دسته‌ها
تعبیر خواب

تعبير خواب بچه دوقلو پسر

تعبير خواب بچه دوقلو پسر
تعبير خواب بچه دوقلو پسر

یوتاب گلچینی از بهترین ها

برچسب های مرتبط

لوک اویتنهاو می گوید : بچه دوقلو نشان از بر آورده شدن ناگهانی یک امر است.

آنلی بیتون می گوید: دیدن بچه های دوقلو در خواب ، نشانه آن است كه از امنیت شغلی و محیط صمیمانه خانواده خود احساس رضایت خواهید كرد. دیدن بچه های دوقلو كه به بیماری مبتلا شده اند، نشانه آن است كه در زندگی اندوهگین و مأیوس خواهید شد.

در سرزمین رویاها آمده: شما صاحب فرزندان دوقلو هستید : خوشبختی در خانواده.
یك زن خواب ببیند كه بچه های دوقلو دارد : مراقب رقیب باشید.
یك مرد خواب ببیند كه زنش دوقلو می زاید : یك تغییر غیره منتظره در زندگی او رخ خواهد داد.
دوقلوهائی از یك جنس : زندگی شما طولانی خواهد بود.
دوقلوهائی كه یكی پسر و دیگری دختر است : شانس و قدرت.
یك زن مجرد خواب ببیند كه بچه های دوقلو دارد: بزودی نامزد می كند.

تعبير خواب بچه دوقلو پسر

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکردید آن را از ما بپرسید. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید: لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
لطفا قبل از ارسال خواب متن تعبیر خواب را به دقت بخوانید. اگر تعبیر خواب درخواستی در صفحه موجود باشد دیدگاه شما پاسخ داده نخواهد شد.
حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی باشد و تعبیر ها فقط در سایت نوشته می شود.
تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.
در صورتیکه خواب ارسالی شما بیشتر از ۷۵۰ کاراکترباشد، به ازای هر ۷۵۰ کاراکتر یک حق خواب از شما کسر خواهد شد!

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید.
ورود
عضویت

محمد : سلام.من دوتا دختر دارم.دو ساعت پیش خواب دیدم که خانمم دو قلو دختر زاییده و توی راهروی زایشگاه دارم به همراه یک خانم پرستار که دخترم توی بغلشه بطرف محل نگهداری نوزادان میریم و توی راهرو پرستار بهم گفت بهت نمیاد که سه تا دختر(یه دوقلو و یک تکی) داشته باشی چون موهات رو کوتاه کردی(من الان موهام کوتاهه) جوونتر به نظر میایی و توی سالن زایشگاه جمعیت زیادی بود و وقتی رسیدیم به اتاق نوزادان پرستار برای چند لحظه دخترم رو بمن داد و دیدم که دختر دومی خودمه که انگار تازه دنیا اومده ولی اندازه بچه های یکساله بود و وقتی پرستار برگشت با شوق رفت توی بغل پرستار ولی متوجه نشدم دختر اولم دوقلو بوده یا دختر دومم چون دختر دومم توی زایشگاه تکی بود نه دو قلو.ممنون از لطفتون

فریبا هراتی : سلام. خانم شما به دستاوردهای بسیار بزرگ و موفقیت و ثروت زیادی خواهد رسید و شما در مرحله ی تحولی بزرگ در زندگی تان هستید. شما آنقدر به ثروت می رسید که کسی تصورش را هم نمی تواند بکند که اینقدر موفق و پولدار باشید. از غم رها خواهید شد و فکرتان راحت تر و با نشاط تر خواهید شد. شما پولتان را خرج رفاه دخترانتان خواهید کرد و آنها را لوس می کنید. :))))) تشکر از همراهیتون.

محمد : سلام .دختر عموی من یک دختر یکساله داره.دیشب خواهرش خواب دیده که اون یکسال قبل پنج قلو زاییده بوده(چهار دختر و یک پسر) ولی فقط این دخترش رو به همه نشون داده بوده و الان که مشخص شده اون چهار تای دیگه داره ،میگه یکی دیگشو برمیدارم(نوزاد پسر را انتخاب میکند)و بقیه اش رو نمیخوام.و خواهرش با تعجب بهش میگه تو چطور با این چثه ریزه میزه ات پنج قلو زاییدی.با تشکر

فریبا هراتی : سلام. دختر عموی شما از غم رها شده و زندگی اش را با استفاده از حساسیت بیشتر، رفتاری جسورانه تر و انسانی تر، به سمت موفقیت بسیار زیادی سوق داده و مسیر زندگی او عوض شده. او هم گشایش کار یافته و همه به ثروت بیشتر خواهد رسید. خواهر او هم گشایش کار خواهد یافت. عدد 5 بیانگر پذیرفتن، خود بخودی، خیرگی و پر رنگ بودن، ماهیت جسورانه، عمل و انسانیت است. عدد ۵ بیانگر ۵ حس انسان است و ممکن است به شما بگوید که حساس تر باشید و با حواس پنج گانه تان بیشتر هماهنگ باشید. تعبیر دیگر این است که عدد ۵ ممکن است بازتاب یک تغییر در مسیرتان باشد یا اینکه نیاز دارید مسیرتان را تغییر دهید. تشکر از همراهیتون.

ali : 1- هشت اردیبهشت 99 ساعت تقریبا 9 صبح خواب دیدم که فریده یه بچه دوقلو آورده و لی فامیلاشون یکم با فامیل من فرق داره ولی اسمشون روی مانیتور هست و یارانه شون هم برقرار شده . روز سوم ماه رمضون. خیلی هیجان زده بودم. تعبیرش چیه؟ تو سایت خطای ایمیل می ده
2- من دیروز شش هزار تومن اینترنتی براتون واریز کرد. بانک کشاورزی ساعت 13:35

فریبا هراتی : سلام. بنده در این بخش فقط تعابیر را انجام می دهم و در مورد پرداخت ها اگر با ادرس ایمیل سایت نمی توانید تماس بگیرید، از طریق @yotaabcom به تلگرام یوتاب واحد پشتیبانی اقدام کنید. لطفا 4 رقم آخر کارتتون را برای آنها بنویسید تا بررسی شود. خانم فریده به سود مضاعف و گشایش کار خواهد رسید و به امنیت در کار و شادی می رسد ولی خودش ممکن است دمدمی مزاج باشد و نتواند برای زندگی اش درست تصمیم بگیرد. دو دل باشد و به دو جهت مختلف کشیده شود. تشکر از همراهیتون.

مهربان : با سلام. دیروز ظهر خواب دیدم دو تا بچه ی نوزاد دو قلوی بهم چسبیده ، از یه جایی مثل تلویزیون میدیدم. یکیشون سیاه پوست و دیگری سفید بود . مادرشون رو هم دیدم ولی نمیدونستم کی بود. ممنون میشم اگه تعبیر کنید.

فریبا هراتی : سلام. شما معتقدید که در دنیا تضادهای بسیاری وجود دارد و شر و خوبی یا گناه و پاکی همیشه پا به پای هم وجود دارند و این زندگیست و نمی توان همیشه خوبی داشت یا فقط بدی ها را نام برد. تشکر از همراهیتون.

Niloofar : سلام . من مامانم دو ساله فوت کردن . مادربزرگم چند شب پیش خواب دیدن که مامانم در حال نماز خوندن بودن و یک دختر دیگه پیدا شده و اومده به مادر بزرگم گفته من خواهر دوقلو نیلوفر هستم ما از هم جدا شده بودیم تا الان و حالا پیداش کردم و وقتی توی خواب مادربزرگم به مامانم گفته یه دختر دیگه هم داری فقط نگاه کرده و به نماز خوندن ادامه داده . ممنون از لطفتون

فریبا هراتی : سلام. روحشان شاد. شما شخصیتی موفق خواهید داشت و دیگر مانند قبل دمدمی مزاج نخواهید بود و مصمم تر از همیشه نسبت به اهدافتان متعهد می مانید. اما در گذشته دوگانگی در شخصیت شما وجود داشته و مثلا برایتان سخت بوده که با تصمیماتی که می گیرید، منطبق و ثابت قدم باشید. یک کار را می خواستید انجام دهید می گفتید بکنم. نکنم. بروم. نروم… دودل بودید اما الان قاطعانه می خواهید با هماهنگی بیشتری نسبت به افکار و خواسته هایتان زندگی کنید. مادر تان از این جهت خدا را شکر می کند که شما خردمندانه تر رفتار می کنید. تشکر از همراهیتون.

Roooz : سلام من عاشق يه مردي شده بودم كه به خاطر نداشتن شرايط از هم جدا شديم ولي همو خيلي دوس داشتيم بعد چند ماه بعد از جدا شدن خواب ديدم كه يه دوقلو ازش باردارم و بعد كه بچه ها به دنيا اومدن ٢تا دختر خيلي خوشكل بودن و صورتشون نوراني بود و من خيلي تو خواب خوشحال و هيجان زده بودم و بعد اين شخصي كه عاشقش بودم اومد بالا سرم و يكي از بچه ها رو گرفت بغلش و انگارقرار بود كه يكيشو من بزرگ كنم و يكيشو اون و تو ي خوابم قبل از به دنيا اومدن بچه ها ناراحت بود و ويلچري شده بود و بعد از ديدن بچه ها اونم مثه من خوش حال بود و ديگه ويلچري نبود. با تشكر از لطفتون

فریبا هراتی : سلام. شما به خاطر مسائل مالی که منجر به جدایی شما از هم شده غصه می خورید ولی مشکلات شما حل خواهد شد و از غم فارغ می شوید. شما به دستاورد بزرگی خواهید رسید و دعای شما مستجاب خواهد شد. مشکلات مالی این آقا هم از بین خواهد رفت و دیگر خودش را مستاصل و ناتوان حساب نخواهد کرد. شرایط مالی هر دوی شما خوب خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

علی : سلام.مادر من در واقعیت سه تا بچه داره(دوتا پسر و یک دختر که طلاق گرفته)خواب دیده که دوتا دختر ۴ساله داره که دوطرفش نشستن و در همین حین توی خونمون همه جا خدا رو میبینه مثلا توی نعلبکی چایی خوری توی سکه پول خرد توی قاب عکس و خدا باهاش حرف میزنه و میگه من خدا هستم و هرجا که میره خدا رو توی چیزهای مختلف و قسمت های مختلف خونمون میبینه که باهاش حرف میزنه و خودش رو معرفی میکنه.شب بخیر و تشکر از لطفتون

فریبا هراتی : سلام. مادر شما گشایش مالی پیدا می کند و به ثروت خواهد رسید. ایمان او قوی است و خدای بزرگ تحت هیچ شرایطی اجازه نمی دهد که مادرتان احساس تنگدستی و استیصال کند. عشق خدا به مادرتان به او در خوابش نمایان شده است. تشکر از همراهیتون.

Sahar : سلام خسته نباشید،، خواب دیدم ۳ قلو از دوست پسرم که الان باهاش کاتم باردار شدم،، انگار تو خواب نمبخواستم با دوست پسرمم بمونم ،،میرم تو یک حموم عمومی با مادرم،میرم زیر دوش انگار چنتا از دوستامون میفهمن و ذوق میکنن،من خیلی ناراحتم و دوست دارم سقط کنم ،بعد میریم یه جایی یه بازیگر معروف میاد سونو میکنه، دستگاهو که میماله به شکمم انگار دو تا پیراهن و یه دوربین!میاد تو دستش ازینجا میفهمه ۳ قلو ان انگار ۲ تا پسر و یه دختر ،میگه ۴ ۵ تا نیستن،انگار اون بازیگره هم منو دوست داره و خوشش میاد ازم!!! شکمم اومده بود بالا و من خیلی ناراحت بودم دوست نداشتم نگهشون دارم..

فریبا هراتی : سلام. تشکر. شما از نظر احساسی، معنوی و فیزیکی ( از هر جهت- مادی و معنوی و رفتاری) از دوست پسرتان ناراحت هستید و غصه می خورید و تصمیمی می خواهید بگیرید که از شر او راحت شوید. شما می خواهید نگرانی هایتان را بشورید برود و شروعی تازه داشته باشید. آدم بد جنس و سیاستمداری می خواهد از کار شما سر دراورده و از شما حرف بکشد و متوجه می شود که هم به خاطر مسائل مالی از او ناراحتید و هم به خاطر اینکه او هیچ لیاقت و عرضه ای از خودش نشان نمی دهد. او هم می خواهد از شما سو استفاده کند و با شما روراست نیست پس گول او را نخورید و ناراحتی هایتان را برای هر کسی بروز ندهید. تشکر از همراهیتون.

رز : سلام وقت بخیر
خواب دیدم خونه مادربزرگم که فوت شدن و کسی الان منزلشون ساکن نیس روی یک سکو نشستم و حامله بودم (مجرد هستم)همون موقع شروع کردم به وضع حمل درد زیادی نکشیدم دوتا بچه دوقلو بدنیا اومدن یه پسر و یه دختر وقتی نگاهشون کردم بهم لبخند میزدند دختره موفرفری بود تا حدودی بنظرم همسان بودند وقتی نگاهشون کردم مثل بچه یکساله بودند چون چهار ودست پا میرفتن
اطرافم بقیه فامیل بودن و یکی از فامیل یکی از بچها رو برداشت باهاش بازی کرد

فریبا هراتی : سلام. تشکر. شما با روحیات و اعتقادات قدیمی تان احساس آرامش بیشتری دارید و می خواهید به امنیت گذشته تان برگردید . الان نگران هستید و قصه می خورید ولی شما گشایش کار خواهید یافت و دستاوردهای زیادی خواهید داشت. به ثروت می رسید و کارتان خیلی زود پیشرفت می کند. سعی کنید که فکرتان را الکی ناراحت نکنید و دمدمی مزاج نباشید. سعی کنید که در تصمیم گیریهایتان دو دل نباشید و وقتی که می دانید که کاری اشتباه است، به انجام آن اصرار نکنید. زندگی شما خیلی زود تحولی مثبت خواهد یافت. تشکر از همراهیتون.

Marjan : سلام
دختر مجردي هستم كه شب جمعه خواب ديدم دوقلو پسر دارم كه نوزاد هستند و دارم از سينه خودم بهشون شير ميدم يادم هست ميشه لطف بگيد تعبيرش چيه.

فریبا هراتی : سلام. شما موجی از خلاقیت را تجربه می کنید و احساس می کنید که از شرایط خاصی الهام گرفته اید. گشایش کار می یابید و اوضاع برایتان بصورت مضاعف عالی پیش خواهد رفت. هدف و کار و پروژه ای به دستتان می رسد که از جان و دل خودتان برای پیشرفت آن مایه می گذارید و باعث نشاط و شادی و موفقیت شما خواهد شد. تشکر از همراهیتون.

از تاریخ 21 بهمن 1396 فقط اعضای وب سایت می توانند تعبیر خواب خود را سوال کنند. اگر قبلا عضو شده اید ورود و برای ثبت نام عضویت را کلیک کنید.
ورود
عضویت

کلیه حقوق مادی ومعنوی مطالب متعلق به وب سایت یوتاب دات کام می باشد و کپی برداری از آن ممنوع است!

اولین یافته‌هایی که در تاریخ درباره‌ی تعبیر خواب‌ها ثبت شده است ۷۰۰۰ سال پیش پایه‌ریزی شده‌اند. اولین آن‌ها در میان‌رودان کشف شد، مکانی که آن‌ را به عنوان یکی از نخستین تمدن‌های بشری جهان می‌شناسیم. در آن زمان گمان می‌شد خواب‌ها امتدادی از واقعیت‌ها هستند. رومیان و یونانیان باستان تعبیر خواب را به مذهب ارتباط می‌دادند و بر این باور بودند که خواب‌ها به نوعی پیام‌های خدایان یا جهان زیرزمینی مردگان هستند. آدم‌هایی که در آن دوران زندگی می‌کردند هنگام نیاز برای گرفتن تصمیم‌های مهم یا موقعی که راه حلی برای اوضاع و شرایط زندگی‌شان لازم داشتند به خواب‌ها و پیام‌های پنهان نهفته در پس آن‌ها رجوع می‌کردند. اکنون با ما همراه شوید تا شما را با تعبیر خواب بچه دو قلو آشنا سازیم.

اگر متاهل هستید و چنین خوابی ببینید، این خواب نشان دهنده‌ی خوشبختی است. شما و شریک زندگی‌تان قصد بچه دار شدن دارید و این خواب فقط انعکاسی از این آرزوی شما است. این خواب می‌تواند توسط پرسش‌های مداوم خانواده و دوستان‌تان درباره‌ی برنامه‌های‌تان شکل بگیرد چون آن‌ها می‌خواهند خبرهای خوبی از شما بشنود که آن‌ها را خوشحال کند .

مطلب مرتبط: تعبیر خواب بیمارستان: ۱۱ نشانه و تعبیر دیدن بیمارستان در خواب

اگر مجرد هستید، و چنین خوابی ببینید نمایانگر آن است که در واقعیت دچار نگرانی هستید. از طرف خانواده‌تان تحت فشار زیادی قرار گرفته‌اید. آن ها مدام سعی می‌کنند کاری کنند درس‌تان را تمام کنید، ازدواج کنید و بعد بچه‌دار شوید. آن‌ها هر گز از هیچ کاری که شما در زندگی انجام می‌دهید رضایت ندارند و همیشه از شما چیزهای بیشتر و بیشتری می‌خواهند. آن‌ها نمی‌دانند که اگر به فشارشان بر شما ادامه بدهند، خیلی اذیت می‌شوید و نخواهید توانست بر چیزهای با اهمیت تمرکز کنید.

تعبير خواب بچه دوقلو پسر

این نوع خواب هم معنی منفی دارد و هم معنی مثبت. معنی منفی آن این است که نمایانگر مشکلات احتمالی است. ممکن است با کسی که خیلی برای‌تان عزیز است دعوا کنید. ممکن است بر سر موضوع بی اهمیتی این اتفاق شروع شود، اما جدی خواهد شد و شما به هم چیزهایی خواهید گفت که قصدش را ندارید. پیامدهای این دعوا بزرگ و شدید خواهد بود. این کشمکش منجر خواهد شد از تماس و رابطه با آن شخص برای مدتی دست بکشید، مادامی که هیچ یک از شما راضی نشود دیگری را ببخشد.

نکته و معنی مثبت این خواب آن است که نمایانگر جشن و ضیافت‌هایی در خانواده‌تان است مانند جشن تولد، جشن عروسی، تجدید دیدار، فارغ التحصیلی و بسیاری از جشن‌های دور همی دیگر. این به شما کمک خواهد کرد به کسانی که دوستشان دارید نزدیک‌تر شوید و لحظات ناب و ارزشمند زندگی‌تان را با آن‌ها شریک شوید.

همچنین به معنی آن نیز هست که به زودی خبری خوب درباره‌ی زندگی شخصی یا شغلی‌تان دریافت خواهید کرد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب هندوانه: ۲۷ نشانه و تعبیر دیدن هندوانه در خواب

این خواب می‌تواند بازتابی از آرزوی داشتن بچه باشد البته اگر در حال حاضر بچه نداشته باشید. شما مدت‌ها است می‌خواهید خانواده‌تان را گسترش دهید و این خواب فقط بازتابی از این خواست و آرزو است. اما اگر در حال حاضر صاحب فرزند هستید به معنی آن است که به فکر داشتن بچه‌های بیشتری هستید.

اگر چنین خوابی ببینید، نمایانگر خوشبختی برای شما و خانواده‌تان است. هر زمان که موفق می‌شوید، آن‌ها نیز به مانند شما خوشحال می‌شوند و آن را موفقیت بزرگی برای خودشان تصور می‌کنند. همچنین نیک‌بود آن‌ها ثروت شما است و این همان چیزی است که باعث سعادت و رضایت واقعی‌تان می‌شود.

خواب گزاران می‌گویند این نوع خواب نماد پیوند و اتحاد است. اگر متاهل هستید این خواب به معنی آن است که برای داشتن خانواده‌ای بزرگ آماده هستید، درست همان طور که تصور می‌کردید و آرزویش را داشتید. اما اگر مجرد هستید در آن صورت این خواب نمایانگر زندگی عشقی‌تان است. به معنی آن است که کسی را پیدا خواهید کرد که تمام چیزهای مورد نظرتان را خواهد داشت؛ کسی که تعریف دقیق نیمه‌ی گمشده‌ی شما است.

این خواب نمایانگر زایش و باروری است. اگر اخیرا ازدواج کرده‌اید، و اگر یک زن هستید، این خواب به معنی باردار شدن‌تان در آینده‌ای نزدیک است. اگر در حال حاضر باردار هستید، تعبیر آن است که می‌توانید انتظار زایمان کردن فرزندانی دو قلو و حتی سه یا چهار قلو را داشته باشید. اما اگر مرد هستید و چنین خوابی دیده‌اید، معنی‌اش آن است که یکی از اعضای مونث خانواده‌تان ممکن است باردار باشد و این خبر را به شما خواهد داد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب لباس عروس: ۱۱ تعبیر دیدن لباس عروس در خواب

اگر در خواب دو قلوهایی را ببینید که با هم دعوا می‌کنند نمایانگر درگیری بین تضادهایی است که در مغزتان می‌گذرد. شما دچار عدم قطعیت زیادی هستید و نمی‌دانید در بعضی شرایط و موقعیت‌های خاص چگونه عمل کنید. این خواب هشداری است برای شما که بیشتر در کارهایی که انجام می‌دهید و اعمال‌تان اعتماد به نفس داشته باشید.

خواب‌هایی شبیه این به شریک و رابطه‌ی عشقی‌تان مربوط می‌شوند. این خواب مسیر و جهتی را نشان می‌دهد که رابطه‌تان طی می‌کند، اما همچنین بیانگر تعادل نیز هست. موی بلند نشانگر آن است که شما موقع گرفتن تصمیم‌های خوب منطقی عمل می‌کنید در حالی‌که موهای کوتاه یعنی به غریزه و شم خود تکیه می‌کنید. نکته‌ی مثبت این خواب آن است که رابطه‌تان مسیر درستی را طی می‌کند. اگر نامزد دارید، نشانگر آن است که پیوندتان با او مستحکم است و می‌توانید بگویید خیلی با هم تفاهم دارید و شخصیت‌تان با هم هماهنگ است.

این خواب معنی و دلالتی منفی دارد. به معنی آن است که شما کسی هستید که همیشه به راحتی کنار رانده می‌شوید و آدم‌ها همواره سعی می‌کنند اعتماد به نفس‌تان را نابود کنند. این باعث می‌شود ناشاد و نامطمئن باشید، و به خاطر همین عقایدتان را حتی به هنگام ضرورت بیان نکنید. این را به عنوان هشداری برای تغییر خودتان در نظر بگیرید، معتمد به نفس‌تر باشید و اجازه ندهید کسی محدودتان کند.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب قارچ: ۱۸ تعبیر دیدن قارچ در خواب

اگر خواب داشتن دو قلوهایی بیمار ببینید به معنی آن است که در آینده بسیار ناامید و ناراحت خواهید بود. کسی که خیلی به شما نزدیک است به شما خیانت خواهد کرد. مراقب باشید به چه کسی اعتماد می‌کنید و رازهای‌تان را پیش از اطمینان از نیات خوب طرف مقابل به هیچ کس نگویید.

متاسفانه، این خواب معنی و دلالتی بسیار منفی دارد. نمایانگر مشکلات سلامتی، بیماری،  و در بدترین حالت مرگ است. باید خودتان را برای مشکلاتی از این دست آماده و سعی کنید بسیار مراقب و هوشیار باشید. این را در ذهن داشته باشید و به ویژه وقتی در ترافیک هستید، یا وقتی در استخر هستید بسیار مراقب باشید چون ممکن است غرق شوید یا کشته شوید یا بشنوید که یکی از اعضای خانواده‌تان کشته شده است. به منظور جلوگیری از مشکلات سلامتی، بهتر است به پزشک مراجعه کنید و یک چک‌آپ پزشکی بدهید تا مطمئن شوید مشکلی وجود ندارد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب زنده شدن مرده: ۹ تعبیر دیدن زنده شدن و برگشتن مرده در خواب

این خواب معنی و دلالتی مثبت دارد و نماد زندگی خوب است. در دوره‌ای که پیش رو دارید، می‌توانید انتظار داشته باشید به لحاظ سلامتی در وضعیت خوبی قرار بگیرید و همه چیز طبق انتظارتان خواهد بود. این را می‌توان به عنوان پاداشی برای رفتار خوب‌تان به حساب آورد وقتی که صحبت از رابطه‌تان با سایر آدم‌ها می‌شود. شما همیشه سعی می‌کنید به همه کمک کنید و به خاطر همین می‌توانید انتظار شاد بودن و نیک بود خود را داشته باشید.

این‌ها بعضی از خواب‌های رایج درباره‌ی دو قلوها و تعابیر آن‌ها بودند. اگر جدیدا برنامه‌ی تلویزیونی درباره‌ی دو قلوها تماشا کرده‌اید، یا احتمالا دو قلو دارید، پس نباید به این خواب چندان توجه کنید چون فقط بر اثر این پیش زمینه‌ی ذهنی تجلی پیدا کرده است. اما اگر چنین نیست، پس بهتر است به دنبال پیدا کردن معنی خواب‌تان باشید.

پیش از انجام این کار، باید یادتان باشد برای پیدا کردن معنی دقیق باید تا آنجا که می‌توانید جزئیات بیشتری از خواب‌تان را به یاد بیاورید. امیدوار هستیم متن پیش رو توانسته باشد به شما در درک پیام نهفته در پس این خواب کمک کند.

منبع: healtholino

 

برچسب ها تعبیر خوابتعبیر خواب بچه دو قلو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

تعبیر خواب حضرت یوسف بچه دوقلو ، پسر و امام صادق نوزاد و طفل دوقلو دختر و پسر همگی در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

همانطور که می دانید خواب یکی از نشانه های بزرگ خداوند است که می دانیم که خواب برادر مرگ است و بی شباهت به مرگ نیست.موقعی که می خوابیم روح از بدن ما جدا می شود و وقتی که می میریم هم روح از بدنمان جدا می شود.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب عقرب در خانه ، کشتن و ترسیدن از عقرب سیاه و زرد و سفید بزرگ مرده

روح در خواب به آسمان می رود و به همین دلیل است که ما خواب می بینیم و گاهی رویای صادقه می بینیم.وقتی در قرآن می نگریم بارها کلمه خواب را می بینیم و این نشانه اهمیت خواب دارد.

تعبير خواب بچه دوقلو پسر

خواب در قرآن بنام حُلم آمده است و گاهی هم به صورت جمع آن یعنی احلام ، و گاهی منام و رویا.در احادیث به صورت رویا آمده است و از خواب های خوب بنام مبشرات نام برده شده است.

اگر در خوا بچه دوقلو پسر ببینید معنی خواب غم و رنج است.

دیدن بچه دوقلو دختر در خواب نعمت و روزی زیاد است.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب خرما برای زن حامله ، خرمای کرم زده و درخت نخل امام صادق و نذری

دیدن بچه دوقلو پسر و دختر در خواب نعمت و ورزی توام با غم و رنج است.

لوک اویتنهاو

اگر در خواب بچه دوقلو ببینید یک امر غیر منتظره در اطراف شما رخ می دهد.

آنلی بیتون

این خواب به شما می گیود که امنیت شغلی دارید و در زندگی خود محیط صمیمانه ای را تجربه می کنید.

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب موبایل ، لمسی و گم شدن و خرید گوشی جدید اپل و سامسونگ

اگر در خواب بچه دوقلوی مریض ببینید معنی خواب شما این است که زندگی شما دچار غم می شود.

کتاب سرزمین رویاها

اگر در خواب دیدید که خودتان بچه دوقلو دارید معنی خواب شما این است که در خانواده خود احساس خوشبختی می کنید.

اگر زنی دید بچه دوقلو دارد باید مراقب رقیبان خود باشد.

اگر مردی دید که زنش دوقلو می زاید معنی خواب این است که اتفاقی در اطرافش رخ می دهد.

اگر دوقلوی هم جنس ببینید معنی خواب شما این است که زندگی طولانی خواهید داشت.

دیدن دوقلوی پیر و دختر در خواب نشانه شانس و قدرت است.

اگر دختر مجردی دید دوقلو دارد معنی خواب او انی است که به زودی نامزد می کند. 

 

 

تعبير خواب بچه دوقلو پسر

 

 

تعبیر خواب دوقلو به روایت بزرگان 

۱ـ دیدن بچه های دوقلو در خواب ، نشانة آن است که از امنیت شغلی و محیط صمیمانة خانوادة خود احساس رضایت خواهید کرد .

۲ـ دیدن بچه های دوقلو که به بیماری مبتلا شده اند ، نشانة آن است که در زندگی اندوهگین و مأیوس خواهید شد .

مرجع معتبر خرید انواع گیفت کارت

گيفت كارت اپل آيتونز آمریکا،آلمان و..

دسترسی به پزشک متخصص درهر زمان ومکان

خرید گیفت کارت xbox

گیفت کارت بخروبه راحتی درفیسبوک تبلیغ کن

انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی

بدون مراجعه حضوری ویزیت شو!

دسترسی به بازی هاوقابلیت های جدید

برترین بازی های ایکس باکس و پلی استیشن

گیفت کارت ارزان/تحویل آنی وپشتیبانی

خرید گیفت کارت اپل

خریدابزارآلات درجشنواره شگفت انگیزعیدتاعید

انواع لباس زیر زنانه تا %75 تخفیف

انواع کنسول بازی|خرید XBox و PS4 با گارانتی

جدیدترین گوش های موجود در بازار – امکان مقایسه و خرید

گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0358

بهترین فرصت خرید هدیه با تخفیف های بی نظیر

تخفیف های داغ اجناس زنانه شیک و متنوع

Makan Inc.‎| All Rights Reserved – © 2013 – 2020

لوک اویتنهاو می
گوید :

دوقلو
: بر آورده شدن ناگهانی یک امر

آنلی بیتون می
گوید:

۱ـ
دیدن بچه های دوقلو در خواب ، نشانه آن است که از امنیت شغلی و محیط
صمیمانه خانواده خود احساس رضایت خواهید کرد .

۲ـ
دیدن بچه های دوقلو که به بیماری مبتلا شده اند ، نشانه آن است که در
زندگی اندوهگین و مأیوس خواهید شد .

تعبير خواب بچه دوقلو پسر

در سر زمین
رویاها آمده:

شما
صاحب فرزندان دوقلو هستید : خوشبختی در خانواده

یک زن
خواب ببیند که بچه های دوقلو دارد : مراقب رقیب باشید .

یک مرد
خواب ببیند که زنش دوقلو می زاید : یک تغییر غیره منتظره در زندگی او
رخ خواهد داد .

دوقلوهائی از یک جنس : زندگی شما طولانی خواهد بود
.

دوقلوهائی که یکی پسر و دیگری دختر است : شانس و
قدرت

یک زن
مجرد خواب ببیند که بچه های دوقلو دارد: بزودی نامزد می کند .

دسته: د |
تعداد بازدید: 92171

عالی بودممنون😉

عالی بودممنون😉😍😍سپاس

ببخشد من خواب دیدم دوتا دختر دوقولو خانومم زایده خیلی زیبا خوشکل وخواب بودند ودرواقه من ندانستم مادرشاکیست ولی مطمعن بودم دختران من هستند وباران می بارید من درراباز کردم وبه باران نگاه کردم ازاین که دودختر زیبادارم وصدای دل نواز باران رامی شنیدم خوش حال بودم ولی درواقه من زن ندارم پسری هستم که یک بار طلاق دادم زنم را لطفان کمکم کنید سه شبه دارم این خواب می بینم

😂😂😂😂😂 زود زن بگیر تعبیرش اینه

من دیشب خواب دیدم برادرم که سه سال پیش از دست دادم کوچک شده و دوقلو هست. همش در خواب هم میدونستم دارم خواب میبینم و مرتب هم به آسفالتی که روی آن ایستاده بودیم به صورت اغراق‌آمیز نگاه می‌کردم.
تعبیر این خواب چیه؟
ممنون

سلام من خواب دیدم که خدامیخواد بهم بچه دوقولو بده ولی هنوز باردار نشدم.

سلام من خواب دیدم که خدامیخواد بهم بچه دوقولو بده ولی هنوز باردار نشدم.یعنی قبل از باردارشدنم میدونستم بچم دوقلو هست یه جورایی خدابهم گفته بود.لطفا بهم بگین تعبیرش چیه.

سلام و روزبخیر
ببخشید من خواب دیدم که دوقلویه پسر دارم و حدودا ۴یا ۵ساله بودن.اونارو کلاس آواز گذاشته بودم و با شوهرم رفتم دنبالشون.خیلی ناز و خوشکل بودن وهمش داشتن میخندیدن،من متاهلم و بچه ندارم.
لطف میکنید تعبیرشو بفرمایید.

من خواب دیدم یه دوقلو دارم یکی پسر یکی دختر …بعد تو خوابم بچه ها بزرگ شدن پسرم خیلی خوش قیافه بود براش دعا میخوندم

سلام ببخشید من خواب دیدم یه دوقلو دختر بچه غریبه دیدم که بی نهایت خوشگل بودن و من محو زیباییشون شدم و کلیییی ازشون عکس گرفتم تعبیرش چیه؟

سلام منم مثل خواب تورو دیدم من یکیشو بغل کردم بوسیدم باهم حرف زدیم اون یکی رو بغل کردم یه عالمه منو بوسید خیلی کوچیک بودن تازه راه میرفتن

سلام من خواب دیدم دو قلویی پسر شبیه هم هست وهر دو در حال گریه بودن در خواب یکی به شوهرم دادم یکی موند پیشم در حالی که من مجردم

عالی بود ممنون

سلام من و شوهرم دلمون میخواد بچهامون دوقلو باشن اما هنوز باردار نشدم دیشب خواب دیدم تازه زایمان کردم و دوقلودادم یکی پسرو دیگری دختر خیلی خوشحال بودم و به شوهرم گفتم دیدی ک بالاخره برات دوقلو اوردم

سلام
من و شوهرم دلمون میخواد بچهامون دوقلو باشن اما هنوز باردار نشدم دیشب خواب دیدم تازه زایمان کردم و دوقلودادم یکی پسرو دیگری دختر خیلی خوشحال بودم و به شوهرم گفتم دیدی ک بالاخره برات دوقلو اوردم

سلام من خواب دیدم که دوپسردوقلوباردارم تقریبنم۴ماهمه ولی قراره بعدزایمان بچه هام بدم ب۲نفردیگه

سلام
من مجرد هستم وخواب دیدم دوقلوباردارم میخواستم زایمان سزارین کنم خیلی خوشحال بودم بچهامو ندیدم ولی میدونستم که دختر و پسر هستن در ضمن همسرم پیشم بود

سلام من خواب دیدم دوقلو دختر و پسر زایمان طبیعی کردم بعدش از هر سینه به یکی شیر دادم چشماشون دختر سبز و پسر ابی بود

سلام من خواب دیدم ی پسر به دنیا میارم طبیعی بعد چند دقیقه ی دختر به دنیا میارم ولی خودم نمیدونستم د قلو میارم لطفا تعبیرش بهم بگید ممنون

سلام من خواب دیدم ی پسر به دنیا میارم طبیعی بعد چند دقیقه ی دختر به دنیا میارم ولی خودم نمیدونستم د قلو میارم لطفا تعبیرش بهم بگید ممنون

با سلام
من خودمو دیدم که دوقلو بودم. یه نفرم مرده بود که زنده شد بعد اومد توو بغل این یکی که خودم بودم.
یعنی این یه قلم اون یکی رو در آغوش گرفت.
.
ممنون می شم اگه تعبیرش رو برام بنویسید.

سلام
من خواب دیدم خودم در اورژانس بیمارستان هستم و روی یکی از تختها بچه ۶/۷ماهه دوقلو دختر بودن و اونارو گذاشتن تو سبد بچه میخواستن ببرن حالشون مثه اینکا خوب بود میشه لطفا تعبیر خوابمو بگید!!خیلی کنجکاوم بدونم تعبیرش چیه

سلام .من خواب دیدم زنم دوقلوی پسر بارداره

خواب دیدم همسرسابقم که با یه خانم دیگه ازدواج کرده صاحب دوقلو شده دوتا دختر تعبیرش چیه

خواب دیدم خواهرم دوقلو دختر زایید زایمانش طبیعی بود

سلام . خواهر شوهرم خواب دیده من دوتا پسر دوقلو به دنیا آوردم یکی بغل همسرم یکی بغل خودم می شه تعبیرشو بهم بگین

سلام من یه دختر ۲۵ ام مجرد هم هستم خواب دیدم دو تا پسر دوقلو در دستم هست ولی نمید نم مال کی هستند ولی از زیبایی کم نداشتن حتی اسم هاشونم یادم هست . لطفا کمکم کنید مغزم مشغول کرده

تعبير خواب بچه دوقلو پسر

سلام خواب دیدم دوقلو دختر زاییده ام یکی خواب بود و اون یکی تو بغلم داشت شیر میخورد خیلیم خوشکل و دوست داشتنی بودند هنوز مهرشون به دلمه

سلام ببخشید من خواب دیدم یه دوقلو دختر بچه غریبه دیدم که بی نهایت خوشگل بودن و من محو زیباییشون شدم بگیشون تم بقل کردم تعبیرش چیه؟

سلام من خواب دیدم دوقلو هستم و یک قل را دزدیدند ولی من خبر نداشتم تا اینکه بعد ۱۹ سال او را پیدا کردم و او گفت مرا یکی از اشنایان دزدیده.تعبیرش چیست؟

سلام من یه خانم متاهلم .خواهرم بارداره.دیشب خواب دیدم خواهرم دوقلو به دنیا آورده و دختر هستن و من بچه هارو رو ّبغل میکنم و میبوسم و جاشون وآماده میکنم که بخوابونمشون .تعبیرش چیه؟؟

خواب دیدم دو قلو به دنیا آوردم اما نا تکمیل بود مثل جنین چهار ماه بودند یکی آن مرده بود دوباره زنده گردید. لطفا جواب دهید منتظرم
تشکر

سلام
من یکی از آشناهامون خواب دیده که از من گهواره طلب کرده من هم گهواره را بهش دادم ووقتی گهواره به دستش رسید در ان یه پارچه سفید که درزیران دوتا نوزاد پسر دقلو بود ولی متاسفانه فوت شدن تعبیرش چی میتونه با شه اون زن بارداره که این خواب رودیده
من هم چند ماهی میشه که صاحب دختر شدم
ایا این خواب به من ربط داره یا به. ان زن

سلام
من بیست سالمه و مجرد هستم
دیشب خواب دیدم در حال به دنیا آوردن دو قول هستم
به طرز عجیبی بیرون امدنشان رو احساس میکردم.
تا حالا دو بار این خواب رو دیدم، اولش جدی نگرفتم ولی واسه بار دوم یه ذره عجیبه واسم.
میخواستم ببینم تعبیر خاصی داره
ممنون

من در خواب دیدم بااینکه داداشم الان دو قلو دختر داره تو خواب من باز هم دوبار صاحب دوقلو شده …انصافا این درحالیست که دوسه روز که در یک اداره استخدام شده ..
واقعا ازینکه این تعبیر رو شنیدم خوشحال شدم

سلام من در خواب عصر دیدم خواهرم که مجرد وبزرگتر من است صاحب دو قلو دختر وپسر شده و پدرم دو بچه را به خانه آورد. در آن لحظه خواهرم در حمام خانه مان بود. و قل دختر را من و قل پسر را پدر یا مادرم(دقیقا نمیدانم) بقل کرده و روی تخت خواهرم کنار هم گذاشتیم.همچنین خواهرم از حمام آمد و بچه ها را دید. سپس من مشغول به بوسیدن دست بچه ها شدم و به خواهرم گفتم دایی شدم تعبیرش چیست؟

من درخواب دیدم به دو پسر دو قلوی نوزاد خودم غذا میدادم وپس ازسیر شدن انها را خواباندم. یعنی چه چه تعبیری دارد؟

سلام خسته نباشیددیشب من خواب دیدم دوقلودختربدنیااوردم دارم بهشون شیرمیدم کسی میدونه تعبیر ای خواب چیه!!متاهل هستم ی دخترم دارم ممنون میشم یکی راهنمایم کنه

با سلام، دیشب خاب دیدم یکی بهم دوتا بچه دوقلو نوزاد پتو پیچ شده دختر داد و گفت بچه هاتو ببر دکتر وگرنه میمیرن، من گرفتنشون و گذاشتمشون صندلی عقب ماشینم و با خودم کلنجار میرفتم ک ببرمشون دکتر یا بذارم بمیرن و در ضمن فکر میکردم ک حالا ب بقیه چی بگم و در عین حال نگاهشون کردم و دلم براشون میسوخت ک بذارم بمیرن.. زنی هستم ۴۶ ساله، مطلقه و داری یک پسر ۱۵ ساله…. جسارتا بگید تعبیر خابم چیه

سلام من خواب دیدم دوتا نوزاد داشتم دو قلو بودن نگهداریش سخت بود برام تو خواب ولی بچه ندارن قصد بار داری دارم ممنون اگر تعبیرش را برام بفرستید چند شب خواب میبینم بچه دارم.

سلام
من عمل TL انجام دادم و دیگه بچه دار نمیشوم
در خواب دیدم که دوقلو دختر حامله هستم و توی این فکر بودم که اسمشونا چی بگذارم با خودم گفتم من فاطمه و زهرا دارم حالا اینا را نورا و کوثر میگذارم
در خواب یک خانم سیدی را هم دیدم که آمده بودند دیدنم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وبسایت

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

وب سایت تعبیر خواب یکی از قدیم ترین و جامع ترین وب سایت های تعبیر خواب کشور است که در سال ۹۲ آغاز به کار کرد و هم اکنون با معنی بیش از هزاران کلمه به منبعی قابل اطمینان برای هم وطنان عزیز تبدیل شده است.

برای تهیه معانی هر کلمه از معابر بزرگ اسلامی و همچنین از تعابیر روان شناسان بزرگ غربی خصوصا برای کلمه های جدید استفاده شده است.

© تمام حقوق گرافیک و محتوای این سایت متعلق به وبسایت «خواب نامه» می باشد.

هرگونه کپی برداری بدون اجازه مدیریت غیرمجاز می باشد.

صفحه اصلی » سرگرمی 🔥 » تعبیر خواب 🔥 » حرف ز » تعبیر خواب زایمان: زایمان مرد، زایمان دوقلو، زایمان دیگران / تعبیر بارداری و نوزاد

تعبیر خواب زایمان : در این مقاله از بخش تعبیر خواب در وبسایت نایریکا به تعبیر خواب زایمان, تعبیر خواب زایمان مرد, تعبیر خواب زایمان دوقلو, تعبیر خواب زایمان دیگران, تعبیر خواب بارداری, تعبیر خواب نوزاد دختر, تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه, تعبیر خواب پسر دار شدن مرد می پردازیم.

با ما همراه باشید.

اگر درباره این مقاله اطلاعات مفید یا تجربه ای دارید در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

تعبیر خواب زایمان, زایمان, تعبیر خواب زایمان مرد, تعبیر خواب زایمان دوقلو, تعبیر خواب زایمان دیگران, تعبیر خواب بارداری, تعبیر خواب نوزاد دختر, تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه, تعبیر خواب پسر دار شدن مرد

تعبير خواب بچه دوقلو پسر

برای دسترسی سریع به محتوای متن از لینکهای زیر استفاده کنید:

کارل گوستاو یونگ خواب‌هایی با محتوای زایمان، وضع حمل، بچه دار شدن و … نماد موضوعات زیر می‌داند:

اگر در خواب دیدید که زایمان می‌کنید یا کس دیگری زایمان می‌کند، بیانگر این است که شما یک ایده یا پروژه‌ی جدید را متولد می‌کنید.

بیانگر یک نگرش جدید، شروعی تازه یا حادثه‌ای بزرگ است.

تعبیر دیگر این است که توجه شما را به کودکان درونتان جلب کند و ظرفیت شما برای رشد باشد.

اگر شما خواب میبینید که دوقلو به دنیا می‌آورید، پس بیانگر ایده‌های متضاد است.

تعبیر خواب زایمان, زایمان, تعبیر خواب زایمان مرد, تعبیر خواب زایمان دوقلو, تعبیر خواب زایمان دیگران, تعبیر خواب بارداری, تعبیر خواب نوزاد دختر, تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه, تعبیر خواب پسر دار شدن مرد

اگر شما چهار قلو در خوابتان به دنیا آورید، بیانگر این است که شما یک دوره‌ی گذار مثبت دارید که به شما یک حس تکامل می‌دهد.

تفسیر مستقیم‌تر ازین خواب، ممکن است بیانگر تمایلات و نگرانی‌های شما از زایمان باشد یا یک موقعیتی را پیش بینی کند که رخ می‌دهد.

خواب دیدن اینکه شما یک کودک خیلی سنگین را متولد می‌کنید بیانگر مسائل وابستگی است.

شما می‌ترسید دیگران به شما تکیه کنند و در مورد راضی کردن نیاز‌های دیگران نگران هستید.

خواب دیدن اینکه یک نفر دیگر یک بچه‌ی خیلی سنگین به دنیا می‌آورد، بیانگر باری است که این فرد برای شما یا دیگران بوجود می‌آورد.

خواب دیدن اینکه شما قبل از موعد مقرر زایمان می‌کنید بیانگر این است که پروژه‌ای که کامل نبوده است را تحویل می‌دهید.

شما حس می‌کنید که در مورد یک تلاش جدید، آماده یا حاضر نیستید.

خواب دیدن اینکه شما یک مخلوق غیر انسان می‌زایید بیانگر ترس زیاد (بی اساس) شما در مورد سلامت بچه تان است.

شما نگرانید که بچه تان ممکن است با نقص، به دنیا آید.

این نوع خواب بین مادران آبستن در سه ماهه دومشان، رایج است.

اگر شما باردار نیستید به ترس شما از پیامد یک تصمیم یا پروژه اشاره دارد.

شما تلاش می‌کنید که بر مشکلات زندگی تان فائق آیید و به رشد درونی دست یابید.

بویژه اگر شما خواب ببینید که یک هیولا می‌زایید، بیانگر این است که انرژی خلاق درونتان هنوز تازه شکوفه زده و در حال رشد است.

شما ممکن است در زاییدن (رها کردن-نشان دادن) این هیولا شک داشته باشید، چونکه می‌ترسید که دیگران شما را قضاوت خواهند کرد یا آن‌ها ایده ال‌های شما را قبول نخواهند کرد.

خواب دیدن اینکه مادر در طول زایمان می‌میرد، بیانگر دگرگونی است.

خواب بیانگر پایان یک چیز (مرگ) و شروع جدید چیزی دیگر (تولد) است.

شما ممکن است تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنید یا از شر عادات و روش‌های قدیمی تان خلاص شوید.

خواب دیدن اینکه بچه در طول زایمان می‌میرد بیانگر این است که شما مشکلاتی برای حامله شدن دارید.

ممکن است انعکاسی از نگرانی تان در مورد مراقبت از بچه باشد.

اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد. شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.

زایمان کردن بر آورده شدن آرزو

خواب زایمان در خواب، نشانه بدنیا آوردن کودکی سلامت است.

دیدن زنی که زایمان می‌کند: عزاداری و یا ازدست دادن چیزی گرانبها

اگر دختری خواب ببیند زایمان می‌کند، نشانه آن است که از درستکاری رو بر می‌گردانید و به رفتاری نادرست رو می‌آورید.

اگر زنی شوهردار خواب ببیند کودکی به دنیا می‌آورد، نشانه آن است که ارثی کلان به او خواهد رسید.

اگر در خواب مشاهده کردید که موجودی غیر انسان را زایمان کرده‌اید نشانه ترس شدید شما درباره سلامتی فرزندتان است. این نگرانی در شما وجود دارد که نوزادتان ناقص و یا با عیبی متولد شود. این گونه خواب‌ها را بیشتر زنان باردار و در سه ماهه دوم بارداری خود می‌بینند. به طور خاص اگر در خواب مشاهده کنید که هیولایی به دنیا آورده‌اید دلالت بر این دارد که انرژی خلاقانه‌ای هنوز در شما وجود دارد و می‌تواند رشد و به شکوفایی برسد.

اگر در خواب زایمان حیوانى را ببینید، به این معناست که روزهاى خوبى پیش رو دارید.

دیدن زایمان نوزاد سنگین و بزرگ در خواب به موضوعات مختلفی بستگی دارد. شما ترس از تکیه کردن دیگران به خود را دارید و درباره راضی نگه داشتن آن‌ها نگران هستید. اگر در خواب دیدید که فرد دیگری نوزادی بزرگ به دنیا می‌آورد اشاره به مسئولیتی است که آن شخص برای شما و دیگران درست می‌کند.

تعبير خواب بچه دوقلو پسر

اگر خواب ببینید که دختر زاییده‌اید، نشانه‌ى آن است که در کارى دچار مشکل مى‌شوید.

اگر در خواب ببینید که صاحب بچه دختری شده‌اید نشانه سلامتی می‌باشد و از اهل خود شاد می‌شوید. اگر بیند او را دختری آید، دلیل سلامتی بود و از اهل خود شاد شد. اگر بیند دختری آورد، دلیل است پسر آورد.

اگر زنی در خواب ببیند دختری بچه‌ای به دنیا آورد، ازنسل او فرزندی به وجود می‌آید که بزرگ خاندان خود می‌شود.

اگر خواب ببینید که پسر زاییده‌اید، نشانه‌ى خوش‌شانسى است.

اگر بیند او را پسری آمد، دلیل است او دختری آید.

اگر زنی در خواب ببیند که بچه پسری به دنیا بیاورد و بلافاصله پسرسخن گفت، مرگ زن خواب بین نزدیک است.

اگر خواب ببینید که بچه‌اى مرده به دنیا آورده‌اید، به این معناست که موضوعى باعث ناراحتى شما مى‌شود.

اگر خواب ببینید که زایمان سختى داشته‌اید، به این معناست که بیمارى شما را تهدید مى‌کند.

تعبیر خواب باردار شدن مرد اصلا خوب نیست و بی آبرو می شود.

تعبیر خواب زایمان مرد

تعبیر خواب وضع حمل مرد، بسیار شرم آور است.

تعبیر خواب قابله در زایمان اصلا خوب نیست به خصوص که مردی خود را قابله ببیند.

اگر در خواب ببینید که دوقلو زایمان کرده اید، این خواب نشانه ای مبارک است و نمادی از ثروت و آینده ای سعادتمند برای شما است.

تعبیر خواب زایمان دوقلو

اگر شما خواب میبینید که دوقلو به دنیا می‌آورید، پس بیانگر ایده‌های متضاد است.

اگر در خواب ببینید که شاهد زایمان دیگری و تولد بچه آن فرد بودید، این خواب نشانه ای مبارک است.

تعبیر این خواب آن است که در آینده ای نزدیک موفقیت های مالی بسیار زیادی را تجربه خواهید کرد.

اگر شما در خواب شاهد زایمان دیگری باشید، این خواب می تواند نمادی از صداقت و فراوانی برای شما باشد.

تعبیر خواب زایمان دیگران

اگر در خواب ببینید که فرد دیگری به غیر از شما بچه ای به دنیا می آورد، این خواب نماد شروع هایی جدید و تغییرات بزرگی در آینده است.

اگر در خواب ببنید که فردی که در زندگی واقعی خود می شناسید بچه ای به دنیا می آورد، تعبیر آن است که این فرد با تغییرات بسیار زیادی در آینده روبرو خواهد شد.

اگر این فرد کسی است که او را در بیداری نمی شناسید، این خواب به معنای آن است که زندگی شما در آینده ای نزدیک با تغییراتی روبرو خواهد شد.

خواب زایمان در خواب، نشانه بدنیا آوردن کودکی سلامت است.

دیدن زنی که زایمان می‌کند: عزاداری و یا ازدست دادن چیزی گرانبها

اگر در خواب دیدید که زایمان می‌کنید یا کس دیگری زایمان می‌کند، بیانگر این است که شما یک ایده یا پروژه‌ی جدید را متولد می‌کنید.

بیانگر یک نگرش جدید، شروعی تازه یا حادثه‌ای بزرگ است.

تعبر دیگر این است که توجه شما را به کودکان درونتان جلب کند و ظرفیت شما برای رشد باشد.

اگر ببینی که شکم تو مثل زن حامله، بزرگ شده است، یـعـنـی مال و اموال و نعمت دنیوی بدست می‌آوری و هر چه قدر شکم تو بزرگتر باشد تعبیرش این است که مال و اموال بیشتر خواهد بود .

تعبیر خواب بارداری

اگر فرزندی پسر و نابالغ، خودش را در خواب حامله ببیند، یـعـنـی پدرش مال و اموال بدست می‌آورد، ولی اگر دختر نابالغ کسی این خواب را ببیند، مادرش مال و اموال به دست می‌آورد.

اگر خواب ببینید که دختر زاییده‌اید، نشانه‌ى آن است که در کارى دچار مشکل مى‌شوید.

تعبیر خواب نوزاد دختر

اگر ببینی دختری زاییده و به دنیا آورده‌ای، یـعـنـی فرزند پسر به دنیا می‌آوری

تعبیرش این است که از نسل تو فرزندی به دنیا می‌آید که بزرگتر خانوادۀ خودش می‌شود.

اگر زن «پادشاه» در خواب ببیند که دختر زاییده است، یـعـنـی پادشاه گنج پیدا می‌کند.

اگر خواب ببینید که زایمان سختى داشته‌اید، به این معناست که بیمارى شما را تهدید مى‌کند.

اگر خواب ببینید که بچه‌اى مرده به دنیا آورده‌اید، به این معناست که موضوعى باعث ناراحتى شما مى‌شود.

تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه

اگر ببینی از شکمت فرزندی بیرون آمده است، یـعـنـی در نسل تو فرزندی وجود خواهد داشت که حشمت و شوکت خانواده و فامیل تو را افزایش می‌دهد .

اگر دختری «دوشیزه» در خواب ببیند که زاییده است، یـعـنـی کار خوبی انجام می‌دهد که به خاطر آن نامش به خوبی و نیکی در جهان منتشر می‌شود.

اگر ببینی به جای بچه، تخم زائیده‌ای، یعنی فرزندت کافر خواهد بود، همانطور که در قرآن کریم آمده: … تُخْرِجُ الْحَیَّ مِنَ الْمَیِّتِ وَتُخْرِجُ الَمَیَّتَ مِنَ الْحَیِّ… _ … [خداوندا] زنده را از مرده و مرده را از زنده برانگیزی… (آل عمران-۲۷).

تعبیر خواب زایمان و انداختن بچه در جایی این است که از جایی به او چیزی می رسد که امید ندارد.

تعبیر خواب زایمان زن متاهل، شادی است.

تعبیر خواب بچه دار شدن دختر مجرد، تعبیر خواب زن مجرد این است که عشقش او را ترک می کند.

تعبیر خواب زایمان زن مطلقه ، ثروت بزرگی است که نصیبش می شود.

تعبیر خواب زایمان زن شوهر مرده ، ارتکاب او به اعمال غیر منطقی است.

تعبیر خواب قابله شدن، تعبیر خواب کمک کردن در زایمان شادی و خوشبختی است.

تعبیر خواب زایمان چند قلو، تعبیر خواب کمک کردن در زایمان کسی که چند قلو می زاید موفقیت بسیار بزرگ است.

تعبیر خواب نوزاد مرده، تعبیر خواب کمک در زایمان یک بچه مرده شکست در کارهاست.

تعبیر خواب زایمان سزارین، ابتلا به بیماری خطرناک است.

تعبیر خواب زایمان گربه، تعبیر تولد یک بچه گربه در خواب مرگ یک دشمن.

تعبیر خواب زایمان کردن برآورده شدن آرزوست.

تعبیر خواب زنی که زایمان می کند، عزاداری یا از دست دادن چیزی گرانبهاست.

تعبیر خواب به دنیا آوردن بچه، به دنیا آوردن کودکی سالم است.

تعبیر خواب زایمان دختر مجرد، رهایی از درستکاری و روبه رفتار نادرست آوردن است.

تعبیر خواب زایمان زن شوهردار، رسیدن ارث کلان است.

اگر شما باردار نیستید، دیدن زایمان در خواب اشاره به نگرانی در نتیجه تصمیمات گرفته شده و یا نتیجه پروژه و کارهای شما دارد.

شما سعی در غلبه بر مشکلات و پیشرفت در امور زندگی خود دارید.

اگر در خواب مشاهده کردید که موجودی غیر انسان را زایمان کرده‌اید نشانه ترس شدید شما درباره سلامتی فرزندتان است.

این نگرانی در شما وجود دارد که نوزادتان ناقص و یا با عیبی متولد شود. این گونه خواب‌ها را بیشتر زنان باردار و در سه ماهه دوم بارداری خود می‌بینند.

به طور خاص اگر در خواب مشاهده کنید که هیولایی به دنیا آورده‌اید دلالت بر این دارد که انرژی خلاقانه‌ای هنوز در شما وجود دارد و می‌تواند رشد و به شکوفایی برسد.

دیدن زایمان نوزاد سنگین و بزرگ در خواب به موضوعات مختلفی بستگی دارد.

شما ترس از تکیه کردن دیگران به خود را دارید و درباره راضی نگه داشتن آن‌ها نگران هستید.

اگر در خواب دیدید که فرد دیگری نوزادی بزرگ به دنیا می‌آورد اشاره به مسئولیتی است که آن شخص برای شما و دیگران درست می‌کند.

تعبیر خواب زایمان خوب است و رهایی از رنج و غم است.

اگر زنی در خواب ببیند که پسر زاییده است، یـعـنـی غمگین و نگران خواهد شد، ‌‌‌‌‌و اگر مردی در خواب ببیند که زنش پسر زاییده است، یـعـنـی در مدت خیلی طولانی با رنج و سختی چیزی به دست می‌آورد.

اگر زن «پادشاه» ببیند که پسر زاییده است، تعبیرش غم و اندوه و نگرانی می‌باشد.

اگر زنی ببیند که پسر زایید و در همان لحظه پس از تولد با آن پسر حرف زد، یـعـنـی از دنیا می‌رود (دفع بلا و گرفتاری).

تعبیر خواب زایمان طبیعی پسر، تعبیر خواب زایمان کردن زنی که پسری میزاید و بچه بلافاصله سخن می گوید این است که مرگ آن زن نزدیک است.

تعبیر خواب زایمان دختر، تعبیر خواب زنی که دختر می زاید این است که از او فرزندی به دنیا می آید که بزرگ عشیره می شود.

اگر خواب ببینید که پسر زاییده‌اید، نشانه‌ى خوش‌ شانسى است.

تعبیر خواب پسر دار شدن مرد

اگر مردی در خواب ببیند که پسر زاییده است، یـعـنـی کار خوبی انجام می‌دهد که به خاطر آن نامش به خوبی و نیکی در جهان منتشر می‌شود.

مالکی: آمریکا هرگز نمی‌تواند مورد اعتماد ملت ایران باشد

وحیدی: آموزش مجازی دانش‌آموزان تابع استاندارد مشخصی باشد

آغاز جلسه علنی مجلس/ بررسی دو طرح مالیات بر خانه‌های خالی و قیر رایگان در دستور کار

آصفری: باید از امیدواری بی ثمر به کشورهای اروپایی دست کشید

هیچ‌کس نمی‌تواند نسبت به کوه دماوند تعرض و دخل‌وتصرف داشته باشد

اراده ایران گسترش روابط باافغانستان است/ ایران همواره درکنار ملت ودولت افغانستان حضور داشته است

عربشاهی: پرسپولیس باید در خط حمله و دفاع چپ تقویت شود/ موفقیت در آسیا دور از دسترس نیست

پاشازاده: این فوتبالی است که شاهین باید بازی کند/ با اسم من بازی کردند

فعالیت اورژانس بانوان در سه پایگاه در تهران

توضیح پلیس درباره علت ترافیک نیمه‌سنگین آزادراه کرج – قزوین

سیم‌کارت‌های گم‌شده در معرض بیشترین سوءاستفاده‌ها

تولید نرم‌افزار نظارت تصویری هوشمند توسط محققان دانشگاهی

آیا امکان حیات در زیر سطح مریخ وجود دارد؟

اتمام ۲۰امین روز قمری ماه‌نورد چین در نیمه پنهان ماه

فال حافظ آنلاین : فال حافظ روزانه نایریکا (انواع فال و طالع بینی)

فال روزانه : فال روزانه نایریکا / طالع بینی روزانه (انواع فال و طالع بینی)

تحویل خودرو با کیفیت ۱۰ سال پیش خوشایند مردم نیست

قالیباف:اولویت‌های مورد تاکید رهبری را در مجلس پیگیری می‌کنیم

تسلیت واعظی به عراقچی

همکاری همه کشورهای منطقه با هم، موجب ثبات و آرامش منطقه است

جایگاه تیم ملی فوتسال بانوان قربانی بدعهدی فدراسیون!

تمام ستاره‌های مشترک استقلال و سپاهان/ از عقاب آسیا تا مارکوپولو!

پلمب ۵ رستوران در دربند به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و هنجارشکنی

رخداد زلزله در قیامدشت تهران بر روی گسل ایوانکی/قشم با زمین لرزه ۴.۴ لرزید

پینترست در کرونا گل کرد

بررسی لزوم به‌روزرسانی قوانین مورد نیاز برای فناوری‌های نوین

انگلیس با شرکت‌ جدید تولید کننده واکسن کرونا قرارداد بست

بازگشت “دراگون” به زمین شاید با تاخیر مواجه شود

فال PMC 🔥 فال پی ام سی روزانه نایریکا

روایت قالیباف از پیگیری حادثه شب گذشته هواپیمای ماهان

عکس,بازیگران,مد و زیبایی,تعبیر خواب,سلامت

نوشته شده توسط

مدیر  

· در۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۵.

سلام خواب دیدم که دو قلو حامله هستم و این خبر را همسرم بهم داده بود و خیلی خوشحال شدم و فوری با پدر و مادرم تماس گرفتم تا این خبر را بهشون بدم سایر اعضای خانواده اقوام و بستگان با شنیدن این خبر ذوق زده شدند تعبیرش چی میشه؟جابر مغربی نوشته است اگر زن شوهر داری خواب ببیند که دو قلو حامله است به چند علامت است اول رحمت و نعمت های الهی دوم ازدیاد رزق روزی و برکت سوم دادخواهی کردن و یا فریاد خواستن از کسی چهارم برطرف شدن بیماری و یا گرفتاری هایی که کام زندگی را بر صاحب رویا تلخ کرده اند اگر ببیند دو قلو های خود را می بیند و آن ها را در آغوش کشیده است به معنای این باشد که اوضاع مالی یا اقتصادی خودش و همسرش تغییر و به سمت بهبودی حرکت میکند و صاحب مال و مکنت خواهد شد اگر ببیند دو قلوی پسر به دنیا آورده است به معنای رحمت شادابی و طراوت است و اگر ببیند دو قلوی دختر به زاییده است به تعبیر سود ،بهبودی چشمگیر در اوضاع اقتصادی و همچنین یک یا چند تحول خوش آیند و خوش یمن در زندگی ایشان اگر ببینی یک قل پسر و یک قل دختر به دنیا می آورد به نشانه ایمن شدن در برابر تمام بدی ها شرارت ها و آفت های دنیوی و همچنین به علامت ایمنی و فراخی در دنیاست

سوال : من دختر مجرد و 21 ساله هستم خواب دیدم که دو قلو باردار هستم وقتی خودم این موضوع را متوجه شدم اولش خوشحال شدم ولی بعدش گریه کردم و ترسیدم چون مطمعن بودم اگه کسی این قضیه را بفهمه منو دار میزنه و فقط درباره ی این موضوع با صمیمی ترین دوستم صحبت کردم و بهم گفت تا برم کنار یکی از آشناهاشون و بچه ها را سقط کنه و منم با این پیشنهادش موافقت کردم تعبیرش چیه؟

تعبير خواب بچه دوقلو پسر

پاسخ: دو قلو حامله بودن دخترهای مجرد بنا به نوشته ی علی مدنی به نشانه ی قحطی و در بیشتر موراد اختلاف های شدید و خون ریختن می باشد بلایی که یکباره ظاهر می شود و عواقب آن مدت ها ادامه دار است اگر ببینی خودت دوقلو حامله باشی به علامت جنگ روانی دعوا و خون ریزی بین اقوام خانواده و یا دوستان صمیمی و اگر ببینی دیگران مانند رفیق اشنا همسایه فامیل و …دو قلو حامله هستند یا بچه به دنیا اورده اند به معنای فتنه دورویی و بلاست

تعبیر خواب دوقلو دختر و پسر به روایت ابراهیم کرمانی : این رویا برای زنان متاهل و یا شوهر کرده در وهله ی اول به معنی احتیاط است گاهی اوقات بخاطر درگیری و مشکلات زیاد زندگی رفتار و اخلاق همسر را کمتر کنترل میکنیم که این موضوع می تواند در دراز مدت آثار سوء و جبران ناشدنی در زندگی داشته باشد اگر ببینی دوقلوی دختر و پسر بارداری و بخاطر ان با صدای بلند میخندی و احساس خوشحالی داری به تعبیر غم و رنجی است که بخاطر یکی از رفتارهای همسرتان به سراغتان خواهد آمد و ممکن است کار به جدایی بکشد اگر ببینی خبر آن را به کسی میدهی به معنای رسوایی در میان جمع است 

تعبیر خواب دوقلوی پسر به روایت خالد اصفهانی:اگر دختر مجردی خواب ببیند که دوقلوی پسر باردار است به معنی این است که احترامش روز به روز بالاتر می رود و صاحب مقام و منزلت می شود اگر ببیند دو قلوی پسر می زاید به تعبیر این است که بزودی خود را در یک موقعیت بالا و مهم خواهد یافت و همگان از این اتفاق خوش حال خواهند شد اگر زن متاهلی ببیند دوقلوی پسر باردار است به علامت یک خصومت و بزرگ است و بزودی دچار فلاکت و مشکل خواهد شد

پرسش : من خواب دیدم که دو قلوی دختر و پسر بچه دار هستم و در بیمارستان هستم اقوام نزدیکم به عیادت من می ایند و بچه ها در کنارهم خوابیده بودند بعد همسرمم اومد و برام شیرینی و گل خریده بود وقتی بالای سرم رسید هر دو بچه را بغل کرد و بوسیدشون تعبیرش چیه؟

پاسخ: با توجه به اینکه برخورد و رفتار شما در این رویا خونسرد بوده و احساس رضایت یا شادمانی نداشته اید معنای بدی ندارد و مطمعنا به معنای این است که زندگی و روابط شما و همسرتان روز به روز بهتر می شود دیگران به حال و روز شما حسرت بخورند و در ظرف مدت معینی به موفقیت های چشمگیر دست پیدا میکنید

برچسب ها:
تعبیر خواب
تعبیر خواب دوقلو حامله بودن
تعبیر خواب دوقلو دختر و پسر
تعبیر خواب دوقلو داشتن


۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۵


۰۴ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱

سلام من مجرد هستم . خواب دیدم ازدواج کردم و دوتا پسر دارم بعد هردوتاشونو برده بودم مستراح.بعد همونجا داشتم لباساشونو مرتب میکردم.

خبرهای خوشی در انتظار توست. از یک دیدار غیرمترقبه قلبت به هیجان می‌آید. یک دوست قدیمی به دیدارت خواهد آمد. در خانواده نزدیک خبرهای خوبی در جریان است.

سلام من ۲۱ سالمه و مجردم تو خواب دیدم شوهر دارم و بچه دوقلو دختر که تازه به دنیا اومده بودن خیلی خوشحال بودم قربون صدقشون میرفتم تعبیرش چی میتونه باشه؟

در رابطه احساسی ک دارید کمی با مشکل روبرو میشوید از یک دروغ مطلع میشوید ک بنفع شماست

سلام…من 21 ساله و مجرد هستم…خواب دیدم ازدواج کردم( ولی همسرم توی خواب نبود) و صاحب یه دوقلوی پسر و یه بچه ی پسر دیگه میشم…از اینکه حداقل یکیش دختر نشده هم ناراحت بودم…تعبیرش چیه؟

صاحب دوقلو شدن همراه با ناراحتی به این تعبیر است که بزودی نعمات و برکات زیادی وارد زندگانی شما می شود و این برای شما رضایت بخش است

سلام خواب دیدم برادر اینا صاحب بچه شدن خودشم دوقلو دختر من کفتم اخی میکفتی یکی پسره یکی دختر کفت نمیدونم کفتم لباسشو ست کرفتی تو یک رنک کفت اره بعد من بچه ها را بغل کردم باهشون بازی میکردم خیلی خوشگل بودن بچه هم میخندید منم خوشحال بودم برای مادرش اش درست میکردیم من خودم متاهلم بچه ندارم بعد دیدم تو یک کوهم ولی تو کوه احساس دلشوره داشتم جای دلهره اوری بود یه خانم هم پیشم بود مسول اون کوه بوو

به نشانه رونق ، رزق و روزی برای برادرتان و همچنین دیدن این رویا میتواند نوید بخش به دنیا آمدن فرزندی را در اینده بدهد که باعث نزول نعمت و فراوانی می شود

سلام خواب دیدم یکی از اقوام ما که متاهل وخیلی هم خوشبخته صاحب دوپسر دوقلوشده است.

خوشبختی ایشان به واسطه ی دیدن این رویا بیشتر از قبل هم خواهد شد ، یقین داشته باشید هیچ رویایی بدون تعبیر باقی نخواهد ماند مگر اینکه در زمان های نامناسب باشد

سلام وقت بخير
من يك خانم و داراي همسر و يك فرزند دختر و يك پسر هستم، كه پسرم ازدواج كرده و دخترم مجرده، در هفته ي اخير دو شبه خواب ميبينم يك پسر بچه ي حدودا سه ساله ي زيبا دارم كه با وجودي كه نگران سلامتي اش هستم ولي دكتر ميگه خانم نگران نباش بچه كاملا سالم هست و دكتر با خنده ميگه اين پسر بچه پهلوان هست، ممنون ميشم تعبيرش رو بفرماييد

روزهای آینده برای تو روشن و آفتابی خواهد بود. اگر بعضی بدبینی‌ها را از خود دور کنی، می‌توانی برای آینده‌ات تصمیمات مهمی بگیری و برنامه‌ریزی کنی.

سلام وقت بخير
من يك خانم و داراي همسر و يك فرزند دختر و يك پسر هستم، كه پسرم ازدواج كرده و دخترم مجرده، در هفته ي اخير دو شبه خواب ميبينم يك پسر بچه ي حدودا سه ساله ي زيبا دارم كه با وجودي كه نگران سلامتي اش هستم ولي دكتر ميگه خانم نگران نباش بچه كاملا سالم هست و دكتر با خنده ميگه اين پسر بچه پهلوان هست، ممنون ميشم تعبيرش رو بفرماييد

سلام فرزندم ، مسائل کوچک را دست کم نگیر چون ممکن است همین مسائل کوچک، گره بزرگی در زندگیت ایجاد کند.

با سلام.من خواب دیدم بعد از دوسال غیبت از زندگی وقتی برگشتم خانومم با فرد دیگر ازدواج کرده و باردار هستن موقعه دیدن همسرم متوجه شدم دوقلو دختر هست.ممنونم میشم اگه تعبییر داره جواب بدین

اینکه همسر شما بعد از مدتی غیبت توسط شما ، دوباره ازدواج کرده است تعبیر چندان خوبی ندارد و ممکن است روابط شما سرد تر و یا کمرنگ تر شود و باید آن را مدیریت کنید

با سلام
من متاهل هستم خواب دیدم بچه دوقلو بدنیا اوردم بعد به دنیا اومدنشون پدرشون برداشته برده بجه هارو به منم نشون نمیدن بچه ها رو من همش گریه میکنم که بچه هارو میخوام ببینم.ممنون میشم اگه جواب بدید.

نشانه ی موفقیت و شادی در آینده نزدیک است

سلام دختری ۲۲ساله هستم..اخیرا خواب دیدم دو نوزاد دوقلو هستند دارم..تایم زایمان و حاملگی رو ندیدم فقط دیدم بچه دارم خیلی هم دوسشون دارم ولی چون دختر بودم نمیدونستم به بقیه چی بگم

علامت آن است که قربانی حماقت خود خواهید شد

سلام
یکی از آشناهایم که دختری مجرد است خواب دیده دوقولو حاملست و در خواب از این بابت ناراحت است. تعبیرش چیه؟!

اتفاقا به دنیا امدن دوقلو ها همراه با ناراحتی در رویاها بیانگر داشتن زندگی آرام و بی دردسر در آینده همراه با نعمت و برکت فراوان است

سلام روز بخیر
خواب دیدم که مامانم چهارقلو ب دنیا اروده و س تاشون دخترن و یکیشون پسر اون پسرو نمیدونم اسمش چی بود ولی اسم هر سه تا!!!!! دخترو گذاشتن فائزه ینی اسم من…تعبیری داره؟؟

سلام وقت بخیر من دخترمجردهستم وخواب دیدم دوقلوزایمان کردم یه دخترچشم‌آبی زیبا که خیلی‌شبیه پدرش بوددرخواب و یه پسرومادرم که‌سیداست بالا سرم بود اول دخترم وبعدپسرم رابهم‌دادوبغلشون کردم من هم زایمان طبیعی وهم‌سزارین شده بودم ولی دردی نداشتم

نشانگر آن است که خبر خوشحال کننده ای را به شما خواهند داد.

سلام. من خانمی متاهلم. در خواب دیدم که دو قلوی پسر حامله هستم و خوشحال بودم. معنیش چی میشه؟

دوقلوی پسر برای زنان شوهر دار نشان دهنده ی بقای زندگی امیدواری و روزی بیشتر برای خانواده است

تعبير خواب بچه دوقلو پسر

سلام من متاهل هستم دیشب خواب دیدم که خواهر مجردم یه دوقلوی دختر به دنیا آورده بود که تقریبا به دو تا سه ماهه میخوردن من خیلی ناراحت بودم ولی خودش جوری وانمود میکرد که با این مساله مشکلی نداره، میشه لطف کنید تعبیرشو بگین خیلی نگرانم.

بیانگر آشنایی با افراد قابل اعتماد و همچنین نشانه ی پدید آمدن تحول در خانواده است

سلام خواب دیدم زن دایی م باردار بود داشت وضع حمل میکرد یکدفعه صدای تعجب از زنها بلند شد رفتم دیدم یک دو قلو گیرشون اومده که هر دو تک چشم هستن. خواهر و برادرم اینا رو دنیا اوردن. توی خواب با ناراحتی زن دایی م میگفت به خاطر نفرین فلانی هست.
ممنون میشم تعبیرشو بگید جایی ندیدم تعبیرشو.

خوب نیست فرزندم ، دوقلوهای تک چشم یعنی بدشانسی و از دست دادن فرصت در زندگی ، البته برای خانواده ی دایی تان نه خودتان

سلام.دختر ۱۹ساله و مجرد هستم خواب دیدم دوقلو پسر حامله هستم بعد یکیشونو دکتر ۸ماهه به دنیا اورد و من نگران بودم ولی دکتر گفت که تو بچه هاتو راحت و بی دردسر میاری بعد ازم پرسید دردو اینا داری یا ن گفتمش ن اصلا ولی اون یکی قل موند و یه مدت بعد به دنیا اومد.

این دوقلوها را که سبب شادی شما شده است را خیر و خوب بدانید چرا که بدون شک از آینده ی روشن ، رزق و روزی کافی و سلامتی فرزندان در چندین سال آینده سخن می گوید

سلام من مجرد هستم و خواب دیدم که مردی تو زندگیم عاشقشم با دو تا دختر بچه دو قلو و خیلی خوشگل تو بغلش از جلوم رد شد. تعبیرش چی میتونه باشه.

بدون شک از دیدار شما با آقایی قد بلند زیبا و شخصیتی مهربان خبر میدهد ولی هیچ زمان مشخصی ندارد

سلام خواب دیدم دخترخالم دوقلو زایمان کرده جنسیتشون نفهمیدم بعد با خودم می گفتم که دخترخالم دوقلو اورده ارثیه منم ممکنه آینده دوقلو بیارم ولی الان مجردم

دوقولو زایمان کردن ایشان نشان میدهد زندگی او بار بسیار مثبت و نیکویی در آینده به خود خواهد گرفت

سلام مادر 44 سالشه و من چند باری سعی کرد دوباره بچه دار بشه اما نشد الان چند سال از اون قضیه میگذره و من خواب دیدم دوقلو حاملس که فکر کنم همجنس بودن و پسر ولی دقیق یادم نیس در صورتی که ما اصلا دوقلو نداریم تو خانواده ولی وقتی اینو پرسیدم بهم تو خواب گفتن انگاری که یه فامیل نزدیک، دوقلو داشته ممنون میشم تعبیرشو بگین

بیانگر موفقیت در انجام امور سرنوشت ساز شماست

سلام من متاهل هستم .دوشبه پشت سرهم خواب میبینم.دوشب پیش خواب دیدم که دخترپسر باردارم .که انگار اول پسر رو به دنیا اوردم و گفتن امشب دختر به دنیا میاد.دیشبم خواب دیدم ۴قلو باردارم ۲پسر همسان به دنیا اوردم و گفتن امشب دخترها به دنیا میان.من خیلی خوشحال بودم از اینکه پسرهام شبیه همن و براشون ذوق میکردم

بله خوب است و نوید یک رویداد بسیار خوشحال کننده را میدهد

سلام،من خواب دیدم مادرم دوقلوی پسر و دختر داره که تازه به دنیا اومدن،که منم با پدرم بخاطر اسمشون بحث اینا داشتیم،بالا رو خوندم که نوشته بودین این میتونه غمو ناراحتی هایی باشه که از طرف همسرش به سراغش بیاد که تازگیا مامانم فهمیده پدرم با یه نفر رابطه داره،ایا میتونه به این ربط داشته باشه؟

خبر از یک واقعه ی پر منفعت و البته در آینده می دهد

سلام
من خواب دیدم که خواهر برادرای دو قلو دارم بعد مدت ها متوجه میشم و پیدام میکنند.(در عالم واقعیت من دختر تک فرزندم) خواهر دوقلومُ بغل میکنم و هی میگم چقد ما زشتیم چقد شبیهیم. برادر دوقلو خودمم خوابیده بغل میکنم و گریه میکنیم میگم کجا بودی همه برادر داشتن من نداشتم.برادرم توی خواب شبیه ما نبود اما خواهرم شبیهم بود.
میشه لطفا تعبیر کنید ممنونم

این رویا حتما به شما قول شادی زیاد در آینده را خواهد داد.

سلام. خواب دیدم آزمایش بارداری دادم و مثبت بوده و خیلی خوشحال شدم. میرم سونو، دکتر میگه خانوم دوقلو بارداری اونم دو تا دختر.. خیلی خوشحال میشم و خداروشکر میکنم که ای خدا ندادی ولی وقتی هم دادی دو تا با هم دادی… تعبیرش چیه؟ در ضمن خیلی 3 سالی هست منتظر بچه ایم. ممنونم

خب ان شالله که همین شادی و هیجان وارد زندگی تان خواهد شد ولی اینبار موضوع آن مشخص نیست

با سلام خواب دیدم خانمم داره زایمان می‌کنه و ما میدونستم یک پسر تو راه داریم ولی موقع زایمان که کمک میکردم دیدم یک پسر و یک دختر به دنیا اومد که هر دو با موهای مشکی تعبیرش چیه خیلی ممنون

قول یک زندگی سالم و طولانی در آینده را میدهد

سلام
من دخت مجر ۲۹ ساله هستم دیشب خواب دیدم که فرزند دوقلو پسر حامله هستم و به دنیا میاید و به یکی از آن ها شیر میدم ولی بزرگ هستن و من نگران اینکه چطور حامله شدم و خواهرام میدونستن و فامیل های نزدیک برای دیدار به خانه ما می آیند و همه دوقلو های منو میبینن

همین استرس و ترسی که در این خواب بخاطر حاملگی داشته اید در واقعیت نیز و در مورد موضوعی تازه رخ خواهد داد.

باسلام من زن متاهلی هستم که دوتا پسر دارم…مادرم چندشب پیش خواب دیدن که من دوقلو پسر به دنیا آوردم و همسرم یکی از اونها رو داده به مادرم تا بزرگش کنن…پسری که به مادرم داده همسرم خیلی زیبا و خوشکل بوده

ان شاءالله که به دنیا آمدن دوقولو در این رویا نمادی از سلامتی و تندرستی برای فرزندانتان در آینده باشد.

سلام .من متاهل هستم خواب دیدم ۲ قلو ب دنیا آوردم ی پسر ی دختر بعد بهم گفتن بچه ها مردن .تعبیرش چیه ؟نگرانم

نگران نباشید و این رویا را دلیلی بر تقویت یا بقای طولانی پایداری زندگی زنانشویی خود بدانید

سلام خسته نباشين. اغا ما خواب ديديم ك خواهرم بچه دوقلو داره يكيش شبيه بچه داداشمه يكي ديگش. خيلي خوشگل بود اغا اينا. با من خيلي گرم بودن يعني باهام بازي ميكردن تازه دخترم بودن ولي بچه داداشم پسره. ك يكيش شبيه اون بود لطفا تعبيرش چي ميشه .

این یعنی دلگرمی ، رزق روزی و رونق بیشتر در زندگی خواهرتان

سلام من نامزد هستم و برادرم ازدواج كرده خواب ديدم برادرم صاحب ٢ قلو پسر شده يكيش رو اورده بود خونه ما ميگفت اين وزنش خوبه چون مادرم بهش غذاي بيشتري داده بود ولي پوستش رو چون دير شستيم كمي تيره مونده و اون يكي قل رو ميگفت كمي لاغر هست و بايد بهش رسيدگي ميشد تا مثل اين يكي قلش ميشد.. ميشه تعبير كنيد لطفا؟

خب خوشبختانه برادرتان نیز از چند موضوع خاص و جدید در زندگی به لذت و یا شادمانی خواهند رسید که البته زمان دقیق آن معلوم نیست

سلام من دیشب خواب دیدم دوتا پسر دوقلو دارم که خیلی خوشحال بودم وهمش به شوهرم میگفتم ببین دوتا بچه داریم ولی شوهرم ناراحت بود دوتا بچه داشتن بازی میکردن که یهو همه جا تبدیل به باغ شد ولی باغش خیلی سرسبز نبود بعد یهو بچه ها غیب شدن از شوهرم پرسیدم کجان نشونم دادشون که تبدیل شده بودن به یه تیکه گوشت (انگار گوشت کوبیدی واماده کباب )خیلی ترسیدم همش از شوهرم میپرسیدم سرشون کجاست چون گوشتش له له بود ومن همش میگفتم سرشون کجاست که شوهرم اشاره کرد به قسمت بالای گوشت همسنجور نگران داشتم میرفتم گوشتم تو دستم بود که از خواب بلند شدم

دو بچه ای که در این رویا به آن اشاره کردید نشان دهنده ی دو اتفاق خوب و آرامش بخش در زندگی خانوادگی تان است

سلام دختري ١٦ساله و مجرد هستم خواب ديدم كه دوقلو دختر باردارم و همسر هم نداشتم و خيلي ناراحت بودم و همش گريه مي كردم و وسط خوابم هم شركت در يكي از جشنواره هايي كه سال پيش توش موفق نبودم بود كه با دوستم داشتيم براي مرحله اخر اماده مي شديم

ممکن است در این ماه با یک بدشانسی رو به رو شوید که سبب آشفتگی حالتان شود

سلام دختري ١٦ساله و مجرد هستم خواب ديدم كه دوقلو دختر باردارم و همسر هم نداشتم و خيلي ناراحت بودم و همش گريه مي كردم و وسط خوابم هم شركت در يكي از جشنواره هايي كه سال پيش توش موفق نبودم بود كه با دوستم داشتيم براي مرحله اخر اماده مي شديم

احتمال دارد در یکی از کارهای مورد علاقه ی خود که نسبت به آن شور و ذوق دارید طعم شکست را احساس نمایید

باسلام . وقت بخیر . من خواب دیدم که یه خانم که نمیشناختمش چهار تا دختر دو قلو داشت که دوتاشون هم سن بودن و دوتای دیگشون همسن . ینی چها قلو نبودن دو دوتا دوقلو. بعدش من ناراحت بودم میگفتم که کاش پسرم داشت همشون دخترن . و در این حال یکی از افراد خیلی سرشناسو دیدم که خیلی سرشناسه خوانندس و بیرون از کشوره (شادمهر عقیلی) که اونم با محبت نگاشون میکرد

خبر از اقبال و شانسی میدهد که در آینده نصیبتان می شود

سلام دختری مجرد هستم خواب دیدم زایمان طبیعی داشتم بدون درد و استرس صاحب دو نوزاد دوقلو پسر شدم زمانی که بدنیا اومدن صورتمو به صورتشون مالیدم خیلی حس ارامش ازشون گرفتم حتی صدای گریه شون هم اروم شد توی خواب از اینک دیگ همه دل نگرانی های زندگیم تموم شده و رها سبک شدم خوشحال بودم..

درود ، دوقلوها در رویاهای ما می توانند سبب دو چندان شدن برخی از دلخوشی های ای امیدواری ها باشد.

در خواب دیدم من و همسرم و چندی دیگر از وابستگانم در خانه ی پدری ام به مهمانی رفتیم ،ناگهان متوجه شکم خیلی بزرگم شدم ،بله باردار بودم همینطور که باخویشان و اقوام دیدار می کردم و دو هم حلقه زده بودیم به یکباره دیدم شکمم باز هم بزرگ تر و فرزند درون شکمم ،شکمم را لگد می زند من از شدت خوشحالی در جمع بلند شدم و به سوی مادر که در آشپزخانه تدارک غذا میدید شتافتم ،و گفتم مامان نگاه بچه داره به شکمم لگد می زنه ،دستشو گذاشت روی شکمم ،که ناگهان متوجه شدیم دو قلو باردارم اونا یه جوری لگد می زدند که سر و پاهای کوچکشان زیر پوست قشنگ نمایان بود،مادرم گفت اینا که دوتا پسرن ،تو دو قلوی پسر داری ،من وهمسرم خیلی خوشحال بودیم _من در واقعیت دو پسر دارم ولی برنامه ای برای بارداری مجدد ندارم؛لطفاََ تعبیر نمایید سپاسگذارم?

درود ، خب ظاهرا شما بواسطه ی فهمیدن این موضوع که دو قلو باردار بوده اید بشدت شادمان شده اید ، پس باید منتظر هیجانی بزرگ و امیدوار کننده در زندگی خود باشید.

سلام من امروز صبح خواب دیدم تو ی خانواده ای زندگی میکنم که اصلا خانواده واقعیم نبودن ولی تو ی خواب واقعا خانوادم بودن منم مشکلی نداشتم با این موضوع, تو ی اون خانواده ی دوقلو دختر خواهر داشتم که همش تصویر همین دوتا رو هم میدیدم جوری که همش پیش اینا بودم و یادمه ی زنگوله کنار اینا بود و گاهی سن 6سالگیشون رو میدیم گاهی وقتی نوزاد بودن ,جالب اینجا بود که بقیه بچه های اون خانواده همه دختر بودیم (من فقط دوتا برادر دارم)ممنون میشم تعبیر کنین

درود ، بیشتر نشان از لذت ها و یا فراوانی های زیاد در زندگانی آینده ی شما میدهد.

سلام من باردارم 9 ماهمه و نزدیک زایمانمه خواب دیدم که بچم دنیا اومده و بعد اون من باز باردارم و این دفعه دوقلو که یک دختر یک پسره انگار تو سونگرافی نشونم میده اما هم ناراحتم هم خوشحال از ته دلم خوشحالم اما ناراحتم هستم به مامانم میکم مامان من سر بچه اولم خیلی اذیت شدم نمیخواستم میترسم باز تو این بارداریمم اذیت بشم و غیرههه اما دلم نمیاد که اتفاقی واسشون بیوفته و مامانم هی سرزنشم میکنه واسه چی باز اوردی و بعد از خواب پریدم

درود ، بعضی از تنش ها و یا فکر و خیال های باطل ممکن است سبب ناراحتی و یا دلهره برای شما شود سعی کنید نسبت به آن ها بی توجه باشید.

سلام ،من يك زن متاهلم كه خواب ديدم فرزند دوقلو به دنيا آووردم يك دختر و يك پسر گويا قرار بوده بهمن به دنيا بيان ولي آبان به دنيا اومدن و سالم بودن يكي از دوستان اولين شير رو خودش به بچه هام داد و گفت بزار بچه هامون خواهر برادر بشن ،همه هم ميگفتن بااينكه دوقلو به دنيا آووردي اصلا هيكلت بهم نخورده ،منم نگران مهموني بود كه ميخواستم بخاطر به دنيا اومدن بچه هام بدم ولي مواد غذايي تويه خونه نداشتم كه غذا درست كنم دنبال تهيه ليست بودم تا خواهر و برادرم رو بفرستم كه واسم بخرنشون

درود ، مشکلات در زندگی تان همچون شکری در آب حل می شوند و در نهایت رضایت بدست می آید (مرتبط با اینده است)

سلام خسته نباشید من خواب دیدم که خانومم حامله هست و بچه ها ۴قلو هستند.۲تا دختر ۲تا پسر خیلی خوشحال بودیم.میخواستم بپرسم تعبیرش چیه.ممنون.

درود ، اوضاع خوب و نسبتا آرامی را در پیش خواهی داشت ، امید با فزونی نعمت و برکت بیشتری در زندگی ات داشته باش.

سلام وقت بخیر ؛من مجردم اما درخواب دیدم که حاملم و بعد به علت پرت شدنم از جایی بچه ها زودتر به دنیا اومدن و صاحب یه دوقلو شدم که فقط یه مشکل کوچیک داشتن که به علت اون پرت شدن ایجاد شده بود و قابل درمان بود و هم خودم وهم خانوادم از به دنیا اومدنشون خوشحال بودیم تعبیر این خواب چی میشه؟

درود ، ممکن است بعضی از فکر و خیال های منفی بعضی از شادمانی های شما را کمرنگ تر کند.

سلام ..من خواب دیدم بچه دوقلو دارم و مشغول ب اونا بودم حواسم بهشون بود درکل ..جزئیات یادم نیست،فک کنم پسر بودن…شوهرم تو خواب نبود
تو عقدم و اینک رابطمون الان با شوهرم قطعه..

درود ، بعد از کشمکش ، عبور کردن از مسیرهای کمی پیجیده و برخوردها و گفتگوهای مختلف در نهایت آرامش از آن شما خواهد شد.

سلام من دختری مجردم. دیشب خواب دیدم یک دوقلو پسر دارم (نوزاد) . یکیشون لباس سبز تنش بود یکیش آبی. بعد میگفتم اون که لباسش آبی داره مسیح ع هست. تعبیرش چیه؟

درود ، روشنایی ها و تغییرات جدید و رضایت بخش پیش روی شما خواهد بود.

با عرض سلام یکی از اقوام خواب دیدن که اومدن منزل من و همسرم فردی بسیار ثروتمند و زیبا هستن و دو فرزند دوقلوی پسر دارم که دایم بهشون محبت میکنم و زندگی خوبی دارم و خیلی خوشحالم. در حالیکه در واقعیت من هنوز مجردم و ازدواج نکردم

درود ، نیکوست و این بصورت مستقیم به آینده تان دارد ، آینده ای که بازحمت ها و تلاش خودتان و اطرافیان روشن است.

سلام خسته نباشيد من محردم. اخيرا خواب ديدم كه حامله ام و شكمم بزرگ شده ولي بعد چند وقت شكمم كوچيك ميشه و ميفهمم كه بچه اي در كار نيس و درهمين حين ميترسم به كسي چيزي بگم ولي نميدونم دليلش چيه اينكه شوهري ندارم يا شوهرم منو ول كرده بعد چند روز دوباره خواب ديدم كه با فاميلامون رفتيم گردش و من حامله ام يهو از حال ميرم بعد چند روز كه به دنيا ميام ميبينم همه پيشمن من تو خونه يكي از اقوامم و دوقلو به دنيا اوردم يكي دختر و يكي پسر. سزارين كردم و خالم ميگه٤روز بيهوش بودي بچه ها راه ميرفتنو ميفتادن ولي كوچيك بودن و دستو پاشكسته حرف ميزدن در همين حين من ناراحت بودم ازينكه پس شوهرم كو كاش انقد ادم لااوبالي نبود و هنوز هم باهم بوديم ولي دقيقا نميدونستم چرا نيس و از بقيه خجالت ميكشيدم ولي همه با محبت باهام رفتار ميكردن.ميشه بگين تعبير اين دو خواب به فاصله چند روز چيه ؟خيلي ذهنم رو آشفته كرده

خبر خوب – تحول

سلام خوبید* من خانمی متاهل هستم،دیشب خواب دیدم دو قلو پسر بار دارم،تعبیرش چی هست،ممنون♡

زندگي عاطفي تو در آینده دچار تغييرات قابل توجهی مي‌شود.

سلام من خواب دیدم خواهرم ک الان حاملس دوقلواورده واززایمان راضیه ومیگه خیلی راحت بود

درود ؛ این رویا را رفاه ، و روزی بیشتر در زندگی خانوادگی خواهرتان بدانید.

سلام من ۱۹ سالمه و مجرد هستم خواب دیدم که ازدواج کردم (همسرم رو ندیدم) و صاحب دوقلوی پسر شدم و دارم به یکی از اونها غذا میدم یادم نمیاد خودم داشتم بهش غذا میدادم یا خالم. لباس زنهای باردار هم تنم بود ولی باردار نبودم.
تعبیرش چی میتونه باشه؟ ممنون از وقتی که میذارید.

شادی ها ماندگار و جاودان نخواهد ماند. از این فرصت برای ساختن آینده بهتر استفاده کنید.

با سلام و خسته نباشید . چند شب پیش خواب دیدم که یکی از بستگانمون که 3 بچه داره (2 دختر و 1 پسر),مجدد دوقلو باردار شده و من به جای اون حرص میخوردم که چرا باز باردار شده با توجه به اینکه وضعیت مالی خوبی ندارند … وقتی تو خواب بهش گفتم تو که هم پسر داری و هم دختر ,چرا دوباره باردار شدی ؟ فقط در جوابم میخندید . شوهرش هم خوشحال بود و از اینکه خدا بهشون دوقلو داده خوشحال بودند ….
ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید

با توکل بر خدا تلاش کنید و همه چیز را به خداوند بسپارید.

سلام..من ۲۲ سالمه مجردم تو خواب دیدم نوزاد ۲ قلو دارم ک تازه بدنیا اومدن مادرم هم خوشحاله نوزاد دخترم پیشمه ولی پسر خونه ی دوستمه من میخام برم خونشون که به بچم شیر بدم ..ممنون میشم تعبیرش رو بگین بهم

درود ، به خداوند توکل کنید و از عجله کردن پرهیز کنید که برای رسیدن به مقصود باید پله پله جلو رفت

سلام من دختر مجرد ۱۹ سالم خواب دیدم که دوقلو باردارم و شکمم جلو اومده بود ولی در خواب ازدواج نکرده بودم و شوهری نداشتم به خاطر حاملگی هم خوشحال بودم و اقوام هم خوشحال بودند تعبیرش چیه؟؟

درود ، آینده ای آرام و مطلوب پیش رو داری ، مشروط بر آنکه اسیر خواسته های نفست در ادامه ی زندگی نشوی و انتخاب های اشتباه نکنی !

سلام من دختر ۲۵ساله مجرد هستم دیشب خواب دیدم دوتا پسردوقلو دارم که عین هم بودن و چشماشون سبزو موی بور داشتن خیلی سفیدوزیبا بودن.هردوتاشون بغلم بودن و داشتم برمیگشتم خونه..ولی اصلا به این فک نمیکردم پدر دارن یانه یا پدرشون کیه.همه چی روی روال و عادی بود

درود ، شادمانی های زیادی را در آینده و در جمع خانواده لمس خواهید کرد.

سلام مامان من سرطان داره خیلی حالش بده خواهرم دیشب خواب دیده مامانم دوتا دختردوقلو‌ی خیلی خوشگل به دنیا آورده خود مامانم توی خوابش نبوده فقط به پرستارها گفته که بچه هارو به خواهرم تحویل بده خواهرم خیلی خوشحال بوده توی خواب بچه هارو بغل میکنه و بهم میگه دوست دارم اسم بچه هارو بذارم ترانه و تبسم.
تعبیرش چیه؟ توروخدا جواب بدید…

درود ، همچنان احتمال میرود غم یا ناراحتی تان بخاطر احوال ایشان رو به تشدید یا افزایش باشد ، اما این رویا به شما توصیه به صبر بیشتر و توکل بر خدا می کند.

سلام ی اقا تو زندگیم هس مطمعن نیستم واقعن بهم علاقه مندا یا نه.درکل…خواب دیدم ی دوقلو از خانوادهش نمی دونم مال خواهر و برادرش بود یا خودش …فقط به این نسبت داشت.اورده بودمش پیشم ازش نگهداری میکردم ک شیر خشک شون تمام شد.نمی دونستم چکار کنم …گفتم به خودش تماس بگیرم تا شیر خشک براشون بیاره و بهشون بدم.

درود بر شما ، خبر از این میدهد که جمعیت این خانواده در آینده رو به افزایش خواهد رفت و معنی دیگری را منتقل نمی کند.

سلام من دختر مجردی هستم و خواب دیدم که ۲ قلو دارم که یکی پسر و دیگری دختر هستند و من اولش حسی نداشتم اما وقتی از بیمارستان آوردنشون پیش من به شدت خوشحال شدم و بعد رفتم کیفم رو بیارم چند تا مرد نمی ذاشتن و من هم مدام گریه می کردم که مال بچمه و بعد داشتن یه عده دخترم رو ازم می گرفتن که از شدت گریه بیدار شدم

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که هم اکنون و در زندگی بیداری بر عهده گرفته اید. لازم است تا مهارت های مدیریتی خود را تقویت کرده و از این مهارت ها برای مدیریت چالش های فعلی خود استفاده کنید.

سلام من مجردم وخواب دیدم که دوقلو پسر و دختر دارم و پدرشون ول کرده رفته و ناراحتم و بعد دیدم ۷ ۸ ساله شدن و پدرشون برگشته که با ما زندگی کنه و به بچه ها بگم که پدرشون برگشته به نظرم پدرشون دوست پسر قبلیم بود و اینکه خواهرمم دوفلو داره و من میگم که ارثی ما جفتمون دوقلو دارشدیم

سلام وقت بخیر
یکی از اقوام نزدیک ما حامله است آنهم یک قل اما من درخواب دیدم که میگوید دوقلو حامله است بعد من میگفتم خداکنه یکی دختر و یکی پسر باشه و بعد میگفتم دوتا پسر که اصلا خوب نیست و سخته دوتا دخترم خوبه تعبییرش چی میشه اخیرا هم یک مشکلی برای من پیش اومده ممنون از وقتی که میگذارید

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری بر دوش خود احساس می کنید.

خواب دیدم دوقلو زاییدم در آغوشمه دارم بوسش میکنم

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری به شما محول می شود.

سلام خسته نباشید من مجردم و توی انتخاب زندگیم تردیددارم طرف مشکلات داره . دیشب خواب دیدم کنارپدرش نشستم و دو دختردوقلو دارم که راه میرفتن و خرسندبودم که منو با دودختر بازهم دوست دارن…ممنون میشم توی تعبیرش کمکم کنین

این خواب از شما می خواهد تا مسئولیت هایی که در زندگی بیداری بر دوش خود احساس می کنید را درک کرده و به مدیریت برنامه ها و اهداف خود بپردازید.

سلام وقت بخیر. خواب دیدم با یه زن لخت و سیه چرده صحبت میکنم که دوقلو حامله بود . باتشکر

درود ، ممکن است که یکی از اطرافیان باعث ناراحتی شما شود.

وقت بخير

دختر مجردي هستم كه شب گذشته خواب ديدم دو تا دختر دوقلو با نمك دارم و به ان ها شير هم دادم.( البته نميدونم در خواب مجرد بودم يا متاهل)

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری بر دوش خود احساس می کنید.

سلام
من دختر ۱۹ ساله ای هستم یکسال و سه ماهه که با اقایی اشنا شدیم و وارد مراحل ازدواجمون داریم میشیم اما خب مشکلات و سختی های زیادی تا اینجا سر راهمون بوده بسیار همدیگر رو دوست داریم و خیلی تلاش میکنیم برای زندگیمون من چند وقتیه که خواب دو قلو باردار شدن میبینم خواب که تو ی بیمارستانم همسرم کنارمه و دو تا بچه دقیقا مثل هم که سرخ و خیلی ریزن میدن دستم از نطر جسمی هم خیلی بی رنگ و حالم اما با دیدنشون بسیار خوشحال میشم و لمسشون میکنم و تو خواب واقعا برام واقعیه همش پوست نرمشون اما بلافاصله بعد از این صربان قلبن بالا میره و معمولا وقتی بیدار میشم همچنان قلبم تند میزنه و چند باری اطرافیان گفتن تو خواب حرف زدن و صداهای نامفهموی میشنون ازم ممنون میشم از راهنماییتون

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری بر دوش خود احساس می کنید.

سلام من27سال دارم ومجردم خواب دیدم دوقلوزایمان کردم بچه هابه کامل نبودن ولی بقیه ازاین خبرخوشحال بودن زایمانم بدون دردبوده ولی وقتی یکی ازبچه هادختربودبهم دادن شیرمنوپس میزدولی توبغلم توآرامش ساکت بودخودمم اروم بدون احساس خوشحالی فقط اروم بودم ودخترم توبغلم بوده بچه دوم که پسربوده گفتن توشیشه گذاشتن ولی من ندیدمش توروخدابگیدتعبیرش چیه????

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری بر دوش خود احساس می کنید.

سلام من خواب دیدم مادرم باردار است و دختر دارد وقتی بدنيا اومد به من زنگ زد گفت که دوقلوس من خیلی خوشحال بودم ازين قضیه چون خودم خیلی دوقلو دوس دارم داشته باشم. نکته دیگر اینکه در همین شبی که من این خواب را دیدم مادرم هم خواب دیده که بچه دارد و به فکر شیر خوردن بچه بوده در خواب

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بر عهده ی خود احساس می کنید.

سلام من خواب دیدم یه جایی هستم نم نم بارون میاد،بعد با شکمم نگاه کردم دیدم دو دست کوچولو فشارمیده دیواره شکممو میخواد بیاد بیرون،بعدش یهو زاییدمش،یه پسر بود،بعد همه میگفتن تو حامله بودی،خیلی تعجب کرده بودم خودم.تعبیرش چی هست،ممنونم.

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری بر عهده ی خود احساس می کنید.

سلام وقت بخیر
بنده دختری ۲۶ساله و مجرد هستم .دیشب خوابی دیدم پسر دوقلو دارم در حد۱۸ سالشون می شد و کاملا شبیه هم بودن و این خبر خوشحال داشتم به مامانم می دادم تو خواب که دوقلو دارم مامان هم می گفت منم خواب دیدم که تو دوقلو داری و این خبر مژده پیغمبر(ع) انگار بهم داده بودن
ممنونم از وقتی که می ذارید.

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری بر عهده ی خود احساس می کنید و برای به ثمر رساندن آن ها لازم است تا قدرت مدیریت خود را تقویت کنید.

سلام یکسال ازدواج کردم هنوز بچه ندارم خواب دیدم دوقلو دختر دارم خیلی خوشحال بودم اسم براشون گذاشته بودیم و همش بوسشون میکردم نازشون میکردم و همه هم میومدن خونمون ولی بیشتر خانواده خودنم یادمه پیشم بودن تو خواب میشه تعبیرشو بگید

این خواب اشاره به مسئولیت های جدیدی دارد که در زندگی بیداری بر عهده ی خود احساس میکنید.

سلام خسته نباشید.
من دختر 18 ساله هستم و تک فرزندم.
چند روز پیش خواب دیدم مادرم دوقلو بارداره و من و پدرم از شنیدن این خبر به شدت تعجب کرده بودیم…و من به مادرم میگفتم باید سقطش کنی اینا سالم به دنیا نمیان ولی مادرم خیلی بی تفاوت بود
میشه لطفا بگید تعبیرش چیه؟
ممنون

این خواب از شما می خواهد تا از پذیرش مسئولیت هایی که از عهده ی شما خارج است خودداری کنید.

سلام.من نیت کردم و این خواب رو دیدم..
تو خوابم رفته بودم بیرون که وقت بگذره و الکی رفتم یه بانک..اومدم بیرون دوستای قدیم و الانمو دیدم که دوقلو شدن..یعنی هر دوستم دوتا شده بود..من گفتم شماها کی دوقلو بودین ..بعد خوشحال شدم که بعداز مدتها دیدمشون و رفتیم با هم هلیم بادمجون خوردیم..
مادرمم خواب دیده بود خواهرم گل آورده میگه اینارو بکار..
یجا دیگم داشتم ساکمو میبستم برم تهران.. لباسای نو و وسایل شخصیمو گذاشتم توش و درشو بستم..
ممنون که وقت میزارین.. سپاسگزارم.

این خواب از شما می خواهد تا برای ایجاد تغییرات مثبت و جدید و بهره مندی از منافع جدید، ریسک لازم را نیز بپذیرید.

سلام من ۶ماهه تو اقدام بارداری هستم خواب دیدم ک دوقلو دختر و پسرا باردارم شوهرم بهم گفت حامله ای اصلا باور نمیکردم بیبی چک زدم دیدم مثبت شد تعبیرش چیه

این خواب اشاره به موفقیت های جدیدی دارد که هم در زمینه های احساسی و هم در زمینه های مادی زندگی شما به وجود خواهد آمد و همزمان مسئولیت های جدیدی را نیز برای شما به وجود خواهد آورد.

خواب دیدم زایمان کردم بدون هیچ درد واذیتی …قرار بوده بچم یه دختر باشه ولی درنهایت یه دختر دیگه کناره دختره توی شکمم پیدا کردن وفهمیدم دوقلو دختر زاییدم خیلی خوشکل بودن واروم خیلی خوشحال بودم…همه اومده بودن بهم تبربک بگن ….من در واقعیت یه دختر دارم وتوی خواب از اینکه سه تا شدن خیلی خوشحال بودم

این خواب اشاره به برخی خواسته های عاطفی شما دارد که با تلاش و زحمت شما در حال محقق شدن هستند.

من مادرم مریضه خواهرم خواب دیده که من از بیمارستان اومدم خونشون اون ازم میپرسه چی شد دکتر چی گفت.منم بهش گفتم دکترا گفتن مامان خوب شده و دکتر گفته چیزی نیست فقط گفتن مامان آرتروز داره و تا آخر عمرش باید حواسش به راه رفتن و نشستنش باشه و پله بالاوپایین نره. بعد خواهرم میگه خداروشکر منم یه خبر خوب برات دارم دوقلو پسرحامله ام.منم میگم چه خوب و کلی خوشحال میشم….خواهرم ازدواج کرده و یه دختر داره

این خواب اشاره به موقعیت های جدیدی دارد که به شما کمک می کند تا به گسترش منافع شخصی خود بپردازید و این شرایط جدید همزمان مسئولیت هایی را برای شما به همراه خواهد داشت.

سلام .. شب قدر چند سال پیش تفعلی به قران زدم برای بارداری خواهرم و سوره ی ابراهیم دراومد که خدا به ابراهیم دو فرزند به اسم اسماعیل و اسحاق داد و من خیلی خوشحال شدم و مطمان بودم که خدا حتما به خواهرم دو پسر خواهد داد … ولی چندین سال که ازون ماجرا گذشت خواهرم باردار نشد و من که ایمانم رو تقریبا از دست داده ام همش پیش خودم میگم خدا به خواهرم وعده ی دو فرزند داد و عملی نشد و خواهرم نزدیک سن یایسگی هستش …. پس تمام وعده های خدا دروغه !!!! ولی دیشب خواب دیدم که دو تا پسر خیلی خشگل رو از جایی برای خواهرم میارم و توی خواب بغلشون میکردم و خواهرم و خانوادم بسیار خوشحال بودیم و میگفتم خدا راست گفت وعدش عملی شد و من به خدا ایمان پیدا کردم …. خواستم ببینم تعبیرش چیه

این خواب اشاره به منافع مادی جدیدی دارد که با مسئولیت پذیری می توانید به آن ها دست پیدا کنید.

سلام.من مجرد هستم البته نشون شده ی اقایی هستم.ساعت۱۲ظهر سیزدهم رجب خواب دیدم که پریود هستم و دستشویی میرم یه چیزی بزرگ و حباب مانند از بدنم خارج میشه برمیدارم و نگاه میکنم میبینم دوتا بچا توش هست.بازش میکنم و میبینم حرکت دارن.به مادرم میگم میگن بزارش توآب تا برسونیمش دکتر.شوهرم میگه من خوابم میاد بیدار شدم میبرمت.من همش داشتم دعوا میکردم که چرا بیخیالی.بعد دیدم تو ظرفی که بچه ها رو گذاشتم ماهی هست و ترسیدم ماهی ها بچه هامو بخورن دوتا بچه بودن و توخواب میگفتم دوتا پسرام هستن.از ترس اینکه ماهی ها بچه هامو نخورن جیغ میزدم و مویه میکردم و اشک میریختم.دیدم خواهرم گرسنه شده و داره برنج میخوره بعد که میخواد خورشت برداره پسر منو از تو ظرف خورشت درمیاره فکر میکنه گوشته.پاشو میزاره تو دهنش که بخوره و من با جیغ و گریه بیدار شدم از خواب.
به شدت تحت تاثیر خواب بودم و بعد بیدار شدن مدام گریه میکردم.ازتون خواااااهش میکنم بهم بگید تعبیر خوابم چیه.

سلام این خواب اشاره به مسئولیت هایی دارد که برای رسیدن به اهداف خود در حال برنامه ریزی برای آن ها هستید. اما ممکن است در رابطه با این اهداف دچار تردید ها و نگرانی هایی شده باشید که قدرت تمرکز شما را از بین برده باشد و لازم است تا با این افکار منفی مبارزه کنید. این خواب نشان دهنده ی وقوع اتفاق بدی نیست.

سلام خسته نباشيد
من مجرد هستم خواب ديدم سه قلو دختر بار دارم و دو تاشو به دنيا اوردم يكيش هنوز نارسه يكي دو روز ديگه بايد صبر كنم تو خواب شوهرم داشتم كه تو واقعيت نميشناسمش
تو خواب مادر و پدرم يهو كاري براشون پيش اومد و رفتن من خيلي استرس داشتم كه با اينهمه بچه و درس چيكار كنم.
اگه ميشه تعبيرشو بهم بگيد

سلام. این خواب از شما می خواهد تا از پذیرش مسئولیت هایی که کمکی به رشد و پیشرفت شما در زندگی بیداری نمی کنند خودداری کنید.

سلام.من زنی متاهلم و۲۴سالمه و فرزندی ندارم خواب دیدم دو قلو باردارم که یک بچه رو دکتر میگفت مرده چون نارس بوده زمانی که زاییمان کردم دکترا اون بچه مرده ام رو زنده کردن ولی بچه پاهاش خوب رشد نکرده بود و دست و پاهاش عین خرگوش بود هر دوتاشونم دختر بود…از شنیدن بارداریم هم ناراحت بودم ولی فهمیدم دوقلو خوشحال بودم که باز با بچه نارس ناراحت شدم

نشانه‌ی آن است که یکی از اطرافیان باعث ناراحتی شما می‌شود.

سلام…بنده مجردم. سال پیش بودبنظرم که خواب دیدم هفت دخترِ بزرگ جوون که هفت قلو هم هستن تو حیاط خونمون ایستادنه بصورت یه صف باکمی آرایش و صورتی زیبا خوشگلو چشمای قهوه ای درشت و پوست سفیدکه اشتباه نکنم شبیه همم بحسم بودن اما متاسفانه چیزیکه بحسم وجود داشت مانتو مقنعه مشکی داشتن. ممنون میشم تعبیرشو بگیدلطفا…

درود ، هفت قلو در این رویا ممکن است اشاره به هفت رویداد مختلف و البته مهیج در آینده برایتان داشته باشد که منفی هم نیستند.

سلام خواب دیدم که حامله هستم وروز زایمانم اتاق عمل رو دیدم که تا اون لحظه جنسیت بچه هارو نمیدونستم تا وقتی که بچه هارو به دنیا اوردن وقتی فهمیدم دوتاشونم دختر از شدت ناراحتی و گریه به دکترم التماس کردم که یه دختر دارم با چه رویی برم الان کنار خانواده همسرم خارو ذلیل میشم با دوتا دختر دیگه و به دکترم گفتم که بچه هارو نشون هیچکس نده و بده پرورشگاه به همه بگو بچه ها تنفس نداشتن مرده به دنیا اومدن دکتر گفت حداقل یکیشو نگه دار انتخاب کن یکیشو ببرم صورتشونو دیدم هردو خوشگل بودن ولی گفتم که نه هردو رو نمیخوام ودکترم قبول کرد برد بچه هارو بعدش خیلی خواب اشفته ای بود به همه میگفتم بچه های مرده ام پسر بودن حیف شدند بعد مامانم تاسف میخورد ولی به همسرم گفتم نگران نباش بعد از اینکه خوب شدم دوباره بچه دار میشیم

زندگی پستی بلندی های فراوان دارد، وقتی با سختی ها مواجه می شوید روحیه خود را حفظ کرده و ثابت قدم و با ایمان به راه خود ادامه دهید.

سلام
من مجردم ۳۰ ساله
خواب دیدم پسر دوقلو به دنیا آوردم و دارم بهشون شیر میدم.و شمال زندگی میکنم جای سرسبز

نگران نباشید سرانجام سختی ها به پایان خواهد رسید.

سلام ..من خواب دیدم ک دوتا دوقلو دختر دارم ک انگاری گم شده بودن بعد رفتم پیش سنگ قبر دیدم مردن کلی گریه کردم بعد فهمیدم زنده بودن خالم این برنامرو چیده بود ک بچهامو خودش بزرگ کنه ?بعد پیداشون کردم ..

من ۱ماهه باردارم اذان صبح تو خواب دیدم که ۲ تا بچه دوقلو گذاشتن رو میزآرایشم یکی از بچه ها پسر بود اون یکی نمیدونم
میشه لطف کنید بگید تعبیرش چیه

سلام نعمت و روزی فراوان خداوند به شما ارزانی خواهد کرد

سلام خواب دیدم دوتا بچه که اول به نظرم پسر بودن اوردن گفتن این دوقلوهای همسر سابقته که فرستاده ازشون مراقبت کنی چند تا بچه ی دیگه هم قبل از اینکه اونا بیان پیش من بود وقتی رفتم کنار شون اسمشون پرسیدم یکیشون دختربود به اسم الهام

گذشته‌ رها کنید و به‌ دنبال‌ آینده‌ پیش‌ بروید

با سلام۰
خواب دیدم دو قلوی دختر و پسر داشتم که تازه به دنیا اومده بودن۰ زایمان کردنشون رو یاد ندارم ولی بچه ها برای من و همسرم بودن۰ اونا رو توی یه کمد قایم کرده بودیم و نمی خواستیم کسی ببینتشون۰ پسرم خیلی در عالم واقع دوست داره خواهر یا برادر داشته باشه توی خواب با خودم می گفتم از بس دعا کرده پسرم خدا به من بچه داد۰ ولی من و همسرم پنهانشون کردیم و گاهی می رفتیم سراغشون۰ قل پسر بسیار هم خوش صورت بود ۰ یه دفعه یادم اومد چند روزه بهشون سرنزدم و سریع رفتم سراغشون و ناراحت بودم که چرا بهشون غذا ندادیم۰ برشون داشتم و دیدم زنده هستن ولی انگار دختره حیلی بی حال بود۰ بالاخره بهشون غذا دادم حالا یادم نیست شیر یا چه غذایی۰ ولی نجاتشون دادم۰ با همسرم می گفتیم حالا بزرگ شدن به بقیه نشونشون می دیم ولی باز می گفتیم بگیم از کجا اومدن اینا۰ خوب به یاد ندارم که چرا نمی خواستیم کسی بدونه شاید برای اینکه در واقعیت هم بچه دیگه ای نمی خواهیم۰
ممنون۰ سلامت باشید۰

سلام اگر متاهل باشید نشانه رزق و روزی حلال است که به شما خواهد رسید

سلام من عقدم 6 ماه دیگه عروسیمه مادر شوهرم خواب دیده عروسیم نزدیک شده و من باردارم شکمم از حالت عادی, بزرگتره و متوجه میشن دوقلو هستن جنسیتش, مشخص نبوده همه استرس گرفته بودیم چجوری با شکم بالا اومده لباس عروس بپوشم مادر شوهرم میگفت خواست خدا بوده اشکال نداره تعبیرش چی میتونه باشه؟

باسلام تعبیر خوابتان به معنای خبرهای خوش و آمدن خیر و برکت در زندگیتان است.

من خواب ديدم خانومم رو نميبينم و هيچكس هم نميگه كجاست؟ تا اينكه از طريق يكي از فاميلا ميفهمم كه خانومم فوت شده، تو اوج ناراحتي بودم كه بهم گفتن اصلا نمرده خانومم و فقط دوقلو زاييده و ميخواستن سورپرايزم كنن، ممنون ميشم تعبيرش رو بفرماييد.

باسلام تعبیر خوابتان به معنای سلامتی و طول عمر همسرتان است.

سلام.خواب اول:من خواب دیدم توی جمع همکارانم دارم میگم فلانی(همکارم)دو قلو پسر حامله است.البته یه سری ها از قبل میدونستن و من فقط تکرار کردم با شادی و ذوق.همکارم متاهل هستن.
خواب دوم:این که خواب دیدم در یک ارتفاع مث یه تپه خاکی چندین نفر هستیم و در جلوی پایمان بدون این که چاله بکنند یک پیرمرد و پیرزن را دارند خاک میکنند.هردوی آنها لباس معمولی تنشان بود نه کفن.روی سطح مسطح گذاشته بودندشان و خاک میریختند سر انها.
البته فقط این مراحل را برای پیر زن دیدم و‌ برای پیرمرد هنوز این مراحل انجام نشده بود و من از دیدن این صحنه گویا ترسیده بودم و شوکه کرده بودم.
ممنون میشم هردو خواب مرا تعبیر کنید.

بیانگر انجام کارهای مشکل است.

سلام من متاهل هستم و خواب ديدم دوقلو يه دختر و پسر دارم و بهشون شير ميدم انقد خوشحالم و خونمون يه عالمه مهمون هس واسه بچه هاي من ولي شوهرم تو يجاهاي خوابم خيلي اخموعه

سلام نشانه روزی ورزق فراوان است که برایتان مهیا خواهدشد

سلام خسته نباشید. من دختر مجرد ۱۹ ساله ام و تو خوابم دیدم که ازدواج کردم و دوقلوی دختر حامله ام و توی همون ۳، ۴ ماه اول بدنیا میارمشون ولی بچه ها کاملا سالم و زیبان. و خیلی از داشتنشون اونم یهویی ذوق زده و خوشحال میشم ،تعبیرش چی میتونه باشه .ممنون

باسلام خوابتان نشان از اتفاقات خوش و تغیرات جدبد در زندگیتان است.

سلام من متاهلم و بچه ندارم زن برادرم خواب دیده که من دوقلو باردارم تعبیرش چیه
ممنون

باسلام تعبیر خواب به معنای خیر و برکت و روزی در زندگیتان است

سلام من 24 سالمه و مجرد هستم. دیشب یه خواب عجیبی دیدم. خواب دیدم دوتا پسر دوقلو با موهای بلوند دارم که حدود 4 یا 5 سالشون هست که خیلی هم دوستشون دارم اسم یکیشون رو هم متین گذاشته بودم و اسم دومی رو فراموش کردم که چه بود. نا گفته نماند که تو عالم خواب خودم میدونستم که این دو پسر دوقلو از خود من نیست اما اینقدر دوستشون داشتم که اگه متین گیریه می‌کرد رو سینم میخوابوندمش و آرومش میکردم. انگار که پسر واقعی خودم باشه. میشه تعبیرش رو بهم بگین. ممنون

سلام بهتر است درزندگی خود احتیاط کنید تادچار رسوایی و بی ابرویی نشوید

خواب دیدم دوقلو پسر به دنیا اوردم و یکیش مرد یکیش بود ومن در اغوش گرفتمش و میبوسیدمش و از کسی حامله شده که قبلا باهاش در رابطه بودم و الان باهاش قهرم نامزدم بود تعبیرش چیست

رسیدن به سختی تعبیر می‌شود.

سلام من شب ۲۳ماه رمضون خواب دیدم که مادرشوهرم دوقلوی دختروپسر بارداره و تو خواب ناراحت شدم و به همسرم گفتم پس حالا تا این دوقلوها به دنیا بیان و بزرگ بشن من حامله نمیشم چون اینجوری خانوادت به نوشون اهمیت نمیدن تعبیرش چی میتونه باشه؟؟؟

سلام بر رزق و روزی و نعمت تعبیر میشود و نیک است

سلام من خواب دیدم دوتا پسر بچه یع ماهه اینا دارم ولی حاملگی و اینارو ندیدم و اونا هرچقدر بزرگتر میشن من همینجوری جوون بودم و پیر نمیشم ضمن این که من مجردم تعبیرش چی میتونه باشه ؟

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی است

سلام
من امروز خواب دیدم متاهل هستم و دو قلو دختر دارم که اسم یکیشون فاطمه زهرا بود و اون یکی عاطفه و همش نگران غذا خوردنشون بودم و اون که اسمش زهرا بود بغلم بود و براش لقمه درست کردم و بهش دادم و دنبال اون یکی بودم که دیدمش و فکر کنم صداش زدم و اومد پیشم .هر دو تاشونو خیلی دوست داشتم. و اینکه اون اول یکی اومد گفت اسم بچه هات چیه گفتم یکی عاطفه و اون یکی فاطمه بعد با خودم گفتم اینکه بغلمه که اسمش زهراست (انگار که یادم رفته بود اسمشونو چی گذاشتم )بعد گفتم آهان اسمش فاطمه زهراست و اون یکی هم عاطفه
من مجردم می خواستم بدونم تعبیرش چی میشه
تشکر

سلام
اگر مجرد هستید بیشترر جانب احتیاط را رعایت کنید تا موجب ابروریزی نشود

Man khab didam k khudm y qol dg dashtam va inke on mord ro roye bimarestan(t hamin sen k mn hstm) madaramm onja bod va waqti mn omdm b mn gftm om kheili qam dasht qabl az margesh khudesho khali krd va inke dashtash be ham band pichi shude bodn. waqti on mord enqad ke qabl margesh khudm bodm k sohbat mikrdm

درود ، بیشتر بیانگر اخبار و یا اتفاق های مطلوب و جدیدتری است که در آینده آن ها را لمس خواهید کرد

سلام، من درخارج از کشور با یک خارجی ازدواج کردم و دور از هم زندگی میکنیم در دو کشور متفاوت و مشکلات بسیار زیادی داریم و در آستانه طلاق هستیم… این مدت خیلی دعا کردم که خدا کمکمون کنه و راه درست را جلو پامون بزاره.. دیشب خواب دیدم که تو خیابون یک دختر کوچولو راه میرفت که گویا گم شده بود خیلی مواظبش بودم که کسی ندزتش،، و بعد هم خواهر دوقلوش رو پیدا کردم … و من مواظب این دو دختر دوقلو بودم تا بتونم خوانوادشو پیدا کنم. ممنون میشم تعبیر شو بهم بگید

باسلام تعبیر خوابتان نشانه اتفاقاتی است که در گذشته و این اوخر روی ذهنتان تاثیر گذاشته

سلام من خواب دیدم که ۲قلو پسر بچه دار شدم و خیلی خوشحالم و دارم براشون اسم انتخاب میکنم و میگم درگوششون اذان بخونن اما نمیدونم چیشد که یهو داداش کوچیکمو کنارم دیدم و بچه ها ناپدید شدن و منم میگفتم این بچه منه بعد دوباره مامانم آوردشون که اینم دوقلوهای ما عروسی اینام دیدم که تو مجلس عروسی شرکت میکنم‌اما نمیدونم عروسیه چی بود

باسلام تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی در زندگیتان است

سلام.وقتتون بخیر.خواب دیدم من و یکی از دوستام حامله هستیم و رفتیم یه بیمارستان برای زایمان.من باخودم یه ساک لباس بچه برده بودم ولی دوستم هیچی باخودش نیاورده بود.اون قبل از من زایمان کرد و دوقلو آورد و بدون اجازه من رفته بود از ساک من یه لباس تن بچه اش کرده بود و بعد که منو دید گفت برای اون بچه ام هم لباس داری…من نمیخواستم بهش لباس بدم.چون بچه خودم داشت به دنیا میومد. یهو مامانم گفتن تو که یه لباس دیگه داری بهش بده….منم خیلی عصبانی شدم و به مامانم گفتم پس بچه خودم چی بپوشه… دیگه نفهمیدم بهش دادم یا نه…

سلام ممنون به رزق و روزی در زندگی تعبیر میشود و خوش یمن است

خواب دیدم مراسم عروسی دختر خاله همسرمه و داخل مراسم جاریم گفت حامله هستم و پسره بعد که با مادرشوهرم دوباره رفتن سونوگرافی فهمیدن دوقلو حاملست يه دختر ویه پسر تعبیرش چیه

باسلاموتعبیر خوابتان نشانه اتفاقات خوشایند است

جاری من باردار است و جنسیت فرزند او پسر است و تک قل.من در خواب دیدم جاریم بچش دو قلو پسر هست و من از آن ها نگهداری میکنم هر دو در بغلم هستن یکی سرش گذاشت رو شونم یکی رو تو بغل صورتش ب طرف جلو نگهداری میکنم و وقتی ان هارا میبینم تا بچه را تحویل دهم ی قسمت نشستیم تا خستگی در کنیم ک ابش کثیف و توش پشه داره که برادرشوهرم میگ بریم پشه ها بچه ها رو اذیت میکنن تعبیر خوابم چیست

مسئولیت هایی که پذیرش آن ها برای شما دشوار و خسته کننده می باشد.

من دختری هسم نامزد کرده ولی هنوز ازدواج نکردم …خواب دیدم یه پسر بچه را در بغل دارم و هی نوازشش میکنم و اروم بهم نگاه میکنه وساکته بعد یهو جلو چشمم یه پسر بچه همون شکلی ظاهر میشه و تو خواب هر دورو بچه های خودم میدونستم .کنار خودم هر دو رو میارم و نوازششون میکنم هر دو تپلن و انگار پستونک دهن یکیشون بود و هر دو فکر میکنم دوماهه باشن
تعبیرش چی میشه؟

ممکن است مساله ای پنهان داشته باشید که شما را آزار می دهد .

با سلام مدتی است خواب میبینم که در حال شیر دادن یک یا دو نوزاد هستم که هم ماله خودم و هم ماله دیگران ناشناس است و گاهی خواب میبینم که این نوزاد به قدری کوچک است که در مشتم جا میشود،،،،،،،،،همچنین دخترم۱۱ساله است و دیشب خواب میبیند که من یک نوزاد به دنیا آورده ام که دو سر دارد،لطفا تعبیر هر کدلم را جداگانه بیان کنید

باسلام تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی در زندگیتان است

سلام من خواب دیدم دوقلو هستم در حالی ک تو واقعیت من تکم دیگه قلم کاملا شبیه من بود ولی برعکس من با پوست تیره و اخلاقم گرم و بود اینا ولی اون با پوست روشن و خیلی ساکت و در اصل اون خیلی خوشگل تر دیده میشد ، تو خوابم مدام ازش مراقبت میکردم ولی اون انگار علاقه ای ب من نداشت و ازم فاصله می گرفت

باسلام تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگیتان است

خواب دیدم ک با کسی ک دوستش دارم ازدواج کردم و بچه پسر داشتیم و باردار دوقلو بود

ممکن است مورد سرزنش قراربگیرید

باسلام.بنده متاهل و مادر ۳فرزند هستم دختر۱۱ساله ام خواب دیده براشون دوقلو ،ی دختر وپسر بدنیا اوردم تعبیرش چیه ممنون میشم

گرفتاریهایی کوچک و قابل حل برای شما پیش خواهد

درود جناب استاد
مادرم خواب ديدن كه دوقلو باردار بودن و يكى رو به صورت طبيعي به دنيا اوردن و يكي ديگه رو سزارين
جنسيت بچه ها تو خواب مشخص نبوده و در ضمن خيلي راحت و بدون درد زايمان كردن
در حالى كه پدرم پارسال فوت شدن و مادرم تنها هستن
تعبيري داره؟
سپاس گذارم

نشان می دهد که وقایع در زندگی شما خیلی به سرعت اتفاق می افتد.

سلام من دختر مجرد هستم و خواب دیدم انگار دوقلو حامله هستم و براثر ی حادثه فک کنم زلزله بود تو شکمم مردن بعد من خیلی گریه میکردم اطرافیانمم دلداریم میدادن همه هم باورم داشتن ک کار بد نکردم و خواست خداست بچه ها دوقلو ها هم یکی پسر یکی دختر بود ی بچه بند انگشتی هم دیدم ک خییییلی مواظبش میشدم

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی در زندگیتان است

سلام. من خواب دیدم خواهرم که طلاق گرفته که بچه ای نداره، دو قلوی دختر داشته و براش ناراحت بودم تو خواب که چرا با دو تا بچه طلاق گرفته

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت برای ایشان است

سلام
خانم من بارداره
خواب دید یکبار سه قلو‌بارداره
باز بار دیگه خواب دید دوقلو دختر داره به یکیشون شیر میده
تعبیرش چی میشه

سلام این رویا بیشتر حاصل شرایطی است که در ان قرار دارند

سلام من بعد از ظهر که خوابیدم خواب دیدم دو تا بچه دوقلو ک دختر هم بودن و بزرگ هم بودن داشتن از پنجره اتاقم با من صحبت میکردن اما فقط این دوتا از پهلو بهم چسبیده بودند ولی کاملا سالم بودند تعبیرش چیه

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگیتان است

سلام وقتتون بخیر .ببخشید من تو خواب دیدم با رابطه نامشروع با پسر خالم باردار شدم و بعد دو قلو پسر به دنیا آوردم خیلی از این قضیه نارحت بودم و در این حال یکی دیگه رو دوست داشتم که تو خواب اصلا تحویلم نمی گرفت و حس می کردم بهم خیانت میکنه

سلام مراقب اعمال و رفتار خود باشید تا دچار رسوایی نشوید

سلام…
وقتتون بخیر…
من مجردم و ۲۸ سالمه و خواب دیدم دوتا بچه ی دوقلو دارم که زودتر از حد موعد به دنیا اومدن و خیلی کوچیکن ،یکیشون هنوز به بدنم وصله و همه ادمایی که دور و برم هستن به اون بچه ها ربطی ندارن ولی خیلی خوشحالن،من اما مات و مبهوت به بچه هایی که دارم نگاه میکنم و البته هیچ دردی هم نداشتم از دنیا اوردنشون…
ممنون میشم تعبیر خوابم رو بهم بگید…

سلام ممنون در زندگیتان دقت بیشتری کنید تا دچار رسوایی نشوید

با سلام، چند روز پیش عصر، خواب دیدم دو تا دختر دوقلو روبروم نشستن و هر رگدو طرف بهم نگاه میکردیم، هر دو فوق العاده زیبا بودن و پنج، شش ساله بنظر میرسیدن، تو خواب یه صدایی بهم گفت این دو تا دختر شانس و سرنوشت شما در آینده هستند. ممنونم

سلام ممکن است زندگیتان سرشار از رحمت شود

,سلام من نامزد هستم و دوبار خواب دیدم که دوقلو دارم و پسر بودن و چشمای رنگی داشتن و در یکی از خواب هام میدیدم که داشتم میشستمشون ممنونم

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگیتان است

سلام خسته نباشید . من ۱۸ سالمه و مجردم ‌خواب دیدم ک تو خونه ی پدرمدو تا پسر بچه کنارمن ک میدونستم مال خودمن و یکی از بچه هارو ب شدت دوسش داشتم و همش اونو بغل میکردم و خیلی خوشگل بود و با اون یکی زیاد ارتباط نداشتم بعد رفتم ب دوستم این موضوع رو مطرح کنم اومدم دیوم هیچ کدوم یک از بچه ها نیستن انگار ک مرده بودن

تعبیر خوابتان نشانه همدلی با دیگران و نعمت و روزی در زندگیتان است

سلام من مجردم خواب دیدم دو تا دوقلو دارم یکیش دختر یکیش پسر که دختره بزرگ بود ولی پسره کوچیک بود و تو بغلم بهش شیر میدادم خوشحالم بودم تو خواب ، اصلا زمان زایمان و حاملگی رو حس نکردم و به این که من ازدواج نکردم فکر نمیکردم ،تا این که دخترم نمیدوم اصلا کجا رفت یه زنه با یه صورت پوشیده رو دیدم با پسرم که تو بغلم بود از دست زنه فرار کردم و رفتم خونه عموم که کنار خونه خودمونه تعبیرش چی میتونه باشه؟

سلام مراقب رفتار خود با دیگران باشید و کاری نکنید که باعث رسوایی شود

سلام تو خواب دیدم من یه پسر دوقلو دارم مار حمله کرد یکی از پسرمو نیش زد و من اونو برداستم بردم دکتر زهرو کشید درست شد

سلام ممکن است مورد اذیت دشمنانتان قراربگیرید

سلام دختر مجرد هستم ، خواب دیدم دوقلو باردار شدم انگاری یه دختر و یه پسر هست اما ماشالله انگار نه انگار تازه به دنیا آوردمشون بدنشون قوی و بازیگوش هستن ، اولش همه فکر کردن شیر ندارم و میخواستن بهش شیر خشک بدن بعد گفتم بزارین ببینم دارم یا ندارم بعد دیدم دااارم و حتی میتونم به دوتاشم خودم راحت شیر بدم

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگیتان است

سلام و خسته نباشین
خواب دیدم که دوستم در حال گریه ست و فهمیدم دو قلوی دختر و پسر بارداره و رفته بیمارستان موقع زایمانش هست
میشه تعبیر کنید لطفا ??

درود ، بایستی بیشتر در مورد چگونگی رفتار بقیه افراد با خود بیندیشید.

من ی دختر 20 ساله ام. خواب دیدم باردارم و همسرمم توی خواب دیدم، توی خواب بهم میگفتن یا دوقلو پسر داری یا ی دونه دختره، و من نزدیک فارغ شدن بودم. تعبیرش چیه

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی است

سلام. من دختر ١٩ ساله مجرد هستم كه به تازگي در حال انجام نذري هستم. خواب ديدم خيلي ناراحتم و گاهي گريان و پر بغض ولي صتحب دو قلوي دخترو پسر شدم كه نه دوران بارداريش رو يادم مياد و زايمان رو هم حتي نميدونم خودم انجام دادم يا شخص ديگر
بعد از مدتي توي مكان مقدسي مثل امام زاده بچه هام تك به تك اومدن بغلم منو بوسيدن و باعث آرامش زيادي درونم شدن

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی در زندگیتان است

سلام خواب دیدم همسرسابقم دوقلوی پسر بزرگ داره حدودا پونزده ساله وخیلی خوشحاله با خانوادش و من خیلی حسرت میخوردم و دیدمش که در حال نماز خوندن بود ودر سجده

خوابتان میتواند نشانه رزق و روزی در زندگی ایشان باشد

سلام من مجردم و 25ساله..خواب دیدم رفتم سونوگرافی برای چکاپ خانومه بهم گفت بارداری منم هیچ حسی به این اتفاق نداشتم بچه ها دو قلو بودن و مرده بودن اونا رو کشید بیرون پسر بدنش سالم بود اما صورتشو ندیدم و دخترم ی کم ناقص بود و گفت مشکل داره ممنون میشم جواب بدین

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگی شماست

سلام من مجرد هستم و دیشب خواب دیدم دوقلو نوزاد دارم یکی دختر و یکی دیگه پسر بعد بچه هارو خیلی دوست داشتم بعد انگار زمان گذشت پسرم بزرگ شد ولی دخترم نه!بعدا فهمیدم دخترم مشکل داره نمیتونه بزرگ بشه .تعبیرش چیه؟

درود بر شا ، نماد کلی از دستاوردهای جدید و همراه با منفعتی است که در آینده با آن رو به رو خواهید شد

سلام من متاهلم و بچه ندارم
دیشب خواب دیدم ی دوقلو دختر و پسر اوردم
خیلی تو خواب خوشحال بودم
تعبیرش چیه

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگی شماست

سلام من خواب دیدم دو قلو حامله ام خواب دیدم یه دختری از اقواممون میخواد بچه هامو بکشه میخواستم اینم بگم که این خانم دشمن منه خیلی باهام بده،تو خواب هلش دادم گفتم چرا میخوای بچه های منو بکشی بخدا میکشمت اگه یه بار دیگه نزدیک ما شی هم داشتم گریه میکردم هم عصبی بودم …من دختر مجردی هستم ولی توی خوابم یادمه شوهر داشتم

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی در زندگی شماست

باسلام من خانمی متاهل هستم خواب دیدم که با همسرم به سونوگرافی رفته ایم و آنجا به ما گفتن که حامله ام و دوقلو که یکی پسر و یکی دختر هست که ما خیلی خوشحال شدیم. ما الان یک پسر داریم و قصد بارداری مجدد ندارم لطفا تعبیر خواب بنده را بفرمایید با تشکر.

سلام بیانگر زیادشدن روزی در زندگیتان است

سلام من متاهل هستم خواب میبینم خالم بزرگم ۲قولو داره تو خیابون اون دوقلو هاشم باهاشن و یک مکان بود پر سگ که میخاستم با من جماع کنن ک اون سگا یهو به انسان تشبیه شدن و یک سگ تغییر نکرد شبیه ادم نشد همون دنبال من بود خالم جلوشونو میگیره که من فرار کنم از یک جای امن و خوب فرار میکنم میرم سمت خونواده شوهرم بنظدتون تعبیرش چیه؟

ممکن است شخصی در نیام اقوامتان بزودی ازدواج کند

شاید خوابم مسخره باشه
اما خواب دیدم ک با یکی از ایدلای کره ایی ازدواج کردم و یه دختر و پسر دوقلو ب دنیا آوردم دخترم چشاش بنفش بود و خیلی زیبا بود
پسرمو بهش توجه ایی نمیکردم اصلا ندیدمش اما میدونستم ک هست

لذت و شادی در انتظار شماست.

سلام من خانمی متاهل هستم خواب دیدم دوقلو حامله ام یکی پسر و یکی دختر خوشحال هم بودم تعبیرش چیه؟

سلام بیانگر زیاد شدن روزی در زندگیتان است

سلام خواب دیدم مامانم صاحب چند قلو شده( در حالی که مامانم دیگه توانایی بچه دار شدن ندارن )یادم نیست و مشخص هم نبود که چند قلو بودند فقط میدونم که در خوابم بیش از دو قل بودند و دختر و پسر بودنشون هم در خواب برام مشخص نبود.حتی یادمه پدرم هم موقع به دنیا اومدن بچه ها حضور داشتن.و من خودم هم در فکر این بودم که این تعداد بچه رو چه جوری باید بزرگ کنیم.و اینکه پدر و مادرم هم در خواب نه خیلی خوشحال بودند و نه ناراحت.خودم هم متعجب از دیدن چند قلو به دنیا آوردن مامانم.تعبیرش چی هست؟

سلام بر رحمت و زیاد شدن روزی در زندگیتان تعبیر میشود

سلام من نامزد هستم من تو خواب دیدم که حامله بودم ولی خودم نمیدونستم وموقع به دنیا اوردن بچه ها خودم به دنیا اوردمشون ومادر شوهرم هم میگفت تا عروسیتون بچه هارو قایم میکنیم تعبیر این چیست خیلی ممنون میشم اگه بگید

سلام ممکن است روزی در زندگیتان افزون شود

سلام مامانم خواب دیده من صاحب فرزند دوقلو شدم ( من مجرد هستم ) فرزندان بسیار خوشگل بودن و مامانم میدونست که من مجرد هستم و سعی داشت بچه ها از چشم بقیه دور باشن که چشم نخورن

سلام مراقب باشید دچار رسوایی نشوید

سلام، من خواب دیدم باردار هستم و شکمم خیلی بزرگه و دوقلو هستن و میگفتم خدایا یا دوتا دختر بشه یا یه دختر یه پسر، اخرسر انقدر راه رفتم تا خودم بطور طبیعی و ایستاده بچه رو بدنیا اوردم دیدم پسر هست بعد دومی رو دراوردم و دیرپدم اونم پسر هست و خیلی ناراحت شدم و گفتم نمیخوامشون البته توی خوابم بچه ها خیلی ریز و لاغر بودن عین عروسک، من متاهل هستم

سلام ممکن است رحمت و نعمت های الهی در زندگیتان برایتان ایجادشود

سلام . من مجردم اما در خواب دیدم که متاهل بودم و بیهوش روی تخت بیمارستان هستم و وقتی به هوش آمدم دیدم یک دوقلو در بغلم هست که بچه های خودم بودن « جنسیت دوقلو ها رو نمیدونم » همسرم هم وقتی به هوش آمدم بهم گفت خیلی نگران شده و متوجه شدم موقع بدنیا آوردن بچه ها قلبم ایستاده بود… تعبیرش چی میشه ؟
ممکنه رویای صادقه باشه ؟

سلام در زندگی و رفتار خود با دیگران دقیقی تر باشید تا دچار ابروریزی نشوید

سلام من خواب دیدم مادرم بچه دوقلو دخترو پسر به دنیا آورده و مدتی بعداز به دنیا اومدنشون با وجود زنده بودن اونها رو دفن کردن ولی بعدش پشیمون شدن خواستن اونها رو از قبر خارج کنن ولی سرجاشون نبودن،ممنون میشم تعبیرش رو بگید.

درود وقت بخیر ، نمادی از رونق ، روزی ، برکت و یا نعمت خواهد بود

سلام من همسرم ۴ماهه زندان هست ومنتطرصدورحکم هستیم من باردارم ۷ماهه ودختردارم خواب دیدم شوهرم اومده بودورفتیم پیش دکترم بهم گفت شمادوقلوبارداربودین وهردودخترهست ومن متوجه نشدم ماهم خوشحال شدیم واحساس رضایت کردیم باهمسرم ومن همش به شوهرم میگفتم دیدی من همیشه خواب میدیم دوقلوداریم بلاخره تعبیرشد ومن همسرم بردم تواتاق میخواست باهام رابطه برقرارکنه نزاشتم گفتم برادرم خونه هست زشته یه جوری بخاطربارداربودنم شونه خالی کردم ازبرقراری رابطه

سلام علاوه بر شرایطی که در ان هستید بر زیاد شدن روزی در زندگیتان تعبیر میشود

سلام وقتتان بخیر من متاهل هستم و یک فرزند خردسال هم دارم اما تو خواب دیدم که دارای زن دیگه ای به همراه دو نوزاد دوقلو پسر که خیلی هم تپل بودن هستم تعبیر خوابش رو لطفا میفرمایید

خوابتان نشانه بدست آوردن رزق و روزی حلال است

سلام من یه دختر دوساله دارم دیشب خواب دیدم دو تا پسر بهم دادن ک خیلی خوشحال بودم بچه ها مال من بودن اما دو تا زن دیگه اونارو بدنیا آوردن انگار من مشکل داشتم در بدنیا آوردنشون
این روزا خیلی درگیرم و منتظرم یه دری خدا به روم باز کنه
لطفا میشه بگید تعبیرش چی میتونه باشه

خوابتان نشانه رحمت و نعمت های الهی است

سلام من چند شب قبل خواب دیدم ک بیمارستان زایمان کردم و بچه دختره و دارم بهش شیر میدم ک پرستار اومد بچه رو برد و گفت اشتباه شده بچه شما پسره و چند شب بعدش خواب دیدم چند درخت سیب قرمز که پربار هم بود من یه سیب کندم و خوردم تعبیرشون چیه؟؟؟

خوابتان نشانه رحمت و نعمت های الهی است

سلام وقت بخیر،من مجردم ،خواب دیدم که دوقلو دارم و اینکه یکیشون اروم بود (فک کنم دختر بود اونی ک اروم بود)یکیشون هی گریه میکرد بعد ازکمی دیدم از دهنش داره چیزی زرد رنگ و ابکی از دهنش میاد بیرون و منم ب مامانم گفتم کمکم کن و کاملا شستیمش و پاک کردیم بعد بهش شیر دادم و اروم شد و گفتم الهی مامام قربونت بره?

خوابتان نشانه داشتن آینده ای روشن و بی دردسر است

سلام بنده باردار هستم ، کسی خواب دیده که دوقلو به دنیا آوردم ، تعبیرش چیست؟

سلام بیانگر رحمت و زیاد شدن نعمت در زندگیتان تعبیر میشود

سلام من خواب دیدم دو تا زن عموم لا وجود دو پسر حامله هست و بچه هاش دو قلوان که من میرم باهاش که بچه رد ب دنیا بیاره وقتی ب دنیا میان میدن به من منم میدم به پسر عموم بچه هاشم خیلی زیبا بودن مو طلایی که هر دو پسر و یکی چشم سبز و اون یکی چشم عسلی من چشم سبزو بغل میکنم از دستم میوفته با سر میره تو زمین که جنس زمین از چوب بود من سر بچه رو در میارم و ولی بچه مرده بود سریع میرم پیش دکترا که محل نمیکنن خودم بهش نفس مصنوعی میدم که زنده میشه و بعدش این دو قلو ها از نوزادی مثل بچه یه سالس که حرف میزنن تازه دو پایی راه میرن ولی خیلی هر دو زیبا بودن تعبیرش چیه؟؟من خودمم مجردم

سلام نشان دهنده به وجود امدن روزی و رزق در زندگیتان است و بیانگر زیادی منفعت است

سلام من دختر مجردی هستم خواب دیدم باردارم و دو پسر بسیار زیبا داخل حیاط پدر بزرگم دنیا اوردم از زیبایی و پسر بودن شون خوشحال هستم یکی از پسرهام مادربزرگم میبره داخل فاطیمیه ای وقتی با اون فرزندم میرم داخل فاطیمیه میشم میبینم که دارن روزه میخونن بچه ام مثل طفل علی اصغر کردن همه بلند اسم خدا رو صدا میزنن تعبیرش چیه؟

سلام ممکن است در زندگی برایتان روزی رزق ایجاد شود

سلام من دختری مجرد هستم
خواب دیدم دخترعمم دوقلو حامله هست و یکی از بچه هاش تو شکمش نبضش نمیزنه و احتمال داره مرده باشه میگفت دست که به شکمم میزنم بی حسه شکمم
و قراربود دکتر خبر بده که چه اتفاقی افتاده
که من از خواب بیدار شدم
تعبیرش چیه؟

سلام نشان دهنده به وجود امدن روزی در زندگیتان است

سلام خواب ديدم ك رفيقم مهدي سه قلو زايده. خيلي عذر ميخام سزارين هم كرده. بعدش يكي ديگ از بچه ها از بچه ها مراقبت ميكنه
ممنون ميشم تعبيرش كنيد

سلام بیانگر زیاد شدن روزی در زندگیتان است

سلام خسته نباشيد
من دختر مجرد ٢٢ ساله هستم كه دو سالم هست خواستگاري دارم كه بهش علاقه مندم
ديشب خواب ديدم از ايشان در دوران عقد باردارم و دو قلو دختر هم هستن
تعبيرش چيه؟

سلام ممکن است روزیتان در زندگی زیاد شود

سلام من خواب دیدم دوقلو باردار هستم دوقلو یکی دختر و یکی پسر که با گریه خبر بارداریمو به همسرم و خانوادهامون گفتم اونا هم گریه میکردن و شکر گذاری میکردن بعدش من رفته بودم برای سونوگرافی که دکتر گفت بچه ها سالم هستن و من همچنان باز گریه میکردم

سلام نشان دهنده زیادشدن رزق و روزی شما در زندگیتان است و بر منفعت تعبیر میشود

سلام من مجردم ٢٦ سالمه
خواب ديدم كه دوتا بچه دو قلو به دنيا آوردم يه پسر يه دختر خيلي خوشحال بودم ولي انگار اينقدر يهويي بود هنوز اسم انتخاب نكرده بودم برا بچه هام انگار فقط به اسم يكيش فكر كرده بودم ولي دوتا شده بود بچه ها تو بغل مامانم و خودم بودن خيليم خوشحال بوديم

تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی است

سلام.خانم‌متاهل هستم دو ساله ازدواج کردم.خواهرم خواب دیده دوقلوی پسر دارم که یکی از بچه ها رو دادم به خواهر بزرگم که فقط یه پسر ۹ ساله داره و دوست داره بچه دار بشه.اما دوقلوها پیش هم بودن و شبیه به هم.همه هم دورم جمع شده بودن بهم کمک می کردن واسه بچه داری.ممنون میشم پاسخ بدید

تعبیر خوابتان نشانه افزایش خیر و برکت و مال و مکنت در زندگی شماست

سلام من مجرد هستم و یه شب خواب دیدم مادرم دوقلوی پسر به دنیا آورده ومن هم خیلی مخالف بودم.
ممنون میشم جواب بدید.

سلام وقت بخیر ، این رویا نمادی از ازدیاد افراد یا جمعیت خانواده در آینده می باشد.

سلام من دختر مجرد 19 سالمه خواب دیدم صاحب دوقلو پسر و دختر زیبا شدم و خیلی خوشحال بودم وقتی اونا رو تو دستم گرفته بودم تعبیرش چیه لطفا جوابمو بدین؟؟؟

سلام اگر بعضی بدبینی‌ها را از خود دور کنی، می‌توانی برای آینده‌ات تصمیمات مهمی بگیری و برنامه‌ریزی کنی.

سلام مجرد هستم امروز عصر خواب نوزاد دوقلو پسری رو دیدم که زیبا و دوس داشتنی بودند و فرزندانم بودند و دور و برم در حال بازی کردن و در مکانی هستم که خارج از کشوره و خواهر شوهر و مادر شوهری که نمیشناسم هم هستند و بلوزم و زدم بالا که شیر بخورن یکیشون شیر خورد ولی اون یکی بازیگوش بود مثلا با پای کثیف بالای مبل میرفت که در این حین حس کردم باید دستشویی برم یه جایی مث دستشویی عمومی و تمیز و چندین دستشویی بود که هر چه سعی کردم لامپ هاشو روشن کنم نتونستم و از تاریکی اونجا ترسیدم و داخل نرفتم و برگشتم

تعبیر خوابتان بیانگر رحمت و نعمت های الهی در زندگی شماست

سلام خانم من خواب دیده که زایمان کرده دوقلو دوتا دختر که براشون اسم هم انتخاب کردیم وهمه به ما تبریک میگفتن ما چند ساله برای بچه دار شدن اقدام کردیم ولی هنوز بچه نداریم میشه تعبیرش کنید ممنون میشیم

خوابشان نشانه زیاد شدن نعمت و روزی و مال و مکنت است

سلام,من ۸ ماهه باردارم و نی نی هم دختره, دیشب خواب دیدم رفتم سونوگرافی دوقلو باردارم هردوتا هم دختر از دکتر خواستم تا چهرشونو ببینم دوتا دختر تپول و خوشگل بودن

سلام روزهای آینده برای تو روشن و آفتابی خواهد بود. اگر بعضی بدبینی‌ها را از خود دور کنی، می‌توانی برای آینده‌ات تصمیمات مهمی بگیری و برنامه‌ریزی کنی.

سلام
لطفا خواب منم تعبیر کنید
من دوماهه باردارم
یه بار خواب دیدم بچه دار شدم و پسره
دوبار خواب دیدم دوقلوی دختر پسر باردارم
هنوز به دنیا نیومدن، تو خوابمم باردار بودم

سلام خبرهای خوشی در انتظار توست. از یک دیدار غیرمترقبه قلبت به هیجان می‌آید. یک دوست قدیمی به دیدارت خواهد آمد. در خانواده نزدیک خبرهای خوبی در جریان است.

سلام، من باردار هستم تک قل
خواب دیدم زودتر از موعدم زایمان کردم و دوقلو زاییدم، خییلی تعجب کردم، قبل زایمان رفته بودم خرید، بعدش که دیدم دوقلو هستن و من یک دست لباس دارم دوباره همسرمو فرستادم خرید، اما کلا تعجب بودم، بچه ها هم یکی دختر و یکی پسر، من خیلی خوشحال شدم فهمیدم یکیش دختره، چون یه بچه پسر دارم و توراهیم هم پسره

سلام بیانگر رزق و روزی است که در زندگی شما ممکن است ایجاد شود

من خواب دیدم که مادرم حامله شده اونم دوقلو یکی پسر و یکی دختر منم وقتی فهمیدم یکی از بچه ها دختره خیلی خوشحال شدم معنیش چی میتونه باشه

بیانگر به وجود امدن شادکامی و بهبود وضعیت زندکیتان است

سلام. من دختر مجرد هستم. دیشب خواب دیدم که دو تا نوزاد دوقلو دارم که پسر هستند و تازه به دنیا آمدند.‌ولی من تو خواب اصلا بارداری و زایمان نمیبینم و حتی شوهرم رو هم یادم نیست که دیدم یا نه.
ولی تو خواب از داشتن این نوزادها خوشحال هستم.‌میشه بفرمایید تعبیرش چیه ؟

خیر و برکت و روزی در زندگیتان زیاد میشود

سلام .
صبح وقت نماز بود خودمو زدم به خواب که نماز نخونم. بعد خواب دیدم یکی بهم گفت برو ببین پیامبر چی برات نوشته رو تابلو. از اتاق رفتم بیرون توی بالکن ی تابلو به دیوار زده شده بود. خطش رو نتونستم‌بخونم اما فکر کردم‌نوشته نماز.یا نماز نور چشم من است. و بعد خط خطی زیرش فکر کردم نوشته بچه دو قلو.
من دختر و مجرد هستم.

با خوش شانسی و اتفاقات خوبی روبرو میشوید

سلام
من خواب دیدم پسر داییم پسرش ( پسر واقعیش ) بغلشه و اومده خونه ما بهمون گفت که خانمم بارداره و دوقلو دختر داره …
من نگرانشونم میشه بگید تعبیرش چیه ؟

تعبیر خوابتان بیانگر بچه دار شدن یکی از اطرافیان و یا نزدیکانتان است

سلام من دختري مجرد هستم و خواب ديدم رو تخت بيمارستان كنار شوهرم هستم و دو تا بچه دوقلو يكي دختر يكي پسر دنيا ميارم اول خواب بچه ها نوزادن ولي وقتي ميايم خونه انگاري بچه ها هركدوم ٢،٣ ساله اين طورا هستند و تو خونمونم كلي مهمان هست كه براي تبريك اومده بودند.كلا تو خواب بيشتر درگير مراقبت از بچه هام با همسرم بودم و مسئوليت دخترم با من و پسرم با همسرم بود و دركل تو خواب ناراحت نبودم به نظرتون تعبيرش چيه؟

درود بر شما ، این رویا مثبت است و نمادی اتفاقات تازه و خوشایندی است که با سرعت آهسته و بصورت تدریجی وارد زندگی تان می شود ، این رویا شما را به امید و صبر بیشتر در زندگی دعوت میکند.

سلام من دختري مجرد و١٦ساله هستم من خواب ديدم كه از دوسپسرم تو ١٤فروردين دو قلو بدنيا اوردم هيچ دردي احساس نكردم و بچه هام ٤٠٠گرم بودن فك كنم و خداروشكر سالم بودن و خانوادم هم هيچ اطلاعي نداشتن خودم همه كارامو كردم و اومدم خونه خيلي ميترسيدم به خانوادم بگم چون سنم كمه و ازدواج نكردم و بچه اوردم با يه ترسي به بابام گفتم و اون يتيكه شعر واسم خوند و رفت و من گريه ميكردم
و دوسپسرم پيام داده بود و فك كنم گريه ميكرد ميگفت كه من بابام واسه يه كاري منو مجبور كرده سفر كنم و فك كنم نقشه داره نزاره برگردم عمم و زن عموم و دختر عموم خونمون بودن كه با گفتنش به عمم اون باعث شد من به بابام بگم و از اينكه بچه هام ١٤فروردين بودن ناراحت بودم چون يه نفري كه ازش بدم ميومد تو اون تاريخ بود بچه هام خيلي خوشگل بودن و من خيلي دوسشون داشتم اينقد اين خواب واقعي بود كه الان احساسش ميكنم و دلم واسه بچه هام تنگ شده و دلم ميخوادشون
يه تيكه ديگش هم اين بودكه يه نفري دنبالم بود فك كنم يا دنبال يكي ديگه بود نميدونم اين تيكشو
ميشه واسم تعبير كنيد

سلام. وقت بخیر. این رویا نشان دهنده موفقیتی است که با زحمت و تلاش حاصل می شود.

********سلام و وقت بخیر*******
من مجردم و دیشب خواب دیدم دوقلو باردارم، هفت ماهه، جنسیتشون رو هم نفهمیدم، توی خواب بستگانم مراقبم بودن و خودم خوشحال بودم که باردارم!!!! لباس رنگ روشن تنم بود و شکم گنده و کلا ذوق و شادی داشتم بابت این قضیه!

****کمی نگران شدم مطمعن نیستم تعبیرش خوبه یا بد، میشه لطفا بفرمایید تعبیرش رو؟

سلام مراقب رفتار و اعمال خود در زندگیتان باشید تا دچار ابروریزی نشوید

سلام،من دیشب خواب دیدم دوقلو دختر به دنیا آوردم و خیلی ناراحت بودم و گریه میکردم،میگفتم خدایا جواب شوهرمو چی بدم هر دو دختر شدن،البته در واقعیت هم همسرم دختر دوست نداره،شوهرم بچه هارو دید،لبخندی زدو چیزی نگفت،اسمشونم فاطمه زهرا بود،یکیشون زیبا و دیگری زشت بود،ولی من از شوهرم خواستم به اقوامش خبر نده آخه خجالت میکشیدم و گریه میکردم،تعبیرش چی میشه؟

سلام بیانگر عاقبت بخیر و زیاد شدن رزق و روزی در زندگیتان است که باعث گرمتر شدن کانون خانواده تان خواهدشد

سلام. من 14 سالمه و خواب ديدم دو قلو باردار شدم ولى جنسيتشون مشخص نيست….بعد رفتم خونه مامانبزرگم و يه دفعه مامانبزرگم زد زير گريه….گفتم چيشده….گفت مامانت مرده….منم شوكه شده بودم و اصلا باور نميكردم….و در زمان حال پدربزرگم يكماهه كه فوت شده و در خوابم انگار ١٠ سال از مرگ پدربزرگم گذشته بود…..و يه دفعه بخاطر مرگ مادرم زدم زير گريه و شوهرم(دوست پسر الانيم) داره من رو دلدارى ميده…..و انگار كسى مادرم رو به قتل رسونده بود…..من خيلى ميترسم…چون پيامبر فرمودند كه خوابهاى قبل اذان حتما تعبير ميشوند….ممنونم از سايت خوبتون…..خسته نباشيد?

سلام بهتر است در روابط و دوستی های خود با دیگران دقت بیشتری کنید تا دچار ابروریزی و رسوایی نشوید

سلام، وقتتون بخیر
من مجرد هستم، خواب دیدم که دوقلو باردارم (یادم نیست تو خواب متاهل بودم یا نه)، بعد با یه همراه رفتم پیش پزشکی که بچه های های دو قلو رو به دنیا میاره و یکی از دوستام بهم معرفی کرده بودش و خودش هم تو همون دوره پیش اون میرفت، وقتی وارد مطبش شدم حس بدی داشتم و دیدم چند تا دو قلوی به هم چسبیده اونجا هستن و فهمیدم هر کسی پیش این دکتر میاد دوقلو هاش به هم چسبیده میشه و دکتر باعث این میشد ، با خودم گفتم من دیگه پیش این نمیام چون نمیخوام این مشکل برای دو قلو های من به وجود بیاد. یه دو قلوی دختر هم اونجا دیدم که کل بدن واحد بود و دو سر داشت.
ممنون میشم تعبیرش رو بفرمائید

سلام این رویا میتواند بیانگر به وجود امدن رزق و روزی در زندگیتان باشدکه باعث خواهد شد در زندگی روزهای خوشایندی را برایتان به ارمغان بیاورد

من ی برادر دارم و سه تاخاهریم خاب دیدم مادرم خبر بارداریشو ب من داد وگفت ک دو قولو پسر حاملس نه خوشحال بود نه ناراحت من توخاب گفتم حالا باید شبا بیخابی بکشیم از طرفی هم گفتم خدا پاداش صبر برای سختیاشو داده وبهش پسر داده
شب بعدش دیدم همه انکشترای طلایی ک تو انگشتام داشتم گم شدن وهرچی فک میکنم نمیدونم کجان تعبیر این خابها چیه

این رویا نشان دهنده به وجود امدن رزق و روزی حلال و پاکیزه در زندگیتان است

سلام بزرگوار
شوهر من دو شب خواب دید که من دو قلو باردار هستم
از جنسیت چیزی نگفت
تعبیر چیه
مچکرم

سلام این رویا نشان دهنده افزون شدن رزق و روزی شما در زندگیتان است

سلام .وقتتون بخیر من ی خانوم متاهلم ک چند ماهه برای بارداری اقدام کردم دیشب خواب دیدم ی دوقلو دختر و پسر دارم ک ب دنیا اومدن و خیلی خیلی زیبا بودن ومن ب اونها نگاه میکردم وتبسم میزدم و خدارو شکر میکردم بخاطر دوقلوهای سالم و زیبام.میشه تعبیرشو لطف کنین بگین

سلام این رویا بر به وجود امدن شادی در زندگی و افزون شدن رزق و روزی در خانواده دلالت دارد

سلام من خواب دیدم از دوست برادرم که قبلا خواستگارم بود و رابطه احساسی باهم داشتیم حامله ام و دو قلو دارم اولش خیلی خوشحال بودم ولی وقتی بچه هامو دیدم خیلی گریه کردم در صورتی که این شخص الان ازدواج کرده و خانوم خودش بارداره و ماه های اخرشه تعبیرش چی میتونه باشه؟؟

سلام این رویا بیانگر افزونی ثروت و رزق در زندگیتان است

من مجرد هستم و خواب ۳ دوقلو دیدم که هیچ کدومشون بچه من نبودن یکیشون نوزاد بودن تو خونه پیدا شدن بی سرپرست بودن جنسیتشو نمیدونم. یکیشون دوتا پسر دبیرستانی که پدر مادرشون جدا شده بودن اومده بودن خونه ما یکیشونم دوتا دختر جوون که یکی از دوتاشون خاستگاری کرد. اینا با من نسبتی نداشتن اما ۳تا دوقولو تو خوابم دیدیم

سلام این رویا نشان از رسیدن به ثروت و مال در زندگیتان است

سلام من ۲۰ ساله و مجرد هستم.خواب دیدم خواهرم که درحال حاظر متاهل و دارای یک پسر است ، دوقلو های پسر به دنیا می آورد و در خوابم پسرفعلی اش راهم دارد. این دوقلو های پسر یک قلش از همون روز اول صحبت میکنه و ما همه تعجب میکنیم .درواقع کلماتی که ما بهش میگفتیم رو خیلی راحت تکرار میکرد.تعبیر این خواب چیه .

سلام این رویا نشان دهنده زیادی و افزونی مال و نعمت برای خواهرتان در زندگی است

درود فراوان
۲۰ ساله هستم و مجرد خواب دیدم دو قلو حامله ام و خیلی نگران سالم بودن بچه ها اصن شوهرم نبود تو خواب من دکتر میرفتم و میومدم اما چیزی معلوم نبود پفک زیاد خورده بودم ک میگفتن باعث سقط بچت میشه و خلاصه اخر خوابم دیدم ک یکی از بچه هام رو تخته و مامانم بالاسرشه سریع پتوی اونیکی تختم زدم کنار اون یکی بچه ی دیگم هم سالم بود و من خوشحال شدم ..اسمشون هم قاسم و فاطمه فک کنم بود..
وقتی بیدار شدم موقع اذان صبح بود با اینکه خیلی وقتا نماز صبحم قضا میشه😐

سلام این رویا بیانگر این است که ممکن از ثروت یا مالی به شما برسد که ارزش زیادی دارد

سلام عمه بنده خواب دیده من فرزند دوقلو پسر و دختر دارم میخواستم ببینم تعبیر خواب چیه
با این وجود که خیلی از افراد خانواده هم خواب یا پسر یا دختر برایمان دیده اند
بنده متاهل هستم

به احتمال خیلی زیاد به معنی بچه دار شدن شماست، همچنین به مشغله هایی که در زندگیتون وجود داره هم مربوط میش

سالم من یک زن متاهل هستم وخواب دیدم که بچه دوقلو در اغوشم هست تعبیرش چیه

سلام این رویا نشان دهنده افزونی نعمت در زندگیتان است

با سلام ۲۸سالمه متاهلم و یک پسر ۶ساله دارم تو خواب یه جایی بودم که چند تایی پله داشت منم با خانواده یکی از همسایه ها که خیلی هم ثروتمندند بودم یکی از پسرانشان تو دستش یه مشت سیم بود که آتششون زده بود وقتی سیم که همش آتش بودو تکون میداد یه کمی از آتش به دامنم افتاد ولی زیاد نسوخت اندازه یه سوراخ تقریبا بزرگ منم ترسیدم دوسه پله رفتم بالا و دو تا دختر بچه تقریبا یه ساله دوقلو که روی پله ها نشسته بودند(دختران یکی از پسران همسایمون بود که تو واقعیت ندارن)منم گفتم آتیش به اونا نخوره هر دوتاشونو بغل کردم و میخواستم برم که از خواب بیدار شدم.ممنون بابت تعبیرتون

شخصی پشت سر شما حرف می زند و خاطرتون رو مکدر میکنه

سلام من مجرد هستم و خواب دیدم که حامله هستم و یکی از دوستام که فوت کرده توی خوابم بود و بهم میگه که بچت دوقولوعه و گریه هم میکنه( این دوست از بهترین دوستام بوده که از دستش دادم)؛ میشه تعبیرش رو بگین؟؟

دوستتون نیاز به خیرات و نماز داره

سلام.من دو تا پسر ۵ ۶ ساله دارم و باردار هم نیستم خواب دیدم زایمان کردم و بچه هام دوقلو هستن ولی هر دو ماهی ابی زیبا هستند که سعی میکردم مراقبشان باشم.واقعا حس مادر بودن داشتم تعبیرش چی میتونه باشه؟ممنون

سلام این رویا نمادی از شادی و افزایش رزق در زندگیتان است

سلام من متاهلم و بچه ندارم دیشب خواب دیدم منو دوستم رفتیم زایشگاه زایمان کنیم..ولی نمیدونم چی شد که من زایمان نکردم انگارربچه ای تو شکمم نبوده اصلا ولی دوستم دوقلوی پسر زتیید و یه قلشو به من داد گفت تو بچه نداری به همه بگو اینو به دنیا اوردی..
خیلی دوس دارم بفهمم تعبیرش چیه

سلام این رویا میتواند نشان دهنده به وجود امدن برکت در زندگیتان باشد

سلام
من مجرد هستم و خوابهای اشفته و در همی دیدم(و البته چند روزیه که اینطوریم) اما بخشی از خوابم که به یاد دارم این بود که با همسایه مون در حال رفتن به مسافرتیم و در میان راه در جایی مثل باغ و رستوران و … توقف کردیم(همسایمون ۲ تا پسر داره و زمانی من علاقمند به پسر کوچکشان بودم) و در خوابم همان همسایه دوقلوهای همسان دختر داره و یکیشون در خواب میخنده و دهانی بسیار بزرگ داره و من عاشقانه و با هیجان نگاهشون میکنم و خیلی نرمن
این رویا رو تعبیر میکنید لطفا؟!

سلام باید مراقب کارهایتان باشید تا دچار اشتباه نشوید که باعث رسوایتان خواهدشد

سلام من متاهل هستم و یه پسر دارم و خواب دیدم حامله بودم و پیش دکتر ،دکتر بهم گفت دوقلو حامله ای و یکی از اونا قلبش ضعیف میزنه منم اومدم خونه و گفتم مهم نیست یکیشون کوچیکتر از اون میشه و تو فکر بودم که دوتا پسر به دنیا میارم با اون یکی سه تا میشند چه کاری باید انجام بدم

سلام امکان داره صاحب دختر شین

سلام خسته نباشید،دختر مجرد ۲۳ ساله ای هستم
دیشب همش خواب بچه کوچیک میدیم ک تو بغلمه و دارم باهاش بازی میکنم،ولی آخرای خوابم دیدم تو یه شهر بازی یه خانوم که بچه دو قلو داشت خیلی بچه هاش خوشگل بودن با موهای بور،دیدم یکی از بچه هاشو داد بغل من انگار نمیتونست جفتشو بغل کنه میخواست کمکش کنم،منم بچه رو بغل کردم و باهاش بازی میکردم و بچه اولش گریه کرد یکم ولی بعد میخندید و باهام بازی میکرد،میشه بگید تعبیرش چیه؟

سلام ممکن است لذت های دنیوی زود گذری را در زندگیتان تجربه کنید

سلام. من متاهلم و بچه ندارم. جمعه یعنی شب شنبه خواب دیدم دو قلوی دختر و پسر 1.5 ساله داشتم و داشتم بهشون آب داخل نارگیل میدادم.(و چون نارگیل پوست کنده شده رو خودمون خورده بودیم که البته این قسمتش رو تو خواب ندیدم ولی انگار خودمون خورده بودیم)گفتم به بچه ها حداقل آب داخل نارگیل رو بدم. و از داشتن دوتا بچه دوقلو خیلی خوشحال بودم.

قبلش هم تو همون شب خواب دیدم تو راه پله خونمون خانم همسایه با پسرشون منو همسرم رو دیدن و سلام علیک کردیم و بعد پسر همسایه گفت مامان ببین انگشتر این خانم چقدر قشنگه،همیشه انگشترهای خوشگلی دستش میندازه. من نگاه کردم ببینم کدوم انگشتر رو میگه،دیدم تو دست راستم انگشتر(که در واقعیت مادربزرگ خدابیامرزم بهم هدیه داده بود) دستم بود و رو بند اول همون انگشتم یه انگشتر کوچک طلای سفیدی که یک نگین داشت دستم بود. انگار چون کوچک بود تا همونجای انگشتم میرفت و پایین تر نمیرفت.و دست چپ هم حلقه ی ازدواجی که در واقعیت هم همین رو دارم دستم بود.دو انگشتر بزرگ و کوچک به اون ترتیبی که دستم بود تعبیرش چیه؟
و بعد با آسانسور اومدیم پایین دیدم پسر همسایمون انگار تازه مدیر ساختمون شده بود و داشت حیاط رو پر از گلهای شکوفه دار شمعدونی و یکی دیگه که تو زمستون گل میده و اسمس رو نمیدونم با رنگهای مختلف تو قفسه های 5 ردیفه کنار دیوار میذاشت. دورتا دور دیوار پر از گل در چند طبقه بود و من از دیدن اون همه گل و شکوفه به وجد اومده بودم(چون در واقعیت هم گلها رو خیلی دوست دارن) و بعد اینها هم خواب بچه دوقلو….
تعابیر اینهارو میفرمایین؟

سلام این رویا بیانگران است که اوضاع مالی یا اقتصادی خودش و همسرش تغییر و به سمت بهبودی حرکت میکند وممکن است صاحب مال و مکنت شوید

سلام من مجردم تو خواب دیدم ک متاهلمدر حالی ک تو خواب هم ندیدمش و یهویی زایمان می کنم دو تا پسر دوقلو ولی وقتی ب دنیا میان بزرگن 5 یا شش سالشونه و من باشون حرف هم میزنم و من از بودنشون خیلی خوشحال بودم و بهشون شیر دادم و ب دنیا اومدنشون برام غیر منتظره و خوشحال کننده بود

درگیر دو مسئله ی مهم میشین

سلام و وقت بخیر. چند ساله همسرم فوت شده و مجردم ویک دختر دارم.دیشب خواب دیدم همسرم زنده هست و من باردارم و میخواستم بچه خودمان را در کشور کانادا به دنیا بیاورم.سوار قطاری شدم که شبیه اتاق بیمارستان بود و من همانجا بچه دو قلوی دختر وزیبا و سالم به دنیا آوردم و وقتی از قطار پیاده شدم انگار ایران بود.جیزی از لحظه تولد بجه ها تو خاطرم نیست ولی انگار یکی همونجا که بودم از خارج تماس گرفت و گفت به هر دو دختر تابعیت کانادایی دادن.از طرفی خوشحال بودم که بچه هام شهروند کانادا میشن و آیندشون بیمه هست و از طرفی ناراحت که چرا سه تا بچه دارم و همه دختر.بعد هم با شوهرم به سمت خونه اومدیم

سلام این رویا نشان دهنده افزونی مال و نعمت در زندگیتان است

سلام وقتتون بخیر میخواستم اول تشکر کنم از سایت خیلی خوبتون 🌺🌾
من 18 سالمه و مجرد هستم توی خواب خودم رو توی اتاق زایمان دیدم ک دوقلو بار دار بودن بچه اولم رو ک دختر بود خیلی راحت بدنیا آوردم بچه دومم پسر بود یخورده سخت بود یه خانمی هم اونجا بود انگار ک میخواست من پسرمو دنیا نیارم اما من مخالفت کردن بعد از اینکه پسرم دنیا اومد اولش فکر کردیم ک مرده ولی بعد صداش در اومد و دیدیم که زنده هست توی خواب من همش قربون صدقه بچه هام میرفتم ولی شوهرم حتی نیومد بچه هارو ببینه انگار اصلا من و بچه هامو دوست نداشت. میشه تعبیرسو بگید بازم ممنونم

سلام باید مراقب باشید که در زندگیتان دچار اشتباهات نشوید که باعث رسواییتان خواهدشد

سلام دختر مجرد ۲۱ساله هستم و خواب دیدم که ازدواج کردم شوهرمم نمیدونم کی بود اما یه هوو داشتم و باهاشم خیلی خوب بودم دوتامون بچه داشتیم‌تو بغلامون اون دوتا دختر زاییده بود منم دوتا دختر و من از سینه خودم به بچه هام‌شیر میدادم و همش مینالیدم که چرا شیرم کمه بچه هام از گرسنگی نمیرن یه وقت..این تعبیرش چیه؟؟؟

سلام ممکن است نیکی از جانب شما به دیگران برسد

سلام من خواب دیدم در پرورشگاهی دو دختر که دوقلو بودند دادن به من گفتن مادرشون اینهارا نخواسته تو بردارشون ، من در واقع خودم یک پسر دارم توی خواب بغلشون کردم گفتم وای سه تا بچه یکدفعه نمیتونم از پسشون بر بیام ، ولی گفتم یکیشون میخواهم بغلش کردم خیلی دوست داشتنی بود خیلی زیبا و اون یکی هم دادم به خواهرم اون یکی قل شکل پسرها بود و خواهرم هم خوشش اومد و اونو برداشت ، من بچه را نشان هر کی میدادم میگفتن بردارش و خیلی توی خواب همه راحت پذیرفتنش و خیلی خوشحال بودم ….خیلی متشکرم از تعبیر خواب

سلام این رویا نشان دهنده افزونی رزق و روزی در زندگیتان است که ممکن است برایتان ایجادشود

سلام من مجرد هستم دیشب خواب دیدم جایی نشستم و خوشحالم و ۲ نوزاد دو قلو بغل من هستن دختر پسر را نمیدونم. ولی در خواب احساسم این بود ک این نوزادان بچه های من هستن. خیلی در خواب آرامش داشتم. تعبیرش چیه؟؟

سلام ممکن است سودی در زندگی نصیبتان شود

سلام و خسته نباشید.من خواب دیدم که مامانم سه قلو پسر به دنیا آورده و هرسه تا پسر تپل و خوشکل هستن و خودم هم مجرد هستم میخواستم ببینم تعبیرش چی میشه؟

سلام مراقب باشید دچار اشتباهات در زندگیتان نشوید

سلام خسته نباشین من متاهل هستم و باردارم ولی هنو جنسیت بچم معلوم نیست صبح خواب دیدم که زایمان کردم و بچه هام دوقلو دختر هستن و من خیلی خوشحالم .

سلام سپاس فرزندتون خوش قدم و براتون خیر داره

سلام من خواب دیدم که یک قول دختر دارم که انگار رشد نکرده . البته در اولش انگار خود من ه یعنی اینطور حس میکنم و اون بلند می شه به شکل یک بچه و خیلی زود بغلش میکنم بعد اون دختر بدی میشه. دنبال کارهای بدی میره و من توی خواب یکی از همکلاسی هایم رو میبینم که درمورد اینکه تکلیفریاضی م را کمی دیر تر به دوستش بدهم صحبت میکنم که می بینیم پنکه به سرعت می چرخد و دوستم هرچقدر تلاش میکند هیچ تغییری در سرعت حاصل نمی شه . و باز هم خواهرم در واقع اولین قسمت خوابم اون دختر معصوم ی بود که از خواب بیدار شده بود واسه همین من فکر میکردم خودم هست که نتونسته رشد پیدا کنه و به خواب فرو رفته و در قسمت بعدی که دیدمش آدم های بدی داشتن بهش پیشنهاد دوستی میدادن که دختر بودن و اون روحیه لطیف اولی رو نداشت کسی که انگار خواهر دوقلوی من بود. که توی یه سری اتفاق ها رشد نکرده لطفا به من تعبیر این خواب رو بگین

سلام رویای پریشان است

سلام خسته نباشید من در خواب دیدم که با مادرم میریم دکتر بعد دکتر میاد میگه شما حامله اید بچتون دوقلو هست بعد من میگم جنسیتش معلومه میگه نه و من میگم مطمعنم یکیش پسر و یکیش هم دختره

سلام روزیتان در زندگی زیادتر خواهدشد

سلام.خسته نباشین.والا مادرم برا من خواب دیده که دوتا پسر دقلو زایمان کردم که من دراز کشیده بودم وکنارم بودند ومادرم یکی از نوازدها رو بغل میکنه وتو دامن خودش میذاره والبته شوهرم بوده اما ناراحت بوده.ممنون

سلام این رویا بیانگر افزونی منفعت است

من خواب دیدم خالم دو قلو بدنیا میاره ولی دوتاشون توی تخم مرغ بودن یکیشون نصف بود به نصف دیگش چسبید و سالم شد دوتا پسر بودن یکیشون زودی راه افتاد و فقطم توی بغل من آروم میگرفت

این رویا بیانگر افزونی روزی در زندگیتان است

سلام ، التماس می کنم تعبیرش را بهم بگید با تشکر. من ۱۹ سالمه و مجردم خواب دیدم که با مامانم و خواهرم که دو جفت نوزاد پسر(=۴)داشت که تازه بچه هایش به دنیا اومده بودن و ما خانه ی پدر شوهر خواهرم مهمانی بودیم بعد که تمام شد زنگ زدشوهرش که بیاد ما را ببره( ومن تک تک اون لحظات را یادمه حتی خانواده ی شوهر خواهرم را می شناسم در زندگی واقعی )بعد لحظه ای که شوهر خواهرم وارد اتاق شد مستقیم به چشم های هم خیره شدیم یه حس عجیبی بود تابه حال ندیده بودنش هیچ جا هنوز چهره اش یادمه بعد سوار ماشینش شودیم مدل ماشینش خییییییلی عجیب و قدیمی بود خواهرم جلو نشست و دو تا نوزاد داخل کریر(گهواره قابل حمل) بودن دو تای دیگه پشت پیش من و مامانم بودنن ضبط ماشین روشن بود و آهنگ انگلیسی پخش می شد و خواهر و شوهر خواهرم داشتن اون آهنگ را با هم می خواندن (من دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی ام در واقعیت) از لحظه ای که شوهر خواهرم را دیدم تا حالا توی شوک بودم خشکم زده بود حتی وقتی سوار ماشین شدم و همینطور فهمیدم در سال۱۴۰۳ هستیم(در واقعیت من اصلا خواهر ندارم )هم اینکه تمام مدت توی خوابم حس میکردم اون مرد همسر منه و اون نوزاد های پسر بچه های منن( در ضمن در واقعیت دوقلو داشتن تو فامیل پدریم ارثیه) و همش به این فکر می کردم که امکان نداره من این مرد را انتخاب کنم به عنوان همسرم و وقتی داشت آهنگ را می خوند صداش خیلی به دلم نشست فوق العاده بود شبیه صدای دوبلور ها بود انگار باوجود تمام شوک و دلهوره که بهم وارد شده بود با صداش حس آرامش پیدا کردم …

سلام زندگی شما دستخوش تغییراتی خواهد شد

سلام
من الان نامزدم عقد نكردم خواب ديدم دوقلو غير همسان و غير همجنس باردارم كه البته اول خواب پسرم به دنيا اومده بود از زيباييو ذوق بچه ها خوشحال بودم اما انگار پسرم زودتر از موعد به دنيا اومده بود و ضعيف بود و خيلي كوچولو بابت اين غصه ميخوردم اما اميدمو از دست نداده بودم و توكلم به خدا بود دخترم هنوز تو شكمم بود و فعلا به دنيا نيومده بود ، چون اتفاقي بود تو خونه پدريم اين اتفاق افتاد و همسرم هنوز نرسيده بود ، ميشه محبت كنين بگين تعبيرش چيه؟

سلام این رویا نشان دهنده منفعت و روزی است که در زندگی برایتان ممکن است ایجادشود

سلام خسته نباشید . دختر برادرم خواب دیده من 4 قلو باردارم ،چهارتا دختر چهارتا پسر .من متاهلم و ی دختر 6 ساله هم دارم .میخواستم تعبیرش رو بدونم

سلام بیانگر افزونی روزی است

با سلام و خسته نباشيد
بنده متاهلم، خودم دو برادر دوقلو دارم ٢٤ ساله
خواب ميديدم با يه عمل ساده و بدون هيچ درد دوقلو پسر به دنيا آوردم، برام خيلي جالب بود نه حاملگي نه درد زايمان كشيدم.مادرم رو ديدم كه اصلا ذوقي براي بچه هام نكرد. منم براش توضيح ميدادم كه حطور راحت بدنيا اومدن. صحنه بعدش خيلي زود ٣-٤ ساله شده بودن- اومدن سر سفره پدر مادرم نشستن صورت هاشون يكم آبي بود يا بگم كبود- حتي اسمم براشون گذاشته بود اما يادم نمياد چي.
مادر پدرم واكنش خوشحالي نداشتن- يه جا ديدم دوتاشون رفتن رو تخت خوابيدن

سلام و سپاس امکان داره کار اشتباهی انجام بدین و نتایج خوبی برای شما نداشته باشد

سلام و خسته نباشید
خواب دیدم دوقلو باردارم و خیلی خوشحالم البته بیمارستان بودم که فهمیدم ولی یهو یادم افتاد که من جدا شدم و نمی تونم باردارباشم و خیلی تو خواب عذاب کشیدم البته از ی طرفم خوشحال بودم و می رفتم خوراکی از قفسه بیمارستان بر می داشتم ولی مادم ناراحت بود که چرا اینطور شده از متنها متوجه نشدم که تعبیرش خوبه یا بد

سلام این رویانشان دهنده منفعتی است که باید در زندگی برای خود قراربدهید

سلام خواب دیدم خاله ی کوچیکم که متاهله و دو تا بچه داره دوقلو پسر به دنیا اورده و تقریبا شیش ماهه بودن چهار دست و پا راه میرفتن خیلیم ناز بودن تو خواب با خودم گفتم‌ خاله دیگه از دو بچه شدین چهار بچه … با بچه ها بازی کردم خیلی با من جور شدن …من متاهلم و تو خواب دوست داشتم منم دوقلو داشته باشم

سلام وقتتون بخیر من پسر مجرد هستم چند شب پیش خواب دیدم صاحب 2 قلو پسر شدم که خیلی خوشگل بودن این دوتا (من توی دنیای واقعی به دلایلی رابطه بدی با بچه ها دارم اما توی خواب این دوتارو خیلی دوست داشتم) مادر این دوتا بچه توی خواب نبود و من توی خواب با خودم میگفتم مادر این دوتا بچه عشق سابقم هست که از هم جدا شدیم و هنوز دوسش دارم و دلم میخواد برگرده اما الان نامزد داره
تعبیرش رو بگید ممنون میشم

سلام من در حال حاضر مجرد هستم ولی یک اقایی رو دوست دارم که قصد ازدواج داریم و مادر و پدرم و نزدیکانم میدونن اما فامیل نمیدونن من خواب دیدم در بین فامیل منتطر نامزدم هستم که اونو به همه معرفی کنم و اون وقتی اومد با یک دوقولوی دختر و پسر امد و من میدونستم این دو مال من هستند اما به مادرم که گفتم او گفت نباید بفهمن این دو مال تو اند من بچه هارو بغل گرفتم ولی هردو تو دستم جا نمیشدند و نوزاد پسر به شدت گریه میکرد و از دستم افتاد ولی چیزیش نشد و من میدونستم گرسنند و دنبال مکانی بودم که یواشکی به بچه ها شیر بدم

باسلام وخسته نباشید خدمت شما.
خانوم بنده باردار هستن و دیشب در خواب دیدن که دوقلو به دنیا آوردن و هر دو دختر هستن و هردو بسیار زیبا و خیلی خوشگل خواستم ببینم تعبیرش چیه خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
من دختر مجردی هستم و خواب دیدم که سوار هواپیما میشوم، همون هواپیمایی که همسرم با دوقلوهام سوارش شدن ولی بخاطر یه دلخوری باهم نیومدیم ولی وقتی همسرم منو تو هواپیما میبینه با بچه ها میاد پیش من، تو خواب منو همسرم عااااشق همیم ولی اون بامن حرف نمیزنه ولی هوامو داره ومن با لبخند و مهربانی نگاهش میکنم، دوقلوهام دخترن و نوازد، همسرم اونها رو میزاره تو بغلم تا من بهشون شیر بدم هر دو تو بغلم هستن و به نوبت بهشون شیر میدهم و خیلی خوشال بودم از این بابت و احساس میکردم من عاااشق این خانوادم هستن و از سراسر وجودم شاد بودم
خاستم بدونم این خاب چ تعبیری داره؟!

خانمی باردار هستم و دیشب خواب دیدم دوقلو دختر بدنیا آوردم و میخواهم به آنها شیر بدم !
خواستم بدونم تعبیرش چی هست !

سلام ممنونم از تعبیر تان.
دختر ۲۵ ساله هستم نامزد هستم ساعت ۶ بجه صبح پنجشنبه بود خواب دیدم حامله هستم دوقلو اما حمل گرفتم از یک مرد دیگه است در خواب اون مرد ره می شناختم اما در بیداری نه. زیاد نگران بودم که حمل دارم از نامزادم نیست او اگر از ای موضوع خبر شوه چطور کنم زیاد به تشویش بودم. خیلی گریان هم میکنم دل دوستان و دیگر دختر خانوم ها خیلی برم میسوزه چون مه ولادت میکنم یک پسر بچه است البته مادرم با دستش کمک ام کرد که تولد شد و نگران تولد جوره دیگرش هستیم بچه ام را ندیدم میگم کجا است مادرم میگه پیش دکتر حفظ است بچه تشویش نکو خودم هم از غم ای که نامزادم پدر ای بچه هایم نیست نگران هستم هم طفل دوم تولد نشده تا حالی همگی زیادتر دختر ها و خانم های هم سن و سالم را پیش خودم میبینم اونا هم نگران هستند تولد بدون خون دارم اما یک بچه نا تولد ماند بیدار شدم .
سپاس گذارم محترم از تعبیر تان 🙏

با سلام.
من خودم یه پسر دارم. دیشب شوهرخواهرم تو خواب دیده من ۲ بچه دو قلو پسر یکی شبیه این پسری که دارم و یکی بورتر از اون و هر دو خیلی خوشگل و تپل ،رفتیم خونه ی اونها و همگی خوشحالیم.تعبیرش چیه؟

سلام من چندماه قبل خواب دیدم دوقلو پسر ب دنیا آوردم و خیلی خوشحال بودم امروز صبح بازخواب دیدم ی پسر ب دنیا آوردم معنیش چی میشه

سلام من یک دختر مجرد هستم 20 ساله چندماه قبل خواب دیدم دوقلو پسر ب دنیا آوردم و خیلی خوشحال بودم امروز صبح باز خواب دیدم ی پسر ب دنیا آوردم تعبیرش چی میشه

همسرم خواب دیده که مادر۷۰ ساله‌ام که بیوه است دوقلو زاییده و هر دو هم دختر بودند تعبیر این خواب رو نتونستم پیدا کنم.

سلام خسته نباشید دختری 16 ساله هستم خواب دیدم زنداییی ام چهار تا بچه داره دوتا پسر و دوتا دختر که دوقلو هستن واین دخترا تقریبا 3 یا 4 ماهه بودن و خیلییی خشگل بودن چشمای سبز ابی و خیلی درشت همه خوششون مییومد البته زنداییم هنوز بچه دار نشده

سلام خواب دیدم مادرم دوقلو پسر ودختر زایمان کردن در حالیکه ایشان مسن هستن و در سن باردار شدن نیستن اسم پسر را من اتخاب کردم به نام امیر علی ویا امیر رضا مادرم به نوزاد پسر شیر میداد و گفتن که برای آنها از چمدانی که نشان دادن لباس بیاورم و نوزاد دختر ارام خوابیده بود

سلام خسته نباشید،من دختر مجرد ۲۱ ساله هستم ،خواب دیدم که دو قلو دختر پسر باردارم ،یه زن دیگه هم باردار بود که بچش سقط‌ میشه و اونا میخوان زایمان منو جلو بندازن و یکی از بچه ها رو ازم بگیرن ولی تو خواب زایمان نکردم ،تعبیرش چی میشه؟

سلام من یه دختر ۱۵ سالم خواب دیدم مادرم دوقلو بارداره اولش خیلی ذوق زده شدم و حتی گفتم من باید اسماشونو انتخاب کنم و اسم دو تا دختر انتخاب کردم ولی بعدش از این که جمعیت خانواده زیاد بشه ناراحت شدم تعبیرش چیه؟

سلام من الان باردارم و بچه اولم هست دیشب خواب دیدم ۴تا بچه دارم سه پسر و یک دختر تقریبا۳-۴ساله تعبیرش چی میشه

سلام من الان باردارم و بچه اولم هست دیشب خواب دیدم ۴تا بچه دارم سه پسر و یک دختر تقریبا۳-۴ساله تعبیرش چی میشه

اس ام اس و عکس نوشته

متن زیبا در مورد آسمان ابری

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۹

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم نورا برای پروفایل

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۹

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای زندگی بهتر

۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۲

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم ایلناز برای پروفایل

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۴

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای تقویت روحیه

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۲

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای شکست عشقی

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶

اس ام اس و عکس نوشته

عکس نوشته با موضوع شکست عشقی

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای بیو اینستاگرام

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۳

اس ام اس و عکس نوشته

جملات سنگین درباره شیر جنگل

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۴

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم آرمینا برای پروفایل

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۵

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته احادیث زیبا از امامان معصوم + متن حدیث

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۶

عکس نوشته اسم

عکس نوشته برای تبریک تولد اسم آوا

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۱

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته درباره نماز شب

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۲

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم آیسان برای پروفایل

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۲

شعر های ناب

شعر درباره رفیق بی معرفت

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۴

اس ام اس و عکس نوشته

متن درباره فرق گذاشتن بین فرزندان

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن های زیبا در مورد افسردگی

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن در مورد کنار گذاشتن آدمها

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن تسلیت به زبان ترکی استانبولی + ترجمه فارسی

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۵

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم آرمیتا برای پروفایل

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۲

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم هوتن برای پروفایل

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۷

عکس نوشته اسم

عکس نوشته برای تبریک تولد اسم هرمز

۰۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۰

شعر های ناب

شعر در مورد توهین نکردن

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵

اس ام اس و عکس نوشته

متن پروفایل برای رفتن به مشهد

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۴

اس ام اس و عکس نوشته

متن برای رفتن به پیش دبستانی

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۳

اس ام اس و عکس نوشته

متن دعا برای نابودی کرونا

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۹

شعر های ناب

شعر زیبا درباره کمک به دیگران

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹

مطالب انگلیسی با ترجمه فارسی

متن انگلیسی در مورد گل + ترجمه

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۷

متفرقه

چگونه برای کنکور ۹۹ شروع کنیم

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۱

متفرقه

چگونه برای کنکور ارشد مکانیک درس بخوانیم

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۷

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته احادیث زیبا از امامان معصوم + متن حدیث

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۶

اس ام اس و عکس نوشته

عکس نوشته با موضوع شکست عشقی

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶

اس ام اس و عکس نوشته

متن دعا برای نابودی کرونا

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۹

اس ام اس و عکس نوشته

متن در مورد کنار گذاشتن آدمها

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن پروفایل برای رفتن به مشهد

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۴

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای تقویت روحیه

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۲

شعر های ناب

شعر در مورد توهین نکردن

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵

اس ام اس و عکس نوشته

جملات سنگین درباره شیر جنگل

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۴

اس ام اس و عکس نوشته

متن درباره فرق گذاشتن بین فرزندان

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای زندگی بهتر

۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۲

مطالب انگلیسی با ترجمه فارسی

متن انگلیسی در مورد گل + ترجمه

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۷

شعر های ناب

شعر زیبا درباره کمک به دیگران

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹

اس ام اس و عکس نوشته

متن تسلیت به زبان ترکی استانبولی + ترجمه فارسی

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۵

شعر های ناب

شعر درباره رفیق بی معرفت

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۴

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم آرمیتا برای پروفایل

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن برای رفتن به پیش دبستانی

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۳

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای شکست عشقی

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم هوتن برای پروفایل

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۷

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم ایلناز برای پروفایل

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۴

عکس نوشته اسم

عکس نوشته برای تبریک تولد اسم آوا

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۱

عکس نوشته اسم

عکس نوشته برای تبریک تولد اسم هرمز

۰۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن های زیبا در مورد افسردگی

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۰

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای بیو اینستاگرام

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۳

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم آیسان برای پروفایل

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۲

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم آرمینا برای پروفایل

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۵

متفرقه

چگونه برای کنکور ۹۹ شروع کنیم

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۱

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته درباره نماز شب

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن زیبا در مورد آسمان ابری

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۹

عکس نوشته اسم

آلبوم عکس نوشته های اسم نورا برای پروفایل

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۹

متفرقه

چگونه برای کنکور ارشد مکانیک درس بخوانیم

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۷

بیشتر

اس ام اس و عکس نوشته

متن زیبا در مورد آسمان ابری

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۹

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای زندگی بهتر

۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۲

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای تقویت روحیه

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۲

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای شکست عشقی

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶

اس ام اس و عکس نوشته

عکس نوشته با موضوع شکست عشقی

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶

اس ام اس و عکس نوشته

جملات مثبت برای بیو اینستاگرام

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۳

اس ام اس و عکس نوشته

جملات سنگین درباره شیر جنگل

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۴

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته احادیث زیبا از امامان معصوم + متن حدیث

۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۶

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته درباره نماز شب

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن درباره فرق گذاشتن بین فرزندان

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن های زیبا در مورد افسردگی

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن در مورد کنار گذاشتن آدمها

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن تسلیت به زبان ترکی استانبولی + ترجمه فارسی

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۵

اس ام اس و عکس نوشته

متن پروفایل برای رفتن به مشهد

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۴

اس ام اس و عکس نوشته

متن برای رفتن به پیش دبستانی

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۳

اس ام اس و عکس نوشته

متن دعا برای نابودی کرونا

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۹

اس ام اس و عکس نوشته

جملات زیبا در مورد کودک آزاری

۲۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن درباره کرونا را شکست می دهیم

۲۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۰


طراحی قالب از PressCustomizr.

تعبیر خواب حکمت 20

تعبیر خواب پسر به روایت بزرگان  تعبیر خواب پسر تعبیر خواب پسر به روایت لیلا برایت  دیدن پسر خودتان در خواب، نشانه آن است اوقاتی شاد پیش رو دارید. تعبیر خواب پسر به روایت آنلی بیتون ۱ـ اگر پسر خود را به خواب ببینید ، علامت آن است که پسرتان با افتخارات عظیمی که…

لوک اویتنهاو می گوید : دوقلو : بر آورده شدن ناگهانی یک امر   آنلی بیتون می‏گوید: ۱ـ دیدن بچه های دوقلو در خواب ، نشانه آن است که از امنیت شغلی و محیط صمیمانه خانواده خود احساس رضایت خواهید کرد . ۲ـ دیدن بچه های دوقلو که به بیماری مبتلا شده اند ،…

لیلا برایت می‏گوید: دیدن پسر خودتان در خواب، نشانه‏ی آن است اوقاتی شاد پیش رو دارید.   آنلی بیتون می‏گوید: ۱ـ اگر پسر خود را به خواب ببینید ، علامت آن است که پسرتان با افتخارات عظیمی که به دست می آورد ، باعث افتخار شما خواهد شد . ۲ـ اگر مادری خواب ببیند…

کامل ترین مرجع تعبیر خواب

تعبير خواب بچه دوقلو پسر

تعبیر خواب کنگر، تعبیر دیدن کنگر در خواب

تعبیر خواب تیغ ماهی ، تعبیر خوردن تیغ ماهی در خواب

تعبیر خواب خداحافظی ، تعبیر خداحافظی کردن در خواب

تعبیر خواب راکت ، دیدن راکت در خواب

تعبیر خواب تلویزیون ، تعبیر دیدن تلویزیون در خواب

تعبیر خواب درخت شفتالو ، دیدن درخت شفتالو در خواب

تعبیر خواب شاخه ، تعبیر دیدن شاخه در خواب

تعبیر خواب سلام ، تعبیر سلام کردن در خواب

تعبیر خواب شاهین ، تعبیر دیدن شاهین در خواب

بی شرمی

تعبیر خواب کلاغ ، تعبیر دیدن کلاغ در خواب

تعبیر خواب هاون ، تعبیر دیدن هاون در خواب

تعبیر خواب یخ ، تعبیر دیدن یخ در خواب

بال

تعبیر خواب مهمات ، تعبیر دیدن مهمات در خواب

تعبیر خواب عنقا ، تعبیر دیدن عنقا در خواب

تعبیر خواب تعهد ، تعبیر تعهد دادن در خواب

تعبیر خواب سجده ، تعبیر سجده کردن در خواب

تعبیر خواب نوجوان

تعبیر خواب گدایی کردن ، تعبیر گدایی کردن در خواب

تعبیر خواب حکمت 20

تعبیر خواب قد کوتاه ، تعبیر کوتاه شدن قد در خواب

تعبیر خواب جیب بر ، تعبیر دیدن جیب بر در خواب

تعبیر خواب هدیه

آبادی

آش

تعبیر خواب غایط ، تعبیر دیدن غایط در خواب

تعبیر خواب آگهی درگذشت ، آگهی فوت در خواب

تعبیر خواب فتیله ، تعبیر دیدن فتیله چراغ در خواب

تعبیر خواب مسیح ، تعبیر دیدن مسیح در خواب

تعبیر خواب دعوا ، تعبیر دعوا کردن در خواب

دیدن نان در خواب نشانه چیست؟

آدامس

تعبیر خواب کف دریا ، تعبیر دیدن کف دریا در خواب

تعبیر خواب گرما ، تعبیر گرما در خواب

تعبير خواب بچه دوقلو پسر

تعبیر خواب طوطی ، تعبیر دیدن طوطی در خواب

استر

آب جوش

تعبیر خواب مرغابی

تعبیر خواب شطرنج ، تعبیر بازی شطرنج در خواب

تعبیر خواب همکار ، تعبیر دیدن همکار در خواب

تعبیر خواب
زایمان,تعبیر خواب زایمان طبیعی,تعبیر خواب زایمان دختر,تعبیر خواب زایمان
گربه,تعبیر خواب زایمان دوقلو,تعبیر خواب زایمان مرد,تعبیر خواب زایمان
پسر,تعبیر خواب زایمان طبیعی بدون درد,تعبیر خواب زایمان دختر مجرد,تعبیر
خواب زایمان طبیعی پسر,تعبیر خواب زایمان طبیعی دختر,تعبیر خواب زایمان
طبیعی ابن سیرین,تعبیر خواب زایمان طبیعی دوقلو,تعبیر خواب زایمان طبیعی
مرد,تعبیر خواب زایمان طبیعی دختر مجرد,تعبیر خواب زایمان طبیعی راحت,تعبیر
خواب زایمان طبیعی سه قلو,تعبیر خواب زایمان دختر,تعبیر خواب-زایمان دختر
باکره,تعبیر خواب زایمان دختر مجرد,تعبیر خواب زایمان دختر بچه,تعبیر خواب
نوزاد دختر,تعبیر خواب زاییدن دختر بچه,تعبیر خواب نوزاد دختر شیر
دادن,تعبیر خواب نوزاد دختر و پسر,تعبیر خواب زایمان گربه در خانه,تعبیر
خواب زایمان گربه,تعبیر خواب زایمان گربه سیاه,تعبیر خواب زایمان گربه
چیست,تعبیر خواب زاییدن گربه,تعبیر خواب زاییدن گربه در خانه,تعبیر خواب
زایمان سگ,تعبیر خواب زایمان سگ,تعبیر خواب زایمان کردن گربه,تعبیر خواب
زایمان دوقلو,تعبیر خواب زایمان دوقلو پسر,تعبیر خواب زایمان دوقلو
دختر,تعبیر خواب زایمان دوقلو دختر و پسر,تعبیر خواب زاییدن دوقلو
پسر,تعبیر خواب زاییدن دوقلو دختر,تعبیر خواب زاییدن دوقلو پسر,تعبیر خواب
زایمان بچه دوقلو,تعبیر خواب دوقلو زاییدن,تعبیر خواب زایمان مرده,تعبیر
خواب زایمان مرده,تعبیر خواب زاییدن مرد,تعبیر خواب زاییدن مرده,تعبیر خواب
زاییدن مرد,تعبیر خواب مرده زایمان کند,تعبیر خواب زاییدن مرده,تعبیر خواب
مرد زایمان کند,تعبیر خواب زایمان بچه مرده,تعبیر خواب زایمان پسر,تعبیر
خواب زایمان پسر دوقلو,تعبیر خواب زاییدن پسر,تعبیر خواب زاییدن پسر
بچه,تعبیر خواب زاییدن پسر بچه,تعبیر خواب زاییدن پسر زیبا,تعبیر خواب
زاییدن پسر دوقلو,تعبیر خواب زاییدن پسر خوشگل,تعبیر خواب زاییدن پسر و شیر
دادن,تعبیر خواب زاییدن دختر مجرد,تعبیر خواب زاییدن دختر مجرد,تعبیر خواب
نوزاد داشتن دختر مجرد,تعبیر خواب نوزاد برای دختر مجرد,تعبیر خواب زایمان
طبیعی پسر

دیدن زایمان در خواب یکی از خوابهای معمول است.شما هم اگر دنبال تعبیر خواب زایمان هستید می توانید کامل ترین مرجع برای تعبیرخواب زایمان را اینجا مطالعه نمایید

تعبیر خواب زایمان کردن زنی که پسری میزاید و بچه بلافاصله سخن می گوید این است که مرگ آن زن نزدیک است

تعبیر خواب زنی که دختر می زاید این است که از او فرزندی به دنیا می آید که بزرگ عشیره می شود

تعبير خواب بچه دوقلو پسر

تعبیر خواب زایمان کردن برآورده شدن آرزوست

تعبیر خواب دیدن زنی که زایمان می کند عزاداری یا از دست دادن چیزی گرانبهاست

تعبیر خواب زایمان کردن، به دنیا آوردن کودکی سالم است

تعبیر خواب زایمان کردن دختر ، رهایی از درستکاری و روبه رفتار نادرست آوردن است

تعبیر خواب زایمان کردن زن شوهر دار رسیدن ارث کلان است

تعبیر خواب زایمان خوب است و رهایی از رنج و غم است

تعبیر خواب باردار شدن مرد اصلا خوب نیست و بی آبرو می شود

تعبیر خواب مردی که وضع حمل کرده بسیار شرم آور است

تعبیر خواب دیدن قابله در زایمان اصلا خوب نیست به خصوص که مردی خود را قابله ببیند

تعبیر خواب دیدن قابله توسط زن باردار باطل است و تعبیری ندارد

تعبیر خواب زایمان کردن و به دنیا آوردن دختر سلامتی و شادی است

تعبیر خواب زایمان کردن و پسر به دنیا اوردن این است که دختر به دنیا می آورد

تعبیر خواب زایمان کردن و دختر به دنیا اوردن این است که پسر به دنیا می آورد

تعبیر خواب زایمان  کردن و انداختن بچه در جایی این است که از جایی به او چیزی می رسد که امید ندارد

تعبیر خواب زایمان زن شوهردار شادی است

تعبیر خواب زایمان زن مجرد این است که عشقش او را ترک می کند

تعبیر خواب زایمان زن مطلقه ثروت بزرگی است که نصیبش می شود

تعبیر خواب زایمان یک زن شوهر مرده ، ارتکاب او به اعمال غیر منطقی است

تعبیر خواب کمک کردن در زایمان شادی و خوشبختی است

تعبیر خواب کمک کردن در زایمان کسی که چند قلو می زاید موفقیت بسیار بزرگ است

تعبیر خواب کمک در زایمان یک بچه مرده شکست در کارهاست

تعبیر خواب زایمان با سزارین ابتلا به بیماری خطرناک است

تعبیر خواب زایمانی که جان مادر به خطر می اندازد این است که از خبر یک ازدواج شوکه می شوید

تعبیر خواب زایمان پسر توسط زن حامله این است که در کارهایش موفق می شود

تعبیر خواب زایمان دختر توسط زن حامله این است که زندگیش خوب می شود

تعبیر خواب زایمان همسر که دوقلو زاییده ثروت و قدرت است

تعبیر خواب زایمان و تولد یک بچه مرگ یک دشمن است

تعبیر خواب زایمان و تولد بچه عقاب آینده روشن است

تعبیر خواب دیدن یک زایمان خوشبختی و فراوانی است

تعبیر خواب زاییدن یک پسر شانس است

تعبير خواب بچه دوقلو پسر

ـ دیدن زایمان در خواب ، نشانه بدنیا آوردن کودکی سلامت است .

۲ـ اگر دختری خواب ببیند زایمان می کند ، نشانه آن است که از درستکاری رو بر می گردانید و به رفتاری نادرست رو می آورید .

۳ـ اگر زنی شوهردار خواب ببیند کودکی به دنیا می آورد ، نشانه آن است که ارثی کلان به او خواهد رسید .

ابن سیرین
می‌گوید: اگر در خواب ببینی که شکم تو مثل زن حامله، بزرگ شده است، تعبیرش
این است که مال و اموال و نعمت دنیوی بدست می‌آوری و هر چه قدر شکم تو
بزرگتر باشد تعبیرش این است که مال و اموال بیشتر خواهد بود . ابراهیم
کرمانی می‌گوید: اگر فرزندی پسر و نابالغ، خودش را در خواب حامله ببیند،
یـعـنـی پدرش مال و اموال بدست می‌آورد، ولی اگر دختر نابالغ کسی این خواب
را ببیند، مادرش مال و اموال به دست می‌آورد.

زایمان

زایمان کردن بر آورده شدن آرزو

دیدن زنی که زایمان میکند : عزاداری و یا ازدست دادن چیزی گرانبها

اگر زنی در خواب ببیند که بسری زایید و بلافاصله پسرسخن گفت، مرگ زن خواب بین نزدیک است .

اگر زنی در خواب ببیند دختری زایید ، ازنسل او فرزندی به وجود می آید که بزرگ خاندان خود می شود.

تعبير خواب بچه دوقلو پسر
تعبير خواب بچه دوقلو پسر
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *