دسته‌ها
تعبیر خواب

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر
تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر

یوتاب گلچینی از بهترین ها

برچسب های مرتبط

لوک اویتنهاو می گوید : بچه دوقلو نشان از بر آورده شدن ناگهانی یک امر است.

آنلی بیتون می گوید: دیدن بچه های دوقلو در خواب ، نشانه آن است كه از امنیت شغلی و محیط صمیمانه خانواده خود احساس رضایت خواهید كرد. دیدن بچه های دوقلو كه به بیماری مبتلا شده اند، نشانه آن است كه در زندگی اندوهگین و مأیوس خواهید شد.

در سرزمین رویاها آمده: شما صاحب فرزندان دوقلو هستید : خوشبختی در خانواده.
یك زن خواب ببیند كه بچه های دوقلو دارد : مراقب رقیب باشید.
یك مرد خواب ببیند كه زنش دوقلو می زاید : یك تغییر غیره منتظره در زندگی او رخ خواهد داد.
دوقلوهائی از یك جنس : زندگی شما طولانی خواهد بود.
دوقلوهائی كه یكی پسر و دیگری دختر است : شانس و قدرت.
یك زن مجرد خواب ببیند كه بچه های دوقلو دارد: بزودی نامزد می كند.

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید: لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید.
ورود
عضویت

محمد : سلام.من دوتا دختر دارم.دو ساعت پیش خواب دیدم که خانمم دو قلو دختر زاییده و توی راهروی زایشگاه دارم به همراه یک خانم پرستار که دخترم توی بغلشه بطرف محل نگهداری نوزادان میریم و توی راهرو پرستار بهم گفت بهت نمیاد که سه تا دختر(یه دوقلو و یک تکی) داشته باشی چون موهات رو کوتاه کردی(من الان موهام کوتاهه) جوونتر به نظر میایی و توی سالن زایشگاه جمعیت زیادی بود و وقتی رسیدیم به اتاق نوزادان پرستار برای چند لحظه دخترم رو بمن داد و دیدم که دختر دومی خودمه که انگار تازه دنیا اومده ولی اندازه بچه های یکساله بود و وقتی پرستار برگشت با شوق رفت توی بغل پرستار ولی متوجه نشدم دختر اولم دوقلو بوده یا دختر دومم چون دختر دومم توی زایشگاه تکی بود نه دو قلو.ممنون از لطفتون

فریبا هراتی : سلام. خانم شما به دستاوردهای بسیار بزرگ و موفقیت و ثروت زیادی خواهد رسید و شما در مرحله ی تحولی بزرگ در زندگی تان هستید. شما آنقدر به ثروت می رسید که کسی تصورش را هم نمی تواند بکند که اینقدر موفق و پولدار باشید. از غم رها خواهید شد و فکرتان راحت تر و با نشاط تر خواهید شد. شما پولتان را خرج رفاه دخترانتان خواهید کرد و آنها را لوس می کنید. :))))) تشکر از همراهیتون.

محمد : سلام .دختر عموی من یک دختر یکساله داره.دیشب خواهرش خواب دیده که اون یکسال قبل پنج قلو زاییده بوده(چهار دختر و یک پسر) ولی فقط این دخترش رو به همه نشون داده بوده و الان که مشخص شده اون چهار تای دیگه داره ،میگه یکی دیگشو برمیدارم(نوزاد پسر را انتخاب میکند)و بقیه اش رو نمیخوام.و خواهرش با تعجب بهش میگه تو چطور با این چثه ریزه میزه ات پنج قلو زاییدی.با تشکر

فریبا هراتی : سلام. دختر عموی شما از غم رها شده و زندگی اش را با استفاده از حساسیت بیشتر، رفتاری جسورانه تر و انسانی تر، به سمت موفقیت بسیار زیادی سوق داده و مسیر زندگی او عوض شده. او هم گشایش کار یافته و همه به ثروت بیشتر خواهد رسید. خواهر او هم گشایش کار خواهد یافت. عدد 5 بیانگر پذیرفتن، خود بخودی، خیرگی و پر رنگ بودن، ماهیت جسورانه، عمل و انسانیت است. عدد ۵ بیانگر ۵ حس انسان است و ممکن است به شما بگوید که حساس تر باشید و با حواس پنج گانه تان بیشتر هماهنگ باشید. تعبیر دیگر این است که عدد ۵ ممکن است بازتاب یک تغییر در مسیرتان باشد یا اینکه نیاز دارید مسیرتان را تغییر دهید. تشکر از همراهیتون.

ali : 1- هشت اردیبهشت 99 ساعت تقریبا 9 صبح خواب دیدم که فریده یه بچه دوقلو آورده و لی فامیلاشون یکم با فامیل من فرق داره ولی اسمشون روی مانیتور هست و یارانه شون هم برقرار شده . روز سوم ماه رمضون. خیلی هیجان زده بودم. تعبیرش چیه؟ تو سایت خطای ایمیل می ده
2- من دیروز شش هزار تومن اینترنتی براتون واریز کرد. بانک کشاورزی ساعت 13:35

فریبا هراتی : سلام. بنده در این بخش فقط تعابیر را انجام می دهم و در مورد پرداخت ها اگر با ادرس ایمیل سایت نمی توانید تماس بگیرید، از طریق @yotaabcom به تلگرام یوتاب واحد پشتیبانی اقدام کنید. لطفا 4 رقم آخر کارتتون را برای آنها بنویسید تا بررسی شود. خانم فریده به سود مضاعف و گشایش کار خواهد رسید و به امنیت در کار و شادی می رسد ولی خودش ممکن است دمدمی مزاج باشد و نتواند برای زندگی اش درست تصمیم بگیرد. دو دل باشد و به دو جهت مختلف کشیده شود. تشکر از همراهیتون.

مهربان : با سلام. دیروز ظهر خواب دیدم دو تا بچه ی نوزاد دو قلوی بهم چسبیده ، از یه جایی مثل تلویزیون میدیدم. یکیشون سیاه پوست و دیگری سفید بود . مادرشون رو هم دیدم ولی نمیدونستم کی بود. ممنون میشم اگه تعبیر کنید.

فریبا هراتی : سلام. شما معتقدید که در دنیا تضادهای بسیاری وجود دارد و شر و خوبی یا گناه و پاکی همیشه پا به پای هم وجود دارند و این زندگیست و نمی توان همیشه خوبی داشت یا فقط بدی ها را نام برد. تشکر از همراهیتون.

Niloofar : سلام . من مامانم دو ساله فوت کردن . مادربزرگم چند شب پیش خواب دیدن که مامانم در حال نماز خوندن بودن و یک دختر دیگه پیدا شده و اومده به مادر بزرگم گفته من خواهر دوقلو نیلوفر هستم ما از هم جدا شده بودیم تا الان و حالا پیداش کردم و وقتی توی خواب مادربزرگم به مامانم گفته یه دختر دیگه هم داری فقط نگاه کرده و به نماز خوندن ادامه داده . ممنون از لطفتون

فریبا هراتی : سلام. روحشان شاد. شما شخصیتی موفق خواهید داشت و دیگر مانند قبل دمدمی مزاج نخواهید بود و مصمم تر از همیشه نسبت به اهدافتان متعهد می مانید. اما در گذشته دوگانگی در شخصیت شما وجود داشته و مثلا برایتان سخت بوده که با تصمیماتی که می گیرید، منطبق و ثابت قدم باشید. یک کار را می خواستید انجام دهید می گفتید بکنم. نکنم. بروم. نروم… دودل بودید اما الان قاطعانه می خواهید با هماهنگی بیشتری نسبت به افکار و خواسته هایتان زندگی کنید. مادر تان از این جهت خدا را شکر می کند که شما خردمندانه تر رفتار می کنید. تشکر از همراهیتون.

Roooz : سلام من عاشق يه مردي شده بودم كه به خاطر نداشتن شرايط از هم جدا شديم ولي همو خيلي دوس داشتيم بعد چند ماه بعد از جدا شدن خواب ديدم كه يه دوقلو ازش باردارم و بعد كه بچه ها به دنيا اومدن ٢تا دختر خيلي خوشكل بودن و صورتشون نوراني بود و من خيلي تو خواب خوشحال و هيجان زده بودم و بعد اين شخصي كه عاشقش بودم اومد بالا سرم و يكي از بچه ها رو گرفت بغلش و انگارقرار بود كه يكيشو من بزرگ كنم و يكيشو اون و تو ي خوابم قبل از به دنيا اومدن بچه ها ناراحت بود و ويلچري شده بود و بعد از ديدن بچه ها اونم مثه من خوش حال بود و ديگه ويلچري نبود. با تشكر از لطفتون

فریبا هراتی : سلام. شما به خاطر مسائل مالی که منجر به جدایی شما از هم شده غصه می خورید ولی مشکلات شما حل خواهد شد و از غم فارغ می شوید. شما به دستاورد بزرگی خواهید رسید و دعای شما مستجاب خواهد شد. مشکلات مالی این آقا هم از بین خواهد رفت و دیگر خودش را مستاصل و ناتوان حساب نخواهد کرد. شرایط مالی هر دوی شما خوب خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

علی : سلام.مادر من در واقعیت سه تا بچه داره(دوتا پسر و یک دختر که طلاق گرفته)خواب دیده که دوتا دختر ۴ساله داره که دوطرفش نشستن و در همین حین توی خونمون همه جا خدا رو میبینه مثلا توی نعلبکی چایی خوری توی سکه پول خرد توی قاب عکس و خدا باهاش حرف میزنه و میگه من خدا هستم و هرجا که میره خدا رو توی چیزهای مختلف و قسمت های مختلف خونمون میبینه که باهاش حرف میزنه و خودش رو معرفی میکنه.شب بخیر و تشکر از لطفتون

فریبا هراتی : سلام. مادر شما گشایش مالی پیدا می کند و به ثروت خواهد رسید. ایمان او قوی است و خدای بزرگ تحت هیچ شرایطی اجازه نمی دهد که مادرتان احساس تنگدستی و استیصال کند. عشق خدا به مادرتان به او در خوابش نمایان شده است. تشکر از همراهیتون.

Sahar : سلام خسته نباشید،، خواب دیدم ۳ قلو از دوست پسرم که الان باهاش کاتم باردار شدم،، انگار تو خواب نمبخواستم با دوست پسرمم بمونم ،،میرم تو یک حموم عمومی با مادرم،میرم زیر دوش انگار چنتا از دوستامون میفهمن و ذوق میکنن،من خیلی ناراحتم و دوست دارم سقط کنم ،بعد میریم یه جایی یه بازیگر معروف میاد سونو میکنه، دستگاهو که میماله به شکمم انگار دو تا پیراهن و یه دوربین!میاد تو دستش ازینجا میفهمه ۳ قلو ان انگار ۲ تا پسر و یه دختر ،میگه ۴ ۵ تا نیستن،انگار اون بازیگره هم منو دوست داره و خوشش میاد ازم!!! شکمم اومده بود بالا و من خیلی ناراحت بودم دوست نداشتم نگهشون دارم..

فریبا هراتی : سلام. تشکر. شما از نظر احساسی، معنوی و فیزیکی ( از هر جهت- مادی و معنوی و رفتاری) از دوست پسرتان ناراحت هستید و غصه می خورید و تصمیمی می خواهید بگیرید که از شر او راحت شوید. شما می خواهید نگرانی هایتان را بشورید برود و شروعی تازه داشته باشید. آدم بد جنس و سیاستمداری می خواهد از کار شما سر دراورده و از شما حرف بکشد و متوجه می شود که هم به خاطر مسائل مالی از او ناراحتید و هم به خاطر اینکه او هیچ لیاقت و عرضه ای از خودش نشان نمی دهد. او هم می خواهد از شما سو استفاده کند و با شما روراست نیست پس گول او را نخورید و ناراحتی هایتان را برای هر کسی بروز ندهید. تشکر از همراهیتون.

رز : سلام وقت بخیر
خواب دیدم خونه مادربزرگم که فوت شدن و کسی الان منزلشون ساکن نیس روی یک سکو نشستم و حامله بودم (مجرد هستم)همون موقع شروع کردم به وضع حمل درد زیادی نکشیدم دوتا بچه دوقلو بدنیا اومدن یه پسر و یه دختر وقتی نگاهشون کردم بهم لبخند میزدند دختره موفرفری بود تا حدودی بنظرم همسان بودند وقتی نگاهشون کردم مثل بچه یکساله بودند چون چهار ودست پا میرفتن
اطرافم بقیه فامیل بودن و یکی از فامیل یکی از بچها رو برداشت باهاش بازی کرد

فریبا هراتی : سلام. تشکر. شما با روحیات و اعتقادات قدیمی تان احساس آرامش بیشتری دارید و می خواهید به امنیت گذشته تان برگردید . الان نگران هستید و قصه می خورید ولی شما گشایش کار خواهید یافت و دستاوردهای زیادی خواهید داشت. به ثروت می رسید و کارتان خیلی زود پیشرفت می کند. سعی کنید که فکرتان را الکی ناراحت نکنید و دمدمی مزاج نباشید. سعی کنید که در تصمیم گیریهایتان دو دل نباشید و وقتی که می دانید که کاری اشتباه است، به انجام آن اصرار نکنید. زندگی شما خیلی زود تحولی مثبت خواهد یافت. تشکر از همراهیتون.

Marjan : سلام
دختر مجردي هستم كه شب جمعه خواب ديدم دوقلو پسر دارم كه نوزاد هستند و دارم از سينه خودم بهشون شير ميدم يادم هست ميشه لطف بگيد تعبيرش چيه.

فریبا هراتی : سلام. شما موجی از خلاقیت را تجربه می کنید و احساس می کنید که از شرایط خاصی الهام گرفته اید. گشایش کار می یابید و اوضاع برایتان بصورت مضاعف عالی پیش خواهد رفت. هدف و کار و پروژه ای به دستتان می رسد که از جان و دل خودتان برای پیشرفت آن مایه می گذارید و باعث نشاط و شادی و موفقیت شما خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید.
ورود
عضویت

کلیه حقوق مادی ومعنوی مطالب متعلق به وب سایت یوتاب دات کام می باشد و کپی برداری از آن ممنوع است!

اولین یافته‌هایی که در تاریخ درباره‌ی تعبیر خواب‌ها ثبت شده است ۷۰۰۰ سال پیش پایه‌ریزی شده‌اند. اولین آن‌ها در میان‌رودان کشف شد، مکانی که آن‌ را به عنوان یکی از نخستین تمدن‌های بشری جهان می‌شناسیم. در آن زمان گمان می‌شد خواب‌ها امتدادی از واقعیت‌ها هستند. رومیان و یونانیان باستان تعبیر خواب را به مذهب ارتباط می‌دادند و بر این باور بودند که خواب‌ها به نوعی پیام‌های خدایان یا جهان زیرزمینی مردگان هستند. آدم‌هایی که در آن دوران زندگی می‌کردند هنگام نیاز برای گرفتن تصمیم‌های مهم یا موقعی که راه حلی برای اوضاع و شرایط زندگی‌شان لازم داشتند به خواب‌ها و پیام‌های پنهان نهفته در پس آن‌ها رجوع می‌کردند. اکنون با ما همراه شوید تا شما را با تعبیر خواب بچه دو قلو آشنا سازیم.

اگر متاهل هستید و چنین خوابی ببینید، این خواب نشان دهنده‌ی خوشبختی است. شما و شریک زندگی‌تان قصد بچه دار شدن دارید و این خواب فقط انعکاسی از این آرزوی شما است. این خواب می‌تواند توسط پرسش‌های مداوم خانواده و دوستان‌تان درباره‌ی برنامه‌های‌تان شکل بگیرد چون آن‌ها می‌خواهند خبرهای خوبی از شما بشنود که آن‌ها را خوشحال کند .

مطلب مرتبط: تعبیر خواب بیمارستان: ۱۱ نشانه و تعبیر دیدن بیمارستان در خواب

اگر مجرد هستید، و چنین خوابی ببینید نمایانگر آن است که در واقعیت دچار نگرانی هستید. از طرف خانواده‌تان تحت فشار زیادی قرار گرفته‌اید. آن ها مدام سعی می‌کنند کاری کنند درس‌تان را تمام کنید، ازدواج کنید و بعد بچه‌دار شوید. آن‌ها هر گز از هیچ کاری که شما در زندگی انجام می‌دهید رضایت ندارند و همیشه از شما چیزهای بیشتر و بیشتری می‌خواهند. آن‌ها نمی‌دانند که اگر به فشارشان بر شما ادامه بدهند، خیلی اذیت می‌شوید و نخواهید توانست بر چیزهای با اهمیت تمرکز کنید.

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر

این نوع خواب هم معنی منفی دارد و هم معنی مثبت. معنی منفی آن این است که نمایانگر مشکلات احتمالی است. ممکن است با کسی که خیلی برای‌تان عزیز است دعوا کنید. ممکن است بر سر موضوع بی اهمیتی این اتفاق شروع شود، اما جدی خواهد شد و شما به هم چیزهایی خواهید گفت که قصدش را ندارید. پیامدهای این دعوا بزرگ و شدید خواهد بود. این کشمکش منجر خواهد شد از تماس و رابطه با آن شخص برای مدتی دست بکشید، مادامی که هیچ یک از شما راضی نشود دیگری را ببخشد.

نکته و معنی مثبت این خواب آن است که نمایانگر جشن و ضیافت‌هایی در خانواده‌تان است مانند جشن تولد، جشن عروسی، تجدید دیدار، فارغ التحصیلی و بسیاری از جشن‌های دور همی دیگر. این به شما کمک خواهد کرد به کسانی که دوستشان دارید نزدیک‌تر شوید و لحظات ناب و ارزشمند زندگی‌تان را با آن‌ها شریک شوید.

همچنین به معنی آن نیز هست که به زودی خبری خوب درباره‌ی زندگی شخصی یا شغلی‌تان دریافت خواهید کرد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب هندوانه: ۲۷ نشانه و تعبیر دیدن هندوانه در خواب

این خواب می‌تواند بازتابی از آرزوی داشتن بچه باشد البته اگر در حال حاضر بچه نداشته باشید. شما مدت‌ها است می‌خواهید خانواده‌تان را گسترش دهید و این خواب فقط بازتابی از این خواست و آرزو است. اما اگر در حال حاضر صاحب فرزند هستید به معنی آن است که به فکر داشتن بچه‌های بیشتری هستید.

اگر چنین خوابی ببینید، نمایانگر خوشبختی برای شما و خانواده‌تان است. هر زمان که موفق می‌شوید، آن‌ها نیز به مانند شما خوشحال می‌شوند و آن را موفقیت بزرگی برای خودشان تصور می‌کنند. همچنین نیک‌بود آن‌ها ثروت شما است و این همان چیزی است که باعث سعادت و رضایت واقعی‌تان می‌شود.

خواب گزاران می‌گویند این نوع خواب نماد پیوند و اتحاد است. اگر متاهل هستید این خواب به معنی آن است که برای داشتن خانواده‌ای بزرگ آماده هستید، درست همان طور که تصور می‌کردید و آرزویش را داشتید. اما اگر مجرد هستید در آن صورت این خواب نمایانگر زندگی عشقی‌تان است. به معنی آن است که کسی را پیدا خواهید کرد که تمام چیزهای مورد نظرتان را خواهد داشت؛ کسی که تعریف دقیق نیمه‌ی گمشده‌ی شما است.

این خواب نمایانگر زایش و باروری است. اگر اخیرا ازدواج کرده‌اید، و اگر یک زن هستید، این خواب به معنی باردار شدن‌تان در آینده‌ای نزدیک است. اگر در حال حاضر باردار هستید، تعبیر آن است که می‌توانید انتظار زایمان کردن فرزندانی دو قلو و حتی سه یا چهار قلو را داشته باشید. اما اگر مرد هستید و چنین خوابی دیده‌اید، معنی‌اش آن است که یکی از اعضای مونث خانواده‌تان ممکن است باردار باشد و این خبر را به شما خواهد داد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب لباس عروس: ۱۱ تعبیر دیدن لباس عروس در خواب

اگر در خواب دو قلوهایی را ببینید که با هم دعوا می‌کنند نمایانگر درگیری بین تضادهایی است که در مغزتان می‌گذرد. شما دچار عدم قطعیت زیادی هستید و نمی‌دانید در بعضی شرایط و موقعیت‌های خاص چگونه عمل کنید. این خواب هشداری است برای شما که بیشتر در کارهایی که انجام می‌دهید و اعمال‌تان اعتماد به نفس داشته باشید.

خواب‌هایی شبیه این به شریک و رابطه‌ی عشقی‌تان مربوط می‌شوند. این خواب مسیر و جهتی را نشان می‌دهد که رابطه‌تان طی می‌کند، اما همچنین بیانگر تعادل نیز هست. موی بلند نشانگر آن است که شما موقع گرفتن تصمیم‌های خوب منطقی عمل می‌کنید در حالی‌که موهای کوتاه یعنی به غریزه و شم خود تکیه می‌کنید. نکته‌ی مثبت این خواب آن است که رابطه‌تان مسیر درستی را طی می‌کند. اگر نامزد دارید، نشانگر آن است که پیوندتان با او مستحکم است و می‌توانید بگویید خیلی با هم تفاهم دارید و شخصیت‌تان با هم هماهنگ است.

این خواب معنی و دلالتی منفی دارد. به معنی آن است که شما کسی هستید که همیشه به راحتی کنار رانده می‌شوید و آدم‌ها همواره سعی می‌کنند اعتماد به نفس‌تان را نابود کنند. این باعث می‌شود ناشاد و نامطمئن باشید، و به خاطر همین عقایدتان را حتی به هنگام ضرورت بیان نکنید. این را به عنوان هشداری برای تغییر خودتان در نظر بگیرید، معتمد به نفس‌تر باشید و اجازه ندهید کسی محدودتان کند.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب قارچ: ۱۸ تعبیر دیدن قارچ در خواب

اگر خواب داشتن دو قلوهایی بیمار ببینید به معنی آن است که در آینده بسیار ناامید و ناراحت خواهید بود. کسی که خیلی به شما نزدیک است به شما خیانت خواهد کرد. مراقب باشید به چه کسی اعتماد می‌کنید و رازهای‌تان را پیش از اطمینان از نیات خوب طرف مقابل به هیچ کس نگویید.

متاسفانه، این خواب معنی و دلالتی بسیار منفی دارد. نمایانگر مشکلات سلامتی، بیماری،  و در بدترین حالت مرگ است. باید خودتان را برای مشکلاتی از این دست آماده و سعی کنید بسیار مراقب و هوشیار باشید. این را در ذهن داشته باشید و به ویژه وقتی در ترافیک هستید، یا وقتی در استخر هستید بسیار مراقب باشید چون ممکن است غرق شوید یا کشته شوید یا بشنوید که یکی از اعضای خانواده‌تان کشته شده است. به منظور جلوگیری از مشکلات سلامتی، بهتر است به پزشک مراجعه کنید و یک چک‌آپ پزشکی بدهید تا مطمئن شوید مشکلی وجود ندارد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب زنده شدن مرده: ۹ تعبیر دیدن زنده شدن و برگشتن مرده در خواب

این خواب معنی و دلالتی مثبت دارد و نماد زندگی خوب است. در دوره‌ای که پیش رو دارید، می‌توانید انتظار داشته باشید به لحاظ سلامتی در وضعیت خوبی قرار بگیرید و همه چیز طبق انتظارتان خواهد بود. این را می‌توان به عنوان پاداشی برای رفتار خوب‌تان به حساب آورد وقتی که صحبت از رابطه‌تان با سایر آدم‌ها می‌شود. شما همیشه سعی می‌کنید به همه کمک کنید و به خاطر همین می‌توانید انتظار شاد بودن و نیک بود خود را داشته باشید.

این‌ها بعضی از خواب‌های رایج درباره‌ی دو قلوها و تعابیر آن‌ها بودند. اگر جدیدا برنامه‌ی تلویزیونی درباره‌ی دو قلوها تماشا کرده‌اید، یا احتمالا دو قلو دارید، پس نباید به این خواب چندان توجه کنید چون فقط بر اثر این پیش زمینه‌ی ذهنی تجلی پیدا کرده است. اما اگر چنین نیست، پس بهتر است به دنبال پیدا کردن معنی خواب‌تان باشید.

پیش از انجام این کار، باید یادتان باشد برای پیدا کردن معنی دقیق باید تا آنجا که می‌توانید جزئیات بیشتری از خواب‌تان را به یاد بیاورید. امیدوار هستیم متن پیش رو توانسته باشد به شما در درک پیام نهفته در پس این خواب کمک کند.

منبع: healtholino

 

برچسب ها تعبیر خوابتعبیر خواب بچه دو قلو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

تعبیر خواب حضرت یوسف بچه دوقلو ، پسر و امام صادق نوزاد و طفل دوقلو دختر و پسر همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

همانطور که می دانید خواب یکی از نشانه های بزرگ خداوند است که می دانیم که خواب برادر مرگ است و بی شباهت به مرگ نیست.موقعی که می خوابیم روح از بدن ما جدا می شود و وقتی که می میریم هم روح از بدنمان جدا می شود.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب عقرب در خانه ، کشتن و ترسیدن از عقرب سیاه و زرد و سفید بزرگ مرده

روح در خواب به آسمان می رود و به همین دلیل است که ما خواب می بینیم و گاهی رویای صادقه می بینیم.وقتی در قرآن می نگریم بارها کلمه خواب را می بینیم و این نشانه اهمیت خواب دارد.

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر

خواب در قرآن بنام حُلم آمده است و گاهی هم به صورت جمع آن یعنی احلام ، و گاهی منام و رویا.در احادیث به صورت رویا آمده است و از خواب های خوب بنام مبشرات نام برده شده است.

اگر در خوا بچه دوقلو پسر ببینید معنی خواب غم و رنج است.

دیدن بچه دوقلو دختر در خواب نعمت و روزی زیاد است.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب خرما برای زن حامله ، خرمای کرم زده و درخت نخل امام صادق و نذری

دیدن بچه دوقلو پسر و دختر در خواب نعمت و ورزی توام با غم و رنج است.

لوک اویتنهاو

اگر در خواب بچه دوقلو ببینید یک امر غیر منتظره در اطراف شما رخ می دهد.

آنلی بیتون

این خواب به شما می گیود که امنیت شغلی دارید و در زندگی خود محیط صمیمانه ای را تجربه می کنید.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب موبایل ، لمسی و گم شدن و خرید گوشی جدید اپل و سامسونگ

اگر در خواب بچه دوقلوی مریض ببینید معنی خواب شما این است که زندگی شما دچار غم می شود.

کتاب سرزمین رویاها

اگر در خواب دیدید که خودتان بچه دوقلو دارید معنی خواب شما این است که در خانواده خود احساس خوشبختی می کنید.

اگر زنی دید بچه دوقلو دارد باید مراقب رقیبان خود باشد.

اگر مردی دید که زنش دوقلو می زاید معنی خواب این است که اتفاقی در اطرافش رخ می دهد.

اگر دوقلوی هم جنس ببینید معنی خواب شما این است که زندگی طولانی خواهید داشت.

دیدن دوقلوی پیر و دختر در خواب نشانه شانس و قدرت است.

اگر دختر مجردی دید دوقلو دارد معنی خواب او انی است که به زودی نامزد می کند. 

 

 

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر

 

 

تعبیر خواب دوقلو به روایت بزرگان 

۱ـ دیدن بچه های دوقلو در خواب ، نشانة آن است که از امنیت شغلی و محیط صمیمانة خانوادة خود احساس رضایت خواهید کرد .

۲ـ دیدن بچه های دوقلو که به بیماری مبتلا شده اند ، نشانة آن است که در زندگی اندوهگین و مأیوس خواهید شد .

دسترسی آسان به تمام برنامه های اپل

از رشد بورس جا نمانید!

مدل های پرفروش تلفن بی سیم

هوشمند سرمایه گذاری کنید

بدون مراجعه حضوری ویزیت شو!

برترین بازی های ایکس باکس و پلی استیشن

خریدابزارآلات درجشنواره شگفت انگیزعیدتاعید

دریافت سود روز شمار بدون ریسک

درکوتاه ترین زمان پاسخ سوال پزشکیت روبگیر

خرید گیفت کارت

گیفت کارت ارزان/تحویل آنی وپشتیبانی

گیفت کارت بخروبه راحتی درفیسبوک تبلیغ کن

گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0358

بهترین برندهای کامپیوتر و تجهیزات جانبی

خرید بهترین مدل های اورجینال هدفون، هدست، هندزفری

خرید جدیدترین لپ تاپ های موجود در بازار با بهترین قیمت

کفش اسپرت و صندل تابستانه زنانه

جدیدترین گوش های موجود در بازار – امکان مقایسه و خرید

Makan Inc.‎| All Rights Reserved – © 2013 – 2020

تعبیر خواب
زایمان,تعبیر خواب زایمان طبیعی,تعبیر خواب زایمان دختر,تعبیر خواب زایمان
گربه,تعبیر خواب زایمان دوقلو,تعبیر خواب زایمان مرد,تعبیر خواب زایمان
پسر,تعبیر خواب زایمان طبیعی بدون درد,تعبیر خواب زایمان دختر مجرد,تعبیر
خواب زایمان طبیعی پسر,تعبیر خواب زایمان طبیعی دختر,تعبیر خواب زایمان
طبیعی ابن سیرین,تعبیر خواب زایمان طبیعی دوقلو,تعبیر خواب زایمان طبیعی
مرد,تعبیر خواب زایمان طبیعی دختر مجرد,تعبیر خواب زایمان طبیعی راحت,تعبیر
خواب زایمان طبیعی سه قلو,تعبیر خواب زایمان دختر,تعبیر خواب-زایمان دختر
باکره,تعبیر خواب زایمان دختر مجرد,تعبیر خواب زایمان دختر بچه,تعبیر خواب
نوزاد دختر,تعبیر خواب زاییدن دختر بچه,تعبیر خواب نوزاد دختر شیر
دادن,تعبیر خواب نوزاد دختر و پسر,تعبیر خواب زایمان گربه در خانه,تعبیر
خواب زایمان گربه,تعبیر خواب زایمان گربه سیاه,تعبیر خواب زایمان گربه
چیست,تعبیر خواب زاییدن گربه,تعبیر خواب زاییدن گربه در خانه,تعبیر خواب
زایمان سگ,تعبیر خواب زایمان سگ,تعبیر خواب زایمان کردن گربه,تعبیر خواب
زایمان دوقلو,تعبیر خواب زایمان دوقلو پسر,تعبیر خواب زایمان دوقلو
دختر,تعبیر خواب زایمان دوقلو دختر و پسر,تعبیر خواب زاییدن دوقلو
پسر,تعبیر خواب زاییدن دوقلو دختر,تعبیر خواب زاییدن دوقلو پسر,تعبیر خواب
زایمان بچه دوقلو,تعبیر خواب دوقلو زاییدن,تعبیر خواب زایمان مرده,تعبیر
خواب زایمان مرده,تعبیر خواب زاییدن مرد,تعبیر خواب زاییدن مرده,تعبیر خواب
زاییدن مرد,تعبیر خواب مرده زایمان کند,تعبیر خواب زاییدن مرده,تعبیر خواب
مرد زایمان کند,تعبیر خواب زایمان بچه مرده,تعبیر خواب زایمان پسر,تعبیر
خواب زایمان پسر دوقلو,تعبیر خواب زاییدن پسر,تعبیر خواب زاییدن پسر
بچه,تعبیر خواب زاییدن پسر بچه,تعبیر خواب زاییدن پسر زیبا,تعبیر خواب
زاییدن پسر دوقلو,تعبیر خواب زاییدن پسر خوشگل,تعبیر خواب زاییدن پسر و شیر
دادن,تعبیر خواب زاییدن دختر مجرد,تعبیر خواب زاییدن دختر مجرد,تعبیر خواب
نوزاد داشتن دختر مجرد,تعبیر خواب نوزاد برای دختر مجرد,تعبیر خواب زایمان
طبیعی پسر

دیدن زایمان در خواب یکی از خوابهای معمول است.شما هم اگر دنبال تعبیر خواب زایمان هستید می توانید کامل ترین مرجع برای تعبیرخواب زایمان را اینجا مطالعه نمایید

تعبیر خواب زایمان کردن زنی که پسری میزاید و بچه بلافاصله سخن می گوید این است که مرگ آن زن نزدیک است

تعبیر خواب زنی که دختر می زاید این است که از او فرزندی به دنیا می آید که بزرگ عشیره می شود

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر

تعبیر خواب زایمان کردن برآورده شدن آرزوست

تعبیر خواب دیدن زنی که زایمان می کند عزاداری یا از دست دادن چیزی گرانبهاست

تعبیر خواب زایمان کردن، به دنیا آوردن کودکی سالم است

تعبیر خواب زایمان کردن دختر ، رهایی از درستکاری و روبه رفتار نادرست آوردن است

تعبیر خواب زایمان کردن زن شوهر دار رسیدن ارث کلان است

تعبیر خواب زایمان خوب است و رهایی از رنج و غم است

تعبیر خواب باردار شدن مرد اصلا خوب نیست و بی آبرو می شود

تعبیر خواب مردی که وضع حمل کرده بسیار شرم آور است

تعبیر خواب دیدن قابله در زایمان اصلا خوب نیست به خصوص که مردی خود را قابله ببیند

تعبیر خواب دیدن قابله توسط زن باردار باطل است و تعبیری ندارد

تعبیر خواب زایمان کردن و به دنیا آوردن دختر سلامتی و شادی است

تعبیر خواب زایمان کردن و پسر به دنیا اوردن این است که دختر به دنیا می آورد

تعبیر خواب زایمان کردن و دختر به دنیا اوردن این است که پسر به دنیا می آورد

تعبیر خواب زایمان  کردن و انداختن بچه در جایی این است که از جایی به او چیزی می رسد که امید ندارد

تعبیر خواب زایمان زن شوهردار شادی است

تعبیر خواب زایمان زن مجرد این است که عشقش او را ترک می کند

تعبیر خواب زایمان زن مطلقه ثروت بزرگی است که نصیبش می شود

تعبیر خواب زایمان یک زن شوهر مرده ، ارتکاب او به اعمال غیر منطقی است

تعبیر خواب کمک کردن در زایمان شادی و خوشبختی است

تعبیر خواب کمک کردن در زایمان کسی که چند قلو می زاید موفقیت بسیار بزرگ است

تعبیر خواب کمک در زایمان یک بچه مرده شکست در کارهاست

تعبیر خواب زایمان با سزارین ابتلا به بیماری خطرناک است

تعبیر خواب زایمانی که جان مادر به خطر می اندازد این است که از خبر یک ازدواج شوکه می شوید

تعبیر خواب زایمان پسر توسط زن حامله این است که در کارهایش موفق می شود

تعبیر خواب زایمان دختر توسط زن حامله این است که زندگیش خوب می شود

تعبیر خواب زایمان همسر که دوقلو زاییده ثروت و قدرت است

تعبیر خواب زایمان و تولد یک بچه مرگ یک دشمن است

تعبیر خواب زایمان و تولد بچه عقاب آینده روشن است

تعبیر خواب دیدن یک زایمان خوشبختی و فراوانی است

تعبیر خواب زاییدن یک پسر شانس است

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر

ـ دیدن زایمان در خواب ، نشانه بدنیا آوردن کودکی سلامت است .

۲ـ اگر دختری خواب ببیند زایمان می کند ، نشانه آن است که از درستکاری رو بر می گردانید و به رفتاری نادرست رو می آورید .

۳ـ اگر زنی شوهردار خواب ببیند کودکی به دنیا می آورد ، نشانه آن است که ارثی کلان به او خواهد رسید .

ابن سیرین
می‌گوید: اگر در خواب ببینی که شکم تو مثل زن حامله، بزرگ شده است، تعبیرش
این است که مال و اموال و نعمت دنیوی بدست می‌آوری و هر چه قدر شکم تو
بزرگتر باشد تعبیرش این است که مال و اموال بیشتر خواهد بود . ابراهیم
کرمانی می‌گوید: اگر فرزندی پسر و نابالغ، خودش را در خواب حامله ببیند،
یـعـنـی پدرش مال و اموال بدست می‌آورد، ولی اگر دختر نابالغ کسی این خواب
را ببیند، مادرش مال و اموال به دست می‌آورد.

زایمان

زایمان کردن بر آورده شدن آرزو

دیدن زنی که زایمان میکند : عزاداری و یا ازدست دادن چیزی گرانبها

اگر زنی در خواب ببیند که بسری زایید و بلافاصله پسرسخن گفت، مرگ زن خواب بین نزدیک است .

اگر زنی در خواب ببیند دختری زایید ، ازنسل او فرزندی به وجود می آید که بزرگ خاندان خود می شود.

تعبیر خواب حکمت 20

تعبیر خواب پسر به روایت بزرگان  تعبیر خواب پسر تعبیر خواب پسر به روایت لیلا برایت  دیدن پسر خودتان در خواب، نشانه آن است اوقاتی شاد پیش رو دارید. تعبیر خواب پسر به روایت آنلی بیتون ۱ـ اگر پسر خود را به خواب ببینید ، علامت آن است که پسرتان با افتخارات عظیمی که…

لوک اویتنهاو می گوید : دوقلو : بر آورده شدن ناگهانی یک امر   آنلی بیتون می‏گوید: ۱ـ دیدن بچه های دوقلو در خواب ، نشانه آن است که از امنیت شغلی و محیط صمیمانه خانواده خود احساس رضایت خواهید کرد . ۲ـ دیدن بچه های دوقلو که به بیماری مبتلا شده اند ،…

لیلا برایت می‏گوید: دیدن پسر خودتان در خواب، نشانه‏ی آن است اوقاتی شاد پیش رو دارید.   آنلی بیتون می‏گوید: ۱ـ اگر پسر خود را به خواب ببینید ، علامت آن است که پسرتان با افتخارات عظیمی که به دست می آورد ، باعث افتخار شما خواهد شد . ۲ـ اگر مادری خواب ببیند…

کامل ترین مرجع تعبیر خواب

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر

تعبیر خواب ترور ، تعبیر ترور کردن در خواب

تعبیر خواب قفا ، تعبر دیدن قفا در خواب

برج

تعبیر خواب درخت مورد ، دیدن درخت مورد در خواب

تعبیر خواب اذان ، اذان گفتن در خواب

تعبیر خواب کلاه ، تعبیر دیدن کلاه در خواب

تعبیر خواب نارگیل ، تعبیر دیدن نارگیل در خواب

تعبیر خواب دندان نیش ، تعبیر دیدن دندان نیش در خواب

تعبیر خواب بادکنک ، دیدن بادکنک در خواب

تعبیر خواب حوا ، تعبیر دیدن حوا در خواب

باغ میوه

تعبیر خواب صلیب ، تعبیر دیدن صلیب در خواب

تعبیر خواب سخن ، تعبیر سخن گفتن و شنیدن درخواب

تعبیر خواب باطری ، باطری ماشین در خواب

تعبیر خواب اتاق پذیرایی ، اتاق پذیرایی در خواب

تعبیر خواب دیگ بخار ، تعبیر دیدن دیگ بخار در خواب

تعبیر در خانه

تعبیر خواب هیزم ، تعبیر دیدن هیزم در خواب

تعبیر خواب آبتنی ، آب تنی کردن در خواب

تعبیر مرگ در خواب

تعبیر خواب حکمت 20

تعبیر خواب زعفران ، تعبیر دیدن زعفران در خواب

تعبیر خواب نهنگ ، تعبیر دیدن نهنگ در خواب

تعبیر خواب آزمایشگاه ، دیدن آزمایشگاه در خواب

تعبیر خواب سماق ، تعبیر دیدن سماق در خواب

تعبیر خواب دیدن سکه طلا و نقره

تعبیر خواب زیر زمین ، دیدن زیرزمین در خواب

پاشنه

تعبیر خواب شکستن ، تعبیر شکستن چیزی در خواب

تعبیر خواب رخساره ، رخساره در خواب

تعبیر خواب مرغابی

تعبیر خواب تشنگی ، تعبیر تشنگی در خواب

تعبیر خواب قرقاول ، تعبیر دیدن قرقاول در خواب

تعبیر خواب دارکوب ، دیدن دارکوب در خواب

تعبیر خواب لاشخور ، تعبیر دیدن لاشخور در خواب

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر

تعبیر خواب جعبه ، دیدن جعبه پر یا خالی در خواب

تعبیر ویرانی در خواب

تعبیر خواب مانع ، تعبیر دیدن مانع در خواب

تعبیر خواب طوق ، تعبیر دیدن طوقی در خواب

تعبیر خواب افسر ، افسر شدن در خواب

تعبیر خواب نوحه ، تعبیر نوحه خواندن در خواب

تعبیر خواب حکمت 20

تعبیر خواب پسر به روایت بزرگان  تعبیر خواب پسر تعبیر خواب پسر به روایت لیلا برایت  دیدن پسر خودتان در خواب، نشانه آن است اوقاتی شاد پیش رو دارید. تعبیر خواب پسر به روایت آنلی بیتون ۱ـ اگر پسر خود را به خواب ببینید ، علامت آن است که پسرتان با افتخارات عظیمی که…

آنلی بیتون م‏یگوید : دیدن نوزادی تازه متولد شده در خواب ، علامت آن است که بزودی سرگرمیها و شادیهای لذتبخشی تجربه خواهید کرد . اگر دختری خواب ببیند نوزادی دارد ، نشانه آن است که متهم به افراط در خوشگذرانیهای غیر اخلاقی خواهد شد . اگر  خواب ببینید نوزادی مشغول شنا کردن است…

لوک اویتنهاو می گوید : دوقلو : بر آورده شدن ناگهانی یک امر   آنلی بیتون می‏گوید: ۱ـ دیدن بچه های دوقلو در خواب ، نشانه آن است که از امنیت شغلی و محیط صمیمانه خانواده خود احساس رضایت خواهید کرد . ۲ـ دیدن بچه های دوقلو که به بیماری مبتلا شده اند ،…

کامل ترین مرجع تعبیر خواب

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر

تعبیر خواب شیشه ، تعبیر دیدن شیشه در خواب

تعبیر خواب میمون ، تعبیر دیدن میمون در خواب

تعبیر خواب پشیمان شدن ، پشیمان شدن در خواب

تعبیر خواب سوره توبه ، خواندن سوره توبه در خواب

تعبیر خواب کاسه توالت ، تعبیر دیدن کاسه توالت در خواب

تعبیر خواب منبر ، تعبیر دیدن منبر در خواب

تعبیر خواب دسته گل ، تعبیر دیدن دسته گل در خواب

تعبیر خواب راننده ، دیدن راننده در خواب

تعبیر خواب برگ درخت ، برگ درخت ها در خواب

بغل

بینی

تعبیر خواب اره ، دیدن اره در خواب

تعبیر خواب زالو ، تعبیر ددین زالو در خواب

بی اعتنایی

بنا

تعبیر خواب تله ، تعبیر دیدن تله در خواب

تعبیر دیدن گوشواره ، دیدن گوشواره لنگه به لنگه در خواب

تعبیر خواب دودکش ، تعبیر دیدن دودکش در خواب

تعبیر شکستن نگین در خواب

تعبیر ویرانی در خواب

تعبیر خواب حکمت 20

تعبیر خواب روسری ، تعبیر دیدن روسری در خواب

تعبیر دیدن موی سیاه در خواب

تعبیر خواب ماهی در حال شنا کردن

تعبیر خواب سوره بلد ، خواندن سوره بلد در خواب

تعبیر خواب نگهبان ، تعبیر نگهبانی در خواب

تعبیر خواب آب تیره ، دیدن آب تیره در خواب

تعبیر خواب ماشین ، تعبیر دیدن ماشین در خواب

تعبیر خواب اسرافیل ، دیدن اسرافیل در خواب

تعبیر خواب کشتی گرفتن ، تعبیر کشتی گرفتن در خواب

تعبیر خواب سلام ، تعبیر سلام کردن در خواب

تعبیر خواب فحش ، تعبیر فحش دادن در خواب

تعبیر خواب جادو ، تعبیر دیدن جادو در خواب

تعبیر خواب آیینه ، دیدن آینه در خواب

تعبیر خواب دستار ، تعبیر دستار در خواب

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر

تعبیر خواب خاک اره ، تعبیر دیدن خاک اره در خواب

بافتن

تعبیر خواب گره ، تعبیر گره زدن در خواب

تعبیر خواب نزدیکی

تعبیر خواب محبت ، تعبیر محبت در خواب

تعبیر خواب غار ، تعبیر دیدن غار در خواب

صفحه اصلی » سرگرمی 🔥 » تعبیر خواب 🔥 » حرف ز » تعبیر خواب زایمان: زایمان مرد، زایمان دوقلو، زایمان دیگران / تعبیر بارداری و نوزاد

تعبیر خواب زایمان : در این مقاله از بخش تعبیر خواب در وبسایت نایریکا به تعبیر خواب زایمان, تعبیر خواب زایمان مرد, تعبیر خواب زایمان دوقلو, تعبیر خواب زایمان دیگران, تعبیر خواب بارداری, تعبیر خواب نوزاد دختر, تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه, تعبیر خواب پسر دار شدن مرد می پردازیم.

با ما همراه باشید.

اگر درباره این مقاله اطلاعات مفید یا تجربه ای دارید در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

تعبیر خواب زایمان, زایمان, تعبیر خواب زایمان مرد, تعبیر خواب زایمان دوقلو, تعبیر خواب زایمان دیگران, تعبیر خواب بارداری, تعبیر خواب نوزاد دختر, تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه, تعبیر خواب پسر دار شدن مرد

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر

برای دسترسی سریع به محتوای متن از لینکهای زیر استفاده کنید:

کارل گوستاو یونگ خواب‌هایی با محتوای زایمان، وضع حمل، بچه دار شدن و … نماد موضوعات زیر می‌داند:

اگر در خواب دیدید که زایمان می‌کنید یا کس دیگری زایمان می‌کند، بیانگر این است که شما یک ایده یا پروژه‌ی جدید را متولد می‌کنید.

بیانگر یک نگرش جدید، شروعی تازه یا حادثه‌ای بزرگ است.

تعبیر دیگر این است که توجه شما را به کودکان درونتان جلب کند و ظرفیت شما برای رشد باشد.

اگر شما خواب میبینید که دوقلو به دنیا می‌آورید، پس بیانگر ایده‌های متضاد است.

تعبیر خواب زایمان, زایمان, تعبیر خواب زایمان مرد, تعبیر خواب زایمان دوقلو, تعبیر خواب زایمان دیگران, تعبیر خواب بارداری, تعبیر خواب نوزاد دختر, تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه, تعبیر خواب پسر دار شدن مرد

اگر شما چهار قلو در خوابتان به دنیا آورید، بیانگر این است که شما یک دوره‌ی گذار مثبت دارید که به شما یک حس تکامل می‌دهد.

تفسیر مستقیم‌تر ازین خواب، ممکن است بیانگر تمایلات و نگرانی‌های شما از زایمان باشد یا یک موقعیتی را پیش بینی کند که رخ می‌دهد.

خواب دیدن اینکه شما یک کودک خیلی سنگین را متولد می‌کنید بیانگر مسائل وابستگی است.

شما می‌ترسید دیگران به شما تکیه کنند و در مورد راضی کردن نیاز‌های دیگران نگران هستید.

خواب دیدن اینکه یک نفر دیگر یک بچه‌ی خیلی سنگین به دنیا می‌آورد، بیانگر باری است که این فرد برای شما یا دیگران بوجود می‌آورد.

خواب دیدن اینکه شما قبل از موعد مقرر زایمان می‌کنید بیانگر این است که پروژه‌ای که کامل نبوده است را تحویل می‌دهید.

شما حس می‌کنید که در مورد یک تلاش جدید، آماده یا حاضر نیستید.

خواب دیدن اینکه شما یک مخلوق غیر انسان می‌زایید بیانگر ترس زیاد (بی اساس) شما در مورد سلامت بچه تان است.

شما نگرانید که بچه تان ممکن است با نقص، به دنیا آید.

این نوع خواب بین مادران آبستن در سه ماهه دومشان، رایج است.

اگر شما باردار نیستید به ترس شما از پیامد یک تصمیم یا پروژه اشاره دارد.

شما تلاش می‌کنید که بر مشکلات زندگی تان فائق آیید و به رشد درونی دست یابید.

بویژه اگر شما خواب ببینید که یک هیولا می‌زایید، بیانگر این است که انرژی خلاق درونتان هنوز تازه شکوفه زده و در حال رشد است.

شما ممکن است در زاییدن (رها کردن-نشان دادن) این هیولا شک داشته باشید، چونکه می‌ترسید که دیگران شما را قضاوت خواهند کرد یا آن‌ها ایده ال‌های شما را قبول نخواهند کرد.

خواب دیدن اینکه مادر در طول زایمان می‌میرد، بیانگر دگرگونی است.

خواب بیانگر پایان یک چیز (مرگ) و شروع جدید چیزی دیگر (تولد) است.

شما ممکن است تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنید یا از شر عادات و روش‌های قدیمی تان خلاص شوید.

خواب دیدن اینکه بچه در طول زایمان می‌میرد بیانگر این است که شما مشکلاتی برای حامله شدن دارید.

ممکن است انعکاسی از نگرانی تان در مورد مراقبت از بچه باشد.

اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد. شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.

زایمان کردن بر آورده شدن آرزو

خواب زایمان در خواب، نشانه بدنیا آوردن کودکی سلامت است.

دیدن زنی که زایمان می‌کند: عزاداری و یا ازدست دادن چیزی گرانبها

اگر دختری خواب ببیند زایمان می‌کند، نشانه آن است که از درستکاری رو بر می‌گردانید و به رفتاری نادرست رو می‌آورید.

اگر زنی شوهردار خواب ببیند کودکی به دنیا می‌آورد، نشانه آن است که ارثی کلان به او خواهد رسید.

اگر در خواب مشاهده کردید که موجودی غیر انسان را زایمان کرده‌اید نشانه ترس شدید شما درباره سلامتی فرزندتان است. این نگرانی در شما وجود دارد که نوزادتان ناقص و یا با عیبی متولد شود. این گونه خواب‌ها را بیشتر زنان باردار و در سه ماهه دوم بارداری خود می‌بینند. به طور خاص اگر در خواب مشاهده کنید که هیولایی به دنیا آورده‌اید دلالت بر این دارد که انرژی خلاقانه‌ای هنوز در شما وجود دارد و می‌تواند رشد و به شکوفایی برسد.

اگر در خواب زایمان حیوانى را ببینید، به این معناست که روزهاى خوبى پیش رو دارید.

دیدن زایمان نوزاد سنگین و بزرگ در خواب به موضوعات مختلفی بستگی دارد. شما ترس از تکیه کردن دیگران به خود را دارید و درباره راضی نگه داشتن آن‌ها نگران هستید. اگر در خواب دیدید که فرد دیگری نوزادی بزرگ به دنیا می‌آورد اشاره به مسئولیتی است که آن شخص برای شما و دیگران درست می‌کند.

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر

اگر خواب ببینید که دختر زاییده‌اید، نشانه‌ى آن است که در کارى دچار مشکل مى‌شوید.

اگر در خواب ببینید که صاحب بچه دختری شده‌اید نشانه سلامتی می‌باشد و از اهل خود شاد می‌شوید. اگر بیند او را دختری آید، دلیل سلامتی بود و از اهل خود شاد شد. اگر بیند دختری آورد، دلیل است پسر آورد.

اگر زنی در خواب ببیند دختری بچه‌ای به دنیا آورد، ازنسل او فرزندی به وجود می‌آید که بزرگ خاندان خود می‌شود.

اگر خواب ببینید که پسر زاییده‌اید، نشانه‌ى خوش‌شانسى است.

اگر بیند او را پسری آمد، دلیل است او دختری آید.

اگر زنی در خواب ببیند که بچه پسری به دنیا بیاورد و بلافاصله پسرسخن گفت، مرگ زن خواب بین نزدیک است.

اگر خواب ببینید که بچه‌اى مرده به دنیا آورده‌اید، به این معناست که موضوعى باعث ناراحتى شما مى‌شود.

اگر خواب ببینید که زایمان سختى داشته‌اید، به این معناست که بیمارى شما را تهدید مى‌کند.

تعبیر خواب باردار شدن مرد اصلا خوب نیست و بی آبرو می شود.

تعبیر خواب زایمان مرد

تعبیر خواب وضع حمل مرد، بسیار شرم آور است.

تعبیر خواب قابله در زایمان اصلا خوب نیست به خصوص که مردی خود را قابله ببیند.

اگر در خواب ببینید که دوقلو زایمان کرده اید، این خواب نشانه ای مبارک است و نمادی از ثروت و آینده ای سعادتمند برای شما است.

تعبیر خواب زایمان دوقلو

اگر شما خواب میبینید که دوقلو به دنیا می‌آورید، پس بیانگر ایده‌های متضاد است.

اگر در خواب ببینید که شاهد زایمان دیگری و تولد بچه آن فرد بودید، این خواب نشانه ای مبارک است.

تعبیر این خواب آن است که در آینده ای نزدیک موفقیت های مالی بسیار زیادی را تجربه خواهید کرد.

اگر شما در خواب شاهد زایمان دیگری باشید، این خواب می تواند نمادی از صداقت و فراوانی برای شما باشد.

تعبیر خواب زایمان دیگران

اگر در خواب ببینید که فرد دیگری به غیر از شما بچه ای به دنیا می آورد، این خواب نماد شروع هایی جدید و تغییرات بزرگی در آینده است.

اگر در خواب ببنید که فردی که در زندگی واقعی خود می شناسید بچه ای به دنیا می آورد، تعبیر آن است که این فرد با تغییرات بسیار زیادی در آینده روبرو خواهد شد.

اگر این فرد کسی است که او را در بیداری نمی شناسید، این خواب به معنای آن است که زندگی شما در آینده ای نزدیک با تغییراتی روبرو خواهد شد.

خواب زایمان در خواب، نشانه بدنیا آوردن کودکی سلامت است.

دیدن زنی که زایمان می‌کند: عزاداری و یا ازدست دادن چیزی گرانبها

اگر در خواب دیدید که زایمان می‌کنید یا کس دیگری زایمان می‌کند، بیانگر این است که شما یک ایده یا پروژه‌ی جدید را متولد می‌کنید.

بیانگر یک نگرش جدید، شروعی تازه یا حادثه‌ای بزرگ است.

تعبر دیگر این است که توجه شما را به کودکان درونتان جلب کند و ظرفیت شما برای رشد باشد.

اگر ببینی که شکم تو مثل زن حامله، بزرگ شده است، یـعـنـی مال و اموال و نعمت دنیوی بدست می‌آوری و هر چه قدر شکم تو بزرگتر باشد تعبیرش این است که مال و اموال بیشتر خواهد بود .

تعبیر خواب بارداری

اگر فرزندی پسر و نابالغ، خودش را در خواب حامله ببیند، یـعـنـی پدرش مال و اموال بدست می‌آورد، ولی اگر دختر نابالغ کسی این خواب را ببیند، مادرش مال و اموال به دست می‌آورد.

اگر خواب ببینید که دختر زاییده‌اید، نشانه‌ى آن است که در کارى دچار مشکل مى‌شوید.

تعبیر خواب نوزاد دختر

اگر ببینی دختری زاییده و به دنیا آورده‌ای، یـعـنـی فرزند پسر به دنیا می‌آوری

تعبیرش این است که از نسل تو فرزندی به دنیا می‌آید که بزرگتر خانوادۀ خودش می‌شود.

اگر زن «پادشاه» در خواب ببیند که دختر زاییده است، یـعـنـی پادشاه گنج پیدا می‌کند.

اگر خواب ببینید که زایمان سختى داشته‌اید، به این معناست که بیمارى شما را تهدید مى‌کند.

اگر خواب ببینید که بچه‌اى مرده به دنیا آورده‌اید، به این معناست که موضوعى باعث ناراحتى شما مى‌شود.

تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه

اگر ببینی از شکمت فرزندی بیرون آمده است، یـعـنـی در نسل تو فرزندی وجود خواهد داشت که حشمت و شوکت خانواده و فامیل تو را افزایش می‌دهد .

اگر دختری «دوشیزه» در خواب ببیند که زاییده است، یـعـنـی کار خوبی انجام می‌دهد که به خاطر آن نامش به خوبی و نیکی در جهان منتشر می‌شود.

اگر ببینی به جای بچه، تخم زائیده‌ای، یعنی فرزندت کافر خواهد بود، همانطور که در قرآن کریم آمده: … تُخْرِجُ الْحَیَّ مِنَ الْمَیِّتِ وَتُخْرِجُ الَمَیَّتَ مِنَ الْحَیِّ… _ … [خداوندا] زنده را از مرده و مرده را از زنده برانگیزی… (آل عمران-۲۷).

تعبیر خواب زایمان و انداختن بچه در جایی این است که از جایی به او چیزی می رسد که امید ندارد.

تعبیر خواب زایمان زن متاهل، شادی است.

تعبیر خواب بچه دار شدن دختر مجرد، تعبیر خواب زن مجرد این است که عشقش او را ترک می کند.

تعبیر خواب زایمان زن مطلقه ، ثروت بزرگی است که نصیبش می شود.

تعبیر خواب زایمان زن شوهر مرده ، ارتکاب او به اعمال غیر منطقی است.

تعبیر خواب قابله شدن، تعبیر خواب کمک کردن در زایمان شادی و خوشبختی است.

تعبیر خواب زایمان چند قلو، تعبیر خواب کمک کردن در زایمان کسی که چند قلو می زاید موفقیت بسیار بزرگ است.

تعبیر خواب نوزاد مرده، تعبیر خواب کمک در زایمان یک بچه مرده شکست در کارهاست.

تعبیر خواب زایمان سزارین، ابتلا به بیماری خطرناک است.

تعبیر خواب زایمان گربه، تعبیر تولد یک بچه گربه در خواب مرگ یک دشمن.

تعبیر خواب زایمان کردن برآورده شدن آرزوست.

تعبیر خواب زنی که زایمان می کند، عزاداری یا از دست دادن چیزی گرانبهاست.

تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه، به دنیا آوردن کودکی سالم است.

تعبیر خواب زایمان دختر مجرد، رهایی از درستکاری و روبه رفتار نادرست آوردن است.

تعبیر خواب زایمان زن شوهردار، رسیدن ارث کلان است.

اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد.

شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.

اگر در خواب مشاهده کردید که موجودی غیر انسان را زایمان کرده‌اید نشانه ترس شدید شما درباره سلامتی فرزندتان است.

این نگرانی در شما وجود دارد که نوزادتان ناقص و یا با عیبی متولد شود. این گونه خواب‌ها را بیشتر زنان باردار و در سه ماهه دوم بارداری خود می‌بینند.

به طور خاص اگر در خواب مشاهده کنید که هیولایی به دنیا آورده‌اید دلالت بر این دارد که انرژی خلاقانه‌ای هنوز در شما وجود دارد و می‌تواند رشد و به شکوفایی برسد.

دیدن زایمان نوزاد سنگین و بزرگ در خواب به موضوعات مختلفی بستگی دارد.

شما ترس از تکیه کردن دیگران به خود را دارید و درباره راضی نگه داشتن آن‌ها نگران هستید.

اگر در خواب دیدید که فرد دیگری نوزادی بزرگ به دنیا می‌آورد اشاره به مسئولیتی است که آن شخص برای شما و دیگران درست می‌کند.

تعبیر خواب زایمان خوب است و رهایی از رنج و غم است.

اگر زنی در خواب ببیند که پسر زاییده است، یـعـنـی غمگین و نگران خواهد شد، ‌‌‌‌‌و اگر مردی در خواب ببیند که زنش پسر زاییده است، یـعـنـی در مدت خیلی طولانی با رنج و سختی چیزی به دست می‌آورد.

اگر زن «پادشاه» ببیند که پسر زاییده است، تعبیرش غم و اندوه و نگرانی می‌باشد.

اگر زنی ببیند که پسر زایید و در همان لحظه پس از تولد با آن پسر حرف زد، یـعـنـی از دنیا می‌رود (دفع بلا و گرفتاری).

تعبیر خواب زایمان طبیعی پسر، تعبیر خواب زایمان کردن زنی که پسری میزاید و بچه بلافاصله سخن می گوید این است که مرگ آن زن نزدیک است.

تعبیر خواب زایمان دختر، تعبیر خواب زنی که دختر می زاید این است که از او فرزندی به دنیا می آید که بزرگ عشیره می شود.

اگر خواب ببینید که پسر زاییده‌اید، نشانه‌ى خوش‌ شانسى است.

تعبیر خواب پسر دار شدن مرد

اگر مردی در خواب ببیند که پسر زاییده است، یـعـنـی کار خوبی انجام می‌دهد که به خاطر آن نامش به خوبی و نیکی در جهان منتشر می‌شود.

مالکی: آمریکا هرگز نمی‌تواند مورد اعتماد ملت ایران باشد

وحیدی: آموزش مجازی دانش‌آموزان تابع استاندارد مشخصی باشد

آغاز جلسه علنی مجلس/ بررسی دو طرح مالیات بر خانه‌های خالی و قیر رایگان در دستور کار

آصفری: باید از امیدواری بی ثمر به کشورهای اروپایی دست کشید

هیچ‌کس نمی‌تواند نسبت به کوه دماوند تعرض و دخل‌وتصرف داشته باشد

اراده ایران گسترش روابط باافغانستان است/ ایران همواره درکنار ملت ودولت افغانستان حضور داشته است

عربشاهی: پرسپولیس باید در خط حمله و دفاع چپ تقویت شود/ موفقیت در آسیا دور از دسترس نیست

پاشازاده: این فوتبالی است که شاهین باید بازی کند/ با اسم من بازی کردند

فعالیت اورژانس بانوان در سه پایگاه در تهران

توضیح پلیس درباره علت ترافیک نیمه‌سنگین آزادراه کرج – قزوین

سیم‌کارت‌های گم‌شده در معرض بیشترین سوءاستفاده‌ها

تولید نرم‌افزار نظارت تصویری هوشمند توسط محققان دانشگاهی

آیا امکان حیات در زیر سطح مریخ وجود دارد؟

اتمام ۲۰امین روز قمری ماه‌نورد چین در نیمه پنهان ماه

فال حافظ آنلاین : فال حافظ روزانه نایریکا (انواع فال و طالع بینی)

فال روزانه : فال روزانه نایریکا / طالع بینی روزانه (انواع فال و طالع بینی)

تحویل خودرو با کیفیت ۱۰ سال پیش خوشایند مردم نیست

قالیباف:اولویت‌های مورد تاکید رهبری را در مجلس پیگیری می‌کنیم

تسلیت واعظی به عراقچی

همکاری همه کشورهای منطقه با هم، موجب ثبات و آرامش منطقه است

جایگاه تیم ملی فوتسال بانوان قربانی بدعهدی فدراسیون!

تمام ستاره‌های مشترک استقلال و سپاهان/ از عقاب آسیا تا مارکوپولو!

پلمب ۵ رستوران در دربند به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و هنجارشکنی

رخداد زلزله در قیامدشت تهران بر روی گسل ایوانکی/قشم با زمین لرزه ۴.۴ لرزید

پینترست در کرونا گل کرد

بررسی لزوم به‌روزرسانی قوانین مورد نیاز برای فناوری‌های نوین

انگلیس با شرکت‌ جدید تولید کننده واکسن کرونا قرارداد بست

بازگشت “دراگون” به زمین شاید با تاخیر مواجه شود

فال PMC 🔥 فال پی ام سی روزانه نایریکا

روایت قالیباف از پیگیری حادثه شب گذشته هواپیمای ماهان

لوک اویتنهاو می
گوید :

دوقلو
: بر آورده شدن ناگهانی یک امر

آنلی بیتون می
گوید:

۱ـ
دیدن بچه های دوقلو در خواب ، نشانه آن است که از امنیت شغلی و محیط
صمیمانه خانواده خود احساس رضایت خواهید کرد .

۲ـ
دیدن بچه های دوقلو که به بیماری مبتلا شده اند ، نشانه آن است که در
زندگی اندوهگین و مأیوس خواهید شد .

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر

در سر زمین
رویاها آمده:

شما
صاحب فرزندان دوقلو هستید : خوشبختی در خانواده

یک زن
خواب ببیند که بچه های دوقلو دارد : مراقب رقیب باشید .

یک مرد
خواب ببیند که زنش دوقلو می زاید : یک تغییر غیره منتظره در زندگی او
رخ خواهد داد .

دوقلوهائی از یک جنس : زندگی شما طولانی خواهد بود
.

دوقلوهائی که یکی پسر و دیگری دختر است : شانس و
قدرت

یک زن
مجرد خواب ببیند که بچه های دوقلو دارد: بزودی نامزد می کند .

دسته: د |
تعداد بازدید: 92179

عالی بودممنون😉

عالی بودممنون😉😍😍سپاس

ببخشد من خواب دیدم دوتا دختر دوقولو خانومم زایده خیلی زیبا خوشکل وخواب بودند ودرواقه من ندانستم مادرشاکیست ولی مطمعن بودم دختران من هستند وباران می بارید من درراباز کردم وبه باران نگاه کردم ازاین که دودختر زیبادارم وصدای دل نواز باران رامی شنیدم خوش حال بودم ولی درواقه من زن ندارم پسری هستم که یک بار طلاق دادم زنم را لطفان کمکم کنید سه شبه دارم این خواب می بینم

😂😂😂😂😂 زود زن بگیر تعبیرش اینه

من دیشب خواب دیدم برادرم که سه سال پیش از دست دادم کوچک شده و دوقلو هست. همش در خواب هم میدونستم دارم خواب میبینم و مرتب هم به آسفالتی که روی آن ایستاده بودیم به صورت اغراق‌آمیز نگاه می‌کردم.
تعبیر این خواب چیه؟
ممنون

سلام من خواب دیدم که خدامیخواد بهم بچه دوقولو بده ولی هنوز باردار نشدم.

سلام من خواب دیدم که خدامیخواد بهم بچه دوقولو بده ولی هنوز باردار نشدم.یعنی قبل از باردارشدنم میدونستم بچم دوقلو هست یه جورایی خدابهم گفته بود.لطفا بهم بگین تعبیرش چیه.

سلام و روزبخیر
ببخشید من خواب دیدم که دوقلویه پسر دارم و حدودا ۴یا ۵ساله بودن.اونارو کلاس آواز گذاشته بودم و با شوهرم رفتم دنبالشون.خیلی ناز و خوشکل بودن وهمش داشتن میخندیدن،من متاهلم و بچه ندارم.
لطف میکنید تعبیرشو بفرمایید.

من خواب دیدم یه دوقلو دارم یکی پسر یکی دختر …بعد تو خوابم بچه ها بزرگ شدن پسرم خیلی خوش قیافه بود براش دعا میخوندم

سلام ببخشید من خواب دیدم یه دوقلو دختر بچه غریبه دیدم که بی نهایت خوشگل بودن و من محو زیباییشون شدم و کلیییی ازشون عکس گرفتم تعبیرش چیه؟

سلام منم مثل خواب تورو دیدم من یکیشو بغل کردم بوسیدم باهم حرف زدیم اون یکی رو بغل کردم یه عالمه منو بوسید خیلی کوچیک بودن تازه راه میرفتن

سلام من خواب دیدم دو قلویی پسر شبیه هم هست وهر دو در حال گریه بودن در خواب یکی به شوهرم دادم یکی موند پیشم در حالی که من مجردم

عالی بود ممنون

سلام من و شوهرم دلمون میخواد بچهامون دوقلو باشن اما هنوز باردار نشدم دیشب خواب دیدم تازه زایمان کردم و دوقلودادم یکی پسرو دیگری دختر خیلی خوشحال بودم و به شوهرم گفتم دیدی ک بالاخره برات دوقلو اوردم

سلام
من و شوهرم دلمون میخواد بچهامون دوقلو باشن اما هنوز باردار نشدم دیشب خواب دیدم تازه زایمان کردم و دوقلودادم یکی پسرو دیگری دختر خیلی خوشحال بودم و به شوهرم گفتم دیدی ک بالاخره برات دوقلو اوردم

سلام من خواب دیدم که دوپسردوقلوباردارم تقریبنم۴ماهمه ولی قراره بعدزایمان بچه هام بدم ب۲نفردیگه

سلام
من مجرد هستم وخواب دیدم دوقلوباردارم میخواستم زایمان سزارین کنم خیلی خوشحال بودم بچهامو ندیدم ولی میدونستم که دختر و پسر هستن در ضمن همسرم پیشم بود

سلام من خواب دیدم دوقلو دختر و پسر زایمان طبیعی کردم بعدش از هر سینه به یکی شیر دادم چشماشون دختر سبز و پسر ابی بود

سلام من خواب دیدم ی پسر به دنیا میارم طبیعی بعد چند دقیقه ی دختر به دنیا میارم ولی خودم نمیدونستم د قلو میارم لطفا تعبیرش بهم بگید ممنون

سلام من خواب دیدم ی پسر به دنیا میارم طبیعی بعد چند دقیقه ی دختر به دنیا میارم ولی خودم نمیدونستم د قلو میارم لطفا تعبیرش بهم بگید ممنون

با سلام
من خودمو دیدم که دوقلو بودم. یه نفرم مرده بود که زنده شد بعد اومد توو بغل این یکی که خودم بودم.
یعنی این یه قلم اون یکی رو در آغوش گرفت.
.
ممنون می شم اگه تعبیرش رو برام بنویسید.

سلام
من خواب دیدم خودم در اورژانس بیمارستان هستم و روی یکی از تختها بچه ۶/۷ماهه دوقلو دختر بودن و اونارو گذاشتن تو سبد بچه میخواستن ببرن حالشون مثه اینکا خوب بود میشه لطفا تعبیر خوابمو بگید!!خیلی کنجکاوم بدونم تعبیرش چیه

سلام .من خواب دیدم زنم دوقلوی پسر بارداره

خواب دیدم همسرسابقم که با یه خانم دیگه ازدواج کرده صاحب دوقلو شده دوتا دختر تعبیرش چیه

خواب دیدم خواهرم دوقلو دختر زایید زایمانش طبیعی بود

سلام . خواهر شوهرم خواب دیده من دوتا پسر دوقلو به دنیا آوردم یکی بغل همسرم یکی بغل خودم می شه تعبیرشو بهم بگین

سلام من یه دختر ۲۵ ام مجرد هم هستم خواب دیدم دو تا پسر دوقلو در دستم هست ولی نمید نم مال کی هستند ولی از زیبایی کم نداشتن حتی اسم هاشونم یادم هست . لطفا کمکم کنید مغزم مشغول کرده

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر

سلام خواب دیدم دوقلو دختر زاییده ام یکی خواب بود و اون یکی تو بغلم داشت شیر میخورد خیلیم خوشکل و دوست داشتنی بودند هنوز مهرشون به دلمه

سلام ببخشید من خواب دیدم یه دوقلو دختر بچه غریبه دیدم که بی نهایت خوشگل بودن و من محو زیباییشون شدم بگیشون تم بقل کردم تعبیرش چیه؟

سلام من خواب دیدم دوقلو هستم و یک قل را دزدیدند ولی من خبر نداشتم تا اینکه بعد ۱۹ سال او را پیدا کردم و او گفت مرا یکی از اشنایان دزدیده.تعبیرش چیست؟

سلام من یه خانم متاهلم .خواهرم بارداره.دیشب خواب دیدم خواهرم دوقلو به دنیا آورده و دختر هستن و من بچه هارو رو ّبغل میکنم و میبوسم و جاشون وآماده میکنم که بخوابونمشون .تعبیرش چیه؟؟

خواب دیدم دو قلو به دنیا آوردم اما نا تکمیل بود مثل جنین چهار ماه بودند یکی آن مرده بود دوباره زنده گردید. لطفا جواب دهید منتظرم
تشکر

سلام
من یکی از آشناهامون خواب دیده که از من گهواره طلب کرده من هم گهواره را بهش دادم ووقتی گهواره به دستش رسید در ان یه پارچه سفید که درزیران دوتا نوزاد پسر دقلو بود ولی متاسفانه فوت شدن تعبیرش چی میتونه با شه اون زن بارداره که این خواب رودیده
من هم چند ماهی میشه که صاحب دختر شدم
ایا این خواب به من ربط داره یا به. ان زن

سلام
من بیست سالمه و مجرد هستم
دیشب خواب دیدم در حال به دنیا آوردن دو قول هستم
به طرز عجیبی بیرون امدنشان رو احساس میکردم.
تا حالا دو بار این خواب رو دیدم، اولش جدی نگرفتم ولی واسه بار دوم یه ذره عجیبه واسم.
میخواستم ببینم تعبیر خاصی داره
ممنون

من در خواب دیدم بااینکه داداشم الان دو قلو دختر داره تو خواب من باز هم دوبار صاحب دوقلو شده …انصافا این درحالیست که دوسه روز که در یک اداره استخدام شده ..
واقعا ازینکه این تعبیر رو شنیدم خوشحال شدم

سلام من در خواب عصر دیدم خواهرم که مجرد وبزرگتر من است صاحب دو قلو دختر وپسر شده و پدرم دو بچه را به خانه آورد. در آن لحظه خواهرم در حمام خانه مان بود. و قل دختر را من و قل پسر را پدر یا مادرم(دقیقا نمیدانم) بقل کرده و روی تخت خواهرم کنار هم گذاشتیم.همچنین خواهرم از حمام آمد و بچه ها را دید. سپس من مشغول به بوسیدن دست بچه ها شدم و به خواهرم گفتم دایی شدم تعبیرش چیست؟

من درخواب دیدم به دو پسر دو قلوی نوزاد خودم غذا میدادم وپس ازسیر شدن انها را خواباندم. یعنی چه چه تعبیری دارد؟

سلام خسته نباشیددیشب من خواب دیدم دوقلودختربدنیااوردم دارم بهشون شیرمیدم کسی میدونه تعبیر ای خواب چیه!!متاهل هستم ی دخترم دارم ممنون میشم یکی راهنمایم کنه

با سلام، دیشب خاب دیدم یکی بهم دوتا بچه دوقلو نوزاد پتو پیچ شده دختر داد و گفت بچه هاتو ببر دکتر وگرنه میمیرن، من گرفتنشون و گذاشتمشون صندلی عقب ماشینم و با خودم کلنجار میرفتم ک ببرمشون دکتر یا بذارم بمیرن و در ضمن فکر میکردم ک حالا ب بقیه چی بگم و در عین حال نگاهشون کردم و دلم براشون میسوخت ک بذارم بمیرن.. زنی هستم ۴۶ ساله، مطلقه و داری یک پسر ۱۵ ساله…. جسارتا بگید تعبیر خابم چیه

سلام من خواب دیدم دوتا نوزاد داشتم دو قلو بودن نگهداریش سخت بود برام تو خواب ولی بچه ندارن قصد بار داری دارم ممنون اگر تعبیرش را برام بفرستید چند شب خواب میبینم بچه دارم.

سلام
من عمل TL انجام دادم و دیگه بچه دار نمیشوم
در خواب دیدم که دوقلو دختر حامله هستم و توی این فکر بودم که اسمشونا چی بگذارم با خودم گفتم من فاطمه و زهرا دارم حالا اینا را نورا و کوثر میگذارم
در خواب یک خانم سیدی را هم دیدم که آمده بودند دیدنم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وبسایت

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

وب سایت تعبیر خواب یکی از قدیم ترین و جامع ترین وب سایت های تعبیر خواب کشور است که در سال ۹۲ آغاز به کار کرد و هم اکنون با معنی بیش از هزاران کلمه به منبعی قابل اطمینان برای هم وطنان عزیز تبدیل شده است.

برای تهیه معانی هر کلمه از معابر بزرگ اسلامی و همچنین از تعابیر روان شناسان بزرگ غربی خصوصا برای کلمه های جدید استفاده شده است.

© تمام حقوق گرافیک و محتوای این سایت متعلق به وبسایت «خواب نامه» می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون اجازه مدیریت غیرمجاز می باشد.

تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر
تعبير خواب نوزاد دوقلو پسر
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *