مغازه یه تختی بود یه دختر دراز کشیده و یه بچه کنار خوابیده بود بچه هم تقریبا یعنی شش ماهش اینا میشد اون بچه رو دادن به من گفتن این بچه مال تو.

منم اتفاقا همچین خوابی دیدم نمیدونم تعبیرش چیه!

بچه اي كه نمشناختم يهو ديدم بغلمه بچه نفغش با صداي بلند زير دستم در اومد گفتم همين باعث ميشد گريه كنه ولي باز ندونستم بچه كيه و اصلا صورت بچه رو هم نديدم

با سلام
تعبیر شما احتمالا بر این باشد که شما مسولیتی بر عهده میگیرید که از ان مسئولیت نفعی به شما نمیرسد بلکه احتمالا ضرری هم برسد که باعث ناراحتی شما بشود . پس با احتیاط در پذیرفتن مسولیت ها قدم بردارید
سربلند و پیروز باشید

من دیشب خواب دیدم انگار جنگ شده بعدش بمب باران میکنن یه مشت بچه همراه مادراشون بیرون خوابیدن بعد بمب باران از اتاق ک میام بیرون مادراشون همه مردن ولی بچه ها همه زندن همه هم پسر بودن سفید سیاه خوشکل زشت همه رو اوردم بزرگ مبکردم

با سلام
خواب شما بر چند وجح میباشد. تعبیر اول اینکه جنگ و بمباران نشان ناکامی های متعدد است که در زندگیتان رخ داده است.
به تعبیر ابراهیم بن عبدالله کرمانی سرپرستی کودکان متفاوت نشان بر این دارد که فرصتی دوباره به دست می اورید که اطرافیانتان به شما کمکی نخواهند کرد و شما بهترین استفاده از ان را خواهید برد . انشالله
سربلند و پیروز باشید

خواب دیدم جوی آبی روان است.خونه ما نبود
نوزاد زیبایی اون جاست من نگرانم توی جوی آب نیفتد .بچه می پره تو آب و شما می کنه جو تمیز است خیلی تعجب کردم به یکی گفتم اما اون زن مسن است نمیدانم نوه اش بود ….اون باورش نمی شد بچه شنا کرده باشه بچه گاگله میکرد خیلی زیبا بود

خواب دیدم جوی آبی روان است.نوزاد زیبایی اون جاست من نگرانم توی جوی آب نیفتد .بچه می پره تو آب و شما می کنه جو تمیز است خیلی تعجب کردم پله یکی گفتم اما اون زن مسن است نمیدانم نوه اش بود ….اون باورش نمی شد بچه شنا کرده باشه بچه ناگاه میکرد خیلی زیبا بود

سلام من خواب دیدم که پسر بچه کنارمه ولی نمیشناختمش اما خیلی دوسش داشتم و مدام بوسش میکردم

سلام
من فعلا بچه ندارم
منم یک بچه زیر یکسال که دست مادرم بود را دیدم و جنسیت بجه رو واقعا نمیدونم . مادرم پشتش بمن بود و روی بچه که بغل مادرم بود بمن بود بچه زیبا بود و من همش اونو میبوسیدم
تعبیرش چیست؟

سلام
من توی منزلمون یک بچه(6 ماه) زیباروی و تپل دیدم که احساس میکردم عضوی از خانواده ماست، بچه توی روروک بود(برای یادگیری راه رفتن) من چند بار بچه رو از توی روروک بیرون اوردمش و در آغوش گرفتم و در اطراف خودم خواهرم و مادرم رو حضور داشتند، مادرم برای خرید میخواست به بیرون بره، در من در حال قدم زدن توی اتاق دسته نخی کیفم(دوران دانشجویی) رو کنده دیدم(کنده شدن دسته کیفم، این اتفاق برام در بیداری بعد از یک آزمون استخدامی توی دانشگاه صنعتی امیرکبیر افتاده بود)، بعد من از مادرم خواستم که برای تعمیر کیف رو با خودش ببره(تحویل خیاط بدهد) مادرم قبول نکرد، بچه توی روروک در حال بازی بود من اومدم بغلش کنم گریه کرد و بغلش نکردم.

سلام خواب دیدم یه پسر بچه شش یا هفت ساله دارم که یکی از چشماش تازه عمل کرده بود بردمش به مدرسه بعد من با اقایی که در ارتباط هستم الان در حال حاضر در خواب دیدم که ایشون به من گفت بیا پیشم من که رفتم پیشش پدرش شروع کرد به فحش دادن به من و هم چنین مادرش مبخوام بدونم چیه تعبیر خوابم ممنونم

سلام وقتتون بخير اگه امكانش هست تمنا دارم تعبير خوابم رو بگين چرا كه در شرايطي هست كه باعث نجات و راحت شدن از دغدغه ميشه و در اين مملكت معبريم نيست؛
من مدتها در تابستون خواب ديدم آقا پسري در سالن محيط اجتماع عموم بچه اي رو ميده به دوستم ميگه بده به فلاني(دختريه كه دوسته نزديك دوستمه و دوست ازنوع همكلاسي پسره)و دوستمم ميگيره كه ببره بده و بعد صحنه ديگه از خواب ديدم اين آقا پسره زنگ ميزنه به دوستم(رابطش با دوستم تو خواب معمولي و خوب بود)
چون جاداره بگم اين آقا پسر عاشق دوستمه ودوستم شك داره و باور نميكنه ( …………)
اميدوارم و منتظرم خوابم رو تعبير كنيد
خدا ازتون راضي باشه

سلام من خانمم و خواب دیدم ک یکی از فامیل ما باردار بود و توی راه ک میرفت بره زایمان کنه بچش بدنیا اومد.(بچه یکی دوماهی میخواست زودتر بیاد)

سلام من خواب دیدم زن داداشم و داداشم که دوماه پیش باهم ازدواج کردن باهم قهر هستن.من وقتی زنداداشمو دیدم ازش پرسیدم که چیشده گفت دوساله باهم قهریم.من زنگ زدم به داداشم که باهم اشتیشون بدم و موفق شدم بعد چند وقت دیدم داداشمو زن داداشم کلی بچه اوردن ازش پرسیدم چندتا بچن گفت 300و خورده ای و من خیلی متعجب شدم لطفا خوابمو تعبیر کنین.

سلام من متاهلم و بچه ای ندارم. خواب دیدم دختری بدنیا اوردم که بسیار باهوش هست و خیلی زود به حرف امد به طور کامل حرف میزد و همه چیز اطرافش و خوب درک میکرد مثل یه ادم بالغ که از باهوشی زیادش دوست نداشت به حرف من گوش بده ولی از پدرش تا حدودی میترسید… تعبیر خواب من چی هست ممنون میشم جوابم و بدین

سلام
من یک پسر سه ساله دارم جدا از شوهرم زندگی میکنم اما طلاق نگرفتیم خواب دیدم سه پسر دارم یکی دبستانی و قد بلند و سرخ وسفید و مودب یکی پسر فعلی خودم که سه ساله و تپل و زیباست و یک پسر کوچکتر که سبزه و لاغر اما بامزه بود هر سه را بشدت دوست داشتم میشه تعبیر خوابمو بگین

سلام من میخواستم اگه امکان داره تعبیر خوابمو ب من بگید. من چند وقته از نامزدم جدا شدم و چند شب پشت سر هم خواب های نا مفهومی میبینم ک نامزدم تو همه خواب های من هست . حتی خود نامزدم هم خواب دیده و ب من گفته مراقب باش خواب بدی دیدم. ولی خواب اخری برام سواله .خواب دیدم بچه دختری تو بغلمه ک برای من نیست مادرش سپرده دست من و منو نامزدم با هم ازش مراقب میکنیم که بچه مریض میشه و ما دنبال بیمارستان می گردیم ولی بچه خیلی اروم و بازیگوشیه اصلا گریه نمیکرد و من براش شیر درست کردم و بهش دادم میخواستم بدونم این خواب ربطی ب زندگی من داره ؟ میشه سریعتر کمکم کنید که بتونم برای زندگیم سریعتر تصمیم بگیرم ؟

سلام شوهرم خواب دیده در خانه تاریک که نمیدوند آنجا زیارتگاهی یا خانه ؟ ولی بچه کوچک را میبیند که یک طرف رویش سوخته و دست نمیزند بعد این طرف دیگرش را نگاه می کند پسر بچه خیلی کوچولو و زیباروی و آن طفل را در آغوش گرفته خانه میارد همینی که ساعت زنگ میزند و از خواب بیدار میشه

سلام خواب دیدم ک در بیمارستانی مشغول پرستاری از نوزادی هستم در خواب اون بچه اسما برای خواهرشوهرم بود ولی همش بچه دست من بود و من در بیمارستان مراقبش بودم ا۱لا خواهرشوهرم در خواب نبود .. خیلی هم به اون بچه وابسته هستم و دوستش دارم …. تعبیرش لطفا بهم بگید …چون الان این دومین باره ک خواب بچه میبینم

سلام ببخشید من خواب بچه خودمو دیدم ک خیلی لاغر و مریضه بردمش دکتر درحال مردن بود داخل ی پلاستیک مشکی کرده بودمش تا ب دکتر رسیدم بهش امپول زد بچم سرحال شد و شروع کرد ب بازی کردن تعبیرش چیه

خواب دیدم کسی که بهش علاقه مندم و هیچ ارتباطی هم با هم نداریم . ی دختر داره در صورتی که میدونم مجرده و بچه نداره . تعبیرش چیه؟ ممنون

سلام خواب دیدم دم در خونه ی عموم ی نوزاد سرراهی گذاشتن من در رو باز کردم یهو مادرش رو دیدم با داد و بیداد همسایه ها مادر رو گرفتن ، پدرم اومده اون بچه رو بغل کرده تا بتونه تحویل مادرش بده.تعبیرش چیست؟

سلام خواب دیدم دم در خونه ی عموم ی نوزاد سرراهی گذاشتن من در رو باز کردم یهو مادرش رو دیدم با داد و بیداد همسایه ها مادر رو گرفتن ، پدرم اومده اون بچه رو بغل کرده تا بتونه تحویل مادرش بده

من خواب دیدم که همه اقوام با قطار داریم میریم مسافرت و تو این قطار نوزاد دختر یکی از فامیل همش بغلمه و ازش مراقبت میکنم و بچه هم همش میخنده

سلام. من خواب دیدم یه نوزاد دارم خوب رشد میکرد باهر بار شیر دادن بزرگتر میشد. یه بار خواستم جاشو عوض کنم دیدم چهارتا پا داره دوتاش کوچیک بود نزدیک زانوش دوتاشم بزرگ و معمولی و اینکه بچه حرف هم میزد تعبیرش چیه؟

سلام. من خواب دیدم یه نوزاد دارم خوب رشد میکرد باهر بار شیر دادن بزرگتر میشد. یه بار خواستم جاشو عوض کنم دیدم چهارتا پا داره دوتاش کوچیک بود نزدیک زانوش دوتاشم بزرگ و معمولی تعبیرش چیه؟

سلام
من خواب دیدم کسی که دوستش دارم از یه نفر دیگه بچه دار شده اما من این موضوع رو باور نمیکنم

خواب دیدم بچه عمم پیشه منه انگار که من مسئول نگهداری ازش بودم بچه هی سعی میکرد چهار دست و پا را بره ولی نمیتونست ورداشتمش رفتم تو ماشین نشستم اصلا حواسم داداشم که از خودم کوچیک تزه نشسته بود پشت فرمون یه هو ماشین حرکت کرد هی گفتم ترمز کن جوابمو نداد زد به کوه بد ترمز کرد منم خیلی ترسیده بودم که واسه یچه اتفاقی بیفته از ماشین پیاده شدم زیره یه سایه گذاشتمش رفتم سراغ ماشین ولی بهش دس نزدم برگشتم دیدم بچه خوابیده یه هو از خواب پرید با لبخند به من نگا میکرد بغلش کردم دید یه هواپیمای سفید نصفش داره آتیش میگیره بقیه شو جدا کردم دارن میبرن همین

سلام. زن من من در حال حاضر حامله است. و من خواب دیدم بچه بدون پا به دنیا آمد.
اگر تعبیری دارید متشکرم

خواب ديدم يه پسربچه روديدم حس كردم تنهاس وبه فرزندي گرفتم گفتم توپسرمني بعدش گذاشتمش جايي رفتم دنبال كاربعدهركاري ميكردم كه برم بهش برسم نميتونستم

خواب دیدم بچه ی یکی از اشنا ها بود میدونستم آشناس ولی نمیدونستم کیه یه دوقلو دختر پسر داشت پسره خیلی زود رشد کرد و شد تقریبا بچه ی ده ماهه اما دختره همون یک ماهگی موند..بچه های نازی بودن و مدام بغلشون میکردم و باهاشون بازی میکردم انگار بچه ی خودم بودن اما نبودن…میشه لطفا تعبیرشو بگید بهم

البته اینم بگم که ازدواج نکردم و چندوقت یه بار خواب بچه میبینم ممنون میشم کمکم کنید

سلام.من چند ساله خواب میبینم که یه پسربچه کوچک بغلمه. و بدون اینکه پدر و مادرش رو بشناسم خیلی سخت مراقبشم و همش استرس دارم که نکنه چیزیش بشه… اگه میشه خوابم رو تعبیر کنید. ممنونم

سلام،درخوابم خواهر دار شدم و اونو به يك خانواده ديگه دادن و اون خانواده كه ميشدند پدر ومادر خونده ي خواهرم تصادف كردند و فوت كردند و مادرم اينا ميخواستند خواهرمو به يه خانواده ديگه بدهند كه من مانع شدم و اون دختر بچه مدام گريه ميكرد منم ناخوداگاه باهاش اشك ريختم.

خواب دیدم که یکی از فامیل های نزدیکم بچه ای بامزه و دوست داشتنی رو داد بهم و گذاشت روی پاهام که خیلی خوشحال شدم و بغلش کردم.
چه تعبیری داره؟

خواب پسر بچه ايي كه مال خودم بود اما من دختر دارم كه از شدت مريضي لاغر شده بودو در هنگام جيش كردن آلت بلند و لاغري داشت و تو دست من ماست سفيد و پي پي زرد بالا آورد
ساعت ٨/٥ اين خواب ديدم تعبير داره؟

خواب پسر بچه كه ما خودم بود و از مريضي لاغر شده بود و در هنگام جيش كردم در دستشويي آلت بلند و لاغري داشت و تو دست من ماست سفيد و پي پي بالا آورد
اين خواب و ساعت 8/5صبح ديدم آيا تعبير دارد؟

خواب دیدم دو تا بچه که یکی تقریبا هفت هشت ساله و صورتش با زغال سیاه شده که این دختر بچه رو من چند ماه پیش دیده بودم وضع مالی خوب نداشتن.اونی که صورتش سیاه بود می دوید یعنی فرار می کرد از بچه دومی که نوزاد بود و دنبالش می دوید و با صدای بچه نی نی دنبالش گریه می کرد.اون که صورتش سیاه بود به من نگاه کرد و همینطور فرار می کرد و اون دومیه همینطور دنبالش بود و گریه می کرد.و من تو خواب ترس داشتم این دومیه بیاد دنبالم.

خیلیا خوابشونو گفتن ولی تعبیری نشده
تعجب میکنم ازینکه اینجانوشته شده که بنویسید تا تعبیرشو بفرستیم ولی چیزی نیومده شاید سرنوشت منم مثل بقیه باشه ولی خب من مینویسمو میسپارمش بخدا

من خواب دیدم که یه بچه رو پیدا کردم توخونمون که خیلی خوشگل و ساکت هم بود
بعدم بلندش کردمو بردم نشون بقیه دادم
ولی احتمالا روز بعد دنبال مامانم میگشتمو بچه و بمن گفتن دوساعته مامانم تو حمومه
بعدا درو اروم بازکردم ک ببینم مامان داره چکارمیکنه و دیدم که بچه مرده و مامانم داشت میشستش و خیلی ناراحت بود
منم خیلی ناراحت شدم
مامانم بچه دوسته و پسردوست داره ولی خب نشد
منم به بچهه علاقه مندشده بودم
لطف میکنین اگر پاسخگوباشید

من همیشه توی خوابم یه بچه رو میبینم که به هر طریقی بهم میرسه ،یکبار یا چند بارم نیست خوابیه که مثلا توی یه سال حداقل ده بار یا بیشتر‌ دیدمش‌.
این بچه همیشه یکی نیست و از نظر صورت و سن متفاوته توی خوابم ،اما همیشه خیلی خوشکل و راضیه که با من باشه

میشه لطفا واسم تعبیرش کنید..در ضمن چندماهه ازدواج کردم و بچه ای ندارم

من خواب دیدم که خواهرشوهرم و زن برادرم حامله هستن و چون من حامله نیستم دارم گریه میکنم و از طرف دیگه جایی میرم که ی بچه دوست داشتی و زیبا اونجاست که همش باهاش بازی میکنم و قربون صدقه اش میرم و اون همش برا من دست و پا میزنه و میخنده

سلام من خواب دیدم در همین سنی که هستم’۴۰، دارم با دختر کوچولوی که خودم بودم صحبت میکردم و از دیدنش خوشحال بودم

خواب ديدم دخترم را پيدا كرده ام كه در ژاپن با مادر ژاپني اش زندگي مي كند و ١٩ سال است از او دور هستم و بي اطلاع

سلامم ببخشید من ظخر خوابیدم بعد توی خواب دیدم خواهر کوچیکم که 8_9 ماهشه رو میخوان بفروشن به یک پیر مرد پیرزن بعد من خواهر م و بغل میکنم و کلی گریه میکنم که نفروشنش بعدم از اونجا میریم سمت حرم امام رضا و من از خواب بلند میشم اینقدر توی خواب گریه کرده بودم که الان چشام قرمزه قرمزه خیلی ممنون میشم جوابمو بدید

سلام خسته نباشید خواب دیدم بچه ایی گریه میکنه که احتمال دادم دختر دختر خالم باشع که ماه بعد قرار دنیا بیاد تقریبا تو خواب ۲ سالش بود گریه میکرد که بغلش کردم بردم تو حیاط که حیوانات مختلفو نشونش بدم و ارووم شد ممنون میشم معنیش کنید

سلام. دیشب خواب دیدم یه بچه نوزاد پسر تو خیابون پیدا کردم بغلش کردم که با خودم ببرمش یه جوری بغلم کرد انگار که منو میشناسه. همراه با دوتا از دوستام بودم به مغازه هایی که اون اطراف بودن گفتم این بچه صاحاب نداره ؟ همه گفتن نه ببرش برای خودت. داشتم میبردمش که یهو با دوستام دعوام شد سره یه موضوعی یهو نگاه کردم دیدم بچه تو بغلم نیست بعد که دنبالش گشتم و پیداش کردم دیدم نوزاد تبدیل به یه گربه شده بود ولی باز بفلش کردم و با خودم بردمش خونه. کی میتونه تعبیر کنه؟

سلام من دو شب متوالی خواب دیدم پسر عمه م ک کم سنه و با من اخته خاتواده خونه ما اومدن و اون نیست و من کلی گریه میکردم و ی باره دیگ م خراب دیدم ک برادری کوچیک دارم ک بیماره و من عاشقانه دوسشدارم درحالی برادری کوچیکتر ندارم امیدوارم تعبیرش خیر باشه

سلام من تو خواب دیدم پدر و مادرم که یه روز مهمون رفته بودم براشون(خانوم متاهل هستم) یه پسر بچه به دنیا آوردن و داداشم هم داره با بچه بازی میکنه اولش شوکه شدم و تعجب کردم ولی واقعیت تو خواب ناراحت شدم بخاطر مسئله ی ارث ،همچین شخصیتی ندارم ولی نمیدونم چرا تو خواب ناراحت شدم؛ (که اینم بگم الان چند وقته از دستشون ناراحت هستم و در ارتباط نیستیم) خیلی ممنون میشم تعبیرشو بگین

مادرم خواب دیده که من پسر بچهای به خانه اوردم که به او گوساله خطاب میکنم میگم این گوساله رو لباس بپوشون مادرم درخواب باخود میگوید این که پسر بچه هس چرا پسرم(من) گوساله میگوییم

سلام
من خواب دیدم یه بچه به دنیا آوردم ظاهرا دختربود اما مطمئن نیستم.
میخواستم به بچم شیر بدم. بچه خیلی ناز بود و یه جور خاصی نگاهم میکرد منم خیلی قربون صدقش میرفتم و دنبال یه اتاق مناسب بودم برای بردن بچه به اونجا ینی داشتم ازش مواظبت میکردم.
اما همسرم توجه نمیکرد به من و بچه و داشت با تلفن صحبت میکرد در حالی که من احتیاج به کمک داشتم و توی خواب از این موضوع ناراحت شدم.

سلام خسته نباشید
خواب دیدم دیدن اهل بقور رفته ام و بر سر قبر ها فاتحه میخوندم از ی قبر که گذر کردم شناسنامه ام همان جا افتاد هنگام برگشت یکی از بازماندگان همان مرده شناسنامه ام رو نشونم داد گفت این مال شما نیست ؟گفتم بله و از او گرفتمش.
میخواستم بدونم تعبیر این خواب چیه؟
ممنون

باسلام ..مادرم خواب دیده که همسر من یه بچه پسر بقل داره و به مهمانی رفته و تو خواب هم مادر من هم به انجا رفته .. ولی خودمون بچه دختر داریم و تو خواب پسر دیدن معنیش چیه

سلام من خواب دیدم دارم تو کوچه پشتیمون راه میرم همش صدا بچه میاد ک گریه میکنه بعد یکم گشتم دیدم ی بچه ی ۴ ماهه رو زیر ی سنگ قایم کردن ک بمیره تعبیرش چیه؟بعدم خودم برش داشتم و قرار شد تا ابد ازش نگه دازی کنم خودم تنهایی حتی مامانم ممسعولیت بچه رو قبول نکرد گفت پای خودت

خواب دیدم ک خوابم، یه بچه کوچیک هم پیشمه خیلی کوچیکه من بار اولی ک دیدمش نوزاد بود.
بعد من ناز میدمش اونم خوشحاله من حس میکنم خوشحاله
بعدش بچه حدودای دو سه ماهه ب نظر میاد همونجور خوابیم منم باهاش بازی میکنم و میخندیم انگاری تازه از خواب بیدار شده
اون بچه خودمه ولی من مجردم

من همیشه خواب می بینم ک ی بچه میخرم. ینی همیشه یکی میخواد بچشو بفروشه و من میخرمش و ب فرزندی میگیرمش

سلام
کسی نمیتونِ خواب من رو تعبیر کنِ؟

خواب دیدم هر جا میرم ی بچه دنبالم میاد ظاهرا بچه ی خودم نبود

خواب دیدم هر جا میرفتم ی بچه دنبالم بود ظاهرا بچه ی خودم نبود

سلام
من دوسال پیش خواب دیدم ی پسر بچه کوچیک میاد جلوم به مدت چند ثانیه بهم نگاه میکنه ولی بعد مدتی بهم یه پوزخند میزنه و میخنده ، الان دیش دوباره این خواب سراقم اومد بعد از دو سال دقیقاا همین صحنه بود ، اصلا حس خوبی بهش ندارم …
ممنون میشم تعبیر کنین❤

من در خواب دیدم دختر همسایه را بغل کردم و از پله های خونه بالا میرم. تعبیر آن چیه?

خاله ی شوهرم خواب دیده که یک نوزاد پسر توی بغلم دارم …الان من باردارم وکسی هم نمیدونه که باردارم…تعبیر خواب خاله ی شوهرم چیه

باتشکر از شما

سلام خدمت شما چند سالی است من بچه های نوزاد را به گونه های مخطلف خواب میبینم و هر بار هم خواب میبینم که یک بچه نوزاد کوچک است که هیچ کسی را ندارد و بغل من است و من باید از او مراقبت کنم همش در خواب هایم نگران آن بچه هستم امشب هم در خواب دیدم که صدای گریه یک پچه نوزاد از پشت بام میاید گویا کسی بارای او ظلم میکند و من میروم تا نجاتش دهم لطفا پاسخی برای این خوارهای طولانی مدتم بدهید خیلی نگرانم آخی چندین سال است تشکر از شما

چرا پاسخ نمیدهید

سلام و عرض خسته نباشید خدمت یکا یک شما بزرگواران
بنده در خواب دیدم که توی خونه خودمون موقع شب و بچه ای ایستاده و به من نگاه میکنه خودشم جن بود من هر چی خواستمم بگیرمش نشد و انگار بختک جونم افتاده بود و نه میتونستم سمتش برم و نه میتونستم داد بزنم که آخرش خونوادم بیدارم کردن.ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام من ي دختر بأكرم دم ظهر خواب ديدم ي پسر بچه تپل و سفيد تو بعلمه ك بهش ميخورد ٩ ماهشه خيلي خوشگل بود وانگار ك مال خودم بود منم داشتم اونو ميبردم تو ماشين ك يكي از اقوامم منو با بچه ديد گفت مال خودته و گفت ميديش بغلم منم دادم دستش ك همون موقع از خواب بيدار شدم

سلام من ي دختر بأكرم دم ظهر خواب ديدم ي پسر بچه تپل و سفيد تو بعلمه ك بهش ميخورد ٩ ماهشه خيلي خوشگل بود وانگار ك مال خودم بود منم داشتم اونو ميبردم تو ماشين ك يكي از اقوامم منو با بچه ديد گفت مال خودته و گفت ميديش بغلم منم دادم دستش ك همون موقع از خواب بيدار شدم

سلام من خواب دیدم یه پسر بچه که ماله خودم نبود ولی به من میگفت مامان و همه هم این و میدونستن دارم باهاش بازی میکنم تعبیرش چیه ؟

ن خواب دیدم یک بچه 1 تا 2 ساله اویزونه بعد گرفتمش برسونمش به مادر و پدرش خیلی هم خوشگل بود ..حس میکنم میتونست حرف بزنه

سلام وقتتون خوش خواب دبدم بچه يكي از اقوام همراه من گم شده بود و از اتوبوس جا مانده بود منم بردم بخوابونمش تا مادرش بياد .ممنون از پاسخگويي تون

سلام.من خواب دیدم یه بچه تو یه جوب آب غرق شد وزیر یک پل افتاد بعد من اون از زیر پل در آوردم ومحکم تو بغلم گرفتم.اصلت بچه رو نمی شماختم

من در خواب دیده ام که یک بچه تولد میکنم خودم بسیار خوش استم و فامیلم بسیار خفه تعبیر این خواب چیست

با سلام و خسته نباشید من چند شبی هست که خواب میبینم بچه خواهرم مریض شده و خیلی ناراحتم. و اینکه بیشتر خواب بچه که بیمار هست رو میبینم
ممنونم میشم تعبیر رو بهم بگین

من خواب دیدم برادرم که الان کلاس ششم هستس کوچیک شده حدودای یک سال و من اون رو درآغوش میگیرم و خوابش میبره من در خواب خیلی احساس ارامش میکردم

سلام ببخشید معنی این خواب رو پیدا نکردم لطفا جوابم بدین خواب دیدم یک پسر 4،5ساله دارم با ما زندگی می کند بعد تعجب کردم بعد گفتم این این همه سال با ما زندگی می کرده من نمی دانستم این این پسر آنقدر آرام بوده متوجه حضورش نشده بودم وندیداد بودنش، خیلی بچه ی ساکت وآرامی بود آنقدر ساکت بود که این همه سال نه می دانستم با ما زندگی می کنه و نه چند سالش هست بعدش به شوهرم گفتم برم شناسنامه مونو نگاه کنم ببینم اسمش چیه؟ که از خواب پا شدم لطفاً تعبیرش رو بگین

من خواب دیدم با کسی ک دوستش دارم وهنوز ازدواج نکرده ام درحال راه رفتن هستیم وکودکی ک بچه خودمان است در بغل او است و ما باهم درحال صحبت کردن و خندیدن هستیم کودک هم شاد هست،تعبیرش چیست؟

باسلام. خواب دیدم درحالی که لباس ودامنی بلند سبز رنگ به تن داشتم بچه ای کوچیک در بغل داشتم ودرکلاس درس نشسته بودم گاهی این بچه از بغلم پایین می اومد و چاردست و پا به اندازه ای که دامنم پهن بود می نشست و گاهی دوباره بغلم برمی گشت ویجا آرام نمی موندولی ازمن هم دور نمی شد . بچه رو نمی شناختم. ولی بیشتر بچه دراطرافم بازی گوشب می کرد و من در کمال آرامش و صبورانه از کار بچه مراقبش بودم.(برام عجیبه این خواب چون در حال بیداری هیچ گونه شخصیت صبرو تحمل بچه و کارهای ی بچه رو ندارم )ممنون می شم خوابمو تعبیر کنید.

من خواب دیدم 2 پسر و 2 دختر زیبای 7-8 ساله دارم. در یکی مکان زیبا و بزرگ هم هستم اما باورم نمیشه که اینا بچه های من باشن. چون من فقط یک دختر 5 ساله دارم… با وجود این حس میکنم داره بهم القا میشه که اینا بچه های من هستن… کم کم این موضوع باورم میشه و حس اینکه این 4 تا بچه، بچه های من هستن باعث میشه برم سراغ اونا و نگاشون کنم… بخصوص به دخترا که به موهاشون دست میکشم و سعی میکنم باهاشون صحبت کنم… بعدش هم میرم سراغ 2 پسر و سعی میکنم باهاشون صحبت کنم… کسی میتونه بهم بگه تعبیرش چی ممکنه باشه؟؟؟

slm man hanoz aqd nakardam ama ruze qable. aqd kha didam bache daram va hododan 1saleshe .va to khab goftam k chra bache ma k namzadim.va b in masale ham ziad fek mikonm.mishe komakam konin

سلام
من چندین بار طی چند سال خواب دیدم که یک یا دو تا بچه شیر خواره یا گاها دیدم بچه هایی ک تقریبا دوسال یا سه سالشونه و خیلی خوشحالنو میخندن،میدوعن،خوشگلن و خیلی منو دوست دارن،منم دارم به شدت لذت میبرم،ولی بچه های من نبودن ،بجز یکبار که دیدم بچه های خودمن و دوقلو هستن

سلام من تعبیر بلد نیستم ولی فککنم علت خواب های شما این باشه خیلی بچه دوس دارین تو ذهنتون هست و میبینید و از اون خواب های بی تعبیره این

آره من خیلی بچه دوس دارم،تک فرزندم، دوس داشتم خواهر برادر داشته باشم اما تک موندم،دیوونه وار دوس داشتم از بچگی!فکرکنم شما درست میگین همینه،ممنون

خوابتان به شادی تعبیر میشه شادی خوبی پیش رویتان است

سلام من خواب دیدم که بچه بک خانم رو بدونیا اوردم یعنی کمکش کردم که بتونه وضع حمل بکنه اونم تو خیابون معنیش چیه ?

سلام من ۹ ماه است ازدواج کردم و سه بار با فاصله چند روز و یکی دو هفته خواب میبینم صاحب دختری با چشمان درشت عسلی میشم که رشد زیادی داره به طوری که یک ماهه بود به اندازه ۸ ماه رفتار میکرد و شماره های عربی را میگفت در حالی که ما عرب نیستیم و مورد توجه فامیل بود

این خواب از علاقه شما نسبت به بچه دار شدن میباشد و خوش یوم است

سلام ، یکی از خانمهای فامیل خواب دیده که یک سیّده خانم، یک بچه را به آغوشِ من داده است . تعبیرش چی میشه؟ من خانمی هستم ۳۸ساله متاهل و دارای یک دختر ۱۰ ساله

مطالب این وبلاگو بخونین بعد تصمیم بگیرید که بچه آره یا نه…
nokid.blogfa.com

سلام وقت بخیر…خواب دیدم بچه خاله ام که خیلی کوچک بود تو بغلم زیر چادرم خوابیده بود.ممنون

من خواب دیدم یه نوزاد بغلم هست نمی دونم پسره یا دختر .. ولی محکم تو بغلم نگه می دارم بعد از مدتی میبینم دیگه اون نوزاد رو ندارم و ناپدید شده … هر چی میگردم نیست … ولی بچه خودم نبود پسرم 10 ساله هست … میشه بگید تعبیرش چیه ؟

دقیقا من هم دیشب همیجوری خواب دیدم که یه دختربچه تو بغلم بود بعد یهو ناپدید شد بعد دنبالش گشتم از هرکی که اونجا بود مبپرسیدم میگفتم الان یه بچه پیشم بود ندیدین میگفتن کدوم بچه

salam,man mojarad hastam chan mahe pish khab didam nowzade pesAriyo be donya ovordam taze motevaled shode bud va to ghondAgje sefid to baghale pesaresh yabud va kn agharo man mishnakhtamke pedare farzandi be ke be donya ovorde budAm… chan shabe pish khAb didAm pesAre 8,9sAleyi dArAm pedareshAm hamun aghayi budan ke to khabe ghablim budAm va mishnakhtAmeshon… aya tabire nowzade pesar bAde?!

سلام خواب میدیدم باهمسرم جای مث بیابان به سمت خانمان میرویم که ریل قطارهم وجودداشت.روی ریل قطاردوتانوزاددوقلویکی پسرویکی دختربوددیدم ارام خوابیده بودندوشیرین وبانمک بوددیدم کسی نیست همسرم گفت انهارارهاکن وبرویم امامن بچه هارابرداشتم درراه باران میامدمن به همسرگفتم اگه بچه هارابرنمیداستیم خیس میشدندرسیدیم به خانه بچه هاازفرط گرسنگی بی جان افتاده بودن ومن به انهاشیرخشک دادم وسرحال شدن میشودبگوییدتعبیرخواب من چیست

من خواب میبینم یه بچه دوسه ساله یهو داره از گوشه خونه نگاهم میکنه تا از ترس داد میزنم یهو غیب میشه.ممنون میشم تعبیرشو بگین

سلام من متاهلم و بچه ای ندارم ،دیشب خواب دیدم بچه ای بهم رسیده ک مال خودم نیس بچه رو انداختم تو حوض بعدشم طاهرش کردم با حوله بچگیای خودم خیلی اون بچه رو دوس داشتم مث بچه خودم .بعدش با بچه رفتیم تو ی استخر قدیمی بزرگ کف استخر سیاه بود ولی پر اب زلال ،بعد یهو اب اسخر خالی شد و بچه دیگه پیش من نبود میشه بگید تعبیرش چیه ؟

سلام.شاید تعبیرش این باشه که بچه ای از پرورشگاه میگیرین بعد از دسش میدین.

من تو خواب دیدم ک یه بچه حدو پنج شش ساله گم شده و گریه میکنه من کمکش میکنم و اون بچه رو به مادرش میرسونم و اون بچه تو خواب گردنیند طلاشو به عنوان امانت به من میده تعبیرش چیه؟

خواب ديدم يه عالمه بچه رو ريختن تو مسجد . البته نوزاد بودن. در حد ٥-٦ ماهه . من رفتم از بينشون يه پسر بچه رو بغلم كردم كه خيليييي شيرين بود خبليييي. بغلم كردم. اما نمي دونستم بايد جطور ازش مراقبت كنم . همش دنبال يه دايه بودم براش .كه بهش شير بده . منو راهنمايي كردن به يه روستا . اخرشم نتونستم دايه پيدا كنم و به فكر اين بودم كه ميوه له كنم و بزارم دهنش بخوره. و جالب اينه تو بغلم اروم خوابيده بود انگار از گرسنمي بيهوش شده بود و من همش تقلا مي كرد م كه نميره . حتي دشمنامو تو خواب ديدم كه بخاطر اين بچه رفتم دهن باز كردم جلوشون اما كمكم نكردن ..! اون خيلي درست داشتني بود. يه بچه پسر بود . لطفا كمكم كني. براي تعبيرش .

باسلام
لطفا بفرمایید چرا هميشه در خواب فرزند 13ساله خودرا به شکل کودکي خردسال ميبينم مثلا 2يا3 ساله

متشکرم

به خاطر علاقه شما نسبت به کودک و بچه ۲ یا ۳ ساله هست و به خاطر خاطرات خوبی که در اون زمان با فرزندتان داشتید فقط خواب ۲ و ۳ سالگی میبینید و خوش یوم است تبارک الله

طبق اطلاعات کوچیکی که پیدا کردم بچه نعمت فرصت و استعدادیه که خدا بهتون داده و شما هم اونو میشناسید وشناختید و دارید انکارش میکنید یا پسش میزنید وخب وقتی توی خوابتون میاد به هر شکلی مفهومش اینه که باید به اون بچه توجه کنید وگرنه برای همیشه از دستش میدید..من این خواب رو سه سال مدام میدیدم..کلی در موردش تحقیق کردم و مطلب خوندم و معمولا این خواب رو کسایی میبینن که به خاطر ظواهر و چیزای بی اهمیت زندگی علاقه و خواسته و استعداد واقعی زندگیشون رو دارن ول میکنن..امیدوارم حتما این موضوع رو جدی بگیرید..چون از دست دادن فرصتای زندگی یعنی خود مرگ تدریجی و جالبه اکثر کسایی که مثل من این خواب رو میبینن معمولا توی اون روز حس بدی دارن ی حس عجیب و غریب وتلخ که بعضی وقتا با خودش اظطراب و ترس و حس تنها بودن روهم میاره و کم کم تبدیل به افسردگی میشه.

سلام من خواب دیدم دو تا دختر بچه تو ماشین در حال جیب بری هستند اون هارو گرفتم با پس گردنی از ماشین پیاده کردم داشتم میبردم به پلیس تحویل بدم که متوجه شدم با ما زندگی میکنند گریه کردم که چرا نمیایین با ما زندگی کنین در صورتی که اون دو تا همون بچه های خودم بودن از لحاظ قیافه و سن میشه تعبیرشو لطف کنین

سلام من خواب دیدم باوجود این که عقد کردم بچه به دنیا آوردم وبه خاطره این که آبروم نره بچمو به جاریم دادن

تعبیرخواب دیدن که مرده درخواب یه سبدتخم مرغ ویه بچه بدهد

سلام
دیدن به دنیا امدن برادر که بسیار زیبا و سفیدرو با چشمان قشنگ و من در خواب خیلی دوسش داشتم
ممنون از لطفتون

سلام.خواب دیدم ک انگار تو خواب خواب میبینم ک یه بچه بهم پناه میاره.تو خواب ک بیدار شدم همون اتفاق افتاد.1بچه بسیار زیبا اومد.اول انکار کردمقبولش نکردم.تو خواب اطرافیانم گفتن باید تعبیرش کنی و بچه رو بیاری و من اینکارو کردم.1نامه داشت و خودش با حرکات دستش توضیح میداد برام.تو نامه نوشته بود ک انگار مامان باباش دعوا کردن و اینو نمیخوان.بچه خیلی وابسنه ام بود تو خواب.کاری میکرد میگفتنم بده مامان میداد یا…….بعد بیدار شدم.خیلی تو فکرشم.

باسلام.تعبیر به دنیا اوردن پسر 4 قلو رو میخواستم بدونم ممنون

من در خواب دیدم یه دختر بچه را بغل کردم خیلیم خوشکل بود میخواستم ببینم تعبیرش چیه لطفا دقیق باشه
۱۳۹۶/٥/6

سلام يه پسر بيست وچهارسالم ي هفته شده دارم مرتب يه خوابو ميبينم خواب ميبينم دوسدخترم گريه ميكنه و يه بچه خيلي خوشگل ك اصلا شبيه ب من نيست و ميده ب من و باگريه ميگه بيا بچتو بگير .لطفا تعبيرشو بگيد خيلي پريشونم

فکر کنم دوس دخترت بهت خیانت میکنه

سلام ان بچه نسل هستش. دوست دخترت ازت می خواد باهاش ازدواج کنی .

نزدیک به اذان صبح خواب دیدم دوست صمیمی ام یک بچه نوزاد دختر خیلی قشنگ از یک مرد غریبه دارد و این بچه از راه زنا اومده و خودش خیلی نگران است بچه همش در حال مدفوع به لباس و قنداقش بود و دوستم قصد حمام کردن او را داشت تعبیرش چیه ممنونم ازتون

توی زندگیم اتفاقات غیرعادی پیش اومده و الان نمیدونم باید چیکار کنم.وقتی داشتم باین موضوع فک میکردم یدفعه خوابم برد و این خوابو دیدم.
لبه جای بلندی ایستاده بودم و ی بچه با ی نوزاد توی بغلش اومد کنارم.نزدیک بود بچه رو از بلندی بندازه ولی من تو کمک بهش دو به شک بودم و اون شخصی هم که دلیل مسائل زندگیمه کنارم بود باون گفتم بچه رو نجات بدیم گفت من گاهی میزارم بچه ها بیوفتن و بمیرن.اما من دستشو گرفتم و نجاتش دادم و اون شخصم ازم گرفت و بغلش کرد و یدفعه ی بچه با اندام درشترم پیدا شد و اونم داشت پرت میشد و من دست اونم گرفتم و نذاشتم پرت بشه و باز اون شخص بغلش کرد.
بعدش من تو ذهنم گفتم ببین این دومی درشت تره و نگاش کردم و دیدم ی قطره اشک از چشمش اومد و بیدار شدم.

ده خواب دیدم که کسی یک نوازد را ده بغلم میدهد من تاز ازدواج کردم چند ماه از ازدواج رد شده

من خواب دیدم که یک خواهر دو ساله دارم.در صورتی که من اصلا خواهری ندارم.و توی خواب توجهش به من بود و بهم نگاه میکرد و به حرفم گوش میداد.چه تعبیری داره؟

من خواب دیدم پدرم بچه ای در بغل داره و به من میگه این هم بچه ی منه
ممنون میشم تعبیرش رو بگین

سلام خسته نیاشید من خواب دیدم یه دختر بچه بقل مادرشه داخل یک خوابگاه پسرانه است میشه تعلیرشو بگین

سلام.من خواب دیدم خواهرم بچه ای لال بدنیا می آورد.یعنی نوزادش لال بدنیا می آید

با سلام من خواب دیدم خواهر بزرگم صاحب تعداد زیادی نوزادان قنداقی چند قلو شده و منم خوشحالم و 4 تا از بچه ها رو برای خودم برمیدارم ولی جنسیتشون معلوم نبود. تعبیرش چی میشه؟

سلام خواب ديدم يه نوزاد دختر خريدم به قيمت ١٣٥٠٠ تومان ولي يك روزه ١٥ ساله شد و بردم و دادمش و پولمم نگرفتم تعبير داره؟

سلام من خواب میبینم دختر که دوستداشتم و الان نامزد کسی دیگه است خیلی خوشگل در یک مهمانی بزرگ که همه قوم و خویش نشستن پهلوی من نشسته انگار عروسی ما باشد و هر دو خوشحالیم تعبیرش چیه؟

تعبیرش اینه که دیگه از دستت رفته.وقتی نامزد کس دیگس دیگه چه تعبیری

سلام من مجردم خواب دیدم که در خواب یک طفل 4 یا 5 ساله از دوست پسرم دارم، باهاش در حال بازی کردن هستم که دوست پسرم وارد خونه میشه تعبیرش چیه؟

سلام من خواب ديدم نوزاد بسيار خوشكل ولي بدون دست و پا داشتم

سلام خسته نباشید
من خواب دیدم خالم یه پسر خوشگل دنیا آورده طوری که من خیلی خوشحال شدم گفتم ببینم تعبیرش چیه

ﺳﻼﻡ. ﺧﻮاﺏ ﺩﻳﺪﻡ ﻧﻮﺯاﺩﻱ ﺩاﺭﻡ ك ﮔﺮﻳﻪ ﻣﻴﻜﻨﻪ و اﻫﻤﻴﺘﻲ ﺑﻬﺶ ﻧﻤﻴﺪﻡ. ﻣﻦ ﺩﺧﺘﺮﻡ ﺩﻭاﺯﺩﻩ ﺳﺎﻟﺸﻪ و ﺑﭽﻪ ﺩﻳﮕﻪ اﻱ ﻧﺪاﺭﻡ. ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﺗﻌﺒﻴﺮﺵ ﭼﻲ ﻣﻴﺸﻪ

ﺳﻼﻡ.ﺩﺭ ﺧﻮاﺏ ﺩﻳﺪﻡ ﻧﻮﺯاﺩﻱ ﺩاﺭﻡ ك ﮔﺮﻳﻪ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻭﻟﻲ ﺑﻬﺶ اﻫﻤﻴﺘﻲ ﻧﻤﻴﺪﻡ.

دختری پنج ساله دارم،و بچه ای هم در راه دارم که اون هم دختر است نزدیک به دنیا امدنشه ، دختر پنج سالم خواب دید بدنیا اومد و بدون لباس و غذا و گشنه و تشنه گم شده. تعبیرش چیست

سلام
من و همسرم الان فرزندی نداریم ولی قصد بچه دار شدن داریم. دیشب همسرم خواب دیده که مرگ فرزندمون بهش الهام شده. خواهش میکنم تعبیرش رو بگید.

سلام

سلام
خواب دیدم که رفتم به زیارت امام رضا علیه السلام و دوتا بچه دوقلو داشتم
درصورتی که بچه ندارم
لطفا تعبیر خواب رو بفرستید

من خاب دیدم بچه داشتم و داشتم بهش شبر میدادم .من ازدواج نکردم و حتی توی خاب هم ازدواج نکرده بودم و ازخودم میپرسیدم من ک ازدواج نکردم و رابطه ای نداشتم این بچه از کجا اومده .همش برام سوال بود

من مجرد هستم
چند شب است خواب ميبينم فرزندي پسري دارم كه بسيار خوشكل و در اغوشم است بسيار خوشحال مي شوم در خواب همرايش بسيار خوشحال هستم
تعبيرش چيست لطفا جوابم را بدهيد ؟؟؟
منتظرم ممنونم .

سلام
مجردم اما خواب دیدم بچه دار شدم و دختره
تعبیرش چیه؟

دنیا به رویتان میخندد و هم از نظر مالی و هم از نظر علمی بیشرفت خواهید کرد

با سلام حدود دوسال پیش بچه ام به رحمت خدا رفت شب گذشته خواب دیدم خدا باز هم بچه ای به من داده که شکل و شمایلش مثل همان بچه مرحومم است او را بغل گرفته و در گوشش اذان گفتم.لطفا”تعبیرش را برام ایمیل کنید

درخواب پسربچه ۱۰یا۱۲ساله ای که ظاهرش کوچکتراز سنش بود امدووگفت من پسرتوام….لطفاتعبیرش وبگین

درخواب دیدم که جنینی را ازرحم خودم بیرون کشیدم طوری که حتی روده هایم هم بیرون اومد وبعد خواستم که آن را در توالت بندازم

باردارم و خواب ديدم ٢فرزند پسر دارم كه يكي از من نيست
انگار كه مادرش فوت شده يا همچين چيزي ومن به فرزندي قبولش كردم
و نوزاد خودم چشم هاى دو رنگ داشت يه ابي يه سبز
نگاه كردم ديدم تعبير خواب نوزاد پسر در واقعيت دختر دار شدن است ولي معني چشم ها ؟؟

در ضمن بچم خیلی لاغرشده بود تو خواب و من سر این قضیه داشتم باهاش بحث میکردم

سلام،خواب دیدم دوس پسرم که الان مدتی از هم جدا شدیم اومده پیشم و میاد کنارم میشینه و بغلم میکنه،انگار تو خوابهماز هم جدا شدیم و یه بچه داریم اما اون دوباره ازدواج کرده،بچهمو میگیرم بغلم وبحثهایی بینمون ایجاد میشه،میخوام بدونم اینکه من ازش بچه دارم تو خواب تعبیرس چیه؟

سلام هنه چرت خودتون و الکی مشغول نکنین با تشکر ممنون که خوندید:-)

سلام.من خواب دیدم بچه ی دخترعموموبغل کردم واون بچه شادبود وصورتشم خیلی قشنگ بود.و بچه ی پسرعمم کنارما نشسته بودومیخندید
تعبیرشوندیدم توی لیست بالا

سلسلام

سلام من مجرد هستم و تو خواب دیدم که یه نوزاد پسر در بغل دارم که بهم نگاه میکنه و من با دستمال کاغذذی دهنشو پاک میکنم.مرسی

باسلام
ديدن خواب دختربچه همسايه كه خيلي تپل ولي أزمن جدانميشه

سلام اگه خواب ببینیم از کف پای یک بچه ماهی بیرون می اوریم تعبیرش چیست ؟

با سلام
من خواب ديدم نوزاد پسري به دنيا اورده ام كه صحبت ميكند
وبه همراه او يك سوره از قران بود

سلام به نظرم در اینده شما صاحب اولادی میشوید که باعث عاقبت به خیریتان میشود.

داستان حضرت مریم

من در خواب خواب دختر کوچکم را دیدم که با وی کار خلاف اخلاق انجام میدادم

مجامعت با حرامات به معني جدا شدن ٧خويش از فرد است

درود من چند شبه خواب یه بچه غریبه ای رو می بینم که دارم بزرگش میکنم .تعبیرش نبود

فرزند سرراهي يا بچه اي كه از خودت نيست يعني نيكبختي و منفعت از جايي كه توقعشرو نداري

سلام من یه مدت طولانی خواب میبینم که بچه های مختلف را که بچه خودم نیست بغل میکنم و ازشون نگهداری میکنم یا میخوابونم یا لباسشون رو عوض میکنم تعبیر آن چیست؟

چرا پاسخ نمیدهیددقیقا همین خواب را من هم چند سال است میبینم آیا شما تعبیرش را توانستید پیدا کنید من موفق نشدم به پیدا کردن تعبیرش؟؟؟

سلام من خواب دیدم یه پسر بچه خیلی خیلی زیبا رو با چشمای آبی و موهای روشن ک بیماری سل داشت رو ب فرزندی قبول کردم

بيماري نوزاد يا كودك يعني بيماري در خانواده
اما فرزند زيبا معنيش شاديه

باسلام وخسته نباشید. من تعبیر پیدا کردن و بزرگ کردن دو بچه سرراهی رو میخواستم. یکی پسر و دیگری دختر.

بچه سرراهي پيدا كردن تعبيرش شادي و نيكبختيه

سلام ببخشید معنی این خواب رو پیدا نکردم لطفا جوابم بدین خواب دیدم یک پسر 4،5ساله دارم با ما زندگی می کند بعد تعجب کردم بعد گفتم این این همه سال با ما زندگی می کرده من نمی دانستم این این پسر آنقدر آرام بوده متوجه حضورش نشده بودم وندیداد بودنش، خیلی بچه ی ساکت وآرامی بود آنقدر ساکت بود که این همه سال نه می دانستم با ما زندگی می کنه و نه چند سالش هست بعدش به شوهرم گفتم برم شناسنامه مونو نگاه کنم ببینم اسمش چیه؟ که از خواب پا شدم لطفاً تعبیرش رو بگین

من هم يك همچینین خوا بی دیدم

باسلام و خسته نباشید من متاهل هستم و مدت کوتاهی هست بچه دار نشدیم و در حال درمانم . دیشب خواب دیدم دوتا بچه دارم یک دختر یک پسر ناز که دخترم حدود 6-7 ساله بود و پسرم حدود یکساله ، برده بودم شون خرید پسرمو بغل میکردم خیلی هم تپل بود و سنگین بود . من تو خواب خیلی خوشحال بودم و شکرگزار که بالاخره صاحب فرزند شدم ممنون میشم لطفا خوابم رو تعبیر کنید

با سلام
خواب شما نشان از عوامل درونی شما که ناخوداگاهان انها را مورد توجه قرار داده و در خواب شکل دیگری به شما نشان میدهد . و اینکه در خواب داشتن فرزند به تعبیر خیر و نیکی است و بچه هر چه فربه تر باشد نشان از ان دارد که شما منفعت و خیرتان نیک تر و عظیم تر است و اینکه فرزند دختر نشان از خوشحالی و سعادت است و فرزند پسر در خواب به معنی رحمت است و میتواند نشان از براورده شدم مراد هم باشد . این خواب برای شما نشان از خیر دارد که اینکه هیچگاه از رحمت خدا نا امید نباشید که درهای رحمت و نعمت او بر روی بندگانش همیشه باز است . و اینکه خواب فرزند در تعابیر بیشتر معبران نشان از مسولیت های بزرگ زندگی است که برای شما احتمالا به شکل همین موضوع فرزند است که برایتان به خیر و نیکی ختم میشود .
سربلند و پیروز باشید .
ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر
تعبیر خواب فرزند دوقلو پسر
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *