دسته‌ها
تعبیر خواب

تعبیر خواب دیدن نوزاد پسر در بغل

تعبیر خواب دیدن نوزاد پسر در بغل
تعبیر خواب دیدن نوزاد پسر در بغل

تعبیر خواب بچه پسر در بغل داشتن امام صادق ، نوزاد پسر و دختر در بغل حضرت یوسف همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

همانطور که می دانید خواب یکی از نشانه های بزرگ خداوند است که می دانیم که خواب برادر مرگ است و بی شباهت به مرگ نیست.موقعی که می خوابیم روح از بدن ما جدا می شود و وقتی که می میریم هم روح از بدنمان جدا می شود.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب حامله بودن دختر از نظر امام صادق ، و حضرت یوسف و حاملگی پسر دار شدن

روح در خواب به آسمان می رود و به همین دلیل است که ما خواب می بینیم و گاهی رویای صادقه می بینیم.وقتی در قرآن می نگریم بارها کلمه خواب را می بینیم و این نشانه اهمیت خواب دارد.

تعبیر خواب دیدن نوزاد پسر در بغل

خواب در قرآن بنام حُلم آمده است و گاهی هم به صورت جمع آن یعنی احلام ، و گاهی منام و رویا.در احادیث به صورت رویا آمده است و از خواب های خوب بنام مبشرات نام برده شده است.

اگر در خواب دیدید که بچه پسری در بغل دارید معنی خواب شما این است که به شما اندوه و ناراحتی می رسد.

اگر این بچه متعلق به خودتان بود خودتان عامل اندوه هستید.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب ببر از حضرت یوسف ، و اهلی و سفید و سیاه در خانه و نوازش و حرف زدن با ببر

اگر بچه از دوستان بود انها باعث رسیدن اندوه به شما می شوند.

اگر بچه غریبه بود یعنی ناشناسی باعث می شود به شما ناراحتی برسد.

محمد بن سیرین

دیدن فرزند پسر در خواب نشانه غم و اندوه است و بیننده خواب در اثر اتفاقی در زندگی خود غمگین می شود.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب سیب زمینی ، امام صادق و خرد شده و پیاز پخته خام بزرگ حضرت یوسف

اگر کسی در خواب دید که فرزند پسر به دنیا آورده است معنی خواب این است که فرزند دختر به دنیا می آورد.

این خواب همچنین می تواند به این معنی باشد که خانواده بیننده خواب برای به دست آوردن چیزی به مشقت و سختی می افتند.

لیلا برایت

اگر در خواب فرزند پسر خودتان را ببینید معنی خواب این است که اوقات خوبی در انتظار شما خواهد بود و شادی و نشاط در زندگی تان زیاد می شود.

ابراهیم کرمانی

اگر در خواب خود فرزند پسر ببینید معنی خواب این است که دچار غم می شوید و نگران موضوعی می شوید و پیوسته در فکر و خیال خواهید بود.

بسیاری‌ از افراد بارها و بارها خواب‌ نوزاد یا بچه‌های‌ کوچک‌ را دیده‌اند. اگر در خوابتان‌ نوزاد یا بچه‌ غریبه‌ و ناآشنایی‌ را ببینید، باید توجه‌ داشته ‌باشید که‌ چنین‌ خوابی‌ دلالت‌ بر معانی‌ و اتفاقات ‌مهمی‌ دارد. باید خودتان‌ را به‌ جای‌ آن‌ کودک‌ قراردهید و منتظر یک‌ پیشرفت‌ و تغییر مثبت‌ در زندگی‌ روزمره‌تان‌ باشید. درزمانی‌ که‌ تغییر و تحولات‌ جدید و بزرگی‌ در زندگی‌تان‌ در شرف‌ تکوین‌ باشند، احتمالا خواب‌ نوزاد خواهید دید تا خبر از یک‌ شروع‌ مثبت‌ با بکارگیری ‌استعدادتان‌ به‌ شما بدهد.  گاهی‌ اوقات‌ باید با در نظرگرفتن‌ شکل‌ و قیافه‌ ظاهری‌ بچه‌ و کاری‌ که‌ او انجام ‌می‌دهد، چنین‌ خوابی‌ را تعبیر کنید. در مجموع‌، بچه‌ و نوزاد در خواب‌ نماد معصومیت‌ و بی‌گناهی‌ است‌ ونشان‌ دهنده‌ خالص‌ترین‌ و پاک‌ترین‌ توانایی‌های ‌بی‌حد و حصر انسان‌ها محسوب‌ می‌شود. اگر درخوابتان‌ بچه‌ یا نوزاد غیرعادی‌ و عجیب‌ و غریبی‌ را دیدید و اگر کنش‌های‌ متقابل‌ شما غیرمعمول‌ وحیرت‌ آور باشد، لازم‌ است‌ که‌ به‌ سلامت‌ فکری‌ و روانی‌ خود بیشتر توجه‌ نمایید.

در تعبیر خواب, سایت تفریحی, سایت سرگرمی, کد تولز, کدتولز

فروردین 18, 1399
0
25,056 نمایش

تعبیر خواب بچه پسر بغل گرفتن,تعبیر خواب بچه پسر در بغل داشتن,تعبیر خواب بچه پسر در بغل داشتن دختر مجرد,تعبیر خواب بچه پسر در بغل داشتن امام صادق,تعبیر خواب پسر بچه در آغوش گرفتن,تعبیر خواب نوزاد پسر در بغل گرفتن

ابزار سایت  » عکس » تعبیر خواب

در تاریخ امروز تعبیر خواب بچه پسر در بغل داشتن [Baby boy’s dream interpretation
Hugging] را توسط معبرین خواب خارجی و غیر اسلامی در ابزار وبلاگ از بخش تعبیر خواب آماده کردیم دیدن پسر بچه در خواب مثل تعبیر خواب بارداری خیلی برای خانم ها اتفاق می افتد به نوعی از خواب های محبوب است بنابرین تعبیر خواب بچه پسر در آغوش داشتن را در چندین حالت معمول فراهم کردیم و در پایان هم دیدن این خواب را برای زنان باردار و درستی و نادرستی خواب را بیان کردیم.

تعبیر خواب دیدن نوزاد پسر در بغل

فبل از بررسی تعابیر خواب پسر بچه در بغلتان حتما مطمئن شوید که رویای شما سالم است برای متوجه شدن در نظر بگیرید در شرایطی مثل [استرس – آرزو و میل داشتن به فرزند – خواب کم – غذای سنگین قبل از خواب] نباشید اگر اینگونه بود پس تعابیر خواب برای شما به درستی صدق می کند گرچه فرضیه ی تعبیر خواب همیشه نسبی است و مطلق درست نیست اما نمادی از حالات درونی و آینده است مثل وقایعی که در زندگی شخصی رخ می دهد و حس می کنیم چنین تصویری را قبلا در خواب دیده ایم که به خواب و رویاهای صادقانه نیز معروف است.

تعبیر خواب بچه پسر در بغل داشتن به نیکی و فروانی در خواب تعبیر می شود اما این فروانی به اعمال و رفتار شما و پسر بچه نیز بستگی دارد تعبیر خواب بچه پسر در آغوش داشتن در صورتی که پسرها زیاد باشند به خوشبختی و چیزهای خوب را از کسی به ارث بردن تعبیر می شود.

تعبیر خواب بچه پسر در بغل در حالی که پسر بچه با شما نسبتی دارد نشان دهنده رسیدن سود از شخصی است که نسبیت را تعیین می کند تعبیرخواب بچه پسر در حالی که در اغوش شما است و می خندد یا واکنش بامزه ای دارد به تعبیر از دست رفتن خوشبختی و شادی است.

تعبیر خواب بچه مذکر در اغوشتان است و به پسر بچه عشق می ورزید و دوستش دارید نشان دهنده مشکلات مالی است تعبیر خواب پسر بچه ای که با او بازی می کنید و در اغوشش می گیرید نشان دهنده این است که تعطیلات شما به پایان خواهد رسید.

پیشنهاد دیدن تعبیر خواب های بیشتر:تعبیر خواب گردنبند طلا هدیه گرفتن – تعبیر خواب دزدیده شدن مال –  تعبیر خواب شیر دادن دختر مجرد به نوزاد – تعبیر خواب دیدن شخصی که دوستش داریم و تعبیر خواب حامله بودن دختر مجرد

Dreaming seeing the boy – تعبیر خواب پسر بچه ای که در حال حاضر بزرگ شده و فرزنده خودتان است و بغلش می کنید به معنی رسیدن خبری خوب در آینده ای نزدیک است.

tabire khab پسر بچه ای که در بغل شما می میرد به معنی رسیدن به ثروت از طریق راه های ساده و آسان است و در آخر تعبیر خواب پسر بچه ای که در اغوشتان است و در حال عبادت یا نماز هستید نوید این را می دهد که در سریعترین زمانه ممکن پیشنهادی مثبت به ببینده این خواب خواهد رسید.

سواله پرتکراری که در مورد دیدن خواب پسر بچه داشتن در بغل در سایت ها و انجمن ها زیاد تکرار می شود – تعبیر خواب پسر بچه را در بغل داشتن برای زن باردار و حامله به معنی تعین جنسیت فرزند آینده محسوب می شود؟ اگر شما در دوران بارداری هستید و رویای یک پسر بچه را می بینید به این معنی نیست که جنسیت فرزندتان را می توانید پیش بینی کنید بلکه ضمیر ناخود آگاه شما چنین چیزی را در ذهن شما جستجو می کند با این حال , مطالعات نشان می دهد که مادران همانند هر شخص دیگری بدون استفاده از روش های پزشکی مدرن مانند سونوگرافی یا آزمایش حدود 50-50 شانس پیش بینی جنسیت کودک خود را دارند پس دیدن این خواب به معنی تعین جنسیت فرزند نیست.

یکی دیگر از تئوریهایی که در مورد دیدن خواب پسر بچه در بغل گفته می شود چگونگی دیدن این خواب است چگونه این خواب را برای خود تفسیر می کنید؟ پسر بچه در خواب شما چه رفتاری دارد؟ و مهمتر از همه در چه زمانی این رویا را دیدیم و برداشت و حس شخصی ما از دیدن خواب چیست؟

منبع فارسی: codetools.ir

مرتبط: تعبیر خواب زایمان ❃ تعبیر خواب مارمولک ❃ تعبیر خواب دیدن شخصی که دوستش داریم ❃ تعبیر خواب گاو ❃ تعبیر خواب شکلات ❃ تعبیر خواب عنکبوت  ❃ تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر توسط دیگران ❃ تعبیر خواب استفراغ ❃تعبیر خواب کوتاه کردن مو ❃ تعبیر خواب سگ ❃ تعبیر خواب مار ❃ تعبیر خواب بارداری | تعبیر خواب حاملگی ❃ تعبیر خواب دندان

8 ساعت پیش

8 ساعت پیش

8 ساعت پیش

8 ساعت پیش

8 ساعت پیش

8 ساعت پیش

مجله دلگرم: تعبیر خواب بچه ( بچه دختر ، بچه پسر ، بچه شیرخوار ، پیدا کردن بچه ، کتک زدن بچه و …) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم

لوک اویتنهاو می گوید :1- تعبیر دیدن بچه در خواب ( فرزند خود ) خوشبختی است2- دیدن خواب بچه ای همراه مادرش نشانه اوقات مبارک است3- تعبیر خواب بچه های کوچک نشانه غم و غصه است4- دیدن کودکان بی شمار در خواب نشانه فلاکت است5- تعبیر خواب بچه های زیبا نشانه شادی و سلامتی است6- تعبیر خواب کتک زدن یک بچه نشانه بی عدالتی است7- دیدن خواب بچه ای که میدود نشانه نیکبختی است

لیلا برایت می‌گوید :8- اگر در خواب بچه‌ای را مشاهده کردید ، تعبیر این خواب به این معنا است که در انجام کارها فرصت مناسبی را به دست آورده‌اید .9- تعبیر خواب دیدن بچه‌ی لاغر نشانه‌ی آن است که شما دچار مشکل می‌شوید ،10- اگر در خواب بچه‌ی چاقی را ببینید ، تعبیرش به این معنا است که در انجام کارها موفق می‌شوید .11- اگر در خواب ببینید که بچه‌ای خوابیده ، به معنی آن است که زندگی خوبی خواهید داشت .12- اگر خواب ببینید که بچه‌ای را به قتل رسانده‌اید ، یعنی به یکی از اشتباهات خود پی می‌برید .13- اگر در خواب خود را مشغول بازی با بچه‌ها دیدید ، نشانه‌ی آن است که در تمامی کارهایتان به موفقیت می‌رسید .

تعبیر خواب دیدن نوزاد پسر در بغل

کارل یونگ ، پرفسور سوئیسی میگوید : 14- تعبیر خواب کودک یا نوزاد نشانه گرمی و شروع جدید است.15- اگر شما خواب ببینید که بچه به شما می خندد، پس بیانگر این است که شما لذت زیادی را تجربه می کنید.16- اگر شما خواب ببینید که فراموش کرده اید که بچه داشتید، بیانگر این است که شما نمی خواهید به دیگران اجازه دهید که ضعف هاتان را بدانند.17- خواب دیدن اینکه یک بچه در بغل دارید مشابه وضعیتی است که یک بخش قدیمی از زندگی تان را در آغوش کشیده اید18- اگر خواب ببینید که در راه رسیدن به بیمارستان بچه دار می شوید، تعبیر این خواب مسائل وابستگیهای شماست که کاملا مراقبشان بودید و شاید شما تلاش می کنید از زیر بار یک سری مسئولیت شانه خالی کنید.19- اگر شما در زندگی واقعی تان باردار هستید، تعبیر خواب بچه ممکن است به سادگی به این معنی باشد که شما نگرانی دارید که وقتی زمان فارغ شدن می رسد20- تعبیر خواب گریه کردن بچه نشانه بخشی از شماست که مورد توجه قرار نگرفته است و نیاز دارد که پرورش یابد و احساس کمبود در زندگی تان دارید.21- اگر شما خواب ببینید که از بچه غافل شده اید، تعبیر این خواب بی توجهی به خودتان را نشان میدهد .22- تعبیر دیگر این است که خواب می تواند بیانگر ترس های شما در مورد بچه های خودتان باشد و توانایی شما برای حمایت از آنها و تامین مایحتاج برای آنهاست23- تعبیر خواب گرسنگی کشیدن بچه بیانگر وابسته بودن شما به دیگران است. شما احساس کمبود در زندگی دارید و نیاز به لذت و توجه فوری در زندگی دارید24- تعبیر خواب دیدن اینکه بچه راه می رود یا می رقصد بیانگر پتانسیل و احتمالاتی است که زندگی برای شما نگه داشته و اگر شما یک بچه در زندگی واقعی تان دارید، خواب، انعکاسی از امیدهای شما برای آن بچه است25- اگر شما خواب ببینید که تلاش می کنید یک بچه مرده را احیا کنید، تعبیرِ آن ، به این معنی است که شما از وارد شدن به مرحله ی جدید زندگی تان سر باز می زنید.26- تعبیر خوابِ اینکه شما یک بچه را در آب فرو کرده در میاورید، بیانگر پسرفت (نگاه به گذشته) است. 27- تعبیر خواب دیدن اینکه یک بچه را از غرق شدن نجات می دهید، به این معنی است که شما به خودتان اجازه می دهید که آسیب پذیر شوید و درخواست کمک از جانب دیگران را بپذیرید

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :28- دیدن خواب بچه نشان دهنده خوشبختی در خانه است29- دیدن بچه خودتان در خواب نشانه آنست که کمک بزرگی دریافت خواهیدکرد .30- دیدن بچه های بستگانتان در خواب نشانه شادی نا خواسته است31- دیدن خواب بچه های اشخاص دیگر نشانه آغاز مشاجره های فامیلی است32- اگر یک دختر بچه خواب ببیند که فرار می کند نشانه آنست که طرز فکر مردم نسبت به او عوض می شود

محمدبن سیرین گوید :33- تعبیر دیدن بچه دختر در خواب سلامتی و شادی است

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:34- اگر در خواب ، در میان فرزندان خود دختر بچه ای را ببینید که واقعاً در بیداری چنان دختری را ندارید نشانه آنست که نعمت و برکت به دست میآورید و اگر دختری دارید و آن که در خواب دیدید نیست بخت دخترتان بزرگ است و او به بزرگی می‌رسد و درخشندگی طالع می‌یابد.

لوک اویتنهاو می‌گوید:35- خواب بچه دختر نشانه شادی؛ شادمانی در بیداری است

محمدبن سیرین گوید :36- دیدن بچه پسر در خواب نشانه غم و اندوه است .

لوک اویتنهاو می‌گوید:37- تعبیر خواب دیدن بچه پسر در خواب نشانه خوشبختی است

لیلا برایت میگوید:

38- تعبیر خواب دیدن بچه پسر (خودتان ) در خواب، نشانه آن است اوقاتى شاد پیش رو دارید.

آنلی بیتون میگوید:39- تعبیر دیدن خواب یک پسر بچه نشانه آنست که بزودی ازدواج می کنید .40- اگر در خواب دیدید که یک پسر بچه با یک دختر بچه بیرون می روند نشانه آنست که کمی انضباط و ترتیب در خانه شما لازم است .41- دیدن خواب یک پسر بچه که در یک مغازه کار می کند نشانه آنست که کارهای شما بخوبی پیش می روند .

کارل یونگ ، پرفسور سوئیسی میگوید : 42- خواب پیدا کردن بچه بیانگر این است که شما از پتانسیل نهانی وجودتان قدردانی کرده و آن را تایید کرده اید.

ابراهیم کرمانی گوید :43- اگر کسی در خواب ببیند که بچه ای را سر راه قرار داده اند و او ، آن بچه را پیدا کرد ، نشانه آنست که از جائی که امید ندارد چیزی به او رسد .

لیلا برایت می‌گوید :44- دیدن خواب بچه‌ شیرخوار ، نشانه‌ی آن است که همیشه موفق می‌شوید45- دیدن خواب بچه شیرخوار که به تازگی متولد شده است به این معنا است که فرصتی دوباره به دست می‌آورید .46 اگر در خواب بچه‌ای را در حال شیر خوردن ببینید ، نشان دهنده‌ آینده‌ای خوب و آرام است .

آنلی بیتون می‌گوید :47- دیدن بچه شیطان و بازیگوش در خواب ، علامت آن است که برای کسب لذتی زودگذر به دردسر می افتید .48- اگر در خواب بچه‌ بازیگوش و شیطانی را دیدید ، نشانه‌ آن است که به خاطر افراط در تفریحات دچار مشکل می‌شوید .

تعابیر مرتبط :

تعبیر خواب نوزاد : ۲۲ نشانه و تفسیر دیدن نوزاد در خواب

تعبیر خواب زایمان کردن

این مطلب برای شما مفید بود؟

 

دعا سایت – وبگاه ادعیه و اذکار اسلامی مجربه

تعبیر خواب بچه و نوزاد – دیدن دختر بچه و پسر بچه در خواب چه تعبیری دارد

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com تعبیر خواب بچه و نوزاد – دیدن دختر بچه و پسر بچه در خواب چه تعبیری دارد را برای شما عزیزان قرار دادیم . کاملترین تفسیر و تعبیر خواب بچه و گریه کردن بچه و نوازش بچه و به دنیا آمدن نوزاد و شیر خوردن بچه و زایمان بچه و بچه دار شدن و صاحب نوزاد شدن و گریه و خنده بچه و حرف زدن بچه و بچه دوقلو و بچه شیرخوار و بچه دختر در بغل داشتن و بچه پسر و بچه مرده زاییدن و بازی بچه ها که هر کدام تعبیر خواب مخصوص دارد …

تعبیر خواب بچه و نوزاد – دیدن دختر بچه و پسر بچه در خواب چه تعبیری دارد,تعبیر خواب بچه دار شدن,تعبیر خواب بازی بچه ها,معنی و مفهوم بچه و نوزاد در خواب,تعبیر خواب بچه های دوقلو,تعبیر خواب گریه کردن بچه,تعبیر خواب شادی بچه ها,تعبیر خواب پسر بچه,تعبیر خواب دختر بچه,تعبیر خواب بچه دختر در بغل داشتن,تعبیر خواب بچه زال,تعبیر خواب بچه مرده زاییدن,تعبیر خواب بچه شدن انسان بالغ

تعبیر خواب دیدن نوزاد پسر در بغل

تعبیر دیدن بچه در خواب

لوک اویتنهاو می گوید :

۱- تعبیر دیدن بچه در خواب ( فرزند خود ) خوشبختی است۲- دیدن خواب بچه ای همراه مادرش نشانه اوقات مبارک است۳- تعبیر خواب بچه های کوچک نشانه غم و غصه است۴- دیدن کودکان بی شمار در خواب نشانه فلاکت است۵- تعبیر خواب بچه های زیبا نشانه شادی و سلامتی است۶- تعبیر خواب کتک زدن یک بچه نشانه بی عدالتی است۷- دیدن خواب بچه ای که میدود نشانه نیکبختی است

لیلا برایت می‌گوید :

۸- اگر در خواب بچه‌ای را مشاهده کردید ، تعبیر این خواب به این معنا است که در انجام کارها فرصت مناسبی را به دست آورده‌اید .۹- تعبیر خواب دیدن بچه‌ی لاغر نشانه‌ی آن است که شما دچار مشکل می‌شوید ،۱۰- اگر در خواب بچه‌ی چاقی را ببینید ، تعبیرش به این معنا است که در انجام کارها موفق می‌شوید .۱۱- اگر در خواب ببینید که بچه‌ای خوابیده ، به معنی آن است که زندگی خوبی خواهید داشت .۱۲- اگر خواب ببینید که بچه‌ای را به قتل رسانده‌اید ، یعنی به یکی از اشتباهات خود پی می‌برید .۱۳- اگر در خواب خود را مشغول بازی با بچه‌ها دیدید ، نشانه‌ی آن است که در تمامی کارهایتان به موفقیت می‌رسید .

کارل یونگ ، پرفسور سوئیسی میگوید :

۱۴- تعبیر خواب کودک یا نوزاد نشانه گرمی و شروع جدید است.۱۵- اگر شما خواب ببینید که بچه به شما می خندد، پس بیانگر این است که شما لذت زیادی را تجربه می کنید.۱۶- اگر شما خواب ببینید که فراموش کرده اید که بچه داشتید، بیانگر این است که شما نمی خواهید به دیگران اجازه دهید که ضعف هاتان را بدانند.۱۷- خواب دیدن اینکه یک بچه در بغل دارید مشابه وضعیتی است که یک بخش قدیمی از زندگی تان را در آغوش کشیده اید۱۸- اگر خواب ببینید که در راه رسیدن به بیمارستان بچه دار می شوید، تعبیر این خواب مسائل وابستگیهای شماست که کاملا مراقبشان بودید و شاید شما تلاش می کنید از زیر بار یک سری مسئولیت شانه خالی کنید.۱۹- اگر شما در زندگی واقعی تان باردار هستید، تعبیر خواب بچه ممکن است به سادگی به این معنی باشد که شما نگرانی دارید که وقتی زمان فارغ شدن می رسد۲۰- تعبیر خواب گریه کردن بچه نشانه بخشی از شماست که مورد توجه قرار نگرفته است و نیاز دارد که پرورش یابد و احساس کمبود در زندگی تان دارید.۲۱- اگر شما خواب ببینید که از بچه غافل شده اید، تعبیر این خواب بی توجهی به خودتان را نشان میدهد .۲۲- تعبیر دیگر این است که خواب می تواند بیانگر ترس های شما در مورد بچه های خودتان باشد و توانایی شما برای حمایت از آنها و تامین مایحتاج برای آنهاست۲۳- تعبیر خواب گرسنگی کشیدن بچه بیانگر وابسته بودن شما به دیگران است. شما احساس کمبود در زندگی دارید و نیاز به لذت و توجه فوری در زندگی دارید۲۴- تعبیر خواب دیدن اینکه بچه راه می رود یا می رقصد بیانگر پتانسیل و احتمالاتی است که زندگی برای شما نگه داشته و اگر شما یک بچه در زندگی واقعی تان دارید، خواب، انعکاسی از امیدهای شما برای آن بچه است۲۵- اگر شما خواب ببینید که تلاش می کنید یک بچه مرده را احیا کنید، تعبیرِ آن ، به این معنی است که شما از وارد شدن به مرحله ی جدید زندگی تان سر باز می زنید.۲۶- تعبیر خوابِ اینکه شما یک بچه را در آب فرو کرده در میاورید، بیانگر پسرفت (نگاه به گذشته) است.۲۷- تعبیر خواب دیدن اینکه یک بچه را از غرق شدن نجات می دهید، به این معنی است که شما به خودتان اجازه می دهید که آسیب پذیر شوید و درخواست کمک از جانب دیگران را بپذیرید

در کتاب سرزمین رویاها آمده است :

۲۸- دیدن خواب بچه نشان دهنده خوشبختی در خانه است۲۹- دیدن بچه خودتان در خواب نشانه آنست که کمک بزرگی دریافت خواهیدکرد .۳۰- دیدن بچه های بستگانتان در خواب نشانه شادی نا خواسته است۳۱- دیدن خواب بچه های اشخاص دیگر نشانه آغاز مشاجره های فامیلی است۳۲- اگر یک دختر بچه خواب ببیند که فرار می کند نشانه آنست که طرز فکر مردم نسبت به او عوض می شود

تعبیر دیدن دختر بچه در خواب

محمدبن سیرین گوید :۳۳- تعبیر دیدن بچه دختر در خواب سلامتی و شادی است

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:۳۴- اگر در خواب ، در میان فرزندان خود دختر بچه ای را ببینید که واقعاً در بیداری چنان دختری را ندارید نشانه آنست که نعمت و برکت به دست میآورید و اگر دختری دارید و آن که در خواب دیدید نیست بخت دخترتان بزرگ است و او به بزرگی می‌رسد و درخشندگی طالع می‌یابد.

لوک اویتنهاو می‌گوید:

۳۵- خواب بچه دختر نشانه شادی؛ شادمانی در بیداری است

تعبیر دیدن پسر بچه در خواب

محمدبن سیرین گوید :

۳۶- دیدن بچه پسر در خواب نشانه غم و اندوه است .

لوک اویتنهاو می‌گوید:

۳۷- تعبیر خواب دیدن بچه پسر در خواب نشانه خوشبختی است

لیلا برایت میگوید:

۳۸- تعبیر خواب دیدن بچه پسر (خودتان ) در خواب، نشانه آن است اوقاتى شاد پیش رو دارید.

آنلی بیتون میگوید:

۳۹- تعبیر دیدن خواب یک پسر بچه نشانه آنست که بزودی ازدواج می کنید .۴۰- اگر در خواب دیدید که یک پسر بچه با یک دختر بچه بیرون می روند نشانه آنست که کمی انضباط و ترتیب در خانه شما لازم است .۴۱- دیدن خواب یک پسر بچه که در یک مغازه کار می کند نشانه آنست که کارهای شما بخوبی پیش می روند .

تعبیر خواب پیدا کردن بچه

کارل یونگ ، پرفسور سوئیسی میگوید :

۴۲- خواب پیدا کردن بچه بیانگر این است که شما از پتانسیل نهانی وجودتان قدردانی کرده و آن را تایید کرده اید.

ابراهیم کرمانی گوید :

۴۳- اگر کسی در خواب ببیند که بچه ای را سر راه قرار داده اند و او ، آن بچه را پیدا کرد ، نشانه آنست که از جائی که امید ندارد چیزی به او رسد .

دیدن خواب بچه شیر خوار

لیلا برایت می‌گوید :

۴۴- دیدن خواب بچه‌ شیرخوار ، نشانه‌ی آن است که همیشه موفق می‌شوید۴۵- دیدن خواب بچه شیرخوار که به تازگی متولد شده است به این معنا است که فرصتی دوباره به دست می‌آورید .۴۶ اگر در خواب بچه‌ای را در حال شیر خوردن ببینید ، نشان دهنده‌ آینده‌ای خوب و آرام است .

دیدن خواب بچه شیطان

آنلی بیتون می‌گوید :

۴۷- دیدن بچه شیطان و بازیگوش در خواب ، علامت آن است که برای کسب لذتی زودگذر به دردسر می افتید .۴۸- اگر در خواب بچه‌ بازیگوش و شیطانی را دیدید ، نشانه‌ آن است که به خاطر افراط در تفریحات دچار مشکل می‌شوید .

**************************************************

تعبیر خواب دیدن نوزاد پسر در بغل

بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

مطلب قبلی

فال روزانه امروز پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ همراه با فال تولد و فال حافظ

مطلب بعدی

روش ضرب سکه در ضرابخانه چگونه بود – دستگاه های ضرب سکه در ایران باستان

تعبیر خواب شنیدن صدای قرآن – تعبیر شنیدن صدای تلاوت قرآن در خواب

تعبیر خواب بر اساس روزهای ماه قمری

تعبیر خواب دیدن آیات قرآن در آسمان

تعبیر خواب قرآن خواندن بی سواد – تعبیر تلاوت قرآن در خواب

سلام من مجردم و خواب دیدم بچه دارشدم ومیگم بچه اخه مادرم بهم گفت این رو امام رضابهت داده ناشکری نکن.. بچه فقط میخندید گریه ی نداشت

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس از  10صبح الی 21

 

09108496864

09100439969

آخرین مطالب

سوره های مجرب برای برکت در زندگی و دفع فقر…

دعای ایجاد عشق و محبت و بستن زبان شخص مورد…

دعا برای معالجه ترس اطفال – دعای از…

تعبیر خواب شنیدن صدای قرآن – تعبیر…

پستهای اخیر

سوره های مجرب برای برکت در زندگی و دفع فقر از خانه و گشایش روزی

دعای ایجاد عشق و محبت و بستن زبان شخص مورد نظر

دعا برای معالجه ترس اطفال – دعای از بین رفتن ترس در کودکان

تعبیر خواب شنیدن صدای قرآن – تعبیر شنیدن صدای تلاوت قرآن در خواب

پستهای اخیر

سوره های مجرب برای برکت در زندگی و دفع فقر از خانه و گشایش…

دعای ایجاد عشق و محبت و بستن زبان شخص مورد نظر

دعا برای معالجه ترس اطفال – دعای از بین رفتن ترس در…

تعبیر خواب شنیدن صدای قرآن – تعبیر شنیدن صدای تلاوت…

Welcome, Login to your account.

Recover your password.

A password will be e-mailed to you.

 بر اساس تعبیر خواب نوزاد پسر حضرت یوسف، اگر کسی خواب فرزند پسر ببیند نشانه نا آرامی و بد حال بودن او است که باعث آن همسر و فرزندانش می باشد.

اگر کسی خواب ببیند که صاحب نوزاد پسر شده است، در واقعیت دختر دار می شود، ولی در صورتی که فرد خواب ببیند بچه او دختر است صاحب یک پسر می شود.

 به طور کلی تعبیر خواب نوزاد دختر خیر و صلاح وی می باشد، برخلاف خواب فرزند پسر که معنی خوشایندی ندارد.

در تعبیر خواب حضرت یوسف نقل شده است که به سرپرستی قبول کردن نوزاد پسر نشانه کامروا شدن فرد است و در کار هایش پیروز می شود.

اگر خواب ببینید که به دوران شیر خواری برگشته اید تعبیر نیکویی ندارد و به معنای این است که هدف هایتان نمی رسید.

تعبیر خواب دیدن نوزاد پسر در بغل

دیدن خواب آموزش دادن به کودکان به معنای این است که در جمع دیگران سخنان وی را قبول دارند و در آن ها تاثیر می گذارد همچنین به وی اعتماد می کنند.

طبق مطالب تعبیر خواب حضرت یوسف اگر کسی نوزاد خویش را در خواب ببیند نشانه کامیابی فرزندان و خوشحال شدن همسایه ها است.

اشتراک گذاری 

در آیات و روایات بسیاری به خواب در قرآن کریم اشاره شده است، زمانی که انسان به خواب می رود روح از کالبد او جدا شده و به عالم مجردات عروج می کند. اگر کسی در خواب ببیند که در حال خوردن سیب زمینی است، تعبیر آن رسیدن سود …

سلام من امروز یه خواب عجیب دیدم، من مجرد هستم؛ امروز خواب دیدم که یه پسر کوچولو دارم تو خواب پسر خودم بود تقریبا میشه گفت ۲ سالش بود خیلی خیلی دوسش داشتم چون شبیه پدرش بود، پدرش هم تو دنیای واقعی یک سلبریتیه و خوانندست، تو خواب همسرم بود

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام

ایمیل

وب‌سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

تعبیر خواب
بچه,تعبیر خواب بچه دار شدن,تعبیر خواب بچه گربه,تعبیر خواب بچه
دختر,تعبیر خواب بچه داشتن,تعبیر خواب بچه شیر دادن,تعبیر خواب بچه دار شدن
دختر,تعبیر خواب بچه شدن,تعبیر خواب بچه مرده,تعبیر خواب بچه خرس,تعبیر
خواب بچه دار شدن دختر مجرد,تعبیر خواب بچه دار شدن پسر,تعبیر خواب بچه دار
شدن دختر باکره,تعبیر خواب بچه دار شدن مادر,تعبیر خواب بچه دار شدن
دختر,تعبیر خواب بچه دار شدن دوقلو,تعبیر خواب بچه دار شدن دوقلو,تعبیر
خواب بچه دار شدن مرده,تعبیر خواب بچه گربه سفید,تعبیر خواب بچه گربه
سفید,تعبیر خواب بچه گربه سیاه,تعبیر خواب بچه گربه در خانه,تعبیر خواب بچه
گربه خاکستری,تعبیر خواب بچه گربه زرد,تعبیر خواب بچه گربه از نظر امام
صادق,تعبیر خواب بچه گربه ی سفید,تعبیر خواب بچه گربه زخمی,تعبیر خواب بچه
دختر شیر دادن,تعبیر خواب بچه دختر داشتن,تعبیر خواب بچه دختر دار
شدن,تعبیر خواب بچه دختر و پسر,تعبیر خواب بچه دختر زاییدن,تعبیر خواب بچه
دختر دوقلو,تعبیر خواب بچه دختر مرده,تعبیر خواب نوزاد دختر داشتن,تعبیر
خواب دختر بچه خوشگل,تعبیر خواب بچه داشتن دختر مجرد,تعبیر خواب بچه داشتن
برای دختر مجرد,تعبیر خواب بچه داشتن دختر,تعبیر خواب بچه داشتن و
شیردادن,تعبیر خواب بچه داشتن پسر,تعبیر خواب بچه داشتن دختر مجرد,تعبیر
خواب بچه داشتن دیگران,تعبیر خواب بچه داشتن و شیر دادن,تعبیر خواب نوزاد
داشتن,تعبیرخواب بچه شیردادن دختر مجرد,تعبیر خواب بچه شیر دادن ابن
سیرین,تعبیر خواب بچه شیر دادن امام صادق,تعبیر خواب بچه شیر دادن
پسر,تعبیر خواب بچه شیر دادن,تعبیر خواب بچه شیر دادن دختر,تعبیر خواب
فرزند شیر دادن,تعبیر خواب دیدن بچه شیر دادن,تعبیر خواب بچه نوزاد شیر
دادن,تعبیر خواب بچه دار شدن دختر مجرد,تعبیر خواب بچه دار شدن دختر مجرد
ابن سیرین,تعبیر خواب فرزند دار شدن دختر,تعبیر خواب بچه دار شدن یک دختر
مجرد,تعبیر خواب بچه دار شدن نوزاد دختر,تعبیر خواب بچه دار شدن یک
دختر,تعبیر خواب بچه شدن آدم بزرگ,تعبیر خواب بچه شدن مرد,تعبیر خواب بچه
شدن انسان بزرگ,تعبیر خواب جوان شدن,تعبیر خواب بچه مرده زاییدن,تعبیر خواب
بچه مرده در شکم,تعبیر
خواب بچه مرده به دنیا آوردن,تعبیر خواب بچه مرده بدنیا اوردن,تعبیر خواب
بچه مرده دیدن,تعبیر خواب بچه مرده ابن سیرین,تعبیر خواب فرزند مرده,تعبیر
خواب مرده بچه بدهد,تعبیر خواب مرده بچه دار شدن

تعبیر خواب بچه ! بله ممکن است شما هم در خوابتان بچه دیده باشید.دیدن بچه در خواب تعابیر مختلفی دارد ولی به طور کلی دیدن بچه در خواب خوب است.لطفا برای دیدن تعبیر خواب بچه با ما همراه باشید.

زایمانسلامت به دنیا می آورید

تعبیر خواب دختری که خواب زایمان ببیند رو گردانی از درستی و رفتن به سمت نادرستی است

تعبیر خواب دیدن نوزاد پسر در بغل

تعبیر خواب زن شوهر داری که زایمان می کند این است که ارثی عظیم به او میرسد

تعبیر دیدن بچه خود در خواب نشانه خوشبختی است.

اگر در خواب ببینید بچه همراه مادرش است دلیل بر اوقات مبارک دارد.

دیدن بچه های کوچک در خواب علامت غم و غصه است.

اگر در خواب بچه های بیشماری دیدید نشانه فلاکت و بدبختی است.

دیدن بچه های خوشگل در خواب نشانه شادی و سلامتی است.

اگر در خواب یک بچه را کتک بزنید دلیل بر بی عدالتی دارد.

تعبیر خواب دویدن بچه این است که علامت نیکبختی است.

اگر در خواب ببینید که صاحب بچه دختری شده اید نشانه سلامتی می باشد و از اهل خود شاد می شوید.

اگر در خواب ببینید که صاحب پسری شده اید ، شما صاحب یک دختر می شوید.

اما اگر در خواب ببینید که صاحب یک دختر شده اید تعبیر خواب این است که در دنیای واقعی صاحب یک پسر خواهید شد.

تعبیر خواب پیدا کردن بچه ی سر راهی این است که از جایی که امید ندارید به شما منفعت میرسد

تعبیر خواب دیدن بچه این است که فرصت مناسبی برای انجام کارها دارید

تعبیر خواب دیدن بچه لاغر این است که شما دچار مشکلات می شویذ

تعبیر خواب دیدن بچه چاق این است که کارها را موفقیت آمیز انجام میدهید

تعبیر خواب بچه ای که خوابیده این است که زندگی خوبی دارید

اشتباه خود پی برده اید

تعبیر خواب بازی کردن با بچه این است که در همه کارها موفق هستید

تعبیر خواب بچه شیطان و بازیگوش این است که به خاطر زیاده روی در تفریحات به مشکل می خورید

تعبیر خواب بچه نوزاد تازه متولد شده این است که سرگرمی و شادی در راه است

تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه توسط دختر افراط در بی بند و باری است

تعبیر خواب بچه نوزادی که شنا می کند این است که با موفقیت از مشکلات می گذرید

تعبیر خواب بچه تازه متولد شده این است که روزهای شاد در راهند

تعبیر دیدن یک بچه در خواب خوشبختی در خانه شماست

اگر خواب بچه خودتان را دیدید کمک بزرگی به شما می شود

تعبیر خواب دیدن بچه های بستگان یک کمک ناخواسته است

تعبیر خواب دیدن بچه های دیگران آغاز درگیری و جروبحث فامیلی است

تعبیر خواب دیدن بچه نوزاد قشنگ شادی و آرامش است

تعبیر خواب یک زن خواب بچه نوزاد ببیند این است که علامت حاملگی است

تعبیر خواب یک زن آبستن خواب بچه نوزاد ببیند این است که یک عشق پرسعادت دارد

تعبیر خواب دیدن نوزاد پسر در بغل

تعبیر خواب یک زن شوهردار خواب ببیند که بچه دار شده این است که شادی او بزرگ خواهد بود .

تعبیر خواب یک زن مجرد خواب ببیند که بچه دار شده این است که عشقش او را ترک می کند .

تعبیر خواب یک زن بیوه خواب ببیند که بچه دار شده این است که مرتکب کارهای نامعقول خواهد شد .

تعبیر خواب یک زن بیوه خواب ببیند که آبستن شده این است که موفقیت در همه امور است

تعبیر خواب یک بچه نوزاد در حال مکیدن سینه مادرش این است که خوشی و لذت در زندگی در راه است

تعبیر خواب یک بچه نوزاد در حال مکیدن سینه پرستار این است که ۱- یک بیماری رنج آور ۲- خطرهای بسیاری شما را تهدید می کند مراقب باشید

تعبیر خواب یک نوزاد خنده رو این است که دوستان بسیار خوب دور شما را می گیرند .

تعبیر خواب یک بچه نوزاد زشت این است که بدشانسی در آینده سراغ شما می آِد

تعبیر خواب یک بچه نوزاد در بغل دارید این است که بزودی بچه دار خواهید شد .

تعبیر خواب یک بچه نوزاد در قنداق این است که ۱- امید در عشق ۲- حوادث پراز شادی

تعبیر خواب یک بچه نوزاد که اولین قدمها را برمی دارد این است که مشکلات مختلف در مقابلتان پدیدار می شود .

تعبیر خواب یک زن از یک بچه پرستاری  می کند این است که شخصی که به او اطمینان کامل دارید به شما خیانت خواهد کرد .

تعبیر خواب یک بچه نوزاد بیمار این است که یک بیماری سخت در فامیل شما بوجود می آِد

تعبیر خواب یک بچه نوزاد می گیرید این است که مشاجره در خانواده میکنید

تعبیر خواب یک بچه نوزاد سرراهی این است که ناکامی در عشق دارید

تعبیر خواب یک نوزاد در گهواره این است که یکنفر مراقب شماست او افکار خوبی ندارد .

تعبیر خواب بچه  نوزاد اشخاص دیگر این است که یک شکست برای مخالفان شما در راه است

تعبیر خواب تعداد زیادی بچه نوزاد این است که فراوانی در زندگی شما خواهد آمد

دیدن بچه در خواب ، غالباً خوب است و معبران اکثرا، تعبیرهای نیکی برای دیدن بچه در خواب آورده‌اند.

فرزند خود : خوشبختی

کودکی همراه مادرش : اوقات مبارک

بچه های کوچک : غم و غصه

دیدن کودکان بیشمار : فلاکت

کودکان زیباروی : شادی و سلامتی

کتک زدن یک بچه : بی عدالتی

بچه ای که میدود : نیکبختی

اگر در خواب بچه ‏اى را مشاهده نمودید، به این مفهوم است که در انجام کارها فرصت مناسبى را به دست آورده‏ اید.

دیدن خواب بچه ‏ى لاغر
در خواب نشانه‏ ى آن می باشد که شما دچار مشکل خواهید شد، اگر در خواب
بچه‏ ى چاقى را ببینید، به این معنا می باشد که در انجام کارها موفق مى‏
شوید.

اگر در خواب ببینید که بچه‏ اى خوابیده، به معنى آن است که زندگى خوبى خواهید داشت. اگر قتل رسانده‏ اید،
یعنى به یکى از اشتباهات خود پى خواهید برد. و اگر در خواب خود را سرگرم
بازى با بچه ‏ها دیدید، نشانه ‏ى آن می باشد که در تمامى کارهایتان به
موفقیت مى ‏رسید.

آنلی بیتون می گوید:

اگر در خواب بچه‏ بازیگوش و شیطانى را ببینید، نشانه آن است که به خاطر افراط در تفریحات دچار مشکل خواهید شد.

در کتاب سرزمین رویاها :

خواب یک بچه : خوشبختی در خانه

خواب بچه خودتان : کمک بزرگی دریافت خواهید نمود.

دیدن خواب بچه های بستگانتان : شادی نا خواسته

دیدن خواب بچه های اشخاص دیگر : آغاز مشاجره های فامیلی

تعبیر دیدن بچه در خواب چیست؟

دیدن بچه در خواب ، غالباً خوب است و معبران اکثرا، تعبیرهای نیکی برای دیدن بچه در خواب آورده‌اند.

محمدبن سیرین گوید: تعبیر خواب بچه اگر بیند او را دختری آید، دلیل سلامتی بود و از اهل خود شاد شد. اگر بیند او را پسری آمد، دلیل است او دختری آید. اگر بیند دختری آورد، دلیل است پسر آورد.

ابراهیم كرمانی گوید: اگر بیند كه طفلی را جائی افكنده بودند و او بازیافت، دلیل كه از جائی كه امید ندارد چیزی به وی رسد.

تعبیر خواب دیدن نوزاد پسر در بغل

اگر در خواب بچه ‏اى را مشاهده نمودید، به این مفهوم است که در انجام کارها فرصت مناسبى را به دست آورده‏ اید.

دیدن خواب بچه ‏ى لاغر در خواب نشانه‏ ى آن می باشد که شما دچار مشکل خواهید شد، اگر در خواب بچه‏ ى چاقى را ببینید، به این معنا می باشد که در انجام کارها موفق مى‏ شوید.

اگر در خواب ببینید که بچه‏ اى خوابیده، به معنى آن است که زندگى خوبى خواهید داشت.

اگر خواب ببینید که بچه‏ اى را به قتل رسانده‏ اید، یعنى به یکى از اشتباهات خود پى خواهید برد.

اگر در خواب خود را سرگرم بازى با بچه ‏ها دیدید، نشانه ‏ى آن می باشد که در تمامى کارهایتان به موفقیت مى ‏رسید.

آنلی بیتون برای تعبیر دیدن بچه می گوید: اگر در خواب بچه‏ بازیگوش و شیطانى را ببینید، نشانه آن است که به خاطر افراط در تفریحات دچار مشکل خواهید شد.

خواب حاملگی و زایمان ممکن است باهم دیده شود که در این صورت باید دقت کنید که کدامیک از این دو موضوع خواب اصلی شما را تشکیل داده است.

معبرین غربی: اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد. شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.

اگر در خواب‌تان «بچه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

با درود و احترام متاسفانە بندە مشکل ناباروری دارم . دو روز بعد از اینکە دکتر کاملا آب پاکی رو روی دستمون ریخت ، بچە دوست خانومم خواب دیدەبود کە خانومم فرزند دختر بە دنیا آووردە قابل ذکرە کە بچە دو و نیم سالشە . آیا تعبیر خاصی دارە ؟

با سلام
این خواب برای شما به صورت این امده استت که شما در ناخوداگاه خود به ان فکر کرده ایدو از این رو این خواب را دیده اید و بدانید که حسرت های ما به صورت خواب دیده می شوند که واقعیت دارند و از این رو از بابت این خواب نباید نگران باشید.
سربلند و پیروز باشید

سلام.من خواب دیدم دوفرزند پسر 2 و ۴ ساله داشتم ،من دراز کشیده بودم و فرزند کوچکم درحالیکه پستانک در دهان داشت میدوید و تعادل خود را حفظ می‌کرد و کودک بزرگترم هم درکنارم نشسته بود و بااسباب بازی ،بازی می‌کرد و من نگاهشون میکردم و تبسم میزدم.
لطفاً برام تعبیرش کنید باتشکر

با سلام
دیدن کودک در خواب برای خانمها امری بسیار عادی و طبیعی است و اینکه اول میتواند نشان از علاقه شما به وجود زندگی طبیعی و نرمال در اینده را داشته باشدکه هر فردی ان را خواستار است و اینکه وجود کودک در خواب به معنی خبر خوب و شادی و خوشحالی برای بیننده خواب است و اینکه نشان از مسئولیتی است که در اینده شما ان را پذیرا خواهید شدو به شکل طبیعی پیش خواهد رفت که خیر است.
سربلند وپیروز باشید.

سلام خسته نباشید
من خواب دیدم بچه نوزاد دو سه ماهه دارم ، بچه دختر اونم از دوست پسر سابقم که خیلی دوسش داشتم و هنوزم عاشقشم و منتظر برگشتنشم ، توی خواب خیلی خوش حال بودم اون بچه رو دارم و لذت میبردم از اینکه بچه دارم و عاشقش بودم در صورتی که مجرد بودم و تو خوابم از دوست پسرم جدا بودم و اون خبر نداشت از هیچی، ولی من احساس خیلی زیبایی نسبت به اون بچه و اون اتفاق داشتم میشه تعبیرش رو بگید؟

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که خیر است و به این معنی است که شما اولا بر حسب علاقتان و پیشرفت زندگی هر فرد به شکل طبیعی این خواب را دیده اید و از ان حس خوبی را برداشت کرده اید و اینکه شما در اینده مسولیتی را به عهده خواهید گرفت که خوب است و شما در ان پیشرفت خواهید کرد. و خواب دختر بچه نشان بر خبرهای خوب است.
سربلند و پیروز باشید.

سلام ممنون میشم جوابم بدین .خواب دیدم وقتی ازخواب بیدارشدم بچه زیبارو ی باچشام خیلی مشکی وتپل روشکمم هس .خواهرم کنارم بود بهش گفتم این چیه گفت وای بچه روشکمت چ میکنه بچه هم ساکت بود اون بچه پسر بود .گفتم نکنه من خواب میبنم خواهرم گفت نه بابا منم دارم میبینم روشکمت هس .منم بغلش کردم وکلی ذوقش کردم که یهو پرواز کرد رفت تو اسمونو نوری سبز شد و کلی سکه قدیمی بجاش ریخت رو زمین .و اینکه من بچه دار نمیشم ومدتها تحت درمان پزشکم

با سلام
تعبیر خواب شما به این صورت است که شما به علت علاقه وخواسته تان این را دیده اید. و تعبیر خوابتان نیک است و اینکه پسر در خواب دیده اید نشان بر این است به گفته امام صادق دختر برای شما پیدا میشود .و اینکه سکه قدیمی هم نشان بر خوبی دارد که اگر بر انها اسماء مبارکه بر ان ها حک شود بهتر است و امید است که مراد دلتان براورده شود و برای حل مشکلتان حتما به طب سنتی مراجعه کنید که قطعا نتیجه مطلوب تری را خواهید دید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام وقتتون بخیر
من قصد اقدام ب بارداری برای ماه آینده دارم .و پسر دوست داشتم و برای پسردار شدن خودم و همسرم رژیم غذایی گرفته بودیم.چند شب پیش خواب دیدم پسری دارم ک از دستش کلافه ام و خیلی اذیت میکنه و رو فرش خونمون ادرار کرد تو خواب آشفته بودم و کتکش زدم من این خواب رو برای هیچکس تعریف نکردم.یک شب بعدش جاریم خواب دید خودم و خواهرم جایی نشستیم و دو تا پسر کوچک بالباس سبز کنار مونه ک من عصبی میشم و دوتا پسرع رو با تفنگ میکشم .میشه بگین تعبیر این دوتا خواب چیه؟

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما مسولیتی را بر عهده خواهید گرفت که در قبال انها مقداری ناراحت و پریشان خواهید شد ولی این مسولیت برایتان خیر است و اینکه ادرار نشان بر رهایی از غم است و نیک است.و تعبیر خواب دوم به گفته معبران داشتن پسر در خواب به معنی خبر خوب نیست که شما این خبر ناراحت کننده که به شما میرسد را به نحوی حل خواهید کرد.و انشالله خداوند به شما فرزند صالح عطا بفرمایید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام من دیشب خواب دیدم همسری دارم و پدر همسرم به خانه ما میآید و مرا از خانه بیرون می کند و دست روی همسرم بلند میکند و بعد ک پدر همسرم می رود داخل خانه که میشوم میبینم همسرم صورتش خونی شده و پدر همسرم پسرم کوچیکمو میبره و من و همسرم به دنبالش می رویم و پسرمو پدر همسرم میکشه و من شروع میکنم جیغ میزنم و گریه میکنم و به همسرم میگم پسرمو کشتن ولی همسرم عین خیالش نیست بعد از خواب پریدم در حقیقت من نه همسر دارم نه فرزندی تعبیر خوابم چیست؟

با سلام دیدن این خواب برای شما تا حدی طبیعی میباشد و اینکه میتواند از افکارتان در مورد اینده باشد و اینکه این خواب نشان از دوستی و صمیمیت دارد و وجود بچه در خواب هم برای زنان خوابی طبیعی است و اینکه نشان بر بدی ندارد.
سربلند و پیروز باشید.

سلام
دختری که قراره باهم نامزد کنیم برای دومین باره خواب میبینه که صاحب فرزند پسر شدیم . پدر بنده و پدر ایشان و نیز یک زن که شباهت های به مادر بنده دارد در خواب ایشان نیز هست اما مادر همسرم نیست . همه خوشحال و من از شوق گریه میکنم .اما خودش ناراحت هست و احساس بدی دست میدهد . این خواب رو برای دومین باره که میبینه لطفا راهنمایی کنید

با سلام
این خواب نشان بر خوبی دارد و صاحب فرزند به این صورت است که به مسئولیت برای هر دوی شما تعبیر میشود و اول اینکه نشان ب خوبی این است که خبری دریافت خواهید کرد که نشان بر خیر است و ازاین خبر و اتفاق شادی خواهید کرد حتی میتواند نشان از موضوع نامزدی شما هم باشد و اینکه شما خوشحال خواهید شد و اینکه ایشان از این اتفاق در خواب خوشحال نیستن را باید دلیل روحی داشته باشد که در خوابشان پدیدار میشود که باید روح خودشانه را در ارامش قرار دهند و افکار خود را با خواب ها مشوش نکنند .و خواب های که مرتب تکرار میشوند تنها دلیل بر استرس است حتی تعبیر هم دیگر ندارند.
سربلند و پیروز باشید.

سلام. مادر من خواب دیده که من صاحب فرزند پسر شدم. میشه تعبیرش رو بفرمایید که این خواب تعبیرش برای منه یا مادرم؟

با سلام
تعبیر خواب برای شما خیر است و نشان از خبری است که به شما خواهد رسید وبه تعبیر دیگر نشان از مسئولیتی است که شما به عهده خواهید گرفت.
سربلند و پیروز باشید.

سلام ممنون از مطالب خوبتون
من در دوران عقد هستم و خواب دیدم که یه پسر بدنیااوردم خانواده خوشحالند و من ناراحت.
لطف میکنین تعبیرش رو بگین.ممنونم

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما دختر به دنیا خواهید اورد و از وجود ان شما خوشحالید ودیگران احتمالا ناراحت و اینکه نشان بر خبر هم است که خوشحالی ان برای شما است.
سربلند و پیروز باشید.

سلام مجردم
خواب ديدم يه نوزاد دارم ك مال خودم بود و يك روزش بود ولي لباس تنش بود و من نميدونستم دختره يا پسر ولي حسم ميگفت پسره بعد ميخواستم بهش شير بدم ولي سينمو نميگرفت و اينقدر ظريف بود ك نميتونستم درست بغلش كنم و بلد نبودم بهش سينه بدم بعد ديدم خودش توي دستش شيشه شير داره منم چند بار تلاش كردم بهش سينه بدم نگرفت ديگه گفتم شير خشك ميدم بهش بعد يادمه به پدرم ك ٤ ساله نديدمش گفتم بره واسه نوزادم ك پدرم نداشت شير خشك بخره بياره و يادمه انگار كاري كرد ك يادم نيس چي بود ك من گفتم از نوزاد يك روزه بعيده اينقدر زود رشد كرده باشه و اينكارو انجام بده

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و اینکه بچه ظزیف و کوچک نشان بر وجود مشکل است و اینکه المان های خواب شما نشان بر این استکه ناراحتی پیش خواهد امد که بایدقابل رفع است و اما در این بین فری به شماحمایت می رساند.
یربلند و پیروز باشید.

سلام من ۵ ماهه متاهل شدم
دیشب خواب دیدم که آبجیم که واقعا حاملس شکمش مثل تخم مرغ شده و هی شگمشو ناز مکنه و بعد چند دقیقه یی یکی میاد بهم میگه دو تا فرزند اولت دختره
این خواب رو هم امروز فک کنم وقت اذان صبح بود دیدم
میشه معنیشو بگین چیه

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و اینکه به گفته معبران اینکه در خواب دختر گفته شده است به این تعبیر خواهد شد که انشالله پسر دار خواهید شد که خیر است.و نشان از خبر خوب و نیک است.
سربلند و پیروز باشید.

باسلام
خواب ديدم در منزل پدربزرگم هستم و چندنفر از فاميل هستند ومادرشوهرم كه چندسالي هست شوهرش فوت كرده و بيوه است بچه داشت يك فرزند پسر و من خواستم بچه را بغل كنم بچه حدود هفت ماهه ،وقتي بغل كردم احساس كردم نسبت به سنش سنگين وزن تر هست.پدرشوهرم هم كه چندسالي است فوت شده بيرون از اتاق ،داخل حياط قدم ميزد و وارد خانه نمي شد،من با بچه بازي ميكردم و بعد مادرشوهرم مشغول شيردادن به بچه شد و من نگاه ميكردم كه يك ببر يا پلنگ وارد اتاق شد و رام بود

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که مادر شوهر شما خیری را که دارد که دختر خود روا خواهد داشت و اگر صاحب دختر نیست میتواند برای شما باشد.و اینکه در این خانواده دشمنی وجود دارد که رفتار خود را کنترل میکند.
سربلند و پیروز باشید.

من یه مدته توی تموم خواب هام یه بچه هست که همراهمه بهش شیر میدم می خوابونم همه جا همراهمه می خواستم بدونم تعبیرش چیه

تعبیر خواب دیدن نوزاد پسر در بغل

با سلام
خوابهای که چند باره تکرار میشود تعبیری ندارند و این خواب برای زنان امری طبیعی است و اینکه اگر این خواب شما را اذیت میکند با روانکاو صحبت بفرمایید.
سربلند و پیروز باشید.

باسلام من زنی متاهلم که هنوز صاحب فرزند نشدم دیشب خواب دیدم دوتا دختر دوقلو دارم که یکیش یکسالش بودنوشتن بلد بود وهر دوتا دختر باهوش بودن وبه سرعت بزرگ میشدن و من خیلی مواظبشون بودم

با سلام
تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان بر نیکی دارد و اینکه شما از این خواب حس خوب دریافت کرده اید بسیار نیک است و وجود بچه در خواب به معی مسولیت هم میتواند باشد که شما این مسئولیت ها را مراقبت خواهید کرد تا رشد و نمو داشته باشند و نتیجه دهند و اینکه با توجه به مراقبت شما مسولیت ها شما بسیار خوب رشد خواهند کرد.که نیک است و به گفته معبر لیلا دختر در خواب پسر دار شدن است در بیداری که باز هم نیک است.
سربلند و پیروز باشید.

سلام من یک پسر ۱۴ساله هستم که تو خواب دیدم یک پسر کوچولو و یک دختر کوچولو دارم تعبیر چیه درضمن من عاشق یک دختر هستم که اون اصلا منو دوست نداره و نکته جالب اینجاست که ما با هم بچه دار شدیم.

با سلام
خواب شما از احساسات و علاقه شما متشکل شده است و تعبیر کودک در خواب نشان از مسئولیت کاری است که خیر است.
سربلند و پیروز باشید.

سلام خسته نباشین
من و همسرم تازه با هم عروسی کردیم و ایشون باردار نیستن
من امروز بعد از نماز صبح که خوابیدم خواب دیدم که همسرم رو دارم میبرم دکتر واسه زایمان ولی وقت زایمان پیشش نبودم و جایی دیگه بودم بعد که رفتم پیششون یه دختر به دنیا آورده بود که وقت بغلش کردم و صورتش رو.دیدم چهره ای کاملا مشابه پدرم داشتن
ممنون میشم اگه واسم تعبیر کنین

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر خوبی است و بر این معنی استه خیر و نیکی و خبر خوش به شما خواهد رسید و و اینکه شمایل پدرتان را داشته اگر پدرتان در قید حیاط هستن از ایشان به شما خیری حاصل خواهد شد و اگر نیستن نشان از دلتنگی شما است برای پدرتان.
سربلند و پیروز باشید.

سلام
خواب دیدم عمه ام پسر سومی داره حدوداً 12 ساله که خیلی هم شبیه پسر کوچیکه خودشونه ( ایشون در حال حاظر دو پسر بین 25 تا 30 سال دارن). سه حرف از اسمش هم دیدم تو خواب شامل: “الف، ر، ن”. دیدم همه ی فامیل انگار بخاطر این بچه جشن گرفتن. شوهرعمم و سه تا پسراش و مردهای دیگه فامیل هم جشنشون رو تو یه استخر خونگی میگیرن انگار.
این تعبیرش چیه؟ به من مربوط میشه؟ یا عمم؟ یا پسر کوچیکش؟

با سلام
دیدن کودک به خواب برای شما مسولیت است و باید ان را به بهترین شکل انجام دهید که خیر است برایتان . و اینکه جشن و پایکوبی در خواب خوب نیست و نشان از غم است برای عمه تان و اینکه در استر بودن و شنا کردن اگر اب کدر باشد خوب نیست و نشان از گرفتاری است و اگگر اب صاف باشد و تمیز نشان بر خیر و منفعت است برای خانواده عمه شما .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من باردار هستم چند شب پیش خواب دیدم که به نظرم اینطور میومد توی خواب که مادر بزرگم که فوت کرده اومده و با اصرار میخواد نوزاد یا جنین من رو با خودش ببره من خودمو توی خونه ی پدریم میدیدم و انگار که خواهرم و پدر مادرمم بودن توی خواب حتی توی خواب مادربزرگم حمله کرد به منو و خواهرم و ما رو کتک زد که جنین یا نوزاد منو با خودش ببره من خیلی نگران هستم بابت این خواب جنین من دختر هست

با سلام
تعبیر خواب شما به خیر رفع شده است. اگر با خود می‌برد نشان بر بدی داشت و اگر اینگونه نشده است خیر است صدقه بدهید و حتما بر روح اموات خیرات هدیه دهید.
سربلند و پیروز باشید.

خواب دیدم صاحب سه قول بچه شدم،که یکیشون نقص عضودارن واحتمال معلول ذهنی هم هستن،ولی دوتای دیگه سالم وزیباهستند،هرسه خیلی کوچولو اندازه بچه گربه هستند،وگرسنه که وقتی خواستم بهشون شیربدم اول به اون که مشکل داشت دادم،تعبیرش چه هست،متاهل هستم وفاقد فرزند

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این عمر دارد که شما سه مسولیت به عهدتان قرار خواهند داد که یکی از آن را به سرانجام نخواهید رساند و آن دو بر شما خیر خواهد بود و نشان از خیر و نیمی است و شیر دادن در خواب نشان از خیری است که به فرزند دختر خواهد رسید بر خود نگرانی روا ندارید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام وقتی خواب ببینی بچه خودتو که 5سالشه یک شب تنها بزاری تو خونه ای که کسی نیست ولی قبلا مادرت تو اون خونه زندگی میکرده و میدونی که بچت تا حالا تنها نمونده و از تنهایی میترسه بعد بری دنبالش بچه هم خیلی خوشحال بشه از دیدنت تعبیر چیست

باسلام
این خواب از انجا که در ذهن شما به شکل یک تابو است تعبیر ندارد و چون شما از این موضوع ترس دارید که کودکتان را در جایی تنها بگذارید پس این خواب را دیده اید و نباید از بابت ان نگران باشید.
سربلندو پیروز باشید

سلام من پسر مجرد سی ساله ام ،مادرم مگه خاب دیدم تو یپسر داری،و پسرت خیلی زیبا بود،من بهش مگفتم بگو بابا ،بگو بابا،انگار مادرم مگفته ک بمن بگه بابا، و اینکه مگفت درهمون حین یک انگشتر طلای زیبا هم پیدا کرده بود و خاب انگار ازین خابای شلوغ بوده بقول خودمون بقیش یادش نبود،ممنون میشم نظر بدین

با سلام
این خواب می تواند برای شما حاوی دو تعبیر باشدو اول انکه خیری در انتظار شماست و دوم انکه ممکن است در ذهن خودشان به ازدواج شما فکر کرده اند و از این رو این خواب را دیده اند و این خواب در مجموع برای شما خیر است.
سربلند و پیروز باشید

وقت بخیر من خواب دیدم یک بچه ایی پشم دراز کشیده و انگار خوابیده هم اشنا بود هم غریبه واقعا نمیدونستم پسر کی هست ولی میدونستم مامانم ازش مراقبت میکنه. توی خواب میخواستم برم حمام وقتی رفتم یه حمام خیلی بزرگ بود ولی قدیمی انگار سالها کسی حمام نرفته بود خلاصه چنتا سوسک مرده و درحال جون کندن اونجا بودن من خواستم بکشمشون و حمام کنم بعد گفتم مردن ولشون کن برم دوش بگیریم وقتی خواستم برم به بچه نیگا کردم دیدم سوسک انگار رفتن توی دهنش هی بیشتر میرفتن داخل و بعد انگار یه حشره هم رفت توی چشمش ولی زنبور بود سعی کردم حشره ها رو در بیارم از چشمش در اوردم زنبور رو اما بعدش دیگه یادم نیست…. خیلی حال بدی داشتم وقتیی بیدار شدم. ممنون میشم جواب بدین.. شب قبلم خواب دیدم یه صدایی هی بهم میگه دو روز دیگه بیشتر زنده نیستی و خیلی واقعی بود خواب و دونفر یه مرد و یه زن اونجا بودن زن سیاه پوشیده بود و اصلا نمیشناختمش ولی توی خونم بود مردم لباس رزم پوشیده بود و میخواست کمکم کنه نجات پیدا کنم و بهم گفت اون زن میخواد تو رو بکشه… واقعا خیلی درگیر این دوخواب شدم ممنون میشم جوابش رو بدین …

با سلام
تعبیر خواب اول شما به این شکل است که شکل است که شما مسولیتی را به عهده خواهید گرفت و اما در این امر افرادی که دشمن شما هستند در ان دخالت خواهند کرد و شما را ناراحت میکنند.که باید مراقب باشید.
در تعبیر خواب دوم هم باید عرض منم که زن در خواب به معنی رقیب و یا دشمن است وبه شما ازار خواهند رساند و حتی احتمال اسیب جدی که شما را ناراحت کند و در این بین شما فردی حمایت گر خواهید داشت که خیر است بر شما.
سربلند و پیروز باشید.

با سلام
پسرم, پدر و مادرم بیش از پنج ساله که فوت کردن. دیشب خواب دیدم, حامله شدم, یه دختر بدنیا آوردم, داداشم داشت باهم بحث میکرد, که چرا حامله شدی. که در همین حین مادرم اومد بچه رو برداشت برد. تعبیرش چیه, ممنون.

با سلام
در تعبیر خواب حامله شدن مرد امده است که نشان بر خوبی ندارد و به این معنی است که شما به امر خلافی دست خواهید داد که از نظر مردم پسندیده نیست و دیگران شما را سرزنش خواهند کرد . و فردی به مانند مادرتان در این امر به شما کمک خواهد کرد و تا این مشکل بر شما اسان گردد.
سربلند و پیروز باشید.

با سلام و احترام
من دختر مجرد ۳۰ ساله هستم ، دیشب خواب دیدم که یه بچه دارم ودر حال خواباندنش بود، که دختر عمم( ایشون ازدواج کردن) و عمم به خونمون اومدن مثل اینکه واسه دیدن بچه من امده بودن . من هم رفتم داخل اتاق و بچه رو خواباندم. بچه کل مدت خواب بود و بغلم و تپل هم بود نمیدونم پسر بود یا دختر. لطفا تعبیرشو بهم بگین.

با سلام
تعبیر خواب کودک برای بانوان امری طبیعی است و اینکه شما اینچنین خوابی را دیده اید نشان بر خیر است و اینکه شما مسولیتی را قبول خواهید کرد که در پی ان به شما منفعتی خواهد رسید .
سربلند و پیروز باشید .

سلام اخیرا برایم مشکلی درعالم واقعیت پیش آمدست خواب دیدم مادرم باخانومی دربیمارستان صحبت میکرد وبه مادرم گفت دخترمن هم مشکل دخترشماراداشت ودر هفت ماهگی حاملگی اش فوت کرد وعکس سیسمونی کفش پسربچه یعنی نوه اش رابه من نشان داد البته خواب من ظهربود .ممنونم

با سلام
این خواب برای شما تعبیر ندارد و از انجایی که در واقعیت مشکلی دارید که خود را نسبت به آن ضعیف می دانید در عالم خواب هم به این صورت دیده اید که کسی همراه شماست و تنها نیستید و کسی هم همین مشکل را دارد.
هر مشکلی دارید به خداوند توکل کنید که قطعا او برای ما کافیست.
سربلند و پیروز باشید

با سلام من دختری مجرد هستم
و خواب دیدم ک پسر دار شدم و به پسر بچه شیر میدادم ب پسر عشق میورزیدم دلیل این خواب چیه؟!

با سلام
دیدن خواب بارداری برای بانوان امری طبیعی است و اینکه نشان از مسئولیتی است که بر عهده شما گذاشته می‌شود و باید به مانند فرزندتان آن را به نتیجه و ثمر برسانید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام؛ من خواب دیدم که توی یه مسجد خلوت کار میکنم و یه کودک که همراهش یه توله سگ هم هست انگاری به اون مسجد پناه آوردن و هردو هم آروم بودن. بیرون خیلی شلوغ بود و مردمان یک شکل با ذکر لا اله الا الله گویان انگار دسته دسته فراخوانده میشدند حرکت میکردند که اگر بین جمعیت قرار میگرفتید شما رو با خودشون میبردند؛ حدود ساعت شش صبح این خواب رو دیدم تعبیرش چیه؟ ممنون میشم بهم بگین

با سلام
این خواب ممککن است به این تعبیر باشد که شما در اینده ی نه چندان دور به واسطه کسی که به شما پناه خواهد اورد و برای شما رفیقی شفیق خواهید بود سعادتی کسب خواهید کرد اما باید بدانید که ممکن است آنچه که ایشان از آن به شما پناه اورده اند برای شما انقدر قطعی نباشد اما باید آن پناه را به ایشان بدهید.
سربلند و یپروز باشید

سلام وقت بخیر مادرم در خواب دیدن که برادرم فرزندش(دختر هست بنام رقیه)را از روی عصبانیت کشتِ و مادرم هم تو خواب هی میگفتن چرا اینکار را کردی جواب زنت روی می خوای چی بدی و انگار باز. برادرم دوباره عصبانی میشه و دنبال مادرم میکنه و میگه که چرا جلوم را نگرفتید وقصد کشت مادرم را داشت

با سلام
این خواب نشان بر افکار پریشان دارد و دیدن کشتن در خواب نشان از ابعاد روحی فر بیننده است که به دنبال کشتن روح خود را دارد و اینکه ناخودآگاه این را به بیننده هشدار می‌دهد پس آگاه باشید که خواب حتم بر تهبیر نیست بلکه نشانه های از روح و درون بیننده است.
سربلند و پیروز باشید.

سلام من خواب دیدم در امامزاده صالح زیارت میکنم و همه چراغ هارو خاموش کرده بودن و در صحن امامزاده یک آقایی میگفت بیاین اینجا معجزه شده ببینید و اونجا وقتی روشن شد نوزادی رو دیدیم توی ظرف که به زوجی که صاحب فرزند نمی‌شدند داده شده بود و جمعیتی در حال دیدن این اتفاق بودند
تعبیرش چیه؟

با سلام
تعبیر خواب شما نشان از مرادی می‌دهد که شما بر دل دارید و این خواب نشان بر این است که شما حاجتتان به واسطه امام زاده صالح انشالله برآورده خواهد شد. پس بر ایشان توسل فرماید که آنچه که بر شما خیر و مطلحت است اتفاق افتد. .
سربلند و پیروز باشید

با سلام
من و شوهرم هردو دیشب در خواب دیدیم ک فرزنمون ب دنیا اومده و اون یک پسر سفید و با موهای لخت است .من ۵ ماهه باردارم .میخواستم بدونم تعبیرش چیست؟؟

با سلام
این خواب برای شما بسیار طبیعی است و هیچ موردی ندارد و برای ایشان هم دیدن خواب بچه نشان از ان دارد که ایشان را خیری در راه است که به احتمال زیاد همان بچه باشد و این خواب برای شما بسیار خیراست.
سربلند و پیروز باشید

سلام خسته نباشید ..من در خواب دیدم که یک آشنایی که به خاطر نمیارم که چه کسی بود بچه خودش رو رها کرده ورفته من اول خیلی نارحت وعصبانی بودم از رفتنش بعد بچه رو قبول کردم که بزگش کنم بچه در خواب گاهی به نظرم پسر بود وگاهی دختر من بچه رو قبول کردم ولی شرطم این بود که اون خانم باید بیاد وبامن قرداد بنویسه که بعد از بزرگ شدن بچه مدعی نباشه میخاستم بببنم تعبیرش چیست

با سلام
دوست عزیز بدانید که در تعبیر این خواب باید عرض شود که ممکن است در اینده این اتفاق برای شما به صورت عملی و عینی بیفتد و از سوی دیگر هم ممکن است به این صورت تعبیر شود که شما در اینده ی نه چندان دور موضوعی را که میلی به ان ندارید قبول کنید و این موضوع سبب رسیدن شما به خیر بشود و بدانید که تعبیر این خواب برای شما سراسر خیر است.
سربلندو پیروز باشید

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که اول از همه علاقه شما به ان کودک و دوم انکه نشان بر منفعتی است که به شما خواهد رسید و بسیار خوب است چون کودک فربه در خواب زیادی مال است .
سربلند و پیروز باشید .

سلام. خواب دیدم صاحب پسر شدم. اول نمی دونستم دوقلو هستن یکی پیش خودم بود و دیگری و بردن شهری که توش حرف خ داشت. بعد گفتن اون هم بچه شماست . برام اون خانواده اوردنش وبا مهربانی تحویل دادن .همه خانواده منم بودن .من و همسرم در جمع براشون اسم انتخاب می کردیم.من گفتم حسن و حسین. همسرم موافق بود و دیگران نظر می دادن . یکی می گفت حسین اسم عموشه. بچه ها خواب بودن و من در بغلم نوبتی جابحاشون می کردم.من در واقعیت صاحب دو فرزند پسر هستم.

با سلام
این خواب برای زنان امری طبیعی است و اینکه این خواب نشانی از بدی ندارد و بچه در خواب نشان از مسولیتی است که بر عهده دارید و نام گذاری فرزندان به این تعبیر است که شما عهده دار بیشتر مسولیت های فرزندانتان هستید که نشان بر خیر است.
سربلند و پیروز باشید.

سلام ، وقتتون بخیر ببخشید من خواب دیدم که یکی بچه ی من و ب دنیا اورده واسم و بعد دادش به من یعنی بچه ی من نبود ولی انگار بچه ی من بود و حتی من شیر نداشتم که بهش بدم و همون خانمه بهش شیر میداد و نوزاد پسر بود

با سلام
در تعبیر این خواب باید به خدمت شما عرض شود که ممکن است به این صورت باشد که شما موقعیتی خواهید داشت که از ان خیری به دست اورید اما بی اهمیتی و سست بودن شما سبب خواهد شد که دیگران برای شما این کار را بکنند و باید بسیار از این بابت اگاه باشید که خدای ناکرده سبب مشکلی و از دست رفتن فررصتی برای شما نشود.
سربلند و پیروز باشید

سلام من دختری ۱۸ساله و مجردم امشب خواب دیدم که زلزله اومده بود و همه از خونه بیرون رفتیم ولی هیچ جا ویران نشد و من کنار خونه خودمون چادری پیداکردم که پر از بچه های کوچولو بود باهمشون بازی کردم و بغلشون کردم اونا حتی یک ساله هم نشده بودن ولی پدرو مادر نداشتن و چند نفر از اونا مراقبت میکردند تعبیرش چیه؟

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما از مشکلی بزرگ به موفقیت عبور خواهید کرد. در آینده مسئولیتی مهم بر عهده خواهید گرفت و اینکه برای به ثمر رساندن آن تلاش خواهید کرد.
سربلند و پیروز باشید.

مجردهستم ، خواب ديدم پوشك پر از مدفوع دختر بچه اي ٥ ساله را غريب بود اما مي شناختمش رو با عشق دارم عوض ميكنم، و اون با صورت ارومش به من نگاه مي كرد

با سلام
تعبیر خواب شما به گفته معبران کودک نشان از مسولیتی است که به عهده خواهید گرفت و اینکه از این امر خیری به شما خواهد رسید.
سربلند و پیروز باشید.

خواهرم بارداره دوماه مونده به زایمانش من خوابدیدم که بچه ش بدنیا اومده تو راه راک داره راه میره

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که در کارهایشان پیشرفت حاصل خواهد شد .
سربلند و پیروز باشید .

سلام

من در حال حاضر یه دختر یک ساله دارم و دیشب برادرم خواب دیده من تو اتاق خونه پدریم که اکثرا دور هم جمع میشیم نشستم و برادرم تو كوچه از عقب ماشين شوهرخواهرم يک نوزاد بغل كرده و اومده داده دست من و نوزاد من بوده.

حالا سوال من اینه که این خواب مربوط به اتفاقیه که برای ایشون میوفته یا اتفاقی که برای من خواهد افتاد. یا در واقع تعبیرش برای خودشه یا مربوط به منه؟

و اینکه تعبیر این خواب چی میشه.

ممنون

با سلام
تعبیر این خواب برای شما است و اینگونه است که مسولیتی برای شما درست خواهد شد که باید از ان مسولیت به مانند نگهداری مادر از فرزندش حمایت کنید تا به سرانجام برسد .
سربلند و پیروز باشید .

سلام ، خسته نباشید من دیشب خواب دیدم با جمعی در حال گفتگو بودم که درب اتاق رو به رو باز شد و شخص مهمی که نمیتوانم اسمش رو بگم امد بیرون و یک بچه شیخواره در بغل داشت تا من را دید به من خیره شد و با تعجب به من نگاه میکرد تا کمی اینکار رو کرد و بعد سرش را پایین انداخت و با ناراحتی کمی که داشت و با بچه ای که در بغل داشت سریع رفت، لطفان تعبیرش را به من بگوئید .

با سلام
این خواب ممکن است به این صورت تعبیر گردد که خیری و رزقی در انتظار شماست و اینکه ایشان را در خواب دیده اید می تواند به معنای مقدار آن خیر برای شما باشد و این خود بسیار خیر است و نیکو.
سربلند و پیروز باشید

سلام من خواب دیدم یکی از دوستانم که حامله اس داره تو اینه بخودش نگاه میکنه و با بچه اش حرف میزنه .یهو بچه شروع به رشد کردن میکنه بعد چند ثانیه بچه رو تو دستای خودم میبینم ک نوازشش میکنم.بچه پسر هست و سریع درحال رشد کردن .حتی بهش گفتم وقتی بزرگ بشی من دیگه بتو نامحرمم و پسر بچه همچنان داشت تبدیل به بچه بالغی میشد و یادمه ک یجایی بمن گفت مامان و من بهش گفتم دیگه نگی مامان.من مامان تو نیستم.درضمن من درشرف نامزدیم هستم.توروخدا جوابمو بدین نگرانم

با سلام
این خواب هم برای شما و هم برای ایشان مبین خیر است و از بابت آن نگران نباشید و اینکه در خواب شما این رشد سریع بوده است هم به این معنی می تواند باشد که شما را خیری سریع خواهد رسیدکه اصلا این خواب جای نگرانی ندارد.
سربلند و پیروز باشید

سلام خسته نباشید .ممنون میشم اگه کمک کنید تعبیرِ احتمالیِ خوابم رو انشالله بدونم.
دوروز قبلِ مرگِ پدرم خواب دیدم شهیدی ی بچه ی چهار پنج ماهه ی پسر تو بغلشون هست ک بچه ی من بود و بسیار درشت و شلوع و سالم و خندون داشتن ب ی اتوبوسِ کفن پوش نگاه میکردن و با اون اتوبوس اومده بودن دنبالم من رو با خودشون ببرن بمن گفتن همه منتظرتن بیا ببرمت راهیانِ نور.شبِ بعد قبلِ خواب نیت کردم هیچ ونیتبا هیچ مردی شوخی نکنم .شب خوابیدم دوباره همون شهید با همون پسرِ تو بغلشون اومدن ب خوابم و گفتن کارِ خوبی کردی اومدی اومدم دنبالت اون بچه هم دستاش رو تو هم قفل کرده بود و با ذوق و شوق میخندید و دوست داشت بیاد تو بعلم فرداش پدرم فوت کردن و یک ماه و نیم بعد من برایِ اولین بار رفتم راهیانِ نور.و اونجا اولین کارتی ک ب ما دادن عکسِاون شهیدِ تو خوابم بود ک شهید عبدالمهدیِ معفوری بودن .میشه لطفا کمکم کنید بفهمم معنی ِِ خوابم و بخصوص اون بچه چی بوده ؟مرسی.

با سلام
خواب شما نشان بر خواب صادقه داشته است و همان که بر خواب دیده اید در واقعیت بر آن مشرف شده اید و خاک پاک شهدای عزیز و گرانقدر را زیارت نموده اید و و کودک در خواب نشان بر مسولیت است و این که شما در قبال خون شهیدان و راه آن شهید مسئول هستید و باید قدر راه آنان را بدانیم.
سربلند و پیروز باشید.

سلام بر شما .از شما سپاسگزارم ک بنده رو متوجه فرمودید.موفق و سلامت باشین .مرسی.

سلام خسته نباشید من خواب دیدم مادرم بچه دار شده و در همون حین هم دیدم که یه مرد خودشو انداخت روی بالش و میخواست به بچه نزدیک بشه تو خوابم به مادرم گفتم گفت که اون جنه اومده بچه رو ببره تعبیرش چیه؟

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که مسولیتی بر خانواده شما ورود خواهد کرد که همه به چشم امید به آن نگاه خواهند کرد که می‌تواند مشکلات زندگی را بر شما آسان کند و اما نباید اجازه داد که اقوامتان بر این امر دخالت کنند.
سربلند و پیروز باشید.

همسرم خانمه و خواب دیده ک رفته دکتر و بهش گفتن بچه دار نمیشه،تعبیر این خواب چیه?

با سلام
در تعبیر این خواب باید بدانید که برای زنان بسیار طبیعی است که اینگونه خواب هایی ببینند که در ان ها ترس هایشان را به شکل طبیعی و واقعی ببیند و این خواب برای ایشان تعبیر نداردو نباید از بابت ان نگران باشید
سربلند و پیروز باشید

با سلام
من خواب دیدم که ی بچه نوزاد که جنسیت مشخص نبود از چاه بیرون میاوردن و دوستانم اونو میگرفتن اینکار 2بار تکرار شد بعد از اون خوک هایی بیرون امدن که میخواستن به ما اسیب برسانن.
ممنونم از سایت خوبتون

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر اموالی دارد که برای مدتی گم خواهید و بعد آن را پیدا خواهید نمود و از اطرافیانتان به شما پیشنهادی کاری با سود عالی را به شما خواهد داد که از راه حرام آن مال به دست خواهد آمد و باید هوشیار باشید که این امر اتفاق نیفتد.
سربلند و پیروز باشید.

سلام من دختری مجردم خواب دیدم پسربچه ای رو حموم میدم تعبیرش چی میشه؟

با سلام
این خواب میتواند به این صورت باشد که شما در اینده ی نه چندان دور خیری دریافت خواهید کرد که باید در جهت ان تلاشی کنید که این تلاش ممکن است برای شما به این صورت باشد که باید چیزی را از موضوعی پاک و منزه کنید که ممکن است مربوط به ان خیر باشد.
اما از طرفی هم در تعابیر امده است که برای زنان در خواب بسیار طبیعی است که خواب بچه و امور مربوط به ان را ببینند.
سربلند و پیروز باشید

سلام
من ۳۶ سالمِ و دارای یک دختر ولی بنا ب شرایط مالی و اخلاقی ک با همسرم دارم قصد بچه دار شدن دوباره را ندارم حقیقتا دختر عموی ناتنی شوهرم دوبار خواب دیده ک بچه دار شدم
بار اول در عالم خواب ندامتم کرده ک چرا گذاشتی بچه دار بشی مگه نمیگفتی بچه نمیخوام.بار دوم ک خواب دیده دو قلو داشتم ک با بچه خودم ۳ تا فرزند میشدند..ودر عالم‌خواب من دوقلوها را گذاشته بودم پیش دوستی ک ب اصطلاح جوندار بشن.
میشه بفرمایید تعبیرش چیه

با سلام
تعبیر خواب کودک نشان بر بدی ندارد و نشان از خبر خوب و خیر و منفعت است و اینکه خواب بچه تعبیر به مسولیت دارد کههر دو خواب بر این تعبیر است که شما توان پذیرش مسولیت را نخواهید داشت و آن را به دیگران واگذار خواهید کرد. اگر در محلی مشغول به کار هستید و یا محیط خانه توان خود را بالا ببرید و از زیر بار مسولیت شانه خالی نکنید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام. خسته نباشید. من متأهل هستم و بچه ندارم. خواب دیدم یک بچه حدودا دو ساله داشتم. مشغله من زیاد بود و بچه پیش شوهرم و مادرش بود تا من کارم تموم شه و برم پیشش. اون بچه خیلی بیتابی میکرد و مدام میگفت مامان و اونا نمیتونستن آرومش کنن. منم تند و تند کار میکردم ک زودتر برم پیشش. نمیدونم دختر بود یا پسر
لطفا تعبیرش رو بهم بگید

با سلام
تعبیر خواب شما بر دو موضوع دلالت دارد و اول باید خدمت شما عرض کنم که نشان بر این دارد که شما درون آشفته و نا آرامی دارید و فردی هستید که عجول هستید و در تعبیر بعدی نشان بر این دارد که مسولیتی بر عهده شم گذاشته می‌شود که برای انجام آن نگرانی های بر دل دارید و باید آن را به پایان برسانید که از همسر و مادرشان کمک خواهید گرفت.
سربلند و پیروز باشید.

سلام من خواب دیدم صاحب پسری شدم با دو چشم بزرگ و زیبا و دو چشم کوچک کنار اون دو چشم هنوز دو ماهش نشده بود که روان و سلیس صحبت می کرد و نظرات عجیب و غریب می داد موقع مدرسه رفتنش به اندازه یک پسر ۱۸ ساله شده بود لطف کنید تعبیرش کنید

با سلام
در تعبیر این خواب باید عرض کنم که بدانید که احتمالا به این صورت دارای تعبیر باشد که شما در اینده ی نه چندان موقعیتی خواهید داشت که سبب رسیدن شما به خیری خواهد شد و بای از این خیر به گونه ای استفاده کنید که دیگران هم شاد شوند و بدانید این که در خواب شما کودک سریعا رشد کرده است می تواند نشانه ی ان باشد که در ان مسیر که عرض شد سریعا به هف خواهید رسید.
سربلند و پیروز باشید

ممنون از لطفتون

سلام
من خواب دیدیم ، یک جایی بودیم که همه خانواده بودند، خواهر بزرگم دو تا بچه دختر خوشگل بدنیا اورد، البته نه همرمان ، تو خواب اینجوری بود که یکی اش امروز به دنیا اومد.. یکی اش چند روز بعد. و من می گفتم این دومی که ۹ ماه نشده… بچه صحبت می کرد. من باهاش بازی می کردم …. بعد به خواهرم گفت این داره تو گهواره حرف می زنه، خود بچه گفت اره دیگه من حرف می زنم، خیلی هم شیطون بود…. خواهرم متاهل و یک دختر هم‌داره و من مجرد … این تعبیرش چی هست؟

با سلام
در تعبیر این خواب باید بدایند که به این صورت معنی خواهد شد که شما در اینده ی نزدیک برای خواهرتان ممکن است شاهد خیری باشید و پس از ان هم باز سعادت دیگر نصیب ایشان شود و اینکه برای شما غیر قابل باور باشید زیرا بسیار خیر و نیکو است و این خود بسیار خوب ونیکو است.
سربلند و پیروز باشید

با سلام و خدا قوت.
چند وقت پیش, قبل از اذان صبح خواب یه بچه کوچیک و تپلی رو دیدم که تو قنداق بود و البته یه سربند سبز داشت و از روی یک ضریح به من نگاه میکرد. در همان حال یک زنی رو میدیدم که بسیار ناراحت و پراضطراب بود و همش از اضطراب در اتاقی به صورت رفت و برگشت راه میرفت. در همون حالت با نگرانی زیاد و بی اختیار با گریه از خواب پریدم.
من 34 ساله هستم و یه دختر 3 ساله دارم. اگه براتون مقدور هست تعبیرشو بفرمایید ممنون میشم.

نبی الله در 1399/03/19 6:34 ب.ظ
با سلام و خدا قوت.
چند وقت پیش, قبل از اذان صبح خواب یه بچه کوچیک و تپلی رو دیدم که تو قنداق بود و البته یه سربند سبز داشت و از روی یک ضریح به من نگاه میکرد. در همان حال یک زنی رو میدیدم که بسیار ناراحت و پراضطراب بود و همش از اضطراب در اتاقی به صورت رفت و برگشت راه میرفت. در همون حالت با نگرانی زیاد و بی اختیار با گریه از خواب پریدم.
من 34 ساله هستم و یه دختر 3 ساله دارم. اگه براتون مقدور هست تعبیرشو بفرمایید ممنون میشم.

با سلام
تعبیر خواب شما تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و کودک فربه در خواب نشان از مال و منفعت فراوان تر است و اینکه خانم مضطرب در خواب شما نشان بر نگرانی های همسرتان برای زندگیتان است و اینکه شما باید او را آرام. کنید و اطمینان خاطر به او بدهید و برای سلامت فرزندتان هر آنچه بر شما مقدور است در راه رضای خدا انفاق بفرماید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام بابام خواب دیده بود که یه جا نشسته و تو بغلش یه نوزاد پسر هست که کلشو تکون میده میخنده شبیه خودشم بود تو بغلش بود فک میکرد پسرخودشه .

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر خبری است که به پدرتان خواهد رسید .
سربلند و پیروز باشید .

سلام
مادرم دیشب خواب دیده که خواهرم بچه دو سه ساله شده توی بغلش بوده و یک خانم و آقایی که زن و شوهر بودن و مادرم میگه خانمه خیلی انرژی مثبت داشته میان گوشواره طلای خیلی زیبایی به گوش های خواهرم میندازن مادرم میگه گوشای بچم که سوراخ نبوده .. دایی م که سه ساله فوت شده یکدفعه میاد میگه چرا من سوراخ کردم براش کاری نداره
خواهرم ۲۵ سالشه الان و مجرده و در ضمن ما هم اقوام مادری هم پدری همه سادات هستیم.
توی خواب بعد از انداختن گوشواره ..مادرم میبینه خواهرم در سن الانش با برادرم و مادربزرگم که فوت شده ۹سال پیش سوار یه ماشین میشن و مادرمم با دایی م که دایی م هم ۳سال پیش فوت شده با یه اقای دیگه سوار یه ماشین میشن و میرن به سمت مقصدی وسط راه مادرم متوجه میشه که مسیرش نمیخوره بهشون و میگه پیاده میشم که برم خونه … اون آقای غریبه میگه اول وایستین نذریتونو بدیم .. و یک سیخ جوجه کباب خیلی بزرگ و زیاد به مادرم میده و دایی مرحومم میگه اینا نپخته س از دست مادرم میگیره و توی جوب آب میریزه میگه برات خوب نیست … تعبیرش چی میشه؟

با سلام
این خواب دارای چند بخش است که به صورت جدا باید تعبیر شود و از این رو بدانید که به این صورت خواهد بود که در قسمت اول خواب به این معنا خواهد بود که خواهرتان را خیری از ان مرحوم رسد و ممکن است هر نوع خیری باشد چه مادی و چه معنوی و این برای ایشان خیر است.
در قسمت بعدی خواب ایشان هم تعبیر خواب گوشواره برای ایشان به همان معنای خیر است. در قسمت دیگری از خواب هم به این صورت امده است که ممکن است به این صورت تعبیر گردد که ایشان مسیری موازی با مسیر ان دو نفر خواهند داشت اما مسیر مادر شما در ادامه ی زندگی متفاوت خوااهد بود و این هرگونه معنایی را به عهده ی شما می گذارد و خیری و شری برای ان وجود ندارد.
در کل این خواب میتواند خیر باشد اما سعی کنید صدقه ای بدهید که انشالله همیشه تعبیری خیر داشته باشد.
سربلند و پیروز باشید

سلام من‌خواب دیدم ازدواج کرده ام با فردی که دوسش دارم و کنار سفره نشستیم‌و یک فرزند پسر تپل و زیبا داریم‌من‌مجردم و دختر هستم تعبیرش چیه

با سلام
این خواب برای شما خیر است و اگر تعبیر بشود به معنای رسیدن شما به خیر است و نعمت.
سربلند و پیروز باشید

من یه خانم ۴۲ ساله هستم خواب دیدم در خیابون یه بچه سیاه پوست افتاده کنار خیابون من با نگرانی رفتم بغلش کردم دیدم حالش خوبه و گم شده میخواستم کمکش کنم تا خونواده ش پیدا کنه ولی گرمای بغلش و قیافه با نمکی داشت که خیلی دلچسب بود وقتی بیدار شدم هنوز حسش میکردم

با سلام
در تعبیر خواب کودک امده است که نشان بر خیر نیک است و از انجا که خواب کودک برای بانوان امری طبیعی است نمیتواند نشان از بدی داشته باشد
سربلند و پیروز باشید .

سلام من سه پسر دارم شب گذشته خواب دیدم پسر کوچکم در کنار اون دوتای دیگه نبود و احساس کردم مرده و دیگه نمیتونم ببینمش. خاطرات بچگیش رو در ذهنم مرور کردم و متوجه شدم نمیتونم تحمل کنم برا همین شروع کردم خدا رو باصدای بلند و تا نفس داشتم صدا کردن تا از خواب بیدار شدم امروز 13شوال است. ضمنا دهم یا یازدهم شوال (2یا 3روز قبل‌تر) هم خواب دیدم دوتا بیضه در دست داشتم که انگار مال خودم بود و بریده بودمش و احساس پشیمانی و ناراحتی داشتم. ممنون از پاسخگوییتون

با سلام
تعبیر خواب شما به علت مادر بودنتان امری طبیعی است و از ترس از دست دادن است و اینکه نشان بر بدی ندارد و تعبیر مردن در خواب نشان بر عمر دوباره است و اینکه خیر است .
تعبیر خواب بیضه نشان بر مال است که به دست خواهید اورد از دریغ همسرتان .
سربلند و پیروز باشید .

سلام
من خواب ديدم يه جايي هستم
يه پسر بچه بسيار زيبا يه هست و من گاهي بهش سر ميزنم و باهاش بازي ميكنم ( مال خودم نيست )
فقط گهگداري بازي و مراقبت ميكنم

با سلام
تعبیر بچه در خواب ننشان از مسولیتی است که شما به عهده خواهید گرفت . نشان از بدی ندارد .
سربلند وپیروز باشید .

سلام ببخشید
من خواب دیدم برادرم یه پسر ۷ یا ۸ ساله رو میاره که مادرش نیست میگه بشورش منم میرم حمام درست میکنم اونو میشورم بعد اونو میفرستم و در عین حال چندتا سوسک صورتی هم تو حمامه می کشم اونا گم میشن دیگه تمیزه بعد که اون میره من هم خودم را میشورم
من مجردم و ۲۵ ساله هستم دختر

با سلام
تعبیر خواب شما نشان از مسولیتی است که داداشتان بر عهده میگیرید و شما در این عمر به ایشان کمک خواهید کرد و در این کار چند مزاحم وجود دارد که شما انها را از سره راه برادرتان حذف خواهید کرد و در نهایت نتیجه را مشاهده خواهید کرد .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من در خواب دیدم ک بچه ای خیلی لاغر چند روزه با من صحبت میکند و ناخن های خیلی درازی و قیافه زشتی دارد و بعد مادرش میاید و انگار ک اون هم میدانست بچه صحبت میکنه و همچنین در خواب بچه های ۳ تا ۶ ساله زیادی دیدم و چند بچه ترسناک دیگر نیز دیدم!تعبیر چی میشه؟

با سلام
در تعبیر خواب بچه امده است که برای شما خیر است و به شرطی این درست که ان کودک زیبا باشد و مشکلی نداشته باشد و در این خواب برای شما ممکن است به این صورت باشد که شما در اینده ی نه چندان دور مشکلاتی را از منبعی که سعی در دست یابی به خیر از طریق آن دارید خواهید داشت که باید بسیار در ان دقت کنید که خدای ناکرده برای شما سبب مشکلی بزرگتر نشود.
سربلند و پیروز باشید

سلام
مادرم ۲ بار پشت هم خواب دیده پدر بزرگم وارد خانه میشود و۳ عدد گاو همراه دارد و به مادرم که نوزاد در بغل دارد هر دفعه چند بار میگوید هوای بچه را داشته باش.
مادرم ۷۰سالش است
و پدر بزرگم ۳۵ سال فوت کرده
تعبیر چیه
آیا منظور ما بچه ها هستیم یا چیز دیگر

با سلام
تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان از خیر است و اینکه میت به خانه و خانواده شما خیر میخواهد واحتمالا به شما از طرف پدر بزرگتان میراثی که مایه خیر و برکت باشد به خانوادتان برسد و اینکه پدر بزرگتان به مادرتان تاکید کرده است نشان بر خیر داردو اینکه به معنی خوشبختی است که باید از ان حفاظت کنید .
سربلند و پیروز باشید .

سلام تو خواب میدم برای رفتن به مراسم ختم یک فامیل دور دارم آماده میشم و لباس های مشکی میپوشم ودنبال لباس های مشکی برای دخترم میگردم پیدا میکنم اما نمیپوشونم به دخترم میریم به مجلس ختم و دوتا خانوم که لباس مجلسی روشن پوشیدن پا میشن و آهنگ شاد میزارن وسط مجلس میرقصن و منم بعد میبینم که دخترم لباس صورتی تنشه. تعبیرش چیه ممنونم

با سلام
خواب شما به این صورت تعبیر میشود که مراسم عذا در خواب نشان بر شادی در بیداری است و اینکه رقص و پای کوبی نشان بر غم در واقعیت است و اینکه شما در این پای کوبی شرکت نکرده اید نشان بر خیر است و برای دفع بلا صدقه بدهید .
سربلند و پیروز باشید .

من خواب دیدم که یک پیرزن در دست اش طفل است و او طفل در حال گریه کردن است آن پیرزن از من میخواهد که طفل اش را ببوسم تا آرام شود اما من میترسیدم و طفل را نبوسیدم وفرار میکردم اما هر جاییکه میرفتم آن پیرزن با طفل اش پیش روی ام می آمد و اسرار میکرد که طفل اش را ببوسم تا آرام شود اما باز هم نبوسییدم و فرار کردم و بعدآ ناگهان آن پیرزن غیب شد و یک سگ پیدا شد و دست ام را دندان گرفت و بعدآ آن سگ نزدم آمد و من را نوازش کرد ، تعبیرش چی است؟

با سلام
در تعبیر این خواب باید بدانید که به اینصورت خواهد بود که شما در موقعیتی ممکن است قرار گیریید که در ان باید عملی انجام دهید که به خیر نمیدانید ولی خیر شما در گرو ان است و از این رو چنیدن بار این عمل راانجام می دهید که نهایتا سبب خواهد شد که به علت عدم قبول آن بلایی برای شما بیاید که خیر نیست واز این رو بدانید که این خواب در کل برای شما بیانگر خیر است اما نباید موقعیت هایی را که دارید از دست بدهید
سربلند و پیروز باشید

سلام.انشالله که حالتون خوب باشه…
من اکثر خوابهایی که میبینم…بعد مدتی اتفاق میافته….چند سال پیش یه خوابی دیدم که هر وقت بهش فکر میکنم…خیلی نگرانم میکنه….لطفا تعبیرشو بهم بگید….ممنونم….
من با وجود خواستگارایی که داشتم عاشق هیچ کدوم نشدم.. چند سال پیش یه پسری رو دیدم به نام محمد(یه پسر سبزه و قد بلند)…راستش بیش از حد ازش خوشم اومد و عاشقش شدم….بعد یه شب قبل خواب از خدا خواستم که اون مال من باشه…..
……
اون شب خواب دیدم
(((توی یه خونه بزرگ زندگی میکنم و تنها هستم که یه خونواده غریبه وارد میشن…اصالتا اهل یه شهر دیگن….یه پسر بچه ۱۰ الی ۱۲ ساله شدیدا بازیگوش و سفید و مو بور هم باهاشونه که رفته توی اتاق من…و داره واسه خودش بازی میکنه و شیطنت…
بعد اومدم بیرون از اتاق…یه خانمی که ظاهرا مادر اون بچه بود و کمی هم سبزه….بهم گفت….این محمده ….میذاریمش پیش تو که تنها نباشی….
خود مادره خیلی خوشحال بود ولی خانوادش نه…انگار از من خوششون نمیومد چون من غریبه بودم…..)))

من اونشب فکر کردم خوابم بخاطر پسر مورد علاقمه
که راستش امروز که دارم این رو براتون تعریف میکنم من رابطم با اون بهم خورده…و هیچ ارتباطی باهاش ندارم…

اون موقع که خوابو دیدم خواهرم مجرد بود(خواهرم سبزه هستش)….ولی چند وقت بعد ازدواج کرد و یه پسر اورد به نام محمد….که الان ۳ سالشه و شباهت زیادی به محمد توی خواب من داره…..

و نگرانی من دقیقا همینجاست که نکنه اون بچه توی خواب همون خواهر زادم بوده….و اگر اره….چرا باید پیش من باشه…این مسائل و فکر کردن بهشون نگرانم میکنه…لطفا تعبیر اصلی خواب منو بگید…واقعا ممنونم ازتون..

ببخشید…آقای صداقت…
اشتباه تایپی بود

با سلام
خواب شما در صف تعبیر میباشد از صبر و شکیبایی شما دوست عزیز کمال قدر دانی و تشکر را داریم .

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما بر افکارتان تمرکز دارید واینکه شما خاله این کودک هستید و میتوانید سهم بزرگی از کسولیت این کودک را به عهده بگیرید و اینکه شما قدرت جذاب رابرای خودتان فراهم کرده اید اگر نیک فکر کنید به شما نیک خواهد رسید و اگر بد …
پس این خواب شما نمیتواند نشان بر بدی باشد و اینکه از جهت دیگر نشان بر مسولیتی است که بر عهده شما گذاشته میشود که باید برای به ثمر رساندن ان تلاش کنید .
سربلند و پیروز باشید .

سلام . من خواب دیدم ک دوقلو زایمان میکنم.طبیعی. بعد دوتاییشون بدنیا میان ولی یکیشون میمیره.خیلی ناراحت بودم از مرگش. من مجردم دخترم.تعبیرشو میشه بگین؟

با سلام
تعبیر خواب بچه برای زنان امری طبیعی است و نشان بر این دارد که شما دو مسولیت بر عهده خواهید گرفت که در یکی از انها پیروز خواهید شد و پیشرفت خواهید دید و در یکی دیگر ناکام خواهید ماندکه میتوانید بر اگاهی از این امر هم جلوگیری به عمل اورید .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من 27 سالمه و مجرد هستم دیشب خواب دیدیم که در عرض چند ثانیه از پسر بچه ای که نمیدونم مامان و باباش کی هستن باید مراقبت کنم حدودا 5 سالشه! خیلی بازیگوش بود و وسطا گم شد تو مهمونی و گشتم تا پیداش کردم و تو خواب و همین حالا که پا شدم خیییییلی دوسش داشتم
این خواب تعبیرش چیه؟

با سلام
در تعبیر این خواب امده استکه به معنای ان خواهد بود که شما در اینده ی نزدیک موضوعی خواهید داشت که باید با ان دست و پنجه نرم کنید که نتیجتا از ان خیری برای شما حاصل خواهد شد.
سربلند و پیروز باشید

با سلام و خسته نباشید من دوازه ساله ازدواج کردم و بچه ندارم تقریبا یک هفته اس به شکلای مختلف خواب میبینم که یه بچه وارد خونه امون میسه یا دارم بچه ی یکی از آسناها رو خودم میارم خونه امون میخوام بدونم دلیل خوابهای پشت هم و تکراریم چیه ک چه تعبیری داره

با سلام
بر اساس گفته ی معبرین این خواب یا نشان از داشتن این خیر و برکت و نوید ان را می دهد و یا اینکه برای شما نشانی از خیری در اینده است که به ان خواهید رسید.
ممکن است هم به علت فقدان این موضوع در زندگی به عنوان یک مادر این خواب را دیده باشید و از این رو برای شما کاملا طبیعی است.
سربلند و پیروز باشید

خواب دیدم ختر بچه ای همراه من است که حس میکردم دخترم است او قیافه خوب و هیکل پر داشت ..و در خواب خاله ام بود که او در نظرش بود که دختر من نیست …و من داشتم برایش لباس میخریدم در فروشگاه دست او را گرفته بودم که داشتم پول حساب میکردم که ناگهان فروشگاه خالی شد ..انگار فروشگاه در خانه ای قرار داشت که زنگ خانه به صدا در آمد من رفتم در را باز کنم که یهو فکر کردم که داد بزنم ولی دخترم در فروشگاه ماند ..

با سلام
تعبیر خواب شما خیر است و نشان بر نیکی دارد که چون دختر در خواب بسیار مبارک است و نشان بر خبر خوب و خیر نعمت دارد و اینکه لباس خریدن برای کودک نشان بر به گفته ب زیگموند فروید تعبیر خواب لباس بچه بر شکوفا کرده ایده و یا تغییر دادن افکار قدیمی دلالت دارد. بر مبنای این روایت چنانچه شخصی خواب بیند که در تدارک خرید لباس بچه گانه است معنی اش آن است که در آینده ای نزدیک در برنامه و تصمیمات شخصی خود تغییراتی ایجاد خواهد کرد.
سربلند و پیروز باشید

سلام.من یه دختر و یه پسر دارم.خواب دیدم وقتی پسرم به دنیا آمد اون را به همسر برادر شوهرم دادن تا اون بزرگش کند.انگار اون بچه دار نمی شد در خواب.چند روزی تحمل کردم ولی یه روز وقتی خانواده همسرم من را به عنوان زنعمو به او نشان می دادن داد و فریاد و گریه می کردم و می گفتم بچه ام را به من بدهید .من تحمل دوری فرزندم را ندارم.خیلی خواب بدی بود.تعبیر آن چی میشه لطفا.در واقعیت جاری من یه پسر ۵ ماه داره البته

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که از طرف خانواده شما بر خانواده برادر همسرتان خیری خواهد رسید که احتمالا شما بر انها ان روا نخواهید داشت و اینکه شما در اینده شادی و خوشحالی را در مورد پسرتان تجربه خواهید کرد که به ایشان مربوط است .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من ۱۴ سالمه من خواب دیدم که یه پسر بچه وسط پنجره نشسته و هیچ خرفی هم نمیزنه اون کت و شلوار تن داشت و موهاش بور بود
من وقتی دیدمش بهش گفتم عزیزم میفتی بیا پایین اون هیچ حرکتی نکرد اما من رفتم بالای مبل و اوردمش پایین و گفتم که کتتو در بیار داحت بشین برم برات خوراکی بیارم اول دستم رو بوسید و بعد با ناخناش چنگم زد تعبیرش چیه

با سلام
تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در اموری که بر عهده دارید از جمله اینده کاری در حال تلاش برای تغیر شرایط برای موفقیت بیشتر هستید خوابشما از حالت روانی شما خبر میدهد که نسبت به این تغبیر شما مردد هستید و اینکه این تغیر بسیار برای شما خوب است و شما را از پرتگاه زندگی دور خواهد کرد .
سربلند و پیروز باشید .

برادر شوهرم به تازگی فوت شدن .یکی از دوستان در خواب میبیند که برادر شوهرم تو یه شب بارانی با یه بچه پسر در حال بازیه در صورتی که مجرد بود .و یک تکه نان هم برای مادرش میفرسته

با سلام
این خواب برای ایشان خیر است و نشان از حال خوب ایشان دارد و نباید از بابت آن نگران باشید.
بچه در خواب برای ایشان خیر است و نان هم نشان از خیری دارد که ممکن است برای خانوادیشان برسد.
سربلند و پیروز باشید

سلام من خواب دیدم ک بچمون بیندمن و همسرم خوابیده و من از ترس اینکه پسرم زیر دست و پامون رفته، از خواب پریدم ، بچمونم پسر بود ، ممنون میشم تعبیر کنید

با سلام
برای شما که زن هستید این خواب کاملا طبیعی است وتعبیر نداردو نشان از نگرانی های هر زنی نسبت به بچه ی خود است و هیچ جای نگرانی برای آن وجود ندارد.
سربلند و پیروز باشید

سلام وقت بخیر
عمه من ۹ ماه پیش فوت کردن ، من امروز خواب دیدم ک وارد مسجدی شدم که اونجا مراسم عزاداریه ، وقتی وارد شدم دیدم عمم هم ی گوشه ای تو اون مسجد نشستن ، منم رفتم در کنارشون نشستم ، اما نه باهام حرف میزدن نه نگاهم میکردن ، کلا ب ی جایه خاصی فقط زل زده بودن و من آگاه بودم تو خواب ک ایشون فوت شدن و دلیل حرف نزدن و نگاه نکردنشونو در فوت شونشون حس کردم .
کنارشون یا تو بغلشون ی بچه ی نوزاد خابیده بود که با توجه ب اینکه میدونستم ایشون فوت شده و نمیتونه برای این بچه کاری کنه بچه رو برداشتم خودم بغل کردم
ممکنه تعبیرش رو بگید؟

با سلام
در تعبیر این خواب باید عرض کنم که ممکن است به این معنا باشد که ایشان در حال خووبی هستند اما خیری برای ایشان وجود دارد که ایشان نتوانسته اند از ان استفاده کنند و از این رو باید بدانید که این خیر برای ایشان چیست و چگونه می توانید برای ایشان ارامش بیشتری به ارمغان اورید.
برای ایشان خیراتی دهید.
سربلند و پیروز باشید

سلام من 16سالمه ومدام خواب میبینم که بچه دارم یا بچه های کوچیک که معلوم نبست مال کین دور وبرم هستن ومن ازشون مراقبت می کنم ومدام دارم از خطرات مختلف نجاتشون میدم لطف بگید این چیه

با سلام
خواب شما از احساسات و ترس های شما سرچشمه گرفته است و اینکه خواب دیدین بچه برای زنان خوابی طبیعی است . و اینکه خواب شما به این معنی تعبیر میشود که شما مسولیت های بر عهده خواهید گرفت که ان را بسیار خوب پیش خواهید برد و اینکه در این مسیر اتفاقاتی خواهید دید که با ان مبارزه خواهید کرد .
سربلند و پیروز باشید .

خواب دیدم رفتیم جای مهمانی توی حال نشستیم بعد یه پیرزنی نشسته همش میگه عروسم بچش انقدر زشته انقدر بدم میاد ازش ما میترسیدیم بریم تو اتاق که بچه عروسش رو ببینیم بعد که پیرزن رفت من بلند شدم رفتم تو اتاق همین که بچه رو دیدم انقدر خوشگل و سفید بود که نگو اولش بچه با من بد اخلاق بود گفت برو بیرون بعدش برام خندید و باهام حرف میزد بچه 4 ماهش بود باهیچ کس دیگه اینجوری برخورد نمیکرد جز من منم هی نازش میکردم تا بخنده گلوش رو اومدم دست بزنم بخنده گفت دست نزن گلوم عمل کردم بعد دیدم گلوش جای بخیه هستش مریض بود ولی خوب شده بود خودش از مریضیش ناراحت بود مادرش خیلی خوش اخلاق بود اون هم میخنددید انگار از بستگان بودن ولی نمیدنم کی بودن بعد پدر بچه با ناراحتی اومد و یا ناراحتی گذاشت رفت.. من چند ساله در انتظار بچه دار شدنم ولی هنور نشدم این خواب ارتباطی با باردار شدن ندارد؟

با سلام
تعبیر خواب بچه به گفته معبران نشان خبری است که خیر است و اینکه به شما میرسد و شما را خوشحال میکند . و اینکه دیگر تعریفتان المان های خاصی برای تعبیر ندارد و اینکه ربطی به بچه دار شدن شما ندارد . و اینکه اخلاق مادر و بچه با شما خوب بوده است نشان بر عاطفه شما نسبت به کودک است که انشالله خیر است .
سربلند و پیروز باشید .

سلام خسته نباشین.
من ۱۸ سالم هست و کنکوری هستم امروز صبح خواب دیدم که وارد مکان خاصی شدم انگار مکان آموزشی نظامی بود و با فردی تازه آشنا شده بودم،بعد از مدتی باهم ازدواج کردیم و من صاحب یه دختر شدم در بغلم بود،انگار دختر خوبی داشتم.
نمیدونم تعبیرش چیست؟

با سلام
این خواب نشان از یک چیز دارد که در این خواب برای شما کاملا مشخص شده است که اگر به ان پایبند باشید برای شما اینده ی بسیار خیری در انتظار است و همانگونه که در خواب شما نشان داده شده است تعبیر خواب بودن در یک مرکز نظامی نشان از ان دارد که برای شما اینده ای بسیار روشندر انتظار است اگر منظم باشید و این خواب دقیقا برای شما اینده ای نیکو متصور شده است اگر به این اصل پایبند باشید.
سربلند و پیروز باشید

سلام
من خواب دیدم مادرم نوزادی رو به دنیا آورده که بیمار هستش و اون بچه رو داد به من که ازش مراقبت کنم و من بچه رو گرفتم که بهش راه رفتن یاد بدم و دیدم اون بچه خود من هست در واقع خودم رو به صورت اون بچه دیدم
ممنون میشم بگین تعبیرش چیه

با سلام
این خواب ممکن است به این شکل تعبیر گردد که شما عملی انجام خواهید داد که با مادرتان دچار مشکل خواهید شد و ممکن است اصرار شما بر انجام ان کار سبب شود که شما از ایشان دور شوید و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده این اتفاق نیفتد و تعبیر دیدن بچه ناقص در خواب به معنای از دست رفتن موقعیت و یا خیری برای بیننده ی خواب می تواندباشد.
سربلند و پیروز باشید

سلام
مادر شوهر من در گذشته ی بچه چندماهه داشتن ک فوت میشه
من توی خواب شناسنامه ی اون بچه رو دیدم ک عکس داشت
و توی عکس هم سنشون زیاد بود .بچه نبودن.
ممنون میشم اگر تعبیر کنید خوابم رو.

با سلام
خواب شما به این شکل تعبیر میشود اول از همه انکه خواب شما از تعاریفی که برای شما در حال یا گذشته شده است نشات میگیرد و اینکه میتواند تعبیر دیگری نداشته باشد و یا اینکه شما نشان از مسولیتی است که به عهده شما گذاشته میشود و شما ام مسئولیت را حمایت خواهید کرد و ثمر ان را خواهید دید و این مسولیت از طرف خانواده همسر شما میباشد که نیک است .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من پسرم 19ساله من خواب دیدم که عشقم رفته خونه یک زن از همسایه های ما و در اونجا بچه ای به دنیا اورده ومن میخواستم ببرمش اون خوانومه نمی گزاره میگه برو فردا بیا منم فرداش اومدم دنبالش با مادرش بعد از خواب بیدارشدم ممنون میشم هرچه زود تر جواب بدین

با سلام
تعبیر خواب شما نشان از مسئولیتی است که به عهده شما است و باید ان را انجام دهید و در رسیدن به مقصودتان تلاش کنید و در این را فردی مسیرتان را میخواهد عوض کند اما نباید به حرف هر شخصی گوش فرا دهید . تا از انگیزه شما کاسته نشود .
سربلند و پیروز باشید .

خواب دیدم زن عموی شوهرم فوت شد و یه بچه کوچک که پسر بود هم داشت زیر یک سال بود و اون بچه رو بمن دادن تا من بزرگش کنم تعبیرش چیست؟ ممنون میشم جواب بدید

با سلام
این خواب بسیار خیر است و بدانید که در تعابیر خواب امده است که در تعبیر خواب مردن کسی امده است که به معنای طول عمر است و این خود برای ایشان خیر است و از طرفی هم داشتن بچه برای شما در خواب نشان از خیر است و این خود به ان معنا میتواند باشد که ایشان را طول عمر باعزتی در راه است که به واسطه ی ان برای شما هم خیری در راه است.
سربلند و پیروز باشید

سلام وقتتون بخیر خواب دیدم که برادرم که هنوز صاحب بچه نشدن ، صاحب ۴ تا بچه شدن از نوزاد تا ۲ ساله و دختر و پسر بودن و اینکه یکی از دختر ها همش باهام حرف میزد و میخندید و منم بغلش میکردم شاد بودم

با سلام
تعبیر این خواب بر اساس گفته ی معبران بسیار خیر است و حتما برای ایشان خیری در راه است.
سربلند و پیروز باشید

با عرض‌سلام و خسته نباشد
من یک دختر جوان کنکوری هستم بنده خواب دیدم که توی خونمون خیلی از آشنایان جمع شده بودند و تعداد زیادی بچه داشتند خیلی زیاد در حد ۱۲ تا. زن بردارم یک بچه تقریبا یکساله سفید پوست و تپل داشت (در واقعیت بچه ش بزرگه) و نمیدونستم پسره یا دختر. میان کلی جمعیت دو دفعه زلزله اومد و زن بردارم اونجا نبود تا اون اومد من بچه رو بغل کرده بودم و نمیدونم چرا تو هر دو زلزله من ایستاده بودم و با بچه تعادل رو حفظ میکردم.فکر نکنم از ترس زلزله این خوابو دیده باشم چون شهرمون نسبتا زلزله خیز نیست.میشه تعبیرشو بگین؟

با سلام
این خواب نمیتواند از ترس زلزله باشد و به این معنا میتواند باشد که شما را خیری می رسد اما باید بدانید که این خیر برای فقط شما نیست و ان شخص داخل خواب هم از ان بهره مند خواهد شد اما بدانید که ایشان نسبت به ان کفرانی کند که باعث خواهد شد که شما برای حفظ این موضوع تلاش کنید و بدانید که امر شما بسیار خیر است و این خواب برای شما کاملا خوابی خوب و نیکو است.
سربلند و پیروز باشید.تعبیر خواب زلزله

درود بر شما
در دو هفته ى اخيرا ٤ بار خواب بچه اى را ديدم كه جهره اش يادم نميماند و فقط ميدانم كه فرزند من نيست ولى هر بار با خوشحالى و با جان و دل بچه را در آغوش ميگيرم و بچه هم خوشحال و خنده روست و بچه اى است حدود ٦يا ٧ ماهه. و هربار هم در حال تعويض پوشك بچه هستم در حاليكه مدفوع كرده.
سپاس از پاسخگوييتون

با سلام
تعبیر این خواب از دو حالت خارج نیست و اول انکه به معنای ان است که این خواب خوابی است که مربوط به ناخوداگاه شماست و قابل تعبیر کردن نیست و باید به ناخوداگاه خود رجوع کنید و در غیر این صورت بر اساس تعابیر خواب به معنای بهره مندی شما از خیر و نعمتی است.
سربلند و پیروز باشید

سلام چرا تعبیر خواب منو نگفتید اقای صداقت لطفا تعبیرش رو بگید خیلی مهمه

با سلام
خواب شما پاسخ داده شده است.

سلام من خواب دیدم منو عشق سابقم تو خونه ایم بعد به من میگه بیا منم میگم نه مامانم داره میبینه بعد رغفتم دره حمومو باز کردم دیدم یه بچه کوچیک پیششه خیلی خوووشگل و چشم نازو سفید بود تعبیرش چیه

با سلام
این خواب میتواند به ایشان مربوط باشد و ممکن است به این شکل دارای تعبیر باشد که ایشان را خیری رسیده است و یا خواهد رسید و نشان از حسرتی برای شما در درونتان نیز وجود دارد که ممکن است به علت از دست دادن ایشان باشد.
سربلند و پیروز باشید

سلام وخسته نباشین شبها خواب بچه میبینم که درخواب برام خیلی ارزشمنده معلوم نیس که مال خودمه یا نه ولی این بچه ها که در خواب می بینم برام مهمند دیشب بچه تی رو دیدم که از پله ها بالا میرف لطفا راهنمایی کنینن این خوابهای تکراریو در صمن خودم ۵۰ سالمه ولی دوتا پسر خوب و سالم دارم که یکی تو خدمت سربازیه ممنون

با سلام
تعبیر خواب شما بر این معنی است که یکی از فرزندانتان راه پیشرفت را پیدا کرده است و ان را در حال طی کردن است و اینکه باید ان را حمایت بفرمایید .
تعبیر خواب شما بسیار نیک است و جای نگرانی نیست و برای فرزندتان که در سربازی هستن صدقه و نذر را فراموش نکنید .
سربلند و پیروز باشید .

خواب دیدم سه تا بچه دوتاش واقعا خواهر برادرم بودن ک الان هم بچه هستن یک ساله و شش ساله و یه بچه دیگه ک نمیشناختمش ولی تو خواب ب نظر میومد که خواهرمه. اما من فقط همین یه خواهرو دارم نه دو تا. کنارشون نشسته بودم

با سلام
خواب شما از ناخوداگاهتان نشان دارد و نمیتواند تعبیر خاصی داشته باشد و خوابتان معنی بدی هم ندارد .
سربلند وپیروز باشید .

من خواب دیدم زنموم بچه دار شده اومده خونه ی ما بعد من ازش نگهداری میکنم و باهاش بازی میکنم بعدمیخوابونمش وبعد زنمومیاداونوازخونمون میبره وبعدازخواب بیدارمیشم

با سلام
تعبیر خواب شما نشان از مسولیتی است که برای زن عمویتان پیش می اید و در این شرایط از شما درخواست کمک خواهد کرد و احتمالا او را یاری خواهید کرد که به سرانجام برسد .
سربلند و پیروز باشید .

ممنون

سلام.دختری مجرد و ۳۴ ساله هستم..دو سه ماهی هست درگیر اتفاقاتی غم انگیز شدم که ذهن و جسمم رو بهم ریخته و حالا خودم هم بیمار شدم…و بسیار ناراحت و نا امید از زندگی…
حوالی صبح خواب دیدم توی یه کوچه تاریک همراه با شخص دیگری در حال رفتن هستیم که صدای گریه کودکی را میشنوم…صدای گریه متعلق به خواهر زاده یکسالو نیمه من بود که دختر است…و من بسیار دوستش دارم..
وقتی جلوتر رفتم دیدم صدا از پشت یک در بسته بزرگ‌میاید و ظاهرا بچه تنها پشت در ایستاده بود و گریه میکرد و به در میزد که کسی نجاتش دهد…
من دنبال راهی بودم تا نجاتش دهم (البته کمی هم تردید داشتم که ان صدای خواهر زاده ام باشد..میترسیدم کسی به عمد با تقلید صدای او بخواهد من را به انسوی در بکشاند و بلایی سرم بیاورد)….در همان لحظه بیدار شدم…
لطفا تعبیر خواب من را بگویید…ممنونم.

با سلام
تعبیر خواب شما احتمالا از بروز مشکلاتتان به وجود امده است و اینکه ترس در خواب نشان از این است که بیننده توان رودررویی با مشکلاتشان را ندارند و اینکه باید برای حل کردن مسائل روحی و روانیتان با یک روانکاو صحبت کنید که قطعا میتواند مشکلات اصلی شما را با تلاش خودتان حل کنند و به شما کمکی بدهند و اینکه تعبیر خواب شما نشان از وجود یک مسئولیت جدید است که شما ان را از ترس دو دل هستید که ان را انجام دهید یا نه و شما میتوانید با جرات بیشتر به اهدافتان نگاه کنید و اینکه زندگی را در جریان بندازید چون با وجود ترس در درونتان فرصت های خوبی احتمالا از دست بدهید .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من یک دختر مجردم خواب دیدم ک با پسر یکی از اقواممون ازدواج کردم و صاحب یه بچه هستیم ک بغل منه و همسرم ازم میخواد ک بچه رو بهش بدم ک بغلش کنه

با سلام
این خواب ممکن است به همین شکل در واقعیت پیش بیاید و این خود خیر است.
از طرف دیگر هم دیدن تمام این الگوها در خواب نشانه از انتظار شما برای خیر و سعادتی دارد که در اینده برایتان فراهم شده است.
سربلند و پیروز باشید

سلام خواب دیدم خواهرم که در واقعیت هم حامله هست در خواب بچش سقط شده تعبیرش چیه

با سلام
تعبیر خواب شما به این شکل معنی میشود که شما از این امر ترس دارید و این خواب را دیده اید و اینکه برای ارامشتان صدقع بدهید حتی تعبیر خواب شما به شکل بدی نیست و نشان از یک مشکلاتی است که در زندگی شما میباشد و نه خواهرتان که به وسیله کمک خواهرتان از انها خارج خواهید شد .
سربلند و پیروز باشید .

عالی بود.اما خواب من این است که من با پسری که دوست هستیم و قصد ازدواج داریم خواب دیدم که با دوستم نامزد کردیم و در نامزدی پسری خوشگل و قشنگ ازش بدنیا اوردم ولی خجالت میکشیدم که در نامزدی باردار شدم

با سلام
تعبیر این قسمت از خواب شما به این معنی است کهدر ارتباط با طرفتان تغیراتی را انجام خواهید داد که این تغیرات باعث پیشرفت در زنگیتان است و و اگر میخواهید کاری را انجام دهید و این خواب را دیده اید نشان به این دارد که کاری است که به سود شما است . و این خوابتان نشان از نگرانی و ترس است که شما مدام در فکر این هستید که چه اتفاقهای در اینده شما است و نشان خوبی دارد نگران نباشید .
سربلند و پیروز باشید

سلام من خاب دیدم تو یه جای پر جمعیت به یه نوزاد که بچه ی خودم‌بود شیر میدادم‌ و انگار واقعی بود و خواب نبود من در واقعیت اصلا بچه ندارم ولی در انتظارش هستم بعدش خواب دیدم رفتم سر کچمون و گلدون برنزم که تو بیداری هم دارمش گذاشتمش سر کوچمون و با خودم گفتم اینجا قشنگه هر کی بیاد میبینش بعد از یه لحظه پشیمون شدم و دوباره برگشتم بیارمش دیدم نیستش کوچه بغلیو نگاه کردم دیدم یه مرد اونو دزدیده و داره با خودش میبرش هر چقدر می دویدم بهش نمیرسیدم بعد به چند تا پسر بچه که تو کوچه داشتن بازی میکردن گفتم دزد دزد بیرین بگیرینش اونا هم با دوچرخه رفتن ولی نتونستن بگیرنش و جالب اینجا بود که اون مرد آرام راه میرفت ولی ما اصلا بهش نمیرسیدم بعد من ناراحت و عصبانی رفتم خونه و مادرم و خاهرم اونجا بودن من اونا رو نمی دیدم فقط صداشونو می شنیدم و تو خاب واسم عادی بود من گفتم باید برم گلدونمو ازش بگیرم من اونو قسطی اوردم هنوز قسطش تموم نشده در حالی که در واقعیت نقد خریدم خاهرم گفت اشکال نداره منم خیلی چیزا قسطی اوردم که هنوز قسطش تموم نشده ولی خراب شده خلاصه من گفتم ن باید برم گلدونمو بگیرم رفتم اون طرف بلوار و از یه مغازه دار پرسیدم خونه اونی گلدونمو دزدیده کجاست و اون یه خونه اون طرف بلوار نشونم داد و گفت اونه منم با عصبانیت رفتم با لگد درو باز کردم دیدم یه پسر بچه با عروسک دستش خیلی ناراحت پشت در هست بی توجه از کنارش رد شدم و دیدم اون دزده درحال رابطه با زنش هست توی خونه من که رفتم از خونه اومد بیرون ولی با لباس بعد من دیدیم دوتا گلدون جلوی در خونشه که برنز بود ولی گلدون من نبود من اون دوتا رو بجای گلدون خودم برداشتم بعد اون یه دفع گلدونمو واسم پرت داد گفت بیا گلدونت گلدونای منو بده منم دادمش بهش و گلدون خودمو گرفتم بعد اون یکی از گلدوناشو کوبید زمین و تبدیل به شمشیر شد و همش با شمشیر میزد به دست چپم و میگفت نگاه دست تو دارم زخم میکنم الان دستتو قطع میکنم گلدونو بده ولی من اصلا ن دردی داشتم و نه چیزی حس میکردم واسه همینم گلدونمو بهش ندادن و همین جور که با شمشیر داشت میزد به بازوی دست چپم یه دفع از خاب بیدار شدم ممنون میشم زودتر جوابشو بگین

با سلام
خواب شما از المان های خاصی تشکیل شده است که مشخص هستند اول از همه اینکه باید خدمت شما عرض کنم که خواب شما تا حدودی شخصیت شما را توصیف کرده است که شما فردی هستید که خوهان حق خود هستید وتا لحظه ای اخر برای حق خود خواهید جنگید و نمیگذارید که حقتان پای مال شود و اینکه در خواب این صفت نشان بر این دارد که شما اجازه نخواهید داد که ضرر مالی به شما برسد و تا پای جان بر این امر پا فشاری خواهید کرد . و در قسمت اول خوابتان که شیر دادن به بچه است تعبیر به این معنی دارد اینکه شما مسئولیتی بر عهده خواهید گرفت و برای نتیجه ان به مانند یک مادر از شیره جان خود به فرزند میخوراند انگونه این مسولیت را حمایت خواهید کرد . و اشالله نتیجه مطلوب را خواهید گرفت . و دیدن جماع در خواب نشان از رواشدن حاجت دارد و برعکس ان که در بیداری ناپسند است در خواب نیک است .
سربلند و پیروز باشید .

ببخشد زن عموی من در خواب دیدن که مادر من فرزنری به اسم مهدی به دنیا اورده تعبیر این خواب چیست؟

با سلام
تعبیر خواب فرزند نیک است و به گفته امام صادق نشان از وجود خیر و برکت. دوم مسولیت و سوم خبر خوش است که به اهل خانه خواهد رسید و اینکه نام آن را مشخص کرده اند دیدن فرزند یا نوزاد پسر نماد سود و منفعتی نیکو و روبه کمال است که انسان برای بدست آوردن آن دست به هر کاری می‌زند.
رسیدن به این کمال همواره با حس خوشایندی همراه بوده است.
هدف کمالی که در عین نیکو بودن عقلانیت را نیز درون خود داشته باشد معمولاً به صورت خواب‌هایی درباره نوزاد پسر دیده می‌شوند. نام مهدی هم نام نیکویی است و مبارک.
سربلند و پیروز باشید.

با سلام
با توجه به ترافیک درخواست ها حتما و در اسرع وقت برای شما انجام داده خواهد شد.
باید پوزش ما را پذیرا باشید

سلام خسته نباشین من خواب دیدم یه پسر ۳ یا ۴ ساله دارم و دارم باهاش بازی میکنم دنبالش میدوم البته یه دفعه بارون گرفت باباش گفت بیا تو بچه سرما میخوره بعد دیدم انگار یه چیز نا مرئی میخواد بچه رو باخودش ببره دادزدم و بهش فحش دادم که نکنه بعد بچه و بغل کردم رفتن تو خونه

با سلام
در تعبیر خواب بچه امده است که وجود فرزند در خواب نشان از مسئولیت های بیننده خواب است که در برابر انها وظایفی دارد و باید برای به سرانجام رساندن مسولیتی که از هدف نشات میگیرد به مانند یک مادر که چگونه مراقب احوالات فرزند خود است انگونه عمل کنید و اینکه شما اجازه نداده اید که اسیبی به ان برسد و یا از بین برود نشان بر این دارد که شما توان مقابله با مشکلات که احتمالا در این مسیر خواهید دید را دارید و نتیچه مطلوب را کسب خواهید کرد .
سربلند و پیروز باشید .

سلام
خسته نباشید
من چند شب پیش خواب دیدم یه شب بارونی توی یه خیابون تاریک و خلوتم که یه بچه هم تو بغلم هستش ولی نمیدونم بچه کیه ، فقط میدونستم که باید ازش مراقبت کنم ، خیلی ترسیده بودم و بلند گریه میکردم و جیغ میزدم و با بچه تو بغلم فرار میکردم و خدا رو صدا میزدم‌ که یهو از خواب پریدم ، اگه ممکنه تعبیر خواب منم لطف میکنید

با سلام
تعبیر خواب شما بسیار نیک است و همانطور که باران در واقعیت نشان از برکت دارد در عالم خواب هم به برکت و فراوانی نعمت تعبیر خواهد شد و اینکه شما مسئولیتی بر عهده خواهید داشت که باید برای به ثمر رساندن ان بسیار تلاش کنید ودر این را به خداوند بالا مرتبه توکل کنید که انشالله شما را هیچ گاه تنها نخواهد گذاشت و به این امر اگاه باشید که بایدمانند مادری که از فرزند خود مراقبت میکند همان کار را انجام دهید تا نتیجه مثبت را به چشم ببینید که گریه ها و سختی های که در این مسیر میچشید به شادی تبدیل شود .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من خواب دیدم من و پدر و مادرم و یکی از خواهرام و چند تا از فامیلامون رفتیم یه جای خییلی بلند بعد یه دفع دیدم یه بارون خیییلی شدید گرفت و تبدیل به سیل شد و داشت میومد سمت ما و همش اب بالا تر میومد ولی پایین اونجا هیچ سیلی نبود پدرم گفت من با ماشین چند نفری میبرمتون پایین بعد هممون طی چند سری گذاشت پایین و ما رفتیم خونه ی مادر بزرگم که الان فوت شده بعد شنیدیم که پلنگ ها دارن به ما حمله میکنن چند تا پلنگ بزرگ به در میزدن که بیان داخل خونه بعدش اومدن تو خونه منم از ترس رفتم تو یکی از اتاقها که یه در به بالکن داشت قائم شدم بعد درو باز کردم که فرار کنم یه دفع دیدم یه دختر بچه روی بالکن داره قدم میزنه صداش کردم گفت بیا پیش من الان پلنگ ها میبیننت اونم اومد تو بغل من منم بوشس کردن و خییلی بهش محبت کردم بعد دیدم یکی اومد گفت این بچه ی خواهرمه گفتن چند سال پیش آوردن پیش خودشون بزرگش کردن منم خیلی تعجب کردم چون خواهرم تو واقعیت یه دختر ۴ ساله داره بعد از خونه رفتیم بیرون دیدم دوتا مرد دارن دنبال من و یه مرد دیگه میگردن که با اسلحه بکشمون بعد من همش از یه زمین خاکی شیب دار میرفتم و فرار میکردم بعدش که پیدام کردن یه مردی اومد و گفت این بی گناه تو خودت گناه کاری منم همش بهش اشاره میکردم که اونو اعدامش کنه تعبیر خواب من چیه ببخشید اگه طولانی شد

با سلام
این خواب از لحاظ الگوهای تبعیر خواب بسیار پیچده است و اگر نیاز به تعبیر ان داشته باشید ممکن است بسیار پیچیده شود و احتمال بنده برای این خواب لضغاث احلام است زیرا که در تمام طول خواب ترس به همراه شما بوده است اما اگر بخواهید برای قسمت های مختلف ان تعبیری بیابیم به این شکل خواهد بود که سیل در خواب بلایی است که برای همه نازل شود و اینکه شما در خواب از ان رهایی یافته اید بسیار خیر است و بعد از ان پلنگ هم در خواب به معنای دشمنی بسیار قوی است و اینکه باز هم شما از ان گریخته اید خیر است و دیدن بچه مربوط به خود شما نیست و برای ایشان است که قطعا در خواب دیدن بچه برای شخصی که مالک ان است خیر است و از همین رو برای شما هم اینگونه است و در قسمت پایانی خواب شما اعدام هست که در تعبیر خواب اعدام امده است که به اگر دیدید که قصد اعدام شما را داشتند و عملی نشد به معنای ان است که شما تحت امتحانی سخت قرار خواهید گرفت.
سربلند و پیروز باشید

خواب بچه ای شیطون که میاد تو خونتون مهمون هستند و خرابکاری میکنه و تهش از شدت خرابکاری به خودش تا حد جون آسیب میرسونه،
تعبیر این چیه؟

با سلام
تعبیر این خواب در چند جا به شکل مختلف تعبیر شده است اما به احتمال زیاد این حالت برای شما محتمل تر است که در این تعبیر خواب به شما گوشزد داده شده است که در کارهایتان تجدید نظر کنید زیرا در تعبیر این خواب امده است که به معنای ان است که بیننده ی خواب انقدر در کارهای بیهوده اصرار ورزد که به زیانی برسد و این در خواب هم مشهود است.
سربلند وپیروز باشید

سلام میشه لطفا تعبیر خواب من رو بگید من پدرم ۱۸ سال پیش و پدر بزرگم به ۴۰ روز پیش فوت شدن و اینکه رابطه پدرم و ما با پدربزگم خوب نبود .
خواب دیدم خواهرم تبدیل به نوزاد شده و بغلش کردم یواشکی دنبال عمه ام وارد یه ساختمانی میشم سه طبقه که به دروغ بهم گفتن یه مرکز طلا فروشیه و در طبقه دوم اون وقتی داشتم وارد میشدم عموی بزرگم از اونجا خارج شد من داخل شدم و دیدم دو تا تخت کنار هم بود که دوتا از عموهای دیگم روش خوابیده بودن مثل بیمارستان که من فقط صورت یکیشون رو دیدم و روبه روی اون تختا یه تخت بود که پدر من روش بود ولی پدرم تو خواب یه پسر بچه شده بود که دوست نداشت دختراش رو ببینه من تو خواب به شدت ازش ناراحت بودم و اون هی داد میزد نمیخوام دخترام رو ببینم من هم هی داد میزدم ما دختراتیم انقدر ادامه داشت تا من پیروز شدم و اون ساکت شد من با ناراحتی بهش گفتم ببین سهیلا(همون نوزاد تو بالغم ) اصلا از بچگی ترو ندیده گناه داره اخه چرا رفتی که یکدفعه پدربزرگم رو دیدم که لباس مشکی تنش بود اومد بغل تخت پدرم و باهاش حرف زد من جا خوردم اخه پدر بزرگم خیلی ماهارو اذیت کرده بود زمانی که زنده بود وقتی دیدم که داره باهاش حرف میزنه شاکی شدم ولی خودم به پدربزرگم گفتم کی میخوای زندگی مارو درست کنی ولی یادم نمیاد چی جوابمو داد یهو خودمو تو یه حالتی دیدم که انگار دارم اونجا غذا درست میکنم و غذا مرغ بود و بابا بهم گفت که دلش مرغ میخواد بهش گفتم باشه و از خواب پریدم .
ممنون میشم تعبیرش رو بگید
و اینکه همون شب هم همسرم خواب دیده بود که داره با دستای خودش من رو قربونی میکنه با رضایت خودم و از قسمت کمر داره نصفم میکنه امکان داره تعبیر این خواب ها به هم ربط داشته باشه ؟

با سلام
تعبیر خواب شما دارای المان‌های خاصی نیست که قابل تعبیر باشد ولی چیزی که از خواب شما می‌شود برداشت کرد این است که شما از لحاظ روحی دچار ناراحتی های نسبت به آن افراد هستید و این امر باعث دیدن این خواب را در شما فراهم کرده است و اینکه تنها چیزی که هست غذا درست کردنتان نشان بر این دارد که شما آن افراد را بخشیده اید و برای آنها آرامش طلب میکنید و اینکه بر روح عزیزانتان فاتحه ای هدیه دهید و برای آرامش روحشان قرآن تلاوت بفرماید.
تعبیر خواب همسرتان بر این معنی است که احتمالا مالی از دیگری بر گردن همسر شما میباشد و اینکه که آن شخص رضایت ندارند و یا به تعبیری حق الناس گفته می‌شود که باید برسی شود که انشالله رفع شود.
سربلند و پیروز باشید.

واقعا ممنون از پاسخگوییتون
وقتی تعبیر رو میخونم،اینقد با ادله روشنه که قشنگ عقل درکش میکنه.
دستتون درد نکنه.

سلام و عرض احترام
ی خوبی دیدم چند روزیه فکرمو به خودش مشغول کرده: اومدن خونمون مهمونی، چندتا بچه باهاشون بود که هیچ کدوم تو ذهنم نیستن حصورشون هم محسوس نبود و فقط یکیشون بود ک محوریت خواب روی اونه. خیلی خیلی شیطووونن بود تو اتاق من کنار تختم ددیوار را می سابید و خرابکاری می‌کرد.منم با بچه ها تا می‌کنم غالبا،ولی حرص میخوردم از کارش. میرفتم مهمونداری و میومدم میدیدم که اره،مشغوله. دفه اخر اومدم دیدم ی کلاف خیلی خیلی گرونم را قلوه کرده و مالیده به دیوار و ی چسبای طلایی زده روشونو و از بس شیطونی کرده این کلاف پیچیده دور گردنش به قدری که داره خفه میشه و به مویی بنده. من عصبانی شدم.داشت گریه می‌کرد.همه هم جمع شده بودیم از سر این اتفاق؛ به من گفتن کمکش کنم، منم نمیکردم نامردی میکشیدم یکم جلو میگفتم درد میاد؟میگفت ارررره، (درحال گریه). ی بچه ندزی هم بود و زار زار… . ی دو باری اینکارو کردم از سر حرص دلم. می‌خوام بدونم تعبیر کل خواب چیه. سپاس فراوان از وقت و انرژی خوبتان

ی چیزی هم بگم تو بیداری یادم که میفته به اون کارم دلم ریش میشه و خیلیی ناراحت میشم از حرکت خودم… میگم ارزش هر خسارتی که بهت زده باشه بچه بود و نباید… . آیا این قسمتشم میشه تعبیر کنین؟ متشکرم

باسلام
خواب شما را اینگونه میشود تعبیر کرد که مسولیتی به شما مهول میشود که شما در ان ضوابط را رعایت خواهید کرد و اما در این امر افرادی هستند که به شکلی میخواهند شما را اذیت کنند و مسیر را برای شما پیچیده خواهند کرد و اینکه شما در موقعی که خود میدانید مناسب است تلافی خواهید کرد و خوابتان نشان از بدی ندارد و اینچه اگر بچه را نچات داده باشید نشان بر خوبی و خیر بودن خوابتان است و اینکه حس عذاب وجدان بعد از خوابتان از خود تعبیر مهم تر است و نشان بر پشیمانی در عمل است .
سربلند و پیروز باشید .

سلام خسته نباشید من خواب دیدم داشتن برای داداش زن عمو كوچیكم میرن خواستگاری بعد خود داماد لباس سفید پوشیده بابای زن عمومم لباس سفید پوشیده بعد دوتا دخترای خواهر زاده زن عموم بزرگمم هستن لباس محلی پوشیدن شادن همه دارن میخندن بعد دخترعموم خیلی ناراحته گریه میكنه میگ میخواستم شال سفید بپوشم نزاشتن هعی گیردادن گفتن اله بله بعد همون دخترعموم هعی عكس بچه های كوچیك میفرستاد میگف خوشگلن بعد هعی نارحت بود گریه میكرد بعد شوهرشم كه پسرعمومم بود اونم هعی ب دخترعموم نگا میكرد ناراحت میشد انگار میخاس بهش بگ گریه نكن بچه نمیخام بعد باز همون دخترعمومم میاد ب من و خالم میگ بیاید باهم بریم نزدیك فلان جا باشگاه خالمم قبول میكنه بعد اونجا ك میریم یه شهر پر موش مرده پر خون و كثیفی تعبیرش چیه ؟

با سلام
تعبیر خواب شما از چند وجح متشکل شده است و باید قسمت های که مشخص و دارای المان هست را تعبیر کرد.
اول از همه خواستگاری رفتن برای مرد نشان نیک است و پیشرفت و سعادت مندی و دوم آنکه پوشیدن لباس سفید هم خیر است و نشان آرامش و پاکی است و پوشیدن لباس محلی نشان بر اصالت و هویت افراد است و این تعبیر می‌شود که این افراد از طرف قوم و یا قبیله که دارند منفعت و خیر می‌بینند و این که گریه کردن در خواب نشان از شادی در بیداری است و می‌تواند این خواب برای خانواده زن عموی شما نشان از خبرهای باشد خوب باشد و دختر عموی شما هم احتمالا به زودی بارداری را تجربه کنند. که خیر است انشالله.
و اما دیدن موش بر خواب نشان از زنی فریبکار و زبان باز است که طوری شما را فریب می‌دهد که خود شما متوجه نمی‌شوید. ولی اینکه موش ها مرده اند و شما را اذیت نکرده اند نشان بر این دارد که شما گزند نمی بینید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام و عرض ادب
وقتی زنی خواب ببیند که پسر گندمگون بدنیا اورده و خوشحال هست و خواهرش پسری سفید و مو بور بدنیا آورده چه مفهومی دارد، ممنون، التماس دعای خیر، یاعلی

با سلام
تعبیر این در هر صورت برای هردوی شما خیر است واین اصلا بستگی به رنگ ندارد بلکه سلامت بچه در خواب برای تعبیر ان ملاک است که در اینجا به وضوح وجود دارد و ممکن است دلیل تفاوت ان ها ایده ال ها ی ذهنی شما باشد که خود از ان بی خبرید.
انشالله خیری به شما خواهد رسید.
سربلند و پیروز باشید

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ من خواب دیدم ک با یک دختر و یک مرد تو س خونه تقریبا تاریک بودیم ک یهو عقرب ها ب ما حمله کردن من و دختر شروع کردیم این عقرب ها رو می کشیم ولی اون مرد گفت فایده نداره فرار کنید و فرار کرد ما یکمی موندیم بعد خواستیم فرار کنیم ندونستیم از کجا فرار کنیم بزور تونستم اون دختر رو فرار بدهم از خونه خارج کنم (درضمن دختر کوچیک نبود ومن بزرگترش بودم و عقرب ها هم خیلی خیلی بزرگ بودن حجمشون طبیعی نبود و خیای خطرناکن در حدی ک خیلی بزرگ بودن و میپریدن ینی یهو رو ادم میپرن و نیشش میزنن و همه رنگشون هم خاکستری بود رنگشون خاکی بود و اول انگار دنبایل این دختر بودن ولی چون من باهاش بودم و ازش دفاع کردم هم دنبالم شدم. ینی دنبام هردومون اومدن ) خلاصه از خونه بیرون اومدیم و دیدیم ک هزاران عقرب هست و همه مردم همه شهرها خالی هستن از مردم ندونستیم کجا بریم ک یهو ی کاخ( قلعه) دیدیم ک همه مردم از همه جا اونجا جمع شدنن از عقرب ها و من و دختره شروع کردیم دویدیم ب سمت اون جا خلاصه و هزاران عقرب خیلی بزرگ از همه جا دنبالمون میومدن ولی بل اخره تونستم این دختر رو نجات بدم و ب اون جا برسونیم. و همین ک سالم رسیدیم و وارد شدیم بعدن مادرم و عموم و خانوادم هم اونجا دیدم و بیدار شدم تفسیرش چی هست؟

با سلام
در تعبیر خواب عقرب آمده است که به معنی و نشانة آن است كه دوستان ریاكار برای نابود ساختن زندگی شما از هر فرصتی استفاده خواهند كرد و تا میتوانید از رفتار دوستان و اطرافیان آگاه باشید و اینکه وجود دختر نشان از احساس شما به جنس مخالف است که اگر او را می‌شناسید دلیل بر احساس مسئولیت به آن شخص میتواند باشد.
و در تعبیر دیگرعقرب را دشمن هم تعبیر کرده اند و وجود عقزبهای زیاد نشان بر وجود دشمن زیاد است که برای خانواده شما هم محسوب می‌شود. و فرار کردن و نجات یافتن نشان بر این است که شما از افت دشمنان گزندی نمیبینید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام

من متاهل هستم.
چند وقت خواب دیدم که یه بچه ای سر کوچه مامانم ایناست،بچه خوشگلی بود و از نظر هیکل و اندازه به شش ماهه میخورد.
با من لبخند میزد.
اومدم بغلش کنم ،دیدم گرسنشه و به قصد اینکه من شیر دادم میخواست دندون سینه هامو دندون بگیره،البته از روی لباس،و اینکه من خودم دوست داشتم طوری بغلش کنم ک انگار ذارم بهش شیر میدم،اما نمیدونستم گرسنههست و دندونم داره(من خودم فعلا مادر نشدم البته به میل خودم،اینو گفتم ک بگم شیری هم نداشتم ک بدم)
بعد وقتی خندید دندوناشو ذیدم ک تقزیبا بیشتری هارو داره تقزیبا یکم کج و معوج بود مثلا یکی داشت یکی نداشت،خیلی غیر عادی برام نبود اما وقتی مچ بندشو دیدم که تاریخ تولد و اسم و فامیلشو نوشته بود فعمیدم بچه تازه نصف روزه به دنیا اومده،دخترم بود.
برای همین اون موقع دندوناش برام توی این ماه غیر عادی شد..
بعذ ما زنگ زدیم بیمارستانی ک متولد شده بود و بچه رو تحویل دادیم،
از اون ورم به 110زنگ زدیم و اونا گفتن این چیزا عادیه،نیاری به پیگیزی و دلشوزی شما نیست،بارها این اتفاق توی کشور پیش اومده.
ممنون میشم تعییزشو بگین

با سلام
تعبیر این خواب برای شما بسیار خیر است و دیدن بچه در خواب برای بیننده خیر است و ممکن است از اینده ای نه چندان دور خبر بدهد که در ان برای شما موقعیتی پیش خواهد امد که اگر در ان منافع صد در صدی خود را در نظر بگیرید به ان خیر دست نخواهید یافت و این اشاره در خواب به حالت شیر دادن امده است و ممکن است اشاره به دندان اشاره ای به ان باشد که شما ان خیر را از طرف شخصی از نزدیکانتان خواهید برد.
سربلند و پیروز باشید

سلام
من پدرم رو تازه از دست دادم
بعد فوت ایشون خیلی خواب بچه میبینم
یا خواب میبینم که باردارم و همزمان از روبه رو خودم وبچه داخل شکم رو هم میبینم که به من لبخند میزند
در کل خیلی خواب نوزاد یا بچه یا بارداری میبینم
جایی خوندم که دیدن نوزاد وبچه در خواب دلیل بر برگشت به فطرت وپاکی است
آیا شما قبول دارید
بیزحمت تعبیر اینا چه میشود

با سلام
خواب بچه و بارداری برای خانمها امری طبیعی است. اما در تعبیر خواب بچه آمده است که نشان از مسئولیت است و بر عهده میگیرید و بارداری هم نشان از همچنین دیدن بارداری و یا حاملگی در خواب نشانه تلاش فرد برای رسیدن به موقعیت و امکانات بیشتر است.
رشد و بالندگی در درون یک فرد باردار جنینی است که در حال رشد و بالندگی است اما هنوز زمان متولد شدنش فرا نرسیده است.باردار شدن در خواب یک نماد است و وقتی خواب بارداری می بینید در واقع مسئله بچه چندان مطرح نیست بلکه این خواب بیشتر به خود شما مربوط می شود. می توان گفت حامله شدن در خواب نشان می دهد بخشی از خود شما یا جنبه ای از زندگیتان هنوز در مرحله ی رشد و بالندگی است.
سربلند و پیروز باشید.

خیلی ممنون از تعبیر دقیقتون

سلام میبخشبد من یک خواب عجیبی دیدم ک بسیار حالم را ناخواسته عوض کرده است
طاها هستم ۲۳ ساله
خواب دیدم که ما خانه خود را فروخته ایم و به خانه قبلی ک بیش از ۱۰ سال است انرا فروخته ایم بازگشته ایم آن محله ها کاملا تغییر کرده بود ک در واقعیت اینگونه نیست
هم راستای خانه ما یک کوچه بود ک در اخر کوچه یک بهزیستی قرار داشت
در انجا دختری ب اسم الهه یا الهام با درصد بیشتری الهه که یادم هست بود و تعدادی کودک و نوجوان ما انجا بهمراه پدر و مادر و خواهرانم دعوت بودیم
در الهه دختر بچه ای ۳_۴ ساله و بسیار زیبا بود در بدو ورود تمامی کارکنان من و خواهرانم را میشناختند و جویای حالمان شدند ولی من هیچ یک را بخاطر نمی اوردم
قبل از نهار الهه را پیش خود اوردم و با او بازی میکردم
که هنگام ناهار گفتم برای من و الهه یک بشقاب اورید ما بایکدیگر ناهار میخوریم که مربی پرورشگاه من را کنار کشید و گفت خوردن برادر و خواهر تنی در یک بشقاب و یک غذا ممکن است که در زندگی هردو اختلال ایجاد کند
انجا بود ک حالم دگرگون شد و بسیار بهم ریختم و گریه میکردم
وقتی ب سالن برگشتم پدر و مادرم نیز گریه میکردند و بهم گفتند نمیتوانی اینگونه به او نزدیک شوی و برای صرف ناهار نیز غذا و بشقاب من و الهه جدای از یکدیگر بود
و هرچه میخواستم در خواب از پدر مادرم و از مدیر پرورشگاه دلیل حرفش رابپرسم وقت نشد
حال ک از خواب بیدار شدم بسیار درهم ریخته و اشفته حالم

لطفا کمکم کنید و هرچه زودتر تعبیرش را بگویید⁦❤️⁩

با سلام
در این خواب انگونه که بیان کردید شما در گذشته چیزی نهفته دارید که احتمالا برای شما فاش خواهد شد اما اینکه این موضوع به صلاح شماست و یا خیر را باید بسیار در این خواب ریز شد که میتوان گفت که برای شما خیر خواهدبود.زیرا داشتن شخصی جدید که اسمش هم الهه(فرشته ) است برای شخص بیننده ی خواب بسیار خیر و نیکوو است.
سربلند و پیروز باشید

سلام
خواب دیدم دخترم که در سن ۳۵ سالگی خودش رو از بین برده بود اومده پیشم ولی از نظر سنی و قد و هیکلی خیلی کوچک شده بود و به اندازه یک دختر بچه ۷ ساله شده بود من از دیدنش خیلی خوشحال شدم ولی خیلی تعجب کردم که اینقدر کوچیک شده
لطفا تعبیر این خوب رو به من بگین

با سلام
تعبیر این خواب بسیار بستگی به حالتی دارد که شما خواب را دیده اید و اگر ایشان را خوب دیده اید بسیار خیر است و اگر هم از نظرتان بد بوده است باید حتما برای ایشان خیرات بدهید.
دیدن جوان شدن مرده بسیار در خواب خیر است و نشان از جایگاه خیر ایشان دارد.
سربلند و پیروز باشید

سلام وقتتون بخیر من دخترم ۱۶سالمه. خواب دیدم ک دوس پسرم سوار یک ماشین بوده و با داداشم حرف میزد ک من یه پسر بچه تو دستم بود چشاش آبی بود خیلی خوشکل اومدم و سوار ماشین شدم ک دوس پسرم هم ی دختربچه ۶ساله رو پاهاش خوابیده بود خلاصه داداشم رفت و ما رفتیم زیارت امام رضا و همین ک وارد حرم شدیم این پسربچه داشت میخندید ولی این دو بچه خیلی خوشکل بودن. خواستم بدونم تعبیر خوابم چیه. ینی این دوس پسرم بعدن باهم ازدواج خواهیم کرد و این دو پسر بچه فرزندانم میشن یا ی تعبیر دیگری دارد

با سلام تعبیر خواب شما نشان از خواسته درونی شماست. ولی تعبیر ماشین نشان از مسیری است که شما در آن قرار گرفته اید و بچه در خواب نشان از مسولیتی است که شما به جدا و دوستان به جدا بر عهده دارند و باید این مسولیت ها را که در آینده می‌بینید به سرانجام برسانید. دیدن حرم امام رضا بسیار نیک است و نشان از خیر و سعادت است.
سربلند و پیروز باشید.

سلام
دیشب خواب دیدم که خانمم بچه دار شده بود و بچه رو گذاشته بود روی پاش و بهش شیر میداد و بچه تپلی بود درست نفهمیدم دختر بود یا پسر اما خیلی خوشحال بودیم که بچه دار شدیم و خدا روشکر میکردیم لطفا تعبیر خواب منو بگید ممنون میشم

با سلام
تعبیر خواب بچه شما نشان از آن دارد که خوشبختی اول از همه در راه است و این که بچه خود نشان از سلامتی و شادی است. وبچه تپل و زیبا نشان از این دارد که شما کارهایتان موفقیت های بسیار خوبی را مشاهده خواهید کرد. وتعبیر دیگر معبران بزرگ اگر فردی متاهل هستید و فرزندی ندارید خداوند فرزندی نیکو به شما می‌بخشد. انشاالله
سربلند و پیروز باشید.

سلام.من خواب دیدم مادرشوهرم که مادرشوهرم غیرازینکه خودش ۳ تا پسر داره،۶تا بچه دیگه از قبل اینکه من عروسشون بشم داشته واین هارو از من مخفی کرده.و من خیلی عصبی شدم در خواب میگفتم منکه گفتم ازدروغ بدم میاد .این بچه ها توی این ۳ سال که من عروسش شما بودم کجا بودن چرامخفی کردی و بامادرشوهر و همسرم مشاجره کردم وقهر..فکرم خیلی مشغول بودگفتم ازشما تعبیرشو بپرسم.بچه ها هم حدود سن مدرسه ای بودن

با سلام
تعبیر خواب دروغ نشان از این است که اگر مادر همسر شما در حیات هستند در اعمال معنوی و دینی خود سستی به عمل می آوردند و نشان از فساد در دین دارد یا برای ایشان و یا برای شما. و این که فرزند پسر داشته اند نشان از مالی است که احتمالا از خانواده شما پنهان شده و بعد بر شما آشکار می‌شود. مایع خیر است
سربلند و پیروز باشید

سلام
من دیشب خواب دیدم یکی از آشناهامون که تازه زایمان کرده و بچه اش دختر هست اومدن خونه ما ولی در خواب بچه اش پیدا نبود دختره یا پسر بعد دوباره رفتم توی اون یکی اتاق یه پسر خوشگل و سفید بود که هی بغلش میکردم و بوسش میکردم توی خواب داداشام و پسرخاله هام بودن و مشغول یکاری بودن.
لطفا تعبیرشو بگین.
ممنون

با سلام
تعبیر خواب بچه نیک است و نشان از انتظارهای دارد که شما از خودتان دارید و با ایجاد مسولیت برای خود به این انتظارات پاسخ می‌دهید. هر چند که خواب کودک برای بانوان عمری طبیعی است ولی کودک زیبا و تپل نشان از خیر و سعادت است که شما را دنبال میکنید که به دست بیاورید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام وقتتون بخیر. من معلم هستم. یکی از شاگردان من خواب دیده که من با دو دختر بچه وارد کلاس شدم. شروع کردم به درس دادن و اون دو بچه هم شیطونی میکردن. تعبیر این خواب چیه. من مجرد هستم

با سلام
خواب برای شما همان است که دانش آموزان هر روز شما را به آن شکل دیده است و تعبیر خاصی ندارد.
سربلند و پیروز باشید

سلام من حدود ۷ ساله که هر شب خواب بچه میبینم می خواستم ببینم تعبیرش چیه از تکرار هر شب این خوابم دارم اذیت میشم واقعا

با سلام
خواب بچه برای زنان امری طبیعی است و تعبیر آن نشان از مسئولیت پذیری شما دارد و به هیچ وجه خواب بدی نیست و کودک همانطور در واقعیت نشان از امید و سرزندگی است در تعبیر آن هم سرشار از خوبی و خوشی است و اینکه اگر این خواب به تکرار زیاد آرامش شما را مختل کرده است با شخصی روانکاو مشورت نمایید.
سربلند و پیروز باشید.

سلام وقتتون بخیر
خانم متاهلم که فرزندی ندارم فعلا. در خواب دیدم به من 5تا نوزاد دادن چهره اون فرد یادم نیست ولی انگار به هر کسی 5تا بچه میدادن بزرگ کنن و گفتن اینا رو بزرگ کن تا 2سالگی اگه نخواستی برگردونشون یدفعه 5تا نوزاد دیگه هم دادکه گفتم نه نمیتونم این تعداد رو بزرگ کنم وابسته میشم نمیتونم برگردونم همون 5تا رو قبول کردم برای 3تا اسم انتخاب کردم 2تا دختر1پسر 2تا دیگه رو جنسیتشو متوجه نشدم

با سلام
تعبیر خواب بچه بر این که به شما مسئولیتی داده می‌شود که بسیار سنگین است و برای شما منبع سود و منفعت است پس آگاهانه با کارهای که به شما پیشنهاد می‌شود جواب دهید. و احتمال بر این است که عدد سه نشان بر عدد کاری و تعداد کار پیشنهادی و یا جواب دهی شما باشد.
سربلند و پیروز باشید

سربلند و پیروز باشید

ممنون از وقتی که گذاشتید

سلام آقای صداقت من صاحب دو فرزند هستم که دومین بچم دو ماه بدنیا اومده،من خواب دیدم یکی از دوستانم براش مشکل پیش امده و برای حل مشکلش رفتیم یه مسجد(مسجد یکم خراب بود داخلش)بعد اینکه نشستیم از یکی پرسیدیم ببخشید اقای نورانی کجاست؟!گفت اقای نورانی تو اتاق هستن و با لحن خنده گفت مگه میشه اقا نورانی کاری کنه به شما بد بگذره رفتیم تو یه اتاقی که از چادر درست شده بود یه اخوندی بود تقریبا مسن دوستم داشت مشکلش رو میگفت که من چشمم خورد به دو سه تا نوزاد که خواب بودن و یکیش بیدار شد من روشو کشیدم و دیدم کامل بیدار شد بغلش کردم و گفتم حاج اقا اینا کی هستن گفت بچه های بی سرپرست و سرمو چرخوندم دیدم چند تا خوابیدن بیرون هم وبعد حاج اقا صدا زد آتی یا آتیه که یکی از اون ور داد زد بله حاج اقا و حاج اقا گفت بیا اینو ببر(منظورش نوزادی که بغل من بود)ببر یه جا بهش شیر بدن ببر بهداشتی جایی و من چون بچه خودمم تازه بدنیا اومده و اینو دیدم تحت تاثیر قرار گرفتم چنان زدم زیر گریه که تا پنج دیقه بعد بیدارشدنمم داشتم گریه میکردم میشه تعبیر خوابمو بگین و بهم کمک کنین

با سلام
خواب شما از چند المان تشکیل شده است و اول اینکه برای حل مشکل به مسجد فرد معتبر آن مکان پناه برده اید نشان از این است که دوستتان مشکلی دارد که به دست یک بزرگی از خانواده و یا بزرگ محله و که فردی معتبر و با ایمان است حل می‌شود و باید حتما از همچین افرادی کمک بگیرد که انشالله گره از کارش باز شود و در قسمت بعدی تعبیر خواب شما کودکان بی سرپرست نشان از آن دارد که شما فردی احساسی هستید و با وجود به دنیا آمدن فرزند جدیدتان این حس بیشتر در شما بیدار شده است و نشان از مسولیت بیشتر است. برای آرام شدن دلتان اگر میتوانید و اگر توان کمک به کودکان بی سرپرست را دارید کار خیری در این راستا انجام دهید.
سربلند و پیروز باشید

حتما چشم حتما!مرسی ممنون از لطفتون

سلام روزتون بخیر
من یه دختر مجردم خواب دیدم یه دختر بچه وارد اتاق شد من اون رو روی پاهام نشوندم و بهش گفتم اسمش چیه؟گفت ارتا بعد دیدم چشماش دو رنگه یه چشمش سیاه بود یکی ابی خاکستری بعد به خواهرم گفتم اگه سرکار می رفتم حتما این بچه رو نگه میداشتم خواهرم هم راضی نبود یه دفعه بچه روپام ناپدید شد دیدم به جاش یه دفتر یه خرده کثیف رو پامه ممنون میشم تعبیر خوابم رو بگید

با سلام
دیدن بچه در خواب برای خانمها امری طبیعی است و تعبیر خواب شما نشان از مسله کاری دارد که شما مسولیتی بر عهده خواهید گرفت که انشالله برای شما خیر است. و دفتر شما نشان از مشکلات در امور تحصیلتان است که اگر ناتمام مانده است آن را به پایان برسانید

خواب دیدم مادرشوهرم که ۶ ماه میشه شوهرشو از دست داده و پیره یه دختر ۳ساله داره …پدر شوهرمم هم تو خوابم زنده بود و سرحال ….لطفا اگر میشه تعبیر کنید

با سلام
خوابی خیر است و د رتعابیر امده است چنانچه ببینید که دختری دارید پس به خیر و نعمت دست خواهیدیافت و اینکه پدر ایشان هم در خواب بسیار خوب بوده اند نشانه از جایگاه خیر ایشان است و دوست عزیز توجه شود که مراد از خیر فقط ثروت نیست.
سربلند و پیروز باشید

سلام من دختری مجرد هسم خواب دیدم ک بچم بدنیا اومده ولی جنسیتش رو خودمم تو خواب متوجه نشدم ک دختره یا پسر.یهو اون بچه ب جای اینک ب من بگه مامان گفت آبجی و من بغض کردم ناراحت شدم و گریه کردم تعبیرش چی میشه تو رو خدا کمکم کنین مرسی

با سلام
تعبیر خواب بچه برای زنان امری طبیعی است و نشان از مسولیتی است که بر عهده میگرید و در پایان این مسولیت رضایت و خشنودی می‌بینید. گریه در خواب بد نیست.
سربلند و پیروز باشید

سلام من در خواب فامیلی را با نوزاد 3_4 ماهه اش دیدم ، البته مدتی ست که با او قهرم ، و روزی که این خواب را دیدم بچه ای او بدنیا آمد . تعبیری داره خواب من ؟

با سلام
مشکلی که بین شما وجود دارد دلیل بر بی اعتباری این خواب نمی شود و این خواب رویایی صادقه بوده است که محقق شده است و در همان روز اگر این اتفاق افتاده است همان تعبیر را دارد.
سربلند و پیروز باشید

سلام خوب هستید خسته نباشید ببخشید من یه دختر مجرد ۲۱سالم
من دیشب خواب دیدم که بچه داداشم تازه میخواد راه بره دستاشو میگره تا کمکش کنم بهتر راه بره بعد که دستشو ول کردم خودش چند قدم دوید دوباره افتاد زمین تعبیرش چی میتونه باشه من خیلی دلواپسم

با سلام
قطعا خواب شما از احساس درونی شما به آن کودک و افکار روزانه تشکیل شده است و اما تعبیر خواب کودک نشان از مسولیتی است که بر دوش شما گذاشته می‌شود ویا خودتان آن را قبول میکنید و اینکه تا مدتی در آن پیش می‌روید و پیشرفت میکنید و در نصفه آن را رها خواهید کرد که قطعاا امور هر انسان به تصمیمات عقلانی فرد بستگی دارد وه نه خواب های دیده شده
سربلند و پیروز باشید

مچکرم ممنونمـ

سلام من عقد بسته ام اما خواب ديدم نوزادي حدود يك ماهه در آغوش دارم در عالم خواب او فرزند من بود و پسر بود اسم بابا رو ميگفت و حالت خنده داشت يكي ازم پرسيد اسمش چيه منم گفتم اسم پسرم رحمان هست بعد شوهرم اومد ناراحت بود بچه رو دادن بهش گفتم پسرمون رو ببين همش ميگه بايا همون لحظه گفت بابا شوهرم خوشحال شد غذا هم آبگوشت بهش ميدادم …تعبيرش چيه؟

با سلام
بسیار خیر است و تمام خواب واضح و مشخص است و باید بدانید که احتمالا رابطه ای که در آن هستید بسیار برای شما خیر است و به رزقی دست پیدا خواهید کرد که از ان میتوانید تا سالها ارتزاق کنید و سعادتی نیکو در انتظار شما خواهد بود.
سربلند و پیروز باشید

سلام آقای صداقت ببخشید شاید بهتون زحمت بدم من این مدت قرنطینه تنها هستم و فرصت خوبی,شده که وویسهای روانشناسی یونگ گوش,میدم .بخاطر همین به خوابها دقت میکنم. ظهر خواب دیدم بچه ای بدنیا آورده ام پسر که یکی,بغل گرفت به خاله ام نشونش,بده گویا ناز بود اما هم اسم پسر خودم اصلا انگار همین بود گفتم مراقب باش بچه ام نیافته زمین,چه تعبیری داره ممنونم

با سلام
تعبیر خواب شما اینگونه است که شما بسیار برای فرزندتان نگران و دلواپس هستید و خواب شما از احساساتتان متشکل شده است.صدقه بدهید ودر همه حال خدای تبارک و تعالی را حافظ خانوادتان بدانید.
سربلند وپیروز باشید

سلام من خواب دیدم کلی سکه گیرم اومده فرداش همسرم بهم گفت ک باردارره اما ج ازمایش عددش پایین بوده و جواب قطعی بهمون ندادن دیشب عمه ام ک فوت شده رو دیدم ک بغلش بچه ست اما دور اطرافیام هیچکی نمیتونست ببینتش

با سلام
تعبیر خواب سکه به معنای پیدا کردن خیری است که دیری نمی پاید و پس از مدتی می رود و بچه هم د رخواب بسیار نیکو است و تقریبا موازی با همان تعبیر سکه است و اینکه از مرده به شماا چیزی برسد هم بسیار خیر است و این سه الگو در خواب شما هرسه به معنای دست یافتن به خیری است که باید قدر آن را بدانید.تعبیر خواب سکه الامتو
سربلند و پیروز باشید

سلام خواب دیدم نوازد 6ماه خود را که پسر است پوشکش را باز کردم و خون فروانی بود و زیر بعلش نیز کبود شده بود خواب را در صبح دیدم لطفآ تعبیرش را بفرمایید..با تشکر از شما..

با سلام
اگر سرخی خون را دیده اید خواب باطل است و در غیر اینصورت باید بدانید که اگر کشگلی دارید که درصدد رفع ان هستید باید بسیار اگاه باشید که چرا ممکن است از راهی برای حل ان مشکل اقدام کنید که بیشتر در یک مسیله ی جدید وارد شوید و حتما برای رفع این مشکل مشورت کنید و صدقه هم بدهید.
سربلند و پیروز باشید

سلام
وقتتون بخیر
من دو تا پسر دارم یکی سه سال و نیمه یکی ۱۶ ماهه
خواب دیدم خوابیدم و پسر ۱۶ ماهم گریه میکنه و بغلش میکنم و میرم تو آشپزخونه کنار همسرم ولی با تعجب میبینم که پسر ۱۶ ماهم بغل اون و تو بغل منم هست و توی پذیرایی هم یکی دیگه شبیهش هست و همسرم میگه یوسف (پسر ۱۶ ماهم) تو بغل من من میگم پس این کیه میرم میذارمش بغل پسرم و توقع دارم که با هم یکی بشن و یک نفر بشن ولی این اتفاق نیفتاد و از خواب بیدار شدم
لطفا راهنماییم کنید تعبیرش چی میشه
ممنونم

با سلام
در تعابیر خواب برای تعبیر خواب بچه ی خود شخص امده است که به این مفهوم است که شما کمک بزرگی از جایی دریافت خواهید کرد و اینکه تعداد بچه ها بیشتر از واقعیت بوده و شما ان را باور نکرده اید هم به معنای این خواهد بود که کمکی که دریافت می کنید برای شما غیر قابل باور و خیلی زیاد است.
انشالله که فرصت را از دست ندهید.
سربلند و پیروز باشید

سلام خسته نباشید من در خواب دیدم دختر بچه ای رو بدنیا آوردم ک لاغر است وگریه میکنم درعین حال مهمانی برگذار کردم و به همه غذا میدهم

با سلام
اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد. شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.
در امور زندگی خود بیشتر فکر کنید و همیشه مشورت را فراموش نکنید.
سربلند و پیروز باشیدتعبیر خواب زایمان آلامتو

سلام.من مجرد هستم و چند ماهی میشه که هرچند وقت یکبار خواب بچه میبینم دیشب خواب دیدم بچه دار شدم یه دختر نوزاد که خیلی دوستش داشتم و همش بغلش میکردم ولی یه روز که وارد اتاقش میشم میبینم که اون نیست و مادرم بهم میگه که اون بچه تو نیست و اونو به شیرخوارگاه بردن ولی من میرم که باز بچه رو پس بگیرم ولی نمیتونم اثبات کنم که اون دختر منه.این خواب خیلی ذهن من رو درگیر کرده و حتی علاقه ام به اون نوزاد دختر هنوز هم توی وجودمه.لطفا تعبیرش رو بگید

با سلام دیدن بچه در خواب برای زنان امری طبیعی است اما فرزند دختر بسیار نیکو ست . و نشان از خیری دارد که به شما رسیده است و مادرتان از رسیدن این خیر به شما جلوگیری به عمل می اورد به ان علت که در حق بودن و یا نبودن ان شک دارد و شما برای رسیدن به ان تلاش خواهید کرد
سربلند و پیروز باشید

سلام من خواب دیدم ک توی خوابم هم سر جایی ک خوابیدم خوابم .یهو دوست دوران دبیرستانم ک دو سالی میشه ازش خبر ندارم با پسر بچه اش میاد در اتاقم من از خواب بیدار میشم و پسرش انگاری منو می شناسه میدوه و میاد بغلم منم تا حالا بچه اش ندیدم فقط شنیدم بجه دار شده یک چه ناز و تپل و سفید ک داشتم بغلش میکردم برم ب مامانم ک تو اشپز خونه بود نشون بدم و پسر بچه ی لباس قرمز رنگ تنش بود ک تو خواب ب چشمم اومد

با سلام
تعبیر این خواب بدین شکل است که به واسطه ی ایشان و یا شخصی که ممکن است متناسب با ایشان باشد به شما خیری خواهد رسید که بسیار سخت است که بفهمید آیا به صلاح شما است یا نه.ولی موقعیتی برای شما دست خواهد داد که به سود شما است اگر خدا بخواهد.
سربلند و پیروز باشید

باسلام
من متارکه کردم ومجردم اما خواب دیدم یه بچه ی پسردارم واونوچندبارازپستان شیر دادم خیلی حس زیبایی داشتم اما یه بار بچه ام از فرط گشنگی سنگ وخاک خورده اونووارونه کردم وحدود15 از دهانش خاک اما مثه تیله گرد از دهانش خارج شد وبعد خوابید ووقتی بیدارش کردم دوباره از پستانم شیر خورد لطفا بگین تعبیرش چیه مرسی

با سلام
خواب دیدن بچه همانطور که در متن بالا خوانده اید برای زنان امری طبیعی است
تعبیر خواب شیردادن به بچه به گفته آنلی بیتون : اگر دیدیدبه نوزاد شیر میدهید به معنای سعادت و خوشبختی است .
شیر دادن به فرزند داشتن هدف و به عهده گرفتن مسولیتی است که شما در ان تا حدی پیش میروید ولی دشار مشکلی میشوید که به اسانی ان را حل میکنید و تا حدی تلاش میکنید تا به اسایش و ارامش برسید انشالله
سربلند و پیروز باشید

سپاسگذارم

سلام.من شب سوم شعبان نیمه شب خواب دیدم که فرزند منتسب به پیامبر گرامی اسلام متولد شده و بسربچه را به من دادند که ازش مراقبت میکردم و صدقه میدادم.و از چشمهایی که احساس میکردم اجنه باشند محفوظ میداشتم.هنگام تولد بچه در اسمانها نورافشانی بود در هیبت پیامبر که من صلوات میفرستادم.

با سلام
خوابی بسیار خیر است .تعبیر بچه در خواب سعادت است و در این خواب راه رسیدن به ان نیز برای شما کاملا تشریح شده است و خوابی بی نقص و مشخص است و باید برای رسیدن به ان سعادت و خیر و نیکی که در انتظار شماست سیره ی پیامبر را به جا بیاورید و حتما هم صدقه دهید.
سربلند و پیروز باشید

سلام من به تازگی نامزد کردم و بخاطر مشکلاتی با نامزدم درحال کشمکش هستیم،و روزهای بدی دارم،خواب دیدم که نوزاد شیرخوار سفید و تپلی توی آغوشمه و مطعلق به خودمه،با سرخوشی اونو بغل گرفتم و دربازارها خرید میکنیم،ایا تعبیر خاصی داره

با سلام
دیدن نوزاد برای زنان بسیار عادی است اما اگر این خواب تکرار شود به معنای بهره مندی شما از خیر و خبری خوش است که دریافت خواهید کرد.
سربلند و پیروز باشید

دختر مجردم خواب دیده که مادر،مادربزرگش براش لباس وچادر وکفش آورده واقایی هم بوده که میگفته این بچه رو بزرگ کن

با سلام
تعبیر دیدن چادر بسیار نیکو است و به معنای این است که انشالله از ایشان هر عیبی که دارند مستور خواهد ماند و بچه داشتن در خواب برای زنان و دختران هم بسیار طبیعی است و به معنای خاصی برای زنان نمیتواند باشد اما باز هم تعبیر ان به معنای نیک فرجامی است.
سربلند و پیروز باشید

سلام
خواب دیدم خانومی که دوستم هست به صورت اجتمایی و تاحالا همو از نزدیک ندیدیم
خوابشون دیدم که در خواب کنار من نشسته بودن و گفتن میخواد بچه ای رو به سرپرستی بگیره
ولی برا این امر شوهر نمی‌خواست گفت به مرد اعتماد ندارم
قبلا از نامزدشون جدا شدن

تعبیرش برای هر دوی ما چیست

پ. ن: خواب رو براشون تعریف کردم گفتن که بچه هم علاقه ندارن منم به بچه نوزاد علاقه ندارم

با سلام
این خواب برای بیننده خواب میتواند نشان بر بهتر شدن روابط و صمیمی شدن در ان رابطه باشد
اما برای خانم مسئولیتی جدید بر عهده میگیرد که خود شخص از پس ان بر می اییدو نیاز به فرد دیگری پیدا نمیکند .
سربلند و پیروز باشید

سلام
من در خواب دیدم که پسر کوچک و بسیار بامزه‌‌ای دارم و از این موضوع بسیار خوشحالم. تقریباً دو سه سالشه و صحبت هم میکنه. تمام شب با این بچه درگیر بودم و حس خوبی در خواب داشتم. حتی وقتی از خواب بیدار شدم این حس خوشحالی وجود داشت. اینم بگم که مجردم و خواب رو تقریبا در ساعت ۵ تا ۶ صبح دیدم. ممنون میشم بگید تعبیرش چیه.

با سلام
تعبیر خواب بچه و ان هم پسر برای مرد به تاهل ربطی ندارد و نوید بخش رسیدن شما به خیر است و نیکی و بسیار خوب است.
انشالله که اگر خدا بخواهد به شا خیری خواهد رسید.
سربلند و پیروز باشید

سلام من خواب دیدم که وسایلی پیدا کردم ک داخلشون یه بچه تو قنداق بود

با سلام
از چیزی که در اینده ی نه چندان دور پیدا میکنید و حس نمیکنید بسیار برای شما مفید باشد منفعتی عظیم به شما خواهد رسید.
سربلند و پیروز باشید

سلام
من خواب دیدم بچه ای به دنیا اوردم و سریع ان را خاک کردم
بعد مردی امد و گفت بچه رو از خاک در بیارن بچه رو دادن بغلم خوشگل بود چشماشو باز کرد چشمای ابی عجیبی داشت بعد یهو زشت شد صورتش پر مو شد عین میمون وچشماش مشکی شد نوزاد بود ولی حرف میزد گفت چرا منو به دنیا اوردی منم ترسیدم سرشو زدم به دیوار بیهوش شد ولی شستم رو قلبش بود ضربانشو حس میکردم منتظر بودم تا بمیره
ساعت 6 صبح قبل طلوع افتاب بود
و من خانومه مجردی هستم

با سلام
این خواب تعبیر صادقه ندارد اما خوابی است که از نظر روانکاوی قابل تامل است و این هم بدانید که دیدن اوردن نوزاد برای زن ها بسیار معمول است اما برای شما این امر بدین شکل وجود دارد که شما از اینده ای احتمالی میترسید که اگر ازدواج کنید و بچه ای به دنیا اوردید انگونه که میخواهید زیبا نباشد اما باید بدانید که این موضوع در حیطهی اختیار هیچ کس جز خداوند نیست.
برای رفع این موضوع میتوانید مدیتیشن کنید.
سربلند وپیروز باشید

سلام من دیشب خواب دیدم که مادرم یک پسر خیلی زیبا و تپل وسفیدی به دنیا آورده (مادر من دخترزاست)و اینکه اسمشو مامانم خواست اسم پدر بزرگ مرحوممو بزاره که من گذاشتم و گفتم باید اسمش مهراب باشه و همین هم شد حالا تعبیر این چی میتونه باشه؟؟

با سلام
تعبیر دیدن فرزند پسر در خواب بسیار خیر است و به معنای رسیدن به سعادت و کامرانی است و این نوید بسیار خوبی برای مادرتان است اما راجع به اسم ان هم باید بدانید که این موضوع در خواب نشانگر این میتواند باشد که شما هم در این خیر و سعادت مادر شما سهیم هستید و دستی بر ان دارید و باید تلاش کنید و این تلاش از همان اسم نشات میگیرد و به معنای عبادت خداوند است.
سربلند و پیروز باشید

سلام من خواب دیدم که خانمان بزرگتر از انچه هست بو انگار پرده ای که پشت پنجره بود را کنار زدم و متوجه شدم پشت پرده سالن خیلی بزرگی هست که من هیچوفت ان را ندیده بودم و ان قسمت را کمی خاک گرفته بود در همان حین برگشتم پشت سرم را نگاه کردم دیدم سالنمان بزرگتر شده تعبیر خواب من چیه؟ لطفا راهنماییم کنید

با سلام
تعبیر بزرگتر شدن خانه ی شما به معنی این میتواند باشد که در اینده ای نه چندان دور در زندگی شما گشایشی بزرگ خواهد شد و این به همان شکلی که دیده اید نیست و ممکن است در زمینه های دیگر نیز باشد ولی بدانید که قطعا خیر است.
سربلندو پیروز باشید

درخواب دیدم که در همین بیماری کرونا دچاریم و در روبرویمان یک کوه است که دارد از آن کوه به صورت گل آلود میاید پایین و پدرم و مادرم و خواهرم هم هستند بچه خواهرم جلوم میدود و ناگهان از پشت کوه دسته ای بسیار زیاد از پرنده ها به این سمت می آیند و ناگهان یک پرنده بچه خواهرم از گلو بر میدارد و میبرد ولی دیده میشود و دیدم که گلوش خونی است و پرنده دارد او را میخورد و همچنین من دیدم که 2 زن در حال گفت و گو بودند و میگفتد آنقدر که خواهرش ناخون کاشت که بچش مرد.لطفا تعبیرش را بهم بگویید.

با سلام
الگوهای در خواب شما موجود است اما دلیل بر صداقت این خواب ندارند .الگوی اول سیل است که نشان از مصیبتی برای همه دارد و الگوی دوم هم پرنده ای که کسی را میبرد که به معنای عروج است اما تمام این ها نمیتوانند این رویا را صادقه نشان دهند و به احتمال زیاد علت آن شرایط موجودی است که همه بدان گرفتاریم و در چند مدت اخیر خیلی ها همچنین خواب هایی دیده اند که اشاره به این موضوع دارد اما برای این که بسیار اگاه باشید سعی کنید افراد مورد نظر را مجاب به توصیه های ایمنی کنید که خدای ناکرده مشکلی پیش نیاید.
سربلندو پیروز باشید

من ديروز برام خاستگار اومد. اما پسر با من صحبت نكرد.فقط ديدار خانواده ها بود. امروز خواب ديدم كه توي مسيري دارم ميرم و اون پسر رو ميبينم كه سه تا بچه باهاش هست. يك دختر بچه بغلش و دوتاي ديگه هم كنارش. چون نميتونه يكيشون كه خيلي هم دختر خوشگل و شيطونيه رو نگه داره من بهش ميگم نگران نباش. من حواسم بهش هست كه داره ميدوه زمين نخوره و از دختر بچه كه داره از پله بالا ميره مراقبت ميكنم كه نيوفته و باهاش پله ها رو بالا ميرم. بعد من به اون پسر لبخند ميزنم كه خيالش راحت باشه. توي بالا رفتن يك جا راه سخت ميشه دختر رو رد ميكنم و خودم هم به سسختي رد ميشم اما وقتي رد ميشم ميبينم كه چه راحت بوده.
تعبير خواب من چيست.

با سلام
خوابی خیر و نیکو است و ممکن است به ان فرد اشاره داشته باشد که د رخواب دیدن کودک به معنای سعادت و خیر و نیکی است و بالارفتن هم در خواب به معنای پیشرفت و ترقی در واقعیت است و این خواب در مجموع خوابی خیر و نیکو برای شما و ایشان است.انشالله که با انتخابی دقیق و مناسب و به کمک خانوادیتان زندگی پر از سعادت خواهید داشت.
سربلند و پیروز باشید

من خاب دیدم که یه دختر بچه ای اومده و به من میگه کمکم کن من بش گفتم برو و اون گریه کرد منم که این صحنه رو میبینم بش کمک میکنم همه فامیل با این موضوع موافق بودن یه جز پدرم لطفا تعبیر شو بگین

با سلام
تعبیر این خواب میتواند به این معنا باشد که شما برای انجام اموری خیر فرصتی خواهید یافت اماا احتمالا پدرتان و یا شخصی متناسب با ایشان با این امر مخالف خواهد بود و شما باید این موضوع را برای ایشان توضیح دهید تا اجازه ی رشد به شما را بدهند.
سربلند و پیروز باشید

خوابی که دیدم این بود که یه بچه با دوچرخه میخوره زمین و من آخرش بغلش کردم ولی پدر مادرش من بد نگاه میکردن

با سلام
تعبیر این خواب به این شکل است که شما در مسیر ایندیتان خیری و عملی صالح انجام خواهید داد اما کسانی که باید انگونه که باید و شاید از شما تقدیر به عمل نمیاورند اما این هیچ چیز را از سعادتی که شما بدان دست خواهید یافت کم نمیکند.
سربلند و پیروز باشید

سلام.دم دمای صبح خواب دیدم که تو خونه پدربزرگم(انگار خونه پدربزرگم مال ما بود چون نه پدربزرگم اونجا بود نه هیچ کودوم از خانواده پدریم) کنار مادرم دراز کشیده بودم داشتم درباره ی بچه باهاش صحبت میکردم؛به مادرم میگم حالا که بچه دار نمیشم ای کاش یه بچه ی خوشگل و چشم آبی رو به سرپرستی بگیریم(تا اونجایی ک یادمه انگار تازه نامزد کرده بودم و با اون شخص نمیشد بچه دار شیم)صبح که شد یکی یه بچه میاره دم در خونه اون بچه دقیقا یه پسر بچه ی یک ساله چشم آبی بود که تپل و به شدت خوشگل بود همینجور دارم با بچه بازی میکنم که یه پسر بچه ی بزرگ تر میاد میگه این داداش منه ما نمیتونستیم نگه داریم،شما نگهش میداری؟!که منم خیلی ناراحت شدم از اینکه خب پدر و مادر داره گفتم نه شما میاین از من میگیرینش بعد ها اونوقت خیلی بد میشه.من که بچه رو پس میدم میگم پس هر چند وقت یکبار بیارین ببینمش،در همین حین یه مردی میاد یه دارویی تو یه سرنگ بهم میده میگه کی گفت تو بچه دار نمیشی این دارو رو هر صب بخور که من وقتی یه بار خوردم بیدار شدم از خواب

با سلام
همانگونه که در متن نیز امده است این نوع خواب ها برای خانم ها بسیار معمول است و کاملا طبیعی است و نمیتواند تعبیری خاص داشته باشد ولی اگر به معنای خواب صادقه ببینیم در خواب داشتن بچه مخصوصا پسر به معنای دستیابی به سعادت و خوشحالی است.
سربلند و پیروز باشید

سپاسگذارم از پاسخگویی تون

در خواب دیدم همسرم یه بچه خوشگل و زیبا داد به آغوشم ومن از خوشگلی این بچه نمیتونسم چشم بردارم تعبیرش چی میتونه باشه

با سلام
تعبیر دیدن بچه ی خود در خواب بسیار نیکو است و نشان از خوشبختی و عاقبت به خیری شما و هسنرتان در زندگی دارد.
سربلند و پیروز باشید

سلام،من خواب دیدم کوها و رودخانه ها دارن خراب میشن بعد 6تا بچه که داشتن غرق میشدن دو از رودخانه اوردم بیرون نجات دادم،چند شب بعد خاب دیدم تو ی مهمونی هستم ک همون 6تا بچه همرامن همشون لباسای قرمز پوشیده بودن و یکی خودشو از بالا پرت میکنه پایین میمیره رفتم پایین بالا سرش خون همجارو گرف ،تعبیرش چیه؟؟

با سلام
بچه های که در خواب دیده اید و تعداد انها به معنای مسیرها و مراحلی است ککه شما برای رسیدن به سعادت طی خواهید کرد و این بدین معناست که شما اهدافی دارید و باید در جهات انها تلاش کنید و بدانید که قطعا به 90 درصد انها خواهید رسید اما همیشه نمیشود به همهی ان چه که ما میخواهید دست یافت و همیشه مقداری از ان بی نتیجه میماند ودر اینجا کودکی که دیگر نتوانستید ان را نجات دهید اشاره ای به این موضوع دارد.
در تلاشتان ثابت قدم باشید و کوشا و بدانید که بچه در خواب به معنای نیک بختی و سعادت است و شما در خواب برای خوشبختی خود تلاش کرده اید.
سربلند وپیروز باشید

سلام من خواب ديدم ي دختر بچه بغلمه دارم باهاش بازي ميكنم ولي بچه خودم نيست تعبيرش چيه

با سلام
خوابی نیکو است و تعبیر ان بدین شکل خواهد بود که اگر در خواب خود را سرگرم بازى با بچه ‏ها دیدید، نشانه ‏ى آن می باشد که در تمامى کارهایتان به موفقیت مى ‏رسید.
در اینجا اهمیت تعبیر اصلی خواب است نه اینکه کودک متعلق به چه کسی است.
سربلند و پیروز باشید

من چند وقته خواب بچه میبینم البته بیشتر پسر قبلاً خواب دیدم ماه‌های ۷_۸باردارم و باز دو سه ماه پیش خواب دیدم یه بچه زیر۶ماه کنار مادرم یا مادرشوهرم بود دقیق یادم نیس رو زمینه و اون خانوم میگه بیا پوشکشو عوض کن من با یه حس مسولیت رفتم عوضش کردم میگفتم گناه داره درحالیکه نمی‌دونستم بچه مال خودمه یانه.البته بدم نمیومد مال خودم باشه چون جنسی‌اش مشخص نبود حس کردم ممکنه دختر باشه.
.و باز مدتی بعد خواب دیدم یه خانم ۵_۶تا بچه داره چیه جفت دوقلو دختر داشت منم گفتم یکی از اون دوقلوها و بده برای من ،بچه حدود۳ساله بود یه لحظه دیدم خوشگل موهای بور و چشمای رنگی اما موهاش کوتاه بود ازپشت سر به نظر پسر میومد بعد انگار تردید کردم کاش حالا که مادره راضی شده خوب نگاه کنم یه بچه سالمترش رو ازش بگیرم مادره هم گفت فرقی نمیکنه هر کدوم میخوای ببر. که بیدار شدم .

من خودم سه فرزند دارم که پسرند،قبلا خواب بچه دیده بودم ولی اکثر پسر وزیر دوسال اما این دوبار که دیدم برام حس عجیبی دست داده .
لطفاً راهنمایی کنید برای زندگیم نگرانم.

با سلام
همانگونه که در متن نیز خوانده اید دیدن خواب کودک و بچه برای زن ها امری بسیار طبیعی است .اما اگر بخواهید که تعبیری برای ان بیابید در هر صورت این خوب خیر ونیکو است زیرا در خواب دیدن فرزند پسر به معنای خوشبختی و سعادت است و اگر ببینید که فرزند دیگران به شما داده شده است به معنای مسیولیتی است که بر دوش شما گذاشته خواهد شد و پایان آن برای شما خیر خواهد بود.
سربلند و پیروز باشید

سلام من خواب دیوم تو قبرستان مسیحیا شب بود پسر بچه ای ک رو قبر باباش نشستع بود میاد دستمو میگیره میشه تعبیرش کنید

با سلام
خواب دیدن قبرستان تعبیری بدین شکل دارد که درست در ظاهر برای شما ناخوشایند است اما در باطن به معنای نوید بخشی از شادی در روزهای اینده برای شما خواهد بود.دیدن کدودک یتیم هم در خواب به این موضوع اشاره دارد که احتمالا در اینده ای نه چندان دور برای شما شرایطی پیش خواهد امد که در ان باید فداکاری کنید که منجر به همان شادی که عرض کردم خواهد شد.
سربلند وپیروز باشید

مکررا مادرم خواب میبیند که در خواب پسری را از دست میدهم ، یک بار پسر 2 ساله یه بار 10 و یه بار 25 ساله رو از دست میدم و در همه موارد مادرم بچه ها رو در دستش میگیرد و تا میگیرد میمیرند یا پسر 25 ساله دستش میخورد و میمیرد. به قصد نجات که دارن جون میدن میگیره ولی میمیرن حتی براشون کفش خریده بود زمانی که پسر 2 و 10 در شرایط مرگن دوستم در خانه ما غذای پدربزرگمو میخورد و زیر چشمی نگاه میکند و کمکی نمیکند ، و پدربزرگم که فوت کردن به اون نگاه میکنن و الان دوستم سر موضوعی باهام قهره دوست داشتم بدونم این پسرایی که از دست میدم چین و اینکه دوستم که نگاه میکنه و کاری نمیکنه منظور رفتن اونه یا چی؟

این خواب رو مادرم 3 ماه قبل اینکه قهر کنه دیده بوده

با سلام
پسر در خواب داشتن تعبیری به معنای داشتن خوبی و نیکی است و اینکه شما در خوابتان دیده اید که پسرانی را از دست داده اید و سن آنها هر دفعه بیشتر میشود به معنای عمر آن خاصیت خوب و یا خیر است واینکه این خواب ها گوشزدی به شماست که احتمالا شما از یک خصلت خوب و یا شخص نیک که در اطرافتان هست غافلید و ایشان همانگونه که عمر رابطیتان بیشتر میشود با بی میلی شما نسبت به خود بیشتر مواجه شده و سبب میشود که خدای ناکرده برای همیشه این شخص خوب و یا خاصیت خوب را از دست بدهید.ممکن است تعبیر این پسرها همان دوستتان باشد که بسیار شخص نیکویی باشد و شما ایشان را از دست بدهید.
سربلند و پیروز باشید

سلام
من خواب دیدم یه زن غریبه ک با شوهرش مشکل داره اومده خونه ما. حدود ۵ تا بچه داشت ک خیلی شیطون بودن و خونه رو به هم ریخته بودن و من خیلی عصبانی شده بودم
قرار بود یه مدتی خونه ما باشن

با سلام
تعبیر این خواب به این شکل است که شما در اینده ای نزدیک دچار مشاجره با یکی از نزدیکانتان میشوید اما نتیجه ی آن باعث نیک بختی شما خواهد شد.
سربلند و پیروز باشید

سلام خسته نباشید من در حال اشنایی با دختری هستم که میخام باهاش ازدواج کنم حالا خواب دیدم ی بچه تقریبا یک ساله که صورتش به اونو ر بود.رو زمین نشسته بود دیدم با خود,گفتم سرش شبیه منه بعد اومدیم تو حیاط به مادرم گفتم ما که هنوز عروسی نکردیم این بچه کیه مادرمم گفت نمیدونم ولش کن دختر که زیاده میریم ی زن دیگه برات میگیریم
بی زحمت اینو برام تعبیر کنید

با سلام
تعبیر دیدن بچه ی پسر در خواب خوب است و نوید بخش زندگی خوبی برای شما خواهد بود.
اما اینکه شما بچه را ندیده اید به معنای دیگری نیز میتواند باشد که به شما آگاهی بدهد که این ازدواج پایان خوبی دارد و مادرتان هم که در خواب دیده اید ممکن است بدین معنا باشد که ایشان از ته دل راضی نباشند.
سعی کنید با ایشان بیشتر صحبت کنید.
سربلند و پیروز باشید

سلام
من خواب دیدم که سرپرستی تعداد زیادی بچه رو قبول کردم و ما کنار خیابان در یک جای سرسبز بودیم که باران شدید هم می بارید و من بارونی سیاه پوشیده بودم یکدفعه من به خاطر یه مرد که دوست داشتم بچه ها رو کنار خیابان ول کردم و رفتم پیش اون مرد ولی اون بهم زنگ زد و گفت که خیلی دیر میاد و من چون بچه ها زیر بارون بودند برگشتم و اونا خوشحال شدن و گفتن که خیلی منتظرم بودند و وقتی که من رفتم کنار بچه ها مردی که منتظرش بودم اومد همون جا و من با دیدنش خوشحال شدم
خواهش میکنم تعبیرشو بگین خیلی برام مهمه

با سلام
تعیر خواب دیدن بچه های فراوان به معنای نیکی نیست و اینکه شما در خواب ان ها را رها کرده اید به معنای این خواهد بود که شما از مشکلات میتوانید رهایی یابید و اما بدانید که این مشکلات بخشی از زندگی هستند و با دیگری بودن به معنای رهایی از آن ها نیست و شما میتوانید با ایشان بهتر آن ها را حل و فصل کنید.
سربلند و پیروز باشید

سلام.وقت بخیر.من خواب دیدم خواهرزاده‌م که هممون بهش وابسته ایم رو تو ماشین جا گذتشتم و اون با ماشین حرکت کرده و رفته زده به تانکر سوخت سپاه تو یکی از پروژه هاش تو شهرمون.دامادمون و زنش و اون یکی آبجیم با ماشین رفتن و من پیاده میدویدم اینور و اونور تا بالاخره یه تاکسی گیرپ اومد و رسیدم.وقتی رسیدم اونا داشتن میومدن بیرون پرسیدم چی شده گفتن بخیر گذشته بچه سالمه فقط بردنش بیمارستان ماشینم هیچیش نشده.بعد من تو خواب از شدت خوشحالی و شرمندگی گریه کردم جوری که گریه‌م باعث شد بیدار بشم.تعبیری داره؟

با سلام
این خواب ممکن است تعبیر خاصی نداشته باشد ولی به معنای اهمیت شماس برای ان شخص از خانوادیتان است و میتواند فقط موضوعی برای گوشزد کردن باشد ولی در کل میتواند فقط درگیری ذهنیتان نسبت به این موضوع باشذ.
سربلند و پیروز باشید

سلام من دختر مجردیم خواب دیدم باپسری تو نامزدشدیم وخیلی همدیگر رو دوست داریم واصلا خانواده ی من تو خوابم نبودن بلکه خانواده پسره بودن ومن باهاشون صحبت میکردم . واینکه تو خواب دختر بچه نازی بغلم بود ک انگار دختر خواهر همون پسره ک عاشق هم بودیم.وتوخوابمم منی ک از حیوانات میترسم خیلی اسب وگاو دیدم.
واینکه براحتی بانامزدم کنار دوتااسب بودیم ولی گاوه میترسیدم ودنبالم میکرد.

میشه لطفا تعبیرش کنید؟

با سلام
شما در آینده ای نزدیک به فردی خواهید رسید که شما را خوشبخت میکند اما هیچ قطعیتی در تعبیر خواب وحود ندارد رزیرا حالاتی که شما در آن خواب را دیده اید بسیار مهم هستند.
دیدن دختر بچه هم در خواب نشانه از دستیابی شما به رزق است.
دیدن حویانات حلال گوشت هم بسیار نیکو است.
پس در اینده شما به فردی خواهید رسید که نباید او را زا دست دهید زیرا احتمال بسیار قوی سعادت شما در ان فرد خواهد بود،ولی حتما بسیار فکر کنید زیرا ممکن است این فرد اولین فردی نباشد که خواهان شما خواهد بود ولی مطمین باشید که رد اینده زندگی بسیار خوبی خواهید داشت.
سربلند و پیروز باشید

سلام
من خواهرم ۱۷ سالم تازه فوت شده یکی خواب دیده که بچه شده تقریبا ۴ساله بعد همه دارن سر به سرش میزارن و اذیتش میکنن که یهو خواهرم داد میزنه ولم کنید و دست از سرم بردارید .یه گوشه هم یه توپ بوده که روش چندتا کتاب مثل قران بود و که کتابا مدام در حال تکون خوردن بودن .
معنی این خواب چیه طور خدا بهم بگید

با سلام
تعبیر این خواب وجه اصلی دیگری دارد که همان مرحومه است.
در این خواب اگر شما دیده اید که موجودی بی دفاع است و دیگران قصد اذیت او را دارند به این معناست که خواهر شما در حال خووبی به سر نمی برد و این خواب به عنوان نشانه ای از آن است که شما بتوانید موضوعی را برای او حل کنید که حال او در آن عالم بهتر بشود.
دیدن قرآن و یا هر کتاب مقدس دیگری که در حال تزلزل است و در خواب به معنای واقعی خود که استواری است نیامده است نشان ار آن دارد که شما به کمک قرآن باید حال خواهرتان را بهتر کنید.
تلاش کنید بفهمید که خواهرتان در گذشته اش به کسی مدیون نباشد و اگر هست آن را به جا آورید که ازاین حال رهایی یابد.
برای او خیرات دهید و یادش را زنده نگهدارید که خدای ناکرده در حالتی معذب نباشد.
پیروز و سربلند باشید

سلام من دو روز پیش خواب دیدم که ی بچه پیدا کردم همه میخوان بهش اسیب بزنن ولی من نمی زارم مثلا موقعی که بچه خواب بود میخواستن از دستم بگیرنش و بندازنش زمین ولی من گرفتمش اخرش بهم میگه مامان منم میگم من مامانتو نیستم بعد مییخوابه دو دوز بعدش خواب میبینم همون بچه که خیلی هم خوشگله اومده دنبالم منو پیدا کرده میگه منو میبری خونتون بهم غذا بدی گفتم باشه ولی خونه هرکی میرفتم حتی خونه خودمون کسی نبود به نامردم زنگ میزدم گوشی رو برنمیداشت هوا که تاریک شد آخر بچه دستمو گرفت همش میخندید گفت بیا بریم من بهت همه چی میدم پیش هم باشیم لطفا به ایمیلم ارسال کنید خیلی ممنون میشم

با سلام
تعبیر بچه در خواب به این معناست که بچه در خواب به معنای خیر و برکت و رزق است.
اما شیوه ای شما خواب را دیده اید حقایق دیگری هم دارد که باید به آن ها اشاره شود.اینکه شما در خواب دیده اید بچه ای شما را ولی خود میپندارد به این معناست که روزی برای شما فراهم است.
اما اینکه شما از ان سر باز میزنید به این معناست که مشکلی در راه کسب روزی شما وجود دارد که باید در جهت پیدا کردن آن تلاش کنید.
خانواده ای که در این خوا بغایب هستند میتواند همان دلیل نرسیدن شما به موفقیت باشد اما نه به این معنا که خدای ناکرده خانواده ی شما بد شما را بخواهند.بیشتر به اطرافتان آگاه باشید.
سربلند و پیروز باشید

با سلام
خواب شما بسیار خیر و نیک است .
و شما از جایی که فکرش را نمیکنید سود و یا منفعتی کسب میکنید و در کسب این منفعت مالی افرادی هستن که میخواهند به شما ضرر برسانند که شما مانع انها میشوید. به تعبیر امام صادق بچه در خواب خوشبختی در خانه است و افزونی مال .
سربلند و پیروز باشید

سلام من دیشب خواب دیدم دختر تپل به دنیا آوردم که پیش مامانم بود بهش شیرخشک داده بود دیگه شیر منو نمیخورد به زور میدادم شیر می‌ریخت تودهنش گریه میکرد قورت میداد تعبیرش ومیشه بگید

سلام من خواب دیدم که دارم پای یک بچه حدودا یک ساله که می تونه راه بره رو خوردم و بعد انگار زنی داشت بدنبال بچش میگشت.اما نمی دونم که اون بچهه که پاشو خردم بچش بود یا نه.و این باعث شد که من خیلی بترسم و ساق پای بچهه رو پرت کردم

سلام
من دختر مجرد هستم مامانم خواب دیده همسایه نوه خودشو میاره میزاره بغلم.بچه پسره
خواسم بدونم تعبیرش چیه؟

با سلام
به گفته امام صادق فرزند پسر در خواب نشان بر خبرخوش وخوشبختی می باشد.احتمالا از طرف ان همسایه به شما خبر خوشی میرسد که شما را بسیار خوشحال میکندوبر این امراگاه باشید که ان همسایه برای شما در عالم واقعیت نیکبختی و خوشبختی ارزو دارد.
سربلند و پیروز باشید.

سلام من متاهل هستم خوتب دیدم یه بچه توبغلمه دارم بهش شیرمیدم صورتشم اصلا ندیدم میشه تعبیرش کنید؟؟

سلام من خواب دیدم بچه توبغلمه دارم بهش شیرمیدم ولی صورته بچه رو ندیدم

با سلام
تعبیرخواب شما میتوان بر این باشدکه شما هدفی را میخواهید دنبال کنید و باید از جان و دل برای هدفتان مایع بگذارید.
خورسند باشید که خواب شما از اینده ای خوب و ارام نوید میدهد.
سربلند و پیروز باشید

با سلام .
خواب شما میتواند نشان بر این باشد که شما مسولیتی را بر عهده گرفته اید که باید با جان و دل از ان حمایت کنید و انشالله از پس ان بر می ایید .
سربلند و پیروز باشید

من دختر مجردی هستم وخواب دیدم که دوبچه ی نوزاد در بغلم هستن و همراه یک پسر مجرد درحال فرار هستم…تعبیرش چیه؟؟

با سلام
تعبیر خواب شما چند وجح دارد و اینکه خواب دیدن کودک در خواب امری طبیعی است . اما تعبیر خواب شما میتوان این باشد که شما مسولیتی سنگین بر عهده گرفته اید. و فرار کردن شما با شخصی شاید بر این معنی باشد که شما از مشکلاتی که نمیتوانید با انها رو برو شوید فرار میکنید .
به تعبیرمحمد ابن سیرین گریختن در خواب نشان بر رستگاری است . و اینکه بر دشمن پیروز میشوید .انشالله
سربلند و پیروز باشید

من و همسرم باهم دعوامون شد خوابیدم خواب دیدم پسرم نوپام (که هنوز راه نمیره)داره می دوعه اینور اونور خونه

با سلام
خواب شما نشان بر نیکبختی شما دارد .
به تعبیر امام صادق .دویدن اولاد نو پا نشان بر مژده دادن یا گرفتن است و ایمن شدن در برابر سختی ها و
زیاد شدن رزق و فراوانی برکت است .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من خواب دیدم که دوتا پسر دوقولو رو پیدا کردم و تصمیم گرفته بودم ازشون مراقبت کنم اونا هم خیلی به من وابسته شده بودن و خیلی خشگل و شیرین بودن . هر سایتی میرم یه تعبیر مختلف داره لطفا راهنماییم کنین ممنون

با سلام .
دیدن بچه در خواب مسئولیت است و تعبیر خواب شما میتواند بر این باشد که شما مسئولیتی بزرگ برای خود در نظر گرفته اید که انشالله رضایت اطرافیان را به خود جلب میکنید .
به تعبیر انلی بیلتون این خواب به شما میگوید که شما از امنیت شغلی خوبی برخوردار میشوید و زندگی صمیمانه ای را تجربه میکنید .
و باید بسیار مراقب رقیبان خود باشید .
سر بلند و پیروز باشید

سلام امروز تلفنی از طرف پسرم داشتم که گرفتاری براش پیش اومده اونقدر استرس بهم وارد شد که قلبم تیر می کشید همون ساعت خوابم برد پسر بچه ای حدودا ۱۰ ساله در را به روی من باز کرد که لباس سبز رنگ به تن داشت و دستمالی سفید به دور گردنش میشه بفرمایید تعبیرش چیه

با سلام
خواب شما احتمالا نشان بر رفع گرفتاری شماست. دیدن فرزند پسر در خواب نشان بر خبر خوش است و هواره لباس سبز نشان امید و خوشبختی میباشد و اگر در ناحیه گردن بر شما ناراحتی است انشالله شفا حاصل میشود به گفته امام صادق دیدن پسر در خواب نشان بر خوشبختی در خانه است . خواب شما بسیار نیک است .
سربلد و پیروز باشید

سلام من یه دختر هستم ،ویکی رو دوست دارم وعاشق پسری شدم ،ولی ارتباطی باهم نداریم وایشونم خبردارنیست از احساس من ،ولی تاحالا دو بار خواب دیدم که ایشون زن وبچه دار هست تو خواب دو بار به صورت واضح زن وبچه شو دیدم،ولی ایشون مجرد هست در واقعیت، لطفا راهنمایم کنیبد

با سلام
از انجا که شما این خواب را چند بار دیده اید بر معنی است که شما هنوز به اصل حقیقت خواب پی نبرده اید و تلاشی در جهت رسیدن به موضوع نکرده اید.و این خواب نمیتواند صادقه باشد و احتمالا این خواب متشکل از ترس از دست دادن ان شخص است .
سربلند و پیروز باشید

من یه دختر متاهلم .خواب دیدم مامانم یه بچه چند ماهه رو داد بغلم و گفت بچه تو هست شیرش بده. من بچه رو بغل کردم و خیلی خوشحال بودم و بچه هم تو بغلم میخندید. َ.این چ تعبیری دلره

مدتهاس خواب میبینم فرزند پسری دارم ک پیش من زندگی نمیکند و گاهی ب من سپرده میشود …درصورتی ک چنین چیزی نیست یا خواب میبینم کودک پسری دارم و فراموش میکنم اونو دارم خواهشا اگ تغبیر میدونید بگید

با سلام
اینکه شخص بیننده خوابی را ببیند که بارها تکرار میشود بدین معنی است که شما هنوز به اصل حقیقت خواب پی نبرده اید و تلاشی در جهت رسیدن به موضوع نکرده اید.
دیدن بپه در خواب بسیار نیکو است ،اما اینکه این بچه گا و بیگاه در نزد شما قرار گرفته ایت میتواند به این معنی باشد که شما به صورت اتفاقی در زندگی شخصیتان به موضوعی که آینده موفق شما در گرو ان است برمیخورید ولی از آن غافل هستید.
پی در کارها و اتفاقات روزمریتان بسیار تامل کنید تا بفهمید که نشانه ای از این موضوع بیابید که بتوانید در آینده زندگی پر رزق و روزی داشته باشید.
سربلند و پیروز باشید

با سلام
خواب دیدن بجه در خواب برای زنان امری طبیعی است . و به تعبیر امام صادق فرزند پسر در خواب به معنی خبرخوش و خوشبختی در خانه است و اینکه شما هر چند وقت یک بار فراموش میکنید به این دلیل میتواند باشد که در ان زمان فرزندی از خود نداشته اید .
سربلند و پیروز باشید

با سلام
این خواب نمادی از سعادت و ارامش است .
این خواب نشان می دهد که رابطه ای زناشویی شما در مسیری خوشایند تداوم می یابد
و شما دو نفر در کنار هم شادی و خوشحالی را تجربه میکنید .
سر بلند و پیروز باشید

سلام
من یه پسر 15 ماهه دارم تو خواب دیدم این پسرم دو سر دارد تو کتابها و اینترنتت هیچ تعبیری براش پیدا نکردم. لطفا یکی کمکم کنه

با سلام
تعبیر خواب شما نیک است و نگرانی برای فرزندتان نداشته باشید. به تعبیر دانیال نبی دیدن این خواب نشان بر طول عمر برای فرزندتان و قوی بودن شخص میباشد .
سربلند وپیروز باشید .

در خوآب دیدم که فرزندی بسیار لاغر و زشت و بی ادب دارم که بعد از اینکه از کما در امدم همسرم اورا به من نشان داده و گفته این بچه تو هست بچه کچل بود ودر خواب حرفدمیزد تعبیر چیست

با سلام
خواب شما بر چند وجح است.
اینکه شما از کما بیرون امده اید . شاید نشان بر این داردکه شما زندگی تازه و نو را اغاز میکنید .
و اینکه بچه ای ان گونه زشت و لاغر در خواب داشته اید به گفته امام صادق نشان بر شنیدن خبرهای ناخوشایند است .
و نوزادی که حرف میزند به تعبیر جابر مغربی سیار نیک است و نشان بر شفا یافتن از مریضی و بهبود پیدا کردن می باشد.
سربلند و پیروز باشید .

سلام روز بخیر.
یک دوستی دارم که سنشون بالاست و بچه دار نمیشن.
من خواب دیدم که یک پسربچه خوشگل و موبور ۳ الی ۴ ساله شیطونی میکرد بعد فهمیدم این بچه مال همین دوستم هستش و توی خواب بهش میگفتم تو که می گفتی بچه دار نمیشی پس این بچه از کجاست …

با سلام
دیدن پسر زیبا در خواب نشان بر سود و منفعتی نیکو برای شماست.
و به تعبیر معبران چینی اگر این خواب برای افرادی باشد که بچه ای ندارند امید و کامرواییست.
که شاید در اینده نه چندان دور صاحب فرزندی شوند .
سربلند و پیروز باشید .

خواب دیدم که بچه گیرم امده ولی از دستم افتاد و پشت سرش شکست و خون امد ولی زود قطع شد ایشالا تعبییر بد نداشته باشه

با سلام
دیدن بچه در خواب خیر و سعادت و مسولیت است و اینکه احتمالا به شما کار خیری پیشنهاد میشود که در ان سهل انگاری میکنیدولی بسیار زود ان مسولیت را دوباره بر عهده میگیرد و انشالله از پس ان بر می ایید .
سربلند و پیروز باشید .

سلام ..‌من دیدم دارم با یه نفر صحبت میکنم که انگار از حرفش ترسیدمو بخاطر بچه ای که سراغشو داشتم ترسیدم که بخواد بره بهش آسیب بزنه دروغش دادم..یه قسمت خوابم دیدمکه دارم از بچه حفلظت میکنم آسیب مثلا بهش نرسع و روش چارچنگول شده بودم که انگار بلای سرش نیا..ممنون میشم تعبیرشو لطف کنید..‌

سلام من تو خواب یه دختر بچه ی تقریبا ۴یا ۵ ساله با موهای خرمایی که بلندیش تقریبا تا گردنش بود دیدم که بیگانه بود و من لباس اونو درآورده بودم واز لباسای خودم بش پوشونده بودم بعدش خواستم لباس خودشو بپوشونمو لباس خودمو گرفتم ازش ولی هرچقدر گشتم نتونستم لباسشو پیداکنمو بچه همونجوری برهنه مونده بود وقتی دنبال لباسش می‌گشتم چندتا نقاشی پیدا کردم که اون بچه رو کشیده بودن مثل اینکه خودم کشیده بودم ولی نقاشیام حس بدی میداد بهم
تو خواب میخواستم از اون بچه خلاص بشم فقط
اصلا حرفم نمی‌زد خواب خوبی نبود واقعا
ممنون میشم تعبیرشو برام بگین

سلام من تو خواب یه دختر بچه ی تقریبا ۴یا ۵ ساله با موهای خرمایی که بلندیش تقریبا تا گردنش بود دیدم که بیگانه بود و من لباس اونو درآورده بودم ولز لباسای خودم بش پوشونده بودم بعدش خواستم لباس خودشو بپوشونمو لباس خودمو گرفتم ازش ولی هرچقدر گشتم نتونستم لباسشو پیداکنمو بچه همونجوری برهنه مونده بود وقتی دنبال لباسش می‌گشتم چندتا نقاشی پیدا کردم که اون بچه رو کشیده بودن مثل اینکه خودم کشیده بودم ولی نقاشیام حس بدی میداد بهم
تو خواب میخواستم از اون بچه خلاص بشم فقط
اصلا حرفم نمی‌زد خواب خوبی نبود واقعا
ممنون میشم تعبیرشو برام بگین

سلام من خواب دیدم که با یک بچه ۱۰ ساله دارم بازی میکنم

با سلام
اگر در خواب دیدید که سرگرم بازی با بچه هستید احتمالا بر این تعبیر است که شما فردی مسئولیت پذیر هستید و مشکلات شما را از اهدافتان دور نمیکند و همیشه مشکلات را به عنوان چالشی سرگرم کننده میبینید . خواب شما بسیار نیک است .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من خواب دیدم یه نوزاد تو بغلمه نمیدونم بچه خودمه یا مال یکی دیگست گوشاش دو تا سوراخ داره که به جای گوشواره سنجاق قفلی تو گوششه یکیش زرد یکیش نقره ای سنجاق قفلش باز شده بود خواستم تعبیرشو بدونم ممنون میشم ازتون

با سلام
تعبیر خواب شما بر چند وجح است و اینکه شاید بر این معنی باشد که مسولیتی ویا کاری به عهده شما گذاشته میشود که انشالله از عهده ان به خوبی بر اید. و به تعبیر انلی بیتون دیدن سنجاق در گوش علامت روبرو شدن با اختلافات و مشاجرات خانوادگی است .وبه تعبیر دیگرمعبران . سنجاق های زرد دوستان قدیمی هستن که بسیار به شما کمک میرسانند و سنجاق های رنگی افرادی هستن که به شما سود و منفعت نمیرسانند و زود شما را رها میکنند . و در اینجا باز بودن سنجاق نقرای احتمالا بر این معنی است که شما از افراد
.سودجو بر حذر هستید .
سربلند و پیروز باشید

سلام من ی دختر مجردم خواب دیدم ک با مامانم و بابام رفته بودیم امام زاده ی پسر بچه ای رو ب فرزندی گرفتیم و بعدش خواهرمم اومد ی بچه برداشت… تو راه برگشت از ی مسیری ک پر از باغ و درختای سرسبز بود با مامانم میرفتیم و عده ای هم مشغول ساختن زمین بودن میشه تعبیرشو بگین

با سلام
خواب شما از چند خواب متشکل شده است. پذیرفتن فرزند برای خودتان و خواهرتان میتواند بر این معنی باشد که شما و خانوادتان مسولیتی بزرگ بر عهده گرفته اید که بسیار خوب از پس ان بر میایید. انشالله
و اینکه در راهتان باغ و درختان سر سبز بوده است به تعبیر امام جعفر صادق افزون شدن مال و ثروت است .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من یه دوست دارم که از زمانی ک پدرش فوت شد ازش بیخبرم اما خوابش رو دیدم و دیدم که پدر و مادرش هم کنارش بودن و یک برادر کوچک و سرزنده داشت و پای منو از خوشحالی گرفته بود تعبییرش چیه با اینکه پدرش مرده ولی توی خوابم پدر داشت و یکی غیر از پدر واقعیش بود

با سلام
با توجه به این که شما مدتها از دوست خود بی خبر هستید و خوابشان را میبینید نشان بر داشتن ارتباط عاطفی و احساسی که از دوستی به جا مانده خبر میدهد .و اما تعبیر خوابتان احتمالا نشان بر این دارد که حال عمومی دوستتان خوب و نیک است و از طرف افرادی خیر خواه حمایت میشود. و اینکه دیدن ناپدری در خواب نشان بر پا گذاشتن در مسیر نیکبختی است که راه درستی را برایش انتخاب نکرده است .
سربلند و پیروز باشید

من خواب دیدم بچه شیر میدم نمیدونم مال کی بود

با سلام
خواب شما احتمالا نشان بران دارد که مسئولیتی را بر عهده میگیرید و بسیار خوب از پس ان بر می ایید .
سربلند و پیروز باشید .

با سلام .
خواب شما میتواند نشان بر این باشد که شما مسولیتی را بر عهده گرفته اید که باید با جان و دل از ان حمایت کنید و انشالله از پس ان بر می ایید .
سربلند و پیروز باشید

سلام وقتتون بخیر.دختر مجردی هستم که چندین بار خواب دیدم با ی دختر بچه کوچیک حدود ۲سال بازی میکنم بچه رو نمیشناسم و یبارم خواب دیدم با دختر بچه یکی از دوستام بازی میکنم تعبیرش رو لطف میفرمایین

با سلام
خواب شما شاید براین تعبیر باشد که شما فردی مسئولیت پذیر هستید و با مشکلاتتان به راحتی کنار می آیید.
ونشان بر این دارد که در اکثر کارهایتان موفق خواهید شد .
سربلند و پیروز باشید .

سلام من چندین بار پیش امده فرزندم را توی خواب 3 یا 4 ساله می بینم در حالی که پسرم 25 سال دارد نمی دانم چرا

سلام،خواب دیدم دوست پسرم نوزادی داد بغلم‌ولی مال من نبود ولی تعجب نکردم و یک شیشه شر داد که بدم بچه بخوره دیدم بجای شیر آب قند بود

من دختر مجرد هستم و خواب ديدم كه كه دو طفل دوگانه ميداشته باشم بسيار مقبول صحتمند و هرشيار و من و شواهر هم هر دوى ما زياد خوش هستم با هم با طفل ها مان زياد حساس خوشى ميكنم

سلام من خواب دیدم برای ازمایش سونو رفتم ولی عکس بچه رو ک بهم نشون داد یه بچه ی خوشگل و چندماهه بود که داشت بهم میخندید
میشه بگید تعبیری داره اصلا یه نه؟

با سلام
دیدن این چنین خواب هاب برای زنان امری طبیعی است . اما تعبیر خواب شما احتمالا نمادی از پدید امدن یک ایده نو و تازه است .
که باعث میشود شما را از غم و ناراحتی برهاند .
سربلند و پیروز باشید

خواب ديدم خانمم يك بچه حدودايك يادوساله بورداردولى ازمن نبوددرضمن خانم بنده ازمن جدازندگى ميكند
تعبيرش چيست؟

سلام
خواب دیدم دختر4یا5ساله ای در حیاتی مشغول بازی بود وامد سمتم ودستمو گرفت ومنو مامان صدام کرد ومن هم واقعا فک میکردم تو خواب دخترمه ویه حس خاصی بهم دست داده بود وکلی هم وقت وخوشگذروندیم البته من مجرد هسام اگه میشه تعبیرشو بگین ممنون میشم
با تشکر

سلام همسر من خواب دیده که صاحب فرزندی شدیم که داخل دهان او مقدار زیادی مو وجود دارد لطفا تعبیرش را بگید

سلام من خواب دیدم یه خانوم شش قلو بچه آورده بود ک دوتاش فلج بودن نمیتونست از همشون نگهداری کنه من دوتاش رو گرفتم ک بعد فهمیدم یکیش فلجه و ناراحت بودم.تعبیرش چیه؟

سلام من خودم ازدواج کردم اما خواب دیدم با خانوادم خونه عشق قدیمیم رفتم و اونجا یه دختر خوشگل یسال و نیمه از من و عشقم دارم و دخترم با چشمای طوسی که سردرد داره و عشقم میگه دخترم میگرن داره و من در حال خوابوندن دخترم تو بغلم هستم و عشقم از اینکه از من جدا شده و این شرایط پیش اومده گریه میکنه.( البته من میخواستم از همسرم جدا بشم که دوباره برگشتم اما اصلا این زندگی دوس ندارم بخاطر خانوادم برگشتم تو واقعیت وضعم اینه ) تو خواب پدرم بخاطر دخترم میگه باشه تو جدا شو و به عشقت برگرد تعبیرش چی میشه؟؟؟

تعبیر خواب یکی از مستجیر ها یک طفل دوقلو به دنیا میاره اونم پسره بعد یکی شو به من میده نه برای همیشه و خیلی شوخ هم است تعبیرش چیست

سلام
من خواب ديدم دخترم كه ازدواج هم كرده فرزند دختري به دنيا اورده ولي در خواب به همسرم ميكفتم شبيه دخترم هست ولي دختر خودم مرده بود وهمهي فاميل هم جمع بودن كه به باغ شخصي ما بروند البته دختر خودم را در خواب كنارم ميديدم وبه من ميكفت خيلي مراقب بچم باش باباش ناراحت ميشه اكر جوراباش رادر بياريد
ممنون از پاسخكويي شما

من خواب دیدم نوزاد چند ماهه پسر با دو سر و درشت هیکل که انگار مادرم زاییده بود رو از بغل کسی گرفتم ، هیچ عجیب هم نبود برام انگار ، لطفا تعبیرش رو بفرمایید ، ممنون

سلام .من در خواب دیدم یکی به من زنگ زد و بهم گفت بیا یه جایی وقتی رسیدم دیدم مردم تجمع کردن و ماشین پلیس اینا هس منو بردن یه جایی شبیه مغازه یه تختی بود یه دختر دراز کشیده و یه بچه کنار خوابیده بود بچه هم تقریبا یعنی شش ماهش اینا میشد اون بچه رو دادن به من گفتن این بچه مال تو.

منم اتفاقا همچین خوابی دیدم نمیدونم تعبیرش چیه!

بچه اي كه نمشناختم يهو ديدم بغلمه بچه نفغش با صداي بلند زير دستم در اومد گفتم همين باعث ميشد گريه كنه ولي باز ندونستم بچه كيه و اصلا صورت بچه رو هم نديدم

با سلام
تعبیر شما احتمالا بر این باشد که شما مسولیتی بر عهده میگیرید که از ان مسئولیت نفعی به شما نمیرسد بلکه احتمالا ضرری هم برسد که باعث ناراحتی شما بشود . پس با احتیاط در پذیرفتن مسولیت ها قدم بردارید
سربلند و پیروز باشید

من دیشب خواب دیدم انگار جنگ شده بعدش بمب باران میکنن یه مشت بچه همراه مادراشون بیرون خوابیدن بعد بمب باران از اتاق ک میام بیرون مادراشون همه مردن ولی بچه ها همه زندن همه هم پسر بودن سفید سیاه خوشکل زشت همه رو اوردم بزرگ مبکردم

با سلام
خواب شما بر چند وجح میباشد. تعبیر اول اینکه جنگ و بمباران نشان ناکامی های متعدد است که در زندگیتان رخ داده است.
به تعبیر ابراهیم بن عبدالله کرمانی سرپرستی کودکان متفاوت نشان بر این دارد که فرصتی دوباره به دست می اورید که اطرافیانتان به شما کمکی نخواهند کرد و شما بهترین استفاده از ان را خواهید برد . انشالله
سربلند و پیروز باشید

خواب دیدم جوی آبی روان است.خونه ما نبود
نوزاد زیبایی اون جاست من نگرانم توی جوی آب نیفتد .بچه می پره تو آب و شما می کنه جو تمیز است خیلی تعجب کردم به یکی گفتم اما اون زن مسن است نمیدانم نوه اش بود ….اون باورش نمی شد بچه شنا کرده باشه بچه گاگله میکرد خیلی زیبا بود

خواب دیدم جوی آبی روان است.نوزاد زیبایی اون جاست من نگرانم توی جوی آب نیفتد .بچه می پره تو آب و شما می کنه جو تمیز است خیلی تعجب کردم پله یکی گفتم اما اون زن مسن است نمیدانم نوه اش بود ….اون باورش نمی شد بچه شنا کرده باشه بچه ناگاه میکرد خیلی زیبا بود

سلام من خواب دیدم که پسر بچه کنارمه ولی نمیشناختمش اما خیلی دوسش داشتم و مدام بوسش میکردم

سلام
من فعلا بچه ندارم
منم یک بچه زیر یکسال که دست مادرم بود را دیدم و جنسیت بجه رو واقعا نمیدونم . مادرم پشتش بمن بود و روی بچه که بغل مادرم بود بمن بود بچه زیبا بود و من همش اونو میبوسیدم
تعبیرش چیست؟

سلام
من توی منزلمون یک بچه(6 ماه) زیباروی و تپل دیدم که احساس میکردم عضوی از خانواده ماست، بچه توی روروک بود(برای یادگیری راه رفتن) من چند بار بچه رو از توی روروک بیرون اوردمش و در آغوش گرفتم و در اطراف خودم خواهرم و مادرم رو حضور داشتند، مادرم برای خرید میخواست به بیرون بره، در من در حال قدم زدن توی اتاق دسته نخی کیفم(دوران دانشجویی) رو کنده دیدم(کنده شدن دسته کیفم، این اتفاق برام در بیداری بعد از یک آزمون استخدامی توی دانشگاه صنعتی امیرکبیر افتاده بود)، بعد من از مادرم خواستم که برای تعمیر کیف رو با خودش ببره(تحویل خیاط بدهد) مادرم قبول نکرد، بچه توی روروک در حال بازی بود من اومدم بغلش کنم گریه کرد و بغلش نکردم.

سلام خواب دیدم یه پسر بچه شش یا هفت ساله دارم که یکی از چشماش تازه عمل کرده بود بردمش به مدرسه بعد من با اقایی که در ارتباط هستم الان در حال حاضر در خواب دیدم که ایشون به من گفت بیا پیشم من که رفتم پیشش پدرش شروع کرد به فحش دادن به من و هم چنین مادرش مبخوام بدونم چیه تعبیر خوابم ممنونم

سلام وقتتون بخير اگه امكانش هست تمنا دارم تعبير خوابم رو بگين چرا كه در شرايطي هست كه باعث نجات و راحت شدن از دغدغه ميشه و در اين مملكت معبريم نيست؛
من مدتها در تابستون خواب ديدم آقا پسري در سالن محيط اجتماع عموم بچه اي رو ميده به دوستم ميگه بده به فلاني(دختريه كه دوسته نزديك دوستمه و دوست ازنوع همكلاسي پسره)و دوستمم ميگيره كه ببره بده و بعد صحنه ديگه از خواب ديدم اين آقا پسره زنگ ميزنه به دوستم(رابطش با دوستم تو خواب معمولي و خوب بود)
چون جاداره بگم اين آقا پسر عاشق دوستمه ودوستم شك داره و باور نميكنه ( …………)
اميدوارم و منتظرم خوابم رو تعبير كنيد
خدا ازتون راضي باشه

سلام من خانمم و خواب دیدم ک یکی از فامیل ما باردار بود و توی راه ک میرفت بره زایمان کنه بچش بدنیا اومد.(بچه یکی دوماهی میخواست زودتر بیاد)

سلام من خواب دیدم زن داداشم و داداشم که دوماه پیش باهم ازدواج کردن باهم قهر هستن.من وقتی زنداداشمو دیدم ازش پرسیدم که چیشده گفت دوساله باهم قهریم.من زنگ زدم به داداشم که باهم اشتیشون بدم و موفق شدم بعد چند وقت دیدم داداشمو زن داداشم کلی بچه اوردن ازش پرسیدم چندتا بچن گفت 300و خورده ای و من خیلی متعجب شدم لطفا خوابمو تعبیر کنین.

سلام من متاهلم و بچه ای ندارم. خواب دیدم دختری بدنیا اوردم که بسیار باهوش هست و خیلی زود به حرف امد به طور کامل حرف میزد و همه چیز اطرافش و خوب درک میکرد مثل یه ادم بالغ که از باهوشی زیادش دوست نداشت به حرف من گوش بده ولی از پدرش تا حدودی میترسید… تعبیر خواب من چی هست ممنون میشم جوابم و بدین

سلام
من یک پسر سه ساله دارم جدا از شوهرم زندگی میکنم اما طلاق نگرفتیم خواب دیدم سه پسر دارم یکی دبستانی و قد بلند و سرخ وسفید و مودب یکی پسر فعلی خودم که سه ساله و تپل و زیباست و یک پسر کوچکتر که سبزه و لاغر اما بامزه بود هر سه را بشدت دوست داشتم میشه تعبیر خوابمو بگین

سلام من میخواستم اگه امکان داره تعبیر خوابمو ب من بگید. من چند وقته از نامزدم جدا شدم و چند شب پشت سر هم خواب های نا مفهومی میبینم ک نامزدم تو همه خواب های من هست . حتی خود نامزدم هم خواب دیده و ب من گفته مراقب باش خواب بدی دیدم. ولی خواب اخری برام سواله .خواب دیدم بچه دختری تو بغلمه ک برای من نیست مادرش سپرده دست من و منو نامزدم با هم ازش مراقب میکنیم که بچه مریض میشه و ما دنبال بیمارستان می گردیم ولی بچه خیلی اروم و بازیگوشیه اصلا گریه نمیکرد و من براش شیر درست کردم و بهش دادم میخواستم بدونم این خواب ربطی ب زندگی من داره ؟ میشه سریعتر کمکم کنید که بتونم برای زندگیم سریعتر تصمیم بگیرم ؟

سلام شوهرم خواب دیده در خانه تاریک که نمیدوند آنجا زیارتگاهی یا خانه ؟ ولی بچه کوچک را میبیند که یک طرف رویش سوخته و دست نمیزند بعد این طرف دیگرش را نگاه می کند پسر بچه خیلی کوچولو و زیباروی و آن طفل را در آغوش گرفته خانه میارد همینی که ساعت زنگ میزند و از خواب بیدار میشه

سلام خواب دیدم ک در بیمارستانی مشغول پرستاری از نوزادی هستم در خواب اون بچه اسما برای خواهرشوهرم بود ولی همش بچه دست من بود و من در بیمارستان مراقبش بودم ا۱لا خواهرشوهرم در خواب نبود .. خیلی هم به اون بچه وابسته هستم و دوستش دارم …. تعبیرش لطفا بهم بگید …چون الان این دومین باره ک خواب بچه میبینم

سلام ببخشید من خواب بچه خودمو دیدم ک خیلی لاغر و مریضه بردمش دکتر درحال مردن بود داخل ی پلاستیک مشکی کرده بودمش تا ب دکتر رسیدم بهش امپول زد بچم سرحال شد و شروع کرد ب بازی کردن تعبیرش چیه

خواب دیدم کسی که بهش علاقه مندم و هیچ ارتباطی هم با هم نداریم . ی دختر داره در صورتی که میدونم مجرده و بچه نداره . تعبیرش چیه؟ ممنون

سلام خواب دیدم دم در خونه ی عموم ی نوزاد سرراهی گذاشتن من در رو باز کردم یهو مادرش رو دیدم با داد و بیداد همسایه ها مادر رو گرفتن ، پدرم اومده اون بچه رو بغل کرده تا بتونه تحویل مادرش بده.تعبیرش چیست؟

سلام خواب دیدم دم در خونه ی عموم ی نوزاد سرراهی گذاشتن من در رو باز کردم یهو مادرش رو دیدم با داد و بیداد همسایه ها مادر رو گرفتن ، پدرم اومده اون بچه رو بغل کرده تا بتونه تحویل مادرش بده

من خواب دیدم که همه اقوام با قطار داریم میریم مسافرت و تو این قطار نوزاد دختر یکی از فامیل همش بغلمه و ازش مراقبت میکنم و بچه هم همش میخنده

سلام. من خواب دیدم یه نوزاد دارم خوب رشد میکرد باهر بار شیر دادن بزرگتر میشد. یه بار خواستم جاشو عوض کنم دیدم چهارتا پا داره دوتاش کوچیک بود نزدیک زانوش دوتاشم بزرگ و معمولی و اینکه بچه حرف هم میزد تعبیرش چیه؟

سلام. من خواب دیدم یه نوزاد دارم خوب رشد میکرد باهر بار شیر دادن بزرگتر میشد. یه بار خواستم جاشو عوض کنم دیدم چهارتا پا داره دوتاش کوچیک بود نزدیک زانوش دوتاشم بزرگ و معمولی تعبیرش چیه؟

سلام
من خواب دیدم کسی که دوستش دارم از یه نفر دیگه بچه دار شده اما من این موضوع رو باور نمیکنم

خواب دیدم بچه عمم پیشه منه انگار که من مسئول نگهداری ازش بودم بچه هی سعی میکرد چهار دست و پا را بره ولی نمیتونست ورداشتمش رفتم تو ماشین نشستم اصلا حواسم داداشم که از خودم کوچیک تزه نشسته بود پشت فرمون یه هو ماشین حرکت کرد هی گفتم ترمز کن جوابمو نداد زد به کوه بد ترمز کرد منم خیلی ترسیده بودم که واسه یچه اتفاقی بیفته از ماشین پیاده شدم زیره یه سایه گذاشتمش رفتم سراغ ماشین ولی بهش دس نزدم برگشتم دیدم بچه خوابیده یه هو از خواب پرید با لبخند به من نگا میکرد بغلش کردم دید یه هواپیمای سفید نصفش داره آتیش میگیره بقیه شو جدا کردم دارن میبرن همین

سلام. زن من من در حال حاضر حامله است. و من خواب دیدم بچه بدون پا به دنیا آمد.
اگر تعبیری دارید متشکرم

خواب ديدم يه پسربچه روديدم حس كردم تنهاس وبه فرزندي گرفتم گفتم توپسرمني بعدش گذاشتمش جايي رفتم دنبال كاربعدهركاري ميكردم كه برم بهش برسم نميتونستم

خواب دیدم بچه ی یکی از اشنا ها بود میدونستم آشناس ولی نمیدونستم کیه یه دوقلو دختر پسر داشت پسره خیلی زود رشد کرد و شد تقریبا بچه ی ده ماهه اما دختره همون یک ماهگی موند..بچه های نازی بودن و مدام بغلشون میکردم و باهاشون بازی میکردم انگار بچه ی خودم بودن اما نبودن…میشه لطفا تعبیرشو بگید بهم

البته اینم بگم که ازدواج نکردم و چندوقت یه بار خواب بچه میبینم ممنون میشم کمکم کنید

سلام.من چند ساله خواب میبینم که یه پسربچه کوچک بغلمه. و بدون اینکه پدر و مادرش رو بشناسم خیلی سخت مراقبشم و همش استرس دارم که نکنه چیزیش بشه… اگه میشه خوابم رو تعبیر کنید. ممنونم

سلام،درخوابم خواهر دار شدم و اونو به يك خانواده ديگه دادن و اون خانواده كه ميشدند پدر ومادر خونده ي خواهرم تصادف كردند و فوت كردند و مادرم اينا ميخواستند خواهرمو به يه خانواده ديگه بدهند كه من مانع شدم و اون دختر بچه مدام گريه ميكرد منم ناخوداگاه باهاش اشك ريختم.

خواب دیدم که یکی از فامیل های نزدیکم بچه ای بامزه و دوست داشتنی رو داد بهم و گذاشت روی پاهام که خیلی خوشحال شدم و بغلش کردم.
چه تعبیری داره؟

خواب پسر بچه ايي كه مال خودم بود اما من دختر دارم كه از شدت مريضي لاغر شده بودو در هنگام جيش كردن آلت بلند و لاغري داشت و تو دست من ماست سفيد و پي پي زرد بالا آورد
ساعت ٨/٥ اين خواب ديدم تعبير داره؟

خواب پسر بچه كه ما خودم بود و از مريضي لاغر شده بود و در هنگام جيش كردم در دستشويي آلت بلند و لاغري داشت و تو دست من ماست سفيد و پي پي بالا آورد
اين خواب و ساعت 8/5صبح ديدم آيا تعبير دارد؟

خواب دیدم دو تا بچه که یکی تقریبا هفت هشت ساله و صورتش با زغال سیاه شده که این دختر بچه رو من چند ماه پیش دیده بودم وضع مالی خوب نداشتن.اونی که صورتش سیاه بود می دوید یعنی فرار می کرد از بچه دومی که نوزاد بود و دنبالش می دوید و با صدای بچه نی نی دنبالش گریه می کرد.اون که صورتش سیاه بود به من نگاه کرد و همینطور فرار می کرد و اون دومیه همینطور دنبالش بود و گریه می کرد.و من تو خواب ترس داشتم این دومیه بیاد دنبالم.

خیلیا خوابشونو گفتن ولی تعبیری نشده
تعجب میکنم ازینکه اینجانوشته شده که بنویسید تا تعبیرشو بفرستیم ولی چیزی نیومده شاید سرنوشت منم مثل بقیه باشه ولی خب من مینویسمو میسپارمش بخدا

من خواب دیدم که یه بچه رو پیدا کردم توخونمون که خیلی خوشگل و ساکت هم بود
بعدم بلندش کردمو بردم نشون بقیه دادم
ولی احتمالا روز بعد دنبال مامانم میگشتمو بچه و بمن گفتن دوساعته مامانم تو حمومه
بعدا درو اروم بازکردم ک ببینم مامان داره چکارمیکنه و دیدم که بچه مرده و مامانم داشت میشستش و خیلی ناراحت بود
منم خیلی ناراحت شدم
مامانم بچه دوسته و پسردوست داره ولی خب نشد
منم به بچهه علاقه مندشده بودم
لطف میکنین اگر پاسخگوباشید

من همیشه توی خوابم یه بچه رو میبینم که به هر طریقی بهم میرسه ،یکبار یا چند بارم نیست خوابیه که مثلا توی یه سال حداقل ده بار یا بیشتر‌ دیدمش‌.
این بچه همیشه یکی نیست و از نظر صورت و سن متفاوته توی خوابم ،اما همیشه خیلی خوشکل و راضیه که با من باشه

میشه لطفا واسم تعبیرش کنید..در ضمن چندماهه ازدواج کردم و بچه ای ندارم

من خواب دیدم که خواهرشوهرم و زن برادرم حامله هستن و چون من حامله نیستم دارم گریه میکنم و از طرف دیگه جایی میرم که ی بچه دوست داشتی و زیبا اونجاست که همش باهاش بازی میکنم و قربون صدقه اش میرم و اون همش برا من دست و پا میزنه و میخنده

سلام من خواب دیدم در همین سنی که هستم’۴۰، دارم با دختر کوچولوی که خودم بودم صحبت میکردم و از دیدنش خوشحال بودم

خواب ديدم دخترم را پيدا كرده ام كه در ژاپن با مادر ژاپني اش زندگي مي كند و ١٩ سال است از او دور هستم و بي اطلاع

سلامم ببخشید من ظخر خوابیدم بعد توی خواب دیدم خواهر کوچیکم که 8_9 ماهشه رو میخوان بفروشن به یک پیر مرد پیرزن بعد من خواهر م و بغل میکنم و کلی گریه میکنم که نفروشنش بعدم از اونجا میریم سمت حرم امام رضا و من از خواب بلند میشم اینقدر توی خواب گریه کرده بودم که الان چشام قرمزه قرمزه خیلی ممنون میشم جوابمو بدید

سلام خسته نباشید خواب دیدم بچه ایی گریه میکنه که احتمال دادم دختر دختر خالم باشع که ماه بعد قرار دنیا بیاد تقریبا تو خواب ۲ سالش بود گریه میکرد که بغلش کردم بردم تو حیاط که حیوانات مختلفو نشونش بدم و ارووم شد ممنون میشم معنیش کنید

سلام. دیشب خواب دیدم یه بچه نوزاد پسر تو خیابون پیدا کردم بغلش کردم که با خودم ببرمش یه جوری بغلم کرد انگار که منو میشناسه. همراه با دوتا از دوستام بودم به مغازه هایی که اون اطراف بودن گفتم این بچه صاحاب نداره ؟ همه گفتن نه ببرش برای خودت. داشتم میبردمش که یهو با دوستام دعوام شد سره یه موضوعی یهو نگاه کردم دیدم بچه تو بغلم نیست بعد که دنبالش گشتم و پیداش کردم دیدم نوزاد تبدیل به یه گربه شده بود ولی باز بفلش کردم و با خودم بردمش خونه. کی میتونه تعبیر کنه؟

سلام من دو شب متوالی خواب دیدم پسر عمه م ک کم سنه و با من اخته خاتواده خونه ما اومدن و اون نیست و من کلی گریه میکردم و ی باره دیگ م خراب دیدم ک برادری کوچیک دارم ک بیماره و من عاشقانه دوسشدارم درحالی برادری کوچیکتر ندارم امیدوارم تعبیرش خیر باشه

سلام من تو خواب دیدم پدر و مادرم که یه روز مهمون رفته بودم براشون(خانوم متاهل هستم) یه پسر بچه به دنیا آوردن و داداشم هم داره با بچه بازی میکنه اولش شوکه شدم و تعجب کردم ولی واقعیت تو خواب ناراحت شدم بخاطر مسئله ی ارث ،همچین شخصیتی ندارم ولی نمیدونم چرا تو خواب ناراحت شدم؛ (که اینم بگم الان چند وقته از دستشون ناراحت هستم و در ارتباط نیستیم) خیلی ممنون میشم تعبیرشو بگین

مادرم خواب دیده که من پسر بچهای به خانه اوردم که به او گوساله خطاب میکنم میگم این گوساله رو لباس بپوشون مادرم درخواب باخود میگوید این که پسر بچه هس چرا پسرم(من) گوساله میگوییم

سلام
من خواب دیدم یه بچه به دنیا آوردم ظاهرا دختربود اما مطمئن نیستم.
میخواستم به بچم شیر بدم. بچه خیلی ناز بود و یه جور خاصی نگاهم میکرد منم خیلی قربون صدقش میرفتم و دنبال یه اتاق مناسب بودم برای بردن بچه به اونجا ینی داشتم ازش مواظبت میکردم.
اما همسرم توجه نمیکرد به من و بچه و داشت با تلفن صحبت میکرد در حالی که من احتیاج به کمک داشتم و توی خواب از این موضوع ناراحت شدم.

سلام خسته نباشید
خواب دیدم دیدن اهل بقور رفته ام و بر سر قبر ها فاتحه میخوندم از ی قبر که گذر کردم شناسنامه ام همان جا افتاد هنگام برگشت یکی از بازماندگان همان مرده شناسنامه ام رو نشونم داد گفت این مال شما نیست ؟گفتم بله و از او گرفتمش.
میخواستم بدونم تعبیر این خواب چیه؟
ممنون

باسلام ..مادرم خواب دیده که همسر من یه بچه پسر بقل داره و به مهمانی رفته و تو خواب هم مادر من هم به انجا رفته .. ولی خودمون بچه دختر داریم و تو خواب پسر دیدن معنیش چیه

سلام من خواب دیدم دارم تو کوچه پشتیمون راه میرم همش صدا بچه میاد ک گریه میکنه بعد یکم گشتم دیدم ی بچه ی ۴ ماهه رو زیر ی سنگ قایم کردن ک بمیره تعبیرش چیه؟بعدم خودم برش داشتم و قرار شد تا ابد ازش نگه دازی کنم خودم تنهایی حتی مامانم ممسعولیت بچه رو قبول نکرد گفت پای خودت

خواب دیدم ک خوابم، یه بچه کوچیک هم پیشمه خیلی کوچیکه من بار اولی ک دیدمش نوزاد بود.
بعد من ناز میدمش اونم خوشحاله من حس میکنم خوشحاله
بعدش بچه حدودای دو سه ماهه ب نظر میاد همونجور خوابیم منم باهاش بازی میکنم و میخندیم انگاری تازه از خواب بیدار شده
اون بچه خودمه ولی من مجردم

من همیشه خواب می بینم ک ی بچه میخرم. ینی همیشه یکی میخواد بچشو بفروشه و من میخرمش و ب فرزندی میگیرمش

سلام
کسی نمیتونِ خواب من رو تعبیر کنِ؟

خواب دیدم هر جا میرم ی بچه دنبالم میاد ظاهرا بچه ی خودم نبود

خواب دیدم هر جا میرفتم ی بچه دنبالم بود ظاهرا بچه ی خودم نبود

سلام
من دوسال پیش خواب دیدم ی پسر بچه کوچیک میاد جلوم به مدت چند ثانیه بهم نگاه میکنه ولی بعد مدتی بهم یه پوزخند میزنه و میخنده ، الان دیش دوباره این خواب سراقم اومد بعد از دو سال دقیقاا همین صحنه بود ، اصلا حس خوبی بهش ندارم …
ممنون میشم تعبیر کنین❤

من در خواب دیدم دختر همسایه را بغل کردم و از پله های خونه بالا میرم. تعبیر آن چیه?

خاله ی شوهرم خواب دیده که یک نوزاد پسر توی بغلم دارم …الان من باردارم وکسی هم نمیدونه که باردارم…تعبیر خواب خاله ی شوهرم چیه

باتشکر از شما

سلام خدمت شما چند سالی است من بچه های نوزاد را به گونه های مخطلف خواب میبینم و هر بار هم خواب میبینم که یک بچه نوزاد کوچک است که هیچ کسی را ندارد و بغل من است و من باید از او مراقبت کنم همش در خواب هایم نگران آن بچه هستم امشب هم در خواب دیدم که صدای گریه یک پچه نوزاد از پشت بام میاید گویا کسی بارای او ظلم میکند و من میروم تا نجاتش دهم لطفا پاسخی برای این خوارهای طولانی مدتم بدهید خیلی نگرانم آخی چندین سال است تشکر از شما

چرا پاسخ نمیدهید

سلام و عرض خسته نباشید خدمت یکا یک شما بزرگواران
بنده در خواب دیدم که توی خونه خودمون موقع شب و بچه ای ایستاده و به من نگاه میکنه خودشم جن بود من هر چی خواستمم بگیرمش نشد و انگار بختک جونم افتاده بود و نه میتونستم سمتش برم و نه میتونستم داد بزنم که آخرش خونوادم بیدارم کردن.ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام من ي دختر بأكرم دم ظهر خواب ديدم ي پسر بچه تپل و سفيد تو بعلمه ك بهش ميخورد ٩ ماهشه خيلي خوشگل بود وانگار ك مال خودم بود منم داشتم اونو ميبردم تو ماشين ك يكي از اقوامم منو با بچه ديد گفت مال خودته و گفت ميديش بغلم منم دادم دستش ك همون موقع از خواب بيدار شدم

سلام من ي دختر بأكرم دم ظهر خواب ديدم ي پسر بچه تپل و سفيد تو بعلمه ك بهش ميخورد ٩ ماهشه خيلي خوشگل بود وانگار ك مال خودم بود منم داشتم اونو ميبردم تو ماشين ك يكي از اقوامم منو با بچه ديد گفت مال خودته و گفت ميديش بغلم منم دادم دستش ك همون موقع از خواب بيدار شدم

سلام من خواب دیدم یه پسر بچه که ماله خودم نبود ولی به من میگفت مامان و همه هم این و میدونستن دارم باهاش بازی میکنم تعبیرش چیه ؟

ن خواب دیدم یک بچه 1 تا 2 ساله اویزونه بعد گرفتمش برسونمش به مادر و پدرش خیلی هم خوشگل بود ..حس میکنم میتونست حرف بزنه

سلام وقتتون خوش خواب دبدم بچه يكي از اقوام همراه من گم شده بود و از اتوبوس جا مانده بود منم بردم بخوابونمش تا مادرش بياد .ممنون از پاسخگويي تون

سلام.من خواب دیدم یه بچه تو یه جوب آب غرق شد وزیر یک پل افتاد بعد من اون از زیر پل در آوردم ومحکم تو بغلم گرفتم.اصلت بچه رو نمی شماختم

من در خواب دیده ام که یک بچه تولد میکنم خودم بسیار خوش استم و فامیلم بسیار خفه تعبیر این خواب چیست

با سلام و خسته نباشید من چند شبی هست که خواب میبینم بچه خواهرم مریض شده و خیلی ناراحتم. و اینکه بیشتر خواب بچه که بیمار هست رو میبینم
ممنونم میشم تعبیر رو بهم بگین

من خواب دیدم برادرم که الان کلاس ششم هستس کوچیک شده حدودای یک سال و من اون رو درآغوش میگیرم و خوابش میبره من در خواب خیلی احساس ارامش میکردم

سلام ببخشید معنی این خواب رو پیدا نکردم لطفا جوابم بدین خواب دیدم یک پسر 4،5ساله دارم با ما زندگی می کند بعد تعجب کردم بعد گفتم این این همه سال با ما زندگی می کرده من نمی دانستم این این پسر آنقدر آرام بوده متوجه حضورش نشده بودم وندیداد بودنش، خیلی بچه ی ساکت وآرامی بود آنقدر ساکت بود که این همه سال نه می دانستم با ما زندگی می کنه و نه چند سالش هست بعدش به شوهرم گفتم برم شناسنامه مونو نگاه کنم ببینم اسمش چیه؟ که از خواب پا شدم لطفاً تعبیرش رو بگین

من خواب دیدم با کسی ک دوستش دارم وهنوز ازدواج نکرده ام درحال راه رفتن هستیم وکودکی ک بچه خودمان است در بغل او است و ما باهم درحال صحبت کردن و خندیدن هستیم کودک هم شاد هست،تعبیرش چیست؟

باسلام. خواب دیدم درحالی که لباس ودامنی بلند سبز رنگ به تن داشتم بچه ای کوچیک در بغل داشتم ودرکلاس درس نشسته بودم گاهی این بچه از بغلم پایین می اومد و چاردست و پا به اندازه ای که دامنم پهن بود می نشست و گاهی دوباره بغلم برمی گشت ویجا آرام نمی موندولی ازمن هم دور نمی شد . بچه رو نمی شناختم. ولی بیشتر بچه دراطرافم بازی گوشب می کرد و من در کمال آرامش و صبورانه از کار بچه مراقبش بودم.(برام عجیبه این خواب چون در حال بیداری هیچ گونه شخصیت صبرو تحمل بچه و کارهای ی بچه رو ندارم )ممنون می شم خوابمو تعبیر کنید.

من خواب دیدم 2 پسر و 2 دختر زیبای 7-8 ساله دارم. در یکی مکان زیبا و بزرگ هم هستم اما باورم نمیشه که اینا بچه های من باشن. چون من فقط یک دختر 5 ساله دارم… با وجود این حس میکنم داره بهم القا میشه که اینا بچه های من هستن… کم کم این موضوع باورم میشه و حس اینکه این 4 تا بچه، بچه های من هستن باعث میشه برم سراغ اونا و نگاشون کنم… بخصوص به دخترا که به موهاشون دست میکشم و سعی میکنم باهاشون صحبت کنم… بعدش هم میرم سراغ 2 پسر و سعی میکنم باهاشون صحبت کنم… کسی میتونه بهم بگه تعبیرش چی ممکنه باشه؟؟؟

slm man hanoz aqd nakardam ama ruze qable. aqd kha didam bache daram va hododan 1saleshe .va to khab goftam k chra bache ma k namzadim.va b in masale ham ziad fek mikonm.mishe komakam konin

سلام
من چندین بار طی چند سال خواب دیدم که یک یا دو تا بچه شیر خواره یا گاها دیدم بچه هایی ک تقریبا دوسال یا سه سالشونه و خیلی خوشحالنو میخندن،میدوعن،خوشگلن و خیلی منو دوست دارن،منم دارم به شدت لذت میبرم،ولی بچه های من نبودن ،بجز یکبار که دیدم بچه های خودمن و دوقلو هستن

سلام من تعبیر بلد نیستم ولی فککنم علت خواب های شما این باشه خیلی بچه دوس دارین تو ذهنتون هست و میبینید و از اون خواب های بی تعبیره این

آره من خیلی بچه دوس دارم،تک فرزندم، دوس داشتم خواهر برادر داشته باشم اما تک موندم،دیوونه وار دوس داشتم از بچگی!فکرکنم شما درست میگین همینه،ممنون

خوابتان به شادی تعبیر میشه شادی خوبی پیش رویتان است

سلام من خواب دیدم که بچه بک خانم رو بدونیا اوردم یعنی کمکش کردم که بتونه وضع حمل بکنه اونم تو خیابون معنیش چیه ?

سلام من ۹ ماه است ازدواج کردم و سه بار با فاصله چند روز و یکی دو هفته خواب میبینم صاحب دختری با چشمان درشت عسلی میشم که رشد زیادی داره به طوری که یک ماهه بود به اندازه ۸ ماه رفتار میکرد و شماره های عربی را میگفت در حالی که ما عرب نیستیم و مورد توجه فامیل بود

این خواب از علاقه شما نسبت به بچه دار شدن میباشد و خوش یوم است

سلام ، یکی از خانمهای فامیل خواب دیده که یک سیّده خانم، یک بچه را به آغوشِ من داده است . تعبیرش چی میشه؟ من خانمی هستم ۳۸ساله متاهل و دارای یک دختر ۱۰ ساله

مطالب این وبلاگو بخونین بعد تصمیم بگیرید که بچه آره یا نه…
nokid.blogfa.com

سلام وقت بخیر…خواب دیدم بچه خاله ام که خیلی کوچک بود تو بغلم زیر چادرم خوابیده بود.ممنون

من خواب دیدم یه نوزاد بغلم هست نمی دونم پسره یا دختر .. ولی محکم تو بغلم نگه می دارم بعد از مدتی میبینم دیگه اون نوزاد رو ندارم و ناپدید شده … هر چی میگردم نیست … ولی بچه خودم نبود پسرم 10 ساله هست … میشه بگید تعبیرش چیه ؟

دقیقا من هم دیشب همیجوری خواب دیدم که یه دختربچه تو بغلم بود بعد یهو ناپدید شد بعد دنبالش گشتم از هرکی که اونجا بود مبپرسیدم میگفتم الان یه بچه پیشم بود ندیدین میگفتن کدوم بچه

salam,man mojarad hastam chan mahe pish khab didam nowzade pesAriyo be donya ovordam taze motevaled shode bud va to ghondAgje sefid to baghale pesaresh yabud va kn agharo man mishnakhtamke pedare farzandi be ke be donya ovorde budAm… chan shabe pish khAb didAm pesAre 8,9sAleyi dArAm pedareshAm hamun aghayi budan ke to khabe ghablim budAm va mishnakhtAmeshon… aya tabire nowzade pesar bAde?!

سلام خواب میدیدم باهمسرم جای مث بیابان به سمت خانمان میرویم که ریل قطارهم وجودداشت.روی ریل قطاردوتانوزاددوقلویکی پسرویکی دختربوددیدم ارام خوابیده بودندوشیرین وبانمک بوددیدم کسی نیست همسرم گفت انهارارهاکن وبرویم امامن بچه هارابرداشتم درراه باران میامدمن به همسرگفتم اگه بچه هارابرنمیداستیم خیس میشدندرسیدیم به خانه بچه هاازفرط گرسنگی بی جان افتاده بودن ومن به انهاشیرخشک دادم وسرحال شدن میشودبگوییدتعبیرخواب من چیست

من خواب میبینم یه بچه دوسه ساله یهو داره از گوشه خونه نگاهم میکنه تا از ترس داد میزنم یهو غیب میشه.ممنون میشم تعبیرشو بگین

سلام من متاهلم و بچه ای ندارم ،دیشب خواب دیدم بچه ای بهم رسیده ک مال خودم نیس بچه رو انداختم تو حوض بعدشم طاهرش کردم با حوله بچگیای خودم خیلی اون بچه رو دوس داشتم مث بچه خودم .بعدش با بچه رفتیم تو ی استخر قدیمی بزرگ کف استخر سیاه بود ولی پر اب زلال ،بعد یهو اب اسخر خالی شد و بچه دیگه پیش من نبود میشه بگید تعبیرش چیه ؟

سلام.شاید تعبیرش این باشه که بچه ای از پرورشگاه میگیرین بعد از دسش میدین.

من تو خواب دیدم ک یه بچه حدو پنج شش ساله گم شده و گریه میکنه من کمکش میکنم و اون بچه رو به مادرش میرسونم و اون بچه تو خواب گردنیند طلاشو به عنوان امانت به من میده تعبیرش چیه؟

خواب ديدم يه عالمه بچه رو ريختن تو مسجد . البته نوزاد بودن. در حد ٥-٦ ماهه . من رفتم از بينشون يه پسر بچه رو بغلم كردم كه خيليييي شيرين بود خبليييي. بغلم كردم. اما نمي دونستم بايد جطور ازش مراقبت كنم . همش دنبال يه دايه بودم براش .كه بهش شير بده . منو راهنمايي كردن به يه روستا . اخرشم نتونستم دايه پيدا كنم و به فكر اين بودم كه ميوه له كنم و بزارم دهنش بخوره. و جالب اينه تو بغلم اروم خوابيده بود انگار از گرسنمي بيهوش شده بود و من همش تقلا مي كرد م كه نميره . حتي دشمنامو تو خواب ديدم كه بخاطر اين بچه رفتم دهن باز كردم جلوشون اما كمكم نكردن ..! اون خيلي درست داشتني بود. يه بچه پسر بود . لطفا كمكم كني. براي تعبيرش .

باسلام
لطفا بفرمایید چرا هميشه در خواب فرزند 13ساله خودرا به شکل کودکي خردسال ميبينم مثلا 2يا3 ساله

متشکرم

به خاطر علاقه شما نسبت به کودک و بچه ۲ یا ۳ ساله هست و به خاطر خاطرات خوبی که در اون زمان با فرزندتان داشتید فقط خواب ۲ و ۳ سالگی میبینید و خوش یوم است تبارک الله

طبق اطلاعات کوچیکی که پیدا کردم بچه نعمت فرصت و استعدادیه که خدا بهتون داده و شما هم اونو میشناسید وشناختید و دارید انکارش میکنید یا پسش میزنید وخب وقتی توی خوابتون میاد به هر شکلی مفهومش اینه که باید به اون بچه توجه کنید وگرنه برای همیشه از دستش میدید..من این خواب رو سه سال مدام میدیدم..کلی در موردش تحقیق کردم و مطلب خوندم و معمولا این خواب رو کسایی میبینن که به خاطر ظواهر و چیزای بی اهمیت زندگی علاقه و خواسته و استعداد واقعی زندگیشون رو دارن ول میکنن..امیدوارم حتما این موضوع رو جدی بگیرید..چون از دست دادن فرصتای زندگی یعنی خود مرگ تدریجی و جالبه اکثر کسایی که مثل من این خواب رو میبینن معمولا توی اون روز حس بدی دارن ی حس عجیب و غریب وتلخ که بعضی وقتا با خودش اظطراب و ترس و حس تنها بودن روهم میاره و کم کم تبدیل به افسردگی میشه.

سلام من خواب دیدم دو تا دختر بچه تو ماشین در حال جیب بری هستند اون هارو گرفتم با پس گردنی از ماشین پیاده کردم داشتم میبردم به پلیس تحویل بدم که متوجه شدم با ما زندگی میکنند گریه کردم که چرا نمیایین با ما زندگی کنین در صورتی که اون دو تا همون بچه های خودم بودن از لحاظ قیافه و سن میشه تعبیرشو لطف کنین

سلام من خواب دیدم باوجود این که عقد کردم بچه به دنیا آوردم وبه خاطره این که آبروم نره بچمو به جاریم دادن

تعبیرخواب دیدن که مرده درخواب یه سبدتخم مرغ ویه بچه بدهد

سلام
دیدن به دنیا امدن برادر که بسیار زیبا و سفیدرو با چشمان قشنگ و من در خواب خیلی دوسش داشتم
ممنون از لطفتون

سلام.خواب دیدم ک انگار تو خواب خواب میبینم ک یه بچه بهم پناه میاره.تو خواب ک بیدار شدم همون اتفاق افتاد.1بچه بسیار زیبا اومد.اول انکار کردمقبولش نکردم.تو خواب اطرافیانم گفتن باید تعبیرش کنی و بچه رو بیاری و من اینکارو کردم.1نامه داشت و خودش با حرکات دستش توضیح میداد برام.تو نامه نوشته بود ک انگار مامان باباش دعوا کردن و اینو نمیخوان.بچه خیلی وابسنه ام بود تو خواب.کاری میکرد میگفتنم بده مامان میداد یا…….بعد بیدار شدم.خیلی تو فکرشم.

باسلام.تعبیر به دنیا اوردن پسر 4 قلو رو میخواستم بدونم ممنون

من در خواب دیدم یه دختر بچه را بغل کردم خیلیم خوشکل بود میخواستم ببینم تعبیرش چیه لطفا دقیق باشه
۱۳۹۶/٥/6

سلام يه پسر بيست وچهارسالم ي هفته شده دارم مرتب يه خوابو ميبينم خواب ميبينم دوسدخترم گريه ميكنه و يه بچه خيلي خوشگل ك اصلا شبيه ب من نيست و ميده ب من و باگريه ميگه بيا بچتو بگير .لطفا تعبيرشو بگيد خيلي پريشونم

فکر کنم دوس دخترت بهت خیانت میکنه

سلام ان بچه نسل هستش. دوست دخترت ازت می خواد باهاش ازدواج کنی .

نزدیک به اذان صبح خواب دیدم دوست صمیمی ام یک بچه نوزاد دختر خیلی قشنگ از یک مرد غریبه دارد و این بچه از راه زنا اومده و خودش خیلی نگران است بچه همش در حال مدفوع به لباس و قنداقش بود و دوستم قصد حمام کردن او را داشت تعبیرش چیه ممنونم ازتون

توی زندگیم اتفاقات غیرعادی پیش اومده و الان نمیدونم باید چیکار کنم.وقتی داشتم باین موضوع فک میکردم یدفعه خوابم برد و این خوابو دیدم.
لبه جای بلندی ایستاده بودم و ی بچه با ی نوزاد توی بغلش اومد کنارم.نزدیک بود بچه رو از بلندی بندازه ولی من تو کمک بهش دو به شک بودم و اون شخصی هم که دلیل مسائل زندگیمه کنارم بود باون گفتم بچه رو نجات بدیم گفت من گاهی میزارم بچه ها بیوفتن و بمیرن.اما من دستشو گرفتم و نجاتش دادم و اون شخصم ازم گرفت و بغلش کرد و یدفعه ی بچه با اندام درشترم پیدا شد و اونم داشت پرت میشد و من دست اونم گرفتم و نذاشتم پرت بشه و باز اون شخص بغلش کرد.
بعدش من تو ذهنم گفتم ببین این دومی درشت تره و نگاش کردم و دیدم ی قطره اشک از چشمش اومد و بیدار شدم.

ده خواب دیدم که کسی یک نوازد را ده بغلم میدهد من تاز ازدواج کردم چند ماه از ازدواج رد شده

من خواب دیدم که یک خواهر دو ساله دارم.در صورتی که من اصلا خواهری ندارم.و توی خواب توجهش به من بود و بهم نگاه میکرد و به حرفم گوش میداد.چه تعبیری داره؟

من خواب دیدم پدرم بچه ای در بغل داره و به من میگه این هم بچه ی منه
ممنون میشم تعبیرش رو بگین

سلام خسته نیاشید من خواب دیدم یه دختر بچه بقل مادرشه داخل یک خوابگاه پسرانه است میشه تعلیرشو بگین

سلام.من خواب دیدم خواهرم بچه ای لال بدنیا می آورد.یعنی نوزادش لال بدنیا می آید

با سلام من خواب دیدم خواهر بزرگم صاحب تعداد زیادی نوزادان قنداقی چند قلو شده و منم خوشحالم و 4 تا از بچه ها رو برای خودم برمیدارم ولی جنسیتشون معلوم نبود. تعبیرش چی میشه؟

سلام خواب ديدم يه نوزاد دختر خريدم به قيمت ١٣٥٠٠ تومان ولي يك روزه ١٥ ساله شد و بردم و دادمش و پولمم نگرفتم تعبير داره؟

سلام من خواب میبینم دختر که دوستداشتم و الان نامزد کسی دیگه است خیلی خوشگل در یک مهمانی بزرگ که همه قوم و خویش نشستن پهلوی من نشسته انگار عروسی ما باشد و هر دو خوشحالیم تعبیرش چیه؟

تعبیرش اینه که دیگه از دستت رفته.وقتی نامزد کس دیگس دیگه چه تعبیری

سلام من مجردم خواب دیدم که در خواب یک طفل 4 یا 5 ساله از دوست پسرم دارم، باهاش در حال بازی کردن هستم که دوست پسرم وارد خونه میشه تعبیرش چیه؟

سلام من خواب ديدم نوزاد بسيار خوشكل ولي بدون دست و پا داشتم

سلام خسته نباشید
من خواب دیدم خالم یه پسر خوشگل دنیا آورده طوری که من خیلی خوشحال شدم گفتم ببینم تعبیرش چیه

ﺳﻼﻡ. ﺧﻮاﺏ ﺩﻳﺪﻡ ﻧﻮﺯاﺩﻱ ﺩاﺭﻡ ك ﮔﺮﻳﻪ ﻣﻴﻜﻨﻪ و اﻫﻤﻴﺘﻲ ﺑﻬﺶ ﻧﻤﻴﺪﻡ. ﻣﻦ ﺩﺧﺘﺮﻡ ﺩﻭاﺯﺩﻩ ﺳﺎﻟﺸﻪ و ﺑﭽﻪ ﺩﻳﮕﻪ اﻱ ﻧﺪاﺭﻡ. ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﺗﻌﺒﻴﺮﺵ ﭼﻲ ﻣﻴﺸﻪ

ﺳﻼﻡ.ﺩﺭ ﺧﻮاﺏ ﺩﻳﺪﻡ ﻧﻮﺯاﺩﻱ ﺩاﺭﻡ ك ﮔﺮﻳﻪ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻭﻟﻲ ﺑﻬﺶ اﻫﻤﻴﺘﻲ ﻧﻤﻴﺪﻡ.

دختری پنج ساله دارم،و بچه ای هم در راه دارم که اون هم دختر است نزدیک به دنیا امدنشه ، دختر پنج سالم خواب دید بدنیا اومد و بدون لباس و غذا و گشنه و تشنه گم شده. تعبیرش چیست

سلام
من و همسرم الان فرزندی نداریم ولی قصد بچه دار شدن داریم. دیشب همسرم خواب دیده که مرگ فرزندمون بهش الهام شده. خواهش میکنم تعبیرش رو بگید.

سلام

سلام
خواب دیدم که رفتم به زیارت امام رضا علیه السلام و دوتا بچه دوقلو داشتم
درصورتی که بچه ندارم
لطفا تعبیر خواب رو بفرستید

من خاب دیدم بچه داشتم و داشتم بهش شبر میدادم .من ازدواج نکردم و حتی توی خاب هم ازدواج نکرده بودم و ازخودم میپرسیدم من ک ازدواج نکردم و رابطه ای نداشتم این بچه از کجا اومده .همش برام سوال بود

من مجرد هستم
چند شب است خواب ميبينم فرزندي پسري دارم كه بسيار خوشكل و در اغوشم است بسيار خوشحال مي شوم در خواب همرايش بسيار خوشحال هستم
تعبيرش چيست لطفا جوابم را بدهيد ؟؟؟
منتظرم ممنونم .

سلام
مجردم اما خواب دیدم بچه دار شدم و دختره
تعبیرش چیه؟

دنیا به رویتان میخندد و هم از نظر مالی و هم از نظر علمی بیشرفت خواهید کرد

با سلام حدود دوسال پیش بچه ام به رحمت خدا رفت شب گذشته خواب دیدم خدا باز هم بچه ای به من داده که شکل و شمایلش مثل همان بچه مرحومم است او را بغل گرفته و در گوشش اذان گفتم.لطفا”تعبیرش را برام ایمیل کنید

درخواب پسربچه ۱۰یا۱۲ساله ای که ظاهرش کوچکتراز سنش بود امدووگفت من پسرتوام….لطفاتعبیرش وبگین

درخواب دیدم که جنینی را ازرحم خودم بیرون کشیدم طوری که حتی روده هایم هم بیرون اومد وبعد خواستم که آن را در توالت بندازم

باردارم و خواب ديدم ٢فرزند پسر دارم كه يكي از من نيست
انگار كه مادرش فوت شده يا همچين چيزي ومن به فرزندي قبولش كردم
و نوزاد خودم چشم هاى دو رنگ داشت يه ابي يه سبز
نگاه كردم ديدم تعبير خواب نوزاد پسر در واقعيت دختر دار شدن است ولي معني چشم ها ؟؟

در ضمن بچم خیلی لاغرشده بود تو خواب و من سر این قضیه داشتم باهاش بحث میکردم

سلام،خواب دیدم دوس پسرم که الان مدتی از هم جدا شدیم اومده پیشم و میاد کنارم میشینه و بغلم میکنه،انگار تو خوابهماز هم جدا شدیم و یه بچه داریم اما اون دوباره ازدواج کرده،بچهمو میگیرم بغلم وبحثهایی بینمون ایجاد میشه،میخوام بدونم اینکه من ازش بچه دارم تو خواب تعبیرس چیه؟

سلام هنه چرت خودتون و الکی مشغول نکنین با تشکر ممنون که خوندید:-)

سلام.من خواب دیدم بچه ی دخترعموموبغل کردم واون بچه شادبود وصورتشم خیلی قشنگ بود.و بچه ی پسرعمم کنارما نشسته بودومیخندید
تعبیرشوندیدم توی لیست بالا

سلسلام

سلام من مجرد هستم و تو خواب دیدم که یه نوزاد پسر در بغل دارم که بهم نگاه میکنه و من با دستمال کاغذذی دهنشو پاک میکنم.مرسی

باسلام
ديدن خواب دختربچه همسايه كه خيلي تپل ولي أزمن جدانميشه

سلام اگه خواب ببینیم از کف پای یک بچه ماهی بیرون می اوریم تعبیرش چیست ؟

با سلام
من خواب ديدم نوزاد پسري به دنيا اورده ام كه صحبت ميكند
وبه همراه او يك سوره از قران بود

سلام به نظرم در اینده شما صاحب اولادی میشوید که باعث عاقبت به خیریتان میشود.

داستان حضرت مریم

من در خواب خواب دختر کوچکم را دیدم که با وی کار خلاف اخلاق انجام میدادم

مجامعت با حرامات به معني جدا شدن ٧خويش از فرد است

درود من چند شبه خواب یه بچه غریبه ای رو می بینم که دارم بزرگش میکنم .تعبیرش نبود

فرزند سرراهي يا بچه اي كه از خودت نيست يعني نيكبختي و منفعت از جايي كه توقعشرو نداري

سلام من یه مدت طولانی خواب میبینم که بچه های مختلف را که بچه خودم نیست بغل میکنم و ازشون نگهداری میکنم یا میخوابونم یا لباسشون رو عوض میکنم تعبیر آن چیست؟

چرا پاسخ نمیدهیددقیقا همین خواب را من هم چند سال است میبینم آیا شما تعبیرش را توانستید پیدا کنید من موفق نشدم به پیدا کردن تعبیرش؟؟؟

سلام من خواب دیدم یه پسر بچه خیلی خیلی زیبا رو با چشمای آبی و موهای روشن ک بیماری سل داشت رو ب فرزندی قبول کردم

بيماري نوزاد يا كودك يعني بيماري در خانواده
اما فرزند زيبا معنيش شاديه

باسلام وخسته نباشید. من تعبیر پیدا کردن و بزرگ کردن دو بچه سرراهی رو میخواستم. یکی پسر و دیگری دختر.

بچه سرراهي پيدا كردن تعبيرش شادي و نيكبختيه

سلام ببخشید معنی این خواب رو پیدا نکردم لطفا جوابم بدین خواب دیدم یک پسر 4،5ساله دارم با ما زندگی می کند بعد تعجب کردم بعد گفتم این این همه سال با ما زندگی می کرده من نمی دانستم این این پسر آنقدر آرام بوده متوجه حضورش نشده بودم وندیداد بودنش، خیلی بچه ی ساکت وآرامی بود آنقدر ساکت بود که این همه سال نه می دانستم با ما زندگی می کنه و نه چند سالش هست بعدش به شوهرم گفتم برم شناسنامه مونو نگاه کنم ببینم اسمش چیه؟ که از خواب پا شدم لطفاً تعبیرش رو بگین

من هم يك همچینین خوا بی دیدم

باسلام و خسته نباشید من متاهل هستم و مدت کوتاهی هست بچه دار نشدیم و در حال درمانم . دیشب خواب دیدم دوتا بچه دارم یک دختر یک پسر ناز که دخترم حدود 6-7 ساله بود و پسرم حدود یکساله ، برده بودم شون خرید پسرمو بغل میکردم خیلی هم تپل بود و سنگین بود . من تو خواب خیلی خوشحال بودم و شکرگزار که بالاخره صاحب فرزند شدم ممنون میشم لطفا خوابم رو تعبیر کنید

با سلام
خواب شما نشان از عوامل درونی شما که ناخوداگاهان انها را مورد توجه قرار داده و در خواب شکل دیگری به شما نشان میدهد . و اینکه در خواب داشتن فرزند به تعبیر خیر و نیکی است و بچه هر چه فربه تر باشد نشان از ان دارد که شما منفعت و خیرتان نیک تر و عظیم تر است و اینکه فرزند دختر نشان از خوشحالی و سعادت است و فرزند پسر در خواب به معنی رحمت است و میتواند نشان از براورده شدم مراد هم باشد . این خواب برای شما نشان از خیر دارد که اینکه هیچگاه از رحمت خدا نا امید نباشید که درهای رحمت و نعمت او بر روی بندگانش همیشه باز است . و اینکه خواب فرزند در تعابیر بیشتر معبران نشان از مسولیت های بزرگ زندگی است که برای شما احتمالا به شکل همین موضوع فرزند است که برایتان به خیر و نیکی ختم میشود .
سربلند و پیروز باشید .
ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

تعبیر خواب دیدن نوزاد پسر در بغل
تعبیر خواب دیدن نوزاد پسر در بغل
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *